Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

VZ mládeže a dospělých USK Praha II.

Praha - Strahov (19. 1. 2024)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 16.79
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 16.81
3 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 17.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 16.42
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 16.66
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 17.47
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 17.27
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 4 17.42
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 17.60
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SellnerMartin Sellner 03 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 17.29
2 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 17.50
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 17.51
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 17.66
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 17.54
2 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 17.59
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 17.80
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 18.37
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 18.09
2 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 18.90
Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 18.10
2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 18.11
3 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 18.29
4 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 PB 18.44
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 1 PB 17.57
2 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 18.08
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 18.71
4 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 18.96
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 18.64
2 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 18.64
3 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 18.86
4 Juraj PčolinskýJuraj Pčolinský 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 18.98
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 18.70
2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 19.35
3 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 19.70
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 16.96
2 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 17.69
Celkem 2 závodníků
Běh 12 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 18.38
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 18.79
3 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.91
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (pá, 19.1.2024 - 19:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 18.01
2 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 18.43
3 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 18.69
4 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 18.97
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 17.87
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 18.70
3 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 3 18.77
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 21.10
2 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 21.17
3 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 21.25
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 18.47
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 19.10
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.11
4 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 SB 19.46
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.63
2 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 19.63
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 19.79
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 19.94
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 19.32
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 19.49
3 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 19.55
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 19.82
2 Blanka JursováBlanka Jursová 24 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 20.09
3 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 20.38
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 20.58
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 20.47
2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 20.70
3 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 20.96
4 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 21.20
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 20.27
2 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 20.84
3 Lída KomornáLída Komorná 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 20.96
4 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 21.29
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GogorováBarbora Gogorová 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 21.77
2 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 SB 22.01
3 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 22.25
4 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 22.61
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 19.45
2 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 21.91
3 Denisa KročkováDenisa Kročková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 22.80
4 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 1 PB 24.17
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 20.09
2 Silvia Sama Maria LopesSilvia Sama Maria Lopes 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.52
3 Viktoria ZámolováViktoria Zámolová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 21.88
4 Nikola StříbrnáNikola Stříbrná 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 22.83
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 21.02
2 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.16
3 Tereza HasováTereza Hasová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 21.29
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 21.98
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 19.1.2024 - 19:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KlementováEma Klementová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 20.43
2 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 20.81
3 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK Bílina AK Bílina 4 22.45
4 Nela DostálováNela Dostálová 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.77
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 18:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SellnerMartin Sellner 03 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 23.35
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 2 PB 23.88
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 18:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 23.83
2 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 23.95
3 55 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 25.10
4 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 25.11
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 18:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 23.68
2 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 PB 24.53
3 69 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 25.47
4 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 25.87
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 19.1.2024 - 18:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 99 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 25.34
2 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 26.29
3 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 26.63
4 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 26.78
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 26.14
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 26.36
3 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 27.27
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 SB 27.11
2 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 27.37
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 28.06
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.17
2 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 28.26
3 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 28.29
4 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 29.06
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 27.30
2 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 27.51
3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 28.13
4 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 29.16
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 27.32
2 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 27.98
3 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 28.88
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 28.43
2 336 Anna CiznerováAnna Ciznerová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 28.52
3 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 29.31
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 29.09
2 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 30.28
3 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 30.75
4 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 1 31.32
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 26.22
2 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 27.58
3 Ema KlementováEma Klementová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 28.09
4 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 28.99
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 19.1.2024 - 18:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 26.70
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 27.35
3 79 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 29.20
4 Viktoria ZámolováViktoria Zámolová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 29.77
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 3 34.06
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 34.95
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 35.31
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 283 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 36.11
2 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 36.53
3 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 36.91
4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 40.54
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 290 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 36.12
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 36.73
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 36.88
4 110 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 SB 37.27
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 19.1.2024 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 36.55
2 106 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 38.41
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 39.08
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 19.1.2024 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 281 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 4 PB 36.76
2 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 37.96
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 38.24
4 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 40.51
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 19.1.2024 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 4 PB 39.40
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 39.89
3 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 40.44
4 Stanislav LedlStanislav Ledl 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 41.10
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 19.1.2024 - 17:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 38.01
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 PB 39.83
3 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 39.87
4 299 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 42.03
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 37.86
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 40.68
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 41.04
4 14 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 43.05
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 40.42
2 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 40.68
3 Blanka JursováBlanka Jursová 24 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 44.03
4 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 44.65
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 40.38
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 41.30
3 Linda MichlováLinda Michlová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 44.81
4 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 47.22
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 19.1.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 43.29
2 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 47.42
3 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 48.85
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 19.1.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 42.09
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 42.26
3 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 43.36
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 19.1.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 42.72
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 43.55
3 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 44.28
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (pá, 19.1.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 43.28
2 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 43.53
3 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 44.26
4 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 45.11
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 19.1.2024 - 17:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína AustováKarolína Austová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 45.48
2 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 49.59
3 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 50.68
4 Anna KřenkováAnna Křenková 80 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 55.93
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 55 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 56.66
2 69 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 56.87
3 59 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 3 59.07
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 98 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 53.50
2 99 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 4 56.79
3 97 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 57.90
4 93 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK Bílina AK Bílina 1 58.10
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 326 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 61.09
2 330 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 62.55
3 300 Leontýna VackováLeontýna Vacková 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 66.49
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 336 Anna CiznerováAnna Ciznerová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 62.66
2 337 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 4 65.99
3 332 Agáta PosuchováAgáta Posuchová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 66.23
4 334 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK Bílina AK Bílina 2 66.78
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 144 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 63.84
2 190 Eva DobášováEva Dobášová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 2 64.86
3 117 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 65.29
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 19.1.2024 - 17:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 62.00
2 91 Nicol BasileNicol Basile 07 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 68.16
3 79 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 3 70.72
4 76 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 72.01
Celkem 4 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 283 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 1:05.52
2 290 Ondřej HoráčekOndřej Horáček 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 1:05.68
3 292 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 1:05.81
4 286 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 1:08.84
5 281 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol Jaroměř TJ Sokol Jaroměř 5 PB 1:08.99
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 16:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 296 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 5 1:11.57
2 299 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 1:16.15
3 294 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 1:16.81
4 298 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 1:24.60
Celkem 4 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 16:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 22 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 1:16.89
2 5 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 1:17.15
3 8 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:19.41
4 14 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 1:20.12
5 24 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 1:39.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 16:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 58 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:21.31
2 101 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 1:25.16
3 280 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 1:28.79
4 366 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 1:30.11
5 268 Kateřina MacůrkováKateřina Macůrková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 1:45.59
6 257 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 1:49.58
Celkem 6 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 103 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:32.61
2 106 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 2:33.27
3 104 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 2:33.81
4 102 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:38.62
5 105 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 2:41.53
6 107 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 2:42.39
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 109 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:41.35
2 110 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 2:41.43
3 120 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 2:41.96
4 108 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 2:44.29
