Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné závody M, Ž, J, Jky, Dci, Dky

Praha - Stromovka (23. 1. 2024)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VodstrčilDavid Vodstrčil 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.35
2 Lukáš FohlerLukáš Fohler 97 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.72
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 95 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.86
4 Lukáš DvořákLukáš Dvořák 95 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.00
5 Damián HořínkaDamián Hořínka 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 06.97
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 06.98
3 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.08
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 07.12
5 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 07.20
6 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 07.40
7 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 07.41
8 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.47
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 07.31
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 07.42
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 SB 07.44
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.44
5 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 6 07.46
6 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.52
7 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 07.55
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Basoš MarcoBasoš Marco 03 Fakulta telesnej výchovy a športu Univerzita Karlo Fakulta telesnej výchovy a ... 4 07.60
2 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.76
3 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.05
4 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.20
5 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 08.24
6 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 08.25
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 06.91
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.05
3 2 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 07.24
4 19 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.28
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 07.33
Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 DNS
16 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.23
2 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 07.30
3 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 07.32
4 Michal BalounMichal Baloun 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.40
5 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 07.40
6 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 07.43
7 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 07.66
17 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 07.54
2 16 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.64
3 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.66
4 14 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 07.66
5 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 07.74
6 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 07.75
7 18 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 07.77
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 07.90
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 07.58
2 1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 07.62
3 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 07.65
4 6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 07.66
5 17 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 07.69
6 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 07.83
7 20 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 07.87
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 07.70
2 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 PB 07.74
3 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.77
4 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 07.78
5 Eliáš HavliceEliáš Havlice 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.84
6 2 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.92
7 2 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.92
8 17 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.01
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 07.59
2 14 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 07.62
3 2 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 07.65
4 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 SB 07.81
5 1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 07.96
6 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.98
7 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.00
8 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 08.15
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.53
2 17 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 07.95
3 1 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.02
4 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.08
5 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 08.08
6 26 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.37
7 8 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 10.04
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 PB 07.66
2 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 07.71
3 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 07.81
4 16 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.11
5 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 08.13
6 1 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08.28
7 6 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.36
8 Jakub MalinaJakub Malina 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.96
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 06.98
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 07.00
3 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 07.02
4 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 07.36
5 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 8 07.43
6 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 07.53
7 Jan AscherlJan Ascherl 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 07.80
Celkem 7 závodníků
Běh 14 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 SB 07.35
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 07.36
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 07.47
4 Basoš MarcoBasoš Marco 03 Fakulta telesnej výchovy a športu Univerzita Karlo Fakulta telesnej výchovy a ... 7 07.58
5 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 07.58
6 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.17
7 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 SB 08.24
Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 07.70
2 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.72
3 Jan AscherlJan Ascherl 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 07.74
4 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.00
5 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.19
6 Vojtěch BurianVojtěch Burian 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 08.26
Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 7 závodníků
Běh 16 (út, 23.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 06.97
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 07.26
3 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.55
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 06.91
2 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 06.97
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 06.97
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 06.98
4 Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 06.98
6 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 07.00
7 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 07.02
8 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 07.05
9 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.08
10 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 07.12
11 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 07.20
12 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 07.23
13 2 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 8 07.24
14 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 07.26
15 19 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 07.28
16 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 07.30
17 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 07.31
18 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 07.32
19 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 07.33
20 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 SB 07.35
21 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 07.36
21 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 07.36
23 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 07.40
23 Michal BalounMichal Baloun 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.40
23 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 07.40
26 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 07.41
27 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 07.42
28 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 07.43
28 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 8 07.43
30 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 SB 07.44
30 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.44
32 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 6 07.46
33 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.47
33 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 07.47
35 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.52
36 19 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.53
36 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 07.53
38 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 07.54
39 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 07.55
39 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.55
41 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 07.58
41 Basoš MarcoBasoš Marco 03 Fakulta telesnej výchovy a športu Univerzita Karlo Fakulta telesnej výchovy a ... 7 07.58
41 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 07.58
44 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 PB 07.59
45 Basoš MarcoBasoš Marco 03 Fakulta telesnej výchovy a športu Univerzita Karlo Fakulta telesnej výchovy a ... 4 07.60
46 1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 07.62
46 14 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 07.62
48 16 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.64
49 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 07.65
49 2 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 07.65
51 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 07.66
51 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.66
51 14 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 07.66
51 6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 07.66
51 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 PB 07.66
56 17 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 07.69
57 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 07.70
57 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 07.70
59 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 07.71
60 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.72
61 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 07.74
61 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 8 PB 07.74
61 Jan AscherlJan Ascherl 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 07.74
64 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 07.75
65 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 07.76
66 18 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 07.77
66 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.77
68 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 07.78
69 Jan AscherlJan Ascherl 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 07.80
70 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 SB 07.81
70 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 07.81
72 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 07.83
73 Eliáš HavliceEliáš Havlice 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.84
74 20 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 07.87
75 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 07.90
76 2 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 07.92
76 2 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.92
78 17 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 07.95
79 1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 07.96
80 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.98
81 Filip ForejtFilip Forejt 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.00
81 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.00
83 1 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.02
84 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.05
85 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.08
85 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 08.08
87 16 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.11
88 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 08.13
89 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 08.15
90 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.17
91 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.19
92 Jiří NovákJiří Novák 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.20
93 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 08.24
93 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 SB 08.24
95 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 08.25
96 Vojtěch BurianVojtěch Burian 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 08.26
97 1 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08.28
98 6 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.36
99 26 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 08.37
100 Jakub MalinaJakub Malina 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.96
101 17 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.01
102 David VodstrčilDavid Vodstrčil 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.35
103 8 Marek FolprechtMarek Folprecht 92 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 10.04
104 Lukáš FohlerLukáš Fohler 97 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.72
105 Michal KulhánekMichal Kulhánek 95 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.86
106 Lukáš DvořákLukáš Dvořák 95 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.00
107 Damián HořínkaDamián Hořínka 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.72
Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 DNS
16 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
17 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DQ
Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michala PetříkováMichala Petříková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.75
2 Petra MalákováPetra Maláková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.84
3 Kateřina GerbelováKateřina Gerbelová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.21
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 07.71
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 07.73
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 07.82
4 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 07.98
5 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.09
6 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 SB 08.17
7 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 08.19
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.13
2 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 08.23
3 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 08.49
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 08.61
5 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.63
6 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.79
7 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 PB 09.68
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 07.54
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 07.63
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 8 07.85
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.86
5 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 08.00
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 08.09
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 08.00
3 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 08.06
4 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 08.07
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 SB 08.16
6 8 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 08.32
7 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 08.33
8 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.38
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.16
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.19
3 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 08.32
4 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 8 08.34
5 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 1 08.34
6 17 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.34
7 12 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.35
8 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 08.54
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 8 PB 08.25
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 08.28
3 12 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 08.36
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.50
5 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.59
6 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 08.63
7 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 08.63
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 08.33
2 2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.40
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 08.51
4 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.61
5 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 08.61
6 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.65
7 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.66
8 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.73
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 08.46
2 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 08.53
3 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 PB 08.56
4 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 08.66
5 1 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 08.71
6 7 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.83
7 7 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.98
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.59
2 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.63
3 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 08.65
4 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 SB 08.81
5 6 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 SB 08.82
6 19 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.83
7 38 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 09.00
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.68
2 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 08.74
3 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.83
4 16 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 08.86
5 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 08.96
6 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.97
7 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.14
8 18 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 09.22
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.85
2 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 08.98
3 Amélie OnderišinováAmélie Onderišinová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 8 PB 09.03
4 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 09.33
5 Anna KonečnáAnna Konečná 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.36
6 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 09.70
7 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 10.01
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 SB 08.20
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 08.21
3 Ema KlementováEma Klementová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 08.27
4 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 08.28
5 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.52
6 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 3 08.70
7 Klára KopáčkováKlára Kopáčková 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 08.87
8 Adina Dewi SunnartoAdina Dewi Sunnarto 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.73
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.74
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 07.76
4 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 07.97
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 08.18
6 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.20
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (út, 23.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 SB 08.11
2 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 08.26
3 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.61
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.63
5 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.82
6 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 8 SB 09.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 07.54
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 07.63
