Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné halové závody

Český Brod (16. 12. 2023)

50 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 07.38
2 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. AATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A 07.48
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.77
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.10
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.65
3 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 15.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 07.38
2 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. AATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A 07.48
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.77
4 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.10
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.65
6 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 15.51

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 1 08.66
2 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. AATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A 2 08.77
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.10
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 10.95
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.60
3 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 18.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 1 08.66
2 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. AATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A 2 08.77
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.10
4 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 10.95
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.60
6 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 18.80

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 07.51
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 07.58
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 07.88
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.89
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 07.44
2 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 07.46
3 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.47
4 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 07.44
2 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 07.46
3 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.47
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 07.51
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 07.58
6 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 07.88
7 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.89
8 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.02

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.52
2 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 07.57
3 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.14
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 08.40
2 Matyáš KramuleMatyáš Kramule 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 08.43
3 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 08.67
4 Matěj MožnýMatěj Možný 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.68
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.12.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PetříkAdam Petřík 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.98
2 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.00
3 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.40
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 16.12.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.70
2 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.81
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.52
2 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 07.57
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.70
4 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.81
5 Adam PetříkAdam Petřík 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 07.98
6 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.00
7 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.14
8 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 08.40
9 Matyáš KramuleMatyáš Kramule 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 08.43
10 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 08.67
11 Matěj MožnýMatěj Možný 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.68
12 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.40

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JeřábekMartin Jeřábek 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.91
2 Martin JiříčekMartin Jiříček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.64
3 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.70
4 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.90
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 4 PB 08.19
2 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.88
3 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.92
4 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.11
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.12.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 08.51
2 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.03
3 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.11
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 16.12.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 1 PB 07.98
2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 08.25
3 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.51
4 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.90
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 16.12.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.08
2 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.56
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (so, 16.12.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 08.09
2 Štěpán ValešŠtěpán Valeš 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.04
3 Vojtěch SpudilVojtěch Spudil 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.85
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 1 PB 07.98
2 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.08
3 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 08.09
4 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 4 PB 08.19
5 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 08.25
6 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 08.51
6 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.51
8 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.56
9 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.88
10 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.90
11 Martin JeřábekMartin Jeřábek 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.91
12 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.92
13 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.03
14 Štěpán ValešŠtěpán Valeš 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.04
15 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.11
15 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.11
17 Martin JiříčekMartin Jiříček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.64
18 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.70
19 Vojtěch SpudilVojtěch Spudil 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.85
20 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.90

60 m - Juniorky

(so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 08.36
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.98
2 Adéla VaňováAdéla Vaňová 06 SDH Kostelec nad Černými lesySDH Kostelec nad Černými lesy 3 09.22
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.12
2 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 08.25
3 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.35
4 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.33
2 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.51
3 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.70
4 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.70
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 08.75
2 Marie MaršíkováMarie Maršíková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.15
3 Sára SmetanováSára Smetanová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.32
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.63
2 Sára PetrováSára Petrová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.80
3 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 08.89
4 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 09.26
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.66
2 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.03
3 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.13
4 Leona SkokánkováLeona Skokánková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 09.16
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 08 SDH Kostelec nad Černými lesySDH Kostelec nad Černými lesy 3 08.65
2 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.71
3 Alexandra FouskováAlexandra Fousková 08 SDH Kostelec nad Černými lesySDH Kostelec nad Černými lesy 2 09.02
4 Anna BednaříkováAnna Bednaříková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.41
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 16.12.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.70
2 Julie HorníkováJulie Horníková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.68
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.12
2 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 08.25
3 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.33
4 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.35
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.42
6 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.51
7 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.63
8 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 08 SDH Kostelec nad Černými lesySDH Kostelec nad Černými lesy 3 08.65
9 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.66
10 Stella PapouškováStella Papoušková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.70
10 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.70
10 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.70
13 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.71
14 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 08.75
15 Sára PetrováSára Petrová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.80
16 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 08.89
17 Alexandra FouskováAlexandra Fousková 08 SDH Kostelec nad Černými lesySDH Kostelec nad Černými lesy 2 09.02
18 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.03
19 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.13
20 Marie MaršíkováMarie Maršíková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.15
21 Leona SkokánkováLeona Skokánková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 09.16
22 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 09.26
23 Sára SmetanováSára Smetanová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.32
24 Anna BednaříkováAnna Bednaříková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.41
25 Julie HorníkováJulie Horníková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.68

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 08.77
2 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 08.78
3 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.89
4 Aneta Jana ŠmejkalováAneta Jana Šmejkalová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 08.73
2 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.03
3 Sofija KraveckáSofija Kravecká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.44
4 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 09.63
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.59
2 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.63
3 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.28
4 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 09.63
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.37
2 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.66
3 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.82
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.77
2 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.83
3 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 08.94
4 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.04
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.76
2 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.92
3 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.13
4 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.44
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.01
2 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.04
3 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 10.09
4 Žofie BednářováŽofie Bednářová 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 10.40
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.02
2 Ema FrydrychováEma Frydrychová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.34
3 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.35
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.92
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 09.00
3 Karolína FistrováKarolína Fistrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.39
4 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.44
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.84
2 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.01
3 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.71
4 Magdalena ČervenáMagdalena Červená 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 10.46
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.62
2 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 08.70
3 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.08
4 Anna RůžičkováAnna Růžičková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 11.09
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SchmidtováSára Schmidtová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.08
2 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.21
3 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.23
4 Amálie Antonie HavlínováAmálie Antonie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 10.04
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 09.06
2 Ella MatějkováElla Matějková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.47
3 Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.59
4 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.62
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.43
2 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
3 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 10.19
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 08.34
2 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.44
3 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.59
4 Barbora ChrpováBarbora Chrpová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.64
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ČmejlováKlára Čmejlová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 08.82
2 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 08.93
3 Julie BoháčováJulie Boháčová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 09.57
4 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 4 10.11
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BradáčováHana Bradáčová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.16
2 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 1 PB 09.17
3 Marianna BednářováMarianna Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 10.20
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (so, 16.12.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 08.59
2 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.96
3 Andrea MecováAndrea Mecová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.31
4 Veronika KarnetováVeronika Karnetová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 08.34
2 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.37
3 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.43
4 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.44
5 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.59
5 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 08.59
7 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.62
8 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.63
9 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.66
10 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 08.70
11 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 08.73
12 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.76
13 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 08.77
13 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.77
15 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 08.78
16 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.82
16 Klára ČmejlováKlára Čmejlová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 08.82
18 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.83
19 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.84
20 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.89
21 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.92
21 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.92
23 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 08.93
24 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 08.94
25 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.96
26 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 09.00
27 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.01
27 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.01
29 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.02
30 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.03
31 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.04
31 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.04
33 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 09.06
34 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.08
34 Sára SchmidtováSára Schmidtová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.08
36 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.11
37 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.13
38 Hana BradáčováHana Bradáčová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.16
39 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 1 PB 09.17
40 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.21
41 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.23
42 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.28
43 Andrea MecováAndrea Mecová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.31
44 Ema FrydrychováEma Frydrychová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.34
45 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.35
46 Karolína FistrováKarolína Fistrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.39
47 Sofija KraveckáSofija Kravecká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.44
47 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.44
47 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.44
50 Ella MatějkováElla Matějková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.47
51 Julie BoháčováJulie Boháčová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 09.57
52 Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.59
52 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.59
54 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.62
55 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 09.63
55 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 09.63
57 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.71
58 Veronika KarnetováVeronika Karnetová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.91
59 Amálie Antonie HavlínováAmálie Antonie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 10.04
60 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 10.09
61 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 13 AK BílinaAK Bílina 4 10.11
62 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 10.19
63 Marianna BednářováMarianna Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 10.20
64 Žofie BednářováŽofie Bednářová 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 10.40
65 Magdalena ČervenáMagdalena Červená 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 10.46
66 Aneta Jana ŠmejkalováAneta Jana Šmejkalová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.02
67 Anna RůžičkováAnna Růžičková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 11.09
68 Barbora ChrpováBarbora Chrpová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.64

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(so, 16.12.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.46
2 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.91
3 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 17.58
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci

(so, 16.12.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 08.51
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.69
3 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 10.16
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Veteráni

(so, 16.12.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.86
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 3 PB 09.75
2 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 11.50
3 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 14.87
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 10.57
2 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 14.08
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 3 PB 09.75
2 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 10.57
3 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 11.50
4 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 14.08
5 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 14.87

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 11.35
2 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.40
3 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.23
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 3 PB 10.67
2 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 12.10
3 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.45
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 16.12.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.14
2 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 10.61
3 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.71
4 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 13.24
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.12.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 11.30
2 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 14.09
3 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.39
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 16.12.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 11.47
2 Hana BradáčováHana Bradáčová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 1 12.98
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (so, 16.12.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 11.15
2 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 12.92
3 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 13.90
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.14
2 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 10.61
3 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 3 PB 10.67
4 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.71
5 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 11.15
6 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 11.30
7 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 11.35
8 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.40
9 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 11.47
10 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 12.10
11 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.23
12 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 12.92
13 Hana BradáčováHana Bradáčová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 1 12.98
14 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 13.24
15 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.45
16 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 13.90
17 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 14.09
18 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.39

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.12.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.39
2 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 10.16
3 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.32
4 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 12.27
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.12.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 10.05
2 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.15
3 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.60
4 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 11.15
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.39
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 10.05
3 Nicol DoležalováNicol Doležalová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.15
4 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 10.16
5 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.32
6 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.60
7 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 11.15
8 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 12.27

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(so, 16.12.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.51
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 16.12.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 PB 1.78
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 16.12.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 2 PB 1.65
2 Lukáš ValešLukáš Valeš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 PB 1.60
3 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 PB 1.42
4 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 PB 1.42
5 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 1.32
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 16.12.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 PB 1.52
2 Jan ŠiklJan Šikl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 PB 1.47
3 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 PB 1.42
4 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 PB 1.42
5 Jakub FischerJakub Fischer
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 PB 1.27
6 Richard ČechRichard Čech
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 PB 1.17
7 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 PB 1.02
Martin JiříčekMartin Jiříček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
12 NM
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 16.12.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 1 SB 1.55
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 16.12.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 10 1.47
2 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 5 PB 1.47
3 Julie HorníkováJulie Horníková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 2 PB 1.42
4= Nicol DoležalováNicol Doležalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 1 PB 1.37
4= Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3 PB 1.37
6 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 8 PB 1.37
7 Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 7 PB 1.37
8 Stella PapouškováStella Papoušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 6 PB 1.32
9 Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4 PB 1.27
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 16.12.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 20 SB 1.47
2 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 19 PB 1.47
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 21 1.47
4 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 10 PB 1.42
5 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 17 PB 1.42
6 Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 15 PB 1.37
7 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 11 PB 1.32
8= Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3 PB 1.27
8= Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 18 1.27
10 Ella MatějkováElla Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 6 PB 1.27
11= Emily GajdošováEmily Gajdošová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 16 1.27
11= Nela GajdošováNela Gajdošová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 2 PB 1.27
13 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 12 PB 1.27
14= Simona MaňasováSimona Maňasová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 5 PB 1.22
14= Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 14 1.22
16= Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 4 PB 1.22
16= Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 13 PB 1.22
18 Nela MenclováNela Menclová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 7 PB 1.17
Viola NovákováViola Nováková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 8 NM
Anna RůžičkováAnna Růžičková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
12 9 NM
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 16.12.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. AATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A
68 2 4.56
2 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 1 SB 3.30
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 16.12.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 8 PB 6.76 -
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 5 PB 6.50 -
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 7 6.28 -
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 6 6.09 -
5 Ondřej SadilOndřej Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 4 PB 5.80 -
6 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3 PB 5.74 -
7 Vít ŠestákVít Šesták
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 2 PB 5.70 -
8 Jiří KotekJiří Kotek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 4.99 -
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 16.12.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip VomastekFilip Vomastek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 11 PB 6.02
2 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 8 PB 5.70
3 Lukáš ValešLukáš Valeš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 9 PB 5.57
4 Adam PetříkAdam Petřík
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 10 PB 5.41
5 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 1 PB 5.29
6 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3 PB 5.22
7 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 7 PB 5.16
8 Matyáš KramuleMatyáš Kramule
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 6 PB 4.95
9 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 2 PB 4.94
10 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 5 PB 4.74
11 Matěj MožnýMatěj Možný
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 4 3.69
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.12.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 4 PB 5.28
2 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 19 PB 5.16
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 18 PB 5.06
4 Radek VaníkRadek Vaník
AK BílinaAK Bílina
10 17 PB 5.02
5 David GromešDavid Gromeš
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 20 4.92
6 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 16 PB 4.70
7 Alex LesnikAlex Lesnik
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 13 PB 4.66
8 Richard ČechRichard Čech
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3 PB 4.62
9 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 12 PB 4.40
10 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 11 PB 4.38
11 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 7 PB 4.35
12 Štěpán ValešŠtěpán Valeš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 9 PB 4.31
13 Lukáš MihuleLukáš Mihule
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 14 4.16
14 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 10 PB 4.00
15 Martin JeřábekMartin Jeřábek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 5 PB 3.93
16 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 3.81
17 Nero BarcenaNero Barcena
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 2 PB 3.79
18 Martin JiříčekMartin Jiříček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
12 6 PB 3.79
19 Vojtěch SpudilVojtěch Spudil
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 8 PB 3.61
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 16.12.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 1 SB 4.81
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 16.12.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 1 PB 5.50
Zuzana HorálkováZuzana Horálková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 2 NM
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 16.12.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 3 PB 5.15
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 4 5.14
3 Adéla VaňováAdéla Vaňová
SDH Kostelec nad Černými lesySDH Kostelec nad Černými lesy
06 1 PB 4.42
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 2 4.28
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 16.12.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 23 PB 5.13
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 21 PB 5.12
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22 PB 5.04
4 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 24 4.85
5 Sofia DvorskáSofia Dvorská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 20 4.72
6 Stella PapouškováStella Papoušková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 7 PB 4.59
7 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 15 PB 4.58
8 Tereza RubešováTereza Rubešová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 14 PB 4.50
9 Alexandra FouskováAlexandra Fousková
SDH Kostelec nad Černými lesySDH Kostelec nad Černými lesy
08 2 PB 4.49
10 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4 PB 4.46
11 Julie HorníkováJulie Horníková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3 PB 4.39
12 Adriana SvatošováAdriana Svatošová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 16 4.37
13 Nicol DoležalováNicol Doležalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 18 4.36
14= Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 5 PB 4.33
14= Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 11 PB 4.33
16 Sára PetrováSára Petrová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 17 4.31
17= Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 8 PB 4.27
17= Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 12 PB 4.27
19 Anna BednaříkováAnna Bednaříková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 1 PB 4.07
20 Věra DvořákováVěra Dvořáková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 9 PB 4.05
21 Tina MatějkováTina Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 6 SB 3.80
22 Leona SkokánkováLeona Skokánková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 10 3.62
Lucie OlejníkováLucie Olejníková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 13 NM
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.12.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 2 PB 5.39
2 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 15 PB 5.07
3 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 14 PB 4.89
4 Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 13 PB 4.88
5 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 4.88
6 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 PB 4.81
7 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 4.76
8 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 PB 4.76
9 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 PB 4.73
10 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 6 PB 4.71
11 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 PB 4.70
12 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 PB 4.69
13 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 PB 4.54
14 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 PB 4.43
15 Adéla PolákováAdéla Poláková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 PB 4.43
16 Rozálie BlažkováRozálie Blažková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 4.40
17 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 PB 4.40
18 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 11 4.38
19 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 4.37
20= Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 12 4.36
20= Adéla DrietomskáAdéla Drietomská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 PB 4.36
22 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 PB 4.36
23 Nela MenclováNela Menclová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 PB 4.36
24 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 PB 4.36
25 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 PB 4.35
26 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová
ASK LovosiceASK Lovosice
12 PB 4.35
27 Karolína FistrováKarolína Fistrová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 PB 4.34
28 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 4.33
29 Sabrina SenyukSabrina Senyuk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 PB 4.32
30 Klára ČmejlováKlára Čmejlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4.31
31 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 PB 4.31
32 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 7 PB 4.23
33 Lucie HladkáLucie Hladká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 4.22
34 Adéla OborníkováAdéla Oborníková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 PB 4.22
35 Klára MückováKlára Mücková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 PB 4.18
36 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 5 PB 4.17
37 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 PB 4.16
38 Emily GajdošováEmily Gajdošová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 9 PB 4.16
39 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 4.09
40 Sára LysickáSára Lysická
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 PB 4.09
41 Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 PB 4.09
42 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 SB 4.08
43 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 PB 4.06
44 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 PB 4.05
45 Ema FrydrychováEma Frydrychová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 PB 3.96
46 Sofija KraveckáSofija Kravecká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3.95
47 Adina MatonohováAdina Matonohová
AK BílinaAK Bílina
11 PB 3.95
48 Adéla RosickáAdéla Rosická
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 PB 3.94
49 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 SB 3.89
50 Viktorka NovákováViktorka Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 PB 3.88
51 Markéta ČernáMarkéta Černá
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 3.87
52 Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 PB 3.87
53 Marianna BednářováMarianna Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 PB 3.77
54 Viola NovákováViola Nováková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 3 PB 3.67
55 Sára SchmidtováSára Schmidtová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 PB 3.63
56 Sophia Grace UdySophia Grace Udy
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 PB 3.47
57 Karolína RebrijKarolína Rebrij
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 PB 3.46
58 Veronika KarnetováVeronika Karnetová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 PB 3.43
59 Kateřina DuchoňováKateřina Duchoňová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 PB 3.40
60 Žofie BednářováŽofie Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 PB 3.30
61 Amálie Antonie HavlínováAmálie Antonie Havlínová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3.18
62 Magdalena ČervenáMagdalena Červená
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 PB 3.13
63 Barbora ChrpováBarbora Chrpová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.55
Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 NM
Celkem 64 závodníků

trojskok - Muži

(so, 16.12.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. AATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. A
68 3 PB 09.10
2 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 2 SB 07.71
Celkem 2 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 16.12.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 15.12
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 16.12.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 3 13.25
2 Filip VomastekFilip Vomastek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 2 PB 12.46
3 Adam BažantAdam Bažant
AK BílinaAK Bílina
07 1 PB 11.66
Celkem 3 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 16.12.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 1 10.01
Celkem 1 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 16.12.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 1 NM
Celkem 1 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 16.12.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 1 PB 10.07
Celkem 1 závodníků