5 111 Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 2:44.54
6 112 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 2:48.51
7 113 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 3:01.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 117 Jan KóňaJan Kóňa 04 AK Most AK Most 4 PB 2:55.78
2 116 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 3:00.47
3 114 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 3:03.43
4 115 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 3:08.85
5 193 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 PB 3:14.06
6 118 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:18.94
7 119 Marek DvořákMarek Dvořák 90 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 3:28.86
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 19.1.2024 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 184 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 2:48.68
2 190 Ondřej NovákOndřej Novák 92 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 2:50.02
3 180 Martin Gregory JenkinsMartin Gregory Jenkins 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 3:00.86
4 163 Šimon HájekŠimon Hájek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 3:09.57
5 144 Štěpán ŠafránekŠtěpán Šafránek 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 3:10.74
6 155 Pascal KoutnýPascal Koutný 07 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 3:14.77
7 192 Zbyněk FojtíkZbyněk Fojtík 59 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 7 4:05.09
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 19.1.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:47.57
2 22 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 2:48.06
3 8 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 2:50.88
4 58 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 2:55.88
5 14 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 2:56.39
6 55 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 2:57.30
7 24 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:04.72
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 19.1.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 59 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 3:11.49
2 64 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 3:12.25
3 79 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 3:17.99
4 76 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 3:23.86
5 69 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:29.09
6 93 Kristýna OndrouškováKristýna Ondroušková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 3:29.90
7 92 Pavlína AbsolonováPavlína Absolonová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 3:30.63
8 91 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK Most AK Most 6 3:48.18
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 19.1.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 101 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 3:10.75
2 99 Evelyn MusilováEvelyn Musilová 99 ASK Děčín ASK Děčín 5 3:12.43
3 98 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 4 3:18.94
4 97 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:19.34
5 100 Viktorie PípalováViktorie Pípalová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 3:35.16
6 95 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 3:43.81
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Muži

(pá, 19.1.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
02 8 SB 4.00 - - - - - - - - - - - - - - o - xxo - xxx
2 Antonín KučeraAntonín Kučera
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 7 PB 3.60 - - - - o - o - xo o xo xo o xxx
3 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
08 3 PB 3.40 - - - - xo - xo xxo xxo xo o xxx
4 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 5 PB 3.30 - - - - - - xo o o o xxx
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 6 SB 3.10 - - - - xxo o o o xxx
6 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 4 PB 3.00 o o o - o xxo o xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(pá, 19.1.2024 - 17:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,35 3,45 3,55 3,63
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 9 SB 3.55 - - - - - - - - - - - - - o - o o xo xo xxx
2 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 8 SB 3.10 - - - - - - - - - - o o o o xo xxx
3 Uma VarnaUma Varna
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 7 PB 2.80 - - - - - - - - - xo o o xxx
4 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
10 6 PB 2.60 - - - o - o o o o xo xxx
5 Stela PopelíkováStela Popelíková
SC Radotín Praha SC Radotín Praha
08 1 PB 2.40 - xo - o o o o xo xxx
6 Klára KopáčkováKlára Kopáčková
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
06 4 PB 2.30 - - - - - o o xxx
7 Josefína TučkováJosefína Tučková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
10 3 PB 2.20 - o - xo o xxo
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(pá, 19.1.2024 - 17:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 23 PB 7.44
2 Ivan BulichIvan Bulich
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 22 PB 7.23
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 24 SB 7.10
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 21 SB 6.77
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 17 PB 6.73
6 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 3 PB 6.48
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
04 19 SB 6.28
8 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 15 PB 6.20
9 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 16 PB 6.09
10 Jan KlesňákJan Klesňák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 18 SB 5.95
11 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 9 PB 5.94
12 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK Bílina AK Bílina
07 6 PB 5.80
13 Viktor BöhmViktor Böhm
SK Míle, z.s. SK Míle, z.s.
08 10 PB 5.71
14 Petr MolíkPetr Molík
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
06 12 PB 5.64
15 Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 8 PB 5.56
16 Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 11 PB 5.54
17 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 14 5.48
18 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 4 PB 5.09
19 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 7 SB 5.07
20 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 2 PB 5.01
21 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 5 4.92
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 19.1.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 22 5.67
2 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
03 21 PB 5.65
3 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 20 PB 5.48
4 Lea BradováLea Bradová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 17 PB 5.47
5 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 18 SB 5.26
6 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 6 PB 5.13
7 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
06 19 SB 5.12
8 Barbora KutováBarbora Kutová
AK Most AK Most
05 16 SB 5.12
9 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 5 PB 5.11
10 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
05 13 4.94
11 Lída KomornáLída Komorná
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 10 SB 4.79
12 117 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 2 PB 4.67
13 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
08 12 SB 4.64
14 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur...
07 11 SB 4.63
15 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 7 SB 4.59
16 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK Most AK Most
06 15 4.59
17 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK Bílina AK Bílina
07 4 PB 4.58
18 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná
Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s.
08 8 4.57
19 337 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK Most AK Most
08 3 PB 4.50
20 Nela DostálováNela Dostálová
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 PB 3.87
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 23 NM
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 19.1.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 1 PB 10.74
2 Aneta VachtlováAneta Vachtlová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 2 PB 08.49
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 19.1.2024 - 16:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mariia SerdiukMariia Serdiuk
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 1 PB 08.39 -
2 Zuzana ČechováZuzana Čechová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 1 PB 06.97 -
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 19.1.2024 - 16:01) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
08 1 PB 15.42
2 Michal VimmerMichal Vimmer
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
00 2 PB 09.96
Poznámky / pokusy:
" Vimmer - paralympik - dospělý, ale vrhal 5kg koulí
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(pá, 19.1.2024 - 16:01) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
05 3 PB 17.47
2 Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 1 PB 10.17
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 19.1.2024 - 16:01) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
04 1 PB 09.70
Celkem 1 závodníků