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 07.71
4 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 07.73
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.73
6 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.74
7 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 07.76
8 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 07.82
9 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 8 07.85
10 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.86
11 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 07.97
12 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 07.98
13 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 08.00
13 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.00
13 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 08.00
16 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 08.06
17 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 08.07
18 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.09
18 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 1 08.09
20 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 SB 08.11
21 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.13
22 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 SB 08.16
22 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.16
24 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 SB 08.17
25 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 08.18
26 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 08.19
26 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.19
28 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 SB 08.20
28 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.20
30 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 08.21
31 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 08.23
32 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 8 PB 08.25
33 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 08.26
34 Ema KlementováEma Klementová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 08.27
35 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 08.28
35 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 08.28
37 8 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 08.32
37 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 08.32
39 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 08.33
39 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 08.33
41 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 8 08.34
41 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 1 08.34
41 17 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.34
44 12 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.35
45 12 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 08.36
46 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.38
47 2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.40
48 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 08.46
49 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 08.49
50 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.50
51 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 08.51
52 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.52
53 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 08.53
54 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 08.54
55 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 PB 08.56
56 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.59
56 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.59
58 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 08.61
58 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.61
58 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 08.61
58 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.61
62 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.63
62 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 08.63
62 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 08.63
62 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.63
62 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.63
67 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.65
67 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 08.65
69 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.66
69 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 08.66
71 18 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 PB 08.68
72 Magdaléna RůžičkováMagdaléna Růžičková 07 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 3 08.70
73 1 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 08.71
74 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.73
75 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 08.74
76 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.79
77 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 SB 08.81
78 6 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 SB 08.82
78 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.82
80 7 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.83
80 19 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.83
80 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.83
83 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.85
84 16 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 08.86
85 Klára KopáčkováKlára Kopáčková 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 08.87
86 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 08.96
87 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 08.97
88 7 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.98
88 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 08.98
90 38 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 09.00
91 Amélie OnderišinováAmélie Onderišinová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 8 PB 09.03
92 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.14
93 Adina Dewi SunnartoAdina Dewi Sunnarto 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 09.20
94 18 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 09.22
95 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 09.33
96 Anna KonečnáAnna Konečná 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 09.36
97 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 PB 09.68
97 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 8 SB 09.68
99 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 09.70
100 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 10.01
101 Michala PetříkováMichala Petříková 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.75
102 Petra MalákováPetra Maláková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.84
103 Kateřina GerbelováKateřina Gerbelová 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 12.21

300 m - Muži

(út, 23.1.2024 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 32.79
2 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 33.51
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 34.39
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 35.38
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 23.1.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 37.29
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 37.80
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 40.04
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 23.1.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 37.31
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 37.31
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 40.39
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 23.1.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 38.34
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 39.15
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 39.79
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 37.29
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 37.31
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 37.31
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 37.80
5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 38.34
6 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 39.15
7 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 39.79
8 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 40.04
9 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 40.39

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
17 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 NM
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 NM
6 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 NM
16 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NM
Poznámky:
Závod nezměřen, porucha kamery
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 49.71
2 16 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 49.96
3 19 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 50.02
4 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 50.29
5 17 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 SB 51.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 5 PB 48.92
2 16 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 49.05
3 18 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 49.72
4 24 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 50.66
5 23 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 51.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 51.57
2 20 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 51.90
3 6 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 52.27
4 2 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 52.63
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 52.95
2 23 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 52.98
3 19 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 53.22
4 16 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 53.89
5 17 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 54.31
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 52.90
2 14 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 53.64
3 1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 53.68
4 19 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 54.11
5 9 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 54.72
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 50.72
2 17 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 52.95
3 2 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 53.68
4 16 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.25
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Matěj ČernýMatěj Černý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 53.85
2 6 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 55.30
3 7 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 55.45
4 5 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 59.25
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 6 PB 53.91
2 1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 54.20
3 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 55.60
4 19 David KrejčíDavid Krejčí 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 55.91
5 6 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 57.94
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 PB 55.62
2 17 Jan ŽákJan Žák 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 56.17
3 6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 56.54
4 2 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 56.55
5 1 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 57.18
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 52.99
2 6 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 56.20
3 1 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 58.30
4 16 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 60.25
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Petr JunekPetr Junek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 54.38
2 17 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 56.43
3 10 Šimon PokornýŠimon Pokorný 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 57.16
4 2 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 57.20
5 8 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 62.10
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 52.91
2 6 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 53.00
3 18 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 54.05
4 2 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 57.68
5 16 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 58.56
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 52.70
2 15 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 3 53.69
3 12 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 55.77
4 4 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 56.66
5 3 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 58.17
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (út, 23.1.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 57.00
2 17 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 57.60
3 11 Jakub VrbenskýJakub Vrbenský 95 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 59.41
4 20 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 60.01
5 26 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 60.05
6 13 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 61.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 NM
1 2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 NM
1 6 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 NM
1 16 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NM
5 17 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 5 PB 48.92
6 16 Alex SojkaAlex Sojka 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 49.05
7 18 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 49.71
8 18 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 49.72
9 16 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 49.96
10 19 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 50.02
11 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 50.29
12 24 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 50.66
13 25 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 50.72
14 17 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 SB 51.15
15 18 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 51.57
16 23 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 51.68
17 20 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 51.90
18 6 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 52.27
19 2 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 52.63
20 2 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 6 52.70
21 17 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 52.90
22 17 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 52.91
23 18 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 52.95
23 17 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 52.95
25 23 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 52.98
26 2 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 6 PB 52.99
27 6 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 53.00
28 19 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 53.22
29 14 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 53.64
30 1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 53.68
30 2 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 53.68
32 15 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 3 53.69
33 9 Matěj ČernýMatěj Černý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 53.85
34 16 Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 53.89
35 7 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 6 PB 53.91
36 18 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 54.05
37 19 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 54.11
38 1 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 54.20
39 17 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 54.31
40 6 Petr JunekPetr Junek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 54.38
41 9 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 54.72
42 16 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 55.25
43 6 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 55.30
44 7 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 55.45
45 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 55.60
46 14 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 PB 55.62
47 12 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 55.77
48 19 David KrejčíDavid Krejčí 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 55.91
49 17 Jan ŽákJan Žák 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 56.17
50 6 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 56.20
51 17 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 56.43
52 6 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 56.54
53 2 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 56.55
54 4 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 56.66
55 11 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 57.00
56 10 Šimon PokornýŠimon Pokorný 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 57.16
57 1 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 57.18
58 2 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 57.20
59 17 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 57.60
60 2 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 57.68
61 6 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 57.94
62 3 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 58.17
63 1 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 58.30
64 16 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 58.56
65 5 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 59.25
66 11 Jakub VrbenskýJakub Vrbenský 95 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 59.41
67 20 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 60.01
68 26 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 60.05
69 16 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 60.25
70 13 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 61.75
71 8 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 62.10

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 SB 57.02
2 14 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 4 PB 57.56
3 1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 57.67
4 16 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 61.22
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 57.73
2 4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 58.48
3 12 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 59.70
4 10 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 60.14
5 5 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 60.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 59.19
2 5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 4 SB 59.80
3 7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 60.36
4 10 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 61.26
5 8 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 64.75
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 59.08
2 5 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 60.05
3 9 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 60.55
4 12 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 60.96
5 6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 62.14
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 59.13
2 10 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 60.61
3 2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 61.00
4 17 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 61.27
5 5 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 61.83
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 60.82
2 5 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 61.73
3 6 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 61.81
4 13 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 65.60
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 62.47
2 1 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 63.50
3 19 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 64.62
4 7 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 65.06
5 18 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 68.11
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 63.98
2 34 Elen ČížkováElen Čížková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 64.15
3 19 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 64.29
4 31 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 2 64.70
5 39 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 65.74
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 65.83
2 16 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 66.47
3 14 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 73.08
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 59.84
2 19 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 64.92
3 1 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 65.53
4 16 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 67.96
5 9 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 73.57
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 64.35
2 6 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 65.06
3 32 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 66.08
4 7 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 66.87
5 38 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 68.45
6 33 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 69.87
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (út, 23.1.2024 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 60.52
2 9 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 65.12
3 1 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 65.61
4 18 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 67.61
5 2 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 69.49
6 14 Anna KorobkoAnna Korobko 87 Running zone Running zone 1 73.46
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 SB 57.02
2 14 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 4 PB 57.56
3 1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 57.67
4 11 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 57.73
5 4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 58.48
6 11 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 PB 59.08
7 9 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 59.13
8 2 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 59.19
9 12 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 59.70
10 5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 4 SB 59.80
11 6 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 59.84
12 5 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 60.05
13 10 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 60.14
14 7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 60.36
15 17 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 60.52
16 9 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 60.55
17 10 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 60.61
18 5 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 60.63
19 10 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 60.82
20 12 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 60.96
21 2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 61.00
22 16 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 61.22
23 10 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 61.26
24 17 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 61.27
25 5 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 61.73
26 6 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 61.81
27 5 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 61.83
28 6 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 5 62.14
29 17 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 62.47
30 1 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 2 PB 63.50
31 21 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 63.98
32 34 Elen ČížkováElen Čížková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 PB 64.15
33 19 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 64.29
34 19 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 64.35
35 19 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 64.62
36 31 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 2 64.70
37 8 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 64.75
38 19 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 64.92
39 7 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 65.06
39 6 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 65.06
41 9 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 65.12
42 1 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 65.53
43 13 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 65.60
44 1 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 65.61
45 39 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 65.74
46 18 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 65.83
47 32 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 66.08
48 16 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 66.47
49 7 Arina Yuriivna MatviijokArina Yuriivna Matviijok 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 66.87
50 18 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 67.61
51 16 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 67.96
52 18 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 68.11
53 38 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 68.45
54 2 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 69.49
55 33 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 69.87
56 14 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 73.08
57 14 Anna KorobkoAnna Korobko 87 Running zone Running zone 1 73.46
58 9 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 73.57

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 23.1.2024 - 20:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3:46.03
2 6 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... PB 3:52.23
3 10 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 3:52.38
4 11 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... NR 3:52.59
5 12 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. PB 3:54.95
6 2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. PB 3:55.68
7 1 Šimon EklŠimon Ekl 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3:57.04
8 7 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 3:58.73
9 8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:02.34
3 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 23.1.2024 - 20:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 4:02.65
2 7 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:03.73
3 3 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:04.42
4 6 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov PB 4:06.17
5 5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 4:06.24
6 4 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. PB 4:08.59
7 10 Dan KačurDan Kačur 07 ASK Lovosice ASK Lovosice PB 4:09.18
8 9 Vít KozaVít Koza 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika PB 4:13.95
9 2 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4:15.79
10 1 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. SB 4:18.94
11 13 Oskar PlavecOskar Plavec 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4:23.75
12 11 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4:31.53
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (út, 23.1.2024 - 20:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Karel MalýKarel Malý 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 4:21.53
2 12 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 4:22.90
3 10 Vít ŠtemberaVít Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 4:23.06
4 4 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:23.35
5 3 Jan ŠolcJan Šolc 04 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod PB 4:23.75
6 2 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4:24.39
7 9 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice PB 4:28.66
8 6 Filip SemerádFilip Semerád 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4:28.72
9 8 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4:29.20
10 5 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4:31.15
11 11 Jakub VrbenskýJakub Vrbenský 95 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. PB 4:33.15
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (út, 23.1.2024 - 20:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 4:29.58
2 7 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha PB 4:30.46
3 2 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 4:30.89
4 5 Ladislav Matyáš KlímaLadislav Matyáš Klíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 4:37.79
5 3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. PB 4:41.37
6 10 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:44.53
7 6 Jan SkokanJan Skokan 08 ASK Lovosice ASK Lovosice PB 4:46.76
8 12 Václav MalochVáclav Maloch 08 AC Pardubice AC Pardubice PB 4:56.04
9 9 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha PB 5:04.21
10 1 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5:08.55
11 4 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5:11.64
12 11 Jan KervitcerJan Kervitcer 78 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5:23.40
Celkem 12 závodníků
Běh 05 (út, 23.1.2024 - 20:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4:44.30
2 10 Dmitrij GogulinskýDmitrij Gogulinský 85 Neregistrovaný Neregistrovaný 4:45.03
3 6 Matouš HrozínekMatouš Hrozínek 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4:55.02
4 4 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... PB 4:55.18
5 1 Radim KačurRadim Kačur 08 ASK Lovosice ASK Lovosice PB 4:56.01
6 3 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... PB 5:01.71
7 2 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 5:03.09
8 5 Petr LoudaPetr Louda 64 PCJilemnice A PCJilemnice A 5:03.58
9 11 Ivar JečnýIvar Ječný 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5:09.51
10 8 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5:11.89
11 9 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5:16.76
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3:46.03
2 6 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... PB 3:52.23
3 10 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 3:52.38
4 11 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... NR 3:52.59
5 12 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. PB 3:54.95
6 2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. PB 3:55.68
7 1 Šimon EklŠimon Ekl 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3:57.04
8 7 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 3:58.73
9 8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:02.34
10 8 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 4:02.65
11 7 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:03.73
12 3 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:04.42
13 6 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov PB 4:06.17
14 5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 4:06.24
15 4 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. PB 4:08.59
16 10 Dan KačurDan Kačur 07 ASK Lovosice ASK Lovosice PB 4:09.18
17 9 Vít KozaVít Koza 02 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika PB 4:13.95
18 2 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4:15.79
19 1 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. SB 4:18.94
20 1 Karel MalýKarel Malý 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 4:21.53
21 12 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 4:22.90
22 10 Vít ŠtemberaVít Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 4:23.06
23 4 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 4:23.35
24 13 Oskar PlavecOskar Plavec 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4:23.75
24 3 Jan ŠolcJan Šolc 04 Běžecký klub Náchod Běžecký klub Náchod PB 4:23.75
26 2 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4:24.39
27 9 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice PB 4:28.66
28 6 Filip SemerádFilip Semerád 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4:28.72
29 8 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4:29.20
30 8