Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

DNA Mezikrajové utkání staršího žactva - skupina C (Zlínský, Moravskoslezský, Jihomoravský, Vysočina, Olomoucký)

Ostrava (10. 12. 2023)

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 12:16) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Filip MandákFilip Mandák 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 2 07.25 5.00
2 9 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 Zlínský kraj Zlínský kraj 3 07.39 4.00
3 62 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 4 07.40 3.00
4 115 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 5 07.62 2.00
5 134 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 Vysočina Vysočina 6 07.65 1.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 12:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Adam KolářAdam Kolář 09 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 3 07.31 5.00
2 61 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 5 07.50 4.00
3 12 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 Zlínský kraj Zlínský kraj 4 07.52 3.00
4 133 Lukáš LazárekLukáš Lazárek 08 Vysočina Vysočina 2 07.61 2.00
5 112 David VeselýDavid Veselý 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 6 07.73 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 12:33) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 6 07.94 5.00
2 81 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 2 07.96 4.00
3 25 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 Zlínský kraj Zlínský kraj 5 07.98 3.00
4 161 Aileen KaňkovskáAileen Kaňkovská 09 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 4 08.11 2.00
5 121 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 Vysočina Vysočina 3 08.18 1.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Ema BorůvkováEma Borůvková 09 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 5 08.04 5.00
2 87 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 3 08.07 4.00
3 42 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 2 08.10 3.00
4 28 Nela SlámováNela Slámová 08 Zlínský kraj Zlínský kraj 6 08.13 2.00
5 122 Nikol HorkáNikol Horká 09 Vysočina Vysočina 4 08.37 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 13:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Martin ZemanMartin Zeman 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 2 37.49 5.00
2 179 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 4 38.41 4.00
3 73 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 6 39.84 3.00
4 15 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Zlínský kraj Zlínský kraj 5 41.77 2.00
136 Jan MalaskaJan Malaska 09 Vysočina Vysočina 3 DQ
Poznámky:
3. dr. DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 13:39) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Filip BaláčFilip Baláč 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 3 38.43 5.00
2 5 Alexander PelcAlexander Pelc 09 Zlínský kraj Zlínský kraj 6 38.81 4.00
3 135 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 Vysočina Vysočina 4 39.80 3.00
4 69 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 2 39.90 2.00
5 180 Marek ProkůpekMarek Prokůpek 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 5 40.69 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 13:46) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 4 41.27 5.00
2 42 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 3 42.45 4.00
3 164 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 6 42.51 3.00
4 124 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Vysočina Vysočina 5 45.23 2.00
5 22 Nicol KolářováNicol Kolářová 08 Zlínský kraj Zlínský kraj 2 45.48 1.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 13:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 5 42.39 5.00
2 43 Kristina BastováKristina Bastová 09 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 4 43.16 4.00
3 123 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 Vysočina Vysočina 6 44.01 3.00
4 31 Nicol ZapletalováNicol Zapletalová 09 Zlínský kraj Zlínský kraj 3 45.52 2.00
5 163 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 2 46.73 1.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.12.2023 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 113 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 4 2:08.07 10.00
2 101 Jan SlavíkJan Slavík 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 4 2:08.61 9.00
3 65 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 3 2:09.03 8.00
4 66 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 3 2:11.14 7.00
5 181 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 6 2:11.26 6.00
6 137 Ondřej VlasákOndřej Vlasák 08 Vysočina Vysočina 5 2:11.56 5.00
7 146 Vojta PetrášVojta Petráš 08 Vysočina Vysočina 5 2:11.74 4.00
8 6 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 Zlínský kraj Zlínský kraj 2 2:11.81 3.00
9 182 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 6 2:12.45 2.00
10 1 Kryštof PospíšilíkKryštof Pospíšilík 09 Zlínský kraj Zlínský kraj 2 2:17.85 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.12.2023 - 13:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 84 Ema FialováEma Fialová 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 5 2:17.18 10.00
2 85 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 5 2:19.92 9.00
3 166 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 2 2:26.79 8.00
4 165 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 2 2:27.72 7.00
5 45 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 4 2:30.07 6.00
6 59 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 4 2:31.00 5.00
7 30 Karolína ŠmatelkováKarolína Šmatelková 08 Zlínský kraj Zlínský kraj 3 2:32.81 4.00
8 126 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 Vysočina Vysočina 6 2:34.11 3.00
9 125 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Vysočina Vysočina 6 2:48.46 2.00
27 Klára ŘezníčkováKlára Řezníčková 09 Zlínský kraj Zlínský kraj 3 DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 14:22) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 5 08.63 5.00
2 67 Filip HolušaFilip Holuša 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 2 08.76 4.00
3 3 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Zlínský kraj Zlínský kraj 6 08.89 3.00
4 109 Dominik DostálDominik Dostál 09 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 3 09.04 2.00
5 139 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 Vysočina Vysočina 4 09.32 1.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 14:26) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Vít KrůzaVít Krůza 08 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 4 09.02 5.00
2 131 Ondřej SedlákOndřej Sedlák 08 Vysočina Vysočina 5 09.07 4.00
3 184 Jan KnapJan Knap 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 6 09.21 3.00
4 68 Hynek StrnadelHynek Strnadel 09 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 3 09.51 2.00
5 4 Václav OlivíkVáclav Olivík 09 Zlínský kraj Zlínský kraj 2 10.06 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 14:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 5 08.85 5.00
2 82 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 6 08.89 4.00
3 128 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 Vysočina Vysočina 2 09.73 3.00
4 167 Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 3 09.91 2.00
5 29 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Zlínský kraj Zlínský kraj 4 09.98 1.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 14:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 Vysočina Vysočina 3 09.01 5.00
2 83 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 2 09.35 4.00
3 47 Beáta ŽivníčkováBeáta Živníčková 08 Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 6 09.40 3.00
4 168 Alexandra ŠpringerováAlexandra Špringerová 08 Olomoucký kraj Olomoucký kraj 4 09.67 2.00
5 24 Sabina MüllerováSabina Müllerová 08 Zlínský kraj Zlínský kraj 5 11.25 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Mix starší žactvo (Finále)

