Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň, 1500m OPEN

Praha - Stromovka (18. 2. 2024)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 18.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.42 qA
2 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.84 qA
3 Vítek BeštaVítek Bešta 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6 08.16 qB
4 Marek SmolíkMarek Smolík 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 08.68
5 84 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.94
6 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.34
7 David BlumDavid Blum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 18.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.63 qA
2 Jaromír SuchýJaromír Suchý 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.18 qB
3 Adam ČížekAdam Čížek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.24
4 Oskar KotišOskar Kotiš 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 PB 08.43
5 Sebastián PangrácSebastián Pangrác 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 08.59
6 4 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 09.11
7 12 Rafael Ali AdjalRafael Ali Adjal 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.32
8 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 09.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 18.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.62 qA
2 David MarešDavid Mareš 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.07 qB
3 Vítek BartošVítek Bartoš 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6 08.20 qB
4 Donart RamiziDonart Ramizi 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 PB 08.32
5 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 08.93
6 Václav WachtlVáclav Wachtl 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 PB 08.95
7 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.00
8 Ondřej JiřinaOndřej Jiřina 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 18.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 07.72 qA
MS Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.09
3 Jan KaňákJan Kaňák 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 08.23
4 Matyáš KašparMatyáš Kašpar 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.27
5 6 Matouš DrnecMatouš Drnec 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 PB 08.46
6 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 08.52
7 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.88
8 87 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 18.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 PB 07.74 qA
2 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 07.83 qA
3 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 08.10 qB
4 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 PB 08.14 qB
5 1 Radek PrinclRadek Princl 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 08.47
6 14 Richard KocmálRichard Kocmál 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 SB 08.93
7 2 David ŠelmátDavid Šelmát 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 09.21
8 Filip JančaFilip Janča 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 PB 10.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 18.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.87 qA
2 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 PB 07.90 qB
3 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.20 qB
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 08.27
5 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.92
6 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 09.11
7 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.86
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 18.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 07.37
2 4 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.53
3 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 SB 07.60
4 2 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 07.77
5 1 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 07.79
6 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 07.81
7 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 07.88
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.2.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Pavel FauknerPavel Faukner 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 SB 08.16
2 41 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 08.55
3 Filip FialaFilip Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.80
4 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 08.91
5 57 Štěpán CimplŠtěpán Cimpl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.07
6 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 09.09
7 4 Daniel PešírDaniel Pešír 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.19
8 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.23
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 18.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Pavel FauknerPavel Faukner 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 08.21 qA
2 4 Antonín PechanAntonín Pechan 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.19 qB
3 David HolečekDavid Holeček 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 09.27 qB
4 Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 PB 09.39 qB
5 54 Pavel KratochvílPavel Kratochvíl 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.07
6 Jonáš ÚlovecJonáš Úlovec 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 PB 10.52
7 Martin MatúšMartin Matúš 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 10.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 18.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.57 qA
2 Aleš HupákAleš Hupák 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.09 qA
3 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5 SB 09.33 qB
4 2 Martin BořánekMartin Bořánek 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 09.68
5 Martin OlejníkMartin Olejník 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 10.08
6 Václav ToušVáclav Touš 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 PB 10.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 18.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip FialaFilip Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.76 qA
2 4 Daniel PešírDaniel Pešír 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.05 qA
3 55 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.49
4 43 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.56
5 5 Adam HlaváčikAdam Hlaváčik 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.92
6 Jan ŠilerJan Šiler 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.28
7 David ŠrédlDavid Šrédl 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.19
8 Karel VaněkKarel Vaněk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 18.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 PB 08.90 qA
2 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.12 qA
3 45 Václav BrichtaVáclav Brichta 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.41 qB
4 Jiří TäglJiří Tägl 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 09.66
5 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 09.80
6 Kristián KočíKristián Kočí 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 PB 10.05
7 Radek KadlecRadek Kadlec 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 10.27
8 58 Ondřej SejpkaOndřej Sejpka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 10.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 18.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Štěpán CimplŠtěpán Cimpl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.99 qA
2 Adam ToušAdam Touš 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 PB 09.13 qB
3 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 09.40 qB
4 Štěpán BlahnaŠtěpán Blahna 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.47 qB
5 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 09.47
6 47 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.55
7 Bohdan PletichaBohdan Pleticha 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.62
8 Dominik KopeckýDominik Kopecký 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 10.29
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.2.2024 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 SB 08.16
2 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 08.27
3 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.41
4 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 08.45
5 Ludmila RůžičkováLudmila Růžičková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.47
6 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 08.54
7 Denisa MitošinkováDenisa Mitošinková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 08.55
8 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.60
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 18.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 07.97
2 Denisa MitošinkováDenisa Mitošinková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.55 qA
MS Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.73
4 69 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.80 qB
5 Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 08.89
6 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.95
7 Sofie CíslerováSofie Císlerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 18.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.00
2 Ludmila RůžičkováLudmila Růžičková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.54 qA
3 Nela BurešováNela Burešová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 08.58 qB
4 39 Terezie ŠafaříkováTerezie Šafaříková 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 09.00
5 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.08
6 Gréta HavlicováGréta Havlicová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.13
7 Tereza BaštýnováTereza Baštýnová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 09.48
8 6 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 PB 09.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 18.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.38 qA
2 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 08.58 qB
MS Anna KlementováAnna Klementová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.70
4 Matylda HoudkováMatylda Houdková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.16
5 3 Elizaveta MironenkoElizaveta Mironenko 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 09.80
6 5 Klára ŠtěpánováKlára Štěpánová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 PB 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 18.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 08.20 qA
2 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 08.24 qA
MS Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 08.67
4 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.67 qB
5 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.93
6 Radka BalounováRadka Balounová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.12
7 Elizabeth PeschtováElizabeth Peschtová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 09.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 18.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.38
2 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5 PB 08.45 qA
3 6 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7 PB 08.77 qB
4 Anna SlámováAnna Slámová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.91
5 Helena MaškováHelena Mašková 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 PB 09.00
6 4 Alisa KalandiukAlisa Kalandiuk 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.21
7 76 Berenika JonášováBerenika Jonášová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 09.52
8 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 SB 10.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 18.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.45 qA
2 2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 08.64 qB
MS Klaudie FejfarováKlaudie Fejfarová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 08.83
MS 32 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 09.08
5 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 09.33
6 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 09.36
7 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.44
8 Lenka JanošíkováLenka Janošíková 10 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 18.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna BurešováAnna Burešová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.54
2 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 08.64 qB
3 Adéla MaškováAdéla Mašková 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 PB 09.04
4 Daniela HarkušaDaniela Harkuša 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.31
5 Melanie KusíkováMelanie Kusíková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.51
6 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 09.59
7 Gabriela BeňováGabriela Beňová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 09.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 18.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 08.50 qA
2 Aneta SeidlováAneta Seidlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.61 qB
3 Alena WachtlováAlena Wachtlová 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 PB 09.04
4 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.27
5 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.29
6 Sára JílkováSára Jílková 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 PB 09.42
7 2 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 PB 09.75
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.44
2 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 08.49
3 Marie KotrbatáMarie Kotrbatá 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 08.53
4 Anna StaňkováAnna Staňková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 SB 08.56
5 4 Stella ŠourkováStella Šourková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.72
6 1 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 SB 08.83
7 Mariama BelloMariama Bello 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.89
8 Lada KalounerováLada Kalounerová 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 08.94
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 08.43 qA
2 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.41
3 Viktorie MíkováViktorie Míková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.48
4 5 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.57
5 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 7 PB 09.64
6 18 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.10
7 Nikol PechováNikol Pechová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 11.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Stella ŠourkováStella Šourková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.48 qA
2 4 Kristýna KynclováKristýna Kynclová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.06 qB
3 3 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.08
4 Karolína KřivkováKarolína Křivková 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 09.56
5 22 Sofie DolenskáSofie Dolenská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.78
6 Anežka BaxováAnežka Baxová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 10.29
7 Diana HolekováDiana Holeková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 08.51 qA
2 Adéla BránskáAdéla Bránská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.23
3 Hana MaršálkováHana Maršálková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.25
4 Laura StryczkováLaura Stryczková 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 09.62
5 13 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.74
6 6 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.85
7 Simona KaslováSimona Kaslová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 10.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariama BelloMariama Bello 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.78 qA
2 14 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.10
3 Julie LiškováJulie Lišková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.29
4 19 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 09.70
5 4 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.78
6 Alena MaříkováAlena Maříková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 10.28
7 26 Nela PetráskováNela Petrásková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StaňkováAnna Staňková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 PB 08.60 qA
2 Viktorie BorovanskáViktorie Borovanská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.14
3 2 Taťána NesnídalováTaťána Nesnídalová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.46
4 Adriana KočíAdriana Kočí 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 09.91
5 Františka KřížkováFrantiška Křížková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.94
6 Anna JoglováAnna Joglová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.93 qB
2 Gréta PřibáňováGréta Přibáňová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.19
3 Veronika NyklesováVeronika Nyklesová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.40
4 3 Eliška KodýdkováEliška Kodýdková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 09.43
5 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 09.59
6 5 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.70
7 Sarah PajkošováSarah Pajkošová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 10.24
8 10 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KotrbatáMarie Kotrbatá 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.79 qA
2 15 Anežka DrtinováAnežka Drtinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.08 qB
3 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 09.12
4 Sofiya VološčukovaSofiya Vološčukova 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.33
5 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 09.61
6 2 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 09.97
7 Monika BeranováMonika Beranová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 10.08
8 Kateřina ZahrádkováKateřina Zahrádková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 10.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 08.98 qB
2 Anna HuttováAnna Huttová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 PB 09.11
3 Ella RoháčováElla Roháčová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.50
4 21 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.60
5 Barbora ČadilováBarbora Čadilová 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 09.72
6 Karolína ValečkováKarolína Valečková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 09.85
7 Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.95
8 Eliška HamouzováEliška Hamouzová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada KalounerováLada Kalounerová 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 08.82 qA
2 Karolína HušákováKarolína Hušáková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.89 qB
3 Adéla KrálováAdéla Králová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.03 qB
4 Sophia GubricováSophia Gubricová 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 09.53
5 20 Stella NachtigallováStella Nachtigallová 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 PB 09.66
6 Barbora MottlováBarbora Mottlová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.72
7 Viktorie HermanováViktorie Hermanová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.93
8 27 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 PB 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie MaškováSofie Mašková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.07 qB
2 3 Nela MakarovičováNela Makarovičová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 09.10
3 2 Kateřina TampováKateřina Tampová 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 09.38
4 Julie PáníkováJulie Páníková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.55
5 Karolína MikušováKarolína Mikušová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.57
6 6 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 09.71
7 11 Nela VítkováNela Vítková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.81
8 Kristýna UngrováKristýna Ungrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.95 qB
2 Eliška MouleováEliška Mouleová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09.28
3 Barbora NovotnáBarbora Novotná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.39
4 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 09.52
5 Natálie GruberováNatálie Gruberová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.84
6 Antonie BenešováAntonie Benešová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.86
7 Barbora HoudkováBarbora Houdková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 10.13
8 24 Rozálie KreisováRozálie Kreisová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 10.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (ne, 18.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 08.86 qA
2 Magdaléna KleinováMagdaléna Kleinová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 09.11
3 23 Viktorie KarpíškováViktorie Karpíšková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.34
4 Karolína FoistováKarolína Foistová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 09.40
