Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

90. Velká Kunratická

Praha - Kunratice (12. 11. 2023)

Přespolní běh - Dorostenci

(ne, 12.11.2023 - 07:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4120 Karel MalýKarel Malý 07 07:22
2 4028 Adam BöseAdam Böse 07 Road2kona Road2kona 07:27
3 4154 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 07:29
4 4038 Nikola SkripnikNikola Skripnik 06 SC Radotín SC Radotín 07:35
5 4085 Štěpán ŠulcŠtěpán Šulc 07 07:46
6 4015 Matěj BuganMatěj Bugan 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:48
7 4041 Ondřej JanečekOndřej Janeček 06 Zlatníky Zlatníky 08:00
8 4076 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 07 08:04
9 4029 Bruno HamanBruno Haman 06 Road2kona Road2kona 08:08
10 4105 Jakub NěmečekJakub Němeček 07 VK Blesk VK Blesk 08:11
11 4060 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08:21
12 4131 Marek HruškaMarek Hruška 06 OK Dobříš OK Dobříš 08:24
13 4025 Marek NovákMarek Novák 07 HC Dukla Praha HC Dukla Praha 08:24
14 4061 Jan PelantJan Pelant 07 TK Radošovice TK Radošovice 08:25
15 4005 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:37
16 4114 Ondřej ČermákOndřej Čermák 06 Sokol Praha Staré Město Sokol Praha Staré Město 08:38
17 4059 Antonín SeidlAntonín Seidl 06 SK Slovan Kunratice SK Slovan Kunratice 08:44
18 4001 Christien HabrChristien Habr 06 BUSHMAN BUSHMAN 08:48
19 4053 Jonáš BachetJonáš Bachet 07 08:58
20 4002 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:02
21 4062 Patrik CucPatrik Cuc 07 SKP Nymburk SKP Nymburk 09:11
22 4147 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 09:15
23 4137 Lukáš BraňkaLukáš Braňka 07 09:17
24 4055 Josef ZemanJosef Zeman 07 09:21
25 4075 Tomáš KábrtTomáš Kábrt 07 09:21
26 4107 František PetráňFrantišek Petráň 06 Sokol Úvaly Sokol Úvaly 09:22
27 4072 Vojtěch PrchalVojtěch Prchal 07 09:30
28 4079 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 07 KOB Tretra Praha KOB Tretra Praha 09:31
29 4052 Matěj MunzarMatěj Munzar 06 H-H Smíchov H-H Smíchov 09:34
30 4096 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 09:38
31 4125 Filip KlímaFilip Klíma 06 09:50
32 4097 Antonín HavlíčekAntonín Havlíček 06 Vomit and Blood Vomit and Blood 09:56
33 4044 Daniel UričaDaniel Uriča 07 Uri Team Uri Team 10:09
34 4078 Kryštof MikešKryštof Mikeš 07 10:27
35 4026 Jakub BartošJakub Bartoš 07 10:30
36 4099 Tomáš MlčochTomáš Mlčoch 06 TAK 20 TAK 20 10:37
37 4024 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 06 Olympia Kladno Olympia Kladno 11:29
38 4102 Ondřej StránskýOndřej Stránský 06 FBC Pitbulls Kolín FBC Pitbulls Kolín 11:59
39 4023 Jan DlouhýJan Dlouhý 06 Olympia Kladno Olympia Kladno 12:25
40 4032 František VodvárkaFrantišek Vodvárka 06 KKVN KKVN 12:56
41 4087 Vít NeudörflVít Neudörfl 07 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 13:02
4106 Jakub KrausJakub Kraus 06 DNS
4130 Aleš BlažekAleš Blažek 07 Jaroslav Kulhavý Cycling Team Jaroslav Kulhavý Cycling Team DNS
4112 Elian ChicevičElian Chicevič 06 VK Bohemians Praha VK Bohemians Praha DNS
4003 Tomáš KalaTomáš Kala 07 ČVK Praha ČVK Praha DNS
4016 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4058 Štěpán BenešŠtěpán Beneš 06 DNS
Celkem 47 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(ne, 12.11.2023 - 07:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4039 Matouš SkripnikMatouš Skripnik 08 SC Radotín SC Radotín 07:24
2 4027 Jan KovářJan Kovář 08 Road2kona Road2kona 07:24
3 4115 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk SKP Nymburk 07:32
4 4111 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav Atletika Stará Boleslav 07:39
5 4068 Nikita PautovNikita Pautov 08 PBK PBK 07:44
6 4133 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 07:45
7 4040 Adam SvozilAdam Svozil 08 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 08:07
8 4022 Jonatan HudecJonatan Hudec 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:09
9 4054 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim Atletika Vlašim 08:10
10 4020 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:15
11 4080 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08:18
12 4151 Ondřej MatysOndřej Matys 08 Pražský biatlonový klub Pražský biatlonový klub 08:18
13 4132 Lukas MagazuLukas Magazu 08 OK Dobříš OK Dobříš 08:30
14 4065 Jakub KučeraJakub Kučera 09 Slovan Praha Zdravotník Slovan Praha Zdravotník 08:30
15 4066 Matěj ZavadilMatěj Zavadil 09 Slovan Praha Zdravotník Slovan Praha Zdravotník 08:33
16 4110 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 08:41
17 4150 Vojta ŠťovíčekVojta Šťovíček 08 Joskatel TRI Team Joskatel TRI Team 08:42
18 4116 Jakub FibírJakub Fibír 09 TJ Spoje TJ Spoje 08:44
19 4063 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK ZŠ Jeseniova SK ZŠ Jeseniova 08:46
20 4082 Matouš ŠimekMatouš Šimek 08 HC Slavoj Velké Popovice HC Slavoj Velké Popovice 08:47
21 4124 Matyáš KramuleMatyáš Kramule 09 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 08:48
22 4103 Adam BudošAdam Budoš 08 08:51
23 4148 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 08:52
24 4036 Jan KlakJan Klak 08 AC Kriváň AC Kriváň 08:53
25 4007 Marek Samuel BenešMarek Samuel Beneš 08 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha 08:56
26 4088 Oto SobotaOto Sobota 08 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 09:01
27 4021 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:06
28 4047 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 09 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice 09:08
29 4067 Jan SkokanJan Skokan 08 T.J. Sokol Roudnice nad Labem T.J. Sokol Roudnice nad Labem 09:08
30 4144 Matěj VejvodaMatěj Vejvoda 08 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 09:10
31 4070 Matouš MráčekMatouš Mráček 08 Gymnázium Opatov Gymnázium Opatov 09:10
