Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP mužů a žen Libereckého a Královéhradeckého kraje

Jablonec nad Nisou (10. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 06.91
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.00
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.37
4 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 07.50
5 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 07.64
6 Jiří PrášekJiří Prášek 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 07.79
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.91
8 Štěpán MelicharŠtěpán Melichar 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 07.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 06.97
2 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 07.26
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.51
4 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.57
5 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.60
6 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.61
7 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 07.65
8 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 07.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.04
2 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 07.49
3 Jiří ProcházkaJiří Procházka 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 PB 07.50
4 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.66
5 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 07.80
6 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.81
7 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 SB 07.84
8 Jakub LánskýJakub Lánský 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 07.04
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.30
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.45
4 Sebastian TrojanSebastian Trojan 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.56
5 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.66
6 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 07.77
7 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.89
8 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 08.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 07.26
2 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 07.27
3 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.70
4 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.72
5 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 07.77
6 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 08.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 10.2.2024 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.20
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.26
3 Tobiáš BurdaTobiáš Burda 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 07.63
4 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.12
5 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 08.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 06.91
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 06.97
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 07.00
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.04
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 07.04
6 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.20
7 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 07.26
7 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 07.26
7 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.26
10 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 07.27
11 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.30
12 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.37
13 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.45
14 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 07.49
15 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 07.50
15 Jiří ProcházkaJiří Procházka 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 PB 07.50
17 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.51
18 Sebastian TrojanSebastian Trojan 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.56
19 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.57
20 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.60
21 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 07.61
22 Tobiáš BurdaTobiáš Burda 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 07.63
23 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 07.64
24 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 07.65
25 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 07.66
25 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 07.66
27 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 07.70
28 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 07.72
29 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 07.77
29 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 07.77
31 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 07.78
32 Jiří PrášekJiří Prášek 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 07.79
33 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 07.80
34 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.81
35 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 SB 07.84
36 Jakub LánskýJakub Lánský 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 07.89
36 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 07.89
38 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.91
39 Štěpán MelicharŠtěpán Melichar 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 07.97
40 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 08.02
41 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.12
42 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 08.14
43 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 08.20

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 10.2.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 06.81
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 06.86
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 06.90
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.08
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.10
6 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 SB 07.16
7 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.25
8 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 07.26
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.2.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 07.17
2 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.34
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 07.42
4 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.43
5 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 07.48
6 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.51
7 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 07.53
8 Jiří ProcházkaJiří Procházka 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 07.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 10.2.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 07.92
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 07.93
3 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 08.02
4 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 08.14
5 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 08.16
6 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.24
7 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.46
8 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.52
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.2.2024 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 08.46
2 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.52
3 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.52
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.54
5 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.69
6 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.70
7 Anna MuzikářováAnna Muzikářová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.73
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.97
2 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.47
3 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.62
4 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08.80
5 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.89
6 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 09.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 07.95
2 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.34
3 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.58
4 Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 08.67
5 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 08.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 08.44
2 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.51
3 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 08.72
4 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.82
5 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 08.95
6 Veronika SvatoňováVeronika Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.13
2 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.21
3 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.50
4 Anna MuzikářováAnna Muzikářová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.62
5 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 08.66
6 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.70
7 Anna BrokešováAnna Brokešová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.89
8 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 10.2.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.17
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.21
3 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.51
4 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.55
5 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.69
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 08.74
7 Natálie MajurníkováNatálie Majurníková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 08.89
8 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.97
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 07.95
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.97
3 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.13
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.17
5 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.21
5 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.21
7 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 08.34
8 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 08.44
9 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.47
10 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 08.50
11 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.51
11 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.51
13 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.55
14 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.58
15 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.62
15 Anna MuzikářováAnna Muzikářová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.62
17 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 08.66
18 Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 08.67
19 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 08.69
20 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.70
21 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 08.72
21 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 08.72
23 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 08.74
24 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08.80
25 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.82
26 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.89
26 Anna BrokešováAnna Brokešová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.89
26 Natálie MajurníkováNatálie Majurníková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 08.89
29 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 08.95
30 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.97
31 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.04
32 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 09.11
33 Veronika SvatoňováVeronika Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.20

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 23.70
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.40
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.48
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 22.75
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 23.16
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 25.38
2 Štěpán MelicharŠtěpán Melichar 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 27.07
3 Zbyněk LetkoZbyněk Letko 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 29.45
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 24.50
2 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 25.00
3 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.58
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 24.99
2 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 25.49
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 25.00
2 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.11
3 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.23
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 23.94
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 24.60
3 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 24.73
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 24.47
2 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.15
3 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 25.42
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 25.28
2 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.92
3 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 26.09
4 Jakub ŠtichJakub Štich 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 22.75
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 23.16
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 SB 23.70
4 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 23.94
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 24.40
6 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 24.47
7 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.48
8 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 24.50
9 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 24.60
10 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 24.73
11 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 24.99
12 Vojtěch KneblVojtěch Knebl 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 25.00
12 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 25.00
14 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.11
15 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.15
16 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.23
17 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 25.28
18 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 25.38
19 Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 25.42
20 Jiří KalíkJiří Kalík 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 25.49
21 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.92
22 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 26.09
23 Jakub ŠtichJakub Štich 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 26.37
24 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.58
25 Štěpán MelicharŠtěpán Melichar 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 27.07
26 Zbyněk LetkoZbyněk Letko 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 29.45

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MajurníkováNatálie Majurníková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 29.88
2 Karolína RakováKarolína Raková 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 30.39
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 27.53
2 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 28.00
3 Anna MuzikářováAnna Muzikářová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 28.18
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 30.14
2 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 31.18
3 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 31.96
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 29.50
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 29.68
3 Tereza OpletalováTereza Opletalová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 32.71
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 29.29
2 Veronika SvatoňováVeronika Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 29.84
3 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.45
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 29.50
2 Anna BrokešováAnna Brokešová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 29.85
3 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 30.01
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 29.34
2 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 29.54
3 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 29.75
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 28.03
2 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 29.16
3 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 29.23
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 28.12
2 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 28.50
3 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.88
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 27.81
2 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 27.91
3 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.16
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 25.88
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 26.22
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.40
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 25.88
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 26.22
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.40
4 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 27.53
5 Karolína MaláKarolína Malá 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 27.81
6 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 27.91
7 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 28.00
8 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 28.03
9 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 28.12
10 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.16
11 Anna MuzikářováAnna Muzikářová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 28.18
12 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 28.50
13 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 28.88
14 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 29.16
15 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 29.23
16 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 29.29
17 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 29.34
18 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 29.50
18 Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 29.50
20 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 29.54
21 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 29.68
22 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 29.75
23 Veronika SvatoňováVeronika Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 29.84
24 Anna BrokešováAnna Brokešová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 29.85
25 Natálie MajurníkováNatálie Majurníková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 29.88
26 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 30.01
27 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 30.14
28 Karolína RakováKarolína Raková 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 30.39
29 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.45
30 Tereza SvatoňováTereza Svatoňová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 31.18
31 Tereza BémováTereza Bémová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 31.96
32 Tereza OpletalováTereza Opletalová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 32.71

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 54.87
2 Tobiáš BurdaTobiáš Burda 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 56.06
3 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 71.36
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 54.91
2 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 56.43
3 Zbyněk LetkoZbyněk Letko 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 63.63
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 57.17
2 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.14
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 58.40
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 10.2.2024 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.52
2 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 52.79
3 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 53.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 10.2.2024 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 56.48
2 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 56.85
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (so, 10.2.2024 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.81
2 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 57.87
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.52
2 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 52.79
3 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 53.00
4 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 54.81
5 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 54.87
6 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 54.91
7 Tobiáš BurdaTobiáš Burda 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 56.06
8 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 56.43
9 Dominik ArchmannDominik Archmann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 56.48
10 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 56.85
11 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 57.17
12 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 57.87
13 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 58.14
14 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 58.40
15 Zbyněk LetkoZbyněk Letko 88 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 63.63
16 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 71.36

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 62.28
2 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 65.66
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 64.89
2 Anna MuzikářováAnna Muzikářová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 65.04
3 Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 68.58
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 10.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.82
2 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 61.48
3 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 62.37
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.82
2 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 61.48
3 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 62.28
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 62.37
5 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 64.89
6 Anna MuzikářováAnna Muzikářová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 65.04
7 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 65.66
8 Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 68.58

800 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 1:58.17
2 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:01.69
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 2:03.09
4 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 2:04.06
5 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3 2:04.58
6 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:06.66
7 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 2:14.86
8 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:21.72
9 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:46.23
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:25.91
2 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:34.09
3 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 2:45.87
4 Tereza OpletalováTereza Opletalová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 3:00.30
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(so, 10.2.2024 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jan ŠolcJan Šolc 04 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 PB 4:22.05
2 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 PB 4:27.53
3 Ondřej CmuntOndřej Cmunt 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 6 PB 4:30.56
4 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 4:32.55
5 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 10 PB 4:33.15
6 Vít ŠtemberaVít Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 4:37.23
7 Slavomír BílekSlavomír Bílek 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 4:48.84
8 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 3 PB 4:51.43
9 Jakub NovákJakub Novák 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 4:53.38
10 Igor RichterIgor Richter 08 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 13 5:00.58
11 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 14 5:02.52
12 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 5:11.91
13 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 79 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 12 5:19.24
14 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 9:20.29
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 PB 4:58.16
2 Anna FixováAnna Fixová 08 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 PB 5:02.68
3 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 5:07.90
4 Carolina SerraCarolina Serra 06 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 5:11.83
5 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 5:22.00
6 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 5:28.17
7 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5 5:41.33
8 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 5:45.65
9 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 5:53.87
10 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 5:54.18
11 Ester MaláEster Malá 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13 5:58.88
12 Gabriela TurováGabriela Turová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 6:01.52
13 Kateřina PolicerováKateřina Policerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 PB 6:15.45
Celkem 13 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.94
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.06
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.26
4 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.31
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 08.93
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 09.08
3 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10.60
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.94
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.06
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.26
4 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.31
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.54
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 08.93
7 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 09.08
8 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10.60

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(so, 10.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.79
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.92
3 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 09.32
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 09.40
5 Julie ŽákováJulie Žáková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.75
6 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 09.92
Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 DNF
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 10.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Trojan, Vávra, Honců, Procházka Trojan, Vávra, Honců, Procházka TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:36.09
2 Tměj, Bilík, Dolejší, Krabec Tměj, Bilík, Dolejší, Krabec AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 1:36.78
3 Bureš, Hamada, Veleba, Zikmund Bureš, Hamada, Veleba, Zikmund AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:39.55
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 10.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Machek, Šmíd, Šantavý, Ježek Machek, Šmíd, Šantavý, Ježek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:38.85
2 Balcar, Lánský, Rybáček, Přibyl Balcar, Lánský, Rybáček, Přibyl TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:41.84
3 Čerevko, Karban, Karel, Rejsek Čerevko, Karban, Karel, Rejsek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:47.62
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Trojan, Vávra, Honců, Procházka Trojan, Vávra, Honců, Procházka TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:36.09
2 Tměj, Bilík, Dolejší, Krabec Tměj, Bilík, Dolejší, Krabec AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 1:36.78
3 Machek, Šmíd, Šantavý, Ježek Machek, Šmíd, Šantavý, Ježek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:38.85
4 Bureš, Hamada, Veleba, Zikmund Bureš, Hamada, Veleba, Zikmund AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 1:39.55
5 Balcar, Lánský, Rybáček, Přibyl Balcar, Lánský, Rybáček, Přibyl TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:41.84
6 Čerevko, Karban, Karel, Rejsek Čerevko, Karban, Karel, Rejsek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:47.62

4 x 200 m - Ženy

(so, 10.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kumstátová, Kovářová, Jarošová, Voldánová Kumstátová, Kovářová, Jarošová, Voldánová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:49.42
2 Součková, Hronovská, Novotná, Hladíková Součková, Hronovská, Novotná, Hladíková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:49.89
3 Honcová, Berná, Pomikálková, Kozlová Honcová, Berná, Pomikálková, Kozlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 1:51.62
4 Havlíčková, Bláhová, Svobodová, Filipová Havlíčková, Bláhová, Svobodová, Filipová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:59.69
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 10.2.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 2,07 2,10 2,13
MS Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 6 SB 2.10 - - - - o - - - o - - o xo xo xxx
2 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 1.92 - - - o o - o o o xxx
3 Denis KaiserDenis Kaiser
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 4 1.75 - o o o xxx
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 1.75 - o xo xxo xxx
5 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 2 PB 1.75 o o xxo xxo x
6 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 1.65 o o xxx
7 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 1 PB 1.60 xo xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 10.2.2024 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 12 1.62 - - - o - xo - xxo xxx
MS Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 9 SB 1.59 - - o o xo o xo xxx
MS Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 11 1.56 - - o o xxo o xxx
4= Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 6 PB 1.53 - o o xo o xxx
4= Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 SB 1.53 - - xo o o xxx
6 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 10 1.53 - - o o xo xxx
7 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 4 PB 1.50 o o o xxo xxx
8 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 8 1.45 o o o xxx
9= Pavlína TůmováPavlína Tůmová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 5 1.45 - o xxo xxx
9= Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 SB 1.45 o o xxo xxx
11 Šárka ŠkodováŠárka Škodová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3 PB 1.40 o o x
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 10.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,80 3,00 3,20 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60 4,81 4,91
1 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 PB 4.81 - - - - - - - - - - - - - o - xxo xxo xxx
2 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 2 SB 4.40 - - - - - - - - - - - - xo o - xxx
3 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 8 PB 3.70 - - o xo - o xxo
4 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 7 PB 3.70 - - xo o o xo xxo xxx
MS Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 3.40 o o o o xxx
6 Jakub LánskýJakub Lánský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 5 3.00 - o xxx
7 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
51 1 SB 2.80 o xxx
8 Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
66 3 SB 2.80 xo xx
Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 9 NM - - - - - - - - - xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 10.2.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 4,00
MS Karolína HorníkováKarolína Horníková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 6 SB 3.00 - - - o - o o o xx
1 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 7 3.00 - - - - - - - o - xxx
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3 PB 2.70 - - xo xo o xxx
4 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 5 2.40 - - o xxx
MS Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 2.40 - - xxo xxx
6 Karolína RakováKarolína Raková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 1 PB 2.40 o xo xxo xxx
7 Hana TrejbalováHana Trejbalová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 2 SB 2.20 xo xo xxx
Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 8 NM - - - - - - - - - - - - - - - - xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 10.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek DítěMarek Dítě
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3 PB 6.87 6.61 6.51 6.87 6.87 5.51 x -
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 21 6.73 6.58 x x 6.58 x 6.73 6.55
3 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 19 6.34 6.11 6.05 6.21 6.21 6.06 5.97 6.34
4 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 20 6.12 6.01 6.10 5.91 6.10 6.03 5.85 6.12
5 David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 17 6.05 5.88 5.78 6.05 6.05 6.05 5.50
6 Jakub TicháčekJakub Ticháček
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 7 PB 6.03 6.03 5.75 x 6.03 5.92 5.89 x
7 Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 14 SB 5.97 5.97 5.73 5.88 5.97 5.79 5.83 5.85
8 Sebastian TrojanSebastian Trojan
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 15 5.94 x x 5.94 5.94 5.75 x x
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 18 5.92 5.71 x 5.92 5.92
10 Jan KrálJan Král
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
98 5 SB 5.74 5.68 5.40 5.74 5.74
11 Martin KholMartin Khol
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 4 SB 5.62 5.56 5.54 5.62 5.62
12 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 13 5.47 5.39 5.34 5.47 5.47
13 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 1 SB 5.46 4.87 5.46 4.73 5.46
14 Petr ŠmídPetr Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 5.44 x 5.44 5.00 5.44
15 Serhii HolubnichSerhii Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
85 11 5.34 5.34 x 5.25 5.34
16 Jakub ŠtichJakub Štich
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 9 5.13 5.13 4.72 x 5.13
Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 16 NM x x x -
Jiří ProcházkaJiří Procházka
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 6 NM x x x -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 10.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 24 PB 5.52 5.10 5.20 5.35 5.35 5.52 x x
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 22 PB 5.52 x x 5.00 5.00 x x 5.52
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 23 PB 5.47 5.34 x 5.47 5.47 5.45 5.38 5.35
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 21 SB 5.28 5.14 5.28 x 5.28 5.20 5.16 5.24
5 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 5 PB 4.95 x 4.86 4.71 4.86 x 4.95 4.89
6 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
95 20 4.91 4.91 3.75 3.40 4.91 x x x
7 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 9 SB 4.88 4.63 4.88 4.71 4.88 4.72 4.77 4.68
8 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 15 SB 4.86 4.67 4.86 4.85 4.86 x 4.75 4.74
9 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 2 SB 4.83 4.68 4.83 4.63 4.83
10 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 19 4.68 4.66 4.68 4.59 4.68
11 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 14 PB 4.68 4.56 4.68 4.49 4.68
12 Barbora PomikálkováBarbora Pomikálková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 12 PB 4.63 4.56 4.31 4.63 4.63
13 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 18 4.57 4.52 x 4.57 4.57
14 Tereza HoncováTereza Honcová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 16 4.57 4.57 x 4.45 4.57
15 Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 8 PB 4.52 4.28 4.52 4.45 4.52
16 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 17 4.50 4.44 x 4.50 4.50
17 Nelly NovotnáNelly Novotná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 7 PB 4.42 4.42 3.45 3.75 4.42
18 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 13 4.39 4.39 4.36 x 4.39
19 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4 SB 4.36 4.36 4.36 4.29 4.36
20 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3 SB 4.30 x x 4.30 4.30
21 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 SB 4.21 x 4.21 x 4.21
22 Adéla HoncováAdéla Honcová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 11 4.18 3.94 4.09 4.18 4.18
23 Tereza BémováTereza Bémová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 10 PB 3.94 3.94 3.80 3.84 3.94
MS Claudia TracheClaudia Trache
VfL Pirna-Copitz 07 e.V.VfL Pirna-Copitz 07 e.V.
77 1 PB 3.75 3.55 3.62 3.75 3.75
Celkem 24 závodníků

trojskok - Muži

(so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 12.13 11.62 11.32 11.84 11.84 - x 12.13
2 Serhii HolubnichSerhii Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
85 1 SB 11.92 x x 11.88 11.88 x x 11.92
3 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 2 PB 11.79 11.34 11.55 11.79 11.79 11.77 11.67 11.78
Celkem 3 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 10.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 PB 11.29 10.82 x x 10.82 11.29 x x
2 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 PB 10.76 10.75 x 10.73 10.75 x 10.70 10.76
3 Pavlína TůmováPavlína Tůmová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 6 10.52 09.88 10.31 10.52 10.52 09.91 10.39 10.42
4 Marie SalabováMarie Salabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 4 PB 10.41 10.41 10.28 10.03 10.41 10.32 10.06 10.23
5 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 5 10.40 10.11 x 10.35 10.35 10.40 10.23 09.98
6 Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 1 PB 10.39 10.17 x 10.27 10.27 10.22 10.36 10.39
7 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 3 09.88 09.46 09.75 09.70 9.75 09.88 x -
8 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 2 SB 09.75 09.34 09.41 09.75 9.75 09.72 09.58 x
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 10.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta ZachařováMarta Zachařová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 14 13.31 13.08 x 12.83 13.08 x x 13.31
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 7 PB 10.71 10.09 09.99 10.62 10.62 10.29 10.24 10.71
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 13 10.66 10.25 10.22 x 10.25 10.43 10.19 10.66
4 Zdeňka JanouškováZdeňka Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 3 SB 10.42 10.42 09.93 x 10.42 09.82 09.57 x
5 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 11 10.07 09.83 09.78 09.86 9.86 09.55 10.07 09.67
6 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 12 09.80 09.33 09.18 09.28 9.33 08.98 08.78 09.80
7 Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 6 PB 08.92 08.79 07.79 x 8.79 x 08.81 08.92
8 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 10 08.59 08.46 08.59 08.05 8.59 08.28 x 08.01
9 Adéla HrudkováAdéla Hrudková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 2 PB 07.65 07.65 07.24 07.37 7.65
10 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 9 07.56 07.29 07.06 07.56 7.56 x
MS Claudia TracheClaudia Trache
VfL Pirna-Copitz 07 e.V.VfL Pirna-Copitz 07 e.V.
77 1 PB 07.50 07.32 07.12 07.50 7.50 07.03 07.26 07.21
12 Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 5 PB 07.49 07.44 06.84 07.49 7.49
13 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4 SB 07.39 07.39 06.67 07.09 7.39
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 10.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 6 PB 16.73 15.84 15.96 16.73 16.73 16.43 16.19 16.47
2 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1 PB 16.12 15.47 x 15.62 15.62 15.58 15.81 16.12
3 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4 SB 13.78 13.42 12.68 x 13.42 13.78 x x
4 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 5 SB 13.11 11.88 12.88 13.11 13.11 13.09 12.55 12.96
5 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 11 12.87 x x 11.98 11.98 x 12.87 x
6 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 10 12.23 11.75 x 11.06 11.75 12.23 x 11.33
7 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3 SB 12.16 11.72 11.97 11.87 11.97 11.98 12.16 12.07
8 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 9 SB 10.92 10.56 10.60 10.33 10.60 10.37 10.92 10.73
9 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
69 2 SB 10.40 09.99 10.01 10.40 10.40 09.99 10.21 10.25
10 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 8 SB 10.18 10.18 09.88 x 10.18 x 09.87 x
Celkem 10 závodníků