Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody žactva

Praha - Stromovka (9. 1. 2024)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 07.62
2 8 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.67
3 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.76
4 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 07.77
5 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 07.81
6 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.00
7 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.01
8 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 08.15
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.13
2 Čeněk JůzlČeněk Jůzl 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 08.22
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.25
4 Jan JelínekJan Jelínek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.26
5 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.26
6 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.28
7 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 08.35
8 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.59
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurešJakub Bureš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.87
2 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.06
3 2 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08.42
4 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 08.45
5 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 08.54
6 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.59
7 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.76
8 Viktor DanylyšynViktor Danylyšyn 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 07.94
2 Maxmilián KellerMaxmilián Keller 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.95
3 3 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.20
4 Vojtěch VoglVojtěch Vogl 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 08.49
5 Thanh Dat NguyenThanh Dat Nguyen 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 PB 08.52
6 Jan HrabákJan Hrabák 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 08.55
7 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.65
8 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.70
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 08.19
2 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 08.41
3 Danijil PiskunovDanijil Piskunov 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 PB 08.42
4 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 08.66
5 Matěj DřímalMatěj Dřímal 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.68
6 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 08.71
7 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.81
8 Jakub BeránekJakub Beránek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.43
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 08.27
2 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.72
3 Samuel GadaletaSamuel Gadaleta 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.92
4 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.99
5 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 09.12
6 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.35
Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Jáchym RabasJáchym Rabas 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KamicVojtěch Kamic 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 08.84
2 Robin KalousRobin Kalous 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.84
3 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.99
4 Martin PošvaMartin Pošva 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 09.04
5 Jakub KováčJakub Kováč 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.18
6 5 Jonáš BerglJonáš Bergl 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.33
7 Max Peter BerryMax Peter Berry 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.38
Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 09.37
2 Kryštof Adam KotrbaKryštof Adam Kotrba 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.42
3 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.44
4 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 PB 09.46
5 Václav ŠenfelderVáclav Šenfelder 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.57
6 Martin VrbickýMartin Vrbický 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 09.58
Martin JiříčekMartin Jiříček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš TlamkaJonáš Tlamka 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 09.21
2 7 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 09.51
3 Ondřej RydlOndřej Rydl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.65
4 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.78
5 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 09.90
6 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 10.24
7 Jaroslav ŽákJaroslav Žák 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 10.70
8 Tadeáš MachekTadeáš Machek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.78
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KudrnaMatyáš Kudrna 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.17
2 2 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.31
3 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 08.80
4 Lukáš PoplšteinLukáš Poplštein 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.92
5 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.22
6 5 Prokop LorencProkop Lorenc 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.28
7 David KimuntuDavid Kimuntu 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.28
8 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.35
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 07.93
2 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.66
3 7 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.83
4 6 Štěpán AlbertýnŠtěpán Albertýn 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.84
5 Adam MabroukAdam Mabrouk 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.98
6 Benju GatevBenju Gatev 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.05
7 Jakub JelínekJakub Jelínek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.47
Daniel ŘezankaDaniel Řezanka 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.36
2 Matyáš DominMatyáš Domin 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.90
3 Štěpán KrumphanzlŠtěpán Krumphanzl 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.18
4 Patrik ParashinetsPatrik Parashinets 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.26
5 Matyáš StrakošMatyáš Strakoš 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.69
6 Vojta ZadražilVojta Zadražil 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.14
7 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.07
8 Albert FrancAlbert Franc 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.30
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 9.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Metoděj HlaváčMetoděj Hlaváč 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.91
2 Daniel JakoubekDaniel Jakoubek 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 09.52
3 9 Ondřej JíraOndřej Jíra 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.65
4 Eliáš ZelenohorskýEliáš Zelenohorský 12 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 10.02
5 Eliáš VyhlídalEliáš Vyhlídal 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 10.39
6 Štěpán LysáčekŠtěpán Lysáček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.52
7 Kryštof RolincKryštof Rolinc 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.57
Alexander KubotaAlexander Kubota 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 07.62
2 8 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.67
3 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.76
4 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 07.77
5 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 07.81
6 Jakub BurešJakub Bureš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.87
7 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 07.93
8 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 07.94
9 Maxmilián KellerMaxmilián Keller 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.95
10 David LištvanDavid Lištvan 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.00
11 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.01
12 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.06
13 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.13
14 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 08.15
15 Matyáš KudrnaMatyáš Kudrna 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.17
16 7 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 08.19
17 3 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.20
18 Čeněk JůzlČeněk Jůzl 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 08.22
19 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.25
20 Jan JelínekJan Jelínek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.26
20 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.26
22 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 08.27
23 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.28