5 Johana KutnáJohana Kutná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.64
6 3 Yevheniia LoshakovaYevheniia Loshakova 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.87
7 2 Thi Minh Anh Anna VoThi Minh Anh Anna Vo 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 10.05
8 17 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 10.64
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ČechuraVít Čechura 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 17.49
2 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 17.60
3 4 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 17.78
4 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 18.01
5 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 18.52
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 18.08
MS Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 18.47
MS Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 18.81
MS Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.16
Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 DQ
Poznámky:
Švantner - DQ - TP 44.6.1
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LiškaMatěj Liška 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 18.66
2 1 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 18.93
3 Adam ČížekAdam Čížek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 19.19
4 6 Adam KošátkoAdam Košátko 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 19.34
5 7 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.32
3 Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DQ
Poznámky:
Dušek - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 19.47
2 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 PB 19.73
3 Jiří HolečekJiří Holeček 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 20.94
4 8 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 21.59
5 David BlumDavid Blum 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.00
6 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.35
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 19.72
2 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 PB 21.39
3 Viktor ProkopViktor Prokop 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 21.63
4 4 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 21.64
5 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 21.76
MS Kryštof UrbanKryštof Urban 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 23.08
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.45
2 Jaromír SuchýJaromír Suchý 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.98
3 Otakar BednářOtakar Bednář 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 20.45
4 10 Jiří FrýzekJiří Frýzek 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 PB 21.45
5 Jakub ZikmundovskýJakub Zikmundovský 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 22.18
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek BeštaVítek Bešta 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 19.19
2 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.43
3 88 Václav NovotnýVáclav Novotný 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 19.92
4 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.83
Ondřej JiřinaOndřej Jiřina 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6 DQ
Poznámky:
Jiřina - DQ - TP 44.6.1
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 19.13
2 David MarešDavid Mareš 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 20.08
3 12 Rafael Ali AdjalRafael Ali Adjal 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 22.42
Jan KaňákJan Kaňák 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 DQ
Poznámky:
Kaňák - DQ - TP 44.6.1
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 18.2.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek RendlMarek Rendl 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 19.68
2 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 21.39
14 Richard KocmálRichard Kocmál 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 DQ
Poznámky:
Kocmál - DQ - TP 44.6.1
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 19.90
2 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 19.94
3 Filip FialaFilip Fiala 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.10
4 47 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 23.71
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.88
2 59 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.35
3 Eliáš VlachEliáš Vlach 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 23.88
Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6 DQ
Poznámky:
Špatenka- 6.dráha DQ dle TP 44.6.1
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ToušAdam Touš 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 PB 22.37
2 Bohdan PletichaBohdan Pleticha 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 23.52
3 Kristián KočíKristián Kočí 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 25.87
Karel VaněkKarel Vaněk 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DQ
Jáchym KoubaJáchym Kouba 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 DQ
Poznámky:
Kouba, Vaněk - DQ dle TP 44.6.1
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 23.14
2 Jiří TäglJiří Tägl 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5 23.76
3 Dominik KopeckýDominik Kopecký 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 25.36
4 6 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 26.67
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PotužníkDavid Potužník 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 21.81
2 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 2 22.59
3 56 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 23.14
4 Martin OlejníkMartin Olejník 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 24.67
5 52 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 28.60
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠilerJan Šiler 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 24.05
2 Jonáš ÚlovecJonáš Úlovec 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 25.20
3 Václav ToušVáclav Touš 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 PB 25.50
51 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 DQ
Poznámky:
Sýkora - DQ dle TP 44.6.1
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 18.36
MS Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 18.76
MS Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 19.12
MS Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.50
5 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 19.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 19.96
2 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 20.02
MS Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.20
MS Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 20.28
MS Anna BurešováAnna Burešová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 20.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 20.22
2 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 20.53
3 Denisa MitošinkováDenisa Mitošinková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 20.54
MS Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 20.57
5 3 Týna BurdováTýna Burdová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 20.69
MS Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 20.72
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila RůžičkováLudmila Růžičková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 20.41
2 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.03
3 2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 21.10
4 Terezie SolčanskáTerezie Solčanská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.52
Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 DQ
Poznámky:
Fischerová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SeidlováAneta Seidlová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 20.37
2 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 PB 20.51
MS Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.63
MS Klaudie FejfarováKlaudie Fejfarová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 21.22
5 Melanie KusíkováMelanie Kusíková 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 23.16
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SlámováAnna Slámová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 21.07
2 Tereza ŽemličkováTereza Žemličková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 21.14
3 Nela BurešováNela Burešová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 21.27
4 6 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 21.30
5 5 Agáta CísařováAgáta Císařová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 21.65
6 Radka BalounováRadka Balounová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 20.67
2 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 21.32
3 Nela JílkováNela Jílková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.01
4 Nikola ZajícováNikola Zajícová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 22.60
5 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 22.63
6 Tereza BaštýnováTereza Baštýnová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 23.60
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 21.72
2 Zuzana RýdlováZuzana Rýdlová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 21.84
3 Anežka PolívkováAnežka Polívková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 22.50
4 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 22.82
5 Elen KlasnováElen Klasnová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 23.11
Lucie KopalováLucie Kopalová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DQ
Poznámky:
Kopalová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 20.38
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 21.02
3 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 22.48
4 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.22
5 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 23.93
6 Elizabeth PeschtováElizabeth Peschtová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 23.95
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gréta HavlicováGréta Havlicová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 21.92
2 Emma ProkopováEmma Prokopová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 23.18
3 2 Eliška KrčmováEliška Krčmová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 PB 24.26
4 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 25.11
5 Vendula HrachováVendula Hrachová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 26.82
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6 20.82
2 Denisa LukášováDenisa Lukášová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 22.02
3 Sofie CíslerováSofie Císlerová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 22.04
4 Lenka Van Quynh NguyenLenka Van Quynh Nguyen 09 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 22.54
5 Kristýna PáleníkováKristýna Páleníková 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 24.46
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MaškováAdéla Mašková 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 22.32
2 Daniela HarkušaDaniela Harkuša 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.73
3 3 Nina BurdováNina Burdová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.57
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MaixnerováZuzana Maixnerová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 20.76
2 Helena MaškováHelena Mašková 10 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 22.59
3 6 Jolana VichrováJolana Vichrová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 23.67
37 Ellen GabrielováEllen Gabrielová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 DQ
Poznámky:
Gabrielová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 20.55
2 4 Stella ŠourkováStella Šourková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 20.61
3 6 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 21.02
4 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 21.56
5 Mariama BelloMariama Bello 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.40
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 20.83
2 5 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 21.50
3 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 21.66
MS Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 22.10
5 2 Johana MachulkováJohana Machulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.52
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Veronika ZikmundováVeronika Zikmundová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 21.56
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 21.68
3 14 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 22.15
4 Magdaléna KleinováMagdaléna Kleinová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 22.48
5 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 23.17
Karolína FoistováKarolína Foistová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 DQ
Poznámky:
Foistová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SedláčkováViktorie Sedláčková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 22.31
2 Adéla BránskáAdéla Bránská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.95
3 2 Taťána NesnídalováTaťána Nesnídalová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 23.14
4 Ella RoháčováElla Roháčová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 23.32
5 Johana KutnáJohana Kutná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 23.64
Veronika NyklesováVeronika Nyklesová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DQ
Poznámky:
Nyklesová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 23.34
2 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 23.46
3 5 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 23.66
4 Kateřina ZahrádkováKateřina Zahrádková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 23.90
5 2 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 24.43
Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 DQ
Poznámky:
Pajmová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MikušováKarolína Mikušová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 22.47
2 Barbora NovotnáBarbora Novotná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.05
3 Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.22
4 Viktorie ŠtolbováViktorie Štolbová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 25.59
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KřivkováKarolína Křivková 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 23.27
2 Barbora ČadilováBarbora Čadilová 11 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 23.38
3 12 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.90
4 3 Yevheniia LoshakovaYevheniia Loshakova 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.28
2 Thi Minh Anh Anna VoThi Minh Anh Anna Vo 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 4 DQ
Alžběta VolkováAlžběta Volková 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 DQ
Poznámky:
Volková, Vo - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie LiškováJulie Lišková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.45
2 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2 23.74
3 16 Katka ŠindelářováKatka Šindelářová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 PB 25.59
4 Alena MaříkováAlena Maříková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.93
Sarah PajkošováSarah Pajkošová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DQ
Barbora HoudkováBarbora Houdková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6 DQ
Poznámky:
Houdková, Pajkošová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Kristýna KynclováKristýna Kynclová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.44
2 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 23.26
3 25 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 23.51
4 Julie PáníkováJulie Páníková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.81
5 Kristýna UngrováKristýna Ungrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.36
Monika BeranováMonika Beranová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DQ
Poznámky:
Beranová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 21.80
2 3 Nela MakarovičováNela Makarovičová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 22.24
3 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 23.94
4 Sophia GubricováSophia Gubricová 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 24.45
5 Adriana KočíAdriana Kočí 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 3 25.14
24 Rozálie KreisováRozálie Kreisová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DQ
Poznámky:
Kreisová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Eliška KodýdkováEliška Kodýdková 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 23.13
2 Hana MaršálkováHana Maršálková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.16
3 Barbora MottlováBarbora Mottlová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.28
4 27 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 24.26
Anna JoglováAnna Joglová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 DQ
Poznámky:
Joglová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 1 22.31
2 Sofiya VološčukovaSofiya Vološčukova 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.94
3 4 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 23.30
4 Natálie GruberováNatálie Gruberová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.36
Diana HolekováDiana Holeková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DQ
Poznámky:
Holeková - DQ - TP 44.6.1
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (ne, 18.2.2024 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BorovanskáViktorie Borovanská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.53
2 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 23.15
3 Eliška MouleováEliška Mouleová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.33
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LiškaMatěj Liška 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 40.02
2 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 40.46
3 5 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 40.86
4 Jaromír SuchýJaromír Suchý 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 43.12
5 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 49.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 5 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 40.08
MS Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 40.52
MS Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 41.82
4 3 Alexander DušekAlexander Dušek 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 41.92
MS Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 42.41
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 43.87
2 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 PB 44.60
3 4 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 45.10
Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DQ
3 Týna BurdováTýna Burdová 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DQ
Poznámky:
Burdová, Nováková - DQ - TP 44.6.1
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 44.52
2 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 PB 45.06
3 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 45.15
4 Aneta VakešováAneta Vakešová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 45.27
5 Kristýna VítůKristýna Vítů 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 48.41
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 49.04
2 Nikola ZajícováNikola Zajícová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 51.13
3 Tereza BaštýnováTereza Baštýnová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 52.67
4 Kristýna PáleníkováKristýna Páleníková 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 53.71
5 Elizabeth PeschtováElizabeth Peschtová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 57.20
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 47.21
2 5 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 47.99
3 4 Tereza AdamcováTereza Adamcová 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 51.85
4 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 52.57
Denisa LukášováDenisa Lukášová 09 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 DQ
Poznámky:
Lukášová - DQ - TP 44.6.1
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 41.23
MS Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 43.06
MS Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 43.27
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 44.51
MS Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 45.02
6 5 Klára ŠtěpánováKlára Štěpánová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 56.27
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 40.80
MS Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 43.84
MS Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 44.13
MS Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 45.29
MS Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 47.56
MS Ludmila ŠtěpánováLudmila Štěpánová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 53.56
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 1 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2:10.73
MS 3 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 2:12.43
MS 2 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:13.01
4 6 Adam KošátkoAdam Košátko 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 2:14.95
5 5 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:15.31
6 7 Adam MalýAdam Malý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:37.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Stanislav ŘehůřekStanislav Řehůřek 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. PB 2:28.70
2 12 Rafael Ali AdjalRafael Ali Adjal 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.90
3 13 David BínaDavid Bína 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.56
4 8 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.49
5 14 Richard KocmálRichard Kocmál 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2:34.70
6 10 Jiří FrýzekJiří Frýzek 09 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. PB 2:36.87
7 11 Ruslan LopatinRuslan Lopatin 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:00.46
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 49 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2:21.88
2 41 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:24.36
MS 42 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 2:25.85
4 44 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. PB 2:28.34
5 43 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:39.69
6 47 Jakub SchweinerJakub Schweiner 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 2:44.11
MS 40 Martin PerničkaMartin Pernička 12 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 2:47.41
8 45 Václav BrichtaVáclav Brichta 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:50.46
9 5 Adam HlaváčikAdam Hlaváčik 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:53.89
10 2 Robin PoulRobin Poul 11 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3:05.45
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 56 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.37
2 55 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:50.02
3 4 Antonín PechanAntonín Pechan 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:52.72
4 54 Pavel KratochvílPavel Kratochvíl 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.16
5 59 Matyáš ZímaMatyáš Zíma 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:57.57
6 58 Ondřej SejpkaOndřej Sejpka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2:58.12
7 57 Štěpán CimplŠtěpán Cimpl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:59.65
8 6 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:03.32
MS 51 Filip SýkoraFilip Sýkora 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:18.89
10 52 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:22.23
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 18.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 28 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:21.90
MS 30 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. PB 2:22.68
3 6 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 2:25.47
MS 31 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2:28.30
5 33 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:38.01
MS 32 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2:48.31
7 39 Terezie ŠafaříkováTerezie Šafaříková 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 2:49.79
8 35 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3:00.08
9 36 Dominika VodičkováDominika Vodičková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:06.46
10 37 Ellen GabrielováEllen Gabrielová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3:14.86
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Johana MachulkováJohana Machulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 2:32.12
2 1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek SB 2:35.82
3 4 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 2:36.27
MS 3 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:40.63
5 5 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:53.50
6 6 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.77
7 5 Viola MarešováViola Marešová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:03.20
8 9 Sofie SpálenskáSofie Spálenská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:09.46
7 Eliška NováEliška Nová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 13 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:43.72
2 15 Anežka DrtinováAnežka Drtinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:48.48
3 14 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49.24
4 11 Nela VítkováNela Vítková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.72
5 12 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:07.51
6 10 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:11.53
7 18 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3:13.06
8 16 Katka ŠindelářováKatka Šindelářová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3:19.68
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 25 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:44.91
2 19 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2:53.26
3 21 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:56.20
4 22 Sofie DolenskáSofie Dolenská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:03.64
5 23 Viktorie KarpíškováViktorie Karpíšková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:04.50
6 27 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3:05.79
7 20 Stella NachtigallováStella Nachtigallová 12 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3:08.42
8 24 Rozálie KreisováRozálie Kreisová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:09.73
9 26 Nela PetráskováNela Petrásková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3:20.59
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 18.2.2024 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 14 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 4:08.42
2 12 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. PB 4:08.84
MS 15 Jakub PietrulaJakub Pietrula 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 4:13.37
MS 13 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 4:15.36
MS 16 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 4:21.43
6 19 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 4:27.80
7 20 Zdeněk ŠtičkaZdeněk Štička 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 4:30.67
MS 26 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 4:31.67
MS 23 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. PB 4:33.12
MS 25 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. PB 4:38.72
MS 24 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. PB 4:42.87
12 27 Alois KovaľAlois Kovaľ 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 5:06.49
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 18.2.2024 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 79 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 4:29.07
MS 80 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 4:30.07
3 3 Jan ŠmídJan Šmíd 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 4:32.88
MS 78 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:34.84
MS 83 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 4:37.21
6 86 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:50.62
7 89 David CihlářDavid Cihlář 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4:50.72
8 87 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:51.18
MS 85 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 5:00.11
10 88 Václav NovotnýVáclav Novotný 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5:00.71
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. SB 4:55.13
MS 2 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:05.84
MS 5 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 5:08.91
MS 4 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 5:09.56
5 3 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:10.95
6 6 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 5:16.04
MS 7 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5:33.49
8 8 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 5:36.76
9 9 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 6:03.91
10 10 Nina Daniela KohoutováNina Daniela Kohoutová 08 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7:09.96
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 4:55.42
2 62 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice PB 4:57.34
MS 61 Klára JoskováKlára Josková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 4:58.32
MS 66 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 4:59.29
MS 68 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... PB 5:01.27
MS 63 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice PB 5:05.92
MS 65 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 5:08.82
MS 64 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:12.45
MS 67 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:22.64
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 69 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 5:10.64
2 71 Lucie HorskáLucie Horská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 5:14.60
MS 70 Vanda KotíkováVanda Kotíková 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5:30.83
MS 72 Sabina VernerováSabina Vernerová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5:37.02
MS 73 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:42.92
6 75 Natálie ŠmejkalováNatálie Šmejkalová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 5:59.52
7 76 Berenika JonášováBerenika Jonášová 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 6:42.84
8 77 Taťána HerynkováTaťána Herynková 10 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7:16.83
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.85
2 2 Ondřej SlivoňOndřej Slivoň 09 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 5 PB 09.13
3 Matěj HrubýMatěj Hrubý 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 09.18
MS Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09.21
5 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 PB 09.27
MS Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 09.39
7 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 09.50
Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HosnedlDavid Hosnedl 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.06
2 84 Jakub DivišJakub Diviš 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.29
3 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 11.59
4 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 11.62
5 8 Lukáš PanzerLukáš Panzer 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.82
6 Jan PařízekJan Pařízek 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.48
7 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.65
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci

(ne, 18.2.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 09.84
2 49 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 SB 10.03
3 41 Vojtěch MusilVojtěch Musil 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 10.59
4 55 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.40
5 3 Jáchym FilipJáchym Filip 12 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 1 11.92
6 43 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 12.03
7 2 Martin BořánekMartin Bořánek 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 13.46
8 Martin MatúšMartin Matúš 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 14.71
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 09.87
2 Adéla BránskáAdéla Bránská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 11.80
3 25 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 12.20
4 5 Viola MarešováViola Marešová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.48
5 Sarah PajkošováSarah Pajkošová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 12.76
6 Viktorie ŠtolbováViktorie Štolbová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8 14.88
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.34
2 Barbora NovotnáBarbora Novotná 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.92
3 5 Tereza ŘíhánkováTereza Říhánková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 11.98
4 Hana MaršálkováHana Maršálková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.24
5 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 15.03
6 Sophia GubricováSophia Gubricová 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 16.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 10.59
2 Marie KotrbatáMarie Kotrbatá 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.59
3 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 PB 11.65
4 13 Michaela PanzerováMichaela Panzerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 11.86
5 Gréta PřibáňováGréta Přibáňová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.28
6 Barbora MottlováBarbora Mottlová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.95
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 10.66
2 12 Natálie NovákováNatálie Nováková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 11.84
3 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 12.20
4 Antonie ZimmelováAntonie Zimmelová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.42
5 Nela ŠilhánkováNela Šilhánková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.13
6 9 Sofie SpálenskáSofie Spálenská 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 17.01
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 10.71
2 2 Taťána NesnídalováTaťána Nesnídalová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.06
3 Karolína ValečkováKarolína Valečková 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 12.65
4 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 14.23
5 Zuzana PrunerováZuzana Prunerová 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 8 14.52
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HušákováKarolína Hušáková 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 10.69
2 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 3 10.80
3 3 Simona VávrováSimona Vávrová 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.71
4 6 Jana KleisnerováJana Kleisnerová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 12.17
5