Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Běh Lužánkami

Brno (23. 3. 2024)

Přespolní běh - Muži

(so, 23.3.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 25:28
2 4 David KalábDavid Kaláb 87 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 25:44
3 5 David ŽigoDavid Žigo 98 PROefekt teamPROefekt team 26:28
4 166 Jaroslav PelikanJaroslav Pelikan 88 BananasBananas 28:17
5 104 Daniel KöglerDaniel Kögler 98 Valachbajk teamValachbajk team 30:11
6 96 Michal JuřičkaMichal Juřička 87 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 30:26
7 208 Michal ŠímaMichal Šíma 90 30:59
8 70 Adam HejnaAdam Hejna 84 31:02
9 196 Jan SlavíkJan Slavík 87 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 31:24
10 239 Martin VybíralMartin Vybíral 88 31:52
11 98 Jaroslav KantorekJaroslav Kantorek 95 31:54
12 23 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 32:02
13 178 Michal RenskýMichal Renský 79 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 32:04
14 72 Jakub HodulJakub Hodul 90 Družba PiešťanyDružba Piešťany 32:07
15 105 Jiří KolářJiří Kolář 76 Hammer OCR teamHammer OCR team 32:19
16 46 Ctirad FanfrdlaCtirad Fanfrdla 74 Orel SilůvkyOrel Silůvky 32:23
17 83 Tomáš ChudomskýTomáš Chudomský 86 32:49
18 107 Jakub KonečnýJakub Konečný 90 33:16
19 38 Radek DoleželRadek Doležel 72 33:20
20 250 David ŠťavíkDavid Šťavík 04 AK RosiceAK Rosice 33:23
21 139 Vojtěch MiklasVojtěch Miklas 90 33:48
22 135 Jiří MásloJiří Máslo 98 KostelečáciKostelečáci 33:54
23 198 Maroš SovákMaroš Sovák 85 33:54
24 67 Klaus HeidlerKlaus Heidler 95 34:17
25 136 David MatiDavid Mati 97 34:22
26 40 Petr DoupníkPetr Doupník 79 34:32
27 217 Radek TomekRadek Tomek 99 34:32
28 181 Jan RychtářJan Rychtář 85 34:41
29 249 Jaroslav KáraJaroslav Kára 85 34:43
30 248 Libor SrubekLibor Srubek 79 34:45
31 233 Filip VlčekFilip Vlček 94 34:57
32 172 Daniel PolášekDaniel Polášek 93 Beskyd NaturalBeskyd Natural 34:57
33 56 Cristian GherțescuCristian Gherțescu 97 Heidelberg Materials Digital Hub BrnoHeidelberg Materials Digita... 35:13
34 32 Dalimil FanfrdlaDalimil Fanfrdla 73 35:30
35 55 Ondřej GencoOndřej Genco 96 35:46
36 224 Dalibor UhlirDalibor Uhlir 80 35:56
37 78 Jiří HrabalaJiří Hrabala 88 35:58
38 229 Filip VašíčekFilip Vašíček 87 36:04
39 140 Václav MiklasVáclav Miklas 94 36:06
40 13 Petr BartelPetr Bartel 81 36:13
41 130 Tomáš LétalTomáš Létal 84 36:17
42 244 Pavel ZikmundPavel Zikmund 82 36:17
43 101 Filip KirchnerFilip Kirchner 77 Orel BrnoOrel Brno 36:18
44 124 Lukáš KukletaLukáš Kukleta 93 36:21
45 60 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 36:25
46 254 Tomáš HájekTomáš Hájek 91 36:29
47 235 Josef VondraJosef Vondra 71 KostelečáciKostelečáci 36:49
48 84 Michal IngrMichal Ingr 88 VacenoviceVacenovice 36:56
49 205 Vlastimil ŠevčíkVlastimil Ševčík 87 36:57
50 54 David GayerDavid Gayer 87 37:00
51 123 Jan KujaJan Kuja 89 37:13
52 197 Jiri SomsiJiri Somsi 86 37:13
53 207 Václav ŠikVáclav Šik 88 37:17
54 149 Tomáš MusálekTomáš Musálek 92 37:25
55 61 Tomáš HájekTomáš Hájek 86 37:25
56 201 Pavel ŠancaPavel Šanca 79 37:27
57 47 Tomáš FerlíkTomáš Ferlík 81 37:29
58 85 Luboš JanhubaLuboš Janhuba 85 37:30
59 79 Petr HrabalaPetr Hrabala 63 37:37
60 26 Aaron CollierAaron Collier 82 37:52
61 257 Lukáš VozdeckýLukáš Vozdecký 83 37:55
62 242 Ondřej VyroubalOndřej Vyroubal 91 37:56
63 35 Martin DohnalMartin Dohnal 93 No Miles No SmilesNo Miles No Smiles 38:12
64 173 Michal PožárMichal Požár 77 38:21
65 186 Aleksi SaarinenAleksi Saarinen 84 38:26
66 160 Jan OndroušekJan Ondroušek 75 38:28
67 22 Jiří BorekJiří Borek 79 38:32
68 255 Milan FlorianMilan Florian 85 38:33
69 68 Lukáš HeinzLukáš Heinz 92 38:46
70 202 Michal ŠebelaMichal Šebela 74 39:01
71 171 Radim PoláchRadim Polách 90 39:01
72 230 Lukáš VavakLukáš Vavak 87 Running lionsRunning lions 39:08
73 64 Jan HanusJan Hanus 92 39:13