24 2 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.31
25 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 08.35
26 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.36
27 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 08.41
28 2 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08.42
28 Danijil PiskunovDanijil Piskunov 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 PB 08.42
30 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 08.45
31 Vojtěch VoglVojtěch Vogl 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 08.49
32 Thanh Dat NguyenThanh Dat Nguyen 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 PB 08.52
33 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 08.54
34 Jan HrabákJan Hrabák 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 08.55
35 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.59
35 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.59
37 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.65
38 David TrnkaDavid Trnka 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 08.66
38 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.66
40 Matěj DřímalMatěj Dřímal 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.68
41 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.70
42 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 08.71
43 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.72
44 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.76
45 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 08.80
46 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.81
47 7 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.83
48 Vojtěch KamicVojtěch Kamic 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 08.84
48 Robin KalousRobin Kalous 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.84
48 6 Štěpán AlbertýnŠtěpán Albertýn 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.84
51 Matyáš DominMatyáš Domin 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.90
52 Metoděj HlaváčMetoděj Hlaváč 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.91
53 Samuel GadaletaSamuel Gadaleta 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.92
53 Lukáš PoplšteinLukáš Poplštein 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 08.92
55 Adam MabroukAdam Mabrouk 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.98
56 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.99
56 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.99
58 Martin PošvaMartin Pošva 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 09.04
59 Benju GatevBenju Gatev 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.05
60 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 09.12
61 Jakub KováčJakub Kováč 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.18
61 Štěpán KrumphanzlŠtěpán Krumphanzl 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.18
63 Jonáš TlamkaJonáš Tlamka 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 09.21
64 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.22
65 Viktor DanylyšynViktor Danylyšyn 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 09.24
66 Patrik ParashinetsPatrik Parashinets 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.26
67 5 Prokop LorencProkop Lorenc 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.28
67 David KimuntuDavid Kimuntu 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.28
69 5 Jonáš BerglJonáš Bergl 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.33
70 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.35
70 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.35
72 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 09.37
73 Max Peter BerryMax Peter Berry 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.38
74 Kryštof Adam KotrbaKryštof Adam Kotrba 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.42
75 Jakub BeránekJakub Beránek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.43
76 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.44
77 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 PB 09.46
78 Jakub JelínekJakub Jelínek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.47
79 7 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 09.51
80 Daniel JakoubekDaniel Jakoubek 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 09.52
81 Václav ŠenfelderVáclav Šenfelder 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.57
82 Martin VrbickýMartin Vrbický 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 09.58
83 Ondřej RydlOndřej Rydl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.65
83 9 Ondřej JíraOndřej Jíra 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.65
85 Matyáš StrakošMatyáš Strakoš 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.69
86 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 09.78
87 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 09.90
88 Eliáš ZelenohorskýEliáš Zelenohorský 12 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 10.02
89 Vojta ZadražilVojta Zadražil 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.14
90 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 10.24
91 Eliáš VyhlídalEliáš Vyhlídal 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 10.39
92 Štěpán LysáčekŠtěpán Lysáček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.52
93 Kryštof RolincKryštof Rolinc 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.57
94 Jaroslav ŽákJaroslav Žák 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 10.70
95 Tadeáš MachekTadeáš Machek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.78
96 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.07
97 Albert FrancAlbert Franc 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 11.30
Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Jáchym RabasJáchym Rabas 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Martin JiříčekMartin Jiříček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 DNS
Daniel ŘezankaDaniel Řezanka 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Alexander KubotaAlexander Kubota 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.97
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.06
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.22
4 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.25
5 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.33
6 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.35
7 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.48
8 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 08.27
2 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.30
3 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.31
4 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.40
5 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 08.40
6 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.58
7 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.66
8 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.88
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.51
2 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.60
3 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.63
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 08.65
5 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.67
6 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.69
7 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.84
8 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.75
2 2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.75
3 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.88
4 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.90
5 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.99
6 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.08
7 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.09
8 Tereza KopeckáTereza Kopecká 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.26
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 PB 08.80
2 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 08.82
3 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 08.89
4 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 08.95
5 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.00
6 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.10
7 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.23
8 Eliška KolskáEliška Kolská 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HnátkováAnna Hnátková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.98
2 Nikola HorákováNikola Horáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.08
3 Nina HrubáNina Hrubá 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 09.48
4 Zuzana BublíkováZuzana Bublíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 09.48
5 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.51
6 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.56
7 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.74
8 Nikola KalibováNikola Kalibová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.84
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 4 PB 08.38
2 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 08.42
3 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 08.49
4 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.76
5 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.88
6 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 08.88
7 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 09.04
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.80
2 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.82
3 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 08.95
4 Viktorie KousalováViktorie Kousalová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.96
5 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 08.97
6 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.19
7 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.23
Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.73
2 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.91
3 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 2 PB 08.93
4 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 09.04
5 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.05
6 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 09.13
7 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 SB 09.19
8 Eliška KozohorskáEliška Kozohorská 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.23
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.66
2 Nikola BrýnováNikola Brýnová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 09.67
3 Alžběta CharousováAlžběta Charousová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.69
4 Markéta KeclíkováMarkéta Keclíková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 09.80
5 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 09.83
6 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 09.89
7 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.97
8 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.99
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára BannatyneSára Bannatyne 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.82
2 Tamara CherednychenkoTamara Cherednychenko 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.95
3 Julia KitováJulia Kitová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.99
4 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.06
5 Jasmína DrholcováJasmína Drholcová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.17
6 Beata FořtováBeata Fořtová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.44
7 Magdaléna KadlecováMagdaléna Kadlecová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.70
8 Sophie BláhováSophie Bláhová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.01
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanesa ErberováVanesa Erberová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.55
2 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.56
3 Kateřina KnappováKateřina Knappová 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.79
4 Olga HudcováOlga Hudcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.90
5 Adriana HubalováAdriana Hubalová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.99
6 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.23
7 Barbora JabůrkováBarbora Jabůrková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10.60
8 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.98
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína TučkováJosefína Tučková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.75
2 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 08.89
3 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.96
4 Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 4 PB 09.07
5 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.10
6 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 09.15
7 Adéla ŠikováAdéla Šiková 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.27
8 Daniela NaxerováDaniela Naxerová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.37
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma PechováEmma Pechová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 09.03
2 Maria Amabel PoulsonMaria Amabel Poulson 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.18
3 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 09.25
4 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.35
5 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.44
6 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.46
7 Edita ŠeflováEdita Šeflová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.46
8 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.56
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.72
2 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 08.83
3 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 09.05
4 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 PB 09.33
5 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.37
6 Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 09.45
7 Natálie VítkováNatálie Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.57
8 Ella VítkováElla Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.68
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.78
2 Emma LavalováEmma Lavalová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 PB 09.43
3 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.46
4 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 09.49
5 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 09.50
6 Lucie VokálováLucie Vokálová 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 09.59
7 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.64
Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.31
2 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 PB 09.60
3 6 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 09.68
4 Barbora ŠkodováBarbora Škodová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 09.75
5 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.76
6 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 09.88
7 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.96
8 Kateřina RemešováKateřina Remešová 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 09.97
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna PýchováMagdaléna Pýchová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.99
2 Tereza ProkopováTereza Prokopová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.01
3 Julie LamačováJulie Lamačová 09 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 8 09.04
4 Rozálie MarkováRozálie Marková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.27
5 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.35
6 Elisa SchumacherElisa Schumacher 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.53
7 Lora MatyášováLora Matyášová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.55
8 Adéla MlatečkováAdéla Mlatečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.83
Celkem 8 závodníků
Běh 19 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie ValáškováRozálie Valášková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.90
2 Petra MaláPetra Malá 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 09.34
3 Ema NovotnáEma Novotná 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.40
4 Anna NajmanováAnna Najmanová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.42
5 Nela KřížkováNela Křížková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.49
6 4 Magdaléna NeubauerováMagdaléna Neubauerová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.99
7 Eliška ZimováEliška Zimová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.10
8 Eliška MarkováEliška Marková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.18
Celkem 8 závodníků
Běh 20 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.36
2 Emílie Zdeňka ŠavlováEmílie Zdeňka Šavlová 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 09.55
3 Vilma ZeizingerováVilma Zeizingerová 12 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 09.68
4 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.88
5 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.91
6 Tereza MatějůTereza Matějů 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.92
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.09
8 10 Lucie RusňákováLucie Rusňáková 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.79
Celkem 8 závodníků
Běh 21 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KititiTereza Kititi 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.62
2 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.75
3 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.34
4 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.63
5 Nikol KyhvezdiNikol Kyhvezdi 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.89
6 Markéta VorlováMarkéta Vorlová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.95
Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DNS
Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 22 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.77
2 Ella ZemanováElla Zemanová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.86
3 Anna HálkovováAnna Hálkovová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 10.91
Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DNS
Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS
Aneta DudkováAneta Dudková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNS
Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Eliška KůstkováEliška Kůstková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 23 (út, 9.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.00
2 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.74
3 Nikola ĎulíkováNikola Ďulíková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 10.36
Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DNS
Elisabeth BartošováElisabeth Bartošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Marie TrnečkováMarie Trnečková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Vanda KosařováVanda Kosařová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.97
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.06
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.22
4 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.25
5 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 08.27
6 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 08.30
7 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.31
8 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.33
9 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.35
10 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 4 PB 08.38
11 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.40
11 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 08.40
13 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 08.42
14 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.48
15 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 08.49
16 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.50
17 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 08.51
18 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.58
19 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.60
20 Tereza KititiTereza Kititi 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.62
21 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.63
22 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 08.65
23 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.66
24 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.67
25 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.69
26 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.72
27 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.73
28 Šárka HlouškováŠárka Hloušková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.75
28 2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 08.75
28 Josefína TučkováJosefína Tučková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.75
28 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.75
32 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.76
33 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.77
34 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.78
35 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 PB 08.80
35 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.80
37 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 08.82
37 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.82
37 Sára BannatyneSára Bannatyne 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.82
40 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 08.83
41 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.84
42 Ella ZemanováElla Zemanová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.86
43 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.88
43 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.88
43 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 08.88
43 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 08.88
47 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 08.89
47 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 08.89
47 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 08.89
50 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 08.90
50 Rozálie ValáškováRozálie Valášková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.90
52 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.91
53 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 2 PB 08.93
54 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 08.95
54 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 08.95
54 Tamara CherednychenkoTamara Cherednychenko 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.95
57 Viktorie KousalováViktorie Kousalová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.96
57 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.96
59 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 08.97
60 Anna HnátkováAnna Hnátková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.98
61 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.99
61 Julia KitováJulia Kitová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.99
61 Magdaléna PýchováMagdaléna Pýchová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.99
64 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.00
64 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 09.00
66 Tereza ProkopováTereza Prokopová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.01
67 Emma PechováEmma Pechová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 09.03
68 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 09.04
68 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 09.04
68 Julie LamačováJulie Lamačová 09 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 8 09.04
71 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.05
71 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 09.05
73 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.06
74 Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 4 PB 09.07
75 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.08
75 Nikola HorákováNikola Horáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 09.08
77 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.09
78 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.10
78 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.10
80 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 09.13
81 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 09.15
82 Jasmína DrholcováJasmína Drholcová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.17
83 Maria Amabel PoulsonMaria Amabel Poulson 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.18
84 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.19
84 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 SB 09.19
86 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.23
86 Amélie BalaAmélie Bala 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.23
86 Eliška KozohorskáEliška Kozohorská 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.23
89 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 09.25
90 Tereza KopeckáTereza Kopecká 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.26
91 Adéla ŠikováAdéla Šiková 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.27
91 Rozálie MarkováRozálie Marková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.27
93 Eliška KolskáEliška Kolská 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.28
94 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.31
95 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 PB 09.33
96 Petra MaláPetra Malá 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 09.34
96 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.34
98 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.35
98 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.35
100 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.36
101 Daniela NaxerováDaniela Naxerová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.37
101 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.37
103 Ema NovotnáEma Novotná 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.40
104 Anna NajmanováAnna Najmanová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.42
105 Emma LavalováEmma Lavalová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 PB 09.43
106 Beata FořtováBeata Fořtová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.44
106 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.44
108 Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 09.45
109 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.46
109 Edita ŠeflováEdita Šeflová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.46
109 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.46
112 Nina HrubáNina Hrubá 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 09.48
112 Zuzana BublíkováZuzana Bublíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 09.48
114 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 09.49
114 Nela KřížkováNela Křížková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.49
116 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 09.50
117 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.51
118 Elisa SchumacherElisa Schumacher 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.53
119 Vanesa ErberováVanesa Erberová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.55
119 Lora MatyášováLora Matyášová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.55
119 Emílie Zdeňka ŠavlováEmílie Zdeňka Šavlová 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 09.55
