Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Domažlice (11. 5. 2024)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 422 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 1:53.47 13.00
2 24 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 1:54.51 11.00
3 83 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 1:54.66 10.00
4 80 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 1:54.87 9.00
5 424 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 1:55.54 8.00
6 443 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 1:56.44 7.00
7 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 SB 1:59.94 6.00
8 62 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 2:01.58 4.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 427 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 2:01.04 5.00
2 156 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 2:01.83 3.00
3 237 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 2:04.41 2.00
MS 75 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1 PB 2:05.97
5 235 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 2:08.38 1.00
6 220 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 2:12.41
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 422 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 1:53.47 13.00
2 24 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 1:54.51 11.00
3 83 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 1:54.66 10.00
4 80 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 1:54.87 9.00
5 424 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 1:55.54 8.00
6 443 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 1:56.44 7.00
7 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 SB 1:59.94 6.00
8 427 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 2:01.04 5.00
9 62 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 2:01.58 4.00
10 156 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 2:01.83 3.00
11 237 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 2:04.41 2.00
12 75 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1 PB 2:05.97
13 235 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 2:08.38 1.00
14 220 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 2:12.41

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 2:14.44 13.00
2 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:14.61 11.00
3 232 Vladimíra SacherováVladimíra Sacherová 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:15.03 10.00
4 72 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:16.70 9.00
5 114 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:18.20 8.00
6 70 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:19.17 7.00
7 52 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:19.46 6.00
8 69 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:20.57 5.00
9 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 2:23.46
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 225 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:21.13
2 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 2:21.26 4.00
3 331 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:21.92 3.00
4 324 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 2:22.56 2.00
5 314 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 2:23.03 1.00
6 403 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 SB 2:23.45
7 323 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 PB 2:23.82
8 252 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:35.67
9 237 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:39.63
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 2:14.44 13.00
2 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:14.61 11.00
3 232 Vladimíra SacherováVladimíra Sacherová 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:15.03 10.00
4 72 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:16.70 9.00
5 114 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:18.20 8.00
6 70 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:19.17 7.00
7 52 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:19.46 6.00
8 69 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:20.57 5.00
9 225 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:21.13
10 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 2:21.26 4.00
11 331 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:21.92 3.00
12 324 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 2:22.56 2.00
13 314 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 2:23.03 1.00
14 403 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 SB 2:23.45
15 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 2:23.46
16 323 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 PB 2:23.82
17 252 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 2:35.67
18 237 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:39.63