Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (21. 1. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.00 Q
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.04 q
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.13 q
4 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.18 q
5 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 07.53 q
6 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 07.56
7 Adam FliegelAdam Fliegel 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.58
8 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 07.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.18 Q
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.20 q
3 Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.48 q
4 Adam ČastoralAdam Častoral 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.66
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 07.82
6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.05
7 10 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 08.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.05
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 6 SB 07.29
MS Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 07.30
MS Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 07.32
MS Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 07.47
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 07.50
MS Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 8 07.57
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 21.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 06.99
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.07
3 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.09
4 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 07.13
5 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.21
6 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.21
7 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 SB 07.48
Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 07.19
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 07.19
3 5 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.22
4 4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 SB 07.34
5 6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 07.40
6 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 07.69
7 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 SB 07.80
8 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 07.83
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.23 Q
2 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.24 q
3 6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 07.41 q
4 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.88 q
5 6 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 08.07
6 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 PB 08.07
7 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.31
8 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.38 Q
2 4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5 PB 07.39 q
3 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 07.67 q
4 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 PB 07.86 q
5 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.00
6 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.07
7 Jakub RušavýJakub Rušavý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.13
8 Jan VighJan Vigh 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 07.21
MS René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.61
MS Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 07.69
MS Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 PB 07.88
Vojta PetrášVojta Petráš 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 21.1.2024 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.86
2 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 08.05
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.08
4 Helena JanákováHelena Janáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.67
5 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 08.72
6 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 08.84
7 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 08.88
8 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 09.59
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.83 Q
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.10 q
3 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 PB 08.72 q
4 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.73 q
5 43 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.42
6 Dagmar JelínkováDagmar Jelínková 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.94
Nela ŽigmundováNela Žigmundová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.11 Q
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.65 q
3 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.74 q
4 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.03 q
5 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.38
6 Veronika BenešováVeronika Benešová 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.86
7 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.00
Alexandra HrachováAlexandra Hrachová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 07.81
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.88
MS 4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.09
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.10
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.23
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.03
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.43
MS Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.62
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5 SB 07.88
2 4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.24
3 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.32
4 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.33
5 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 SB 08.46
6 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 08.49
7 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.54
Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 08.21 Q
2 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.30 q
3 Vanda HakrováVanda Hakrová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.51
4 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.72
5 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.77
6 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.41
7 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 09.54
8 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 10.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 08.39 Q
2 Hana HronkováHana Hronková 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5 08.48 q
3 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.58
4 8 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 08.87