Finále (ne, 10.12.2023 - 13:26) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Radvanová, Šímová, Štrouf, Červenka Radvanová, Šímová, Štrouf, Červenka Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 6 1:40.60 10.00
2 162 Borůvková, Jurečka, Mandák, Nováková Borůvková, Jurečka, Mandák, Nováková Olomoucký kraj Olomoucký kraj 3 1:41.38 8.00
3 70 Kroscenko, Štelbacká, Gelnar, Bastová Kroscenko, Štelbacká, Gelnar, Bastová Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 5 1:42.71 6.00
4 124 Dreisigová, Lazárek, Láníková, Malaska Dreisigová, Lazárek, Láníková, Malaska Vysočina Vysočina 2 1:43.82 4.00
5 16 Pavlíček, Kolářová, Juráň, Trčková Pavlíček, Kolářová, Juráň, Trčková Zlínský kraj Zlínský kraj 4 1:46.44 2.00
Celkem 5 závodníků

600-400-200-800 m - Mix (Finále)

Finále (ne, 10.12.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 89 Králová, Kocman, Radvanová, Baláč Králová, Kocman, Radvanová, Baláč Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 1 5:07.56
2 178 Kolář, Němcová, Kaňkovská, Šíma Kolář, Němcová, Kaňkovská, Šíma Olomoucký kraj Olomoucký kraj 2 5:22.72
3 Esslerová, Mazzolini, Šeliga, Neudörfler Esslerová, Mazzolini, Šeliga, Neudörfler Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 3 5:33.91
4 Juráň, Orbesová, Žaludková, Vítek Juráň, Orbesová, Žaludková, Vítek Zlínský kraj Zlínský kraj 5 6:00.59
5 Papoušková, Holemář, Bártová, Koreček Papoušková, Holemář, Bártová, Koreček Vysočina Vysočina 4 6:10.61
Poznámky:
Čistý čas štafety: 1. (JHM) 5:02.56; 2. (OLK) 5:14.62; 3. (MSK) 5:24.81; 4. (ZLK) 5:23.89; 5. (VYS) 5:49.41
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.12.2023 - 13:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,53 1,59 1,64 1,69 1,73 1,77 1,80 Body
1 187 Jan BarešJan Bareš
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 7 1.80 - o o o o xo xor 10.00
2 105 Jan TančinecJan Tančinec
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 3 1.77 o o o o xo xo xx 9.00
3 72 Filip UrnerFilip Urner
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 8 1.77 - xo xo o xo xo xx 8.00
4 4 Václav OlivíkVáclav Olivík
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 2 1.73 o o o o xo xx 7.00
5 140 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
Vysočina Vysočina
08 6 1.69 o - o o xx 6.00
6 111 Antonín HavrdaAntonín Havrda
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 10 1.69 - - xo o xx 5.00
7 141 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
Vysočina Vysočina
09 1 1.69 o o xo xo xx 4.00
8= 188 Nick DvořákNick Dvořák
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
09 5 1.64 o o xo xx 2.00
8= 71 Sebastián HynčicaSebastián Hynčica
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 9 1.64 - o xo xx 2.00
8= 2 Jan ChmelařJan Chmelař
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 4 1.64 o o xo xx 2.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.12.2023 - 13:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,36 1,42 1,47 1,52 1,56 1,60 1,63 Body
1 81 Barbora BrožováBarbora Brožová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 6 1.60 - o - xo o o o xx 10.00
2 171 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 8 1.56 - - o o o o xx 9.00
3 50 Nela ŠtefkováNela Štefková
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 9 1.56 - - o o o xo xx 8.00
4 58 Eliška BorunskáEliška Borunská
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 4 1.52 - - - o o xx 7.00
5= 129 Sofie BártováSofie Bártová
Vysočina Vysočina
09 5 1.52 - - o xo xo xx 5.50
5= 90 Veronika ŽůrkováVeronika Žůrková
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 1 1.52 - o o xo xo xx 5.50
7 172 Nela PávkováNela Pávková
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
09 3 1.47 o o o o xx 4.00
8 24 Sabina MüllerováSabina Müllerová
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 2 1.47 o o o xo xx 3.00
9 130 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
Vysočina Vysočina
08 7 1.42 o o xo xx 2.00
10 21 Eliška KocurkováEliška Kocurková
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 10 1.30 o xx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace (ne, 10.12.2023 - 13:42) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 103 David PellaDavid Pella
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 9 6.42 6.31 6.09 6.42 6.42
2 185 Albert PernicaAlbert Pernica
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 10 6.30 6.30 x 6.18 6.30
3 70 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 6 6.13 5.33 6.13 x 6.13
4 112 David VeselýDavid Veselý
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 8 6.12 6.07 x 6.12 6.12
5 186 Iulian GlavanIulian Glavan
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 7 6.02 6.02 5.58 5.55 6.02
6 134 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev
Vysočina Vysočina
09 1 5.77 5.64 5.77 5.42 5.77
7 11 Roman ZemekRoman Zemek
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 5 5.46 5.46 5.24 5.41 5.46
8 142 Josef HolemářJosef Holemář
Vysočina Vysočina
09 2 5.46 5.35 5.46 5.33 5.46
9 9 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 4 5.44 5.44 5.19 x 5.44
10 64 Marek HűbschMarek Hűbsch
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 3 5.38 5.38 4.93 5.20 5.38
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Semifinále)