32 4057 Mikuláš RafajMikuláš Rafaj 09 09:10
33 4134 Jakub LinhartJakub Linhart 08 OB Zvole OB Zvole 09:20
34 4064 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK ZŠ Jeseniova SK ZŠ Jeseniova 09:22
35 4153 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 09:24
36 4018 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:31
37 4008 Josef KrálJosef Král 08 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha 09:31
38 4126 Bartoloměj ŠiklBartoloměj Šikl 08 ZŠ Compass ZŠ Compass 09:32
39 4090 Lukáš HamerníkLukáš Hamerník 09 09:35
40 4034 Petr ZymaPetr Zyma 08 SK Praga SK Praga 09:38
41 4152 Tobiáš JohnTobiáš John 09 09:41
42 4091 Matouš MašínMatouš Mašín 08 09:43
43 4089 Jakub ZemanJakub Zeman 08 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 09:44
44 4084 Josef PetržíkJosef Petržík 09 AŠK Mazurská AŠK Mazurská 09:44
45 4042 Martin PeřinaMartin Peřina 09 OPi OPi 09:46
46 4139 Matyáš RodMatyáš Rod 08 USK Praha USK Praha 09:49
47 4050 David BulisDavid Bulis 08 Sokol Vršovice Sokol Vršovice 09:50
48 4077 Jaromír NěmecJaromír Němec 08 Nový PORG Triatlon klub Nový PORG Triatlon klub 09:51
49 4019 Dominik VojtíšekDominik Vojtíšek 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:53
50 4009 Antonín KleiblAntonín Kleibl 08 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha 09:57
51 4104 Denis StrnadDenis Strnad 09 AC Hloubětín AC Hloubětín 09:57
52 4006 Tomáš PolákTomáš Polák 09 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha 10:04
53 4071 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman 09 AC Praha 1890 AC Praha 1890 10:05
54 4109 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 10:06
55 4074 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 10:10
56 4095 Lukáš CaltaLukáš Calta 08 Kaštani z Kaštanu Kaštani z Kaštanu 10:15
57 4138 Marek SkřivánekMarek Skřivánek 09 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 10:15
58 4014 Kryštof HorníčekKryštof Horníček 08 SK Kyšperk SK Kyšperk 10:17
59 4129 Jan DušekJan Dušek 09 Déčko Déčko 10:17
60 4048 Lukáš LískaLukáš Líska 09 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice 10:17
61 4119 Štěpán KorbŠtěpán Korb 08 SK Rožnov SK Rožnov 10:21
62 4117 Kryštof TučnýKryštof Tučný 08 SK Praga SK Praga 10:22
63 4004 Matěj Adam JavůrekMatěj Adam Javůrek 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:27
64 4031 Jiří KovářJiří Kovář 09 Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno 10:28
65 4083 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 AŠK Mazurská AŠK Mazurská 10:31
66 4056 Radek PaclíkRadek Paclík 09 10:34
67 4143 Martin PerutkaMartin Perutka 08 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 10:47
68 4013 Matyáš LejčarMatyáš Lejčar 09 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha 10:52
69 4043 Tomáš HlineckýTomáš Hlinecký 09 SK Slovan Kunratice SK Slovan Kunratice 10:55
70 4086 Šimon KrátkýŠimon Krátký 09 Mšeno-Sever Mšeno-Sever 11:03
71 4017 Matěj TupýMatěj Tupý 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11:08
72 4094 Vítězslav PlavecVítězslav Plavec 09 Slapy Slapy 11:24
73 4049 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 09 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice 11:26
74 4136 Hugo PeckaHugo Pecka 08 Wu-Tang Clan Wu-Tang Clan 11:28
75 4118 František Josef CihlářFrantišek Josef Cihlář 08 Atletika Kamenice Atletika Kamenice 11:28
76 4081 Antonín LitošAntonín Litoš 08 11:29
77 4092 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín SC Radotín 11:43
78 4098 Michal VachMichal Vach 09 11:55
79 4033 Filip ŠplíchalFilip Šplíchal 09 PeMaLiFi PeMaLiFi 11:57
80 4051 Šimon ŠtědrýŠimon Štědrý 09 12:30
81 4108 Fedor SagatelianFedor Sagatelian 08 12:45
82 4012 Filip HoráčekFilip Horáček 09 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha 12:46
83 4113 Vojtěch ČermákVojtěch Čermák 08 Sokol Praha Staré Město Sokol Praha Staré Město 12:49
84 4121 Tobiáš EngelTobiáš Engel 09 12:50
85 4142 Vojtěch CetkovskýVojtěch Cetkovský 08 FC Kačerov FC Kačerov 13:57
4145 Kristian KudlaKristian Kudla 09 DNS
4146 Radek DočkalRadek Dočkal 08 USK Vodni slalom USK Vodni slalom DNS
4149 Jakub VozkaJakub Vozka 08 DNS
4140 Mikuláš TržilMikuláš Tržil 09 Kazbunďáci Kunice Kazbunďáci Kunice DNS
4141 Štěpán SobotkaŠtěpán Sobotka 09 SK Slovan Kunratice SK Slovan Kunratice DNS
4122 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice DNS
4123 David MyslíkDavid Myslík 08 Sokol Hostouň Sokol Hostouň DNS
4127 Vojtěch SeidlVojtěch Seidl 09 DNS
4128 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy DNS
4010 Filip IndraFilip Indra 08 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha DNS
4011 Jakub IndraJakub Indra 08 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha DNS
4035 Jonáš TopičJonáš Topič 08 TopTopic TopTopic DNS
4030 Jáchym HamouzJáchym Hamouz 09 DNS
4037 Jan Erik GrimJan Erik Grim 08 SC Radotín SC Radotín DNS
4045 Daniel AlešDaniel Aleš 09 Sokol Horní Počernice (FZŠ Chodovická) Sokol Horní Počernice (FZŠ ... DNS
4046 Josef HrdinaJosef Hrdina 09 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice DNS
4073 Jerzy TkaczukJerzy Tkaczuk 09 DNS
4069 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 08 SKP Nymburk SKP Nymburk DNS
4100 Petr WegnerPetr Wegner 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNS
4101 Albert MěchuraAlbert Měchura 08 Merida Bikeranch Team Junior Merida Bikeranch Team Junior DNS
4093 Filip KokešFilip Kokeš 08 DNS
Celkem 106 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(ne, 12.11.2023 - 07:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3251 Bára StýblováBára Stýblová 99 Loko Beroun Loko Beroun 07:24
2 3134 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07:31
3 3265 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 07:49
4 3275 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07:58
5 3076 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08:01
6 3291 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun TJ Lokomotiva Beroun 08:09
7 3243 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08:14
8 3230 Anežka HonsováAnežka Honsová 03 Ski klub Šumava Vimperk Ski klub Šumava Vimperk 08:24
9 3084 Natalie BrlicováNatalie Brlicová 96 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 08:28
10 3044 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:31
11 3193 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 08:39
12 3245 Zuzana MikulováZuzana Mikulová 79 OB Zvole OB Zvole 08:40
13 3049 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 02 Dukla Praha Dukla Praha 08:46
14 3046 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:48
15 3116 Hana ChaloupkováHana Chaloupková 02 eD system Silvini Team eD system Silvini Team 08:58
16 3158 Marie ŠumníkováMarie Šumníková 98 AVC Praha AVC Praha 09:21
17 3041 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:24
18 3264 Alexandra FraňkováAlexandra Fraňková 98 Horoguru, CZSA Horoguru, CZSA 09:26
19 3042 Zuzana TučanováZuzana Tučanová 85 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:34
20 3294 Miroslava TattermuschMiroslava Tattermusch 92 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:44
21 3143 Iva VránováIva Vránová 03 Ski klub Šumava Vimperk Ski klub Šumava Vimperk 09:46
22 3183 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09:47
23 3191 Eva BabicováEva Babicová 88 TJ Slavoj Český Brod TJ Slavoj Český Brod 09:48
24 3017 Kristina JakubcováKristina Jakubcová 81 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 09:48
25 3110 Šárka GrabmüllerováŠárka Grabmüllerová 69 BH České Budějovice BH České Budějovice 09:54
26 3063 Hana ObermannováHana Obermannová 97 09:55
27 4135 Eva KudrnovskáEva Kudrnovská 86 09:57
28 3317 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 85 Žij.cz Žij.cz 09:58
29 3090 Jarmila HerbstJarmila Herbst 74 Sky4Run Sky4Run 10:04
30 3344 Hana TepláHana Teplá 03 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 10:09
31 3175 Dana LapkováDana Lapková 83 10:13
32 3122 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 Atletika Stodůlky Atletika Stodůlky 10:17
33 3035 Klára KobosováKlára Kobosová 75 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:18
34 3141 Kateřina ČelikovskáKateřina Čelikovská 84 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 10:22
35 3123 Nikol FlašarováNikol Flašarová 91 Endorphin Republic Endorphin Republic 10:22
36 3338 Věra JandečkováVěra Jandečková 81 Pišišvorové Pišišvorové 10:22
37 3112 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10:23
38 3061 Kateřina MlčochováKateřina Mlčochová 86 Nessisport Nessisport 10:24
39 3113 Hana KašákováHana Kašáková 77 Salming Salming 10:32
40 3059 Pavla OpoleckáPavla Opolecká 86 Sokol Královské Vinohrady Sokol Královské Vinohrady 10:33
41 3137 Jana SobotováJana Sobotová 82 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 10:33
42 3022 Radka FafejtováRadka Fafejtová 79 Liga 100 Praha Liga 100 Praha 10:35
43 3242 Kateřina ZítkováKateřina Zítková 78 10:37
44 3250 Michaela UblováMichaela Ublová 85 10:37
45 3077 Jana MachorkováJana Machorková 92 TJ Slavoj Český Brod – oddíl atletiky TJ Slavoj Český Brod – oddí... 10:40
46 3111 Andrea BendováAndrea Bendová 88 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10:43
47 3178 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 KB Kapslovna KB Kapslovna 10:45
48 3144 Olga HonsováOlga Honsová 73 Ski klub Šumava Vimperk Ski klub Šumava Vimperk 10:46
49 3047 Tereza KinkorováTereza Kinkorová 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:46
50 3108 Tereza KřivohlaváTereza Křivohlavá 97 SK Barney SK Barney 10:50
51 3135 Kateřina JiroutkováKateřina Jiroutková 79 10:52
52 3016 Jaroslava DobiášováJaroslava Dobiášová 73 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 10:54
53 3115 Jana NádvorníkováJana Nádvorníková 85 10:54
54 3011 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 10:55
55 3226 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 01 TJ Sokol České Budějovice TJ Sokol České Budějovice 10:55
56 3299 Blanka HruškováBlanka Hrušková 75 OK Dobříš OK Dobříš 10:56
57 3204 Barbora JonášováBarbora Jonášová 01 10:58
58 3305 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 10:58
59 3072 Kristýna BezděkKristýna Bezděk 84 RCK RCK 11:05
60 3010 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 11:05
61 3107 Klára MatznerováKlára Matznerová 88 M-team M-team 11:06
62 3167 Helena KrejčíkováHelena Krejčíková 79 11:06
63 3212 Kateřina KomárkováKateřina Komárková 92 11:06
64 3293 Jindra ZahálkováJindra Zahálková 61 KB Chlumčany KB Chlumčany 11:07
65 3036 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11:07
66 3069 Lenka BartošováLenka Bartošová 78 H.I.C. H.I.C. 11:08
67 3176 Eva LožekováEva Ložeková 76 Ordinace na Marjánce Ordinace na Marjánce 11:08
68 3197 Andrea KubešováAndrea Kubešová 74 Záběhlice Záběhlice 11:12
69 3336 Eva Horáčková JungmannováEva Horáčková Jungmannová 76 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 11:13
70 3214 Kateřina LodrováKateřina Lodrová 96 11:13
71 3307 Iva TržilováIva Tržilová 86 TJ Maratonstav Úpice TJ Maratonstav Úpice 11:14
72 3092 Radana HušákováRadana Hušáková 76 SC Radotín SC Radotín 11:14
73 3040 Zdeňka NovákováZdeňka Nováková 80 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11:15
74 3013 Dana ChaloupkováDana Chaloupková 71 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 11:17
75 3014 Michaela JungováMichaela Jungová 73 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 11:18
76 3325 Marta ProcházkováMarta Procházková 86 11:22
77 3203 Radka GeffertováRadka Geffertová 76 11:23