122 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.56
122 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.56
122 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.56
125 Natálie VítkováNatálie Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.57
126 Lucie VokálováLucie Vokálová 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 09.59
127 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 PB 09.60
128 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.63
129 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.64
130 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.66
131 Nikola BrýnováNikola Brýnová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 09.67
132 Ella VítkováElla Vítková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.68
132 6 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 09.68
132 Vilma ZeizingerováVilma Zeizingerová 12 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 09.68
135 Alžběta CharousováAlžběta Charousová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.69
136 Magdaléna KadlecováMagdaléna Kadlecová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.70
137 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.74
137 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.74
139 Barbora ŠkodováBarbora Škodová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 09.75
140 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.76
141 Kateřina KnappováKateřina Knappová 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.79
142 Markéta KeclíkováMarkéta Keclíková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 09.80
143 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 09.83
143 Adéla MlatečkováAdéla Mlatečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 09.83
145 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 09.88
145 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.88
147 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 09.89
147 Nikol KyhvezdiNikol Kyhvezdi 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.89
149 Olga HudcováOlga Hudcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.90
150 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.91
151 Tereza MatějůTereza Matějů 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.92
152 Markéta VorlováMarkéta Vorlová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.95
153 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.96
154 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.97
154 Kateřina RemešováKateřina Remešová 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 09.97
156 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.99
156 Adriana HubalováAdriana Hubalová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.99
156 4 Magdaléna NeubauerováMagdaléna Neubauerová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.99
159 Sophie BláhováSophie Bláhová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.01
160 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.09
161 Eliška ZimováEliška Zimová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 10.10
162 Eliška MarkováEliška Marková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.18
163 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 10.23
164 Nikola ĎulíkováNikola Ďulíková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 10.36
165 Barbora JabůrkováBarbora Jabůrková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 10.60
166 10 Lucie RusňákováLucie Rusňáková 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.79
167 Nikola KalibováNikola Kalibová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.84
168 Anna HálkovováAnna Hálkovová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 10.91
169 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.98
Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 DNS
Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DNS
Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNS
Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DNS
Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS
Aneta DudkováAneta Dudková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNS
Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Eliška KůstkováEliška Kůstková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DNS
Elisabeth BartošováElisabeth Bartošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DNS
Marie TrnečkováMarie Trnečková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Vanda KosařováVanda Kosařová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 18.21
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 19.07
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 19.40
4 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 19.64
5 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 19.92
Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.00
2 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.17
3 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 20.28
4 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 20.45
5 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.48
6 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.08
2 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 20.09
3 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 20.13
4 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 20.44
5 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 20.72
6 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.02
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 19.93
2 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 20.43
3 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.68
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 20.93
Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 20.01
2 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.14
3 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.63
4 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.93
Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNS
Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 20.26
2 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.30
3 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 20.65
4 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.07
5 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 21.12
6 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.42
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 20.04
2 4 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 20.95
3 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 20.96
4 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 20.98
5 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.23
6 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.41
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PodolskáSára Podolská 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 20.89
2 Thea MoodyThea Moody 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.95
3 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 21.16
4 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.64
5 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.05
6 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.35
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 20.00
2 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 20.29
3 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 21.28
4 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 21.30
5 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.67
6 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.88
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 20.10
2 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 21.24
3 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.71
4 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.91
5 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21.94
Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 21.10
2 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.28
3 2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 21.45
4 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.85
5 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 21.89
6 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.05
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 21.50
2 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 22.13
3 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.30
4 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.37
5 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 22.59
Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 21.55
2 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 21.60
3 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 21.61
4 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 22.05
5 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.58
6 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.89
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 20.81
2 Michaela KandováMichaela Kandová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 21.57
3 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 21.76
4 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 21.88