Semifinále A (ne, 10.12.2023 - 14:17) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 185 Albert PernicaAlbert Pernica
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 6.02 6.02 6.02
2 70 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 1 5.85 5.85 5.85
Celkem 2 závodníků
Semifinále B (ne, 10.12.2023 - 14:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 103 David PellaDavid Pella
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 2 6.35 6.35 6.35
112 David VeselýDavid Veselý
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 1 NM x -
Celkem 2 závodníků
Semifinále C (ne, 10.12.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 134 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev
Vysočina Vysočina
09 2 5.47 5.47 5.47
11 Roman ZemekRoman Zemek
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 1 NM x -
Celkem 2 závodníků
Semifinále D (ne, 10.12.2023 - 14:14) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 186 Iulian GlavanIulian Glavan
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 5.48 5.48 5.48
142 Josef HolemářJosef Holemář
Vysočina Vysočina
09 1 NM x -
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 14:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 185 Albert PernicaAlbert Pernica
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 1 6.36 6.36 6.36 10.00
103 David PellaDavid Pella
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 2 NM x - 9.00
Celkem 2 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 112 David VeselýDavid Veselý
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 1 6.01 6.01 6.01 8.00
2 70 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 2 5.76 5.76 5.76 7.00
Celkem 2 závodníků
Finále C (ne, 10.12.2023 - 14:29) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 134 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev
Vysočina Vysočina
09 1 5.59 5.59 5.59 6.00
2 186 Iulian GlavanIulian Glavan
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 5.30 5.30 5.30 5.00
Celkem 2 závodníků
Finále D (ne, 10.12.2023 - 14:28) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Josef HolemářJosef Holemář
Vysočina Vysočina
09 1 5.12 5.12 5.12 4.00
2 11 Roman ZemekRoman Zemek
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 2 5.06 5.06 5.06 3.00
Celkem 2 závodníků
Finále E (ne, 10.12.2023 - 14:27) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
9 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 NM 2.00
64 Marek HűbschMarek Hűbsch
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 NM 1.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně (Semifinále)

Semifinále A (ne, 10.12.2023 - 12:53) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Ema KrálováEma Králová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 2 2.68 2.68 2.68
86 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 1 NM x -
Celkem 2 závodníků
Semifinále B (ne, 10.12.2023 - 12:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Beáta MeschkováBeáta Meschková
Vysočina Vysočina
08 2 5.50 5.50 5.50
2 53 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 1 5.14 5.14 5.14
Celkem 2 závodníků
Semifinále C (ne, 10.12.2023 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 131 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
Vysočina Vysočina
08 2 4.83 4.83 4.83
2 170 Ema KroupováEma Kroupová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 1 4.74 4.74 4.74
Celkem 2 závodníků
Semifinále D (ne, 10.12.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 169 Lena FiloušováLena Filoušová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 4.85 4.85 4.85
32 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 1 NM x -
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 13:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Beáta MeschkováBeáta Meschková
Vysočina Vysočina
08 2 5.43 5.43 5.43 10.00
2 89 Ema KrálováEma Králová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 1 3.28 3.28 3.28 9.00
Celkem 2 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 13:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 1 5.15 5.15 5.15 8.00
86 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 2 NM x - 7.00
Celkem 2 závodníků
Finále C (ne, 10.12.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 169 Lena FiloušováLena Filoušová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 4.88 4.88 4.88 6.00
131 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
Vysočina Vysočina
08 1 NM x - 5.00
Celkem 2 závodníků
Finále D (ne, 10.12.2023 - 13:04) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 170 Ema KroupováEma Kroupová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 4.72 4.72 4.72 4.00
2 32 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 1 4.35 4.35 4.35 3.00
Celkem 2 závodníků
Finále E (ne, 10.12.2023 - 13:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
52 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 NM 2.00
29 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 NM 1.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace (ne, 10.12.2023 - 12:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Beáta MeschkováBeáta Meschková
Vysočina Vysočina
08 10 5.34 5.22 x 5.34 5.34
2 89 Ema KrálováEma Králová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 8 5.34 5.34 5.16 4.90 5.34
3 86 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 6 5.21 5.21 x x 5.21
4 53 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 9 5.07 4.74 5.07 5.05 5.07
5 169 Lena FiloušováLena Filoušová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 4 4.93 4.93 4.80 4.91 4.93
6 131 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
Vysočina Vysočina
08 7 4.88 4.77 x 4.88 4.88
7 170 Ema KroupováEma Kroupová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 3 4.86 4.71 4.84 4.86 4.86
8 32 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 2 4.76 4.76 x 4.68 4.76
9 52 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 1 4.75 4.75 4.44 4.65 4.75
10 29 Anežka SvízelováAnežka Svízelová
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 5 4.72 x 4.69 4.72 4.72
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Semifinále)

Semifinále A (ne, 10.12.2023 - 13:52) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 1 11.52 11.52 11.52
2 174 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 10.75 10.75 10.75
Celkem 2 závodníků
Semifinále B (ne, 10.12.2023 - 13:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Daniela HonzováDaniela Honzová
Vysočina Vysočina
08 2 12.82 12.82 12.82
173 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 1 NM x -
Celkem 2 závodníků
Semifinále C (ne, 10.12.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 121 Eliška TrojanováEliška Trojanová
Vysočina Vysočina
08 1 10.65 10.65 10.65
2 91 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 2 10.56 10.56 10.56
Celkem 2 závodníků
Semifinále D (ne, 10.12.2023 - 13:49) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Julie BartkováJulie Bartková
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 2 11.42 11.42 11.42
2 20 Klára FodorováKlára Fodorová
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 1 10.13 10.13 10.13
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace (ne, 10.12.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Daniela HonzováDaniela Honzová
Vysočina Vysočina
08 9 12.71 11.42 12.71 11.94 12.71
2 174 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 8 11.75 10.75 11.75 11.28 11.75
3 55 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 6 11.54 10.49 10.95 11.54 11.54
4 173 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 10 11.53 11.52 11.53 10.93 11.53
5 54 Julie BartkováJulie Bartková
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 7 10.94 10.94 10.25 10.91 10.94
6 91 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 2 10.92 09.24 09.43 10.92 10.92
7 121 Eliška TrojanováEliška Trojanová
Vysočina Vysočina
08 5 10.27 10.27 09.92 10.16 10.27
8 20 Klára FodorováKlára Fodorová
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 1 10.22 10.22 09.94 10.20 10.22
9 88 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 3 10.03 09.38 08.86 10.03 10.03
23 Nela KovářováNela Kovářová
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 4 DNS - - -
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 14:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Daniela HonzováDaniela Honzová
Vysočina Vysočina
08 2 12.25 12.25 12.25 10.00
55 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
09 1 NM x - 9.00
Celkem 2 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 14:02) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 173 Eliška VečeřováEliška Večeřová
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 1 11.99 11.99 11.99 8.00
2 174 Magdaléna SlováčkováMagdaléna Slováčková
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 10.17 10.17 10.17 7.00
Celkem 2 závodníků
Finále C (ne, 10.12.2023 - 14:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Julie BartkováJulie Bartková
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 2 11.98 11.98 11.98 6.00
2 121 Eliška TrojanováEliška Trojanová
Vysočina Vysočina
08 1 11.24 11.24 11.24 5.00
Celkem 2 závodníků
Finále D (ne, 10.12.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Klára FodorováKlára Fodorová
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 1 10.34 10.34 10.34 4.00
2 91 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 2 09.96 09.96 9.96 3.00
Celkem 2 závodníků
Finále E (ne, 10.12.2023 - 13:59) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
23 Nela KovářováNela Kovářová
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 DNS
88 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 NM 2.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 189 Filip KappelFilip Kappel
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 1 13.88 13.88 13.88 10.00
2 8 Václav SvozilVáclav Svozil
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 2 12.56 12.56 12.56 9.00
Celkem 2 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2023 - 12:39) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Václav HranickýVáclav Hranický
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 1 14.51 14.51 14.51 8.00
2 75 Oliver KožiolOliver Kožiol
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 2 12.10 12.10 12.10 7.00
Celkem 2 závodníků
Finále C (ne, 10.12.2023 - 12:38) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Marek VostalMarek Vostal
Vysočina Vysočina
08 2 12.38 12.38 12.38 6.00
2 190 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 1 12.04 12.04 12.04 5.00
Celkem 2 závodníků
Finále D (ne, 10.12.2023 - 12:37) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 140 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
Vysočina Vysočina
08 1 12.18 12.18 12.18 4.00
108 Matěj RežňákMatěj Režňák
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 2 NM x - 3.00
Celkem 2 závodníků
Finále E (ne, 10.12.2023 - 12:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
106 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 NM 2.00
6 Jaromír PešekJaromír Pešek
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 NM 1.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Semifinále)

Semifinále A (ne, 10.12.2023 - 12:28) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Václav SvozilVáclav Svozil
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 1 13.16 13.16 13.16
2 74 Václav HranickýVáclav Hranický
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 2 11.54 11.54 11.54
Celkem 2 závodníků
Semifinále B (ne, 10.12.2023 - 12:27) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 189 Filip KappelFilip Kappel
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 2 13.86 13.86 13.86
2 75 Oliver KožiolOliver Kožiol
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 1 12.31 12.31 12.31
Celkem 2 závodníků
Semifinále C (ne, 10.12.2023 - 12:26) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 190 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 1 12.00 - 12.00
2 108 Matěj RežňákMatěj Režňák
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 2 11.31 - 11.31
Celkem 2 závodníků
Semifinále D (ne, 10.12.2023 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 145 Marek VostalMarek Vostal
Vysočina Vysočina
08 2 11.80 11.80 11.80
2 140 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
Vysočina Vysočina
08 1 11.26 11.26 11.26
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace (ne, 10.12.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 189 Filip KappelFilip Kappel
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 10 15.06 15.06 x 14.90 15.06
2 74 Václav HranickýVáclav Hranický
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 9 14.36 12.40 x 14.36 14.36
3 8 Václav SvozilVáclav Svozil
Zlínský kraj Zlínský kraj
08 8 12.88 x 12.34 12.88 12.88
4 75 Oliver KožiolOliver Kožiol
Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj
08 7 12.31 10.28 12.31 11.27 12.31
5 145 Marek VostalMarek Vostal
Vysočina Vysočina
08 6 12.08 12.08 10.21 11.51 12.08
6 108 Matěj RežňákMatěj Režňák
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
09 4 11.80 11.77 11.80 11.42 11.80
7 190 Jonatan KoubaJonatan Kouba
Olomoucký kraj Olomoucký kraj
08 3 11.77 11.51 11.45 11.77 11.77
8 140 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
Vysočina Vysočina
08 5 11.69 11.64 11.33 11.69 11.69
9 106 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj
08 1 11.18 10.98 11.18 10.78 11.18
10 6 Jaromír PešekJaromír Pešek
Zlínský kraj Zlínský kraj
09 2 09.65 08.75 09.65 09.34 9.65
Celkem 10 závodníků

5 x 60 m překážek - Mix starší žactvo (Běh)

Běh A (ne, 10.12.2023 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Udvarosová, Strnadel, Holuša, Živníčková, Bártková Udvarosová, Strnadel, Holuša, Živníčková, Bártková Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 4 41.39 10.00
2 Rygarová, Krůza, Stroblová, Navrátilová, Dostál Rygarová, Krůza, Stroblová, Navrátilová, Dostál Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 7 42.50 4.00
3 21 Kocurková, Kupka, Zapletalová, Pavlíček, Slámová Kocurková, Kupka, Zapletalová, Pavlíček, Slámová Zlínský kraj Zlínský kraj 1 46.31 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh B (ne, 10.12.2023 - 12:06) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sudíková, Žváčková, Špringerová, Vacík, Knap Sudíková, Žváčková, Špringerová, Vacík, Knap Olomoucký kraj Olomoucký kraj 7 41.42 8.00
2 122 Horká, Sedlák, Kučerová, Pospíšil, Moravcová Horká, Sedlák, Kučerová, Pospíšil, Moravcová Vysočina Vysočina 4 41.93 6.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Udvarosová, Strnadel, Holuša, Živníčková, Bártková Udvarosová, Strnadel, Holuša, Živníčková, Bártková Moravskoslezský kraj Moravskoslezský kraj 4 41.39 10.00
2 Sudíková, Žváčková, Špringerová, Vacík, Knap Sudíková, Žváčková, Špringerová, Vacík, Knap Olomoucký kraj Olomoucký kraj 7 41.42 8.00
3 122 Horká, Sedlák, Kučerová, Pospíšil, Moravcová Horká, Sedlák, Kučerová, Pospíšil, Moravcová Vysočina Vysočina 4 41.93 6.00
4 Rygarová, Krůza, Stroblová, Navrátilová, Dostál Rygarová, Krůza, Stroblová, Navrátilová, Dostál Jihomoravský kraj Jihomoravský kraj 7 42.50 4.00
5 21 Kocurková, Kupka, Zapletalová, Pavlíček, Slámová Kocurková, Kupka, Zapletalová, Pavlíček, Slámová Zlínský kraj Zlínský kraj 1 46.31 2.00