Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné závody žactva

Praha - Stromovka (30. 1. 2024)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 07.54
2 Otakar VichOtakar Vich 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 07.54
3 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.73
4 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 07.75
5 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 07.86
6 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 8 PB 07.96
7 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 08.11
8 Antonín PošvicAntonín Pošvic 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.80
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 08.10
2 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.26
3 Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 08.28
4 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.34
5 3 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.35
6 Thanh Dat NguyenThanh Dat Nguyen 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 2 PB 08.35
7 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.41
8 Milan VopičkaMilan Vopička 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.71
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 08.29
2 Kryštof StaněkKryštof Staněk 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 08.37
3 Adam JudlAdam Judl 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.40
4 Kryštof ZimKryštof Zim 10 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 08.60
5 Štěpán AlbertýnŠtěpán Albertýn 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 08.61
6 Matěj DřímalMatěj Dřímal 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.72
7 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 2 08.82
8 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 08.61
2 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 08.86
3 Daniel ProkopecDaniel Prokopec 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 08.92
4 Samuel GadaletaSamuel Gadaleta 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.96
5 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.13
6 Vojtěch TylichVojtěch Tylich 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 09.18
7 Kryštof RiečanKryštof Riečan 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 09.35
8 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 09.27
2 Anthony BrůhaAnthony Brůha 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 09.35
3 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.40
4 Daniel JakoubekDaniel Jakoubek 12 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 PB 09.47
5 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 09.54
6 Martin VrbickýMartin Vrbický 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 09.57
7 Kryštof Adam KotrbaKryštof Adam Kotrba 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 09.63
8 Marek LapišMarek Lapiš 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.73
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 08.28
2 Adam Kajetán HajnýAdam Kajetán Hajný 11 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 8 PB 08.65
3 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 7 PB 09.19
4 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 09.33
5 1 Tobiáš MikuleTobiáš Mikule 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.80
6 Jakub ZagoraJakub Zagora 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.82
7 David HofDavid Hof 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 10.06
8 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 PB 10.12
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zhi Yu LinZhi Yu Lin 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.67
2 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 08.89
3 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 8 08.91
4 Boris TrnkaBoris Trnka 10 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.92
5 Tomáš KulíkTomáš Kulík 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.16
6 2 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 09.30
7 Teodor HodulákTeodor Hodulák 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.50
8 Marek HraběMarek Hrabě 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 11.28
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 08.93
2 8 Sebastian PňovskýSebastian Pňovský 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.05
3 Štěpán KrumphanzlŠtěpán Krumphanzl 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.13
4 Daniel HelclDaniel Helcl 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 09.45
5 Kryštof DvořákKryštof Dvořák 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 09.53
6 Lukáš KlubalLukáš Klubal 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 09.85
7 Tobiáš VeselýTobiáš Veselý 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 10.24
8 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 10.55
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 30.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 5 PB 07.93
2 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.96
3 Jan JelínekJan Jelínek 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 08.18
4 Bruno RubášBruno Rubáš 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 10.11
5 Jakub TýcJakub Týc 12 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.31
6 Štěpán LysáčekŠtěpán Lysáček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 10.38
7 David SchickDavid Schick 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 10.49
8 Jan SvobodaJan Svoboda 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 10.76
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 07.54
1 Otakar VichOtakar Vich 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 07.54
3 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.73
4 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 07.75
5 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 07.86
6 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 5 PB 07.93
7 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 8 PB 07.96
7 Vincent HlasVincent Hlas 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.96
9 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 08.10
10 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 08.11
11 Jan JelínekJan Jelínek 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 08.18
12 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.26
13 Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 08.28
13 Lukáš VaněkLukáš Vaněk 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 08.28
15 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 08.29
16 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 08.34
17 3 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.35
17 Thanh Dat NguyenThanh Dat Nguyen 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 2 PB 08.35
19 Kryštof StaněkKryštof Staněk 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 08.37
20 Adam JudlAdam Judl 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.40
21 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.41
22 Kryštof ZimKryštof Zim 10 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 08.60
23 Štěpán AlbertýnŠtěpán Albertýn 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 08.61
23 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 08.61
25 Adam Kajetán HajnýAdam Kajetán Hajný 11 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 8 PB 08.65
26 Zhi Yu LinZhi Yu Lin 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.67
27 Milan VopičkaMilan Vopička 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.71
28 Matěj DřímalMatěj Dřímal 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.72
29 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 2 08.82
30 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 08.86
31 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 08.89
32 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 8 08.91
33 Daniel ProkopecDaniel Prokopec 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 08.92
33 Boris TrnkaBoris Trnka 10 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.92
35 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 08.93
36 Samuel GadaletaSamuel Gadaleta 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.96
37 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.00
38 8 Sebastian PňovskýSebastian Pňovský 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.05
39 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.13
39 Štěpán KrumphanzlŠtěpán Krumphanzl 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.13
41 Tomáš KulíkTomáš Kulík 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.16
42 Vojtěch TylichVojtěch Tylich 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 09.18
43 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 7 PB 09.19
44 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 09.27
45 2 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 09.30
46 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 09.33
47 Kryštof RiečanKryštof Riečan 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 09.35
47 Anthony BrůhaAnthony Brůha 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 09.35
49 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.36
50 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.40
51 Daniel HelclDaniel Helcl 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 09.45
52 Daniel JakoubekDaniel Jakoubek 12 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 PB 09.47
53 Kryštof DvořákKryštof Dvořák 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 09.53
54 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 09.54
55 Martin VrbickýMartin Vrbický 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 09.57
56 Kryštof Adam KotrbaKryštof Adam Kotrba 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 09.63
57 Marek LapišMarek Lapiš 12 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.73
58 Antonín PošvicAntonín Pošvic 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.80
58 1 Tobiáš MikuleTobiáš Mikule 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.80
60 Jakub ZagoraJakub Zagora 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.82
61 Lukáš KlubalLukáš Klubal 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 09.85
62 David HofDavid Hof 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 10.06
63 Bruno RubášBruno Rubáš 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 10.11
64 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 PB 10.12
65 Tobiáš VeselýTobiáš Veselý 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 10.24
66 Jakub TýcJakub Týc 12 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 10.31
67 Štěpán LysáčekŠtěpán Lysáček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 10.38
68 David SchickDavid Schick 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 10.49
69 Teodor HodulákTeodor Hodulák 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.50
70 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 10.55
71 Jan SvobodaJan Svoboda 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 10.76
72 Marek HraběMarek Hrabě 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 11.28

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 08.18
3 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.30
4 Emma KonopáčováEmma Konopáčová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 PB 08.33
5 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 08.37
6 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 08.41
7 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 08.41
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 08.27
2 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 PB 08.33
3 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 7 PB 08.38
4 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.52
5 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.61
6 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 08.64
7 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.67
8 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 08.78
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.43
2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 PB 08.45
3 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 PB 08.52
4 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 08.57
5 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.61
6 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 SB 08.62
7 Marie JežkováMarie Ježková 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 2 08.64
8 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 08.39
2 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.47
3 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 08.60
4 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.65
5 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 08.65
6 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.76
7 5 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.80
8 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.80
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 PB 08.48
2 Nela BurešováNela Burešová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 08.52
3 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.58
4 Týna BurdováTýna Burdová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 08.66
5 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 08.68
6 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.78
7 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 08.83
8 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.44
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 08.68
2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.71
3 2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.81
4 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.82
5 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.90
6 2 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.91
7 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.92
8 6 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.11
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 08.44
2 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 08.64
3 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 PB 08.67
4 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 08.76
5 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 08.93
6 1 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.07
7 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.09
8 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona HodaňováLeona Hodaňová 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 08.85
2 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 08.85
3 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 08.92
4 Rozálie ValáškováRozálie Valášková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 08.98
5 Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 SB 09.11
6 Nikola KubáskováNikola Kubásková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 09.11
7 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.12
8 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 09.12
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.73
2 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 08.93
3 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 8 PB 08.97
4 Ella PotužníkováElla Potužníková 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 5 09.00
5 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 09.04
6 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 SB 09.21
7 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 09.29
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 09.01
2 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 09.02
3 Sofie MorxováSofie Morxová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 09.02
4 Lucie RobaušováLucie Robaušová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 09.06
5 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 09.06
6 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.12
7 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 09.17
8 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 09.21
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 5 PB 09.01
2 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 PB 09.11
3 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.11
4 8 Natálie SalomonováNatálie Salomonová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 09.17
5 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 09.19
6 8 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.25
7 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 09.28
8 5 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.28
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 08.93
2 Andrea MecováAndrea Mecová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 08.98
3 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 PB 09.03
4 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 4 PB 09.22
5 4 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.26
6 1 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 09.28
7 Štěpánka PastorováŠtěpánka Pastorová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.39
8 Natálie HlaváčováNatálie Hlaváčová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna TrávníčkováAnna Trávníčková 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 09.15
2 Rebeka MarkoRebeka Marko 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 09.18
3 5 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 09.24
4 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.33
5 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 09.39
6 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.40
7 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 5 09.48
8 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VodováJulie Vodová 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 6 PB 09.09
2 Emma LavalováEmma Lavalová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.30
3 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 09.33
4 Alena ŤopkováAlena Ťopková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 8 PB 09.35
5 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 09.44
6 Linda KvasničkováLinda Kvasničková 12 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 7 09.48
7 Bára BreznenováBára Breznenová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.86
8 Nela FoitováNela Foitová 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 10.10
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VorlíčkováAnna Vorlíčková 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 7 PB 09.09
2 Sofie RoutSofie Rout 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.27
3 Martina ČapkováMartina Čapková 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 5 PB 09.40
4 Andrea PleštilováAndrea Pleštilová 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 6 09.55
5 Ema ŠuchováEma Šuchová 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 2 PB 09.58
6 Natálie KučerováNatálie Kučerová 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 09.63
7 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 8 09.64
8 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.73
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.47
2 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 09.59
3 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.60
4 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 09.65
5 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 09.71
6 9 Adina LachmanováAdina Lachmanová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.79
7 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.85
8 Magdaléna ČápováMagdaléna Čápová 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 1 09.88
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 PB 09.51
2 Nikola DerevjaníkováNikola Derevjaníková 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.65
3 Justýna PetrováJustýna Petrová 12 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 PB 09.81
4 Adéla KřížováAdéla Křížová 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 09.84
5 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 7 09.87
6 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.92
7 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.00
Celkem 7 závodníků
Běh 18 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 09.29
2 Sofia PotockáSofia Potocká 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.57
3 Karolína MašátováKarolína Mašátová 10 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 7 PB 09.65
4 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 SB 09.91
5 5 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 10.32
6 Natálie Marie NovákováNatálie Marie Nováková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 10.68
7 Barbora BezouškováBarbora Bezoušková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 PB 10.71
Celkem 7 závodníků
Běh 19 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 08.35
2 Sarah JirotováSarah Jirotová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 08.93
3 Terezie NakládalováTerezie Nakládalová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.03
4 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.33
5 Veronika SergejevaVeronika Sergejeva 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 8 09.64
6 Valerie LaputkaValerie Laputka 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.93
7 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 10.43
8 Samira DrebotaSamira Drebota 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 11.24
Celkem 8 závodníků
Běh 20 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 08.49
2 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.56
3 Zuzana HauptováZuzana Hauptová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 09.05
4 Andrea KašováAndrea Kašová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 09.07
5 Amélie ČepelákováAmélie Čepeláková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.25
6 Veronika HušákováVeronika Hušáková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.45
7 Linda FarníkováLinda Farníková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 09.52
8 Nela VognarováNela Vognarová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 10.01
Celkem 8 závodníků
Běh 21 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MackováMarkéta Macková 11 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 09.26
2 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.54
3 10 Natálie BešťákováNatálie Bešťáková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.62
4 Eliška MartincováEliška Martincová 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 09.95
5 Agáta DvořákováAgáta Dvořáková 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 09.98
6 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 10.77
7 Antonie BurianováAntonie Burianová 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.39
Celkem 7 závodníků
Běh 22 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorothea FričkováDorothea Fričková 10 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 2 08.71
2 Berenika MajerováBerenika Majerová 11 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 3 09.18
3 Anna PecháčkováAnna Pecháčková 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 10.41
4 Sophia KrajníkováSophia Krajníková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 10.60
5 Kristýna MrkvováKristýna Mrkvová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.85
6 Anna KristmanováAnna Kristmanová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 11.73
Celkem 6 závodníků
Běh 23 (út, 30.1.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 08.83
2 Anna SoukupováAnna Soukupová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 09.51
3 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 5 PB 09.84
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 08.18
3 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 08.27
4 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.30
5 Emma KonopáčováEmma Konopáčová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 1 PB 08.33
5 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 PB 08.33
7 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 08.35
8 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 08.37
9 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 7 PB 08.38
10 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 08.39
11 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 08.41
11 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 08.41
13 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.43
14 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 08.44
15 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 PB 08.45
16 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.47
17 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 7 PB 08.48
18 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 08.49
19 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.52
19 Laura ŠolcováLaura Šolcová 09 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 8 PB 08.52
19 Nela BurešováNela Burešová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 08.52
22 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.56
23 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 08.57
24 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.58
25 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 08.60
26 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.61
26 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.61
28 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 SB 08.62
29 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 08.64
29 Marie JežkováMarie Ježková 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 2 08.64
29 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 08.64
32 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 08.65
32 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.65
32 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 08.65
35 Týna BurdováTýna Burdová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 08.66
36 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.67
36 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 PB 08.67
38 Karolína HrubešováKarolína Hrubešová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 08.68
38 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 08.68
40 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.71
40 Dorothea FričkováDorothea Fričková 10 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 2 08.71
42 Sára HerodkováSára Herodková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 08.73
43 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.76
43 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 08.76
45 Tereza KlabanováTereza Klabanová 10 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 08.78
45 Tereza WeissováTereza Weissová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.78
47 5 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.80
47 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.80
49 2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.81
50 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.82
51 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 08.83
51 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 08.83
53 Leona HodaňováLeona Hodaňová 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 08.85
53 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 08.85
55 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.90
56 2 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 08.91
57 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.92
57 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 08.92
59 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 08.93
59 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 08.93
59 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 08.93
59 Sarah JirotováSarah Jirotová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 08.93
63 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 8 PB 08.97
64 Rozálie ValáškováRozálie Valášková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 08.98
64 Andrea MecováAndrea Mecová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 08.98
66 Ella PotužníkováElla Potužníková 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 5 09.00
67 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 09.01
67 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 5 PB 09.01
69 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 09.02
69 Sofie MorxováSofie Morxová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 09.02
71 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 PB 09.03
71 Terezie NakládalováTerezie Nakládalová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 09.03
73 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 09.04
74 Zuzana HauptováZuzana Hauptová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 09.05
75 Lucie RobaušováLucie Robaušová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 09.06
75 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 09.06
77 1 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.07
77 Andrea KašováAndrea Kašová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 09.07
79 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.09
79 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 09.09
79 Julie VodováJulie Vodová 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 6 PB 09.09
79 Anna VorlíčkováAnna Vorlíčková 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 7 PB 09.09
83 6 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.11
83 Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 SB 09.11
83 Nikola KubáskováNikola Kubásková 10 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 09.11
83 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 PB 09.11
83 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.11
88 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.12
88 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 09.12
88 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.12
91 Anna TrávníčkováAnna Trávníčková 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 09.15
92 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 09.17
92 8 Natálie SalomonováNatálie Salomonová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 09.17
94 Rebeka MarkoRebeka Marko 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 09.18
94 Berenika MajerováBerenika Majerová 11 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 3 09.18
96 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 09.19
97 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 SB 09.21
97 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 09.21
99 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 4 PB 09.22
100 5 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 09.24
101 8 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.25
101 Amélie ČepelákováAmélie Čepeláková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.25
103 4 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.26
103 Markéta MackováMarkéta Macková 11 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 09.26
105 Sofie RoutSofie Rout 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.27
106 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 09.28
106 5 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.28
106 1 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 09.28
109 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 09.29
109 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 09.29
111 Emma LavalováEmma Lavalová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.30
112 Julie MaričováJulie Maričová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.33
112 Klára HolcováKlára Holcová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 09.33
112 Dorota SchubertováDorota Schubertová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.33
115 Alena ŤopkováAlena Ťopková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 8 PB 09.35
116 Štěpánka PastorováŠtěpánka Pastorová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.39
116 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 09.39
118 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.40
118 Martina ČapkováMartina Čapková 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 5 PB 09.40
120 Natálie HlaváčováNatálie Hlaváčová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.41
121 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.44
121 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 09.44
123 Veronika HušákováVeronika Hušáková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.45
124 Mariana KuchtováMariana Kuchtová 09 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.47
125 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 5 09.48
125 Linda KvasničkováLinda Kvasničková 12 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 7 09.48
127 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 PB 09.51
127 Anna SoukupováAnna Soukupová 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 09.51
129 Linda FarníkováLinda Farníková 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 09.52
130 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 09.54
131 Andrea PleštilováAndrea Pleštilová 09 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 6 09.55
132 Sofia PotockáSofia Potocká 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.57
133 Ema ŠuchováEma Šuchová 10 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 2 PB 09.58
134 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 09.59
135 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.60
136 10 Natálie BešťákováNatálie Bešťáková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 09.62
137 Natálie KučerováNatálie Kučerová 12 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 09.63
138 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 8 09.64
138 Veronika SergejevaVeronika Sergejeva 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 8 09.64
140 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 09.65
140 Nikola DerevjaníkováNikola Derevjaníková 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.65
140 Karolína MašátováKarolína Mašátová 10 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 7 PB 09.65
143 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.66
144 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 09.71
145 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.73
146 9 Adina LachmanováAdina Lachmanová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 09.79
147 Justýna PetrováJustýna Petrová 12 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 8 PB 09.81
148 Adéla KřížováAdéla Křížová 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 09.84
148 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 5 PB 09.84
150 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.85
151 Bára BreznenováBára Breznenová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.86
152 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 7 09.87
153 Magdaléna ČápováMagdaléna Čápová 10 TJ Sokol Horní Počernice TJ Sokol Horní Počernice 1 09.88
154 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 SB 09.91
155 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.92
156 Valerie LaputkaValerie Laputka 09 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.93
157 Eliška MartincováEliška Martincová 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 09.95
158 Agáta DvořákováAgáta Dvořáková 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 09.98
159 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.00
160 Nela VognarováNela Vognarová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 10.01
161 Nela FoitováNela Foitová 09 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 10.10
162 5 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 10.32
163 Anna PecháčkováAnna Pecháčková 12 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 10.41
164 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 10.43
165 Sophia KrajníkováSophia Krajníková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 10.60
166 Natálie Marie NovákováNatálie Marie Nováková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 10.68
167 Barbora BezouškováBarbora Bezoušková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 PB 10.71
168 Anežka FraňkováAnežka Fraňková 12 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 10.77
169 Kristýna MrkvováKristýna Mrkvová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 10.85
170 Samira DrebotaSamira Drebota 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 PB 11.24
171 Antonie BurianováAntonie Burianová 12 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 11.39
172 Anna KristmanováAnna Kristmanová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 11.73