Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

90. Velká Kunratická - dětský závod

Praha - Kunratice (12. 11. 2023)

Přespolní běh - Ml. žáci

(ne, 12.11.2023 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5156 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 02:45
2 5035 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 Road2kona Road2kona 02:53
3 5033 Tadeáš MakovecTadeáš Makovec 10 SKP Nymburk/OCR Kids Poděbrady SKP Nymburk/OCR Kids Poděbrady 02:59
4 5109 Jakub ŠoulaJakub Šoula 11 03:01
5 5132 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín SC Radotín 03:02
6 5058 Marek BenešMarek Beneš 10 Ski Run Čakovice Ski Run Čakovice 03:02
7 5046 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod – oddíl atletiky TJ Slavoj Český Brod – oddí... 03:02
8 5209 Petr MilnerPetr Milner 10 KB Kapslovna KB Kapslovna 03:04
9 5045 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod – oddíl atletiky TJ Slavoj Český Brod – oddí... 03:04
10 5115 Antonín KovářAntonín Kovář 11 Road2kona Road2kona 03:05
11 5117 Jakub ZónJakub Zón 10 Road2kona Road2kona 03:05
12 5237 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika Benešov Atletika Benešov 03:08
13 5120 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:08
14 5134 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín SC Radotín 03:10
15 5162 Matěj KotrbaMatěj Kotrba 11 VK41 VK41 03:11
16 5242 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 03:12
17 5138 Lukáš KnyttlLukáš Knyttl 11 SK Vršovice SK Vršovice 03:13
18 5198 Vít RadaVít Rada 11 Atletika Benešov Atletika Benešov 03:13
19 5112 Matyáš DominMatyáš Domin 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 03:15
20 5091 Jakub SzökeJakub Szöke 10 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:15
21 5057 Radim BenešRadim Beneš 12 Ski Run Čakovice Ski Run Čakovice 03:17
22 5140 Šimon RybářŠimon Rybář 10 Fbš Bohemians Fbš Bohemians 03:18
23 5003 Albert NovákAlbert Novák 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:20
24 5187 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:20
25 5234 Filip KuťákFilip Kuťák 10 TJ Maratonstav Úpice TJ Maratonstav Úpice 03:20
26 5199 Jakub KadlecJakub Kadlec 10 03:21
27 5175 Vojtěch KubíkVojtěch Kubík 11 TJ Maratonstav Úpice TJ Maratonstav Úpice 03:22
28 5190 Benjamin ŠiklBenjamin Šikl 10 ZŠ Compass ZŠ Compass 03:23
29 5174 Martin RychnaMartin Rychna 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:23
30 5225 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 03:23
31 5220 Ondřej Andreas OndryášOndřej Andreas Ondryáš 10 Praha 12 Praha 12 03:23
32 5072 Vincent HolečekVincent Holeček 10 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice 03:23
33 5097 David HolubecDavid Holubec 10 KSBM Praha KSBM Praha 03:24
34 5223 Kryštof StaněkKryštof Staněk 10 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 03:24
35 5052 Jáchym VidoJáchym Vido 10 ČVK Praha ČVK Praha 03:24
36 5154 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 Road2kona Road2kona 03:25
37 5074 Mikuláš PavelkaMikuláš Pavelka 11 SK Porthos SK Porthos 03:25
38 5008 Jáchym VorelJáchym Vorel 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:25
39 5024 Michal LibraMichal Libra 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:25
40 5183 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:26
41 5165 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 03:26
42 5040 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 10 FC Sellier & Bellot FC Sellier & Bellot 03:26
43 5144 Fabián PolákFabián Polák 12 03:26
44 5037 Viliam GromViliam Grom 12 Road2kona Road2kona 03:26
45 5118 Denis ČermákDenis Čermák 10 Ski Run Čakovice Ski Run Čakovice 03:27
46 5014 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:27
47 5126 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:27
48 5210 Jáchym PřichystalJáchym Přichystal 10 U Fousatýho dítěte U Fousatýho dítěte 03:28
49 5013 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:28
50 5027 Erik ZýkaErik Zýka 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:28
51 5166 Filip KostrbelFilip Kostrbel 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 03:28
52 5157 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 03:28
53 5135 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín SC Radotín 03:29
54 5171 Mikuláš JiroutekMikuláš Jiroutek 12 03:29
55 5196 Marek BednářMarek Bednář 11 SC Radotín SC Radotín 03:29
56 5059 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:30
57 5238 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 SK Ricany SK Ricany 03:30
58 5231 Filip BugáňFilip Bugáň 10 SC Xaverov SC Xaverov 03:31
59 5125 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 AŠK Mazurská AŠK Mazurská 03:31
60 5017 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:31
61 5007 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:32
62 5122 Jakub KlofáčJakub Klofáč 11 AŠK Mazurská AŠK Mazurská 03:32
63 5111 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 12 03:32
64 5018 Jakub VelenskýJakub Velenský 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:33
65 5095 Josef BaldrianJosef Baldrian 11 Slovan Praha Zdravotník Slovan Praha Zdravotník 03:33
66 5235 Lukáš KorčákLukáš Korčák 10 03:33
67 5114 Sebastián MatějčekSebastián Matějček 12 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:34
68 5184 Adam ŠedlbauerAdam Šedlbauer 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:34
69 5036 Hugo KeilwerthHugo Keilwerth 11 Road2kona Road2kona 03:34
70 5068 Josef LehovecJosef Lehovec 12 03:34
71 5224 Mikuláš StaněkMikuláš Staněk 12 03:35
72 5185 Kristián ChlumskýKristián Chlumský 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:35
73 5189 Patrik ŠenkyplPatrik Šenkypl 12 ZŠ Compass ZŠ Compass 03:35
74 5158 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 AŠK Mazurská AŠK Mazurská 03:36
75 5143 Miloš PolákMiloš Polák 11 03:36
76 5212 Robert BöttcherRobert Böttcher 12 03:36
77 5176 Antonín Jan CihlářAntonín Jan Cihlář 11 Atletika Kamenice Atletika Kamenice 03:37
78 5053 Lukáš PaskaLukáš Paska 11 Pasčata Pasčata 03:37
79 5188 Daniel PřádaDaniel Přáda 12 Praha Praha 03:38
80 5049 Adam NěmečekAdam Němeček 11 Germanikus Germanikus 03:39
81 5133 Denis ScheibDenis Scheib 10 SC Radotín SC Radotín 03:39
82 5050 Tobiáš VrátnýTobiáš Vrátný 11 SK Slovan Kunratice SK Slovan Kunratice 03:40
83 5066 Lucian BirdLucian Bird 11 03:40
84 5075 Jonáš BerglJonáš Bergl 11 ČZU Praha ČZU Praha 03:40
85 5139 Martin BednářMartin Bednář 11 Ski Klub Praha 4 Ski Klub Praha 4 03:40
86 5038 Tadeáš FlorianTadeáš Florian 11 Bohemians 1905 Bohemians 1905 03:41
87 5180 František GeletičFrantišek Geletič 12 03:41
88 5193 Jan BalášJan Baláš 11 OK Dobříš OK Dobříš 03:41
89 5172 František BenešFrantišek Beneš 10 Joskatel TRI Team Joskatel TRI Team 03:42
90 5141 Šimon VelenskýŠimon Velenský 12 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:42
91 5200 Viktor DoležalViktor Doležal 11 03:42
92 5131 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín SC Radotín 03:43
93 5191 Štěpán BellerŠtěpán Beller 10 OK Dobříš OK Dobříš 03:43
94 5123 Matěj KlofáčMatěj Klofáč 14 AŠK Mazurská AŠK Mazurská 03:44
95 5221 Jan MatuškaJan Matuška 11 Habrovka Habrovka 03:44
96 5108 Jakub JonášJakub Jonáš 11 03:44
97 5124 Vojtěch VoděnkaVojtěch Voděnka 11 AŠK Mazurská AŠK Mazurská 03:44
98 5085 Viktor KonopiskýViktor Konopiský 12 Dukla Praha Dukla Praha 03:44
99 5203 Vojta DyntarVojta Dyntar 11 03:45
100 5077 Šimon VorelŠimon Vorel 10 03:45
101 5194 Jan RobenekJan Robenek 11 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:45
102 5173 Kryštof ŠubrtKryštof Šubrt 10 SC Radotín SC Radotín 03:46
103 5009 Oskar JelšaOskar Jelša 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:46
104 5002 Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček 10 SK Kyšperk SK Kyšperk 03:46
105 5160 Daniel GablaDaniel Gabla 11 Iron People Iron People 03:47
106 5099 Michal MráčekMichal Mráček 10 Gymnázium Opatov Gymnázium Opatov 03:47
107 5155 Marek ŠpaltMarek Špalt 10 PBK PBK 03:47
108 5177 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 03:47
109 5034 Vojtěch BartošVojtěch Bartoš 10 Kačeři Kačeři 03:47
110 5202 Quido PeckaQuido Pecka 10 Wu-Tang Clan Wu-Tang Clan 03:48
111 5218 Antonín BartošAntonín Bartoš 12 Lokomotiva Teplice Lokomotiva Teplice 03:48
112 5136 Adam MrzenaAdam Mrzena 11 SC Radotín SC Radotín 03:48
113 5153 Tomáš VachTomáš Vach 11 Lokomotiva Vršovice Lokomotiva Vršovice 03:49
114 5029 Josef JanoušekJosef Janoušek 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:49
115 5107 Matěj RosůlekMatěj Rosůlek 10 03:49
116 5022 Hugo RedlHugo Redl 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:49
117 5137 Jakub ŠlamborJakub Šlambor 11 SC Radotín SC Radotín 03:49
118 5025 Matěj KramosilMatěj Kramosil 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:49
119 5104 Kristián ŠtolaKristián Štola 12 SK Praga SK Praga 03:49
120 5084 Jonáš KřížekJonáš Křížek 12 Sokol Cholupice Sokol Cholupice 03:50
121 5031 David MatoušDavid Matouš 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:51
122 5148 Alex KukulaAlex Kukula 12 SC Radotín SC Radotín 03:51
123 5219 Filip DočkalFilip Dočkal 11 Demlofka Demlofka 03:51
124 5105 Patrik LietavecPatrik Lietavec 10 03:51
125 5167 Filip MouchaFilip Moucha 12 Slavia Praha Slavia Praha 03:52
126 5151 Adam VostárekAdam Vostárek 12 SC Radotín SC Radotín 03:52
127 5020 David SchickDavid Schick 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:52
128 5192 Tobiáš BasistaTobiáš Basista 11 OK Dobříš OK Dobříš 03:53
129 5069 Jan DurčákJan Durčák 10 03:53
130 5121 Mark LiakhMark Liakh 10 AŠK Mazurská AŠK Mazurská 03:53
131 5056 Boris VrbaBoris Vrba 11 03:55
132 5004 Viktor MrázekViktor Mrázek 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:55
133 5055 Karel VacekKarel Vacek 12 Modřanská crew Modřanská crew 03:55
134 5150 Jan MyškaJan Myška 12 SC Radotín SC Radotín 03:55
135 5063 Karel KeilKarel Keil 11 03:55
136 5001 Jan Antonín JavůrekJan Antonín Javůrek 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:55
137 5070 Šimon HlineckýŠimon Hlinecký 11 SK Slovan Kunratice SK Slovan Kunratice 03:56
