Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (16. 12. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 06.96
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 PB 07.20
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.35
4 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 07.43
5 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 07.58
6 5 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 07.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 07.49
2 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.51
3 Michal BurešMichal Bureš 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 07.56
4 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 07.64
5 92 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 07.69
2 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.78
3 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.79
4 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 07.80
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZimaJakub Zima 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 07.59
2 109 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 07.68
3 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 PB 07.78
4 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 07.81
5 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 5 08.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 07.72
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 07.94
3 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 08.04
4 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.07
5 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.09
6 Tomáš KlabouchTomáš Klabouch 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 101 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 07.87
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 07.89
3 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 08.01
4 Jan JelínekJan Jelínek 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 08.22
5 Zdeněk MázlZdeněk Mázl 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 79 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 07.99
2 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 PB 08.05
3 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.19
4 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 PB 08.21
5 118 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.23
6 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 08.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 07.80
2 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.25
3 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 PB 08.43
4 326 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 PB 08.61
5 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 08.67
6 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 09.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08.57
2 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.90
3 Matěj DostálMatěj Dostál 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.99
4 David JanoušekDavid Janoušek 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 09.47
5 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 10.69
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 67 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 08.04
2 115 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 PB 08.68
3 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 08.99
4 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 09.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (so, 16.12.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 07.55
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 08.32
3 Jakub HavlátJakub Havlát 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.64
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 06.96
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 PB 07.20
3 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.35
4 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 07.43
5 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 07.49
6 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.51
7 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 07.55
8 Michal BurešMichal Bureš 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 07.56
9 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 07.58
10 Jakub ZimaJakub Zima 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 07.59
11 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 07.64
12 109 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 07.68
13 5 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 07.69
13 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 07.69
15 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 07.72
16 92 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.73
17 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 07.78
17 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 PB 07.78
19 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.79
20 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 07.80
20 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 07.80
22 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 07.81
23 101 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 07.87
24 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 07.89
25 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 07.94
26 79 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 07.99
27 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 08.01
28 Ondřej ČernýOndřej Černý 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Sportovní klub Týniště nad ... 5 08.03
29 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 08.04
29 67 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 08.04
31 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 PB 08.05
32 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.07
33 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.09
34 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.19
35 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 5 PB 08.21
36 Jan JelínekJan Jelínek 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 08.22
37 118 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.23
38 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.25
39 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 08.32
40 Tomáš KlabouchTomáš Klabouch 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.35
40 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 08.35
42 Zdeněk MázlZdeněk Mázl 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.40
43 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 PB 08.43
44 8 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08.57
45 326 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 PB 08.61
46 Jakub HavlátJakub Havlát 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.64
47 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 08.67
48 115 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 PB 08.68
49 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.90
50 Matěj DostálMatěj Dostál 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.99
50 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 PB 08.99
52 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 09.03
53 David JanoušekDavid Janoušek 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 09.47
54 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 09.66
55 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1 10.69

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 16.12.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 SB 07.19
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 5 SB 07.33
3 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 07.43
4 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 07.52
5 Martin KholMartin Khol 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.58
6 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 07.67
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.12.2023 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZimaJakub Zima 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 SB 07.56
2 Michal BurešMichal Bureš 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 07.59
3 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 07.62
4 109 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 2 07.69
5 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.74
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.78
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 07.81
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.95
4 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 07.99
5 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 08.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 08.10
2 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 PB 08.14
3 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 08.31
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.33
5 Sofie TýčováSofie Týčová 08 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 08.37
6 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.27
2 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 08.28
3 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.29
4 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.34
5 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 08.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 08.30
2 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 08.32
3 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.55
4 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.57
5 Gréta HavlicováGréta Havlicová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 09.11
6 Sára BublováSára Bublová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 09.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 08.30
2 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.33
3 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.55
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 08.59
5 Valerie MatějkováValerie Matějková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.47
2 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s. Atletický klub Louny, z.s. 3 PB 08.48
3 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.55
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.56
5 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 08.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 08.45
2 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.57
3 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.62
4 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 08.64
5 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 08.71
6 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 08.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 PB 08.30
2 Lucie MošničkováLucie Mošničková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 08.56
3 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.65
4 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.76
5 8 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.61
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 08.66
3 Julie FilipováJulie Filipová 08 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 PB 08.69
4 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 6 08.95
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.56
2 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.20
3 Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 09.21
4 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 08.30
2 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.74
3 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 5 PB 08.75
4 Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 08.96
5 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 08.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 08.64
2 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 PB 08.77
3 Ema NejedláEma Nejedlá 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 08.92
4 103 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 PB 09.08
5 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.09
6 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08.60
2 100 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.75
3 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 08.88
4 Jana LodinováJana Lodinová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 09.07
5 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 09.09
6 Han Ngo Le BaoHan Ngo Le Bao 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana MarvalováAdriana Marvalová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.01
2 Natálie KubáskováNatálie Kubásková 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.16
3 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.43
4 Anna TrávníčkováAnna Trávníčková 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 09.44
5 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 09.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 15 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.77
2 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.99
3 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 09.17
4 Beáta ŠafránkováBeáta Šafránková 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 09.69
5 Valerie BoubelíkováValerie Boubelíková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 09.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 16 (so, 16.12.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MitošinkováDenisa Mitošinková 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 08.67
2 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 08.87
3 Adéla HallerováAdéla Hallerová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.17
4 Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.83
5 Ella MacinauerováElla Macinauerová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.78
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 07.81
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.95
4 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 07.99
5 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 08.03
6 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 08.10
7 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 PB 08.14
8 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.27
9 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 08.28
10 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.29
11 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 08.30
11 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 08.30
11 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 PB 08.30
11 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 08.30
15 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 08.31
16 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 08.32
17 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.33
17 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.33
19 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.34
20 Sofie TýčováSofie Týčová 08 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 2 08.37
21 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 08.43
22 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 08.45
23 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.47
24 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s. Atletický klub Louny, z.s. 3 PB 08.48
25 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.55
25 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.55
25 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.55
28 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.56
28 Lucie MošničkováLucie Mošničková 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 08.56
28 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.56
31 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.57
31 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.57
33 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 08.59
34 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 08.60
34 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08.60
36 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.61
36 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.61
38 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.62
39 Valerie MatějkováValerie Matějková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.64
39 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 08.64
39 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 08.64
42 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 08.65
43 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 08.66
44 Denisa MitošinkováDenisa Mitošinková 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 08.67
45 Julie FilipováJulie Filipová 08 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 3 PB 08.69
46 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 08.71
47 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.74
48 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 5 PB 08.75
48 100 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.75
50 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.76
51 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 PB 08.77
51 Eliška PivovarčíkováEliška Pivovarčíková 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.77
53 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 08.81
54 8 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.85
55 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 08.87
56 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 08.88
57 Ema NejedláEma Nejedlá 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 08.92
58 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 6 08.95
59 Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 08.96
60 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 08.98
61 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.99
62 Adriana MarvalováAdriana Marvalová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.01
63 Jana LodinováJana Lodinová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 09.07
64 103 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 6 PB 09.08
65 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.09
65 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 09.09
67 Gréta HavlicováGréta Havlicová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 09.11
68 Natálie KubáskováNatálie Kubásková 09 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 09.16
69 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 09.17
69 Adéla HallerováAdéla Hallerová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.17
71 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.20
72 Klaudie KošťálováKlaudie Košťálová 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 09.21
72 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.21
74 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.22
75 Sára BublováSára Bublová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 09.23
76 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.43
77 Anna TrávníčkováAnna Trávníčková 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 09.44
78 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 09.49
79 Han Ngo Le BaoHan Ngo Le Bao 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.50
80 Beáta ŠafránkováBeáta Šafránková 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 09.69
81 Valerie BoubelíkováValerie Boubelíková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 09.76
82 Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.83
83 Ella MacinauerováElla Macinauerová 09 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.88

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 16.12.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.73
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s. SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 07.85
3 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.87
4 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.00
5 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 08.09
6 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.43
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.12.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 SB 08.08
2 Adéla ŠoffrováAdéla Šoffrová 09 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 SB 08.26
3 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 08.29
4 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 08.34
5 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 08.37
Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků