Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy v halových vícebojích

Praha - Strahov (13. - 14. 1. 2024)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.09 851.00
2 107 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.10 847.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.17 823.00
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.17 823.00
5 64 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 07.43 736.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Angelos Tzanis AndreoglouAngelos Tzanis Andreoglou 99 SKADSKAD 3 07.18 819.00
2 16 Antonis AndreoglouAntonis Andreoglou 99 SKADSKAD 2 07.23 802.00
3 Athanasios ProdromouAthanasios Prodromou 94 ARISARIS 5 07.37 755.00
4 94 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.55 697.00
5 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.79 622.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.09 851.00
2 107 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 07.10 847.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.17 823.00
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.17 823.00
5 8 Angelos Tzanis AndreoglouAngelos Tzanis Andreoglou 99 SKADSKAD 3 07.18 819.00
6 16 Antonis AndreoglouAntonis Andreoglou 99 SKADSKAD 2 07.23 802.00
7 Athanasios ProdromouAthanasios Prodromou 94 ARISARIS 5 07.37 755.00
8 64 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 07.43 736.00
9 94 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.55 697.00
10 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.79 622.00

60 m - Muži (Finále)

Finále 01 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.02
2 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.02
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.05
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.14
5 Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 07.64
6 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.83
Celkem 6 závodníků
Finále 02 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.41
2 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 07.41
3 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.61
4 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.06
5 Filip PinkasFilip Pinkas 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.25
6 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.29
Celkem 6 závodníků
Finále 03 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 07.15
2 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.22
3 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 07.23
4 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 07.29
5 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 07.38
6 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 1 07.43
Celkem 6 závodníků
Finále 04 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 07.31
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 07.39
3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.50
4 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 07.52
5 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.58
6 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.71
Celkem 6 závodníků
Finále 05 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 07.23
2 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.42
3 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 07.47
4 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 07.60
5 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 07.68
6 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.69
Celkem 6 závodníků
Finále 06 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 07.68
2 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 07.76
3 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 07.78
4 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 07.84
5 328 Dominik HrubýDominik Hrubý 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.86
6 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.08
Celkem 6 závodníků
Finále 07 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 07.66
2= Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 07.84
2= Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 07.84
4 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 07.93
5 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 07.96
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.09
Celkem 6 závodníků
Finále 08 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.57
2 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.68
3 Ondřej SuchýOndřej Suchý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.93
4 František ŠvecFrantišek Švec 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.99
5 293 Kašpar Jan DaněkKašpar Jan Daněk 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 08.86
Celkem 5 závodníků
Finále 09 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 07.63
2 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 07.97
3 Filip PinkasFilip Pinkas 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.22
4 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.35
Celkem 4 závodníků
Finále 10 (so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.06
2 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.08
3 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.53
4 Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.67
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.13 837.00
2 115 Dominik TaylorDominik Taylor 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.53 703.00
3 116 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.68 656.00
4 105 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 07.78 625.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.54 700.00
2 113 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.66 662.00
3 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.88 595.00
108 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan VíchMilan Vích 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.13 837.00
2 115 Dominik TaylorDominik Taylor 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.53 703.00
3 107 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.54 700.00
4 113 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.66 662.00
5 116 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.68 656.00
6 105 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 07.78 625.00
7 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 07.88 595.00
108 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DQ

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 06.98 889.00
2 119 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.32 772.00
3 117 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.43 736.00
4 96 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 07.50 713.00
5 100 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.63 671.00
6 266 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.65 665.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 07.30 779.00
2 120 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 07.67 659.00
3 290 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 SB 07.72 643.00
4 118 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 07.77 628.00
5 292 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.94 577.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.44 732.00
2 115 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 07.81 616.00
3 283 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 07.90 589.00
4 257 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 07.91 586.00
5 280 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.02 554.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.80 619.00
2 299 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.34 465.00
3 286 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 08.65 386.00
281 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 116 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 06.98 889.00
2 97 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 07.30 779.00
3 119 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.32 772.00
4 117 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 07.43 736.00
5 291 Jan FilounekJan Filounek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.44 732.00
6 96 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 07.50 713.00
7 100 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.63 671.00
8 266 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.65 665.00
9 120 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 07.67 659.00
10 290 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 SB 07.72 643.00
11 118 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 07.77 628.00
12 114 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 07.80 619.00
13 115 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 07.81 616.00
14 283 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 07.90 589.00
15 257 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 07.91 586.00
16 292 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 07.94 577.00
17 280 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.02 554.00
18 299 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.34 465.00
19 286 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 08.65 386.00
281 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 197 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 07.35 762.00
2 163 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.39 749.00
3 105 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 07.61 678.00
4 116 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.63 671.00
5 107 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 07.90 589.00
6 190 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 08.08 537.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 07.79 622.00
2 113 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 07.79 622.00
3 117 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.83 610.00
4 115 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.90 589.00
5 144 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 08.15 517.00
6 180 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.23 495.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.32 470.00
2 108 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.46 434.00
3 100 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 08.56 408.00
4 115 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 08.64 388.00
5 193 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 09.14 274.00
6 143 Jakub LoskotJakub Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 09.47 208.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.60 681.00
2 102 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.17 511.00
3 119 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.28 481.00
4 184 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.53 416.00
5 155 Sebastian ŠebestíkSebastian Šebestík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 08.77 357.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 197 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 07.35 762.00
2 163 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.39 749.00
3 118 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.60 681.00
4 105 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 07.61 678.00
5 116 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.63 671.00
6 108 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 07.79 622.00
6 113 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 07.79 622.00
8 117 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 07.83 610.00
9 107 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 07.90 589.00
9 115 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.90 589.00
11 190 Dominik RybičkaDominik Rybička 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 PB 08.08 537.00
12 144 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 08.15 517.00
13 102 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.17 511.00
14 180 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.23 495.00
15 119 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.28 481.00
16 5 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.32 470.00
17 108 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.46 434.00
18 184 Tomáš DostálTomáš Dostál 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.53 416.00
19 100 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 08.56 408.00
20 115 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 08.64 388.00
21 155 Sebastian ŠebestíkSebastian Šebestík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 08.77 357.00
22 193 Jan HolmanJan Holman 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 09.14 274.00
23 143 Jakub LoskotJakub Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 09.47 208.00

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.61
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 07.79
3 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.86
4 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.98
5 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.10
6 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.24
2 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.27
3 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.34
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.53
5 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.55
6 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.60
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.04
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.07
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 08.26
4 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 08.42
5 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.43
6 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.45
2 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.47
3 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.55
4 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 08.57
5 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.64
6 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.66
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 3 PB 08.31
2 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.44
3 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.59
4 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.60
5 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.65
6 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.04
2 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.52
3 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.61
4 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.91
5 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.93
6 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.32
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 08.49
2 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.73
3 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.99
4 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.04
5 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.13
6 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 09.22
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.58
2 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.69
3 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 PB 09.17
4 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.22
5 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.26
6 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.91
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.41
2 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.77
3 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.78
4 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.34
5 Nela DostálováNela Dostálová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.39
6 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 09.70
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 13.1.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.94
2 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.33
3 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.50
4 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.51
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.61
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 07.79
3 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.86
4 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.94
5 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.98
6 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.04
6 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.04
8 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.07
9 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.10
10 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.24
11 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 08.26
12 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.27
13 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 3 PB 08.31
14 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
15 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.33
16 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.34
17 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.41
18 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 08.42
19 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.43
20 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.44
21 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.45
22 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.47
22 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.47
24 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 08.49
25 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.50
26 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.51
27 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.52
28 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.53
29 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.55
29 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.55
31 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 08.57
32 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.58
33 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.59
34 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.60
34 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.60
36 Lída KomornáLída Komorná 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.61
37 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.64
38 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.65
39 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.66
40 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 08.69
41 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.73
42 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.74
43 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.77
44 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.78
45 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.91
46 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.93
47 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.99
48 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.00
49 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.04
50 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.13
51 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 PB 09.17
52 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 09.22
52 Vanesa KučerováVanesa Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.22
54 Laura KučerováLaura Kučerová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 09.26
55 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.32
56 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.34
57 Nela DostálováNela Dostálová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.39
58 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 09.70
59 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.91

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FederičFilip Federič 04 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 16.40
2 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 16.50
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 16.73
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.53
2 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 16.73
3 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16.88
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 16.40
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 16.65
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 16.72
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 16.80
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.02
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.59
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.97
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.16
3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17.54
4 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.70
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 16.73
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.38
3 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17.49
4 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.50
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 16.82
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.90
3 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.02
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 17.07
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 17.57
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 17.68
4 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 17.78
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 17.22
2 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 17.30
3 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 17.43
4 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 18.39
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 17.73
2 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 18.19
3 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 18.36
4 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 18.39
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 17.46
2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 18.18
3 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 18.94
4 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.22
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 17.90
2 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 18.87
3 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.29
4 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.71
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 16.74
2 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 18.12
3 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.19
4 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 18.81
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 17.64
2 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.10
3 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.20
4 282 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 19.36
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.02
2 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 17.95
3 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 17.98
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.60
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.83
2 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 18.69
3 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 18.89
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 19.17
2 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 19.23
3 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.24
4 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 19.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FederičFilip Federič 04 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 16.40
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 16.40
3 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 16.50
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.53
5 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 16.65
6 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 16.72
7 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 16.73
7 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 16.73
7 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 16.73
10 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 16.74
11 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 16.80
12 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 16.82
13 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16.88
14 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.90
15 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.97
16 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.02
16 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 17.02
18 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 17.07
19 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.16
20 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 17.22
21 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 17.30
22 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.38
23 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 17.43
24 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 17.46
25 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17.49
26 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.50
27 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 17.54
28 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 17.57
29 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.59
30 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 17.64
31 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 17.68
32 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.70
33 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 17.73
34 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 17.78
35 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17.83
36 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 17.90
37 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 17.95
38 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 17.98
39 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.02
40 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.10
41 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 18.12
42 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 18.18
43 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 18.19
43 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.19
45 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 18.36
46 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 18.39
46 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 18.39
48 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.60
49 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 18.69
50 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 18.81
51 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 18.87
52 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 18.89
53 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 18.94
54 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 19.17
55 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.20
56 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.22
57 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 19.23
58 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.24
59 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 19.26
60 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.29
61 282 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 19.36
62 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.71
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNF

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 18.46
2 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 PB 18.48
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.76
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.31
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.26
3 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.87
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 17.97
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 19.21
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 18.56
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.02
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.16
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 19.15
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2 PB 19.62
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.49
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 4 18.72
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 19.00
3 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.21
4 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.78
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 2 19.08
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.15
3 Eliška KandráčováEliška Kandráčová 05 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 PB 19.33
4 Sofia LorfinczováSofia Lorfinczová 07 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 4 PB 20.05
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.37
2 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 20.05
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.32
4 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.73
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 19.73
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 19.82
3 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 20.21
4 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 20.55
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 19.66
2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 20.43
3 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.17
4 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.29
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.33
2 105 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.16
3 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.34
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 20.93
2 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.01
3 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.25
4 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.45
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 19.96
2 107 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 20.49
3 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 PB 21.27
4 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 21.60
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 20.61
2 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 21.03
3 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.89
4 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.09
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 18.25
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 18.71
3 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 19.85
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 21.26
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.17
2 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 21.02
3 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.23
4 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.85
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 20.39
2 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 22.02
3 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 22.95
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 21.12
2 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 21.50
3 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 22.14
4 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 PB 22.14
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.03
2 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 21.69
3 5 Jolana BohuňkováJolana Bohuňková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.89
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.42
2 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.46
3 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 24.49
4 Alžběta PieschováAlžběta Pieschová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 28.95
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 20.63
2 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.00
3 Nikola StříbrnáNikola Stříbrná 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 17.97
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 18.17
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 18.25
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.31
5 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 18.46
6 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 PB 18.48
7 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 18.56
8 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 18.71
9 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 4 18.72
10 Ema BendováEma Bendová 07 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 19.00
11 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 19.02
12 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 2 19.08
13 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 19.15
13 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.15
15 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 19.21
16 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.26
17 Eliška KandráčováEliška Kandráčová 05 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 PB 19.33
18 106 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.37
19 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2 PB 19.62
20 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 19.66
21 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 19.73
22 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.76
23 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 19.82
24 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 19.85
25 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.87
26 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 19.96
27 Sofia LorfinczováSofia Lorfinczová 07 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 4 PB 20.05
27 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 20.05
29 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.16
30 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.21
30 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 20.21
32 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.32
33 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.33
34 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 20.39
35 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.42
36 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 20.43
37 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.49
37 107 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 20.49
39 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 20.55
40 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 20.61
41 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 20.63
42 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 20.73
43 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.78
44 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 20.93
45 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 21.00
46 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.01
47 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 21.02
48 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 21.03
48 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.03
50 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 21.12
51 105 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.16
52 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.17
53 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.25
54 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 21.26
55 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 PB 21.27
56 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.29
57 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.34
58 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.45
59 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 21.50
60 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 21.60
61 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 21.69
62 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.89
62 5 Jolana BohuňkováJolana Bohuňková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.89
64 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 22.02
65 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.09
66 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 22.14
66 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 PB 22.14
68 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.23
69 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.85
70 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 22.95
71 Nikola StříbrnáNikola Stříbrná 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 23.15
72 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.46
73 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 24.49
74 Alžběta PieschováAlžběta Pieschová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 28.95
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNF

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 34.49
2 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 35.75
3 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 36.18
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 35.15
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.87
Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 34.44
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 35.15
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 35.68
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 34.80
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 35.24
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 35.25
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 35.47
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 35.92
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 37.26
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 35.80
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 37.14
Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 35.79
2 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 37.05
3 110 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 37.66
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 36.58
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 36.77
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 37.01
4 98 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.03
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 37.42
2 91 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 37.83
3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 39.51
Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.2.
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 38.74
2 97 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 38.87
3 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 40.22
4 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 41.57
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 37.94
2 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 40.13
3 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.49
4 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 42.52
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 36.86
2 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 42.87
3 290 Jakub MalinaJakub Malina 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 45.60
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 38.02
2 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 38.30
3 120 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 38.76
4 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 39.72
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 36.31
2 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 36.93
3 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.92
4 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 40.33
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 13.1.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 38.72
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 39.34
3 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 39.78
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 34.44
2 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 34.49
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 34.80
4 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 35.15
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 35.15
6 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 35.24
7 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 35.25
8 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 35.47
9 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 35.68
10 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 35.75
11 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 35.79
12 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 35.80
13 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 35.87
14 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 35.92
15 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 36.18
16 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 36.31
17 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 36.58
18 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 36.77
19 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 36.86
20 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 36.93
21 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 37.01
22 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 37.05
23 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 37.14
24 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 37.26
25 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 37.42
26 110 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 37.66
27 91 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 37.83
28 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 37.94
29 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 38.02
30 98 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 38.03
31 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 38.30
32 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 38.72
33 114 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 38.74
34 120 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 38.76
35 97 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 38.87
36 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 38.92
37 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 39.34
38 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 39.51
39 Aleš DědinaAleš Dědina 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 39.72
40 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 39.78
41 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 40.13
42 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 40.22
43 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 40.33
44 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.49
45 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 41.57
46 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 42.52
47 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 42.87
48 290 Jakub MalinaJakub Malina 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 45.60
Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík 04 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 DNF
Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DQ

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 40.64
2 116 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 41.70
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 41.83
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 43.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 43.31
2 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.37
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.2
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 39.87
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 40.44
3 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.23
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KandráčováEliška Kandráčová 05 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 41.92
2 Sofia LorfinczováSofia Lorfinczová 07 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 4 43.03
3 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 43.78
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 41.20
2 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 45.22
3 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.36
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 44.18
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 44.50
3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 44.72
4 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 45.41
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 44.45
2 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 47.68
3 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 48.12
4 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 49.32
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 40.88
2 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 48.56
3 Beáta ŠafránkováBeáta Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 53.58
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 43.81
2 22 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 44.25
3 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 44.84
4 Leontýna VackováLeontýna Vacková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 46.74
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KlementováEma Klementová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.99
2 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 46.20
Alžběta PieschováAlžběta Pieschová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 13.1.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.81
2 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 44.18
3 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 48.47
4 144 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 51.69
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 39.87
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 40.44
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 40.64
4 69 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 40.88
5 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 41.20
6 116 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 41.70
7 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 41.83
8 Eliška KandráčováEliška Kandráčová 05 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 3 41.92
9 Sofia LorfinczováSofia Lorfinczová 07 Naša Atletika BratislavaNaša Atletika Bratislava 4 43.03
10 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 43.31
11 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.37
12 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 43.42
13 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 43.78
14 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 43.81
14 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 43.81
16 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 44.18
16 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 44.18
18 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.23
19 22 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 44.25
20 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 44.45
21 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 44.50
22 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 44.72
23 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 44.84
24 Ema KlementováEma Klementová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.99
25 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 45.22
26 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 45.41
27 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 46.20
28 Leontýna VackováLeontýna Vacková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 46.74
29 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 47.36
30 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 47.68
31 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 48.12
32 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 48.47
33 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 48.56
34 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 49.32
35 144 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 51.69
36 Beáta ŠafránkováBeáta Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 53.58
Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Alžběta PieschováAlžběta Pieschová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 DNF

600 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 98 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1:24.11
2 91 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:24.21
3 114 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1:24.99
4 112 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:25.23
5 113 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:25.70
6 110 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 1:25.95
7 97 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:26.35
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 118 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:24.31
2 281 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:25.29
3 120 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:25.49
4 104 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1:32.92
5 117 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1:33.53
6 279 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. PB 1:36.15
7 268 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:36.47
8 119 Marek DvořákMarek Dvořák 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:51.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 284 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:29.62
2 326 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:34.29
3 285 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:34.34
4 283 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:35.05
5 99 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1:35.87
6 280 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:36.66
7 286 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:38.47
8 282 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:39.06
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 292 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:35.58
2 291 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1:37.19
3 287 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:38.74
4 289 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:39.00
5 290 Jakub MalinaJakub Malina 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:42.76
6 293 Kašpar Jan DaněkKašpar Jan Daněk 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:50.42
7 288 Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:52.33
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 1:24.11
2 91 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:24.21
3 118 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:24.31
4 114 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1:24.99
5 112 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:25.23
6 281 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:25.29
7 120 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:25.49
8 113 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1:25.70
9 110 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 1:25.95
10 97 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:26.35
11 284 Jan ZitkoJan Zitko 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:29.62
12 104 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1:32.92
13 117 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1:33.53
14 326 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:34.29
15 285 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:34.34
16 283 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:35.05
17 292 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:35.58
18 99 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1:35.87
19 279 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. PB 1:36.15
20 268 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 1:36.47
21 280 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:36.66
22 291 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1:37.19
23 286 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:38.47
24 287 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1:38.74
25 289 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:39.00
26 282 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:39.06
27 290 Jakub MalinaJakub Malina 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1:42.76
28 293 Kašpar Jan DaněkKašpar Jan Daněk 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1:50.42
29 119 Marek DvořákMarek Dvořák 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:51.50
30 288 Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka