Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné závody M, Ž, J, Jky, Dci, Dky

Praha - Stromovka (16. 1. 2024)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 21.63
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.05
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 22.80
Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 21.24
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 4 22.26
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 22.50
4 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.27
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 22.10
2 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.14
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 22.44
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.03
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.16
2 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 22.45
3 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 22.61
4 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.77
Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.29
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 22.44
3 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 22.66
4 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.94
5 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 23.05
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 23.09
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 23.56
3 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 24.05
Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 DNS
Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 22.87
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 6 PB 23.27
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.41
4 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 23.65
5 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 24.66
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 23.24
2 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.33
3 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 23.50
4 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 23.92
5 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 24.10
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 22.60
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 23.31
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 23.72
4 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 23.78
5 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.29
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 22.83
2 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 23.88
3 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 24.13
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 24.73
František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 23.51
2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 23.85
3 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.88
4 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.04
5 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 24.24
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 23.04
2 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 23.42
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 23.80
4 David BartheldyDavid Bartheldy 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 23.94
Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 23.77
2 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 24.28
3 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 24.37
4 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 24.77
5 Kryštof VebrKryštof Vebr 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 25.04
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 23.60
2 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 24.02
3 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 PB 24.48
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 24.60
5 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 26.60
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 23.91
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 24.06
3 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 24.23
4 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 24.53
5 Lukáš SemotánLukáš Semotán 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 24.69
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 PB 23.65
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.74
3 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 24.86
4 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.63
5 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 26.29
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 24.48
2 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 24.61
3 9 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 24.71
4 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 PB 25.07
5 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 25.57
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 23.91
2 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 24.65
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 24.68
4 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 PB 24.78
5 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 25.44
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 24.07
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 PB 24.12
3 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 24.37
4 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 24.90
5 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 26.43
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 24.97
2 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 24.97
3 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 25.42
4 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 26.47
5 Jáchym VlkJáchym Vlk 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 26.47
Celkem 5 závodníků
Běh 21 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 24.92
2 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 25.15
3 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.64
4 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 25.69
5 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 26.15
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 24.03
2 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 25.27
3 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 27.09
4 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 27.67
5 Sebastián HingarSebastián Hingar 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 27.99
Celkem 5 závodníků
Běh 23 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 24.82
2 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 25.10
3 5 Jan SkokanJan Skokan 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 26.39
4 Dung Nguyen HuuDung Nguyen Huu 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.66
5 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 29.74
Celkem 5 závodníků
Běh 24 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 5 22.49
2 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 24.62
3 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 24.85
4 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.16
Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 25 (út, 16.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.45
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 22.53
3 Gavyn KratochvílGavyn Kratochvíl 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 24.67
4 Jan KovářJan Kovář 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 25.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 21.24
2 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 21.63
3 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.05
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 22.10
5 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.14
6 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.16
7 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 4 22.26
8 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.29
9 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 22.44
9 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 22.44
11 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 22.45
11 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.45
13 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 5 22.49
14 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 22.50
15 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 22.53
16 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 22.60
17 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 22.61
18 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 22.66
19 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.77
20 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 22.80
21 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 22.83
22 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 22.87
23 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.94
24 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.03
25 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 23.04
26 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 23.05
27 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 23.09
28 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 23.24
29 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.27
29 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 6 PB 23.27
31 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 23.31
32 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.33
33 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.41
34 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 23.42
35 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 23.50
36 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 23.51
37 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 23.56
38 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 23.60
39 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 23.65
39 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 PB 23.65
41 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 23.72
42 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 23.77
43 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 23.78
44 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 23.80
45 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 23.85
46 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 23.88
46 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.88
48 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 23.91
48 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 23.91
50 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 23.92
51 David BartheldyDavid Bartheldy 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 23.94
52 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 24.02
53 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 24.03
54 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.04
55 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 24.05
56 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 24.06
57 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 24.07
58 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 24.10
59 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 PB 24.12
60 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 24.13
61 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 24.23
62 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 24.24
63 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 24.28
64 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.29
65 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 24.37
65 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 24.37
67 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 PB 24.48
67 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 24.48
69 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 24.53
70 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 24.60
71 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 24.61
72 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 24.62
73 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 24.65
74 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 24.66
75 Gavyn KratochvílGavyn Kratochvíl 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 24.67
76 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 24.68
77 Lukáš SemotánLukáš Semotán 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 24.69
78 9 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 24.71
79 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 24.73
80 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.74
81 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 24.77
82 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 PB 24.78
83 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 24.82
84 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 24.85
85 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 24.86
86 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 24.90
87 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 24.92
88 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 24.97
88 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 24.97
90 Jan KovářJan Kovář 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 25.03
91 Kryštof VebrKryštof Vebr 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 25.04
92 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 PB 25.07
93 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 25.10
94 Petr ŠmídPetr Šmíd 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 25.15
95 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.16
96 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 25.27
97 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 25.42
98 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 25.44
99 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 25.57
100 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 25.63
101 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.64
102 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 25.69
103 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 26.15
104 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 26.29
105 5 Jan SkokanJan Skokan 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 26.39
106 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 26.43
107 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 26.47
107 Jáchym VlkJáchym Vlk 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 26.47
109 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 26.60
110 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 27.09
111 Dung Nguyen HuuDung Nguyen Huu 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 27.66
112 Matěj SkořepaMatěj Skořepa 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 27.67
113 Sebastián HingarSebastián Hingar 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 27.99
114 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 29.74
Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNS
Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 5 DNS
Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DNS
František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DQ
Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 24.27
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 25.64
3 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 25.81
4 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 26.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.72
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 26.58
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 27.40
Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 25.41
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 25.72
3 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 26.20
4 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 27.18
5 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 27.61
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 26.03
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 5 26.41
3 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 26.42
4 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 27.37
Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 25.97
2 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 26.34
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 26.55
4 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 26.89
Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 27.54
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 26.12
2 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 26.96
3 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 27.57
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 27.67
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 27.86
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 26.66
2 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 26.68
3 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 26.72
4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.17
Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 26.12
2 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 27.15
3 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 27.77
4 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.10
Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 26.13
2 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 26.80
3 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 26.91
4 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 27.88
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 26.81
2 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 26.89
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 27.02
4 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 27.61
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 27.70
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 27.90
2 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 28.54
3 Lea PospíšilováLea Pospíšilová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 28.55
4 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 28.60
5 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 29.82
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára MelicharováSára Melicharová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 27.52
2 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 27.62
3 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 PB 27.85
4 Anna KonečnáAnna Konečná 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 30.80
Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 27.94
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 27.97
3 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 28.99
4 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 29.84
Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 PB 25.92
2 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 PB 27.93
3 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 28.99
4 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 29.42
5 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 30.29
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 26.71
2 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2 27.65
3 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 27.87
4 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 28.13
5 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 28.77
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.88
2 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 27.49
3 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 27.77
4 Anežka KomárováAnežka Komárová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 29.44
5 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 30.06
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 28.27
2 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 29.09
3 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 29.09
4 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 29.10
5 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 30.31
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 27.38
2 Eva DobášováEva Dobášová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 6 28.04
3 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 29.52
4 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 30.76
9 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.30
2 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 27.73
3 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 27.99
4 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890 AC Praha 1890 2 28.80
5 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 29.09
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 28.50
2 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 28.62
3 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 28.70
4 Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 3 30.83
5 Amélie OnderišinováAmélie Onderišinová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 2 31.24
Celkem 5 závodníků
Běh 21 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 27.98
2 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 30.25
3 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 30.59
4 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 31.43
Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 NM
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (út, 16.1.2024 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 28.66
2 Adéla PodroužkováAdéla Podroužková 07 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 PB 30.33
3 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 30.81
4 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 PB 31.23
5 5 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 35.53
Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 NM
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 24.27
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 25.41
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 25.64
5 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.72
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 25.72
7 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 25.81
8 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 PB 25.92
9 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 25.97
10 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 26.00
11 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 26.03
12 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 26.12
12 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 26.12
14 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 26.13
15 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 26.20
16 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.30
17 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 26.34
18 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 5 26.41
19 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 26.42
20 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 26.55
21 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 26.58
22 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 26.66
23 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 26.68
24 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 26.71
25 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 26.72
26 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 26.80
27 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 26.81
28 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 26.88
29 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 26.89
29 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 26.89
31 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 26.91
32 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 26.96
33 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 27.02
34 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 27.15
35 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.17
36 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 27.18
37 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 27.37
38 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 27.38
39 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 27.40
40 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 27.49
41 Sára MelicharováSára Melicharová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 27.52
42 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 27.54
43 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 27.57
44 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 27.61
44 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 27.61
46 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 27.62
47 Nela RouhováNela Rouhová 07 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2 27.65
48 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 27.67
49 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 27.70
50 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 27.73
51 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 27.77
51 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 2 27.77
53 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 PB 27.85
54 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 27.86
55 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 27.87
56 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 27.88
57 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 27.90
58 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 PB 27.93
59 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 27.94
60 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 27.97
61 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 27.98
62 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 27.99
63 Eva DobášováEva Dobášová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 6 28.04
64 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.10
65 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 28.13
66 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 28.27
67 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 28.50
68 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 28.54
69 Lea PospíšilováLea Pospíšilová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 28.55
70 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 28.60
71 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 28.62
72 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 28.66
73 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 28.70
74 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 28.77
75 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890 AC Praha 1890 2 28.80
76 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 28.99
76 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 28.99
78 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 29.09
78 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 29.09
78 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 29.09
81 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 29.10
82 Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 29.42
83 Anežka KomárováAnežka Komárová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 29.44
84 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 29.52
85 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 29.82
86 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 29.84
87 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 30.06
88 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 30.25
89 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 30.29
90 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 30.31
91 Adéla PodroužkováAdéla Podroužková 07 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 PB 30.33
92 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 30.59
93 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 30.76
94 Anna KonečnáAnna Konečná 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 30.80
95 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 30.81
96 Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 3 30.83
97 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 PB 31.23
98 Amélie OnderišinováAmélie Onderišinová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 2 31.24
99 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 31.43
100 5 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 35.53
Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 DNS
Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 DNS
Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DNS
Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 DNS
Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 DNS
Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 DQ
Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 DQ
9 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 DNS
Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 DQ