Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy v halových vícebojích

Praha - Strahov (13. - 14. 1. 2024)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FederičFilip Federič 04 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 16.40
2 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 16.50
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 16.73
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 16.53
2 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 16.73
3 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 16.88
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 16.40
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 16.65
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 16.72
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 16.80
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 17.02
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 17.59
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 16.97
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 17.16
3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 17.54
4 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.70
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 16.73
2 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 17.38
3 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 17.49
4 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 17.50
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 16.82
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 16.90
3 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 18.02
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 17.07
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 17.57
3 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 17.68
4 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 17.78
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 17.22
2 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 17.30
3 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 17.43
4 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 18.39
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 17.73
2 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 18.19
3 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 18.36
4 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 18.39
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 17.46
2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 18.18
3 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 18.94
4 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.22
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 PB 17.90
2 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 18.87
3 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 19.29
4 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 20.71
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 16.74
2 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 PB 18.12
3 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 18.19
4 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 18.81
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 17.64
2 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 18.10
3 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.20
4 282 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 19.36
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 17.02
2 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 17.95
3 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 17.98
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.60
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 17.83
2 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 18.69
3 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 18.89
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (so, 13.1.2024 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.17
2 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 19.23
3 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 19.24
4 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 19.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FederičFilip Federič 04 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 16.40
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 16.40
3 Jiří PolákJiří Polák 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 16.50
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 16.53
5 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 16.65
6 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 16.72
7 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 16.73
7 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 16.73
7 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 16.73
10 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 16.74
11 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 16.80
12 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 16.82
13 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 16.88
14 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 16.90
15 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 16.97
16 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 17.02
16 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 17.02
18 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 17.07
19 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 17.16
20 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 17.22
21 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 17.30
22 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 17.38
23 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 17.43
24 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 17.46
25 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 17.49
26 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 17.50
27 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 17.54
28 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 17.57
29 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 17.59
30 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 17.64
31 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 17.68
32 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.70
33 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 17.73
34 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 17.78
35 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 17.83
36 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 PB 17.90
37 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 17.95
38 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 17.98
39 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 18.02
40 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 18.10
41 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 PB 18.12
42 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 18.18
43 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 18.19
43 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 18.19
45 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 18.36
46 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 18.39
46 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 18.39
48 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.60
49 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 18.69
50 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 18.81
51 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 18.87
52 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 18.89
53 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 18.94
54 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.17
55 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.20
56 Václav MarekVáclav Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.22
57 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 19.23
58 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 19.24
59 Matěj OrvanMatěj Orvan 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 19.26
60 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 19.29
61 282 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 19.36
62 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 20.71
Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 DNF

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 18.46
2 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 PB 18.48
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 19.76
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.31
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 19.26
3 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 19.87
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 17.97
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.21
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 18.56
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 19.02
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.16
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 19.15
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 PB 19.62
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 20.49
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 4 18.72
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 19.00
3 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 20.21
4 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 20.78
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 2 19.08
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.15
3 Eliška KandráčováEliška Kandráčová 05 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 PB 19.33
4 Sofia LorfinczováSofia Lorfinczová 07 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 4 PB 20.05
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.37
2 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 20.05
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 20.32
4 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 20.73
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 19.73
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.82
3 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 20.21
4 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 20.55
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 19.66
2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 20.43
3 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 21.17
4 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 21.29
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 20.33
2 105 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 21.16
3 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 21.34
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 20.93
2 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 21.01
3 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 21.25
4 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 21.45
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 19.96
2 107 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 20.49
3 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 PB 21.27
4 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 21.60
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 20.61
2 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 21.03
3 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.89
4 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 22.09
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 18.25
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 18.71
3 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 19.85
4 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 PB 21.26
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 18.17
2 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 21.02
3 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.23
4 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 22.85
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 20.39
2 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 22.02
3 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 22.95
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 21.12
2 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 21.50
3 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 PB 22.14
4 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 PB 22.14
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.03
2 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 21.69
3 5 Jolana BohuňkováJolana Bohuňková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.89
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 20.42
2 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.46
3 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 24.49
4 Alžběta PieschováAlžběta Pieschová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 28.95
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (so, 13.1.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 20.63
2 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 21.00
3 Nikola StříbrnáNikola Stříbrná 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 23.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 17.97
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 18.17
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 18.25
4 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.31
5 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 18.46
6 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 PB 18.48
7 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 18.56
8 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 18.71
9 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 4 18.72
10 Ema BendováEma Bendová 07 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 19.00
11 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 19.02
12 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 2 19.08
13 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 19.15
13 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 19.15
15 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.21
16 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 19.26
17 Eliška KandráčováEliška Kandráčová 05 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 3 PB 19.33
18 106 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.37
19 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 PB 19.62
20 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 19.66
21 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 19.73
22 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 19.76
23 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.82
24 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 19.85
25 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 19.87
26 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 19.96
27 Sofia LorfinczováSofia Lorfinczová 07 Naša Atletika Bratislava Naša Atletika Bratislava 4 PB 20.05
27 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 20.05
29 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 20.16
30 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 20.21
30 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 20.21
32 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 20.32
33 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 20.33
34 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 20.39
35 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 20.42
36 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 20.43
37 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 20.49
37 107 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 20.49
39 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 20.55
40 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 20.61
41 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 20.63
42 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 20.73
43 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 20.78
44 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 20.93
45 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 21.00
46 Valerie Anna NesrstováValerie Anna Nesrstová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 21.01
47 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 21.02
48 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 21.03
48 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.03
50 Adéla HomolkováAdéla Homolková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 21.12
51 105 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 21.16
52 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 21.17
53 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 21.25
54 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 1 PB 21.26
55 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 PB 21.27
56 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 21.29
57 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 21.34
58 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 21.45
59 Nikola PlacháNikola Plachá 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 21.50
60 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 21.60
61 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 21.69
62 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.89
62 5 Jolana BohuňkováJolana Bohuňková 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.89
64 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 22.02
65 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 22.09
66 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 PB 22.14
66 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 PB 22.14
68 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.23
69 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 22.85
70 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 22.95
71 Nikola StříbrnáNikola Stříbrná 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 23.15
72 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.46
73 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 24.49
74 Alžběta PieschováAlžběta Pieschová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 28.95
Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 DNF