74 200 Bohumil ŠamalíkBohumil Šamalík 75 39:16
75 93 Ivo JosífekIvo Josífek 79 39:20
76 16 Zbyněk BednářZbyněk Bednář 73 Orel JamnéOrel Jamné 39:36
77 116 Ondřej KrutílekOndřej Krutílek 81 39:43
78 77 Evžen HovorkaEvžen Hovorka 89 39:48
79 157 Marek NovákMarek Novák 89 39:52
80 234 Jakub VondraJakub Vondra 98 KostelečáciKostelečáci 39:59
81 175 Václav PurVáclav Pur 55 40:13
82 65 Štěpán HavlíčekŠtěpán Havlíček 83 40:22
83 225 Petr UhlířPetr Uhlíř 89 40:27
84 62 Albín HanákAlbín Hanák 51 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 40:32
85 246 Petr ŽandaPetr Žanda 88 Heidelberg Materials Digital Hub BrnoHeidelberg Materials Digita... 40:41
86 11 Radek BábíkRadek Bábík 80 40:50
87 37 Lukáš DolákLukáš Dolák 88 41:18
88 206 Ivor ŠevčíkIvor Ševčík 81 41:26
89 63 Mihály HanulicsMihály Hanulics 81 41:36
90 218 Jakub TrličíkJakub Trličík 87 41:38
91 164 Miroslav PaulďuroMiroslav Paulďuro 58 Triatlon VladkoTriatlon Vladko 41:45
92 52 Jakub GabrielJakub Gabriel 93 Heidelberg Materials Digital Hub BrnoHeidelberg Materials Digita... 41:49
93 221 František TrtílekFrantišek Trtílek 81 41:59
94 216 Jaroslav TomanJaroslav Toman 94 42:07
95 129 David LenhartDavid Lenhart 79 42:11
96 243 Martin ZavadilMartin Zavadil 88 42:24
97 21 Tomáš BoráňTomáš Boráň 01 42:35
98 49 Roman ForalRoman Foral 67 42:39
99 48 Radek FojtíkRadek Fojtík 87 43:03
100 191 Ondřej SchneiderOndřej Schneider 81 43:09
101 211 Jan ŠplíchalJan Šplíchal 77 43:29
102 147 Pavel MrázekPavel Mrázek 92 43:32
103 125 Pavel KyllarPavel Kyllar 88 43:53
104 185 Radek ŘihákRadek Řihák 91 44:00
105 228 Petr VašíčekPetr Vašíček 88 44:25
106 121 Michal KubišMichal Kubiš 84 Heidelberg Materials Digital Hub BrnoHeidelberg Materials Digita... 44:33
107 182 Martin ŘehánekMartin Řehánek 84 44:54
108 29 Petr ČiháčekPetr Čiháček 79 45:00
109 17 Lukáš BendaLukáš Benda 88 45:17
110 59 Zdeněk HabrZdeněk Habr 67 45:25
111 119 Pavel KubešPavel Kubeš 68 45:36
112 91 Ondrej JebavyOndrej Jebavy 83 46:06
113 141 Andrej MilecAndrej Milec 82 46:17
114 112 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 85 46:33
115 163 Pavel ParmaPavel Parma 97 48:01
116 69 Zdeněk HejnaZdeněk Hejna 62 48:28
117 90 Lubomír JarošLubomír Jaroš 79 48:51
118 24 Michal BurešMichal Bureš 87 50:15
119 108 Zbyněk KosíkZbyněk Kosík 72 50:24
120 251 Tomáš KlimešTomáš Klimeš 79 51:43
121 106 Boris KoldaBoris Kolda 82 52:17
122 215 David TlustošDavid Tlustoš 74 52:42
123 110 Rostislav KoštialRostislav Koštial 84 53:03
124 127 Lukáš KynkalLukáš Kynkal 83 57:57
125 120 Radomír KubíkRadomír Kubík 64 Triatlon klub BrnoTriatlon klub Brno 59:57
126 42 Libor DražanLibor Dražan 60 Univerzita obranyUniverzita obrany 02:28
127 214 Aleš TejklAleš Tejkl 81 02:52
12 Václav BajerVáclav Bajer 90 DNS
44 Tomáš DvořáčekTomáš Dvořáček 87 DNS
75 Vlastimil HorkýVlastimil Horký 85 DNS
81 Adam HroudnýAdam Hroudný 02 Mizuno teamMizuno team DNS
87 Ondřej JanošíkOndřej Janošík 93 DNS
97 Dominik KáňaDominik Káňa 92 DNS
111 Zdeněk KošuličZdeněk Košulič 91 DNS
128 Jan KytlicaJan Kytlica 91 DNS
133 Marek LorencMarek Lorenc 87 Šneci v běhuŠneci v běhu DNS
137 Jakub MatuškaJakub Matuška 87 DNS
138 Zdenek MazalZdenek Mazal 85 DNS
155 Ondřej NohelOndřej Nohel 00 DNS
180 Petr RotreklPetr Rotrekl 90 DNS
189 Jiří SedláčekJiří Sedláček 85 DNS
220 Martin TrtílekMartin Trtílek 87 Běháníčko LíšeňBěháníčko Líšeň DNS
226 Marek UhlířMarek Uhlíř 96 DNS
247 Lukáš ŽembaLukáš Žemba 04 DNS
256 Miroslav ChemčukMiroslav Chemčuk 77 SamorostSamorost DNF
31 Jaroslav ČižmárJaroslav Čižmár 82 DNS
51 Petr FriedePetr Friede 84 Běháníčko LíšeňBěháníčko Líšeň DNS
92 Martin JežMartin Jež 75 DNS
143 Pavel MoravecPavel Moravec 80 Red HatRed Hat DNS
154 Martin NešporMartin Nešpor 82 DNS
212 Libor ŠuhajdaLibor Šuhajda 84 DNS
240 Martin VykoukalMartin Vykoukal 82 DNS
58 Thierry GuilleminotThierry Guilleminot 72 DNS