5 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 21.95
6 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.90
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.09
2 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 22.15
3 Alexandra HladíkováAlexandra Hladíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 22.39
4 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.68
5 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.59
Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 21.86
2 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 22.70
3 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.88
4 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.99
5 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 23.15
6 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 23.41
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Amabel PoulsonMaria Amabel Poulson 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 22.16
2 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 23.51
3 Anna KarpašováAnna Karpašová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 24.11
4 Klára SchniderováKlára Schniderová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.44
Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.88
2 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.69
3 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.88
4 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 22.98
Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.49
2 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.16
3 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 23.32
4 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.00
Aneta DudkováAneta Dudková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PechačováAnna Pechačová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 23.59
2 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 23.72
3 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.09
4 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 24.18
5 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.21
6 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.80
2 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 23.94
3 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 24.23
4 Karolína ČejkováKarolína Čejková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 24.38
5 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 24.50
6 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 24.65
Celkem 6 závodníků
Běh 22 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.31
2 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 22.41
3 Sofie VančurováSofie Vančurová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 22.84
4 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.93
5 Anna JanskáAnna Janská 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.61
6 Valerie LaputkaValerie Laputka 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 24.10
Celkem 6 závodníků
Běh 23 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.27
2 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 21.52
3 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.13
4 Diana LjubinkovičDiana Ljubinkovič 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 22.53
5 Sarah JirotováSarah Jirotová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 22.60
6 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 23.32
Celkem 6 závodníků
Běh 24 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.79
2 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.64
3 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.64
4 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.88
5 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.82
6 Markéta KeclíkováMarkéta Keclíková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.18
Celkem 6 závodníků
Běh 25 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.63
2 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.38
3 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.32
4 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.04
5 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 24.30
Nela LjubinkovičNela Ljubinkovič 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 26 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.96
2 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 21.99
3 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.31
4 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.82
5 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.93
Marie TrnečkováMarie Trnečková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 27 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 22.74
2 Veronika HušákováVeronika Hušáková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.31
3 Alžběta CharousováAlžběta Charousová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.95
4 5 Klára KmochováKlára Kmochová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.15
Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 28 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella ZemanováElla Zemanová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.80
2 Elisa SchumacherElisa Schumacher 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.58
3 Eliška KozohorskáEliška Kozohorská 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.31
4 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.38
5 Emma PařezováEmma Pařezová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.55
Elisabeth BartošováElisabeth Bartošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 29 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.70
2 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.76
3 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 24.11
4 Tereza MatějůTereza Matějů 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.18
5 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.53
Celkem 5 závodníků
Běh 30 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda FarníkováLinda Farníková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.35
2 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.34
3 Anna HálkovováAnna Hálkovová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.86
4 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.94
Nora PaličkováNora Paličková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 31 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PorubováJulie Porubová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.12
2 Emílie Zdeňka ŠavlováEmílie Zdeňka Šavlová 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 24.53
3 Barbora JabůrkováBarbora Jabůrková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.22
4 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.32
5 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.41
Eliška KotroušováEliška Kotroušová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 18.21
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 19.07
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 19.40
4 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 19.64
5 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 19.92
6 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 19.93
7 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.00
7 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 20.00
9 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 20.01
10 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 20.04
11 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.08
12 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 20.09
13 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 20.10
14 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 20.13
15 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.14
16 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.17
17 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 20.26
18 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 20.28
19 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 20.29
20 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.30
21 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 20.43
22 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 20.44
23 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 20.45
24 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.48
25 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.61
26 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.63
27 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 20.65
28 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.68
29 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 20.72
30 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 20.81
31 Sára PodolskáSára Podolská 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 20.89
32 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 20.93
32 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.93
34 4 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 20.95
34 Thea MoodyThea Moody 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.95
36 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 20.96
37 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 20.98
38 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.02
39 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.07
40 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 21.10
41 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 21.12
42 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 21.16
43 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.23
44 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 21.24
45 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.27
46 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 21.28
46 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.28
48 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 21.30
49 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.41
50 2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 21.45
51 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 21.50
52 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 21.52
53 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 21.55
54 Michaela KandováMichaela Kandová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 21.57
55 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 21.60
56 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 21.61
57 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.63
58 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.64
59 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.67
60 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.70
61 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.71
62 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 21.76
63 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.79
64 Ella ZemanováElla Zemanová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.80
65 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.85
66 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 21.86
67 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.88
67 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 21.88
67 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.88
70 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 21.89
71 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.91
72 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21.94
73 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 21.95
74 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.96
75 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 21.99
76 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.05
76 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.05
76 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 22.05
79 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.09
80 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 22.13
80 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.13
82 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 22.15
83 Maria Amabel PoulsonMaria Amabel Poulson 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 22.16
84 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.30
85 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.31
86 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.35
87 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.37
88 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.38
89 Alexandra HladíkováAlexandra Hladíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 22.39
90 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 22.41
91 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.42
92 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.49
93 Diana LjubinkovičDiana Ljubinkovič 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 22.53
94 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.58
94 Elisa SchumacherElisa Schumacher 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.58
96 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 22.59
97 Sarah JirotováSarah Jirotová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 22.60
98 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.64
98 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.64
100 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.68
101 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.69
102 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 22.70
103 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 22.74
104 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.76
105 Sofie VančurováSofie Vančurová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 22.84
106 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.88
106 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 22.88
106 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.88
109 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.89
110 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.90
111 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.93
112 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 22.98
113 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.99
114 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 23.15
115 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.16
116 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.31
116 Veronika HušákováVeronika Hušáková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.31
116 Eliška KozohorskáEliška Kozohorská 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.31
119 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 23.32
119 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 23.32
119 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.32
122 Linda FarníkováLinda Farníková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.35
123 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 23.38
124 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 23.41
125 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 23.51
126 Emma PařezováEmma Pařezová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 23.55
127 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.59
127 Anna PechačováAnna Pechačová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 23.59
129 Anna JanskáAnna Janská 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.61
130 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 23.72
131 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.80
132 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.82
132 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.82
134 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.93
135 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 23.94
136 Alžběta CharousováAlžběta Charousová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.95
137 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.00
138 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.04
139 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.09
140 Valerie LaputkaValerie Laputka 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 24.10
141 Anna KarpašováAnna Karpašová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 24.11
141 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 24.11
143 Julie PorubováJulie Porubová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.12
144 5 Klára KmochováKlára Kmochová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 24.15
145 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 24.18
145 Markéta KeclíkováMarkéta Keclíková 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.18
145 Tereza MatějůTereza Matějů 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.18
148 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.21
149 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 24.23
150 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 24.30
151 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 24.34
152 Karolína ČejkováKarolína Čejková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 24.38
153 Klára SchniderováKlára Schniderová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.44
154 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 24.50
155 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.53
155 Emílie Zdeňka ŠavlováEmílie Zdeňka Šavlová 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 24.53
157 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 24.65
158 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.89
159 Barbora JabůrkováBarbora Jabůrková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.22
160 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 25.32
161 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.41
162 Anna HálkovováAnna Hálkovová 13 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.86
163 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.94
Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DQ
Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 DNS
Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 DNS
Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 5 DQ
Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DQ
Aneta DudkováAneta Dudková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Nela LjubinkovičNela Ljubinkovič 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Marie TrnečkováMarie Trnečková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha