Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (21. 1. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.00 Q
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.04 q
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.13 q
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 07.18 q
5 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 07.53 q
6 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2 PB 07.56
7 Adam FliegelAdam Fliegel 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 07.58
8 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 8 07.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.18 Q
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.20 q
3 Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.48 q
4 Adam ČastoralAdam Častoral 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.66
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 07.82
6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 08.05
7 10 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2 08.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 6 SB 07.29
MS Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 07.30
MS Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 07.32
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 3 07.47
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 07.50
MS Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 8 07.57
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.00 Q
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.04 q
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.13 q
5 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 07.18 q
5 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.18 Q
7 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.20 q
8 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 6 SB 07.29
9 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 07.30
10 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 07.32
11 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 3 07.47
12 Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.48 q
13 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 07.50
14 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 07.53 q
15 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2 PB 07.56
16 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 8 07.57
17 Adam FliegelAdam Fliegel 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 07.58
18 Adam ČastoralAdam Častoral 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.66
19 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 8 07.72
20 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 07.82
21 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 08.05
22 10 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2 08.29

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 06.99
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.07
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.09
4 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 07.13
5 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 07.21
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 07.21
7 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 SB 07.48
Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 07.19
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 SB 07.19
3 5 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.22
4 4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 3 SB 07.34
5 6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 SB 07.40
6 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 07.69
7 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 8 SB 07.80
8 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 SB 07.83
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.23 Q
2 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.24 q
3 6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.41 q
4 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 07.88 q
5 6 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 3 08.07
6 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 1 PB 08.07
7 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.31
8 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.38 Q
2 4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 5 PB 07.39 q
3 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 07.67 q
4 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 8 PB 07.86 q
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 08.00
6 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.07
7 Jakub RušavýJakub Rušavý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.13
8 Jan VighJan Vigh 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 07.21
MS René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 07.61
MS Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 PB 07.69
MS Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 PB 07.88
Vojta PetrášVojta Petráš 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 07.21
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.23 Q
3 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.24 q
4 5 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.38 Q
5 4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 5 PB 07.39 q
6 6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.41 q
7 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 07.61
8 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 07.67 q
9 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 PB 07.69
10 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 8 PB 07.86 q
11 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 07.88 q
11 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 PB 07.88
13 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 08.00
14 6 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 3 08.07
14 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 1 PB 08.07
14 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.07
17 Jakub RušavýJakub Rušavý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.13
18 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.31
19 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 08.41
20 Jan VighJan Vigh 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.69
Vojta PetrášVojta Petráš 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 21.1.2024 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.86
2 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 SB 08.05
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.08
4 Helena JanákováHelena Janáková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.67
5 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 08.72
6 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 7 08.84
7 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 08.88
8 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 09.59
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.83 Q
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.10 q
3 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 3 PB 08.72 q
4 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.73 q
5 43 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.42
6 Dagmar JelínkováDagmar Jelínková 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.94
Nela ŽigmundováNela Žigmundová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.11 Q
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 08.65 q
3 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 08.74 q
4 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 09.03 q
5 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.38
6 Veronika BenešováVeronika Benešová 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.86
7 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 10.00
Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 07.81
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.88
MS 4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.09
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.10
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.23
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK Most AK Most 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.03
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.43
MS Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.62
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 DNS
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 07.81
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.83 Q
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.88
4 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.03
5 4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.09
6 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.10 q
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.10
8 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.11 Q
9 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.23
10 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.43
11 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.62
12 Helena JanákováHelena Janáková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 08.65 q
13 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 3 PB 08.72 q
14 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.73 q
15 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 08.74 q
16 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 09.03 q
17 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.38
18 43 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.42
19 Veronika BenešováVeronika Benešová 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.86
20 Dagmar JelínkováDagmar Jelínková 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.94
21 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 10.00
Nela ŽigmundováNela Žigmundová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 DNS
Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 DNS
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK Most AK Most 3 DNS
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 DNS
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 5 SB 07.88
2 4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.24
3 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 08.32
4 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.33
5 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 8 SB 08.46
6 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2 08.49
7 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 08.54
Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 4 08.21 Q
2 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.30 q
3 Vanda HakrováVanda Hakrová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.51
4 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.72
5 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 08.77
6 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.41
7 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.54
8 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 10.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.39 Q
2 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 5 08.48 q
3 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.58
4 8 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 1 08.87
5 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 08.92
6 3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.42
7 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 09.50
Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.30 Q
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.31 q
3 Lucie DrskováLucie Drsková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 08.54
4 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 08.88
5 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 08.97
6 Anna SkálováAnna Skálová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.12
7 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 09.35
8 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 4 08.48 Q
2 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 08.50 q
3 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 09.00
4 Stella PaškováStella Pašková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.08
5 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 09.13
6 15 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 09.44
7 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.48
8 Jana BerkováJana Berková 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.06
MS Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.10
MS 1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.26
MS Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 08.34
MS Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 7 08.49
MS Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 8 08.52
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 08.57
MS Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 08.98
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 5 08.06
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.10
3 6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 4 08.21 Q
4 1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.26
5 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.30 q
5 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.30 Q
7 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.31 q
8 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 08.34
9 4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.39 Q
10 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 5 08.48 q
10 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 4 08.48 Q
12 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 7 08.49
13 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 08.50 q
14 Vanda HakrováVanda Hakrová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.51
15 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 8 08.52
16 Lucie DrskováLucie Drsková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 08.54
17 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 08.57
18 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.58
19 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.72
20 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 08.77
21 8 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 1 08.87
22 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 08.88
23 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 08.92
24 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 08.97
25 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 08.98
26 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 09.00
27 Stella PaškováStella Pašková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.08
28 Anna SkálováAnna Skálová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.12
29 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 09.13
30 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 09.35
31 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.41
32 3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.42
33 15 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 09.44
34 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.48
35 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 09.50
36 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.54
37 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.88
38 Jana BerkováJana Berková 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.89
39 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 10.34
Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.33
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 22.72
3 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.07
4 2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 23.82
5 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 21.86
MS Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 22.14
MS 4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 22.41
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 24.01
6 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 22.29
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 6 22.92
MS Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 22.97
MS Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.26
MS 5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 24.24
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČastoralAdam Častoral 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.31
2 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.82
3 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 26.30
MS Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 6 PB 23.97
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 21.86
2 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 22.14
3 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 22.29
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.33
5 4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 22.41
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 22.72
7 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 6 22.92
8 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 22.97
9 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.07
10 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.26
11 2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 23.82
12 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 6 PB 23.97
13 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 24.01
14 5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 24.24
15 Adam ČastoralAdam Častoral 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.31
16 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.37
17 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.82
18 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 26.30
6 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DNS
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 23.18
2 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.60
3 Mark KaladiukMark Kaladiuk 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 24.93
4 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 25.46
5 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.10
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.57
2 Jakub RušavýJakub Rušavý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 25.77
3 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 25.80
4 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 26.49
MS Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.33
MS Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 24.34
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 22.41
MS 5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.69
MS Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 22.76
MS 3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.83
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 24.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 22.41
2 5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.69
3 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 22.76
4 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 23.18
5 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.60
6 3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.83
7 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 24.26
8 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.33
9 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 24.34
10 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.57
11 Mark KaladiukMark Kaladiuk 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 24.93
12 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 25.46
13 Jakub RušavýJakub Rušavý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 25.77
14 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 25.80
15 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 26.49
16 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.10

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 24.08
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.23
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 25.42
4 1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 27.86
MS 5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 25.41
MS Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 26.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.04
2 6 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 27.08
3 3 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 27.78
4 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 6 29.89
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 32.97
5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.92
MS Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 23.63
MS Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 25.69
MS Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 26.03
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 26.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 25.10
MS 5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 26.38
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 26.42
MS 3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.72
Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 25.95
MS Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 24.36
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 26.30
MS Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 26.66
MS 15 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 26.92
MS Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 27.39
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.53
2 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 30.87
3 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 33.70
MS 4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 26.48
MS 4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 SB 27.63
MS 2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 27.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 23.63
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 24.08
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 24.36
4 4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 25.10
5 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.23
6 5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 25.41
7 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 25.42
8 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 25.69
9 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.92
10 5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 25.95
11 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 26.03
12 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 26.26
13 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 26.30
14 5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 26.38
15 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 26.42
16 4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 26.48
17 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 26.54
18 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 26.66
19 3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.72
20 15 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 26.92
21 4 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.04
22 6 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 27.08
23 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 27.39
24 4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 SB 27.63
25 3 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 27.78
26 1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 27.86
27 2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 27.90
28 6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.53
29 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 6 29.89
30 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 30.87
31 Veronika BenešováVeronika Benešová 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 32.97
32 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 33.70
5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 5 SB 25.45
2 5 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 26.90
3 2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.08
4 6 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 28.33
Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 28.01
MS Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.41
MS 5 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 26.77
MS Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 5 27.76
MS 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 28.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 6 PB 27.36
2 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 27.66
MS Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 27.49
MS 5 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 27.63
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 28.35
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 27.54
2 1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 27.66
3 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 28.31
4 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 29.56
MS Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 PB 27.21
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 28.86
2 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 28.96
3 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 32.52
MS 5 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 28.67
3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 DQ
Poznámky:
Štrachová - DQ - dle TP 16.8
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 29.51
2 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 30.71
3 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 31.56
4 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 33.16
5 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 33.99
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.54
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.45
3 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 31.55
4 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 32.34
5 Anna SkálováAnna Skálová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 32.49
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.06
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.17
3 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 30.62
4 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 31.94
5 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 32.61
6 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 32.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 5 SB 25.45
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.41
3 5 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 26.77
4 5 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 26.90
5 2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.08
6 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 PB 27.21
7 2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 6 PB 27.36
8 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 27.49
9 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 27.54
10 5 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 27.63
11 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 27.66
11 1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 27.66
13 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 5 27.76
14 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 28.01
15 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.06
16 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 28.12
17 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 28.31
18 6 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 28.33
19 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 28.35
20 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.54
21 5 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 28.67
22 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 28.86
23 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 28.96
24 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.17
25 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.45
26 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 29.51
27 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 29.56
28 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 30.62
29 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 30.71
30 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 31.55
31 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 31.56
32 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 31.94
33 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 32.34
34 Anna SkálováAnna Skálová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 32.49
35 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 32.52
36 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 32.61
37 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 32.96
38 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 33.16
39 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 33.99
Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNS
3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 DQ

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 50.19
2 4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 52.17
3 3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.31
4 2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 52.59
5 6 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 6 53.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 48.90
MS 4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 49.42
MS 3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 PB 51.56
MS 2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 52.02
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 DNS
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 52.32
MS 3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 52.56
MS 4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 52.88
MS 5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 PB 53.07
MS 2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 55.68
MS 1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 66.60
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 48.90
2 4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 49.42
3 5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 50.19
4 3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 PB 51.56
5 2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 52.02
6 4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 52.17
7 3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.31
8 6 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 52.32
9 3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 52.56
10 2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 52.59
11 4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 52.88
12 6 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 6 53.02
13 5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 PB 53.07
14 2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 55.68
15 1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 66.60
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 DNS
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 50.72
2 6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 52.58
3 4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 4 54.33
4 2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2 PB 54.53
5 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 54.56
6 1 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 1 60.74
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 50.21
MS 5 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 51.51
MS 3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 53.07
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 4 55.88
2 6 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 6 57.04
MS 5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 50.93
MS 3 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 54.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 PB 50.21
2 5 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 50.72
3 5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 50.93
4 5 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 51.51
5 6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 52.58
6 3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 53.07
7 4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 4 54.33
8 2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2 PB 54.53
9 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 54.56
10 3 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 54.87
11 4 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 4 55.88
12 6 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 6 57.04
13 1 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 1 60.74

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 57.49
2 6 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 59.27
3 4 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.36
4 2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 59.76
5 3 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 60.09
6 1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 61.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 55.29
MS 5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 55.71
MS 6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 59.48
MS 3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.66
MS 2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 59.27
MS 4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 59.55
MS 6 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 SB 59.58
MS 3 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 59.67
MS 2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 64.05
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 61.67
MS 5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 58.76
MS 6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 PB 60.66
MS 4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 61.89
MS 3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 64.42
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 65.06
2 4 Tamara HaltuchováTamara Haltuchová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 68.58
3 3 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 68.82
MS 5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 SB 64.69
MS 1 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 66.55
MS 2 Pavlína AbsolonováPavlína Absolonová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 69.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 55.29
2 5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 55.71
3 5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 57.49
4 5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 58.76
5 6 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 59.27
5 5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 59.27
7 4 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.36
8 6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 59.48
9 4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 59.55
10 6 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 SB 59.58
11 3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.66
12 3 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 59.67
13 2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.75
14 2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 59.76
15 3 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 60.09
16 6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 PB 60.66
17 1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 61.26
18 2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 61.67
19 4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 61.89
20 2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 64.05
21 3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 64.42
22 5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 SB 64.69
23 6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 65.06
24 1 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 66.55
25 4 Tamara HaltuchováTamara Haltuchová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 68.58
26 3 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 68.82
27 2 Pavlína AbsolonováPavlína Absolonová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 69.73

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 59.53
2 4 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 60.09
3 3 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 60.62
4 2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 61.38
5 1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 62.40
6 6 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 63.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2 64.79
MS 4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 59.24
MS 3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 60.24
MS 5 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 60.89
MS 6 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 61.82
MS 1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 63.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 64.90
MS 3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 60.20
MS 2 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 63.69
MS 6 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 63.95
MS 5 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 64.12
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 59.24
2 5 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 59.53
3 4 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 60.09
4 3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 60.20
5 3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 3 PB 60.24
6 3 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 60.62
7 5 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 60.89
8 2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 61.38
9 6 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 61.82
10 1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 62.40
11 6 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 63.20
12 2 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 63.69
13 1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 1 63.74
14 6 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 63.95
15 5 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 64.12
16 2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2 64.79
17 4 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 64.90
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNF

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 1:55.35
2 5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:56.35
3 4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:58.58
4 3 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. PB 2:02.25
5 11 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 2:02.83
6 4 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2:04.40
7 10 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. PB 2:15.12
MS 6 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 1:56.99
MS 5 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 1:58.50
MS 1 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1:59.20
MS 8 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. PB 2:01.94
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 12 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1:48.76
MS 13 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 1:49.92
MS 14 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1:52.55
MS 16 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika PB 2:00.24
MS 2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2:00.93
MS 18 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. PB 2:04.80
MS 21 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. PB 2:05.29
MS 4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika PB 2:06.15
MS 17 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:08.17
MS 20 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 2:13.63
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1:48.76
2 13 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 1:49.92
3 14 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1:52.55
4 7 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 1:55.35
5 5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:56.35
6 6 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 1:56.99
7 5 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. PB 1:58.50
8 4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:58.58
9 1 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1:59.20
10 16 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika PB 2:00.24
11 2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2:00.93
12 8 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. PB 2:01.94
13 3 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. PB 2:02.25
14 11 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 2:02.83
15 4 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2:04.40
16 18 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. PB 2:04.80
17 21 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. PB 2:05.29
18 4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika PB 2:06.15
19 17 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:08.17
20 20 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 2:13.63
21 10 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. PB 2:15.12