138 5226 Josef KoutJosef Kout 10 ZŠ Bělá pod Bezdězem ZŠ Bělá pod Bezdězem 03:56
139 5048 Hynek ZymaHynek Zyma 11 03:56
140 5211 Matěj ProusekMatěj Prousek 12 03:56
141 5039 Tomáš KřivskýTomáš Křivský 11 Bago Club Víska Bago Club Víska 03:56
142 5010 Benju GatevBenju Gatev 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:56
143 5147 František LahodaFrantišek Lahoda 12 SC Radotín SC Radotín 03:57
144 5149 Ondřej AdamOndřej Adam 12 SC Radotín SC Radotín 03:58
145 5032 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:58
146 5026 Tobiáš TučanTobiáš Tučan 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:58
147 5076 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík 12 A. C. Tepo Kladno A. C. Tepo Kladno 03:58
148 5079 Jan VaněkJan Vaněk 11 TJ Malše Roudné TJ Malše Roudné 03:59
149 5090 Josef BarcuchJosef Barcuch 12 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:59
150 5086 David RampírDavid Rampír 12 Sokol Cholupice Sokol Cholupice 04:00
151 5159 Kristian FabulaKristian Fabula 11 SK Slovan Kunratice SK Slovan Kunratice 04:00
152 5087 Adam ValášekAdam Valášek 12 Sokol Cholupice Sokol Cholupice 04:01
153 5028 Jáchym SirotekJáchym Sirotek 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:01
154 5081 Jakub PudlačJakub Pudlač 12 Praha Praha 04:01
155 5236 Matěj HříbalMatěj Hříbal 10 04:01
156 5215 Radim BednářRadim Bednář 10 SC Radotín SC Radotín 04:02
157 5240 Leonard VotápekLeonard Votápek 10 Pišišvorové Pišišvorové 04:02
158 5106 František BurdaFrantišek Burda 10 04:02
159 5023 Alex MaurAlex Maur 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:02
160 5093 Viktor PánekViktor Pánek 11 04:03
161 5101 Kvido RedlKvido Redl 10 04:03
162 5145 Mikuláš AchrerMikuláš Achrer 11 SC Radotín SC Radotín 04:04
163 5088 Vojtěch KurkaVojtěch Kurka 12 Sokol Cholupice Sokol Cholupice 04:04
164= 5044 Petr BezděkPetr Bezděk 12 RCK RCK 04:05
164= 5213 Otto KlečekOtto Kleček 12 Start98 Start98 04:05
166 5021 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:05
167 5089 Adam DoleželAdam Doležel 12 04:06
168 5216 Marek BednářMarek Bednář 11 SC Radotín SC Radotín 04:06
169 5071 Šimon HodnýŠimon Hodný 12 04:06
170 5030 Lukáš TalířLukáš Talíř 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:07
171 5065 Karel JarýKarel Jarý 12 04:07
172 5054 Marek PaskaMarek Paska 12 Pasčata Pasčata 04:07
173 5094 Vojtěch ŠavrdaVojtěch Šavrda 11 04:08
174 5244 Jan KohákJan Kohák 10 Tatran Střešovice Tatran Střešovice 04:08
175 5245 Jiří KonhefrJiří Konhefr 11 04:10
176 5060 Wesley RydvalWesley Rydval 11 Mufloni Kunratice Mufloni Kunratice 04:12
177 5204 Vojtěch MaňasVojtěch Maňas 10 04:14
178 5206 Petr OplatekPetr Oplatek 12 Bootcamp Bootcamp 04:15
179 5146 Leandr ZelenkaLeandr Zelenka 11 SC Radotín SC Radotín 04:15
180 5170 Matyáš IvaškaMatyáš Ivaška 12 Sokol Praha Staré Město Sokol Praha Staré Město 04:16
181 5161 Adam KrálAdam Král 10 VK41 VK41 04:16
182 5080 Filip BrázaFilip Bráza 11 JJJFB JJJFB 04:17
183 5051 Jan OmastaJan Omasta 11 PRO RADOST PRO RADOST 04:17
184 5169 Tomáš DohnalTomáš Dohnal 11 Sokol Praha Staré Město Sokol Praha Staré Město 04:18
185 5042 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 10 04:19
186 5041 Filip HamouzFilip Hamouz 12 04:20
187 5178 Jonáš EngelJonáš Engel 12 04:22
188 5207 Prokop ŘehákProkop Řehák 12 Sokol Spořilov Sokol Spořilov 04:22
189 5222 Marek LáskaMarek Láska 12 04:25
190 5082 Václav ČelikovskýVáclav Čelikovský 12 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 04:25
191 5142 Matouš ZemanMatouš Zeman 12 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 04:26
192 5092 Benjamín Oliver KubáňBenjamín Oliver Kubáň 12 Mufloni Kunratice Mufloni Kunratice 04:26
193 5181 Martin RezekMartin Rezek 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:26
194 5229 Matyáš PejsarMatyáš Pejsar 12 VINPR VINPR 04:27
195 5073 Eliáš SobolaEliáš Sobola 12 04:28
196 5078 Kryštof VorelKryštof Vorel 12 04:28
197 5129 Václav SkýpalaVáclav Skýpala 10 04:29
198 5005 Filip ŠtefkaFilip Štefka 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:31
199 5233 Vojta MarekVojta Marek 11 Volejbal Nymburk Volejbal Nymburk 04:32
200 5047 David AusterlitzDavid Austerlitz 11 Zelená liška Zelená liška 04:32
201 5103 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 12 04:33
202 5232 Kryštof MěchuraKryštof Měchura 12 FK Litol FK Litol 04:34
203 5127 Daniel ZemanDaniel Zeman 10 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 04:36
204 5230 Vojtěch HiršlVojtěch Hiršl 12 Vinpr Vinpr 04:36
205 5179 Dominik ŠístekDominik Šístek 12 04:39
206 5130 Jindřich SkýpalaJindřich Skýpala 12 04:47
207 5098 Miroslav MaryškaMiroslav Maryška 11 M-Team M-Team 04:48
208 5239 Kryštof JandečkaKryštof Jandečka 12 Pišišvorové Pišišvorové 04:49
209 5019 Tobiáš VeselýTobiáš Veselý 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:50
210 5113 Martin ŠenkMartin Šenk 12 04:50
211 5186 Edík DušekEdík Dušek 12 HC Mnichovice HC Mnichovice 04:53
212 5043 Filip RabiňákFilip Rabiňák 12 Ski klub Borová Lada Ski klub Borová Lada 04:53
213 5228 Filip KubátFilip Kubát 12 FZŠ Chodovická FZŠ Chodovická 04:59
214 5214 Kryštof VejvodaKryštof Vejvoda 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 05:05
215 5061 Aleš HavelAleš Havel 12 Třeboň Třeboň 05:44
216 5241 Matyáš SchneeweisMatyáš Schneeweis 12 06:40
5227 Vojtěch SvatoňVojtěch Svatoň 12 Start98 Start98 DNS
5217 Denis TáborskýDenis Táborský 12 SK DOKSY SK DOKSY DNS
5208 Daniel HelclDaniel Helcl 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město DNS
5205 Hynek HadravaHynek Hadrava 12 ŠSK ATLETIKA Újezd nad Lesy ŠSK ATLETIKA Újezd nad Lesy DNS
5195 Radim BednářRadim Bednář 10 SC Radotín SC Radotín DNS
5201 Jakub MašekJakub Mašek 12 DNS
5164 Daniel KozlovDaniel Kozlov 12 DNS
5168 Šimon DobešŠimon Dobeš 12 AC Praha 1890 AC Praha 1890 DNS
5152 Ondřej MarešOndřej Mareš 12 SC Radotín SC Radotín DNS
5062 Štěpán ŠedivýŠtěpán Šedivý 12 Třeboň Třeboň DNS
5064 Jakub KlakJakub Klak 11 FC Háje FC Háje DNS
5067 Ondřej MlčkovskýOndřej Mlčkovský 11 Atletika Jesenice Atletika Jesenice DNS
5015 Vojtěch DobrkovskýVojtěch Dobrkovský 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
5016 Filip MusilFilip Musil 12 DNS
5006 Šimon DankaninŠimon Dankanin 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
5011 Roman PopovRoman Popov 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
5012 Emil PawingerEmil Pawinger 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
5110 Jakub EgyháziJakub Egyházi 11 DNS
5116 Kryštof MarešKryštof Mareš 12 Road2kona Road2kona DNS
5128 Vít HladinaVít Hladina 10 Fox-klub Praha Fox-klub Praha DNS
5119 Štěpán KrumphanzlŠtěpán Krumphanzl 11 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNS
5100 Stanislav KohoutStanislav Kohout 12 Czech flattrack Czech flattrack DNS
5096 Jakub PfeiferJakub Pfeifer 11 DNS
5102 Stanislav SeveraStanislav Severa 10 Gripeni Počernice Gripeni Počernice DNS
5083 Antonín SlavíkAntonín Slavík 12 Sokol Cholupice Sokol Cholupice DNS
Celkem 241 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(ne, 12.11.2023 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5515 Petra BuganováPetra Buganová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:59
2 5598 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 03:02
3 5535 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 03:04
4 5576 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 03:09
5 5685 Eda ÖnerEda Öner 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:09
6 5687 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 03:12
7 5750 Julie VeseláJulie Veselá 10 Sokol Senohraby Sokol Senohraby 03:12
8 5565 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 T.J. Sokol Roudnice nad Labem T.J. Sokol Roudnice nad Labem 03:15
9 5628 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:16
10 5508 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:18
11 5604 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:18
12 5674 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín SC Radotín 03:19
13 5642 Nela KlemováNela Klemová 10 SC Radotín SC Radotín 03:20
14 5533 Patricie BösePatricie Böse 12 Road2kona Road2kona 03:21
15 5672 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:21
16 5711 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 03:24
17 5663 Viktorie SmutnáViktorie Smutná 10 FK Plácek Spořilov FK Plácek Spořilov 03:25
18 5577 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk SKP Nymburk 03:26
19 5620 Karla BurdováKarla Burdová 10 03:26
20 5780 Natálie VítkováNatálie Vítková 10 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 03:26
21 5763 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:27
22 5676 Michaela EhlerováMichaela Ehlerová 10 Zdravotník Praha Zdravotník Praha 03:27
23 5748 Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:28
24 5712 Sára LysickáSára Lysická 11 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 03:29
25 5510 Rozálie VorlováRozálie Vorlová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:29
26 5566 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:30
27 5585 Zdenka NovotnáZdenka Novotná 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:30
28 5779 Ella VítkováElla Vítková 10 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 03:30
29 5574 Adéla PražákováAdéla Pražáková 11 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 03:30
30 5715 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 03:32
31 5541 Alma LinkováAlma Linková 12 03:32
32 5536 Cecílie ZemanováCecílie Zemanová 12 03:34
33 5785 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 03:34
34 5516 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:36
35 5624 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:36
36 6662 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice 03:36
37 5658 Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná 11 SC Radotín SC Radotín 03:36
38 5626 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 03:37
39 5694 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 SK Slavia Jesenice SK Slavia Jesenice 03:37
40 5540 Amálie HavlínováAmálie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod – oddíl atletiky TJ Slavoj Český Brod – oddí... 03:38
41 5786 Edita MrkousováEdita Mrkousová 11 Nový PORG Nový PORG 03:39
42 5618 Thea MoodyThea Moody 10 03:39
43 5505 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:39
44 5630 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 Triatlet Karlovy Vary Triatlet Karlovy Vary 03:40
45 5520 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:40
46 5550 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 Atletika Hostivař Atletika Hostivař 03:40
47 5776 Petra FalterováPetra Falterová 12 Šakal Kbely Šakal Kbely 03:40
48 5760 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 03:41
49 5617 Johana NovotnáJohana Novotná 10 03:41
50 5545 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 03:42
51 5701 Karolína BugáňováKarolína Bugáňová 10 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 03:42
52 5641 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín SC Radotín 03:42
53 5594 Eliška HradečnáEliška Hradečná 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:43
54 5755 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:43
55 5529 Anežka KafkováAnežka Kafková 12 03:43
56 5605 Zoe KorbelováZoe Korbelová 11 Road2kona Road2kona 03:44
57 5684 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková 10 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 03:44
58 5657 Lucie NuskováLucie Nusková 12 SC Radotín SC Radotín 03:44
59 5557 Anna BenešováAnna Benešová 10 SK Porthos SK Porthos 03:44
60 5503 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:45
61 5564 Viktorie KolářováViktorie Kolářová 11 ZŠ Kunratice ZŠ Kunratice 03:46
62 5519 Tereza LazarováTereza Lazarová 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:46
63 5608 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 03:46
64 5555 Magdalena GregorováMagdalena Gregorová 11 Dukla Praha Dukla Praha 03:47
65 5619 Marta GeffertováMarta Geffertová 10 03:47
66 5747 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:47
67 5788 Eliška JeníčkováEliška Jeníčková 10 03:47
68 5784 Sára ŠveňkováSára Šveňková 12 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 03:48
69 5522 Kateřina NerandžičováKateřina Nerandžičová 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:49
70 5647 Markéta MenclováMarkéta Menclová 11 SC Radotín SC Radotín 03:49
71 5504 Linda FarníkováLinda Farníková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:49
72 5610 Nela ŠvábováNela Švábová 10 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice 03:50
73 5651 Linda VnukováLinda Vnuková 11 SC Radotín SC Radotín 03:50
74 5661 Aneta DoležalováAneta Doležalová 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:50
75 5526 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:50
76 5570 Linda HolzelováLinda Holzelová 11 03:50
77 5632 Eva DuroňováEva Duroňová 10 SC Radotín SC Radotín 03:50
78 5513 Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:50
79 5654 Adéla KrátkáAdéla Krátká 11 SC Radotín SC Radotín 03:51
80 5703 Anna VinařováAnna Vinařová 10 LC Jižní Město LC Jižní Město 03:51
81 5609 Julie VodováJulie Vodová 10 Sokol Horní Počernice (FZŠ Chodovická) Sokol Horní Počernice (FZŠ ... 03:51
82 5753 Olívie ŠauerováOlívie Šauerová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 03:51
83 5633 Olivie OrnsteinováOlivie Ornsteinová 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:51
84 5782 Kristýna FialováKristýna Fialová 12 OK Dobříš OK Dobříš 03:51
85 5675 Sofie BrožováSofie Brožová 11 SK Jesenice SK Jesenice 03:51
86 5606 Miriam MalinskáMiriam Malinská 10 Road2kona Road2kona 03:51
87 5719 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 03:52
88 5646 Lea KlimentováLea Klimentová 10 SC Radotín SC Radotín 03:52
89 5615 Linda MitasováLinda Mitasová 11 Ski club Pelhrimov Ski club Pelhrimov 03:52
90 5743 Viktorie RoučkováViktorie Roučková 10 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:52
91 5613 Victoria VečeřováVictoria Večeřová 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:52
92 5745 Agáta RadilováAgáta Radilová 11 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:52
93 5621 Klára NovotnáKlára Novotná 11 03:53
94 5512 Eliška KlimovičováEliška Klimovičová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:53
95 5718 Agáta DvořákováAgáta Dvořáková 12 SK ZŠ Jeseniova SK ZŠ Jeseniova 03:53
96 5611 Aneta HoláAneta Holá 10 Sokol Horní Počernice (FZŠ Chodovická) Sokol Horní Počernice (FZŠ ... 03:53
97= 5542 Emily BraunováEmily Braunová 12 SK Kladno SK Kladno 03:53
97= 5531 Zuzana RakovcováZuzana Rakovcová 11 03:53
99 5692 Chiara Nella KekrtChiara Nella Kekrt 12 03:53
100 5579 Klára SabováKlára Sabová 11 Atletika Hostivař Atletika Hostivař 03:53
101 5754 Tereza BeranováTereza Beranová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 03:53
102= 5666 Rozálie DusováRozálie Dusová 12 SC Radotín SC Radotín 03:54
102= 5517 Alice SněhotováAlice Sněhotová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:54
104 5690 Lucie KuldováLucie Kuldová 10 03:54
105 5612 Simona DvořákováSimona Dvořáková 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:55
106 5693 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 03:55
107 5709 Natalie KorbováNatalie Korbová 10 SK Rožnov SK Rožnov 03:55
108 5772 Aneta MarešováAneta Marešová 10 ZŠ Bělá pod Bezdězem ZŠ Bělá pod Bezdězem 03:55
109 5556 Adéla BernáškováAdéla Bernášková 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:55
110 5558 Karolína BenešováKarolína Benešová 12 SK Porthos SK Porthos 03:55
111 5756 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:56
112 5532 Beata RanglováBeata Ranglová 11 03:56
113 5766 Inna MatysováInna Matysová 10 03:56
114 5514 Nela SpaniláNela Spanilá 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:56
115 5716 Viktorie ŠtětinováViktorie Štětinová 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 03:56
116 5548 Lucie BalcerováLucie Balcerová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 03:57
117 5781 Anna PaclíkováAnna Paclíková 10 Barunečky Barunečky 03:57
118 5751 Anežka RodováAnežka Rodová 11 USK Praha USK Praha 03:57
119 5688 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 03:57
120 5546 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 11 OOB Kotlářka OOB Kotlářka 03:57
121 5664 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 03:57
122 5580 Anna NěmcováAnna Němcová 11 03:57
123 5631 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín SC Radotín 03:58
124 5524 Kateřina ŘíčkováKateřina Říčková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 03:58
125 5707 Kristýna FormánkováKristýna Formánková 11 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:58
126 5714 Adéla ZavadilováAdéla Zavadilová 11 Slovan Praha Zdravotník Slovan Praha Zdravotník 03:58
127 5689 Barbora KuldováBarbora Kuldová 12 03:58
128 5724 Ema VotavováEma Votavová 12 RHC bikeriding RHC bikeriding 03:58
129 5644 Sofie CyprianováSofie Cyprianová 10 SC Radotín SC Radotín 03:58
130 5730 Klaudia KortánkováKlaudia Kortánková 11 03:59
131 5544 Meda OlšovskáMeda Olšovská 11 SK Porthos SK Porthos 03:59
132 5607 Kateřina DobrovolnáKateřina Dobrovolná 11 03:59
133 5575 Berta MrázkováBerta Mrázková 11 SK Praga SK Praga 04:00
134 5649 Anika PelíškováAnika Pelíšková 11 SC Radotín SC Radotín 04:00
135 5523 Josefa DavidováJosefa Davidová 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:00
136 5590 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 04:01
137 5578 Andrea ČechalováAndrea Čechalová 12 SKP Nymburk SKP Nymburk 04:01
138 5501 Sabina MlčochováSabina Mlčochová 12 lezeM lezeM 04:01
139 5588 Veronika HušákováVeronika Hušáková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 04:01
140= 5723 Anežka OvčinikovAnežka Ovčinikov 11 RK Petrovice RK Petrovice 04:02
140= 5507 Laura MrázkováLaura Mrázková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:02
142 5562 Karolína BulisováKarolína Bulisová 10 Sokol Vršovice Sokol Vršovice 04:03
143 5640 Klára ŠulcováKlára Šulcová 10 Atletika Hostivař Atletika Hostivař 04:03
144 5679 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 10 Zátiší Rakovník Zátiší Rakovník 04:03
145 5538 Barbora TalichováBarbora Talichová 12 04:04
146 5569 Emílie ValentováEmílie Valentová 10 04:04
147 5783 Soňa DostálováSoňa Dostálová 11 04:04
148 5740 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 04:04
149 5643 Nela FischerováNela Fischerová 12 SC Radotín SC Radotín 04:04
150 5758 Karolína NovákováKarolína Nováková 12 FFY Kralupy FFY Kralupy 04:04
151 5665 Klára KrálkováKlára Králková 12 SC Radotín SC Radotín 04:04
152 5770 Adéla VlčkováAdéla Vlčková 11 SC Radotín SC Radotín 04:04
153 5686 Elena VaňkováElena Vaňková 12 VINPR VINPR 04:05
154 5778 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 Sokol Říčany a Radošovice Sokol Říčany a Radošovice 04:05
155 5722 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 04:06
156 5705 Karolína EhlerováKarolína Ehlerová 11 ZŠ Kunratice ZŠ Kunratice 04:06
157 5699 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková 11 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 04:07
158 5668 Kristýna KřížováKristýna Křížová 12 SC Radotín SC Radotín 04:07
159 5534 Markéta HoláMarkéta Holá 11 Sparta Praha Sparta Praha 04:07
160 5736 Barbora BlehováBarbora Blehová 11 OK Dobříš OK Dobříš 04:07
161 5721 Michaela KocourkováMichaela Kocourková 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 04:07
162 5509 Linda DouděrováLinda Douděrová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:08
163 5667 Alena DusováAlena Dusová 12 SC Radotín SC Radotín 04:09
164 5582 Veronika PadrtováVeronika Padrtová 12 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 04:09
165 5738 Kateřina LorencováKateřina Lorencová 12 OK Dobříš OK Dobříš 04:09
166 5561 Viktorie SlošiarováViktorie Slošiarová 10 04:09
167 5708 Eliška RukavičkováEliška Rukavičková 12 Hanskar Hanskar 04:09
168 5572 Barbora SchneeweisováBarbora Schneeweisová 12 Sokol Královské Vinohrady Sokol Královské Vinohrady 04:10
169 5518 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 12 04:10