5 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 08.92
6 3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 09.42
7 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.50
Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.30 Q
2 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.31 q
3 Lucie DrskováLucie Drsková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 08.54
4 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 08.88
5 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.97
6 Anna SkálováAnna Skálová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 09.12
7 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.35
8 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 08.48 Q
2 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 08.50 q
3 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.00
4 Stella PaškováStella Pašková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.08
5 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.13
6 15 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 09.44
7 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.48
8 Jana BerkováJana Berková 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.06
MS Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.10
MS 1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.26
MS Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.34
MS Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 08.49
MS Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 08.52
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.57
MS Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.98
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 22.33
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.72
3 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 23.07
4 2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 23.82
5 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 21.86
MS Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 22.14
MS 4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 22.41
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 24.01
6 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 22.29
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 6 22.92
MS Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 22.97
MS Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.26
MS 5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 24.24
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČastoralAdam Častoral 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.31
2 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 24.82
3 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 26.30
MS Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 PB 23.97
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 23.18
2 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.60
3 Mark KaladiukMark Kaladiuk 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.93
4 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.46
5 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.10
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 24.57
2 Jakub RušavýJakub Rušavý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.77
3 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.80
4 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 26.49
MS Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 24.33
MS Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 24.34
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam ŠulcAdam Šulc 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 22.41
MS 5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.69
MS Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 22.76
MS 3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.83
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.26
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.08
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.23
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 25.42
4 1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.86
MS 5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 25.41
MS Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 26.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 27.04
2 6 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 27.08
3 3 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 27.78
4 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6 29.89
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 05 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 32.97
5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 25.92
MS Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 23.63
MS Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 25.69
MS Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 26.03
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 25.10
MS 5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 26.38
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.42
MS 3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.72
Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 25.95
MS Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 24.36
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 26.30
MS Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 26.66
MS 15 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.92
MS Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.39
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 21.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.53
2 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 30.87
3 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 33.70
MS 4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 26.48
MS 4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 27.63
MS 2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.90
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5 SB 25.45
2 5 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 26.90
3 2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.08
4 6 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.33
Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 28.01
MS Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 26.41
MS 5 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 26.77
MS Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 27.76
MS 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 27.36
2 Markéta PáníkováMarkéta Páníková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 27.66
MS Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 27.49
MS 5 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.63
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 28.35
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 27.54
2 1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 27.66
3 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 28.31
4 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 29.56
MS Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 27.21
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 28.86
2 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 28.96
3 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 32.52
MS 5 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 28.67
3 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DQ
Poznámky:
Štrachová - DQ - dle TP 16.8
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 29.51
2 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 30.71
3 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 31.56
4 Veronika BerkováVeronika Berková 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 33.16
5 Natálie SimkovičováNatálie Simkovičová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 33.99
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 28.54
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.45
3 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 31.55
4 Nikol ČernáNikol Černá 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 32.34
5 Anna SkálováAnna Skálová 07 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 32.49
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 28.06
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 29.17
3 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 30.62
4 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 31.94
5 Laura MakarovičováLaura Makarovičová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 32.61
6 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 32.96
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 50.19
2 4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 52.17
3 3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 52.31
4 2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 52.59
5 6 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6 53.02
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 48.90
MS 4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 49.42
MS 3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 51.56
MS 2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 52.02
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 52.32
MS 3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 52.56
MS 4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 52.88
MS 5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 53.07
MS 2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 55.68
MS 1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 66.60
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jan LavičkaJan Lavička 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 50.72
2 6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 52.58
3 4 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 54.33
4 2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 54.53
5 3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 54.56
6 1 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 60.74
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 50.21
MS 5 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 51.51
MS 3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 53.07
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 55.88
2 6 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6 57.04
MS 5 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 50.93
MS 3 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 54.87
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 57.49
2 6 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 59.27
3 4 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.36
4 2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 59.76
5 3 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 60.09
6 1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 61.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 55.29
MS 5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 55.71
MS 6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 59.48
MS 3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.66
MS 2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 59.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 59.27
MS 4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 59.55
MS 6 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 59.58
MS 3 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 59.67
MS 2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 64.05
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 61.67
MS 5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 58.76
MS 6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 60.66
MS 4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 61.89
MS 3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 64.42
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 21.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 65.06
2 4 Tamara HaltuchováTamara Haltuchová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 68.58
3 3 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 68.82
MS 5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 SB 64.69
MS 1 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 66.55
MS 2 Pavlína AbsolonováPavlína Absolonová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 69.73
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 59.53
2 4 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 60.09
3 3 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 60.62
4 2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 61.38
5 1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 62.40
6 6 Tereza SalzmanováTereza Salzmanová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 63.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 64.79
MS 4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 59.24
MS 3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 60.24
MS 5 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 60.89
MS 6 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 61.82
MS 1 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 63.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 64.90
MS 3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 60.20
MS 2 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 63.69
MS 6 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 63.95
MS 5 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.12
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1:55.35
2 5 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:56.35
3 4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.58
4 3 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. PB 2:02.25
5 11 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 2:02.83
6 4 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2:04.40
7 10 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. PB 2:15.12
MS 6 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:56.99
MS 5 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. PB 1:58.50
MS 1 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:59.20
MS 8 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 2:01.94
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 12 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:48.76
MS 13 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 1:49.92
MS 14 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:52.55
MS 16 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 2:00.24
MS 2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:00.93
MS 18 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 2:04.80
MS 21 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 2:05.29
MS 4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 2:06.15
MS 17 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.17
MS 20 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:13.63
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 27 PB 2:05.47
2 4 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24 2:06.80
3 30 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 30 PB 2:09.73
4 35 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 35 PB 2:27.31
5 32 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 32 2:36.46
MS 25 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25 2:06.20
MS 28 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28 PB 2:06.62
MS 31 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 31 PB 2:08.97
MS 26 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC PardubiceAC Pardubice 26 2:12.31
MS 34 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 34 PB 2:15.61
MS 29 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29 2:16.25
MS 33 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 33 PB 2:23.89
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:17.81
2 2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín SB 2:24.48
MS 1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.39
MS 2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:10.10
MS 4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 2:10.23
MS 6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 2:12.47
MS 11 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 2:14.32
MS 7 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2:19.85
MS 9 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:20.42
MS 8 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 2:22.66
MS 3 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 2:23.82
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Tamara HaltuchováTamara Haltuchová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:31.17
2 3 Amálie PospíchalováAmálie Pospíchalová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:45.43
MS 22 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. PB 2:24.73
MS 4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:25.01
MS 19 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:26.92
MS 14 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2:28.42
MS 15 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:28.95
MS 18 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2:29.33
MS 13 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2:31.19
MS 23 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 2:35.98
MS 17 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.95
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:19.70
2 4 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.16
3 8 Natálie ŠotováNatálie Šotová 07 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2:34.11
MS 2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice PB 2:20.68
MS 3 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.55
MS 6 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.28
MS 5 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:26.61
6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Lenka MiltováLenka Miltová 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2:44.39
2 13 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 2:45.48
3 10 Charlotte StaráCharlotte Stará 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:46.00
4 14 Lucie ChuraváLucie Churavá 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:46.68
5 15 Nikola ProcházkováNikola Procházková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:03.93
MS 11 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. PB 2:36.52
MS 9 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 2:38.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08:34.04
2 4 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08:46.29
3 8 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 09:01.47
4 5 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09:22.15
MS 2 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 08:24.15
MS 10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 PB 08:35.49
MS 1 Martin RoudnýMartin Roudný 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08:37.08
MS 9 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 PB 08:39.66
MS 6 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 08:47.72
MS 11 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 09:07.38
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 15 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 PB 09:26.52
2 4 Šimon StehlíkŠimon Stehlík 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09:30.32
3 13 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 09:34.81
4 19 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 19 09:52.67
5 29 Zdeněk ŠtičkaZdeněk Štička 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 29 PB 09:59.42
6 5 David NěmecDavid Němec 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 10:31.34
7 21 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21 10:56.30
MS 17 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 PB 09:14.13
MS 12 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 09:16.27
MS 20 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20 PB 09:20.22
MS 18 Michal VotočekMichal Votoček 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 18 PB 09:21.26
MS 14 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 14 09:30.42
16 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16 DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 60 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 60 PB 09:43.22
2 49 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49 09:45.45
3 66 Michal HamplMichal Hampl 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 66 11:12.13
MS 56 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 56 09:15.37
MS 58 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58 PB 09:16.29
MS 57 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 57 PB 09:25.54
MS 59 Vítek ŠtemberaVítek Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 59 PB 09:46.32
MS 61 Eliáš KosákEliáš Kosák 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 61 PB 09:46.39
MS 65 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 65 PB 09:47.42
MS 64 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 64 PB 09:48.10
MS 63 Jiří ZápotockýJiří Zápotocký 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 63 PB 09:48.32
MS 62 Matouš SkripnikMatouš Skripnik 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 62 PB 09:50.04
MS 67 Marek MartinůMarek Martinů 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 67 10:10.09
Celkem 13 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 40 Nikola HatováNikola Hatová 01 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 40 PB 11:03.99
2 41 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41 PB 11:39.85
3 38 Petra VálkováPetra Válková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 38 11:40.34
4 37 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 37 11:52.61
5 43 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43 11:55.72
6 44 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44 PB 11:57.95
7 42 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42 12:02.02
8 45 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 45 PB 12:20.25
9 36 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 36 14:10.12
MS 39 Vladimíra SacherováVladimíra Sacherová 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 39 10:32.74
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 48 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48 PB 09:57.44
MS 46 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 46 10:07.74
MS 53 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 53 PB 11:00.28
MS 51 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51 11:06.76
MS 55 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 55 PB 11:11.69
MS 52 Michaela MikešováMichaela Mikešová 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 52 11:41.17
MS 50 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50 11:41.88
MS 47 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47 11:51.60
MS 54 Markéta TremlováMarkéta Tremlová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 54 12:15.73
49 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49 DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 21.1.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.29
2 6 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 PB 09.12
3 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 09.76
4 3 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 PB 10.65
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.06
MS Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.49
MS 6 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 08.72
MS Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 09.75
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 21.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 08.50
2 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 08.73
3 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.73
MS Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.26
MS Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.88
MS 2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 09.30
Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.42
2 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.03
MS 3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.35
MS Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 08.84
MS Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.98
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.14
MS Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.68
Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.95
2= Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.19
2= Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 09.19
4 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 12.66
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.70
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.84
MS Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 SB 08.99
MS Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.54
MS Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.57
MS Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 PB 09.75
MS Melánie TurkováMelánie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.84
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.68
2 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.00
3 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 10.48
4 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 10.61
5 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.21
6 Tereza PetrášováTereza Petrášová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 12.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.98
MS Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 08.99
MS Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 09.22
MS 2 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 09.35
MS 3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.41
Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 09.55
MS Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 09.66
MS Kamila KnotkováKamila Knotková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 09.79
MS Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 10.47
MS Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 10.52
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Muži

(ne, 21.1.2024 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čechura, Lavička, Poděbradský, Kadla Čechura, Lavička, Poděbradský, Kadla AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:33.23
2 Maruštík, Bíman, Kaladiuk, Páník Maruštík, Bíman, Kaladiuk, Páník AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:34.48
3 Mourek, Pták, Čechura, Královec Mourek, Pták, Čechura, Královec AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 1:36.43
4 Čadek, Kraus, Kaftan, Sika Čadek, Kraus, Kaftan, Sika TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 1:41.25
5 6 Kuchař, Kotiš, Vondráček, Kalouner Kuchař, Kotiš, Vondráček, Kalouner Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 1:43.20
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 21.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Böhmová, Rumlová, Salzmanová, Pešková Böhmová, Rumlová, Salzmanová, Pešková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:45.60
2 4 Viktorová, Sládková, Procházková, Reichová Viktorová, Sládková, Procházková, Reichová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:46.17
3 3 Kulenová, Rašková, Duchková, Štrachová Kulenová, Rašková, Duchková, Štrachová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:56.70
4 Hronková, Potužníková, Řezáčová, Hozmanová Hronková, Potužníková, Řezáčová, Hozmanová Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2:05.41
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 21.1.2024 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Záhořová, Hupáková, Hejlová, Nováková Záhořová, Hupáková, Hejlová, Nováková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 1:46.08
2 Šenkýřová, Šmídová, Nováková, Chmelíková Šenkýřová, Šmídová, Nováková, Chmelíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:50.98
2 Čížková, Šmákalová, Čermáková, Matoušková Čížková, Šmákalová, Čermáková, Matoušková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DQ
Poznámky:
Sokol Plzeň - DQ - dle TP 48.1
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 21.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 1,91 1,95 1,98 2,01
1 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 5 PB 1.95 - - - - o xo o xxo xxx
2 Jakub NěmecJakub Němec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 1 PB 1.66 xxo o xxx
MS Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 3 PB 1.86 - - o o o xo xxx
MS Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 SB 1.81 - - o - xxo xxx
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 6 DNS
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 DNS
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 2 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,76 1,81 1,86 1,91
1 Hynek FrousHynek Frous
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 7 PB 1.81 - - o o o xo xxo xxx
2 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 PB 1.76 o o o o xo o xxx
3 Tadeáš VoříšekTadeáš Voříšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 8 SB 1.66 - - o o xxx
4 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 2 PB 1.56 xo o xxx
MS 3 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 6 PB 1.81 - - - o - xxo o xxx
MS Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
08 9 1.81 - - o o o xo o xxx
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5 SB 1.71 - o o o o xxx
Jindřich KokoškaJindřich Kokoška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 4 DNS
Kryštof KaftanKryštof Kaftan
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,69 1,72
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 SB 1.61 - o o xo o xxx
2 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 1.61 - o o xo xxo xxx
3 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 SB 1.56 - o xo o xxx
4 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 SB 1.56 o o o xo xxx
5 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 SB 1.51 o xo xxo xxx
MS Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5 1.61 - o o o xxo xxx
MS Anna ŠobrováAnna Šobrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 7 1.56 - - o o xxx
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 8 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61
1 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 SB 1.46 - o o xo xxx
2 Šarlota BauerováŠarlota Bauerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 SB 1.36 o o xxx
MS Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 SB 1.56 - - o o xo xo xxx
MS Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 1.51 - - - o o xxx
MS Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1.51 - - o o o xxx
MS Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 SB 1.51 - o o o o xxx
MS Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 PB 1.46 - o o o xxx
MS Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 SB 1.41 - o xo xxx
MS Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 1.41 - o o xxx
Vanda HakrováVanda Hakrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 DNS
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60
1 Jiří KadlaJiří Kadla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 10 SB 4.70 - - - - - - - - - - - - - - - o o o xo xo
2 6 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
97 7 PB 4.40 - - - - - - - - - - - - - o - o o o xxx
3 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 3.80 - - - - - - - - - - - o - - xxx
MS Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 9 4.30 - - - - - - - - - - - - - - - o o xxx
MS Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 8 SB 4.20 - - - - - - - - - - - o - xo - xo xxx
MS Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 2 SB 3.70 - - - - - - xo o o o o xxx
MS Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 5 SB 3.70 - - - - - - o - o xo xxo xxx
MS Hwan Seung HanHwan Seung Han
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
94 3 3.60 - - - xo - o - xxo - xxo xxx
MS Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 1 SB 2.80 - o - xxx
MS Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 4 SB 0.00
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,55 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60
MS Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 4 SB 3.50 - - - - - - - - xo - o o xxx
MS David CihlářDavid Cihlář
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
09 3 PB 3.10 - - o o - o o o xxx
MS Štěpán FornousŠtěpán Fornous
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 1 SB 2.20 o xxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 21.1.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,35 2,50 2,60 2,70 2,80 2,85 2,90 2,95 3,00 3,05 3,10 3,15 3,20 3,25 3,30 3,35 3,40 3,45 3,50
1 Helena JanákováHelena Janáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 3.40 - - - - - - - - - o - o - o - o - xxo - xxx
MS Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 5 3.40 - - - - - - - - - xo - - - o - o - xo -
MS Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 6 3.30 - - - - - - - - - o - - - xo - xxo - xx-
MS Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 3 3.20 - - - - - o - - - xo - xo - xxo xxx
MS Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 PB 2.90 - - - o o o - xo - xxx
Kateřina HerboltováKateřina Herboltová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 1 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 21.1.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,35 2,50 2,60 2,70 2,80 2,85 2,90 2,95 3,00 3,05 3,10 3,15 3,20
1 Eliška DoubkováEliška Doubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 3 PB 2.70 - - o o xo xo xxx
MS Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 5 PB 3.10 - - - - - o xo - xxo - o - xo - xxx
MS Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 4 PB 2.60 - - - o o xxx
MS Alena MatouškováAlena Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
09 2 2.35 o o xxo xxx
MS Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 2.35 - xo xo xxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 21.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 3 PB 5.88 5.57 x 4.86 5.57 5.88 - 4.00
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 4 SB 5.78 5.66 5.46 5.58 5.66 5.78 x 5.74
3 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 2 PB 5.27 4.85 4.74 5.20 5.20 4.96 4.90 5.27
4 Jakub NěmecJakub Němec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 1 PB 5.16 x x 5.08 5.08 5.15 5.05 5.16
5 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 6 SB 0.00 -
MS Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 5 SB 5.99 5.92 5.99 x 5.99
MS Michal BorekMichal Borek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 SB 0.00 -
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 9 SB 5.62 5.28 5.62 3.79 5.62 5.35 5.44 5.57
2 Kryštof KotišKryštof Kotiš
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
08 1 PB 5.55 5.48 5.27 5.55 5.55 4.95 5.44 -
3 Vítek KořenekVítek Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 8 SB 5.52 5.44 5.13 5.48 5.48 x 5.43 5.52
4 Lukáš BandžalLukáš Bandžal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 6 SB 5.27 5.00 x 5.06 5.06 x x 5.27
5 1 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
08 2 PB 5.14 5.05 4.80 4.88 5.05 4.67 5.14 4.93
6 35 Alois KovaľAlois Kovaľ
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 4 PB 4.82 4.49 x 3.78 4.49 4.26 4.82 x
7 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 5 SB 4.68 3.42 4.30 4.44 4.44 4.12 4.09 4.68
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 5.93 5.78 5.77 5.93 5.93
MS René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 7 PB 5.66 5.62 5.46 5.66 5.66
MS Tom ČastvajTom Častvaj
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3 PB 5.48 5.44 5.44 5.48 5.48
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 21.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 PB 5.73 5.61 x 5.47 5.61 5.68 x 5.73
2 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 PB 5.45 5.17 x 5.26 5.26 5.14 5.29 5.45
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 SB 5.36 4.84 5.36 x 5.36 x 5.17 -
4 Anežka KrálováAnežka Králová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 SB 5.26 5.26 5.04 5.05 5.26 5.05 x 5.20
5 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 3 PB 4.77 4.62 4.66 4.70 4.70 4.47 4.77 4.56
6 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
03 4 SB 4.68 x 4.48 4.50 4.50 4.68 x x
7 Marina PechováMarina Pechová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 SB 4.18 4.04 4.18 x 4.18 4.12 x 4.11
8 Karolína JoselevičováKarolína Joselevičová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1 PB 4.10 4.10 x 3.68 4.10 4.05 4.05 3.42
MS Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 10 PB 5.61 4.74 x 5.61 5.61
MS Lucie BartůškováLucie Bartůšková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
02 5 4.81 4.80 4.81 4.59 4.81
Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 6 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 21.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška JaníkováEliška Janíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 20 SB 5.44 5.44 5.22 5.33 5.44 5.19 5.18 5.23
2 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 12 SB 5.06 5.00 4.97 4.92 5.00 4.82 5.06 x
3 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 6 PB 4.79 3.54 4.62 4.65 4.65 4.73 4.79 3.45
4 4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 4 PB 4.75 4.39 4.27 4.30 4.39 4.29 x 4.75
5 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
07 15 SB 4.65 4.65 4.50 3.63 4.65 4.62 4.58 x
6 Justýna ŠtruncováJustýna Štruncová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 PB 4.61 4.52 4.61 x 4.61 - - -
7 Hana HronkováHana Hronková
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
07 9 SB 4.58 4.39 4.58 4.24 4.58 4.42 4.47 x
8 Lucie DrskováLucie Drsková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 8 SB 4.58 x 4.18 4.58 4.58 - 4.47 x
9 Veronika BerkováVeronika Berková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
07 1 PB 4.15 4.15 4.11 x 4.15
10 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 2 PB 3.74 x x 3.74 3.74
11 Anežka HniličkováAnežka Hniličková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 3 SB 3.69 3.69 3.60 3.51 3.69
MS Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 18 5.26 5.18 5.26 x 5.26
MS Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 19 5.14 5.08 5.04 5.14 5.14
MS Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 16 5.12 5.12 5.06 5.10 5.12
MS Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 17 5.05 4.80 4.89 5.05 5.05
MS Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 11 PB 5.01 5.01 4.32 4.62 5.01
MS 3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 14 4.97 x 4.80 4.97 4.97
MS Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 13 4.97 x 4.51 4.97 4.97
MS Sára LandováSára Landová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 10 4.48 4.48 4.21 4.25 4.48
MS Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 5 SB 4.19 4.15 4.11 4.19 4.19
Celkem 20 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 1 12.39 11.60 12.39 x 12.39 12.31 12.24 x
MS Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 14.00 13.44 13.09 13.49 13.49 14.00 x 13.38
MS Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 PB 13.87 12.65 13.35 11.80 13.35 13.20 13.57 13.87
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mark KaladiukMark Kaladiuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 PB 11.94 11.82 x 11.94 11.94 x x 11.40
2 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 2 PB 11.81 x 11.48 11.59 11.59 11.59 11.22 11.81
MS Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 5 PB 13.58 13.16 11.28 13.24 13.24 13.52 13.12 13.58
MS Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 4 PB 12.98 11.96 12.04 12.98 12.98 x 12.93 12.73
MS Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 PB 12.24 12.24 x x 12.24 11.91 12.14 12.07
Celkem 5 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 21.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 10.66 10.66 10.48 10.13 10.66 10.31 10.21 10.56
2 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 SB 10.43 x 09.81 10.43 10.43 x x x
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 12.00 12.00 11.65 11.91 12.00 11.91 x 11.74
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 11.43 11.43 11.36 11.03 11.43 11.15 x 11.16
MS Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 SB 11.11 x 11.11 10.75 11.11 x x x
MS Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 10.65 10.62 x 10.65 10.65 10.25 10.11 x
MS Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 4 SB 10.61 x x 10.61 10.61 10.25 x x
MS Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 10.40 10.40 10.06 10.29 10.40 10.29 x -
MS Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 4 10.33 x 10.33 10.15 10.33
MS Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 6 10.22 x x 10.22 10.22
Celkem 10 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 21.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška JaníkováEliška Janíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 09.89 09.89 09.87 r 9.89
MS Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 11.92 11.53 11.92 11.88 11.92 11.83 11.59 09.65
MS Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 SB 10.76 10.52 10.49 10.72 10.72 10.70 10.51 10.76
MS Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 4 10.73 10.73 10.36 10.51 10.73 10.47 10.42 09.38
MS Sára LandováSára Landová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 2 SB 09.90 x 09.32 09.90 9.90 r
Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
07 1 DNS
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 21.1.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 9 PB 11.82 11.77 11.82 x 11.82 10.76 x 11.60
2 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 11 PB 10.76 09.94 09.80 10.76 10.76 09.82 10.67 09.53
3 Stella PaškováStella Pašková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 13 PB 10.73 09.47 10.73 x 10.73 x 10.67 x
4 Kateřina NovákováKateřina Nováková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 14 PB 10.63 10.63 10.13 x 10.63 10.24 10.52 10.22
5 Tereza PetrášováTereza Petrášová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
08 10 SB 09.53 09.53 09.18 08.54 9.53 08.71 08.90 09.08
6 Zuzana BednárováZuzana Bednárová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 4 PB 09.53 x 09.18 09.53 9.53 08.86 08.32 x
7 Tereza ChaloupkováTereza Chaloupková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 1 PB 09.50 09.49 09.37 09.00 9.49 08.84 09.50 08.23
8 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 PB 09.19 09.12 08.98 09.19 9.19 08.24 08.86 08.92
9 Vanesa KučerováVanesa Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 8 SB 08.39 08.39 07.96 08.38 8.39
10 Jana BerkováJana Berková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
08 3 PB 08.15 07.65 08.15 07.90 8.15
11 Laura KučerováLaura Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 5 SB 00.00 -
MS Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 16 11.76 11.76 x 11.60 11.76
MS Kamila KnotkováKamila Knotková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 12 PB 10.21 10.21 07.60 09.47 10.21
MS Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 15 SB 09.80 09.80 09.48 07.97 9.80
MS Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 6 SB 08.09 07.65 08.09 x 8.09
MS Anna PecinovskáAnna Pecinovská
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 7 SB 07.81 x 07.81 x 7.81
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 21.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka ValešováLenka Valešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 23 SB 14.35 13.80 13.38 13.61 13.80 14.35 x 13.72
2 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 21 SB 13.80 13.80 x x 13.80 x 13.33 x
3 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
06 17 PB 12.76 11.52 x x 11.52 x 12.16 12.76
4 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 SB 12.15 10.64 11.51 12.15 12.15 x x x
5 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 18 PB 12.12 x 11.25 11.27 11.27 12.12 x 11.57
6 Sára DočekalováSára Dočekalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 15 PB 12.09 11.25 10.58 11.73 11.73 11.05 11.39 12.09
7 Eliška DobešováEliška Dobešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 PB 11.99 11.70 11.89 11.99 11.99 11.73 11.69 11.68
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 PB 11.21 11.18 x 10.55 11.18 10.63 11.16 11.21
9 Anežka KrálováAnežka Králová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 PB 10.45 10.35 10.45 x 10.45
10 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
03 4 PB 10.28 10.28 09.12 09.43 10.28
11 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 13 SB 10.24 10.13 x 10.24 10.24
12 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1 PB 08.25 07.87 07.85 08.25 8.25
13 Nela ŽigmundováNela Žigmundová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
06 8 PB 07.59 07.59 07.08 07.27 7.59
14 Dagmar JelínkováDagmar Jelínková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
05 6 PB 07.32 07.11 07.32 07.22 7.32
15 Marina PechováMarina Pechová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 SB 07.14 06.52 07.14 06.91 7.14
16 Kateřina HerboltováKateřina Herboltová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 3 PB 06.87 06.87 06.56 06.12 6.87
17 Alexandra HrachováAlexandra Hrachová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
06 2 PB 06.70 06.70 05.78 06.59 6.70
18 Karolína JoselevičováKarolína Joselevičová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 10 SB 06.45 06.07 06.45 06.43 6.45
MS Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 22 SB 13.43 13.43 x 13.21 13.43
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 20 12.40 11.23 12.37 12.40 12.40
MS Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 14 10.82 10.82 10.81 x 10.82
MS Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 11 09.72 09.72 x x 9.72
MS Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 09.34 08.37 09.19 09.34 9.34
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 21.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 14.00 13.95 13.62 13.55 13.95 13.20 13.42 14.00
2 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
08 2 PB 12.15 10.98 12.15 11.37 12.15 11.74 11.80 11.73
3 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 4 PB 11.15 10.23 x 10.64 10.64 11.15 10.77 10.75
4 Radek NěmečekRadek Němeček
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
08 1 PB 10.41 08.90 10.00 09.98 10.00 08.82 10.41 09.22
5 Jan VighJan Vigh
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
08 3 PB 08.54 07.57 07.75 07.28 7.75 08.54 08.31 08.11
MS Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 9 SB 13.59 13.20 13.56 13.20 13.56 13.59 13.11 13.56
MS Petr ZahrádkaPetr Zahrádka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 7 13.22 11.82 11.50 13.22 13.22 11.79 12.65 x
MS Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 6 PB 13.15 13.15 12.37 13.01 13.15 11.76 x 12.30
MS Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 5 SB 10.43 09.97 09.90 10.43 10.43
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 21.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam FliegelAdam Fliegel