800 m - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 27 PB 2:05.47
2 4 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 24 2:06.80
3 30 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 30 PB 2:09.73
4 35 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 35 PB 2:27.31
5 32 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 32 2:36.46
MS 25 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 25 2:06.20
MS 28 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 28 PB 2:06.62
MS 31 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 31 PB 2:08.97
MS 26 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC Pardubice AC Pardubice 26 2:12.31
MS 34 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 34 PB 2:15.61
MS 29 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 29 2:16.25
MS 33 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 33 PB 2:23.89
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2:17.81
2 2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín SB 2:24.48
MS 1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:06.39
MS 2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:10.10
MS 4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. PB 2:10.23
MS 6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. SB 2:12.47
MS 11 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. PB 2:14.32
MS 7 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2:19.85
MS 9 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice PB 2:20.42
MS 8 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 SB 2:22.66
MS 3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov PB 2:23.82
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Tamara HaltuchováTamara Haltuchová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 2:31.17
2 3 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:45.43
MS 22 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. PB 2:24.73
MS 4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice PB 2:25.01
MS 19 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice PB 2:26.92
MS 14 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 2:28.42
MS 15 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2:28.95
MS 18 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 2:29.33
MS 13 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2:31.19
MS 23 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. PB 2:35.98
MS 17 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:38.95
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:06.39
2 2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2:10.10
3 4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. PB 2:10.23
4 6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. SB 2:12.47
5 11 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. PB 2:14.32
6 5 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2:17.81
7 7 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2:19.85
8 9 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice PB 2:20.42
9 8 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 SB 2:22.66
10 3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov PB 2:23.82
11 2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín SB 2:24.48
12 22 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. PB 2:24.73
13 4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice PB 2:25.01
14 19 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice PB 2:26.92
15 14 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 2:28.42
16 15 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2:28.95
17 18 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 2:29.33
18 4 Tamara HaltuchováTamara Haltuchová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 2:31.17
19 13 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2:31.19
20 23 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. PB 2:35.98
21 17 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:38.95
22 3 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:45.43

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 2:19.70
2 4 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:31.16
3 8 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2:34.11
MS 2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice PB 2:20.68
MS 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:23.55
MS 6 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.28
MS 5 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2:26.61
6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Lenka MiltováLenka Miltová 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2:44.39
2 13 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek PB 2:45.48
3 10 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:46.00
4 14 Lucie ChuraváLucie Churavá 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:46.68
5 15 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3:03.93
MS 11 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. PB 2:36.52
MS 9 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha SB 2:38.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 2:19.70
2 2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice PB 2:20.68
3 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2:23.55
4 6 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.28
5 5 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2:26.61
6 4 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:31.16
7 8 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2:34.11
8 11 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. PB 2:36.52
9 9 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha SB 2:38.00
10 12 Lenka MiltováLenka Miltová 08 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2:44.39
11 13 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek PB 2:45.48
12 10 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2:46.00
13 14 Lucie ChuraváLucie Churavá 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:46.68
14 15 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3:03.93
6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. DNS

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08:34.04
2 4 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 08:46.29
3 8 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 8 09:01.47
4 5 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 09:22.15
MS 2 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08:24.15
MS 10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 10 PB 08:35.49
MS 1 Martin RoudnýMartin Roudný 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08:37.08
MS 9 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 9 PB 08:39.66
MS 6 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 08:47.72
MS 11 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 11 09:07.38
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 15 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 15 PB 09:26.52
2 4 Šimon StehlíkŠimon Stehlík 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 09:30.32
3 13 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 13 09:34.81
4 19 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 19 09:52.67
5 29 Zdeněk ŠtičkaZdeněk Štička 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 29 PB 09:59.42
6 5 David NěmecDavid Němec 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 10:31.34
7 21 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21 10:56.30
MS 17 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 17 PB 09:14.13
MS 12 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12 09:16.27
MS 20 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 20 PB 09:20.22
MS 18 Michal VotočekMichal Votoček 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 18 PB 09:21.26
MS 14 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890 AC Praha 1890 14 09:30.42
16 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 16 DNF
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08:24.15
2 7 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08:34.04
3 10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 10 PB 08:35.49
4 1 Martin RoudnýMartin Roudný 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08:37.08
5 9 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 9 PB 08:39.66
6 4 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 08:46.29
7 6 Filip StránskýFilip Strán