170 5662 Anežka KolenovskáAnežka Kolenovská 12 Haka racing Haka racing 04:11
171 5639 Anna ČejkováAnna Čejková 10 04:11
172 5742 Ema NešporováEma Nešporová 11 04:12
173 5511 Nikola FialkováNikola Fialková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:13
174 5629 Veronika ŠerákováVeronika Šeráková 10 Atletika Líbeznice Atletika Líbeznice 04:14
175 5650 Dominika GlembováDominika Glembová 11 SC Radotín SC Radotín 04:14
176 5636 Magdaléna NoskováMagdaléna Nosková 11 04:14
177 5702 Kristýna KotrbováKristýna Kotrbová 11 VK41 VK41 04:14
178 5700 Michaela MouchováMichaela Mouchová 10 Slavia Praha Slavia Praha 04:15
179 5653 Veronika ÚlehlováVeronika Úlehlová 11 SC Radotín SC Radotín 04:15
180 5768 Ema KořenkováEma Kořenková 12 04:15
181 5593 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 04:15
182 5622 Adina CerneticováAdina Cerneticová 10 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 04:15
183 5568 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 04:15
184 5638 Johana CerneticováJohana Cerneticová 12 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 04:16
185 5527 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:17
186 5528 Magdalena DrbohlavováMagdalena Drbohlavová 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:18
187 5587 Stela ŠnajdrováStela Šnajdrová 12 04:19
188 5660 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 12 SC Radotín SC Radotín 04:19
189 5734 Nela VyskočilováNela Vyskočilová 12 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 04:19
190 5549 Nela StránskáNela Stránská 12 04:19
191 5749 Anna RůžičkováAnna Růžičková 12 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 04:20
192 5771 Julie KadlecováJulie Kadlecová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 04:20
193 5567 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 04:20
194 5637 Edita ŠeráEdita Šerá 12 Sokol Říčany a Radošovice Sokol Říčany a Radošovice 04:20
195 5727 Nela ŠafářováNela Šafářová 11 ZŠ Compass ZŠ Compass 04:21
196 5680 Julie MečlováJulie Mečlová 10 Rajský Vrch Rajský Vrch 04:21
197 5691 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 PSP - Klub koloběhu Plzeň PSP - Klub koloběhu Plzeň 04:22
198 5746 Klára PaluchováKlára Paluchová 11 AK Šternberk AK Šternberk 04:23
199 5596 Emma VeseláEmma Veselá 10 SK Bubeneč SK Bubeneč 04:24
200 5648 Milada VorlováMilada Vorlová 11 SC Radotín SC Radotín 04:25
201 5616 Kristýna HotováKristýna Hotová 12 Praha 10 Praha 10 04:26
202 5600 Veronika MartínkováVeronika Martínková 11 04:26
203 5599 Tereza DrnkováTereza Drnková 11 Vajbrtruc team Vajbrtruc team 04:27
204 5553 Rosalie KolářováRosalie Kolářová 12 ZŠ Kunratice ZŠ Kunratice 04:29
205 5669 Ema PekárkováEma Pekárková 12 SC Radotín SC Radotín 04:29
206 5656 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 12 SC Radotín SC Radotín 04:31
207 5625 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Jesenice Jesenice 04:31
208 5762 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 Loko Beroun Loko Beroun 04:31
209 5655 Karolína NěmcováKarolína Němcová 12 SC Radotín SC Radotín 04:32
210 5554 Berenika TrojkováBerenika Trojková 11 Robert Noodle tým Robert Noodle tým 04:34
211 5659 Klára PeckováKlára Pecková 12 SC Radotín SC Radotín 04:35
212 5737 Sophia MagazuSophia Magazu 11 OK Dobříš OK Dobříš 04:35
213 5682 Nela HudečkováNela Hudečková 11 Bizon Run Bizon Run 04:35
214 5602 Michaela BartošováMichaela Bartošová 12 Bartošky Bartošky 04:35
215 5597 Julie RedlováJulie Redlová 10 04:37
216 5744 Darja TlustáDarja Tlustá 12 Řevnice / Habrovka Řevnice / Habrovka 04:37
217 5506 Petra ŠídlováPetra Šídlová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:37
218 5698 Denisa KafkováDenisa Kafková 12 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 04:38
219 5551 Magdaléna NemethováMagdaléna Nemethová 12 Mufloni Kunratice Mufloni Kunratice 04:40
220 5671 Dora PřikrylováDora Přikrylová 12 SC Radotín SC Radotín 04:41
221 5759 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Atletika Újezd nad Lesy ŠSK Atletika Újezd nad Lesy 04:41
222 5586 Anna PánkováAnna Pánková 12 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 04:41
223 5525 Linda LukasíkováLinda Lukasíková 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:42
224 5717 Berenika KajzrováBerenika Kajzrová 11 Atletika Jižní Město Praha 11 Atletika Jižní Město Praha 11 04:42
225 5601 Viktorie KučerováViktorie Kučerová 10 04:42
226 5757 Sofie KmoničkováSofie Kmoničková 11 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 04:43
227 5696 Elen FuksováElen Fuksová 12 04:44
228 5603 Anna MatáskováAnna Matásková 12 04:45
229 5584 Marie Anna PavlíčkováMarie Anna Pavlíčková 12 Atletika Čelákovice Atletika Čelákovice 04:45
230 5591 Valentina BuinovaValentina Buinova 11 04:47
231 5571 Viktorie BalabánováViktorie Balabánová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 04:48
232 5764 Matylda ŠemínskáMatylda Šemínská 11 04:50
233 5735 Aneta BasistováAneta Basistová 10 OK Dobříš OK Dobříš 04:55
234 5563 Natálie FohlováNatálie Fohlová 10 04:55
235 5543 Jolanka PobořilováJolanka Pobořilová 11 Bivoj KLUGANOST Bivoj KLUGANOST 04:55
236 5670 Alena BártováAlena Bártová 12 SC Radotín SC Radotín 04:56
237 5732 Leontina KittlováLeontina Kittlová 12 04:58
238 5627 Klára GolštajnováKlára Golštajnová 10 04:58
239 5731 Liliana KittlováLiliana Kittlová 10 05:00
240 5733 Eliška VejrychováEliška Vejrychová 10 Rychlé Šípy Rychlé Šípy 05:01
241 5704 Julie HrazdirováJulie Hrazdirová 12 05:05
242 5774 Dorota CitováDorota Citová 12 HC Bílý Újezd HC Bílý Újezd 05:10
243 5725 Mia BobekováMia Bobeková 12 ZŠ Compass ZŠ Compass 05:11
244 5697 Lucka MaršálkováLucka Maršálková 12 VK41 VK41 05:18
245 5634 Ema PopelkováEma Popelková 12 05:20
246 5729 Sofie HoráčkováSofie Horáčková 11 ZŠ Compass ZŠ Compass 05:22
247 5728 Anna MěšťákováAnna Měšťáková 11 ZŠ Compass ZŠ Compass 05:25
248 5521 Luisa ŠimkováLuisa Šimková 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 05:33
249 5652 Anne ŠabatováAnne Šabatová 11 SC Radotín SC Radotín 06:46
250 5595 Karla EybergerováKarla Eybergerová 11 11:46
5592 Tereza JelínkováTereza Jelínková 11 GEKOM GEKOM DNS
5589 Markéta ŽlábkováMarkéta Žlábková 11 Triatlon Slaný Triatlon Slaný DNS
5614 Sára ŠulcováSára Šulcová 12 Atletika Benešov Atletika Benešov DNS
5623 Anna ŠvecováAnna Švecová 11 DNS
5552 Marie Anna KeilováMarie Anna Keilová 12 DNS
5560 Justýna KolářováJustýna Kolářová 10 Sokol Horní Počernice Sokol Horní Počernice DNS
5573 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNS
5583 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město DNS
5581 Natálie KučerováNatálie Kučerová 12 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město DNS
5645 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín SC Radotín DNS
5635 Ester KundraEster Kundra 12 DNS
5683 Maya DobiášováMaya Dobiášová 12 TRAILPOINT TRAILPOINT DNS
5681 Kateřina HobíkováKateřina Hobíková 12 Sokol Ondřejov Sokol Ondřejov DNS
5673 Dorota MěchurováDorota Měchurová 12 Merida Bikeranch Team Junior Merida Bikeranch Team Junior DNS
5677 Kateřina BudošováKateřina Budošová 10 DNS
5678 Lucie ČervenkováLucie Červenková 10 DNS
5726 Viktorie WimmerováViktorie Wimmerová 12 ZŠ Compass ZŠ Compass DNS
5739 Anna HaisováAnna Haisová 12 OK Dobříš OK Dobříš DNS
5741 Jolana BlažkováJolana Blažková 10 Nasavrky bikers Nasavrky bikers DNS
5752 Mariana LammováMariana Lammová 12 Atletika Újezd nad Lesy Atletika Újezd nad Lesy DNS
5695 Stella MikulováStella Mikulová 12 OB Zvole OB Zvole DNS
5706 Laura BihariováLaura Bihariová 12 DNS
5720 Anna Marie PetrásekAnna Marie Petrásek 10 TK Meteor TK Meteor DNS
5713 Ester TobkováEster Tobková 11 Road2kona Road2kona DNS
5710 Aneta MyslíkováAneta Myslíková 11 FK Dukla Praha FK Dukla Praha DNS
5775 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNS
5773 Klára PetránkováKlára Petránková 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNS
5769 Lucie PáleníkováLucie Páleníková 10 KK PCE KK PCE DNS
5765 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNS
5767 Nela HladíkováNela Hladíková 12 Atletika Újezd nad Lesy Atletika Újezd nad Lesy DNS
5761 Renata DočkalováRenata Dočkalová 10 Domyno Domyno DNS
5777 Petra MaláPetra Malá 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
5789 Anna ŠperlováAnna Šperlová 10 Slovan Karlovy Vary Slovan Karlovy Vary DNS
5790 Lucie IvanováLucie Ivanová 10 ZŠ Bělá pod Bezdězem ZŠ Bělá pod Bezdězem DNS
5787 Klára KačenováKlára Kačenová 11 DNS
5530 Ela ŘehákováEla Řeháková 10 DNS
5547 Dora TruhlářováDora Truhlářová 10 SK Zvole SK Zvole DNS
5539 Adéla KlimperováAdéla Klimperová 10 TJ Slavoj Český Brod – oddíl atletiky TJ Slavoj Český Brod – oddí... DNS
5537 Nela RabiňákNela Rabiňák 11 Ski klub Borová Lada Ski klub Borová Lada DNS
5502 Nikol CibulováNikol Cibulová 12 Panthers Panthers DNS
5163 Kristýna KotrbováKristýna Kotrbová 11 VK41 VK41 DNS
Celkem 291 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 12.11.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6068 František SakFrantišek Sak 16 01:20
2 6077 Jonáš NovotnýJonáš Novotný 16 01:23
3 6073 Daniel PodanýDaniel Podaný 16 01:25
4 6018 Albert HamouzAlbert Hamouz 16 01:25
5 6066 Lukáš MichálekLukáš Michálek 16 Atletika Človíček Atletika Človíček 01:27
6 6211 Vojtěch FetterVojtěch Fetter 16 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 01:27
7 6030 Oliver ČeřovskýOliver Čeřovský 16 CityBee CityBee 01:27
8 6035 Patrik PovýšilPatrik Povýšil 16 ŠSK Újezd nad Lesy ŠSK Újezd nad Lesy 01:28
9 6171 Jiří BrodaJiří Broda 16 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 01:28
10 6063 Bruno PeringerBruno Peringer 17 Kashe Team jr. Kashe Team jr. 01:28
11 6158 Florian ZaoralFlorian Zaoral 16 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 01:29
12 6017 Jakub HauptJakub Haupt 16 01:29
13 6106 Filip JanoušekFilip Janoušek 16 SC Radotín SC Radotín 01:30
14 6208 Michal KrohMichal Kroh 16 01:30
15 6012 Matěj SlavotínekMatěj Slavotínek 16 01:31
16 6142 Jakub PelnařJakub Pelnař 17 Kuny Kuny 01:31
17 6185 Martin VeverkaMartin Veverka 16 01:31
18 7189 Jeroným UlrichJeroným Ulrich 16 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 01:31
