Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné závody žactva

Praha - Stromovka (9. 1. 2024)

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 18.21
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 19.07
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 19.40
4 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 19.64
5 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 19.92
Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.00
2 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 20.17
3 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 20.28
4 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 20.45
5 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.48
6 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.08
2 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 20.09
3 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 20.13
4 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 20.44
5 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 20.72
6 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 21.02
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 19.93
2 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 20.43
3 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.68
4 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 20.93
Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS
Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 20.01
2 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.14
3 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 20.63
4 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.93
Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 DNS
Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 20.26
2 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.30
3 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 20.65
4 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 21.07
5 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 21.12
6 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.42
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 20.04
2 4 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 20.95
3 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 20.96
4 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 20.98
5 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 21.23
6 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 21.41
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PodolskáSára Podolská 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 PB 20.89
2 Thea MoodyThea Moody 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 20.95
3 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 21.16
4 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 21.64
5 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 22.05
6 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 22.35
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 20.00
2 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 20.29
3 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 21.28
4 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 21.30
5 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 21.67
6 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.88
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 20.10
2 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 21.24
3 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 21.71
4 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.91
5 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 21.94
Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 21.10
2 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.28
3 2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 21.45
4 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 21.85
5 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 21.89
6 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 22.05
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 21.50
2 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 22.13
3 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.30
4 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.37
5 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 22.59
Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s. Atletický klub Louny, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 21.55
2 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 21.60
3 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 21.61
4 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 22.05
5 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 22.58
6 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 22.89
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 20.81
2 Michaela KandováMichaela Kandová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 21.57
3 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 21.76
4 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 PB 21.88
5 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 21.95
6 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 22.90
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.09
2 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 22.15
3 Alexandra HladíkováAlexandra Hladíková 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 22.39
4 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.68
5 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.59
Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 21.86
2 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 22.70
3 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 22.88
4 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.99
5 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 23.15
6 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 1 23.41
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Amabel PoulsonMaria Amabel Poulson 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 22.16
2 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 23.51
3 Anna KarpašováAnna Karpašová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 24.11
4 Klára SchniderováKlára Schniderová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 24.44
Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.88
2 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.69
3 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 22.88
4 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 PB 22.98
Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.49
2 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.16
3 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 PB 23.32
4 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.00
Aneta DudkováAneta Dudková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PechačováAnna Pechačová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 23.59
2 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 23.72
3 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 24.09
4 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 24.18
5 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 24.21
6 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.80
2 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 PB 23.94
3 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 24.23
4 Karolína ČejkováKarolína Čejková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 24.38
5 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 24.50
6 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 24.65
Celkem 6 závodníků
Běh 22 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.31
2 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 22.41
3 Sofie VančurováSofie Vančurová 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 22.84
4 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 22.93
5 Anna JanskáAnna Janská 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 23.61
6 Valerie LaputkaValerie Laputka 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 24.10
Celkem 6 závodníků
Běh 23 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 21.27
2 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 21.52
3 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 22.13
4 Diana LjubinkovičDiana Ljubinkovič 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 22.53
5 Sarah JirotováSarah Jirotová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 22.60
6 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 2 23.32
Celkem 6 závodníků
Běh 24 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 21.79
2 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.64
3 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 22.64
4 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.88
5 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 23.82
6 Markéta KeclíkováMarkéta Keclíková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 24.18
Celkem 6 závodníků
Běh 25 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 21.63
2 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.38
3 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 23.32
4 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.04
5 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 24.30
Nela LjubinkovičNela Ljubinkovič 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 26 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 21.96
2 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 21.99
3 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 23.31
4 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.82
5 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.93
Marie TrnečkováMarie Trnečková 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 27 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 22.74
2 Veronika HušákováVeronika Hušáková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.31
3 Alžběta CharousováAlžběta Charousová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.95
4 5 Klára KmochováKlára Kmochová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 24.15
Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 DNS
Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 28 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella ZemanováElla Zemanová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 21.80
2 Elisa SchumacherElisa Schumacher 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.58
3 Eliška KozohorskáEliška Kozohorská 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 23.31
4 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 23.38
5 Emma PařezováEmma Pařezová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 23.55
Elisabeth BartošováElisabeth Bartošová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 29 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 21.70
2 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 22.76
3 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 24.11
4 Tereza MatějůTereza Matějů 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.18
5 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 24.53
Celkem 5 závodníků
Běh 30 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda FarníkováLinda Farníková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 23.35
2 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 24.34
3 Anna HálkovováAnna Hálkovová 13 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 26.86
4 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.94
Nora PaličkováNora Paličková 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 31 (út, 9.1.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PorubováJulie Porubová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 24.12
2 Emílie Zdeňka ŠavlováEmílie Zdeňka Šavlová 12 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 2 24.53
3 Barbora JabůrkováBarbora Jabůrková 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.22
4 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 25.32
5 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 25.41
Eliška KotroušováEliška Kotroušová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NR 18.21
2 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 19.07
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 19.40
4 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 19.64
5 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 19.92
6 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 19.93
7 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 20.00
7 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 20.00
9 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 20.01
10 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 20.04
11 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.08
12 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 20.09
13 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 20.10
14 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 20.13
15 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.14
16 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 20.17
17 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 20.26
18 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 20.28
19 Mariana KunclováMariana Kunclová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 20.29
20 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 20.30
21 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 20.43
22 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 20.44
23 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 20.45
24 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.48
25 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.61
26 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 20.63
27 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 20.65
28 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.68
29 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 20.72
30 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 20.81
31 Sára PodolskáSára Podolská 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 PB 20.89
32 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 20.93
32 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.93
34 4 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 20.95
34 Thea MoodyThea Moody 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 20.95
36 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 20.96
37 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 20.98
38 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 21.02
39 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 21.07
40 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 21.10
41 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 21.12
42 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 21.16
43 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 21.23
44 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 21.24
45 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 21.27
46 Klaudie SpálenskáKlaudie Spálenská 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 21.28
46 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.28
48 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 21.30
49 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 21.41
50 2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 21.45
51 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 21.50
52 Nela ČermákováNela Čermáková 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 21.52
53 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 21.55
54 Michaela KandováMichaela Kandová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 21.57
55 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 21.60
56 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 21.61
57 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 21.63
58 Tereza WeisováTereza Weisová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 21.64
59 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 21.67
60 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 21.70
61 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 21.71
62 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 21.76
63 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 21.79
64 Ella ZemanováElla Zemanová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 21.80
65 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 21.85
66 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 21.86
67 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.88
67 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 PB 21.88
67 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.88
70 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 21.89
71 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.91
72 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 21.94
73 Nela KačerováNela Kačerová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 21.95
74 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 21.96
75 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 21.99
76 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 22.05
76 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 22.05
76 Anna HrudníkováAnna Hrudníková 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 22.05
79 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.09
80 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 22.13
80 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 22.13
82 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 22.15
83 Maria Amabel PoulsonMaria Amabel Poulson 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 22.16
84 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 22.30
85 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.31
86 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 22.35
87 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.37
88 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.38
89 Alexandra HladíkováAlexandra Hladíková 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 22.39
90 Daniela ŠachováDaniela Šachová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 22.41
91 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.42
92 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.49
93 Diana LjubinkovičDiana Ljubinkovič 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 22.53
94 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 22.58
94 Elisa SchumacherElisa Schumacher 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.58
96 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 22.59
97 Sarah JirotováSarah Jirotová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 22.60
98 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.64
98 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 22.64
100 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.68
101 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.69
102 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 22.70
103 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 22.74
104 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 22.76
105 Sofie VančurováSofie Vančurová 09 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 22.84
106 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 22.88
106 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 22.88
106 Josefína ŠimonkováJosefína Šimonková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.88
109 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 22.89
110 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 22.90
111 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 22.93
112 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 PB 22.98
113 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.99
114 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 23.15
115 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.16
116 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 23.31
116 Veronika HušákováVeronika Hušáková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.31
116 Eliška KozohorskáEliška Kozohorská 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 23.31
119 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 PB 23.32
119 Nela JanečkováNela Janečková 09 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 2 23.32
119 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 23.32
122 Linda FarníkováLinda Farníková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 23.35
123 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 23.38
124 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 1 23.41
125 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 6 23.51
126 Emma PařezováEmma Pařezová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 23.55
127 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.59
127 Anna PechačováAnna Pechačová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 23.59
129 Anna JanskáAnna Janská 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 23.61
130 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 23.72
131 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.80
132 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 23.82
132 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.82
134 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.93
135 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 PB 23.94
136 Alžběta CharousováAlžběta Charousová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.95
137 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.00
138 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.04
139 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 24.09
140 Valerie LaputkaValerie Laputka 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 24.10
141 Anna KarpašováAnna Karpašová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 24.11
141 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 24.11
143 Julie PorubováJulie Porubová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 24.12
144 5 Klára KmochováKlára Kmochová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 24.15
145 Ema DědkováEma Dědková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 24.18
145 Markéta KeclíkováMarkéta Keclíková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 24.18
145 Tereza MatějůTereza Matějů 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 24.18
148 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 24.21
149 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 24.23
150 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 24.30
151 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 24.34
152 Karolína ČejkováKarolína Čejková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 24.38
153 Klára SchniderováKlára Schniderová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 24.44
154 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 24.50
155 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 24.53
155 Emílie Zdeňka ŠavlováEmílie Zdeňka Šavlová 12 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 2 24.53
157 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 24.65
158 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.89
159 Barbora JabůrkováBarbora Jabůrková 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.22
160 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 25.32
161 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 25.41
162 Anna HálkovováAnna Hálkovová 13 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 26.86
163 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.94
Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS
Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS
Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DQ
Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 DNS
Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 DNS
Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 DNS
Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s. Atletický klub Louny, z.s. 5 DQ
Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 DNS
Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNS
Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DQ
Aneta DudkováAneta Dudková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 DNS
Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 DNS
Nela LjubinkovičNela Ljubinkovič 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Marie TrnečkováMarie Trnečková 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 DNS
Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 DNS
Johanka KaufmanováJohanka Kaufmanová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 DNS
Elisabeth BartošováElisabeth Bartošová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Nora PaličkováNora Paličková 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 DNS
Eliška KotroušováEliška Kotroušová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 DNS