Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor staršího žactva

Praha - Stromovka (14. 1. 2024)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.52 qA
2 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 07.75 qA
3 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 07.78 qA
4 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 07.78 qA
5 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 07.80 qA
6 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.88 qB
MS Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 07.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 07.55 qA
2 Adam PetříkAdam Petřík 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 07.68 qA
3 46 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 07.90 qB
4 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 07.93 qB
5 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 08.08 qB
6 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 SB 08.09 qB
7 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.82 qA
2 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 08.09 qB
3 33 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.12
4 Tomáš KlejnaTomáš Klejna 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 08.16
5 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 PB 08.21
6 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.24
7 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HlízaPetr Hlíza 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.12
2 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 08.19
3 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.29
4 47 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.34
MS Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.37
6 26 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 08.37
7 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 08.38
8 Adam ParůžekAdam Parůžek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 08.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 08.36
2 27 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 08.38
3 Václav HűtterVáclav Hűtter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.54
4 Adam DenkAdam Denk 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 08.61
5 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 08.63
MS Vojta JuhosVojta Juhos 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 08.78
7 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 08.10 qB
2 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.50
3 48 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 08.72
4 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 08.77
5 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.94
6 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.69
2 David JanoušekDavid Janoušek 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.57
3 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.67
4 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 10.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 08.11 qB
2 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.12
3 Oliver KindlOliver Kindl 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.53
4 12 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.60
5 42 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.75
6 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.32
7 Tomáš VlasákTomáš Vlasák 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.54
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 14.1.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 SB 07.44
2 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 SB 07.46
3 Adam PetříkAdam Petřík 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 07.64
4 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 SB 07.69
5 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 07.80
6 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 07.83
7 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 07.86
8 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 07.93
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 14.1.2024 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 07.76
2 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.78
3 46 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 SB 07.83
4 Adam ŠpinkaAdam Špinka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 SB 08.02
5 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 08.02
6 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 08.04
7 Marian PtáčekMarian Ptáček 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 SB 08.09
8 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 SB 08.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 14.1.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.86
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 07.92
3 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 SB 08.05
4 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.18
5 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 08.21
6 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 SB 08.23
7 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.34
8 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 08.40
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 14.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.30
2 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 SB 08.34
3 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.38
4 52 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 SB 08.42
5 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 SB 08.47
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.49
7 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 08.49
8 67 Hana TomkováHana Tomková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.92 qA
MS Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 07.93
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.00 qA
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 08.06 qA
5 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.15 qA
6 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.26 qA
7 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.33 qA
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.28
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 08.29 qA
3 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 08.30 qA
4 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.42 qB
5 67 Hana TomkováHana Tomková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 08.50 qB
MS Anna BurešováAnna Burešová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.54
7 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 08.34 qB
MS Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.45
3 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 08.46 qB
4 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.54
5 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.55
6 57 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.59
MS Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.51 qB
2 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.51 qB
3 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 08.53
4 41 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.60
5 63 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.62
6 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.71
7 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.73
8 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 09.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 08.52
2 52 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.53
3 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 08.64
4 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 SB 08.67
5 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 08.73
6 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.10
7 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 08.49 qB
2 Anežka MálkováAnežka Málková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.69
3 36 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.74
4 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.75
5 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.85
6 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.19
7 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.50 qB
2 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.68
3 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.72
4 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 08.74
5 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.87
6 39 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.89
7 242 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 27 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.64
2 62 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.77
MS 40 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 08.83
4 Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 08.88
5 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.92
6 Nikola KubáskováNikola Kubásková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 09.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.67
2 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.78
3 41 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 08.80
4 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 08.87
5 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 SB 08.88
6 71 Aneta NaňákováAneta Naňáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 08.90
7 Sára PetrováSára Petrová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 SB 08.97
8 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 5 09.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 48 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 08.55
2 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 08.86
3 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.95
4 24 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 08.97
5 65 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.99
6 100 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.17
7 Helena ŠiškováHelena Šišková 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.92
2 67 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.93
MS 132 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 09.00
4 Michaela VčelišováMichaela Včelišová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 09.11
5 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 09.14
6 Natálie KasíkováNatálie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Aneta NeumannováAneta Neumannová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 08.94
2 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.96
3 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.99
4 99 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.13
5 Nikola MajerováNikola Majerová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 09.13
6 13 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 09.20
7 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.27
8 71 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.94
MS Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 09.17
3 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.19
4 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.26
5 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 09.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.26
2 Barbora KvíčalováBarbora Kvíčalová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 09.36
3 Sofia Jana GilchristSofia Jana Gilchrist 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.41
4 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.42
5 Daniela KroutilováDaniela Kroutilová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.53
6 22 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.01
2 Vanessa BergmanVanessa Bergman 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 09.35
3 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.38
4 61 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 09.52
5 Emílie DuškováEmílie Dušková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.60
6 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.73
7 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 09.83
8 65 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 09.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.71
2 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 08.85
3 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.36
4 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 09.45
5 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.50
6 Emma PolcarováEmma Polcarová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.60
7 Aneta PavelkováAneta Pavelková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.73
8 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.76
2 63 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.87
3 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.09
4 Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.30
5 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.36
6 Adéla MaláAdéla Malá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 18 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.60
2 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.79
3 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.93
4 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.95
5 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.41
6 Natálie DoležalováNatálie Doležalová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 09.55
7 Tereza JíšováTereza Jíšová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 10.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 19 (ne, 14.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 51 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 08.59
2 77 Karolína KosováKarolína Kosová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.67
3 Anna HamerníkováAnna Hamerníková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.18
4 Hana VampolováHana Vampolová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 09.55
5 Nela KrálováNela Králová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 09.58
6 Kateřina PelcováKateřina Pelcová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.63
7 Eliška ŽemličkováEliška Žemličková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.64
8 Ludmila ŠtěpánováLudmila Štěpánová 10 SKP Nymburk, z.s. ASKP Nymburk, z.s. A 7 10.06
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 18.26
2 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 18.56
3 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 18.65
4 Radek JoudalRadek Joudal 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 18.85
5 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 19.16
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 18.82
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 18.91
3 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 19.34
4 30 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 19.55
5 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 19.73
6 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 22.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.99
2 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 19.50
3 Filip NeubergFilip Neuberg 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 19.73
4 Antonín VašíčekAntonín Vašíček 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 20.09
5 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.67
26 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DQ
Poznámky:
4. dráha 19,72 s - DQ vyšlápnutí z dráhy
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 20.00
MS Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 20.25
3 Adam DenkAdam Denk 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.64
4 Václav HűtterVáclav Hűtter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 20.72
5 Pavel ZámyslickýPavel Zámyslický 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.26
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 19.00
2 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 19.85
3 27 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.38
4 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 20.48
5 30 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 20.92
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KrištofŠtěpán Krištof 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 21.36
MS Vojta JuhosVojta Juhos 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 21.40
3 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 21.99
33 Martin JeřábekMartin Jeřábek 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 DQ
Poznámky:
Jeřábek 21,73 s - DQ vyšlápnutí z dráhy
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 48 Prokop MlsProkop Mls 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 21.68
MS Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 21.87
3 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 23.07
4 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 24.94
5 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.65
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 18.25
2 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.29
3 58 Matyáš LapáčekMatyáš Lapáček 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 21.89
4 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 23.80
5 Max FulínMax Fulín 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.89
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 14.1.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.73
2 12 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.32
3 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 20.32
4 42 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20.92
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 19.01
2 43 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.08
MS Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 19.23
4 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 19.59
5 93 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 20.21
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 19.58
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 19.72
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 19.94
4 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 20.53
5 44 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.16
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 20.63
2 63 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 20.89
3 62 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.98
4 67 Hana TomkováHana Tomková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.10
5 Silvie WittnerováSilvie Wittnerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 21.15
6 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 21.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 20.62
2 36 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 20.65
3 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 20.68
4 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 21.13
5 Nikola KubáskováNikola Kubásková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 22.44
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 20.37
2 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.84
MS 40 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.92
4 35 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 SB 20.94
5 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.39
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 20.53
MS Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 20.53
MS Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 21.42
4 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.71
5 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.42
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 20.91
2 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 21.15
3 Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 21.23
4 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 21.31
5 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.87
6 Tereza PlavcováTereza Plavcová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.96
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 20.95
2 39 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 21.12
3 Aneta UjváriováAneta Ujváriová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 21.47
4 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 21.48
5 Sofie GregorováSofie Gregorová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 21.82
6 64 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 21.89
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠnoblováAdéla Šnoblová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 20.76
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 21.60
3 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 PB 21.62
4 6 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 22.66
38 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DQ
Poznámky:
4.dráha 21,32 s - DQ vyšlápnutí z dráhy
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anna BurešováAnna Burešová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 20.42
2 59 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 21.53
3 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.19
4 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 6 22.77
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 21.82
2 Anežka KňourkováAnežka Kňourková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 22.19
MS Elli PolívkováElli Polívková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 22.23
MS Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 PB 22.39
5 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.44
6 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 22.58
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KulhaváEma Kulhavá 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 22.35
MS Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 22.67
MS Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 22.79
4 50 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 22.79
MS Natálie KnězováNatálie Knězová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 23.37
MS Karla SměšnáKarla Směšná 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 24.34
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 22.04
2 Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 23.26
MS Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.28
4 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.54
5 39 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.70
6 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 24.17
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HouskováBarbora Housková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 23.23
2 Emílie DuškováEmílie Dušková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 23.35
3 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.39
4 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 23.72
5 Veronika ChocholouškováVeronika Chocholoušková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 24.07
6 Laura MatysováLaura Matysová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 25.39
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SládkováKateřina Sládková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.89
2 Anna HamerníkováAnna Hamerníková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 22.70
3 Linda RyšaváLinda Ryšavá 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 23.62
4 89 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 24.20
5 Amélie KrahulcováAmélie Krahulcová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 24.79
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah VeseckáSarah Vesecká 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.94
2 Tereza MaláTereza Malá 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.45
3 Silvie ŠtohanzlováSilvie Štohanzlová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.45
4 Simona BoháčkováSimona Boháčková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.54
5 Kateřina PelcováKateřina Pelcová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.56
6 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.65
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JežkováAnna Ježková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 21.68
2 Kateřina KrutskáKateřina Krutská 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 22.09
MS 56 Alžběta NikiforováAlžběta Nikiforová 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 22.22
4 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 22.78
5 Vendula JeřábkováVendula Jeřábková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 22.81
6 Sofie SvrčkováSofie Svrčková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 23.95
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 63 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.71
2 Amálie StaráAmálie Stará 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 22.02
3 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.02
4 Tereza BubeníkováTereza Bubeníková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 22.65
5 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.80
6 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.05
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.19
2 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.36
3 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.42
4 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.04
5 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.41
6 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.00
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.49
2 65 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.91
3 322 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.08
4 Michaela NetíkováMichaela Netíková 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 23.07
5 Daniela KroutilováDaniela Kroutilová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.73
Natálie DoležalováNatálie Doležalová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 DQ
Poznámky:
4. dráha 23,19 s - DQ vyšlápnutí z dráhy
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (ne, 14.1.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.43
2 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.84
3 56 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.03
4 8 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.68
5 Eliška NádvorníkováEliška Nádvorníková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.23
6 Adéla KvízováAdéla Kvízová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 23.97
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 38.48
2 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 38.92
3 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 6 PB 39.46
4 25 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 39.54
5 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 41.23
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 32 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 41.94
2 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 42.74
3 30 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 42.92
4 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 43.10
5 Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 47.72
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Patrik NečasPatrik Nečas 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 42.02
2 49 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 42.25
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 43.22
4 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 43.96
5 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 47.76
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 14.1.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 42.55
2 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 43.89
3 Štěpán KrištofŠtěpán Krištof 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 46.12
4 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 46.38
MS Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 47.03
6 Max FulínMax Fulín 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 51.11
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 14.1.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 42.26
2 33 Kryštof HolečekKryštof Holeček 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 42.87
3 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 44.96
4 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 47.14
5 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 53.66
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 41.29
MS Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 42.30
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 43.63
4 43 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.78
5 10 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 44.25
6 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 46.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 41.42
2 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 42.94
MS Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 43.62
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 43.70
5 55 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 47.21
6 56 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 47.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 44.72
2 41 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 45.02
3 53 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 46.00
4 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 46.43
5 Aneta UjváriováAneta Ujváriová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.43
6 Antonie MaláAntonie Malá 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 49.44
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 43.36
2 43 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 44.87
3 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 45.14
4 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 47.68
5 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 48.15
MS Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 51.55
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 47.99
2 Viktorie RoučkováViktorie Roučková 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 2 PB 48.68
3 64 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 49.40
MS Natálie KnězováNatálie Knězová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 52.30
MS Karla SměšnáKarla Směšná 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 53.42
6 76 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 55.17
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 47.50
2 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 PB 48.58
MS Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 48.86
4 Aneta PavelkováAneta Pavelková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.87
5 Laura MatysováLaura Matysová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 55.02
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila SoukupováKamila Soukupová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 46.17
2 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 49.54
MS Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 50.09
4 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 52.35
5 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 54.67
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 47.46
2 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 49.54
3 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 51.38
4 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.17
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 14.1.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 45.62
2 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 51.26
3 Linda RyšaváLinda Ryšavá 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 52.32
4 Tereza JíšováTereza Jíšová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 57.71
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 2:04.71
2 25 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:04.90
3 38 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 2:09.81
4 34 Miroslav MalenčukMiroslav Malenčuk 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:20.64
5 33 Martin JeřábekMartin Jeřábek 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 2:24.79
6 19 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 2:26.77
MS 30 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 2:26.82
8 63 Matyáš ČervenkaMatyáš Červenka 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 2:31.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 39 Matyáš KramuleMatyáš Kramule 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 2:17.44
2 27 Jakub Vojtěch PolívkaJakub Vojtěch Polívka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:19.09
3 37 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 2:29.21
4 40 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 2:31.21
5 55 Adam ŠtefaničAdam Štefanič 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 2:32.87
6 58 Matyáš LapáčekMatyáš Lapáček 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 2:37.31
7 20 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 2:42.55
8 53 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:52.33
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 2:25.49
2 60 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 2:25.92
3 62 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:26.16
4 27 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 2:28.28
5 48 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 2:31.87
6 54 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 2:34.83
7 57 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:35.50
8 99 Iveta HorákováIveta Horáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 2:45.99
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 163 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 PB 2:40.51
MS 288 Nela MichalcováNela Michalcová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 2:41.93
3 71 Adriana DusilováAdriana Dusilová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:45.49
4 8 Linda BašistováLinda Bašistová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:48.88
MS 132 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 2:51.18
6 100 Tereza VolákováTereza Voláková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 2:52.39
7 322 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:53.31
MS 87 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 2:54.69
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 198 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:37.11
2 169 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 2:38.38
3 89 Anna ŠulcováAnna Šulcová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 PB 2:43.28
4 93 Leontýna SandeckáLeontýna Sandecká 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:51.57
5 11 Denisa BoučkováDenisa Boučková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:53.20
6 6 Anna BenešováAnna Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 2:53.35
7 14 Alžběta DastychováAlžběta Dastychová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 2:55.84
8 23 Lucie DavisováLucie Davisová 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 3:02.10
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 14.1.2024 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 227 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:28.49
2 77 Karolína KosováKarolína Kosová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:44.40
3 73 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:46.60
MS 56 Alžběta NikiforováAlžběta Nikiforová 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 2:48.84
5 118 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:50.58
6 13 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:52.09
7 98 Viktorie SpilkováViktorie Spilková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 2:55.03
8 55 Linda ChládkováLinda Chládková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:55.50
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 117 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:16.66
MS 84 Pavel FormánekPavel Formánek 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 4:21.58
MS 100 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 9 PB 4:24.61
4 86 Václav VlčekVáclav Vlček 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 PB 4:28.13
5 45 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 4:37.98
6 33 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 4:38.16
7 200 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 4:42.14
8 103 Šimon KmentŠimon Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 PB 4:47.07
9 85 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 4:48.11
10 82 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 4:52.28
11 116 Tadeáš MakovecTadeáš Makovec 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 4:54.03
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 320 Adam KmentAdam Kment 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 7 PB 4:55.95
2 9 Vojtěch DoudaVojtěch Douda 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 4:56.82
3 318 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 PB 5:02.25
MS 97 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 5:05.36
5 160 Tobiáš KelichTobiáš Kelich 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 5:10.30
6 41 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 5:11.25
7 64 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 5:11.29
8 108 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 5:14.78
9 45 Daniel NovákDaniel Novák 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 PB 5:17.31
10 42 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 5:26.09
11 47 Lukáš OttlLukáš Ottl 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 11 6:05.99
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 14 Kateřina BílkováKateřina Bílková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:11.29
2 47 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 5:12.91
MS 49 Vanda KotíkováVanda Kotíková 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 5:22.57
4 238 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 5:22.90
5 10 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 5:25.11
6 84 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 5:26.85
7 65 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 5:29.09
8 236 Sofie ProňováSofie Proňová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 5:30.04
9 242 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 6:07.08
10 75 Linda KašparováLinda Kašparová 09 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 4 6:11.60
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 300 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 5:21.17
2 20 Markéta LapišováMarkéta Lapišová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 5:30.34
MS 76 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 5:46.54
4 21 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 5:47.81
5 17 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 5:59.51
6 24 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 5:59.54
7 22 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 6:18.35
8 15 Kateřina HrubantováKateřina Hrubantová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 6:40.06
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.71
2 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 08.87
3 28 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.99
4 Tomáš KučeraTomáš Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.24
5 38 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 09.48
6 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 10.27
Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNF
Poznámky:
Kerneth Štěpán - zranění na překážkách: mnohočetné odřeniny způsobené pádem. Bolestivost L kotníku a L žeber . Odvezen na rentgenové vyšetření.
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.74
2 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 10.81
3 37 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 10.85
4 20 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 11.17
5 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.46
6 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 11.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis AlföldiDenis Alföldi 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.02
2 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.48
3 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.02
4 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.13
5 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.18
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 09.36
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.44
3 54 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 PB 09.59
MS Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 7 09.77
5 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 10.03
6 Dominika LaurinováDominika Laurinová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.57
7 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 11.40
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HradskáSára Hradská 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 09.74
2 53 Laura DaciuLaura Daciu 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.94
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 09.97
4 58 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 09.98
5 Nela KobiánováNela Kobiánová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 10.08
6 Alžběta KřídováAlžběta Křídová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 10.16
7 Jana MatuškováJana Matušková 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 10.57
8 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.61
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 10.13
2 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 10.16
3 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 10.31
4 Adéla DolejšováAdéla Dolejšová 09 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 10.45
5 163 Ema ZachariášováEma Zachariášová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 10.48
6 91 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 10.48
7 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 10.58
8 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 11.18
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 14.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 10.01
2 50 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 10.74
3 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.87
4 5 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.98
5 Eliška RůžičkováEliška Růžičková 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 11.06
6 169 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.23
7 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 11.37
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 14.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.68
2 Laila KulakovskáLaila Kulakovská 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 09.79
3 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 10.62
4 Klára KočováKlára Kočová 09 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 PB 10.63
5 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 11.15
6 50 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.20
7 Tereza DrahošováTereza Drahošová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.39
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 14.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 227 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 10.38
2 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.34
3 61 Viktorie PavlíčkováViktorie Pavlíčková 10 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 11.76
4 Natálie KoktováNatálie Koktová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 13.49
5 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.36
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 14.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.09
2 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 11.31
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.67
4 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.75
Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
Poznámky:
Valentýna Linhartová : úraz při pádu přes překážku. Omezená hybnost LDK v koleni se záškuby svalstva.
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daňhelka, Šimůnek, Motl, Motl Daňhelka, Šimůnek, Motl, Motl TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 1:38.60
2 Hájek, Gromeš, Macoun, Vlček Hájek, Gromeš, Macoun, Vlček SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 1:40.35
3 Tersch, Axon, Joudal, Hlaváček Tersch, Axon, Joudal, Hlaváček Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:43.32
4 Vobecký, Vobecký, Neuberg, Calta Vobecký, Vobecký, Neuberg, Calta Atletika BenešovAtletika Benešov 1 1:47.48
5 30 Kysilka, Veverka, Svoboda, Vyšínský Kysilka, Veverka, Svoboda, Vyšínský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 1:54.95
Alföldi, Hotový, Stejskal, Polívka Alföldi, Hotový, Stejskal, Polívka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ
Poznámky:
TEKLA 1:45.55 - DQ špatný seběh 2. úsek
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Černý, Dus, Bartl, Turza Černý, Dus, Bartl, Turza SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 1:46.30
2 Vokoun, Pittner, Zamboj, Zeman Vokoun, Pittner, Zamboj, Zeman TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 1:49.02
3 33 Jeřábek, Barták, Kadlec, Kótka Jeřábek, Barták, Kadlec, Kótka T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 1:50.12
4 40 Činka, Klamert, Soukup, Šilhák Činka, Klamert, Soukup, Šilhák TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 1:53.77
Zápotocký, Kalný, Dobiáš, Nečas Zápotocký, Kalný, Dobiáš, Nečas SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DQ
Poznámky:
KHORA DQ 3.předávka
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Moses, Ptáček, Svoboda, Jánošík Moses, Ptáček, Svoboda, Jánošík Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 1:44.95
2 82 Nožíř, Noska, Špinka, Motl Nožíř, Noska, Špinka, Motl TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 1:45.98
3 Hűtter, Heřmánek, Harlas, Adam Hűtter, Heřmánek, Harlas, Adam SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 1:50.04
4 Herbs, Lipert, Vereš, Navarčík Herbs, Lipert, Vereš, Navarčík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 1:54.26
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 14.1.2024 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselá, Ulrichová, Vojpichová, Tichá Veselá, Ulrichová, Vojpichová, Tichá Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 1:47.29
2 Müllerová, Pavliščová, Ottlová, Davidová Müllerová, Pavliščová, Ottlová, Davidová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 1:47.48
3 43 Dušková, Stachová, Trnečková, Plačková Dušková, Stachová, Trnečková, Plačková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:47.98
4 10 Šimková, Jelínková, Krásová, Harbáčková Šimková, Jelínková, Krásová, Harbáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:52.31
5 Coufalová, Kučerová, Vokáčová, Trédlová Coufalová, Kučerová, Vokáčová, Trédlová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 1:57.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.1.2024 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselá, Petrová, Garayová, Zenklová Veselá, Petrová, Garayová, Zenklová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 1:49.13
2 Cibulková, Křídová, Zíková, Kounická Cibulková, Křídová, Zíková, Kounická SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 1:55.87
3 48 Vykysalá, Krůtová, Pokorná, Dřížďalová Vykysalá, Krůtová, Pokorná, Dřížďalová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 1:58.50
4 Kulakovská, Marešová, Davisová, Neumannová Kulakovská, Marešová, Davisová, Neumannová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 2:02.37
Hradská, Laurinová, Ročková, Contiero Hradská, Laurinová, Ročková, Contiero Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DQ
Poznámky:
STBOL 1:55,19 - DQ špatný seběh 2.úsek
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 14.1.2024 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 60 Andresová, Bárová, Kubánková, Obstová Andresová, Bárová, Kubánková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 1:52.32
2 52 Dvorská, Mücková, Truhlářová, Blažková Dvorská, Mücková, Truhlářová, Blažková AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 1:53.58
3 Malinová, Greenová, Cimprichová, Daciu Malinová, Greenová, Cimprichová, Daciu T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 1:53.91
MS 132 Sekničková, Kinclová, Pánková, Nikiforová Sekničková, Kinclová, Pánková, Nikiforová KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 1:59.57
5 Kubásková, Zachariášová, Včelišová, Hlaváčová Kubásková, Zachariášová, Včelišová, Hlaváčová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 2:08.06
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 14.1.2024 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hoke, Javorská, Kužmová, Pospíšilová Hoke, Javorská, Kužmová, Pospíšilová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 1:53.96
2 84 Procházková, Součková, Procházková, Jamborová Procházková, Součková, Procházková, Jamborová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 1:57.01
3 Urminská, Ujváriová, Majerová, Neradová Urminská, Ujváriová, Majerová, Neradová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:00.68
4 Černá, Slavíková, Netíková, Kubíčková Černá, Slavíková, Netíková, Kubíčková TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 2:02.56
5 Jeřábková, Slosiariková, Ciplová, Pavlíčková Jeřábková, Slosiariková, Ciplová, Pavlíčková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 2:05.55
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 14.1.2024 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karasová, Jelínková, Klementová, Tomková Karasová, Jelínková, Klementová, Tomková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 1:52.91
2 Frisová, Pistoriusová, Bobková, Záklasníková Frisová, Pistoriusová, Bobková, Záklasníková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 1:54.20
3 Mašková, Kašparová, Zímová, Plachá Mašková, Kašparová, Zímová, Plachá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 1:57.65
4 Soukupová, Benešová, Kunášková, Svobodová Soukupová, Benešová, Kunášková, Svobodová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 1:58.49
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 14.1.2024 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Řeháčková, Dalíková, Moulisová, Bergerová Řeháčková, Dalíková, Moulisová, Bergerová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 1:56.06
2 Achberger, Doupalová, Roubalová, Krátká Achberger, Doupalová, Roubalová, Krátká TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 1:57.80
3 Gregorová, Horáková, Beladová, Naňáková Gregorová, Horáková, Beladová, Naňáková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 2:00.13
4 Maulisová, Šafková, Opatová, Polášková Maulisová, Šafková, Opatová, Polášková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:04.58
5 Krchová, Lehká, Čechalová, Matoušková Krchová, Lehká, Čechalová, Matoušková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:06.46
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 14.1.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75
1 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 15 1.72 - - - - o - o o o o o xxo xxx
2 Matyáš CtibůrekMatyáš Ctibůrek
SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s.
09 8 PB 1.63 - o - o - o o o xo xxx
3 Denis AlföldiDenis Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3 PB 1.60 - o o o o o o o xxx
4 Jan ŠiklJan Šikl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 11 PB 1.60 - o o o o xo xo o xxx
5 Tomáš KlegerTomáš Kleger
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 14 1.60 - - o o - o o xo xxx
6 Adam NoskaAdam Noska
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 12 1.57 o o o o o xo o xxx
7 45 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 2 PB 1.51 - - - o o xxx
8 Václav LedeckýVáclav Ledecký
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 7 PB 1.51 o o o o xo xxx
9 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 6 PB 1.45 o xo o xxx
10 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 9 1.40 o o xxx
11 Filip RosickýFilip Rosický
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 1 PB 1.40 xxo o xxx
12 160 Tobiáš KelichTobiáš Kelich
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 1.35 o - xxx
13 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4 1.35 xo xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 14.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,65
1 37 Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 18 PB 1.63 - - o o o o o xxo xo o xxx
2 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 16 SB 1.60 - - - o - o - o o xxx
MS Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 17 1.57 - - - o - o o xo xxx
4 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 11 PB 1.57 - o o xo xo o o xo xxx
5 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 14 PB 1.57 o o o o xxo xo xxo xxo xxx
6 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 7 SB 1.51 - xo xo o xxo xo xxx
7 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 2 PB 1.48 o o o o xo xxx
8 Dominika LaurinováDominika Laurinová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 13 PB 1.48 o xo o xxo xo xxx
9 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 12 PB 1.48 - o xxo xxo xxo xx
10 Nela KobiánováNela Kobiánová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 1.45 o o o xo xxx
11 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 10 PB 1.45 - o o xxo xxx
12 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 1 PB 1.45 o xxo o xxo xxx
13= 59 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 3 PB 1.40 o o xo xxx
13= Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 5 1.40 o o xo xxx
15 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 4 1.40 o o xxo xxx
16 Klára MückováKlára Mücková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 15 1.35 o o xxx
Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 8 NM xxx
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (ne, 14.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48
1 Beata NakatováBeata Nakatová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 19 PB 1.45 o o o o o o xxo xo xxx
2 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 20 SB 1.42 - o o xo xo o o xxx
3 Tereza MaláTereza Malá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 3 PB 1.42 o o o o o xo xxo xxx
4= Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 11 PB 1.39 o o o o o o xxx
4= Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 14 PB 1.39 - o o o o o xx
MS 198 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 18 PB 1.39 o o o xo xxo o xxx
7 Eliška LandováEliška Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 9 PB 1.39 o o xo o xo xo xxx
8 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 13 PB 1.36 o o o xo o xxx
9 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 23 PB 1.36 o o o o xo xxx
10 Ella MacinauerováElla Macinauerová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 16 PB 1.36 o xo o o xo xxx
11 Michaela NetíkováMichaela Netíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 21 PB 1.36 o o xo o xxo xxx
12= 10 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 10 PB 1.33 o o o o xxx
12= Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 24 1.33 - o o o xxx
14 Karolína CiplováKarolína Ciplová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 1 PB 1.33 o xo o xo xxx
15 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s.
09 12 PB 1.33 o xxo o xo xxx
16= Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 PB 1.30 o o o xxx
16= Karolína PalupčíkováKarolína Palupčíková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 1.30 o o o xxx
18 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 2 PB 1.30 o xo o xxx
19= 98 Viktorie SpilkováViktorie Spilková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 5 PB 1.30 o o xo xxx
19= Šárka ZajíčkováŠárka Zajíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 17 1.30 o o xo xxx
21 Vanessa StachováVanessa Stachová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 6 PB 1.30 o o xxo xxx
22 71 Aneta NaňákováAneta Naňáková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 8 PB 1.25 o o xxx
23 Denisa UrminskáDenisa Urminská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 22 1.25 xo o xxx
Celkem 23 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80
1 Vojtěch VoglVojtěch Vogl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 2 PB 2.50 - o - xo o xo o xxx
2 Tomáš MládekTomáš Mládek
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 1 PB 2.00 o o xxx
45 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 4 NM - - - - - - xxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 14.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80
1 Marie PavliščováMarie Pavliščová
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 15 2.70 - - - - o o o o o xxx
MS Aneta ŠupováAneta Šupová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 13 PB 2.70 - - o - o o xo o o xx
3 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 14 2.60 - - - xxo xo o o xo xxx
4 67 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 12 PB 2.50 - - - o o xxo o xxx
5 Amélie SüssAmélie Süss
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 9 PB 2.40 o o xxo o o o xxx
6 91 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 7 PB 2.20 - xo o xo xxx
7 Jana MatuškováJana Matušková
Atletika BenešovAtletika Benešov
09 2 PB 2.10 o o o xxx
MS Ella NavrátilováElla Navrátilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 8 PB 2.10 o o o xxx
9 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 10 2.00 xo o xx
MS Stela BystroňováStela Bystroňová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 4 PB 1.80 o xxx
11 Ella MacinauerováElla Macinauerová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 6 1.80 xo xxx
MS Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 5 PB 1.80 xo xxx
Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 3 NM xxx
Karolína CiplováKarolína Ciplová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 1 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žáci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 14.1.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 28 Filip MotlFilip Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 16 6.38 6.24 6.38 6.36 6.38 6.19 4.53 5.98
2 Jonáš MotlJonáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 6.18 5.81 5.54 4.37 5.81 5.35 6.18 6.00
3 29 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 14 PB 6.10 6.10 5.84 5.73 6.10 - 5.80 x
4 46 Alex MotlAlex Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 10 PB 5.76 5.52 5.36 5.76 5.76 5.73 4.34 5.75
5 Pavel SvobodaPavel Svoboda
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 13 PB 5.72 5.57 5.66 5.40 5.66 5.72 5.46 5.61
6 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 12 5.48 x 5.46 x 5.46 5.22 x 5.48
7 32 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 8 PB 5.27 4.72 5.02 4.66 5.02 5.27 4.75 4.58
8 Adam PetříkAdam Petřík
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 4 SB 5.23 4.38 5.23 5.00 5.23 5.00 4.89 4.58
9 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 7 SB 5.01 4.70 5.01 4.85 5.01
10 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 4.82 x 4.82 x 4.82
11 Dušan ZambojDušan Zamboj
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 5 4.63 4.63 4.63 x 4.63
12 39 Matyáš KramuleMatyáš Kramule
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 1 4.48 4.46 4.48 4.38 4.48
13 19 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2 4.39 3.95 4.39 x 4.39
14 Vojtěch VoglVojtěch Vogl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 6 4.25 4.17 3.98 4.25 4.25
Celkem 14 závodníků
Skupina 02 (ne, 14.1.2024 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš NajmanLukáš Najman
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 12 PB 4.90 4.44 4.53 4.90 4.90
2 Marian PtáčekMarian Ptáček
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
10 2 PB 4.83 4.71 4.79 4.83 4.83
3 Šimon FaitŠimon Fait
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 18 4.68 4.34 4.45 4.68 4.68
4 31 Patrik NečasPatrik Nečas
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 11 PB 4.66 x 3.71 4.66 4.66
5 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 15 PB 4.57 4.57 4.45 4.00 4.57
6 Kryštof HeřmánekKryštof Heřmánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 14 PB 4.54 4.31 4.36 4.54 4.54
7 40 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 10 PB 4.45 4.28 4.45 4.17 4.45
8 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 8 PB 4.37 4.37 4.31 4.14 4.37
9 Tomáš MládekTomáš Mládek
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 6 PB 4.36 4.36 4.12 4.23 4.36
10 30 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 13 4.31 4.25 4.31 - 4.31
11 Tomáš KlejnaTomáš Klejna
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 7 PB 4.27 4.25 x 4.27 4.27
12 47 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 17 4.17 x 4.17 - 4.17
13 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 1 PB 3.78 3.78 x 3.71 3.78
14 108 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 9 3.30 x 3.30 x 3.30
Vojtěch ŠenoltVojtěch Šenolt
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 16 NM x x x -