19 6090 Damián KroupaDamián Kroupa 16 01:32
20 6187 Albert VelíšekAlbert Velíšek 17 ZŠ Compass ZŠ Compass 01:32
21 6202 Daniel BrožíčekDaniel Brožíček 16 01:32
22 6099 Matěj FukaMatěj Fuka 16 AFK Slavoj Podolí AFK Slavoj Podolí 01:33
23 6074 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 16 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 01:33
24 6107 Jan PišvejcJan Pišvejc 16 SC Radotín SC Radotín 01:33
25 6001 Kryštof KoubekKryštof Koubek 16 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 01:34
26 6138 Thomas GilaniThomas Gilani 16 01:34
27 6014 Matyáš FlorianMatyáš Florian 16 Bohemians 1905 Bohemians 1905 01:34
28 6080 Štěpán HykšŠtěpán Hykš 16 SC Start SC Start 01:35
29 6162 Antonín ŠťastnýAntonín Šťastný 17 ZVVZ Milevsko ZVVZ Milevsko 01:35
30 6212 Milan KoubíkMilan Koubík 16 SDH Daměnice RCT SDH Daměnice RCT 01:35
31 6039 Tomáš HlaváčekTomáš Hlaváček 16 01:35
32 6186 Robin Simon PazdírekRobin Simon Pazdírek 16 Coos Runners Coos Runners 01:36
33 6131 Gregor RajčanGregor Rajčan 17 01:36
34 6097 Lukáš ŠmídLukáš Šmíd 16 Angry Snails Angry Snails 01:37
35 6174 Maxmilián KubišMaxmilián Kubiš 17 Meteor Tábor Meteor Tábor 01:37
36 6151 Matěj KlimperaMatěj Klimpera 16 Atletika Český Brod Atletika Český Brod 01:37
37 6079 Matěj NovotnýMatěj Novotný 17 01:37
38 6059 Felix TrojanFelix Trojan 17 01:37
39 6194 Kryštof VozkaKryštof Vozka 17 Sparta Kutná Hora Sparta Kutná Hora 01:37
40 6184 Lukáš PetrásekLukáš Petrásek 16 HC Sparta HC Sparta 01:38
41 6166 Václav Matěj CihlářVáclav Matěj Cihlář 16 Atletika Kamenice Atletika Kamenice 01:38
42 6111 Filip WimmerFilip Wimmer 16 SC Radotín SC Radotín 01:38
43 6251 Richard ŠimonekRichard Šimonek 16 01:38
44 6141 Albert StrnadAlbert Strnad 16 01:38
45 6064 Vincent PeringerVincent Peringer 16 Kashe Team jr. Kashe Team jr. 01:38
46 6183 Mikuláš KučeraMikuláš Kučera 16 01:38
47 6061 Viktor FuchsViktor Fuchs 18 Kunratice Kunratice 01:38
48 6146 Karel NesázalKarel Nesázal 16 Sokol Praha Staré Město Sokol Praha Staré Město 01:38
49 6029 Sebastian VeinlichSebastian Veinlich 17 01:39
50 6205 Max PeštaMax Pešta 17 Minecraft Minecraft 01:39
51 6100 Richard FischerRichard Fischer 17 01:39
52 6019 Matěj JankůMatěj Janků 17 Sokol Roztoky Sokol Roztoky 01:40
53 6225 Ondřej SvačinaOndřej Svačina 16 Atletický oddíl T.J Sokol Říčany a Radošovice Atletický oddíl T.J Sokol Ř... 01:40
54 6042 Václav HomolaVáclav Homola 16 Převýšov Převýšov 01:40
55 6092 Jakub PodhrázkýJakub Podhrázký 17 Atletika U Motýlků Atletika U Motýlků 01:40
56 6112 Karel ŠedinaKarel Šedina 16 SC Radotín SC Radotín 01:40
57 6204 Viktor SlukaViktor Sluka 16 01:40
58 6058 František BaldrianFrantišek Baldrian 16 Slovan Praha Zdravotník Slovan Praha Zdravotník 01:40
59 6254 Jan ŠmolíkJan Šmolík 16 01:41
60 6105 Matyáš VikMatyáš Vik 16 SC Radotín SC Radotín 01:41
61 6257 Daniel GotzmannDaniel Gotzmann 17 01:41
62 6243 Filip JakubecFilip Jakubec 16 01:41
63 6088 Igor HesIgor Hes 16 Modřanská crew Modřanská crew 01:41
64 6253 Patrik MaslachPatrik Maslach 16 01:41
65 6037 Matyáš PatakyMatyáš Pataky 16 Pataky team Pataky team 01:41
66 6081 Jakub FeherJakub Feher 17 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 01:42
67 6189 Eduard EhsanEduard Ehsan 17 ZŠ Compass ZŠ Compass 01:42
68 6135 Atrey MikšovskýAtrey Mikšovský 17 M-Team M-Team 01:42
69 6069 Adam MatásekAdam Matásek 17 01:42
70 6159 Vojtěch TrnkaVojtěch Trnka 17 01:42
71 6075 David ObermayerDavid Obermayer 18 01:42
72 6164 Filip MakovecFilip Makovec 18 Tempo Praha Tempo Praha 01:43
73 6163 Mikuláš VacekMikuláš Vacek 16 Hujeři Hujeři 01:43
74 6235 Richard StránskýRichard Stránský 16 01:43
75 6032 Antonín PerglAntonín Pergl 16 SK Makotřasy SK Makotřasy 01:43
76 6157 Jakub RychnaJakub Rychna 17 01:44
77 6190 Jiří PotůčekJiří Potůček 16 ZŠ Compass ZŠ Compass 01:44
78 6236 Bruno StýbloBruno Stýblo 17 Hasiči Hlásná Třebaň Hasiči Hlásná Třebaň 01:44
79 6176 Adam TaliánAdam Talián 16 01:44
80 6033 Tobiáš NejdlTobiáš Nejdl 17 01:44
81 6117 Miroslav HerinkMiroslav Herink 16 SC Radotín SC Radotín 01:44
82 6201 Petr SlovákPetr Slovák 16 TJ VTŽ Chomutov TJ VTŽ Chomutov 01:45
83 6222 Štěpán MalýŠtěpán Malý 17 Klídek a Pohoda Klídek a Pohoda 01:45
84 6091 Hubert SokáčHubert Sokáč 17 Atletika U Motýlků Atletika U Motýlků 01:45
85 6116 Benjamin BekBenjamin Bek 16 SC Radotín SC Radotín 01:45
86 6217 Martin ŘezáčMartin Řezáč 16 01:45
87 6193 Filip PartynglFilip Partyngl 16 Šestajovice Šestajovice 01:45
88 6150 Vincent JandaVincent Janda 17 M-Team M-Team 01:46
89 6155 Jindřich MaryškaJindřich Maryška 17 M-Team M-Team 01:46
90 6004 Šimon TryznaŠimon Tryzna 17 01:46
91 6118 Matouš PapajMatouš Papaj 17 01:46
92 6216 Teodor PaclíkTeodor Paclík 16 Lego boy Lego boy 01:46
93 6250 Michal ŠobotníkMichal Šobotník 17 SC Radotín SC Radotín 01:46
94 6147 František JiroutekFrantišek Jiroutek 17 01:46
95 6060 Antonín VoldánAntonín Voldán 17 01:46
96 6020 Oliver KozelOliver Kozel 17 01:46
97 6130 Tomáš DoubekTomáš Doubek 16 01:47
98 6054 David PechekDavid Pechek 16 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 01:47
99 6007 Ondřej MusilOndřej Musil 16 01:47
100 6181 Adam MuzikářAdam Muzikář 17 SC Radotín SC Radotín 01:48
101 6108 Filip ŠkeříkFilip Škeřík 18 Ropeta Praha Ropeta Praha 01:48
102 6218 Dominik ŠalamounDominik Šalamoun 18 01:48
103 6016 Marek IssaMarek Issa 17 --- --- 01:48
104= 6229 Dominik MarekDominik Marek 17 ZŠ Donovalská ZŠ Donovalská 01:49
104= 6200 Antonín CebakAntonín Cebak 16 01:49
106 6049 Kryštof BalabánKryštof Balabán 16 AFK Slavoj Podolí AFK Slavoj Podolí 01:49
107 6228 Albert VlčekAlbert Vlček 17 Jelen honí vlka Jelen honí vlka 01:49
108 6199 Eliáš BrunerEliáš Bruner 17 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 01:49
109 6113 Andrej KvasnicaAndrej Kvasnica 16 SC Radotín SC Radotín 01:49
110 6170 Václav WinklerVáclav Winkler 18 01:49
111 6168 Štěpán SlavětínskýŠtěpán Slavětínský 18 SK Kotlářka SK Kotlářka 01:50
112 6022 Fabien BraunFabien Braun 17 Rytíři Kladno Rytíři Kladno 01:50
113 6103 Marek ChlupatýMarek Chlupatý 17 aspokteam aspokteam 01:50
114 6013 Vojtěch StříhavkaVojtěch Stříhavka 17 Jižní Tygři Jižní Tygři 01:50
115 6153 Vojtěch KvapilVojtěch Kvapil 17 01:50
116 6045 Jan DvořákJan Dvořák 16 01:50
117 6191 Daniel NeumannDaniel Neumann 18 ZŠ Compass ZŠ Compass 01:50
118 6078 Jakub RosůlekJakub Rosůlek 16 01:51
119 6122 Teodor KarasTeodor Karas 17 01:51
120 6010 Tomáš HronzaTomáš Hronza 17 01:51
121 6180 Václav KapičkaVáclav Kapička 17 Kapky Kapky 01:51
122 6047 Tadeáš VorelTadeáš Vorel 18 01:51
123 6156 Adam KoulaAdam Koula 18 M-Team M-Team 01:51
124 6094 Petr KuncPetr Kunc 18 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 01:52
125 6101 Viktor BeckViktor Beck 17 01:53
126 6028 Filip MatoušekFilip Matoušek 17 01:53
127 6152 Viktor DvořákViktor Dvořák 18 Statek Sedlečko Statek Sedlečko 01:53
128 6182 Vratislav RojíkVratislav Rojík 16 SC Radotín SC Radotín 01:53
129 6246 Matyáš KubričanMatyáš Kubričan 18 Lokalblok Lokalblok 01:53
130 6248 Matěj ZákoutskýMatěj Zákoutský 17 01:53
131 6247 Jakub ZákoutskýJakub Zákoutský 17 01:53
132 6025 Petr OlšovskýPetr Olšovský 17 SK Porthos SK Porthos 01:54
133 6233 Simon KupecSimon Kupec 17 Sokol Vinohrady Sokol Vinohrady 01:54
134 6050 Martin SchneeweisMartin Schneeweis 17 Sokol Královské Vinohrady Sokol Královské Vinohrady 01:54
135 6093 Eliáš VelenskýEliáš Velenský 16 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 01:54
136 6126 Jakub HývnarJakub Hývnar 18 SC Radotín SC Radotín 01:55
137 6041 Jonáš ZamrazilJonáš Zamrazil 17 01:55
138 6052 Jan ČelikovskýJan Čelikovský 19 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 01:55
139 6040 Matyáš HlaváčekMatyáš Hlaváček 18 01:55
140 6124 Kristián CabreraKristián Cabrera 17 SC Radotín SC Radotín 01:55
141 6132 Petr MansfeldPetr Mansfeld 18 01:55
142 6121 Jan LaškaJan Laška 17 SC Radotín SC Radotín 01:56
143 6096 František HavlíčekFrantišek Havlíček 18 01:56
144 6224 Jaroslav NosálJaroslav Nosál 18 01:56
145 6192 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 18 01:56
146 6161 Jindřich PoskočilJindřich Poskočil 17 FC Tempo FC Tempo 01:56
147 6125 Šimon KostrunekŠimon Kostrunek 17 SC Radotín SC Radotín 01:57
148 6115 Petr KostolnýPetr Kostolný 16 SC Radotín SC Radotín 01:57
149 6137 Adam GilaniAdam Gilani 17 01:57
150 6165 Jan JiroutJan Jirout 17 01:57
151 6177 Matěj ČernušákMatěj Černušák 18 Kladiváři Kladiváři 01:57
152 6143 Filip HavlínFilip Havlín 17 Chýně Chýně 01:58
153 6053 Marian LencMarian Lenc 18 Opolencovi Opolencovi 01:59
154 6062 Vojtěch KačabaVojtěch Kačaba 17 Hrosi Hrosi 02:00
155 6023 Jan PeteraJan Petera 18 Barevňáci Barevňáci 02:00
156 6145 Josef HantonJosef Hanton 19 Sokol Praha Staré Město Sokol Praha Staré Město 02:00
157 6006 Václav ZahradníkVáclav Zahradník 18 Zahradníci Zahradníci 02:01
158 6038 Sebastian PatakySebastian Pataky 18 Pataky team Pataky team 02:01
159 6034 Lukáš BendaLukáš Benda 18 02:02
160 6065 Petr GajdušekPetr Gajdušek 18 Kashe Team jr. Kashe Team jr. 02:02
161 6127 Tadeáš KohelTadeáš Kohel 18 SC Radotín SC Radotín 02:04
162 6009 Adam KoldaAdam Kolda 18 02:04
163 6036 David PovýšilDavid Povýšil 19 Újezd nad Lesy Újezd nad Lesy 02:05
164 6160 Miroslav TrnkaMiroslav Trnka 19 02:05
165 6083 David HotovýDavid Hotový 17 Praha 10 Praha 10 02:05
166 6207 Otakar VotavaOtakar Votava 17 02:05
167 6239 Filip KolcFilip Kolc 17 U Sedmiček Kunratice U Sedmiček Kunratice 02:06
168 6213 Jan NyekiJan Nyeki 18 02:06
169 6109 Theodor PeckaTheodor Pecka 16 02:08
170 6139 Bertík MaršálekBertík Maršálek 16 VK41 VK41 02:08
171 6026 Viktor OlšovskýViktor Olšovský 18 SK Porthos SK Porthos 02:09
172 6070 Adam HrabáčekAdam Hrabáček 18 02:10
173 6043 Mikuláš RejmonMikuláš Rejmon 19 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:10
174 6227 Hugo SvobodaHugo Svoboda 19 02:11
175 6082 Záviš ŠpacírZáviš Špacír 18 Slavia Rugby Slavia Rugby 02:11
176 6220 Matěj MarušákMatěj Marušák 16 02:12
177 6172 František MatějůFrantišek Matějů 18 Sild team Sild team 02:12
178 6046 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 18 02:13
179 6252 Maxmilián KopalMaxmilián Kopal 18 Rugby Club Mountfield Říčany Rugby Club Mountfield Říčany 02:13
180 5182 Josef BartasJosef Bartas 19 CU Bohemians Praha CU Bohemians Praha 02:13
181 6024 Dominik FilipDominik Filip 18 02:13
182 6175 Antonín HanišAntonín Haniš 19 02:13
183 6005 Daniel HalatkaDaniel Halatka 18 BRK Dadáček BRK Dadáček 02:16
184 6214 Nicolas KněžínekNicolas Kněžínek 18 02:16
185 6258 Marek ŠilhánekMarek Šilhánek 16 SK Střešovice SK Střešovice 02:16
186 6089 Marek FilipMarek Filip 18 SK Koura Praha SK Koura Praha 02:16
187 6071 Mateas TomčíkMateas Tomčík 18 02:16
188 6215 Antonín KrejčíAntonín Krejčí 19 02:17
189 6167 Jáchym ObermayerJáchym Obermayer 19 Písek Písek 02:17
190 6027 Martin MedekMartin Medek 19 02:17
191 6085 Vojtěch SkýpalaVojtěch Skýpala 16 02:18
192 6123 Adam ZetekAdam Zetek 17 SC Radotín SC Radotín 02:19
193 6144 Jan MrázJan Mráz 17 02:19
194 6173 Tomáš KachmanTomáš Kachman 19 Zlatíčka Gang Zlatíčka Gang 02:22
195 6206 Antonin PalánAntonin Palán 19 02:23
196 6011 Jiří HronzaJiří Hronza 18 02:23
197 6230 Marek EliášMarek Eliáš 18 MAEL MAEL 02:23
198 6072 Viktor PávViktor Páv 19 02:24
199 6232 Štěpán CheníčekŠtěpán Cheníček 19 02:24
200 6234 Jaromír PálaJaromír Pála 18 02:27
201 6002 Ondřej ŠulcOndřej Šulc 19 02:29
202 6133 Josef ČarskýJosef Čarský 19 TJ Sokol Kunratice TJ Sokol Kunratice 02:33
203 6057 Lukáš MarkuciLukáš Markuci 18 02:37
204 6021 David ČunderlíkDavid Čunderlík 18 02:41
205 6231 Oskar KoutníkOskar Koutník 18 02:44
206 6238 Matouš PavelekMatouš Pavelek 19 02:45
207 6008 Albert ChladAlbert Chlad 19 Haka Racing Team Haka Racing Team 02:46
208 6086 Bořivoj SkýpalaBořivoj Skýpala 19 03:05
209 6087 Artur OpoleckýArtur Opolecký 19 Opolteam Opolteam 03:19
210 6110 Kristián SvobodaKristián Svoboda 19 03:33
211 6196 Jakub KrejčíJakub Krejčí 18 3atlon Team Uničov 3atlon Team Uničov 04:03
6197 Alex BambuleAlex Bambule 16 SC Radotín SC Radotín DNS
6198 Marek VendlMarek Vendl 17 SC Radotín SC Radotín DNS
6203 Kryštof DvořákKryštof Dvořák 18 SK ZŠ Jeseniova SK ZŠ Jeseniova DNS
6209 Josef KrálJosef Král 17 DNS
6210 Václav KrálVáclav Král 19 DNS
6195 František KalinaFrantišek Kalina 16 Doběhnout a přežít Doběhnout a přežít DNS
6188 Lukáš MajerLukáš Majer 17 ZŠ Compass ZŠ Compass DNS
6178 Karel ŠafránekKarel Šafránek 19 Free Tibet - ZŠ Mraveniště Free Tibet - ZŠ Mraveniště DNS
6179 Lukáš KuncLukáš Kunc 16 Atletika Jesenice Atletika Jesenice DNS
6169 Jiří KvětoňJiří Květoň 18 Strength for cyclists Strength for cyclists DNS
6154 Matěj MňukMatěj Mňuk 17 DNS
6148 František KvirencFrantišek Kvirenc 16 DNS
6149 Antonín ŠperlAntonín Šperl 16 DNS
6114 Adrian ZimaAdrian Zima 16 SC Radotín SC Radotín DNS
6098 Sebastian FidlerSebastian Fidler 16 DNS
6102 Jindřich BarešJindřich Bareš 16 Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno DNS
6084 Přemysl GrüsserPřemysl Grüsser 18 GEKAD GEKAD DNS
6095 Alfréd PátekAlfréd Pátek 18 DNS
6134 Štěpán ŠlaisŠtěpán Šlais 19 AC Blešno AC Blešno DNS
6136 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba 19 VK41 VK41 DNS
6140 Lev KorolevLev Korolev 19 DNS
6128 Alan BatíkAlan Batík 18 SC Radotín SC Radotín DNS
6129 Martin BrokešMartin Brokeš 18 SC Radotín SC Radotín DNS
6104 Jakub RichtrJakub Richtr 19 DNS
6119 Jan RašilovJan Rašilov 17 SC Radotín SC Radotín DNS
6120 Theodor Thomas Kopřiva RomerTheodor Thomas Kopřiva Romer 17 SC Radotín SC Radotín DNS
6249 Antonín ČašekAntonín Čašek 17 SC Radotín SC Radotín DNS
6244 Antonín ChocAntonín Choc 16 Judo Kyklop Judo Kyklop DNS
6245 Oliver GeistOliver Geist 16 DNS
6237 Mikuláš ProkůpekMikuláš Prokůpek 17 DNS
6240 Adam BřezinaAdam Březina 16 DNS
6241 Adam HotovecAdam Hotovec 18 DNS
6242 David BrunerDavid Bruner 16 TJ Sokol Říčany a Radošovice TJ Sokol Říčany a Radošovice DNS
6226 Jan HladíkJan Hladík 19 DNS
6221 Jakub KrutskýJakub Krutský 16 DNS
6223 Ondřej DubecOndřej Dubec 17 Trhala fialky dynamitem Trhala fialky dynamitem DNS
6219 David FatkaDavid Fatka 16 DNS
6255 Pavel KaiserPavel Kaiser 16 DNS
6256 Kryštof PolákKryštof Polák 16 DNS
6015 Tomáš PavelaTomáš Pavela 17 --- --- DNS
6031 Jakub PerglJakub Pergl 18 SK Makotřasy SK Makotřasy DNS
6055 Matěj HanáčekMatěj Hanáček 16 DNS
6056 Jakub SmékalJakub Smékal 17 DNS
6051 Viktor KorenčíkViktor Korenčík 17 Šakal Kbely Šakal Kbely DNS
6044 Filip FišerFilip Fišer 18 DNS
6076 Jan IngerleJan Ingerle 18 jikshi jikshi DNS
6067 Albert HýsekAlbert Hýsek 18 DNS
6003 Vít Adam SlovákVít Adam Slovák 17 DNS
Celkem 259 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(ne, 12.11.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7086 Mikuláš KohlmanMikuláš Kohlman 13 Atletika Líbeznice Atletika Líbeznice 01:55
2 7219 Adam KlimešAdam Klimeš 14 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 02:00
3 7108 Daniil NovikovDaniil Novikov 14 SC Radotín SC Radotín 02:03
4 7150 Mikuláš PšeničkaMikuláš Pšenička 13 Písek Písek 02:04
5 7210 Tomáš MerunaTomáš Meruna 13 Loko Beroun Loko Beroun 02:04
6 7059 Jan DrábekJan Drábek 14 02:04
7 7144 Jindřich KubíkJindřich Kubík 13 TJ Maratonstav Úpice TJ Maratonstav Úpice 02:05
8 7237 Ondřej KnězOndřej Kněz 13 Atletika Vinohrady (VINPR) Atletika Vinohrady (VINPR) 02:05
9 7141 Edvard EhlerEdvard Ehler 15 ZŠ Kunratice ZŠ Kunratice 02:06
10 7052 Lukáš HejdukLukáš Hejduk 14 02:07
11 7177 Matěj ŠafářMatěj Šafář 13 ZŠ Compass ZŠ Compass 02:09
12 7142 Alexei RollierAlexei Rollier 15 OK99 Hradec Králové OK99 Hradec Králové 02:11
13 7067 Filip ŠtanclFilip Štancl 13 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:11
14 7199 Alexej GladkovAlexej Gladkov 13 FK Jablonec FK Jablonec 02:12
15 7129 Jan KováříkJan Kovářík 13 Kotlářka Praha Kotlářka Praha 02:13
16 7168 Vojtěch JanouškovecVojtěch Janouškovec 14 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 02:13
17 7185 Viktor BambuleViktor Bambule 14 SC Radotín SC Radotín 02:13
18 7217 Viktor MatysViktor Matys 13 SK Mníšecko SK Mníšecko 02:13
19 7047 Hynek RafajHynek Rafaj 14 02:14
20 7218 Eduard KosEduard Kos 14 USK Praha USK Praha 02:14
21 7020 Jakub JankůJakub Janků 15 Sokol Roztoky Sokol Roztoky 02:14
22 7205 Matěj TichýMatěj Tichý 13 02:14
23 7075 Theodor SmejkalTheodor Smejkal 14 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 02:14
24 7249 Richard GotzmannRichard Gotzmann 14 Atletický oddíl, T. J. Sokol Říčany a Radošovice Atletický oddíl, T. J. Soko... 02:15
25 7155 Vavřinec HofmeisterVavřinec Hofmeister 13 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:16
26 7247 Filip BožekFilip Božek 13 TJ Sokol Říčany a Radošovice TJ Sokol Říčany a Radošovice 02:16
27 7253 Jakub BlahoJakub Blaho 13 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 02:16
28 7049 Ondřej NěmecOndřej Němec 15 02:16
29 7051 Matyas MüllerMatyas Müller 14 02:16
30 7031 Marek PadrtaMarek Padrta 14 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 02:17
31 7079 Jan VáchalJan Váchal 15 02:17
32 7016 Tobiáš BurišTobiáš Buriš 13 Aerobic Team Praha Aerobic Team Praha 02:17
33 7223 Tobiáš MarekTobiáš Marek 14 ZŠ Donovalská ZŠ Donovalská 02:17
34= 7190 Eliáš BažilEliáš Bažil 14 02:17
34= 7127 David HertlDavid Hertl 13 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 02:17
36 7030 Matyáš KuchyňkaMatyáš Kuchyňka 13 Hradec Králové Hradec Králové 02:17
37 7236 Samuel MikulášSamuel Mikuláš 15 02:18
38 7010 Jonáš PavlíčekJonáš Pavlíček 13 OCR Kids Poděbrady/SKP Nymburk OCR Kids Poděbrady/SKP Nymburk 02:18
39 7096 Eduard SedláčekEduard Sedláček 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:18
40 7165 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 13 02:18
41 7099 Adam FukaAdam Fuka 13 AFK Slavoj Podolí AFK Slavoj Podolí 02:19
42 7046 Emil MrázekEmil Mrázek 13 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 02:19
43 7221 Alex PhillipsAlex Phillips 14 02:19
44 7093 František RiedlFrantišek Riedl 13 Fox-klub Praha Fox-klub Praha 02:19
45 7200 Radek MádrRadek Mádr 14 02:19
46 7109 Jan FleischmannJan Fleischmann 14 SC Radotín SC Radotín 02:20
47 7202 Samuel KněžínekSamuel Kněžínek 14 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 02:20
48 7192 Dominik BicanDominik Bican 14 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 02:20
49 7087 Vojta KnyttlVojta Knyttl 13 SK Vršovice SK Vršovice 02:20
50 7090 Alex ŠerýAlex Šerý 15 Sokol Kolovraty Sokol Kolovraty 02:20
51 7160 Filip LouckýFilip Loucký 14 02:20
52 7017 Jonáš FlorianJonáš Florian 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 02:21
53 7058 Filip HušákFilip Hušák 13 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 02:21
54 7092 Alex KadlečekAlex Kadleček 15 ABC Braník ABC Braník 02:21
55 7140 Pavol KucharíkPavol Kucharík 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 02:21
56 7186 Filip HrdoušekFilip Hrdoušek 14 SC Radotín SC Radotín 02:22
57 7035 Michael SamekMichael Samek 15 Florbal Chodov Florbal Chodov 02:22
58 7103 Matyáš PavlíkMatyáš Pavlík 13 SC Radotín SC Radotín 02:22
59 7015 Tadeáš BurišTadeáš Buriš 13 Aerobic Team Praha Aerobic Team Praha 02:22
60 7034 Matouš HodnýMatouš Hodný 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:22
61 7008 Metoděj NovákMetoděj Novák 15 02:23
62 7062 Vojtěch HradečnýVojtěch Hradečný 14 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 02:23
63 7061 Rudolf JindraRudolf Jindra 14 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 02:23
64 7078 Karel JonášKarel Jonáš 14 02:23
65 7038 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 13 02:24
66 7152 Václav JiroutVáclav Jirout 13 02:24
67 7107 Matyáš KrálkaMatyáš Králka 14 SC Radotín SC Radotín 02:24
68 7243 Oliver ŠimonekOliver Šimonek 14 02:24
69 7081 Pavel MlátekPavel Mlátek 14 SK Jeseniova SK Jeseniova 02:24
70 7123 Marek ŠedivýMarek Šedivý 14 SK Praga SK Praga 02:25
71 7113 Adam MandíkAdam Mandík 15 SC Radotín SC Radotín 02:25
72 7072 Tobiáš MatějčekTobiáš Matějček 15 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 02:25
73 7027 Albert KnappAlbert Knapp 14 Sokol Kolovraty Sokol Kolovraty 02:25
74 7154 Viktor VízekViktor Vízek 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:26
75 7074 Petr VybíralPetr Vybíral 13 Road2kona Road2kona 02:26
76 7110 Maxmilián BriaskýMaxmilián Briaský 15 SC Radotín SC Radotín 02:26
77 7014 Jonáš VeckaJonáš Vecka 14 A.C.Sparta Praha A.C.Sparta Praha 02:26
78 7238 Jakub KrálíčekJakub Králíček 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:27
79 7251 David GrösslDavid Grössl 13 02:28
80 7070 Milan BabicaMilan Babica 13 02:28
81 7023 David PeteraDavid Petera 15 Barevňáci Barevňáci 02:28
82 7048 Václav DoleželVáclav Doležel 15 02:28
83 7104 Jakub HájekJakub Hájek 14 SC Radotín SC Radotín 02:28
84 7169 Marek Aaron PazdírekMarek Aaron Pazdírek 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 02:28
85 7170 Alexandr OvčinikovAlexandr Ovčinikov 13 RK Petrovoce RK Petrovoce 02:28
86 7100 René KopečnýRené Kopečný 13 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 02:28
87 7022 Benjamin AusterlitzBenjamin Austerlitz 14 Zelená liška Zelená liška 02:29
88 7091 Kilian OrnsteinKilian Ornstein 15 02:29
89 7071 Marek BabicaMarek Babica 15 HC Slavia Praha HC Slavia Praha 02:29
90 7161 Miroslav TaliánMiroslav Talián 13 02:30
91 7005 Josef KafkaJosef Kafka 14 02:30
92 7233 Leo JakobLeo Jakob 14 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 02:30
93 7228 Johan RafothJohan Rafoth 14 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 02:30
94 7211 Štěpán DubecŠtěpán Dubec 14 Trhala fialky dynamitem Trhala fialky dynamitem 02:30
95 7073 Zikmund ForýtekZikmund Forýtek 15 Road2kona Road2kona 02:30
96 7215 Matěj SvačinaMatěj Svačina 14 Atletický oddíl T.J Sokol Říčany a Radošovice Atletický oddíl T.J Sokol Ř... 02:30
97 7122 Adam ŠkeříkAdam Škeřík 15 Ropeta Praha Ropeta Praha 02:30
98 7032 Matyáš RichtarMatyáš Richtar 13 02:30
99 7029 Matěj MedMatěj Med 14 02:30
100 7231 Vojtěch CaklVojtěch Cakl 13 Ski klub Kralupy nad Vltavou Ski klub Kralupy nad Vltavou 02:31
101 7242 Václav DostálVáclav Dostál 15 02:31
102 7175 Jonáš MenclJonáš Mencl 14 ZŠ Compass ZŠ Compass 02:31
103 7197 Max KučeraMax Kučera 15 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 02:31
104 7227 Theodor HauserTheodor Hauser 14 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 02:32
105 7188 Francesco QuaceciFrancesco Quaceci 13 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 02:32
106 7084 Martin OsohaMartin Osoha 15 02:32
107 7119 Michal ČervenkaMichal Červenka 15 02:32
108 7006 Pavel RakovecPavel Rakovec 15 02:32
109 7003 Jindřich ŠulcJindřich Šulc 15 02:33
110 7146 Filip SouchaFilip Soucha 13 Kovo Praha Kovo Praha 02:33
111 7118 Matěj MečlMatěj Mečl 13 Rajský Vrch Rajský Vrch 02:33
112 7252 Adam KubrAdam Kubr 15 TJ Sokol Říčany a Radošovice TJ Sokol Říčany a Radošovice 02:33
113 7085 Kašpar UhlářKašpar Uhlář 15 02:33
114 7250 Adam KopalAdam Kopal 14 Judo Club Kyklop Judo Club Kyklop 02:33
115 7037 Adam SlošiarAdam Slošiar 13 02:34
116 7111 Josef AchrerJosef Achrer 15 SC Radotín SC Radotín 02:34
117 7153 David JanásekDavid Janásek 13 Slovan Kunratice Slovan Kunratice 02:34
118 7013 Jiří SteppanJiří Steppan 15 02:34
119 7172 Jan VeverkaJan Veverka 14 ZŠ Compass ZŠ Compass 02:34
120 7089 Tadeáš KroupaTadeáš Kroupa 14 02:34
121 7045 Josef ČelikovskýJosef Čelikovský 15 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 02:34
122 7060 Antonín ČechAntonín Čech 14 02:34
123 7054 Ondřej ZávorkaOndřej Závorka 13 02:34
124 7131 Tobiáš KrálTobiáš Král 14 VK41 VK41 02:35
125 7055 Filip JašekFilip Jašek 13 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 02:35
126 7147 Tobiáš HlaváčTobiáš Hlaváč 15 Borcí z Třebýcinky Borcí z Třebýcinky 02:35
127 7011 Adam GlaserAdam Glaser 15 Děkanka Děkanka 02:35
128 7229 Karel VeselýKarel Veselý 15 Bohemians Bohemians 02:35
129 7148 Jonáš VacekJonáš Vacek 13 Hujeři Hujeři 02:35
130 7138 Dominik IvaškaDominik Ivaška 15 Sokol Praha Staré Město Sokol Praha Staré Město 02:36
131 7239 Robin JečmínekRobin Ječmínek 13 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:36
132 7124 Efe Michael ÖnerEfe Michael Öner 14 USK Praha USK Praha 02:36
133 7196 Albert PapajAlbert Papaj 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:36
134 7193 Miroslav MaňasMiroslav Maňas 13 02:37
135 7187 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 15 3atlon Team Uničov 3atlon Team Uničov 02:37
136 7039 Nikolas RakušanNikolas Rakušan 13 Wonderland Academy Wonderland Academy 02:37
137 7101 David KadlecDavid Kadlec 13 Kanonýři Kladno Kanonýři Kladno 02:37
138 7056 Adam ŠnajderAdam Šnajder 15 02:37
139 7198 František Max WiesnerFrantišek Max Wiesner 15 FOX-klub Praha FOX-klub Praha 02:37
140 7028 František VacekFrantišek Vacek 14 Modřanská crew Modřanská crew 02:38
141 7117 Jonáš KohelJonáš Kohel 15 SC Radotín SC Radotín 02:38
142 7114 Matěj PetrusekMatěj Petrusek 15 SC Radotín SC Radotín 02:38
143 7001 Simon MlčochSimon Mlčoch 14 HAMR Braník HAMR Braník 02:38
144 7241 Štěpán BorskýŠtěpán Borský 15 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 02:39
145 7248 David KulichDavid Kulich 14 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:39
146 7143 Václav KvapilVáclav Kvapil 14 02:39
147 7212 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:39
148 7064 Antonín SeveraAntonín Severa 14 Gripeni Počernice Gripeni Počernice 02:40
149 7126 Matyáš KadlecMatyáš Kadlec 14 PSP - Klub koloběhu Plzeň PSP - Klub koloběhu Plzeň 02:40
150 7007 Šimon ŠvecŠimon Švec 15 02:40
151 7151 Vít VágnerVít Vágner 13 Merida bikeranch team junior Merida bikeranch team junior 02:40
152 7184 Filip SechovecFilip Sechovec 15 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město 02:41
153 7245 Albert MašekAlbert Mašek 13 Orka Čelákovice Orka Čelákovice 02:41
154 7036 Roman ŠohajRoman Šohaj 14 02:41
155 7133 František ChrustFrantišek Chrust 14 VK41 VK41 02:41
156 7097 Šimon LeškaŠimon Leška 15 SC Radotín SC Radotín 02:42
157 7157 Ondra FlohrOndra Flohr 15 Šakal Kbely Šakal Kbely 02:42
158 7098 Matouš JermoljevMatouš Jermoljev 13 SC Radotín SC Radotín 02:42
159 7116 Šimon MedekŠimon Medek 15 SC Radotín SC Radotín 02:43
160 7021 Matěj MňukMatěj Mňuk 14 02:43
161 7181 Adam DankaninAdam Dankanin 13 02:43
162 7083 Zikmund ŠpacírZikmund Špacír 15 Slavia Rugby Slavia Rugby 02:43
163 7041 Samuel BachetSamuel Bachet 15 02:44
164 7033 Jan BenešJan Beneš 15 SK Porthos SK Porthos 02:44
165 7050 Jakub ŠimekJakub Šimek 13 Velké Přílepy Velké Přílepy 02:44
166 7069 Filip GebauerFilip Gebauer 13 02:44
167 7240 Viktor JečmínekViktor Ječmínek 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:45
168 7095 Tomáš SeifertTomáš Seifert 15 NUKIB NUKIB 02:45
169 7026 Marek LuňákMarek Luňák 14 02:46
170 7134 Honza ChrustHonza Chrust 15 VK41 VK41 02:46
171 7156 Antonín MatějůAntonín Matějů 15 Sild team Sild team 02:46
172 7115 Stanislav LedvinaStanislav Ledvina 15 SC Radotín SC Radotín 02:46
173 7232 Kryštof CaklKryštof Cakl 15 Ski klub Kralupy nad Vltavou Ski klub Kralupy nad Vltavou 02:47
174 7024 Kubík PobořilKubík Pobořil 13 Bivoj KLUGANOST Bivoj KLUGANOST 02:47
175 7235 Daniel ŠvejdaDaniel Švejda 15 02:47
176 7201 Jakub JirsaJakub Jirsa 14 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 02:47
177 7194 Jiří BraňkaJiří Braňka 13 02:48
178 7102 Lukáš KuldanLukáš Kuldan 15 SK Jesenice SK Jesenice 02:48
179 7182 Gregor DankaninGregor Dankanin 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 02:49
180 7164 Adam KapičkaAdam Kapička 15 Kapky Kapky 02:49
181 7180 Matyáš HanušMatyáš Hanuš 13 02:50
182 7220 Max VlčekMax Vlček 15 Jelen honí vlka Jelen honí vlka 02:50
183 7132 Michael KrálMichael Král 15 VK41 VK41 02:51
184 7053 Daniel ŠavrdaDaniel Šavrda 13 02:51
185 7065 Martin BrandaMartin Branda 13 02:54
186 7179 Marek ZdražilMarek Zdražil 15 02:54
187 7076 Oliver NovákOliver Novák 14 Králíci Králíci 02:54
188 7135 Vilém StrnadVilém Strnad 14 02:54
189 7234 Mikuláš ČumpelíkMikuláš Čumpelík 13 U Sedmiček Kunratice U Sedmiček Kunratice 02:58
190 7040 Ignác MunzarIgnác Munzar 15 H-H Smíchov H-H Smíchov 02:58
191 7226 Teodor CitaTeodor Cita 15 HC Bílý Újezd HC Bílý Újezd 02:59
192 7162 Šimon KuncŠimon Kunc 14 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 03:00
193 7139 Matěj HrazdiraMatěj Hrazdira 15 03:00
194 7082 Vincent VonásekVincent Vonásek 13 03:01
195 7019 Jindřich PtáčekJindřich Ptáček 14 03:01
196 7012 Jakub HlavatýJakub Hlavatý 14 03:01
197 7176 Ondřej ChládekOndřej Chládek 14 ZŠ Compass ZŠ Compass 03:04
198 7224 Matěj EliášMatěj Eliáš 14 MAEL MAEL 03:05
199 7209 Antonín KalašAntonín Kalaš 14 03:08
200 7137 Petr HavlínPetr Havlín 13 SK Pyšely SK Pyšely 03:09
201 7112 František BártaFrantišek Bárta 15 SC Radotín SC Radotín 03:34
202 7166 Antonín ŘezníčekAntonín Řezníček 15 03:37
203 7203 Ondřej JašekOndřej Jašek 14 03:58
204 7130 Tonda MaršálekTonda Maršálek 14 VK41 VK41 04:00
7128 Václav NovotnýVáclav Novotný 14 Sokol Dolní Počernice Sokol Dolní Počernice DNS
7136 Šimon PelnařŠimon Pelnař 13 Kuny Kuny DNS
7125 Jan RůžičkaJan Růžička 14 DNS
7120 Matyáš HobíkMatyáš Hobík 15 Sokol Ondřejov Sokol Ondřejov DNS
7121 Max DobiášMax Dobiáš 14 TRAILPOINT TRAILPOINT DNS
7167 Jonáš NovákJonáš Novák 13 SC Radotín SC Radotín DNS
7173 Martin ŠvadlenkaMartin Švadlenka 14 ZŠ Compass ZŠ Compass DNS
7174 Albert MěšťákAlbert Měšťák 14 ZŠ Compass ZŠ Compass DNS
7178 Maxmilián HálaMaxmilián Hála 13 ZŠ Compass ZŠ Compass DNS
7158 Alexander PintoAlexander Pinto 14 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNS
7159 Martin FillerMartin Filler 14 Házená Úvaly Házená Úvaly DNS
7171 Ondřej ŠvadlenkaOndřej Švadlenka 15 ZŠ Compass ZŠ Compass DNS
7163 Jakub SedláčekJakub Sedláček 15 DNS
7145 Adam SouchaAdam Soucha 15 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
7149 Matěj MakovecMatěj Makovec 15 SK Slavia Praha SK Slavia Praha DNS
7204 Patrik DaehnePatrik Daehne 13 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
7206 Jakub TáborskýJakub Táborský 14 SK Lhota SK Lhota DNS
7207 Jakub KudlaJakub Kudla 13 DNS
7208 František KudlaFrantišek Kudla 15 DNS
7216 Jack Ryan FitzpatrickJack Ryan Fitzpatrick 14 SK Slavia Jesenice SK Slavia Jesenice DNS
7213 Jan BlahůtJan Blahůt 13 - - DNS
7214 Tomáš NosálTomáš Nosál 15 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
7183 Filip ČervenýFilip Červený 15 DNS
7195 Jan PeštaJan Pešta 15 Praga Rugby Praga Rugby DNS
7191 Tomáš PětiokýTomáš Pětioký 13 Atletika Jižní Město Atletika Jižní Město DNS
