Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje mladšího žactva

Praha - Děkanka (25. - 26. 9. 2023)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Oskar JelšaOskar Jelša 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.1
1= Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.1
3 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.5
4= Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.8
4= Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.8
6 Roman PopovRoman Popov 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.1
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.2
1= Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.2
3 Šimon DankaninŠimon Dankanin 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.6
4= Adam SvobodaAdam Svoboda 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.7
4= Michal LibraMichal Libra 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.7
4= Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Adam MlejnekAdam Mlejnek 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.0
1= Viktor MrázekViktor Mrázek 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.0
3= Šimon MalýŠimon Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.1
3= Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.1
5 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.4
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobrkovskýVojtěch Dobrkovský 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.5
2 Filip ŠtefkaFilip Štefka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.8
3 Jakub JirmanJakub Jirman 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.0
4 Matěj KramosilMatěj Kramosil 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.1
5 Max KatsapovMax Katsapov 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.7
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.2
1= Sofie VlachynskáSofie Vlachynská 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.2
3 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.3
4= Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.4
4= Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.4
6 Beata FořtováBeata Fořtová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.6
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Simona BrotánkováSimona Brotánková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.6
1= Ema ŠkanderováEma Škanderová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.6
3= Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.7
3= Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.7
5 Nikola FialkováNikola Fialková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.8
6 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.9
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.9
2= Nela DobalováNela Dobalová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.0
2= Linda DouděrováLinda Douděrová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.0
2= Kateřina ŘíčkováKateřina Říčková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.0
5= Alice SněhotováAlice Sněhotová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.4
5= Lucie ŠtrokánováLucie Štrokánová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.4
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Beáta HrubáBeáta Hrubá 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.6
1= Amálie PochopinováAmálie Pochopinová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.6
3 Viktorie GortlerováViktorie Gortlerová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.9
4 Stella OrszulikováStella Orszuliková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.0
5 Viktorie BalabánováViktorie Balabánová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.1
6 Linda LukasíkováLinda Lukasíková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.6
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:49.4
2 Roman PopovRoman Popov 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.0
3 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.8
4 Michal LibraMichal Libra 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.2
5 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.5
6 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:57.1
7 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58.0
8 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58.5
9 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:59.0
10 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:06.0
11 Viktor MrázekViktor Mrázek 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:17.5
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:09.9
2 Adam MlejnekAdam Mlejnek 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:10.0
3 Jakub JirmanJakub Jirman 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:29.1
4 Adam SvobodaAdam Svoboda 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:31.0
5 Šimon DankaninŠimon Dankanin 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:32.0
5 Matěj KramosilMatěj Kramosil 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:32.0
7 Filip ŠtefkaFilip Štefka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:34.8
8 Max KatsapovMax Katsapov 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:40.3
9 Vojtěch DobrkovskýVojtěch Dobrkovský 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:54.0
10 Šimon MalýŠimon Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:37.0
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:43.8
2 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:45.8
3 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.0
4 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.5
5 Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.8
6 Nela DobalováNela Dobalová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:08.7
7 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:11.4
8 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:13.8
9 Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:14.5
10 Alice SněhotováAlice Sněhotová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:17.0
11 Beata FořtováBeata Fořtová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:17.8
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Beáta HrubáBeáta Hrubá 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:25.0
2 Amálie PochopinováAmálie Pochopinová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:32.5
3 Kateřina ŘíčkováKateřina Říčková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:34.7
4 Simona BrotánkováSimona Brotánková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:38.0
5 Linda DouděrováLinda Douděrová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:41.6
6 Viktorie GortlerováViktorie Gortlerová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:41.9
7 Stella OrszulikováStella Orszuliková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:42.8
8 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:45.5
9 Linda LukasíkováLinda Lukasíková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:52.0
10 Lucie ŠtrokánováLucie Štrokánová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:00.8
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ZelenkaPetr Zelenka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 4.56
2 Patrik MalýPatrik Malý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 4.38
3 Oskar JelšaOskar Jelša
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 4.34
4 Matěj HošekMatěj Hošek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 4.16
5 Vít ŠerýchVít Šerých
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 4.02
6 Albert NovákAlbert Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.84
7 Rafael NovákRafael Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.66
8 Michal LibraMichal Libra
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 3.62
8 Adam MlejnekAdam Mlejnek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 3.62
10 Roman PopovRoman Popov
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.60
11 Metoděj NovákMetoděj Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.59
12 Emil PawingerEmil Pawinger
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.33
13 Jakub JirmanJakub Jirman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.26
14 Šimon DankaninŠimon Dankanin
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.16
15 Adam SvobodaAdam Svoboda
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.15
16 Viktor MrázekViktor Mrázek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.06
17 Šimon MalýŠimon Malý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.01
18 Max KatsapovMax Katsapov
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 2.85
19 Filip ŠtefkaFilip Štefka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 2.73
20 Matěj KramosilMatěj Kramosil
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 2.61
21 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 2.56
22 Vojtěch DobrkovskýVojtěch Dobrkovský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 2.55
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 4.02
2 Viola JiráskováViola Jirásková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.83
3 Simona BrotánkováSimona Brotánková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.80
3 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.80
5 Monika MuchováMonika Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.70
6 Nikola FialkováNikola Fialková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.68
7 Beata FořtováBeata Fořtová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.65
8 Karolína KrýžováKarolína Krýžová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.60
9 Kateřina DandováKateřina Dandová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.51
10 Linda DouděrováLinda Douděrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.40
11 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.38
11 Beáta HrubáBeáta Hrubá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.38
13 Alice SněhotováAlice Sněhotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.33
14 Nela DobalováNela Dobalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.30
14 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.30
16 Kateřina ŘíčkováKateřina Říčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.28
17 Ema ŠkanderováEma Škanderová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 3.20
18 Eliška FillováEliška Fillová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 3.14
19 Amálie PochopinováAmálie Pochopinová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 3.02
20 Viktorie GortlerováViktorie Gortlerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 2.67
21 Lucie ŠtrokánováLucie Štrokánová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 2.51
22 Stella OrszulikováStella Orszuliková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 2.30
23 Viktorie BalabánováViktorie Balabánová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 2.27
24 Linda LukasíkováLinda Lukasíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 2.22
Celkem 24 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ZelenkaPetr Zelenka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 52.04
2 Oskar JelšaOskar Jelša
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 44.06
3 Michal LibraMichal Libra
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 41.69
4 Albert NovákAlbert Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 37.89
5 Matěj HošekMatěj Hošek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 36.56
6 Emil PawingerEmil Pawinger
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 35.70
7 Roman PopovRoman Popov
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 35.45
8 Metoděj NovákMetoděj Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 35.15
9 Patrik MalýPatrik Malý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 34.15
10 Vít ŠerýchVít Šerých
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 32.88
11 Šimon DankaninŠimon Dankanin
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 32.25
12 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 32.18
13 Šimon MalýŠimon Malý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 31.50
14 Jakub JirmanJakub Jirman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 30.70
15 Vojtěch DobrkovskýVojtěch Dobrkovský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 29.63
16 Rafael NovákRafael Novák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 27.50
17 Adam SvobodaAdam Svoboda
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 26.95
18 Matěj KramosilMatěj Kramosil
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 26.26
19 Viktor MrázekViktor Mrázek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 25.72
20 Max KatsapovMax Katsapov
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 25.15
21 Adam MlejnekAdam Mlejnek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 20.85
22 Filip ŠtefkaFilip Štefka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 18.60
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 25.9.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 49.73
2 Kateřina DandováKateřina Dandová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 38.82
3 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 35.27
4 Monika MuchováMonika Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 33.66
5 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 29.39
6 Karolína KrýžováKarolína Krýžová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 28.55
7 Eliška FillováEliška Fillová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 28.54
8 Nikola FialkováNikola Fialková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 28.35
9 Beata FořtováBeata Fořtová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
10 27.33
10 Amálie PochopinováAmálie Pochopinová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 27.00
11 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 26.10
12 Nela DobalováNela Dobalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 25.00
13 Viktorie GortlerováViktorie Gortlerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 23.09
14 Linda DouděrováLinda Douděrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 20.22
15 Beáta HrubáBeáta Hrubá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 20.05
16 Lucie ŠtrokánováLucie Štrokánová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 19.25
17 Simona BrotánkováSimona Brotánková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 18.35
18 Kateřina ŘíčkováKateřina Říčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 17.50
18 Alice SněhotováAlice Sněhotová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 17.50
20 Viktorie BalabánováViktorie Balabánová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 17.23
21 Stella OrszulikováStella Orszuliková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 14.07
22 Linda LukasíkováLinda Lukasíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
12 12.70
23 Viola JiráskováViola Jirásková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 11.00
Celkem 23 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1260
2 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1215
3 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0954
4 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0869
5 Roman PopovRoman Popov 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0856
6 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0833
7 Michal LibraMichal Libra 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0787
7 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0779
9 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0638
10 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0637
11 Adam MlejnekAdam Mlejnek 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0459
12 Šimon DankaninŠimon Dankanin 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0434
13 Adam SvobodaAdam Svoboda 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0380
14 Viktor MrázekViktor Mrázek 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0379
15 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0378
16 Jakub JirmanJakub Jirman 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0306
17 Šimon MalýŠimon Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0297
18 Vojtěch DobrkovskýVojtěch Dobrkovský 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0195
19 Matěj KramosilMatěj Kramosil 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0184
20 Max KatsapovMax Katsapov 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0173
21 Filip ŠtefkaFilip Štefka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0141
Oskar JelšaOskar Jelša 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 22 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1598
2 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1468
3 Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1276
4 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1268
5 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1257
6 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1222
7 Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1111
8 Beata FořtováBeata Fořtová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1021
9 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0945
10 Nela DobalováNela Dobalová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0916
11 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0870
12 Simona BrotánkováSimona Brotánková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0828
13 Alice SněhotováAlice Sněhotová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0696
14 Linda DouděrováLinda Douděrová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0669
15 Kateřina ŘíčkováKateřina Říčková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0650
16 Beáta HrubáBeáta Hrubá 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0650
17 Amálie PochopinováAmálie Pochopinová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0618
18 Viktorie GortlerováViktorie Gortlerová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0428
19 Lucie ŠtrokánováLucie Štrokánová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0379
20 Stella OrszulikováStella Orszuliková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0269
21 Linda LukasíkováLinda Lukasíková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0086
Viktorie BalabánováViktorie Balabánová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Nikola FialkováNikola Fialková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Ema ŠkanderováEma Škanderová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 24 závodníků