Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR veteránů

Jablonec nad Nisou (24. 2. 2024)

Medailová bilance

Pořadí Oddíl bilance
1 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 - 5 - 1
2 SK Sporting Příbram, z.s. 4 - 2 - 1
3 AC Česká Lípa 4 - 2 - 0
4 TJ Sokol Hradec Králové 4 - 1 - 1
5 Plzeňská sportovní o.p.s. 3 - 0 - 0
6 Spartak Praha 4 3 - 0 - 0
7 TJ Šumperk, z.s. 2 - 1 - 1
8 Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 - 0 - 0
9 TJ Jiskra Otrokovice 2 - 0 - 0
10 TJ Sokol Maxičky 2 - 0 - 0
11 AK Most 1 - 1 - 2
12 Český běžecký klub, z.s. 1 - 1 - 0
13 TJ Spartak Třebíč, spolek 1 - 1 - 0
14 AK AŠK Slávia Trnava 1 - 1 - 0
15 TJ Znojmo, z.s. 1 - 0 - 1
16 SK Nové Město nad Metují 1 - 0 - 1
17 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 - 0 - 0
18 TJ Sokol Brno - Žabovřesky 1 - 0 - 0
19 SK Kotlářka Praha, z.s. 1 - 0 - 0
20 Ofi Kréta 1 - 0 - 0
21 Sokol Domažlice 1 - 0 - 0
22 AC Rumburk, z.s. 1 - 0 - 0
23 Praha 4 1 - 0 - 0
24 TJ VS Tábor, z. s. 1 - 0 - 0
25 SKP České Budějovice 0 - 3 - 0
26 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 0 - 2 - 2
27 AC Moravská Slavia Brno, spolek 0 - 2 - 2
28 ŠAK Chodov, z. s. 0 - 2 - 1
29 ATLETIKA Polička, spolek 0 - 2 - 0
30 AK Bílina 0 - 2 - 0
31 TJ Nové Město na Moravě z.s. 0 - 2 - 0
32 AC TJ Jičín 0 - 2 - 0
33 AC Slovan Liberec, z.s. 0 - 1 - 2
34 AC Praha 1890 0 - 1 - 1
35 A. C. TEPO Kladno 0 - 1 - 1
36 Atletika Litvínov, z.s. 0 - 1 - 1
37 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. 0 - 1 - 1
38 TJ Kavalier Sázava 0 - 1 - 0
39 TJ Neratovice 0 - 1 - 0
40 ASK Slavia Praha 0 - 1 - 0
41 Rakousko 0 - 1 - 0
42 LAC Quelle Fürth 0 - 1 - 0
43 ASK Děčín 0 - 1 - 0
44 TJ TŽ Třinec 0 - 0 - 2
45 VfL Pirna-Copitz 07 e.V. 0 - 0 - 2
46 TJ Uničov 0 - 0 - 1
47 SK Míle, z.s. 0 - 0 - 1
48 AC Mladá Boleslav z.s. 0 - 0 - 1
49 Ludvíkovice 0 - 0 - 1
50 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0 - 0 - 1
51 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 0 - 0 - 1
52 AK Sokol Nehvizdy 0 - 0 - 1
53 SK Dobruška z.s. 0 - 0 - 1
54 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0 - 0 - 1
55 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad Sázavou 0 - 0 - 1
56 Školní atletický klub Slaný 0 - 0 - 0
57 TJ Sokol Opava 0 - 0 - 0
58 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0 - 0 - 0
59 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 0 - 0 - 0
60 AC Stavbár Nitra 0 - 0 - 0
61 2BWINNER TEAM 0 - 0 - 0
62 Hvězda Pardubice z.s. 0 - 0 - 0
63 Litoměřice 0 - 0 - 0
64 TJ Sokol Kolín-atletika 0 - 0 - 0
65 SSK Vítkovice, z.s. 0 - 0 - 0
66 SV Stříbro 0 - 0 - 0
67 TJ Bohemians Praha 0 - 0 - 0
68 Neregistrovaní 0 - 0 - 0
69 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 0 - 0 - 0
70 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 0 - 0 - 0
71 TJ Nýrsko 0 - 0 - 0
72 TJ Sokol Jaroměř 0 - 0 - 0
73 TJ Sokol Milevsko 0 - 0 - 0
74 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 0 - 0 - 0
75 Atletický klub Olomouc z.s. 0 - 0 - 0
76 Drevníky 0 - 0 - 0
77 Naše atletika Bratislava 0 - 0 - 0
78 SK Aritma Praha 0 - 0 - 0
79 1. FC Žamberk 0 - 0 - 0
80 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0 - 0 - 0
81 Orel Studenec 0 - 0 - 0
82 SC Radotín Praha 0 - 0 - 0
83 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0 - 0 - 0
84 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 - 0 - 0
85 TJ Slavoj BANES Pacov 0 - 0 - 0
86 Sportovní klub Studenec, z.s. 0 - 0 - 0
87 TJ Jiskra Litomyšl 0 - 0 - 0
88 Opava 0 - 0 - 0