7225 David CheníčekDavid Cheníček 15 DNS
7222 Josef KučeraJosef Kučera 14 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
7230 Vojtěch ProkůpekVojtěch Prokůpek 13 DNS
7246 Tomáš KrálTomáš Král 14 TJ Sokol Říčany a Radošovice TJ Sokol Říčany a Radošovice DNS
7018 Ondřej VlachynskýOndřej Vlachynský 14 HK Kralupy HK Kralupy DNS
7009 Matyáš PavelMatyáš Pavel 13 DNS
7002 Daniel CibulaDaniel Cibula 14 Panthers Panthers DNS
7004 Jáchym KacerovskýJáchym Kacerovský 15 JaMaHe JaMaHe DNS
7025 Adam GarvalAdam Garval 14 DNS
7088 Matěj PitroMatěj Pitro 15 AK Slavia Praha AK Slavia Praha DNS
7077 Zdeněk BurdaZdeněk Burda 13 DNS
7080 Jakub LietavecJakub Lietavec 15 DNS
7105 Jan OpletalJan Opletal 14 SC Radotín SC Radotín DNS
7106 Viktor LiškaViktor Liška 14 SC Radotín SC Radotín DNS
7094 Vojta HladinaVojta Hladina 13 Fox-klub Praha Fox-klub Praha DNS
7042 Jan OpletalJan Opletal 14 DNS
7043 Matyáš VorelMatyáš Vorel 14 DNS
7044 Matyáš KorenčíkMatyáš Korenčík 15 Šakal Kbely Šakal Kbely DNS
7057 Vítek HoráčekVítek Horáček 13 ZŠ Antonínská ZŠ Antonínská DNS
7066 Jindřich VejdovskýJindřich Vejdovský 15 DNS
7068 Filip MatásekFilip Matásek 15 DNS
7063 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 14 SK Bubeneč SK Bubeneč DNS
Celkem 251 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 12.11.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6707 Barbora SoukupováBarbora Soukupová 16 01:22
2 6664 Viktorie MahdalováViktorie Mahdalová 16 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 01:23
3 6739 Luisa PospíšilováLuisa Pospíšilová 16 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 01:24
4 6709 Adina KusáAdina Kusá 16 Atletika Říčany Atletika Říčany 01:26
5 6679 Ema SovováEma Sovová 16 ZŠ Compass ZŠ Compass 01:26
6 6743 Emílie KopalováEmílie Kopalová 16 Atletický oddíl, T.J. Sokol Řičany a Radošovice Atletický oddíl, T.J. Sokol... 01:27
7 6666 Kateřina LouckáKateřina Loucká 16 01:28
8 6683 Ester NovákováEster Nováková 16 Atletika Jesenice, z.s. Atletika Jesenice, z.s. 01:30
9 6712 Ema ValtováEma Valtová 16 01:30
10 6602 Barbora JoudlováBarbora Joudlová 16 SC Radotín SC Radotín 01:31
11 6547 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová 18 Atletika Hostivař Atletika Hostivař 01:31
12 6686 Adéla SilovskáAdéla Silovská 16 OB Říčany OB Říčany 01:31
13 6663 Kristýna MahdalováKristýna Mahdalová 16 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 01:32
14 6545 Klára HejdukováKlára Hejduková 16 01:32
15 6729 Johana FuskováJohana Fusková 17 Atletika Říčany Atletika Říčany 01:33
16 6508 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 16 ASB Stará Boleslav ASB Stará Boleslav 01:34
17 6671 Johana ŠimkováJohana Šimková 17 SC Radotín SC Radotín 01:34
18 6652 Alžběta PrášilováAlžběta Prášilová 16 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 01:34
19 6048 Anna TržilováAnna Tržilová 16 01:34
20 6595 Laura ZachováLaura Zachová 16 SC Radotín SC Radotín 01:35
21 6646 Eva RollierEva Rollier 18 OK99 Hradec Králové OK99 Hradec Králové 01:35
22 6605 Helena BriaskáHelena Briaská 17 SC Radotín SC Radotín 01:35
23 6633 Adéla HertlováAdéla Hertlová 16 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 01:36
24 6537 Antonie TůmováAntonie Tůmová 17 01:36
25 6670 Klára VašíčkováKlára Vašíčková 16 ABC Braník ABC Braník 01:36
26 6594 Tereza HývnarováTereza Hývnarová 16 SC Radotín SC Radotín 01:37
27 6744 Johanka JeníčkováJohanka Jeníčková 16 Atletika T. J. Sokol Praha Vinohrady Atletika T. J. Sokol Praha ... 01:37
28 6505 Elena ŠulcováElena Šulcová 16 SDH SDH 01:37
29 6529 Terezka PaskováTerezka Pasková 16 Pasčata Pasčata 01:37
30 6559 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 16 01:37
31 6749 Justýna KubrováJustýna Kubrová 17 TJ Sokol Říčany a Radošovice TJ Sokol Říčany a Radošovice 01:37
32 6516 Johana VeckováJohana Vecková 16 Atletika Človíček Atletika Človíček 01:38
33 6690 Amelia QuaceciAmelia Quaceci 16 KIDS ON TRACK KIDS ON TRACK 01:38
34 6553 Eliška MarkuciEliška Markuci 16 01:38
35 6644 Maja ValáškováMaja Valášková 17 H.O. Loko Teplice H.O. Loko Teplice 01:38
36 6511 Gabriela ŠánkováGabriela Šánková 16 01:38
37 6552 Isabella KučerováIsabella Kučerová 16 01:39
38 6590 Amálie KratochvílováAmálie Kratochvílová 17 Ski Penkavčí vrch Ski Penkavčí vrch 01:39
39 6685 Sára HetzerováSára Hetzerová 16 01:39
40 6554 Meda KopáčováMeda Kopáčová 16 Praha Komořany Praha Komořany 01:39
41 6549 Karolína MatějovskáKarolína Matějovská 16 01:40
42 6604 Tereza KedroňováTereza Kedroňová 16 SC Radotín SC Radotín 01:40
43 6637 Michaela ZbirovskáMichaela Zbirovská 17 01:40
44 6714 Marie HrubáMarie Hrubá 16 Dream team Dream team 01:40
45 6546 Nina MullerNina Muller 16 01:41
46 6730 Valentýna NajmanováValentýna Najmanová 16 Najmani Najmani 01:41
47 6598 Veronika HeřmanováVeronika Heřmanová 16 SC Radotín SC Radotín 01:41
48 6593 Viktorie HeřmanováViktorie Heřmanová 16 SC Radotín SC Radotín 01:41
49 6533 Marie NemethováMarie Nemethová 17 Mufloni Kunratice Mufloni Kunratice 01:42
50 6515 Rosalie PavlováRosalie Pavlová 16 01:42
51 6687 Natali PetrášováNatali Petrášová 17 01:43
52 6599 Viktorie PavliňákováViktorie Pavliňáková 16 SC Radotín SC Radotín 01:43
53 6600 Josefína KrystováJosefína Krystová 16 SC Radotín SC Radotín 01:43
54 6610 Kateřina HájkováKateřina Hájková 17 SC Radotín SC Radotín 01:43
55 6561 Lenka VaculováLenka Vaculová 16 Rotunda Team Rotunda Team 01:44
56 6642 Vanesa HavlínováVanesa Havlínová 16 Pyšely Pyšely 01:44
57 6742 Zuzana ŽákováZuzana Žáková 16 Atletický oddíl, T. J. Sokol Říčany a Radošovice Atletický oddíl, T. J. Soko... 01:44
58 6527 Zita UrbišováZita Urbišová 17 01:44
59 6519 Libuše PtáčkováLibuše Ptáčková 17 01:45
60 6525 Laura ČunderlíkováLaura Čunderlíková 16 01:45
61 6541 Žofie DoleželováŽofie Doleželová 18 01:45
62 6713 Emily ColeEmily Cole 16 Dream team Dream team 01:45
63 6675 Olivie Anna ŠiklOlivie Anna Šikl 17 ZŠ Compass ZŠ Compass 01:45
64 6619 Beáta MužíkováBeáta Mužíková 18 SC Radotín SC Radotín 01:46
65 6731 Julie PálováJulie Pálová 16 Atletika Kamenice Atletika Kamenice 01:46
66 6720 Eliška KhelováEliška Khelová 16 OK Sparta Praha OK Sparta Praha 01:46
67 6724 Violet Lillien HabrováViolet Lillien Habrová 17 01:46
68 6576 Adéla ZábranskáAdéla Zábranská 16 01:46
69 6654 Žofie PařízkováŽofie Pařízková 16 01:46
70 6504 Matylda KacerovskáMatylda Kacerovská 16 JaMaHe JaMaHe 01:46
71 6611 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 17 SC Radotín SC Radotín 01:47
72 6672 Gabriela SršňováGabriela Sršňová 16 #jsemtatarka #jsemtatarka 01:47
73 6628 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 17 SK Praga SK Praga 01:47
74 6563 Veronika BrandováVeronika Brandová 16 01:47
75 6708 Anna SoukupováAnna Soukupová 18 01:47
76 6722 Kateřina ZimčíkováKateřina Zimčíková 16 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 01:47
77 6677 Mariana Maya ŠafářováMariana Maya Šafářová 16 ZŠ Compass ZŠ Compass 01:47
78 6674 Helena ČernáHelena Černá 18 ZŠ Compass ZŠ Compass 01:48
79 6565 Emílie BabicováEmílie Babicová 18 Sokol Dolní Počernice Sokol Dolní Počernice 01:48
80 6570 Karolína KudláčkováKarolína Kudláčková 17 TJ Sokol Atletika Jaroměř TJ Sokol Atletika Jaroměř 01:48
81 6531 Alžběta MedováAlžběta Medová 17 01:48
82 6538 Ela FišerováEla Fišerová 17 01:48
83 6621 Rose ŠtanderaRose Štandera 18 SC Radotín SC Radotín 01:48
84 6514 Andrea NovákováAndrea Nováková 17 01:48
85 6524 Mia LinkováMia Linková 18 MŠ Kunratice MŠ Kunratice 01:49
86 6544 Sofie Tai-A-PinSofie Tai-A-Pin 17 01:49
87 6526 Anna FekésházyAnna Fekésházy 16 01:49
88 6503 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 17 01:49
89 6643 Ivana HantonováIvana Hantonová 18 Sokol Praha Staré Město Sokol Praha Staré Město 01:50
90 6700 Beáta HofmanováBeáta Hofmanová 18 01:50
91 6678 Laura MedkováLaura Medková 17 01:50
92 6701 Emma KrejčíEmma Krejčí 18 01:50
93 6606 Anabel ErbenováAnabel Erbenová 17 SC Radotín SC Radotín 01:50
94 6738 Zdena DostálováZdena Dostálová 16 01:50
95 6718 Sofie Owen-JacksonSofie Owen-Jackson 16 Dream team Dream team 01:51
96 6579 Sarah SlavíkováSarah Slavíková 18 Atletika U Motýlků Atletika U Motýlků 01:51
97 6627 Lilian PaclíkováLilian Paclíková 16 01:51
98 6580 Barbora VelebováBarbora Velebová 17 Atletika U Motýlků Atletika U Motýlků 01:51
99 6716 Ida ProžerinaIda Prožerina 16 Dream team Dream team 01:51
100 6676 Anežka MenclováAnežka Menclová 17 01:51
101 6539 Nikol PodroužkováNikol Podroužková 16 Drivalia CZ Drivalia CZ 01:51
102 6626 Dora FukováDora Fuková 17 01:52
103 6530 Adéla KuchyňkováAdéla Kuchyňková 17 Hradec Králové Hradec Králové 01:52
104 6540 Zora FafejtováZora Fafejtová 18 TJ Liga 100 Praha TJ Liga 100 Praha 01:52
105 6617 Alžběta KostolnáAlžběta Kostolná 17 SC Radotín SC Radotín 01:52
106 6614 Alžběta WallováAlžběta Wallová 17 SC Radotín SC Radotín 01:53
107 6506 Laura ŠulcováLaura Šulcová 18 SDH Řeporyje SDH Řeporyje 01:53
108 6550 Alena MatějovskáAlena Matějovská 18 01:53
109 6509 Klára ČeňkováKlára Čeňková 16 01:53
110 6609 Adéla OndrákováAdéla Ondráková 17 SC Radotín SC Radotín 01:53
111 6578 Josefína UhlářováJosefína Uhlářová 17 01:53
112 6624 Sára ZahálkováSára Zahálková 18 SC Radotín SC Radotín 01:53
113 6747 Nela MachajováNela Machajová 16 01:54
114 6694 Ema AntoniováEma Antoniová 17 01:54
115 6696 Mariana HolcováMariana Holcová 18 StellMar StellMar 01:54
116 6560 Julie PistulkováJulie Pistulková 18 RBZ PRAHA RBZ PRAHA 01:54
117 6623 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 18 SC Radotín SC Radotín 01:54
118 6717 Sofie MrázkováSofie Mrázková 16 Dream team Dream team 01:54
119 6728 Amy KotkováAmy Kotková 18 01:55
120 6542 Rozálie MaláRozálie Malá 17 ABC Braník ABC Braník 01:55
121 6535 Marie JaráMarie Jará 17 01:55
122 6613 Anna PetrováAnna Petrová 17 SC Radotín SC Radotín 01:55
123 6634 Lucie HertlováLucie Hertlová 18 Atletika Jesenice Atletika Jesenice 01:55
124 6522 Alice KřemenováAlice Křemenová 17 01:55
125 6587 Kateřina VachováKateřina Vachová 16 FbŠ Bohemians FbŠ Bohemians 01:55
126 6502 Nela FroňkováNela Froňková 17 01:56
127 6659 Terezka KachmanováTerezka Kachmanová 17 Zlatíčka Gang Zlatíčka Gang 01:56