158 Petr NovotnýPetr Novotný 65 RunningZoneRunningZone DNS
184 Petr ŘepíkPetr Řepík 65 DNS
193 Michal SchwarzMichal Schwarz 73 DNS
241 Miloslav VykoupilMiloslav Vykoupil 72 o 106 runo 106 run DNS
50 Leoš FreundLeoš Freund 63 DNS
Celkem 158 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 23.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8417 Tomáš JančaříkTomáš Jančařík 05 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 10:12
2 332 Ondřej HomoláčOndřej Homoláč 06 10:26
3 355 Michal KotekMichal Kotek 06 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 10:27
4 8075 Lukáš JonklLukáš Jonkl 05 10:33
399 Jiří SoldánJiří Soldán 05 DNS
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 23.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8418 Štěpán SchickŠtěpán Schick 08 VO RacekVO Racek 10:29
2 468 Tomáš FarmačkaTomáš Farmačka 07 AK RosiceAK Rosice 10:39
3 419 Marek TomášekMarek Tomášek 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 12:30
443 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno DNS
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 23.3.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8500 Matyáš MalýMatyáš Malý 09 Tesla BrnoTesla Brno 04:13
2 462 Adam BehanecAdam Behanec 09 TJ ChropyněTJ Chropyně 04:42
3 479 Tadeáš BeháčekTadeáš Beháček 09 AK RosiceAK Rosice 04:52
4 464 Leonard MokrýLeonard Mokrý 10 AK RosiceAK Rosice 04:56
5 465 Jakub HázeJakub Háze 09 AK RosiceAK Rosice 05:07
6 500 Přemek PelikánPřemek Pelikán 10 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:08
7 305 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:30
8 331 Lukáš HolýLukáš Holý 09 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:31
9 8420 Ondřej SchickOndřej Schick 10 05:50
10 342 Karel KlepárníkKarel Klepárník 10 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:51
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 23.3.2024 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 335 Artem IlchenkoArtem Ilchenko 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 02:19
2 373 Matěj MenšíkMatěj Menšík 11 SK TuřanySK Tuřany 02:21
3 449 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:24
4 458 Josef RousekJosef Rousek 12 AK RosiceAK Rosice 02:26
5 435 Antonín VoznicaAntonín Voznica 11 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:32
6 495 Lukáš MüllerLukáš Müller 11 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:38
7 408 Kryštof ŠeligaKryštof Šeliga 11 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:39
8 383 Rudolf OcelkaRudolf Ocelka 12 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:41
9 359 Mikuláš KrutílekMikuláš Krutílek 12 02:44
10 341 Kryštof KlepárníkKryštof Klepárník 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:48
11 330 Jan HoloubekJan Holoubek 11 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:50
12 324 Tomáš FlochTomáš Floch 12 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:53
13 328 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 03:05
14 384 Michal OstrovskýMichal Ostrovský 12 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 03:11
15 391 Filip SamekFilip Samek 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 03:11
16 485 Filip PivoňkaFilip Pivoňka 12 03:54
17 459 Radek MihaliskoRadek Mihalisko 12 AK RosiceAK Rosice 11:43
377 Thomas MullerThomas Muller 12 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno DNS
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 23.3.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 252 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24:59
2 1 Lenka JančaříkováLenka Jančaříková 70 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 26:28
3 28 Lucie ČernáLucie Černá 93 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 27:26
4 2 Svitlana IlchenkoSvitlana Ilchenko 81 28:46
5 95 Monika JurdováMonika Jurdová 86 Mizuno teamMizuno team 29:00
6 122 Jana KučerováJana Kučerová 77 31:09
7 192 Pavla SchneiderováPavla Schneiderová 94 31:27
8 86 Marie JaníkováMarie Janíková 78 31:44
9 43 Miroslava DufkováMiroslava Dufková 70 Rozběháme BoskovickoRozběháme Boskovicko 32:30
10 39 Lenka DoubravovaLenka Doubravova 80 32:51
11 20 Adriana BlechováAdriana Blechová 95 33:14
12 102 Monika KnězkováMonika Knězková 73 Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice 33:53
13 209 Tereza ŠmerdováTereza Šmerdová 93 Heidelberg Materials Digital Hub BrnoHeidelberg Materials Digita... 34:46
14 168 Daniela PeruňskáDaniela Peruňská 84 35:13
15 213 Jana ŠvajgrováJana Švajgrová 80 35:25
16 103 Jana KoblížkováJana Koblížková 98 35:31
17 167 Michaela PelikánováMichaela Pelikánová 92 BananasBananas 35:33
18 152 Jitka NěmčanskáJitka Němčanská 71 35:35
19 199 Soňa SvobodováSoňa Svobodová 68 SKP Kometa BrnoSKP Kometa Brno 35:53
20 204 Stanislava ŠejnohováStanislava Šejnohová 91 35:55
21 27 Eliška ČechovskáEliška Čechovská 01 36:03
22 76 Ludmila HoudkováLudmila Houdková 62 STG Česká TřebováSTG Česká Třebová 36:10
23 57 Petra GoczalováPetra Goczalová 76 36:33
24 151 Kateřina NechvátalováKateřina Nechvátalová 76 37:08
25 179 Michaela RezlerováMichaela Rezlerová 70 37:38
26 25 Svatava CernaSvatava Cerna 95 No Miles No SmilesNo Miles No Smiles 37:52
27 33 Jitka de WolfovaJitka de Wolfova 85 38:03
28 237 Martina VondrováMartina Vondrová 73 KostelečáciKostelečáci 38:09
29 115 Šárka KrobotováŠárka Krobotová 85 Digital Hub BrnoDigital Hub Brno 38:26
30 134 Lucie LukasLucie Lukas 87 38:46
31 253 Marie NovákováMarie Nováková 93 38:57
32 99 Lenka KaralováLenka Karalová 00 39:18
33 174 Monika PožárováMonika Požárová 82 39:22
34 53 Simona GašincováSimona Gašincová 97 Mizuno teamMizuno team 39:24
35 159 Naďa ObrátilováNaďa Obrátilová 66 39:34
36 126 Anna KyllarováAnna Kyllarová 90 39:38
37 117 Denisa KřížováDenisa Křížová 86 39:46
38 227 Kornélie ValováKornélie Valová 91 39:53
39 18 Vladimíra BezecnáVladimíra Bezecná 91 39:57
40 219 Martina TrnkovaMartina Trnkova 90 40:07
41 71 Lucie HnízdilováLucie Hnízdilová 97 KostelečáciKostelečáci 40:10
42 118 Zuzana KubenkováZuzana Kubenková 79 40:47
43 170 Sára PiętoňováSára Piętoňová 00 41:03
44 150 Romana MusilováRomana Musilová 95 41:03
45 183 Dagmar ŘepaDagmar Řepa 96 41:03
46 89 Petra JanováPetra Janová 73 4maxfitness4maxfitness 41:12
47 165 Natalia PeckovaNatalia Peckova 97 Heidelberg Materials Digital Hub BrnoHeidelberg Materials Digita... 41:17
48 131 Kateřina LeznarováKateřina Leznarová 95 41:26
49 80 Zuzana HrdováZuzana Hrdová 76 41:36
50 177 Barbora RaticováBarbora Raticová 95 41:44
51 195 Radka SlanáRadka Slaná 89 41:48
52 45 Blanka FabrikováBlanka Fabriková 60 Orel ŽideniceOrel Židenice 42:07
53 236 Michaela VondrováMichaela Vondrová 95 KostelečáciKostelečáci 42:15
54 187 Marie SabolováMarie Sabolová 03 42:23
55 144 Radoslava MostovskaRadoslava Mostovska 97 42:24
56 146 Dana MoučkováDana Moučková 99 43:29
57 161 Eliška OrlováEliška Orlová 02 43:31
58 132 Irena LojkáskováIrena Lojkásková 80 43:44
59 30 Marie ČiháčkováMarie Čiháčková 96 44:12
60 176 Jana RaticovaJana Raticova 95 44:19
61 19 Eliška BílkováEliška Bílková 97 44:39
62 66 Monika HavlíčkováMonika Havlíčková 80 45:02
63 194 Zdena SkryjováZdena Skryjová 65 4maxfitness4maxfitness 45:02
64 238 Jana VraspírováJana Vraspírová 70 Prostě běžProstě běž 46:02
65 162 Lucie OšlejškováLucie Ošlejšková 90 46:06
66 14 Pavla BártováPavla Bártová 87 46:12
67 94 Lenka JosífkováLenka Josífková 78 46:16
68 210 Adéla ŠosováAdéla Šosová 87 47:10
69 142 Michaela MinaříkováMichaela Minaříková 86 47:23
70 109 Ivana KosíkováIvana Kosíková 79 47:45
71 190 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 92 48:30
72 169 Jana PetruchováJana Petruchová 89 48:41
73 114 Soňa KrejčováSoňa Krejčová 86 53:11
34 Silvie DivišováSilvie Divišová 75 AK DrnoviceAK Drnovice DNS
36 Markéta DokoupilovaMarkéta Dokoupilova 77 DNS
82 Eva ChomouckáEva Chomoucká 84 DNS
148 Jana MrózkováJana Mrózková 80 DNS
156 Zuzka NoskováZuzka Nosková 75 DNS
203 Soňa ŠebíkováSoňa Šebíková 80 DNS
222 Hana TrtílkováHana Trtílková 80 DNS
223 Petra TurečkováPetra Turečková 80 DNS
245 Radka ŽaloudkováRadka Žaloudková 79 DNS
153 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 DNF
41 Jana DrahošováJana Drahošová 85 DNF
15 Jitka BednarovaJitka Bednarova 88 DNS
74 Kateřina HönigováKateřina Hönigová 91 DNS
100 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 94 DNS
3 Barbora KopřivováBarbora Kopřivová 93 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice DNS
113 Tereza KrejčiříkováTereza Krejčiříková 88 DNS
145 Tereza MostovskáTereza Mostovská 93 DNS
188 Martina SálováMartina Sálová 95 DNS
231 Eva VávrováEva Vávrová 86 DNS
232 Petra VejrostováPetra Vejrostová 88 DNS
73 Ivana HolubováIvana Holubová 68 DNS
88 Petra JanošováPetra Janošová 74 DNS
Celkem 95 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 23.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 313 Emílie DivišováEmílie Divišová 06 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 12:02
2 381 Sandra NovákováSandra Nováková 06 16:11
3 412 Kateřina ŠlechtickáKateřina Šlechtická 05 TJ Lodní Sporty BrnoTJ Lodní Sporty Brno 16:12
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 23.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 402 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 10:51
2 8419 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 10:53
3 329 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 08 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 10:55
4 466 Zuzana ŠťouračováZuzana Šťouračová 07 AK RosiceAK Rosice 11:33
5 343 Klára KlimešováKlára Klimešová 07 13:27
441 Andrea ZemanováAndrea Zemanová 08 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno DNS
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 23.3.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 444 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 04:59
2 312 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:00
3 420 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 05:00
4 8898 Isabela KocianováIsabela Kocianová 09 05:03
5 308 Anežka BuchtováAnežka Buchtová 09 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 05:13
6 378 Alžběta MunzarováAlžběta Munzarová 10 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:25
7 337 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 10 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:33
8 463 Anna ŠoukalováAnna Šoukalová 10 AK RosiceAK Rosice 05:38
9 8498 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 AKLD BlanskoAKLD Blansko 05:42
10 301 Sabina AppelováSabina Appelová 10 05:53
11 398 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:56
12 400 Natálie SpáčilováNatálie Spáčilová 09 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 05:59
13 344 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 10 06:04
14 354 Alžběta KosíkováAlžběta Kosíková 10 07:13
396 Marie Anna SekaninováMarie Anna Sekaninová 09 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno DNS
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 23.3.2024 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8098 Anastasia ZabolotuyiAnastasia Zabolotuyi 11 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:26
2 8499 Beáta RyglováBeáta Ryglová 11 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:27
3 457 Kateřina FerdusováKateřina Ferdusová 12 AK RosiceAK Rosice 02:31
4 448 Beáta KadlečkováBeáta Kadlečková 12 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:33
5 481 Kateřina KopečnáKateřina Kopečná 12 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:33
6 361 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:36
7 416 Alžběta ŠvejdováAlžběta Švejdová 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:36
8 482 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:36
9 442 Justýna ŽídkováJustýna Žídková 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:37
10 417 Viktorie ŠvejdováViktorie Švejdová 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:37
11 372 Nikol MauerovaNikol Mauerova 11 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:37
12 415 Tina ŠvábenskáTina Švábenská 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:38
13 407 Alžběta ŠebrlováAlžběta Šebrlová 11 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 02:39
14 314 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 02:39
15 8497 Tereza StaškováTereza Stašková 12 ZŠ KotlářskáZŠ Kotlářská 02:40
16 325 Alžběta FloryánováAlžběta Floryánová 11 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:40
17 394 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 12 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 02:41
18 437 Alzbeta VyskocilovaAlzbeta Vyskocilova 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:42
19 492 Nela KubíkováNela Kubíková 12 02:43
20 456 Kristýna ČapounováKristýna Čapounová 12 AK RosiceAK Rosice 02:45
21 393 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:46
22 310 Eliška BurianováEliška Burianová 12 Orel ObřanyOrel Obřany 02:47
23 498 Alena LepkováAlena Lepková 11 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:47
24 445 Rozálie KaderkováRozálie Kaderková 12 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:51
25 406 Sofie SzubinskáSofie Szubinská 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:57
26 364 Tereza KubišováTereza Kubišová 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:58
27 461 Iva RůžičkováIva Růžičková 12 TJ ChropyněTJ Chropyně 03:20
28 395 Julie SeidlováJulie Seidlová 12 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 03:36
29 438 Katerina VyskocilovaKaterina Vyskocilova 12 03:39
425 Soňa VašíčkováSoňa Vašíčková 12 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno DNS
338 Vendula KašparováVendula Kašparová 12 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská DNS
348 Sofie KolářováSofie Kolářová 12 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno DNS
Celkem 32 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 23.3.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 430 Lukáš VeselýLukáš Veselý 15 AC LelekoviceAC Lelekovice 00:20
2 474 Jan RousekJan Rousek 15 Sk ŘíčanySk Říčany 00:21
3 478 Sebastián AndrýsekSebastián Andrýsek 15 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 00:21
4 491 Hugo HubíkHugo Hubík 15 Tesla BrnoTesla Brno 00:21
5 453 Filip MalýFilip Malý 16 AK RosiceAK Rosice 00:21
6 486 Šimon PivoňkaŠimon Pivoňka 17 00:21
7 388 Petr ProcházkaPetr Procházka 16 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:22
8 347 Mikuláš KohlMikuláš Kohl 16 00:22
9 307 Václav BuchtaVáclav Buchta 15 00:22
10 483 Viktor DvořákViktor Dvořák 15 00:23
11 421 Roman TylešRoman Tyleš 15 00:23
12 316 Mikuláš DrobnýMikuláš Drobný 16 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:23
13 363 Ondřej KubenaOndřej Kubena 15 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:24
14 360 Radovan KubánekRadovan Kubánek 16 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 00:24
15 451 Jaromír KuncJaromír Kunc 16 AK RosiceAK Rosice 00:24
16 455 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 15 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 00:24
17 397 Dominik SilnickýDominik Silnický 16 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:24
18 371 Martin MatyášMartin Matyáš 18 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:24
19 352 Maxmilián KonečnýMaxmilián Konečný 16 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:25
20 358 Štěpán KrutílekŠtěpán Krutílek 15 00:25
21 403 Matěj SuchánekMatěj Suchánek 17 00:26
22 323 Ondřej FlochOndřej Floch 16 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 00:27
23 426 Nicolas VavákNicolas Vavák 18 00:27
24 387 Adam ProcházkaAdam Procházka 17 Moravská Slavie BrnoMoravská Slavie Brno 00:27
25 473 Viktor JosífekViktor Josífek 17 00:27
26 484 Radek PavlíčekRadek Pavlíček 17 00:27
27 440 Prokop ZemanProkop Zeman 16 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:28
28 424 Matyáš VáněMatyáš Váně 17 00:30
29 346 Josef KluzJosef Kluz 17 1.běžecký Jablunkov1.běžecký Jablunkov 00:31
30 326 Samuel GayerSamuel Gayer 18 00:31
336 Šimon JaníčekŠimon Janíček 15 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno DNS
380 Jakub NešporJakub Nešpor 15 DNS
357 Vilém KrejčiříkVilém Krejčiřík 15 DNS
303 David BaštářDavid Baštář 16 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno DNS
375 Jan MrózekJan Mrózek 17 DNS
450 Vojtěch VrbkaVojtěch Vrbka 15 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská DNS
Celkem 36 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 23.3.2024 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 446 Kryštof KaderkaKryštof Kaderka 14 01:55
2 496 Vojtěch BendaVojtěch Benda 13 02:00
3 490 Tobiáš VílekTobiáš Vílek 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:01
4 499 Kristián JahodaKristián Jahoda 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:04
5 374 Šimon MenšíkŠimon Menšík 14 SK TuřanySK Tuřany 02:06
6 345 Jaroslav KlúčovskýJaroslav Klúčovský 13 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:07
7 322 Adam FerdusAdam Ferdus 14 02:08
8 439 Lukáš ZamarskýLukáš Zamarský 14 BYAC BrnoBYAC Brno 02:09
9 423 Edmund Peter ValloEdmund Peter Vallo 13 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:18
10 320 Lukáš ElblLukáš Elbl 13 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:20
11 471 Sebastián HaluskaSebastián Haluska 14 EaglesEagles 02:22
12 493 Rowan Koby CollierRowan Koby Collier 14 02:28
13 390 Vojtěch RundVojtěch Rund 13 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:38
333 Eduard HošekEduard Hošek 13 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno DNS
356 Samuel KotrsSamuel Kotrs 14 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno DNS
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 23.3.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 452 Viktorie SůkalováViktorie Sůkalová 15 AK RosiceAK Rosice 00:19
2 304 Adéla BerkováAdéla Berková 15 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:21
3 431 Nikol VeverkováNikol Veverková 15 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:21
4 369 Anna MartiškováAnna Martišková 16 00:21
5 405 Viktorie SvobodováViktorie Svobodová 15 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:22
6 475 Nikol ŠťastnáNikol Šťastná 16 Atletika SlavkovAtletika Slavkov 00:23
7 365 Julie KubišováJulie Kubišová 16 00:23
8 306 Anna BřezinováAnna Březinová 16 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 00:23
9 432 Elen VeverkováElen Veverková 17 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:23
10 392 Stella SaturkováStella Saturková 15 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:24
11 488 Madla ŠebestováMadla Šebestová 16 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:24
12 411 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 16 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 00:24
13 319 Hana DvořáčkováHana Dvořáčková 16 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:24
14 409 Mariana ŠeligováMariana Šeligová 17 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 00:25
15 472 Sára PouzarováSára Pouzarová 15 00:25
16 386 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 15 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 00:25
17 340 Lucie KerlinováLucie Kerlinová 15 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:25
18 339 Lucie KepákováLucie Kepáková 15 00:25
19 470 Izabela SemotánováIzabela Semotánová 16 00:25
20 429 Stella VeseláStella Veselá 17 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:25
21 460 Lenka RůžičkováLenka Růžičková 16 00:26
22 368 Viktorie MalcováViktorie Malcová 17 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:26
23 427 Sofie VavákováSofie Vaváková 16 00:26
24 389 Laura Kateřina RadkovskáLaura Kateřina Radkovská 17 00:26
25 321 Eva ElblováEva Elblová 15 00:26
26 401 Tereza StrakováTereza Straková 15 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:26
27 385 Tereza PoláchováTereza Poláchová 15 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 00:26
28 494 Eliška KrejčířováEliška Krejčířová 17 00:26
29 317 Hana DrozdováHana Drozdová 16 00:27
30 447 Sára KadlečkováSára Kadlečková 16 00:28
31 418 Anna TikhonovaAnna Tikhonova 16 00:29
32 469 Evelina PurEvelina Pur 17 00:30
33 422 Marie UhlirovaMarie Uhlirova 17 00:30
34 477 Edita ObařilováEdita Obařilová 19 00:36
434 Anna VosátkováAnna Vosátková 15 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno DNS
327 Sophie GuilleminotSophie Guilleminot 17 DNS
349 Lucia KomancováLucia Komancová 18 DNS
350 Barbora KomancováBarbora Komancová 18 DNS
367 Tereza LiškováTereza Lišková 17 DNS
Celkem 39 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 23.3.2024 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 413 Simona ŠmerdováSimona Šmerdová 13 01:45
2 311 Melisa DarkwahMelisa Darkwah 13 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 01:47
3 370 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová 13 AKLD BlanskoAKLD Blansko 01:52
4 454 Alena MokráAlena Mokrá 13 AK RosiceAK Rosice 02:00
5 480 Lucie KopečnáLucie Kopečná 14 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:04
6 433 Žaneta VojtkováŽaneta Vojtková 13 Orel VyškovOrel Vyškov 02:05
7 366 Nela KulhánkováNela Kulhánková 13 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:06
8 382 Francesca Ella ObenrauchováFrancesca Ella Obenrauchová 13 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:06
9 467 Viktoria WibbeViktoria Wibbe 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:08
10 315 Mia DokoupilováMia Dokoupilová 14 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:12
11 489 Nikola HájkováNikola Hájková 14 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:14
12 334 Adéla HrubáAdéla Hrubá 13 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:17
13 497 Viktorie TrčkováViktorie Trčková 13 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:18
14 487 Teodora PetrováTeodora Petrová 14 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:18
15 302 Kristina BartlováKristina Bartlová 14 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 02:18
16 362 Anna KubánkováAnna Kubánková 13 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:20
17 410 Rozárka ŠeligováRozárka Šeligová 14 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:21
18 476 Nela ŠťastnáNela Šťastná 13 Atletika SlavkovAtletika Slavkov 02:22
19 351 Michaela KonečnáMichaela Konečná 13 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno 02:24
20 436 Anežka VybralováAnežka Vybralová 14 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:25
21 353 Ludmila KosíkováLudmila Kosíková 13 02:26
22 318 Hedvika DrozdováHedvika Drozdová 14 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:30
23 428 Romana VavřínováRomana Vavřínová 13 AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno 02:31
24 404 Anna SuchánkováAnna Suchánková 14 02:43
376 Hana MrózkováHana Mrózková 14 DNS
414 Klaudie ŠpunarováKlaudie Špunarová 14 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno DNS
309 Monika BurešováMonika Burešová 14 SK SPEED BrnoSK SPEED Brno DNS
379 Irena NečesalováIrena Nečesalová 13 DNS
Celkem 28 závodníků