78 3240 Vanda PirkováVanda Pirková 75 Pirk team Pirk team 11:25
79 3119 Lucie ŠenkováLucie Šenková 96 11:25
80 3071 Linda JirasováLinda Jirasová 85 11:27
81 3337 Zuzana ČellárováZuzana Čellárová 03 11:28
82 3021 Alena FlieglováAlena Flieglová 62 Sokol Hlubočepy Sokol Hlubočepy 11:34
83 3266 Marie KunstátováMarie Kunstátová 79 Šneci v běhu Šneci v běhu 11:40
84 3085 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 99 SK Jeseniova SK Jeseniova 11:40
85 3190 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11:41
86 3213 Jana RybářováJana Rybářová 78 Godyjak Godyjak 11:45
87 3309 Radka BačákováRadka Bačáková 83 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha 11:47
88 3312 Iva VeseláIva Veselá 75 Sokol Senohraby Sokol Senohraby 11:47
89 3182 Lenka KlimešováLenka Klimešová 74 Godyjak Godyjak 11:48
90 3079 Jana MarhefkováJana Marhefková 93 11:48
91 3052 Veronika KapičkováVeronika Kapičková 85 Kapky Kapky 11:48
92 3018 Marie PštrossováMarie Pštrossová 59 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 11:49
93 3087 Monika NěmečkováMonika Němečková 80 Germanikus Germanikus 11:50
94 3332 Marie NeumannováMarie Neumannová 93 neorganizován neorganizován 11:51
95 3314 Barbora KněžínkováBarbora Kněžínková 83 11:52
96 3330 Petra MatasováPetra Matasová 81 Hudcov Hudcov 11:54
97 3002 Hana DvorskáHana Dvorská 60 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 11:57
98 3258 Anna BartoňováAnna Bartoňová 96 11:58
99 3259 Pavlína BartoňováPavlína Bartoňová 63 11:58
100 3326 Monika MráčekMonika Mráček 84 11:58
101 3308 Petra KrohováPetra Krohová 83 11:59
102 3286 Lucie KarlíkováLucie Karlíková 70 12:00
103 3246 Lucie SallerováLucie Sallerová 84 Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 12:02
104 3058 Anna BekováAnna Beková 95 Eagles Praha Eagles Praha 12:03
105 3233 Jana ŠmídlováJana Šmídlová 76 12:05
106 3329 Hana ŠubrtováHana Šubrtová 73 12:06
107 3277 Dana JanáskováDana Janásková 79 12:07
108 3220 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 78 Ski Pěnkavčí vrch Ski Pěnkavčí vrch 12:07
109 3125 Martina HanzlíčkováMartina Hanzlíčková 84 12:09
110 3335 Jana FialováJana Fialová 80 OK Dobříš OK Dobříš 12:09
111 3229 Lucie NeumannováLucie Neumannová 90 Petrov u Prahy - Osada Úsvit Petrov u Prahy - Osada Úsvit 12:09
112 3227 Eva KrálováEva Králová 90 12:11
113 3120 Lucie BaráškováLucie Barášková 77 Boot Camp Hanky Dvorské Boot Camp Hanky Dvorské 12:14
114 3080 Markéta BarešováMarkéta Barešová 94 12:14
115 3315 Martina BenešováMartina Benešová 77 12:15
116 3126 Petra ValterováPetra Valterová 83 12:15
117 3249 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 12:17
118 3280 Karolína MyslíkováKarolína Myslíková 83 12:18
119 3169 Blanka Trojan-SvobodováBlanka Trojan-Svobodová 81 12:20
120 3313 Eva NovákováEva Nováková 89 12:27
121 3209 Lucie KavkováLucie Kavková 73 Cacoras Cacoras 12:27
122 3150 Jana GribbinováJana Gribbinová 68 SK 4DVORY ČB SK 4DVORY ČB 12:30
123 3177 Miroslava DurdováMiroslava Durdová 73 KB Kapslovna KB Kapslovna 12:31
124 3172 Daniela NovákováDaniela Nováková 94 12:34
125 3247 Zuzana JanatováZuzana Janatová 79 BCHD BCHD 12:36
126 3098 Pavla ČechováPavla Čechová 86 12:37
127 3304 Eva NáprstkováEva Náprstková 80 12:38
128 3186 Barbora ŠkvorováBarbora Škvorová 91 OK Kamenice OK Kamenice 12:40
129 3093 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín SC Radotín 12:41
130 3154 Viktória RodákováViktória Rodáková 93 12:42
131 3099 Markéta NemethováMarkéta Nemethová 82 Mufloni Kunratice Mufloni Kunratice 12:43
132 3269 Michaela JandováMichaela Jandová 77 12:46
133 3005 Zuzana MíkováZuzana Míková 66 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 12:46
134 3060 Kamila HanišováKamila Hanišová 83 12:46
135 3091 Šárka PozděnováŠárka Pozděnová 81 SC Radotín SC Radotín 12:53
136 3057 Lucie TesárkováLucie Tesárková 84 SK Jesenice SK Jesenice 12:54
137 3101 Šárka MíchalováŠárka Míchalová 00 SOOB Kralupy nad Vltavou SOOB Kralupy nad Vltavou 12:55
138 3170 Zdeňka VoldánováZdeňka Voldánová 85 12:58
139 3173 Viktorie LachmannováViktorie Lachmannová 03 Kometa Praha Kometa Praha 12:58
140 3303 Jana NešporováJana Nešporová 78 12:58
141 3271 Kateřina ŠeminskáKateřina Šeminská 86 13:05
142 3200 Jitka VanišováJitka Vanišová 76 13:05
143 3253 Karolina WernischováKarolina Wernischová 96 13:06
144 3030 Šárka ZátkováŠárka Zátková 79 13:11
145 3130 Radana ŠevčíkováRadana Ševčíková 79 Unhošť Unhošť 13:11
146 3296 Jana BochenkováJana Bochenková 61 OK Dobříš OK Dobříš 13:11
147 3327 Soňa NovákováSoňa Nováková 76 13:12
148 3287 Lucie KřížováLucie Křížová 70 13:13
149 3008 Hana ŠenkováHana Šenková 71 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 13:13
150 3207 Ivana ChuraňováIvana Churaňová 87 SK Koura Praha SK Koura Praha 13:15
151 3333 Jana TrávníkováJana Trávníková 74 Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 13:15
152 3218 Hana ŠtěpánováHana Štěpánová 74 13:15
153 3267 Radka VilímováRadka Vilímová 76 13:16
154 3244 Martina StekláMartina Steklá 82 13:17
155 3020 Lenka Doubek BrennerováLenka Doubek Brennerová 83 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 13:17
156 3083 Kateřina LinkováKateřina Linková 82 13:17
157 3124 Josefie DvorskáJosefie Dvorská 94 13:18
158 3009 Vanda KadeřábkováVanda Kadeřábková 73 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 13:18
159 3241 Karolína PetráňováKarolína Petráňová 96 13:19
160 3163 Hana RážováHana Rážová 01 ASK Veltrusy ASK Veltrusy 13:20
161 3239 Žaneta TřískováŽaneta Třísková 84 13:25
162 3012 Jana DrábkováJana Drábková 61 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 13:25
163 3192 Petra BartošováPetra Bartošová 76 Bartošky Bartošky 13:26
164 3151 Ivana RennerováIvana Rennerová 75 13:26
165 3262 Marta BrichováMarta Brichová 80 13:28
166 3066 Jana FořtováJana Fořtová 67 FortMedica FortMedica 13:31
167 3164 Jana PánkováJana Pánková 80 13:31
168 3171 Monika NovákováMonika Nováková 67 Sokol Vrané nad Vltavou Sokol Vrané nad Vltavou 13:32
169 3257 Eliška PenkováEliška Penková 90 13:35
170 3225 Radana SládkováRadana Sládková 74 Petrovice Petrovice 13:38
171 3121 Solomiia ShutkaSolomiia Shutka 03 13:38
172 3276 Petra MakovcováPetra Makovcová 85 13:39
173 3006 Ilona KoubkováIlona Koubková 56 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 13:42
174 3256 Božena KoutnáBožena Koutná 65 RUN magazíne Team RUN magazíne Team 13:45
175 3179 Pavla MaryškováPavla Maryšková 82 M-Team M-Team 13:45
176 3328 Soňa SokolováSoňa Sokolová 77 13:48
177 3133 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 79 13:48
178 3096 Petra DlouháPetra Dlouhá 71 Olympia Kladno Olympia Kladno 13:49
179 3198 Kateřina ŠípováKateřina Šípová 64 13:49
180 3205 Lenka BodnárováLenka Bodnárová 79 13:49
181 3088 Aneta BraunováAneta Braunová 86 SK Kladno SK Kladno 13:52
182 3263 Stanislava SábováStanislava Sábová 70 Matrika Praha 1 Matrika Praha 1 13:52
183 3097 Daniela DlouháDaniela Dlouhá 97 Olympia Kladno Olympia Kladno 13:53
184 3132 Jitka BrázováJitka Brázová 77 JJJFB JJJFB 14:01
185 3270 Zuzana MagálováZuzana Magálová 86 14:01
186 3292 Vlasta SkalickáVlasta Skalická 51 TaH Praha TaH Praha 14:04
187 3153 Silvia TomáškováSilvia Tomášková 88 14:05
188 3149 Tereza KopincováTereza Kopincová 83 14:08
189 3157 Jana SoučkováJana Součková 62 14:09
190 3223 Lenka ČápováLenka Čápová 77 14:11
191 3289 Monika StarcováMonika Starcová 87 14:14
192 3128 Jana Vrábl'ováJana Vrábl'ová 93 SKV SKV 14:15
193 3015 Jana SeemanováJana Seemanová 75 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 14:26
194 3095 Daniela SeifertováDaniela Seifertová 77 PVP PVP 14:26
195 3290 Petra ŠmídováPetra Šmídová 77 14:27
196 3139 Jiřina NeudörflováJiřina Neudörflová 71 14:33
197 3019 Marie BaťhováMarie Baťhová 55 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 14:34
198 3288 Anna SeidlováAnna Seidlová 96 14:34
199 3311 Michaela JakubůMichaela Jakubů 84 14:36
200 3094 Vladimíra LuňákováVladimíra Luňáková 76 14:39
201 3295 Jana NováJana Nová 71 OK Dobříš OK Dobříš 14:41
202 3129 Eliška PeroutkováEliška Peroutková 01 Brno Amazons Brno Amazons 14:42
203 3136 Zdenka HabigerováZdenka Habigerová 69 Brno Brno 14:45
204 3236 Eliška ŠustováEliška Šustová 83 Cacoras Cacoras 14:46
205 3342 Michaela SklenářováMichaela Sklenářová 97 14:47
206 3341 Kateřina SklenářováKateřina Sklenářová 92 14:48
207 3248 Dana MacákováDana Macáková 79 Votre Plaisir Votre Plaisir 14:52
208 3279 Eva PřečkováEva Přečková 84 14:54
209 3078 Gabriela MlejnkováGabriela Mlejnková 84 Klub Václava Vobořila Klub Václava Vobořila 14:57
210 3165 Magdalena ŠavrdaMagdalena Šavrda 78 14:58
211 3064 Kristýna ŠnoblováKristýna Šnoblová 92 14:59
212 3102 Eva SpáčilováEva Spáčilová 80 Compass Matky Compass Matky 15:07
213 3301 Kristýna ŠafránkováKristýna Šafránková 89 15:15
214 3302 Eva DvořákováEva Dvořáková 89 15:17
215 3321 Anežka JakubcováAnežka Jakubcová 98 15:20
216 3331 Helena NeumannováHelena Neumannová 64 neorganizován neorganizován 15:24
217 3166 Barbora MarkuciBarbora Markuci 88 15:28
218 3324 Jolana ČellárováJolana Čellárová 03 JoPa JoPa 15:35
219 3082 Lucie Směja MusilováLucie Směja Musilová 97 15:43
220 3219 Blanka KubíčkováBlanka Kubíčková 73 JK Racing JK Racing 15:43
221 3004 Ivana PilařováIvana Pilařová 63 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 15:50
222 3140 Milena BrožováMilena Brožová 62 15:50
223 3194 Vladimira TomalováVladimira Tomalová 74 HO Lemra Brno HO Lemra Brno 15:52
224 3003 Jitka JansováJitka Jansová 60 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 15:52
225 3152 Zuzana KremlíkováZuzana Kremlíková 81 15:58
226 3103 Martina KujanováMartina Kujanová 58 Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 16:27
227 3199 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 71 Těptín Těptín 16:33
228 3185 Klára ŠpanielováKlára Španielová 89 16:42
229 3221 Barbora VachováBarbora Vachová 79 16:44
230 3001 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková 45 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 16:54
231 3187 Hana ŠolcováHana Šolcová 57 17:03
232 3053 Jana KapičkováJana Kapičková 91 Kapky Kapky 17:08
233 3319 Sylvie VozkováSylvie Vozková 76 17:19
234 3320 Emma VozkováEmma Vozková 99 17:19
235 3051 Štěpánka HusákováŠtěpánka Husáková 63 17:22
236 3109 Dana ZachováDana Zachová 79 17:48
237 3007 Zita ValentováZita Valentová 68 VETERÁNKA VK VETERÁNKA VK 18:01
238 3162 Jana JindrováJana Jindrová 55 19:42
239 3156 Eva StarckováEva Starcková 64 Evičky Evičky 20:08
240 3339 Ráchel DavisRáchel Davis 95 20:32
241 3032 Monika BundilováMonika Bundilová 72 SKI KLUB PRAHA 4 SKI KLUB PRAHA 4 21:13
3181 Helena HorákováHelena Horáková 58 DNS
3081 Radomila AntošováRadomila Antošová 58 DNS
3038 Barbora VavrysováBarbora Vavrysová 90 Inov-8 team Inov-8 team DNS
3043 Klára JanouškováKlára Janoušková 88 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
3050 Jana FreivaldováJana Freivaldová 90 DNS
3065 Adéla TicháAdéla Tichá 93 DNS
3062 Karolina KuchařováKarolina Kuchařová 85 DNS
3104 Martina PavlíkováMartina Pavlíková 90 Olympia Spartan Training Kutná Hora Olympia Spartan Training Ku... DNS
3117 Helena TouškováHelena Toušková 89 DNS
3155 Kamila PelcováKamila Pelcová 87 DNS
3159 Veronika KachmanováVeronika Kachmanová 85 krásné a nadr... krásné a nadr... DNS
3160 Veronika PeroutkováVeronika Peroutková 89 krásné a nadr... krásné a nadr... DNS
3161 Martina JanssenMartina Janssen 89 krásné a nadr... krásné a nadr... DNS
3340 Sylvie MazalovaSylvie Mazalova 87 Mazlíci Mazlíci DNS
3323 Zuzana ZikmundováZuzana Zikmundová 89 DNS
3215 Klára MárováKlára Márová 84 DNS
3224 Věra BeckováVěra Becková 86 DNS
3235 Jana HývnarováJana Hývnarová 86 SC Radotín SC Radotín DNS
3238 Karolina ZagulaKarolina Zagula 86 DNS
3283 Julie PokornáJulie Pokorná 90 DNS
3284 Gabriela FaltýskováGabriela Faltýsková 88 Atlet Šestajovice Atlet Šestajovice DNS
3278 Anna GeletičováAnna Geletičová 87 DNS
3273 Katarína KotúčováKatarína Kotúčová 92 QS QS DNS
3274 Žaneta PeikerováŽaneta Peikerová 93 QS QS DNS
3114 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 Bootcamp Bootcamp DNS
3118 Renata KořínkováRenata Kořínková 83 SK Babice SK Babice DNS
3100 Jana SchlöglováJana Schlöglová 74 Pražská Náplavka Pražská Náplavka DNS
3056 Naděžda BlažkováNaděžda Blažková 76 M&M's M&M's DNS
3073 Monika BrožováMonika Brožová 80 Labutě Labutě DNS
3075 Tereza ŠvecováTereza Švecová 78 Labutě Labutě DNS
3322 Gabriela SoukupováGabriela Soukupová 82 DNS
3334 Vera TaylorVera Taylor 81 DNS
3306 Marcela VečerkováMarcela Večerková 81 BC Hanky Dvorské BC Hanky Dvorské DNS
3318 Veronika PechačováVeronika Pechačová 78 DNS
3254 Mila KorolevaMila Koroleva 83 DNS
3260 Marina KozlovaMarina Kozlova 77 DNS
3261 Daniela VeseláDaniela Veselá 77 Veselí běžci Veselí běžci DNS
3268 Monika RollierMonika Rollier 80 OK99 Hradec Králové OK99 Hradec Králové DNS
3285 Eliška SovováEliška Sovová 80 ZŠ Compass ZŠ Compass DNS
3272 Michaela HlaváčováMichaela Hlaváčová 76 Borcí z Třebýcinky Borcí z Třebýcinky DNS
3222 Ivana HlubockáIvana Hlubocká 79 DNS
3237 Lenka DostálováLenka Dostálová 79 DNS
3234 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 83 DNS
3195 Eva Šikl BurešováEva Šikl Burešová 81 DNS
3188 Dita SobotkováDita Sobotková 74 Horní Měcholupy Horní Měcholupy DNS
3189 Tereza JersákováTereza Jersáková 77 DNS
3054 Iva VlkováIva Vlková 65 Vlci z Babic Vlci z Babic DNS
3131 Marianna JagerováMarianna Jagerová 72 DNS
3184 Markéta JedličkováMarkéta Jedličková 72 RunPORG RunPORG DNS
3208 Sylvia HrádockáSylvia Hrádocká 72 DNS
3216 Otakara KutičkováOtakara Kutičková 70 DNS
3231 Lenka VodičkováLenka Vodičková 73 OK Lokomotiva Pardubice OK Lokomotiva Pardubice DNS
3297 Julie NentvichováJulie Nentvichová 03 OK Dobříš OK Dobříš DNS
3298 Klára NentvichováKlára Nentvichová 99 OK Dobříš OK Dobříš DNS
3255 Diana RudayaDiana Rudaya 96 DNS
3201 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Habrovka Habrovka DNS
3232 Johana VodičkováJohana Vodičková 03 OK Lokomotiva Pardubice OK Lokomotiva Pardubice DNS
3206 Andrea TaušováAndrea Taušová 95 DNS
3211 Barbora BendováBarbora Bendová 95 Los Hlavos Los Hlavos DNS
3089 Daniela JanurováDaniela Janurová 03 DNS
3037 Eva ŽáčkováEva Žáčková 94 Inov-8 team Inov-8 team DNS
3031 Barbora CicháBarbora Cichá 94 Inov-8 team Inov-8 team DNS
Celkem 303 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(ne, 12.11.2023 - 07:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3142 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Slavia Praha Slavia Praha 08:21
2 3048 Markéta KodejšováMarkéta Kodejšová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:35
3 3045 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:50
4 3343 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 08:59
5 3300 Pavla ŠimšováPavla Šimšová 05 SK Praga SK Praga 09:17
6 3168 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09:21
7 3282 Lucie RabováLucie Rabová 05 VK Smíchov VK Smíchov 09:42
8 3086 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09:43
9 3138 Alžběta SobotováAlžběta Sobotová 05 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 09:50
10 3145 Natálie HlaváčkováNatálie Hlaváčková 05 ABC Braník ABC Braník 10:02
11 3034 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:06
12 3067 Markéta NovákováMarkéta Nováková 04 VK Smíchov VK Smíchov 10:08
13 3202 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín SC Radotín 10:16
14 3252 Jolana ŠtraitováJolana Štraitová 04 Zdravotník Praha Zdravotník Praha 10:23
15 3106 Veronika KoblovskáVeronika Koblovská 05 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 10:26
16 3070 Adéla ChocholováAdéla Chocholová 05 STG Kutná Hora STG Kutná Hora 10:27
17 3281 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 VK Smíchov VK Smíchov 10:28
18 3033 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:29
19 3196 Veronika ČervenáVeronika Červená 05 Road2kona Road2kona 10:34
20 3074 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 11:08
21 3316 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 04 Sokol Spořilov Sokol Spořilov 11:31
22 3147 Erika PokornáErika Pokorná 05 ABC Braník ABC Braník 11:59
23 3228 Kitty NedvědováKitty Nedvědová 05 Kunratice Kunratice 12:08
24 3148 Nikola VáňováNikola Váňová 05 ABC Braník ABC Braník 12:29
25 3174 Eva HolubcováEva Holubcová 05 KSBM Praha KSBM Praha 12:38
26 3146 Denisa HrubáDenisa Hrubá 05 ABC Braník ABC Braník 12:38
27 3055 Magdalena JanouškováMagdalena Janoušková 04 12:43
28 3127 Anežka ŽďánskáAnežka Žďánská 05 13:18
29 3310 Ludmila ŘehákováLudmila Řeháková 04 SK Praga SK Praga 13:30
30 3068 Tereza IssováTereza Issová 04 --- --- 13:53
31 3210 Adéla KavkováAdéla Kavková 05 Cacoras Junior Cacoras Junior 14:13
32 3217 Ema JežkováEma Ježková 04 Slavíci z Madridu Slavíci z Madridu 15:02
3105 Klára KašparováKlára Kašparová 04 Jesenice Jesenice DNS
3180 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 Astra Astra DNS
3039 Stella AlbrechtováStella Albrechtová 05 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha DNS
Celkem 35 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(ne, 12.11.2023 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4641 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 05:17
2 4647 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 05:26
3 4542 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 05:31
4 4545 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 05:39
5 4603 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 05:43
6 4558 Marie MachováMarie Machová 07 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Fischer Ski klub Šumava Vim... 05:43
7 4624 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 Fenri Fenri 05:46
8 4629 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 05:50
9 4599 Eva BaldrianováEva Baldrianová 07 Slovan Praha Zdravotník Slovan Praha Zdravotník 05:54
10 4644 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk SKP Nymburk 05:55
11 4604 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 05:55
12 4627 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 05:57
13 4579 Olivia SilveyOlivia Silvey 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 06:01
14 4580 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 06:03
15 4503 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:05
16 4585 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk SKP Nymburk 06:10
17 4501 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:14
18 4612 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín SC Radotín 06:15
19 4648 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 06:20
20 4556 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 06:29
21 4553 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod – oddíl atletiky TJ Slavoj Český Brod – oddí... 06:34
22 4546 Ema BorovcováEma Borovcová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:42
23 4650 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 Beach Ládví Beach Ládví 06:44
24 4565 Kamila DoležalováKamila Doležalová 06 ABC Braník ABC Braník 06:59
25 4621 Agáta GeffertováAgáta Geffertová 07 06:59
26 4544 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:00
27 4551 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 06 Road2kona Road2kona 07:00
28 4561 Dorota RychnovskáDorota Rychnovská 06 ABC Braník ABC Braník 07:00
29 4591 Adéla TotováAdéla Totová 07 ABC Braník ABC Braník 07:02
30 4654 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:02
31 4563 Natálie ŠtefanováNatálie Štefanová 06 ABC Braník ABC Braník 07:02
32 4543 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:03
33 4570 Laura ŠefranáLaura Šefraná 07 ABC Braník ABC Braník 07:12
34 4615 Adéla PodroužkováAdéla Podroužková 07 SC Radotín SC Radotín 07:13
35 4616 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín SC Radotín 07:18
36 4562 Agáta KvasničkováAgáta Kvasničková 06 ABC Braník ABC Braník 07:19
37 4592 Nikola VejrychováNikola Vejrychová 07 ABC Braník ABC Braník 07:20
38 4568 Markéta BřezinováMarkéta Březinová 07 ABC Braník ABC Braník 07:27
39 4502 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:29
40 4578 Eliška VinklárkováEliška Vinklárková 07 07:35
41 4564 Adéla ŽežulkováAdéla Žežulková 06 ABC Braník ABC Braník 07:38
42 4620 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín SC Radotín 07:44
43 4607 Linda JežkováLinda Ježková 07 Slavíci z Madridu Slavíci z Madridu 07:53
44 4569 Tereza JuklováTereza Juklová 07 ABC Braník ABC Braník 07:55
45 4577 Marie PetrováMarie Petrová 06 Stepp Praha vodní pólo Stepp Praha vodní pólo 08:13
46 4593 Nikola VosáhlováNikola Vosáhlová 07 ABC Braník ABC Braník 08:35
47 4589 Amálie ŘehákováAmálie Řeháková 07 ABC Braník ABC Braník 08:51
48 4590 Olina ŘezáčováOlina Řezáčová 07 ABC Braník ABC Braník 08:55
49 4555 Natálie VlkováNatálie Vlková 07 10:43
4504 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4575 Anna ZemánkováAnna Zemánková 07 Čechtice Čechtice DNS
4576 Kateřina ZemánkováKateřina Zemánková 07 Čechtice Čechtice DNS
4566 Ivanna HetskoIvanna Hetsko 06 ABC Braník ABC Braník DNS
4567 Lucie ŠťastnáLucie Šťastná 06 ABC Braník ABC Braník DNS
4613 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín SC Radotín DNS
4642 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
4631 Lenka PlavcováLenka Plavcová 07 Slapy Slapy DNS
Celkem 57 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(ne, 12.11.2023 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4522 Julie RybářováJulie Rybářová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 05:41
2 4587 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk SKP Nymburk 05:43
3 4600 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 09 Slovan Praha Zdravotník Slovan Praha Zdravotník 05:43
4 4550 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk SKP Nymburk 05:47
5 4632 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 05:54
6 4619 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová 08 SC Radotín SC Radotín 06:01
7 4534 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:03
8 4573 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 06:06
9 4640 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín SC Radotín 06:06
10 4628 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 06:06
11 4602 Olga KlimešováOlga Klimešová 08 Beachklub Pankrác Beachklub Pankrác 06:10
12 4653 Barbora ZástavováBarbora Zástavová 09 PBK Praha PBK Praha 06:11
13 4649 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SC Radotín SC Radotín 06:12
14 4536 Sofie MorxováSofie Morxová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:13
15 4598 Anežka KřenkováAnežka Křenková 08 SKP Nymburk SKP Nymburk 06:14
16 4520 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:17
17 4625 Veronika SobotováVeronika Sobotová 08 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 06:18
18 4622 Tereza JonášováTereza Jonášová 09 06:27
19 4588 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 VINPR VINPR 06:31
20 4638 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín SC Radotín 06:33
21 4635 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín SC Radotín 06:34
22 4554 Linda ŠplíchalováLinda Šplíchalová 09 PeMaLiFi PeMaLiFi 06:35
23 4633 Elena MyškováElena Myšková 09 SC Radotín SC Radotín 06:37
24 4617 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín SC Radotín 06:38
25 4601 Anna EhlerováAnna Ehlerová 08 Slovan Praha Zdravotník Slovan Praha Zdravotník 06:38
26 4533 Michaela KandováMichaela Kandová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:40
27 4623 Markéta ŠťastnáMarkéta Šťastná 09 06:43
28 4539 Tereza ProkopováTereza Prokopová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:47
29 4639 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín SC Radotín 06:47
30 4508 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:48
31 4531 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:50
32 4584 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 ABC Braník ABC Braník 06:51
33 4524 Ema VelenskáEma Velenská 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:51
34 4583 Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová 08 ABC Braník ABC Braník 06:52
35 4511 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:52
36 4530 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 06:53
37 4559 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 06:54
38 4547 Kateřina HanzlováKateřina Hanzlová 09 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha 06:56
39 4634 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín SC Radotín 06:57
40 4611 Natálie BenediktováNatálie Benediktová 08 SC Radotín SC Radotín 07:02
41 4552 Tereza ŠneidrováTereza Šneidrová 08 Road2kona Road2kona 07:05
42 4521 Emma PoláčkováEmma Poláčková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:05
43 4525 Anita BenediktováAnita Benediktová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:06
44 4614 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín SC Radotín 07:07
45 4605 Anastázie KopečnáAnastázie Kopečná 09 Mámin tým Mámin tým 07:11
46 4637 Miriam JankovskáMiriam Jankovská 09 SC Radotín SC Radotín 07:11
47 4514 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:18
48 4636 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín SC Radotín 07:20
49 4597 Miroslava HejdukováMiroslava Hejduková 08 ABC Braník ABC Braník 07:23
50 4586 Klára SeidlováKlára Seidlová 09 ZŠ Kunratice ZŠ Kunratice 07:27
51 4509 Dita HegerováDita Hegerová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:29
52 4523 Barbora ValešováBarbora Valešová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:30
53 4645 Ema KolenovskáEma Kolenovská 09 Haka racing Haka racing 07:41
54 4505 Anika AdámkováAnika Adámková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:42
55 4618 Sára KunickáSára Kunická 08 SC Radotín SC Radotín 07:43
56 4581 Sára JudlováSára Judlová 08 ABC Braník ABC Braník 07:46
57 4608 Zuzana PěknáZuzana Pěkná 08 07:47
58 4582 Veronika KlausováVeronika Klausová 08 ABC Braník ABC Braník 07:49
59 4532 Sarah JirotováSarah Jirotová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:51
60 4560 Eliška HanzalováEliška Hanzalová 09 07:54
61 4609 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 09 07:55
62 4540 Anna SoukupováAnna Soukupová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07:55
63 4596 Helena BartolomějováHelena Bartolomějová 08 ABC Braník ABC Braník 08:00
64 4518 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:00
65 4606 Natálie DušátkováNatálie Dušátková 09 08:04
66 4643 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 08:08
67 4626 Erika KuncováErika Kuncová 08 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 08:24
68 4526 Adéla BílkováAdéla Bílková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:31
69 4510 Kristýna KrištofováKristýna Krištofová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08:46
70 4595 Ester ProcházkováEster Procházková 08 ABC Braník ABC Braník 08:48
71 4646 Zoe RejlkováZoe Rejlková 09 09:19
4630 Anna BednářováAnna Bednářová 08 Ski Klub Praha 4 Ski Klub Praha 4 DNS
4651 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice DNS
4652 Jana Josepha MatějkováJana Josepha Matějková 08 AC Praha 1890 AC Praha 1890 DNS
4610 Linda MatouškováLinda Matoušková 08 DNS
4571 Anežka BurianováAnežka Burianová 09 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice DNS
4572 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 09 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice DNS
4557 Linda KašparováLinda Kašparová 09 Atletika Jesenice Atletika Jesenice DNS
4574 Elisa Sophia RakušanElisa Sophia Rakušan 09 DNS
4594 Nela BobysudováNela Bobysudová 08 ABC Braník ABC Braník DNS
4506 Adéla BušovskáAdéla Bušovská 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4507 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4515 Alžběta MoudráAlžběta Moudrá 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4516 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4517 Adéla NováAdéla Nová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4519 Kristina NovotnáKristina Novotná 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4512 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4513 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4527 Jana ČábelkováJana Čábelková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4528 Johana FliegrováJohana Fliegrová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4529 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4541 Veronika TučkováVeronika Tučková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4548 Johana GregořicováJohana Gregořicová 09 Veslaři Bohemians Praha Veslaři Bohemians Praha DNS
4549 Martina NovákováMartina Nováková 09 DNS
4537 Nikol NikiťukNikol Nikiťuk 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4538 Sofie NovotnáSofie Novotná 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
4535 Mariana LetochováMariana Letochová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
Celkem 97 závodníků