Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VZ žactva USK Praha IV.

Praha - Strahov (2. 2. 2024)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.48
2 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 07.56
3 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.58
4 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 07.77
5 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 07.77
6 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 07.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 PB 07.85
2 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.86
3 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.98
4 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 08.06
5 Mikoláš FerraraMikoláš Ferrara 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 08.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš MatoušekMatouš Matoušek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.42
2 114 Denys AndruskivDenys Andruskiv 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 08.51
3 František KlusoňFrantišek Klusoň 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.51
4 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 08.54
5 Jan HrabákJan Hrabák 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.66
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.44
2 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.78
3 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.06
4 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.42
5 Martin VrbickýMartin Vrbický 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.58
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán JarešŠtěpán Jareš 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 08.35
2 Richard TužilRichard Tužil 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.41
3 Lucas PácaltLucas Pácalt 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.42
4 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 PB 09.12
5 David ChaloupkaDavid Chaloupka 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.48
2 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 07.56
3 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.58
4 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 07.77
4 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 07.77
6 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 07.81
7 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 PB 07.85
8 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.86
9 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 07.98
10 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 08.06
11 Mikoláš FerraraMikoláš Ferrara 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 08.19
12 Štěpán JarešŠtěpán Jareš 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 08.35
13 Richard TužilRichard Tužil 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.41
14 Matouš MatoušekMatouš Matoušek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.42
14 Lucas PácaltLucas Pácalt 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.42
16 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 08.44
17 114 Denys AndruskivDenys Andruskiv 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 08.51
17 František KlusoňFrantišek Klusoň 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.51
19 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 08.54
20 Jan HrabákJan Hrabák 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 08.66
21 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.78
22 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.06
23 Štefan HanekŠtefan Hanek 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 PB 09.12
24 David ChaloupkaDavid Chaloupka 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.36
25 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.42
26 Martin VrbickýMartin Vrbický 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.58

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.74
2 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.89
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.02
4 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 08.04
5 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.17
6 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.15
2 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.22
3 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 08.30
4 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.38
5 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thea MoodyThea Moody 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.24
2 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.28
3 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.45
4 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.47
5 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.48
6 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.67
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.37
2 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 08.41
3 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 08.46
4 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 08.49
5 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 08.50
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.65
2 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.67
3 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 08.69
4 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.72
5 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.58
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.59
2 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 08.62
3 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 08.67
4 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.75
5 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 SB 08.84
6 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.87
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.72
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.73
3 Ema ČermákováEma Čermáková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.93
4 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.98
5 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.17
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 08.81
2 Sofia AlbertSofia Albert 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.88
3 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 08.89
4 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 09.03
5 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 09.20
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophia Gabriella EliášováSophia Gabriella Eliášová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 09.05
2 Hedvika VrabcováHedvika Vrabcová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 09.08
3 Sofie RoutSofie Rout 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.21
4 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.29
5 Karolína TopinkováKarolína Topinková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.33
6 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.49
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie TylichováValerie Tylichová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.73
2 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 08.82
3 Dorota TrávničkováDorota Trávničková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 09.14
4 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 09.33
5 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.61
6 Gabriela KučerováGabriela Kučerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.75
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva MajerováEva Majerová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 09.16
2 Kristýna ŽákováKristýna Žáková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09.20
3 Edita ŠeflováEdita Šeflová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 09.42
4 Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.65
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana NovotnáHana Novotná 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.64
2 Tereza SpurnáTereza Spurná 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 09.64
3 Sarah KlesnarováSarah Klesnarová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 09.75
4 Nikola ĎulíkováNikola Ďulíková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 10.26
5 Natálie Marie NovákováNatálie Marie Nováková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10.59
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (pá, 2.2.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.63
2 Barbora PetříkováBarbora Petříková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.09
3 Anna VrbackáAnna Vrbacká 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.41
4 Valerie LaputkaValerie Laputka 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.88
5 Anna MaleckáAnna Malecká 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.74
2 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.89
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.02
4 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 08.04
5 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.15
6 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.17
7 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 08.22
8 Thea MoodyThea Moody 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.24
9 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 08.28
10 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 08.30
11 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.36
12 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.37
13 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.38
14 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 08.41
15 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 08.45
16 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 08.46
17 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.47
18 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.48
19 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 08.49
20 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 08.50
21 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.54
22 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 08.59
23 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 08.62
24 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.63
25 Hana NovotnáHana Novotná 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.64
26 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.65
27 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.67
27 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.67
27 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 08.67
30 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 08.69
31 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.72
31 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.72
33 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.73
33 Valerie TylichováValerie Tylichová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 08.73
35 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.75
36 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 08.81
37 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 08.82
38 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 SB 08.84
39 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.87
40 Sofia AlbertSofia Albert 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.88
41 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 08.89
42 Ema ČermákováEma Čermáková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.93
43 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.98
44 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 09.03
45 Sophia Gabriella EliášováSophia Gabriella Eliášová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 09.05
46 Hedvika VrabcováHedvika Vrabcová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 09.08
47 Barbora PetříkováBarbora Petříková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.09
48 Dorota TrávničkováDorota Trávničková 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 PB 09.14
49 Eva MajerováEva Majerová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 09.16
50 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.17
51 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 09.20
51 Kristýna ŽákováKristýna Žáková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09.20
53 Sofie RoutSofie Rout 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.21
54 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.29
55 Karolína TopinkováKarolína Topinková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.33
55 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 09.33
57 Anna VrbackáAnna Vrbacká 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.41
58 Edita ŠeflováEdita Šeflová 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 09.42
59 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.49
60 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.58
61 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.61
62 Tereza SpurnáTereza Spurná 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 09.64
63 Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.65
64 Gabriela KučerováGabriela Kučerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.75
64 Sarah KlesnarováSarah Klesnarová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 09.75
66 Valerie LaputkaValerie Laputka 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.88
67 Anna MaleckáAnna Malecká 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.97
68 Nikola ĎulíkováNikola Ďulíková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 10.26
69 Natálie Marie NovákováNatálie Marie Nováková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10.59

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.04
2 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 18.47
3 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 18.49
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 18.07
2 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 PB 19.00
3 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 19.37
4 František KlusoňFrantišek Klusoň 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.45
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 2.2.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.14
2 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 20.51
3 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 21.10
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 2.2.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán JarešŠtěpán Jareš 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 19.89
2 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.98
3 Zhi You LinZhi You Lin 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.77
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 2.2.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 18.57
2 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 21.86
Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1. naměřený čas 21.19s
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.04
2 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 18.07
3 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 18.47
4 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 18.49
5 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 18.57
6 Daniel TurzaDaniel Turza 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 PB 19.00
7 Hugo HadačHugo Hadač 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 19.37
8 Štěpán JarešŠtěpán Jareš 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 19.89
9 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.98
10 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 20.14
11 František KlusoňFrantišek Klusoň 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.45
12 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 20.51
13 Natanael FukaNatanael Fuka 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 21.10
14 Zhi You LinZhi You Lin 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.77
15 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 21.86
Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 NR 18.20
2 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 18.69
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 19.21
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 19.26
2 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 19.47
3 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.67
4 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.22
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.12
2 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 20.15
3 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 20.68
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 19.92
2 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.39
3 Marie JežkováMarie Ježková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.71
4 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.72
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 19.99
2 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 20.22
3 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.04
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 19.99
2 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.76
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.36
2 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.54
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.68
4 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.88
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 20.09
2 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 20.87
3 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.05
4 Sára PodolskáSára Podolská 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.07
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 20.77
2 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 20.85
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 20.90
4 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.75
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 20.84
2 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 20.99
3 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 21.21
4 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.52
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.35
2 249 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 21.75
3 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.79
4 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.15
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 21.78
2 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.87
3 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.89
Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1. naměřený čas 21.19s
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 21.67
2 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.24
Ema ČermákováEma Čermáková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1. naměřený čas 21.86s
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.13
2 Nikola HorákováNikola Horáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 21.66
3 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 22.13
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 21.52
2 243 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 21.98
3 Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 22.00
Hedvika VrabcováHedvika Vrabcová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1 naměřený čas 22.09s
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.65
2 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.89
3 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 23.36
Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 17.3.1. naměřený čas 23.60s
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 22.46
2 Adéla HallerováAdéla Hallerová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.72
3 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.01
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 22.96
2 Sarah KlesnarováSarah Klesnarová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 23.12
3 Kateřina TykalováKateřina Tykalová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 23.49
4 184 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.78
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.10
2 Amélie ČepelákováAmélie Čepeláková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.57
Celkem 2 závodníků
Běh 20 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.77
2 Anděla Anežka NovotnáAnděla Anežka Novotná 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 21.81
3 Nina HrubáNina Hrubá 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.90
4 Barbora TykalováBarbora Tykalová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 24.30
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 2.2.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.22
2 Lucie PuršováLucie Puršová 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.56
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 NR 18.20
2 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 18.69
3 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 19.21
4 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 19.26
5 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 19.47
6 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.67
7 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 19.92
8 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 19.99
8 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 19.99
10 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 20.09
11 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.10
12 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.12
13 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 20.15
14 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 20.22
15 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 20.36
16 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.39
17 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.54
18 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 20.68
18 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.68
20 Marie JežkováMarie Ježková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.71
21 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.72
22 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.76
23 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 20.77
23 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.77
25 Barbora ZánováBarbora Zánová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 20.84
26 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 20.85
27 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 20.87
28 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.88
29 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 20.90
30 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 20.99
31 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.04
32 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 21.05
33 Sára PodolskáSára Podolská 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 21.07
34 Karolína VrzalováKarolína Vrzalová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 21.13
35 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 21.21
36 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.22
37 Lara NěmcováLara Němcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.35
38 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.52
38 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 21.52
40 Nikola HorákováNikola Horáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 21.66
41 Kateřina ČapkováKateřina Čapková 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 21.67
42 249 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 21.75
43 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 SB 21.78
44 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.79
45 Anděla Anežka NovotnáAnděla Anežka Novotná 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 21.81
46 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.87
47 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.89
48 243 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 21.98
49 Johanka TunováJohanka Tunová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 22.00
50 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 22.13
51 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.15
52 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.22
53 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.24
54 Žaneta SvatochováŽaneta Svatochová 10 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 PB 22.46
55 Lucie PuršováLucie Puršová 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.56
56 Amélie ČepelákováAmélie Čepeláková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.57
57 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.65
58 Adéla HallerováAdéla Hallerová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.72
59 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 22.75
60 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.89
61 Nina HrubáNina Hrubá 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.90
62 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 22.96
63 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.01
64 Sarah KlesnarováSarah Klesnarová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 23.12
65 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 23.36
66 Kateřina TykalováKateřina Tykalová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 23.49
67 184 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.78
68 Barbora TykalováBarbora Tykalová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 24.30
Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ
Ema ČermákováEma Čermáková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DQ
Hedvika VrabcováHedvika Vrabcová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 DQ
Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 DQ

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 37.44
2 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 39.66
3 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 41.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 40.89
2 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 42.84
3 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 PB 46.33
4 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 48.97
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 2.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 38.12
2 Mikoláš FerraraMikoláš Ferrara 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.78
3 Matouš MatoušekMatouš Matoušek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.57
4 Jakub LoskotJakub Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 50.65
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ČermákFilip Čermák 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 37.44
2 Pavel SvobodaPavel Svoboda 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 38.12
3 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 39.66
4 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 40.89
5 Nicolas Antonio Di SalvoNicolas Antonio Di Salvo 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 41.09
6 Mikoláš FerraraMikoláš Ferrara 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 42.78
7 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 3 PB 42.84
8 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2 PB 46.33
9 Matouš MatoušekMatouš Matoušek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.57
10 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 48.97
11 Jakub LoskotJakub Loskot 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 50.65

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 42.60
2 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 43.81
3 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 45.32
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 44.90
2 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 45.63
3 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 46.08
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 2.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 46.90
2 Nikola HorákováNikola Horáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 48.17
3 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.43
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 2.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 48.49
2 Barbora KubůBarbora Kubů 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 48.51
3 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 51.34
4 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 53.93
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 2.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 44.76
2 Anděla Anežka NovotnáAnděla Anežka Novotná 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 47.24
3 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 48.86
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 2.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 46.94
2 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 47.55
3 254 Zuzana DžuganováZuzana Džuganová 24 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 58.93
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 42.60
2 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 43.81
3 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 44.76
4 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 44.90
5 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 45.32
6 Magdalena HolickáMagdalena Holická 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 45.63
7 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 46.08
8 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 46.90
9 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 46.94
10 Anděla Anežka NovotnáAnděla Anežka Novotná 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 47.24
11 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 47.55
12 Nikola HorákováNikola Horáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 48.17
13 Eliška BrunclíkováEliška Brunclíková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 48.49
14 Barbora KubůBarbora Kubů 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 48.51
15 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 48.86
16 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 49.43
17 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 51.34
18 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 53.93
19 254 Zuzana DžuganováZuzana Džuganová 24 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 58.93

800 m - Žáci

(pá, 2.2.2024 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 109 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 2:11.48
2 113 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:27.85
3 114 Denys AndruskivDenys Andruskiv 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 2:29.66
4 110 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:30.43
5 117 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 2:32.30
6 111 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 2:34.31
7 115 Matěj SvitekMatěj Svitek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 2:36.08
8 116 Martin KadlecMartin Kadlec 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:36.21
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 163 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 2:24.84
2 155 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:32.07
3 190 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 2:34.02
4 180 Stella OhrablováStella Ohrablová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:38.31
5 193 Zuzana GranátováZuzana Granátová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 2:50.63
6 184 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:52.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 257 Natálie KordováNatálie Kordová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 2:36.09
2 244 Aneta KrpatováAneta Krpatová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:39.55
3 249 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:39.87
4 243 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:41.15
5 250 Ema KotykováEma Kotyková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:41.86
6 242 Barbora JankotováBarbora Jankotová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 2:54.36
254 Zuzana DžuganováZuzana Džuganová 24 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF
Poznámky:
Závodnice č. 254 zkolabovala a byla odvezena RZ do FN Motol.. Byla jí poskytnuta první pomoc.
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 163 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 2:24.84
2 155 Marie BalcarováMarie Balcarová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:32.07
3 190 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 2:34.02
4 257 Natálie KordováNatálie Kordová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 2:36.09
5 180 Stella OhrablováStella Ohrablová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:38.31
6 244 Aneta KrpatováAneta Krpatová 10 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:39.55
7 249 Eliška FillováEliška Fillová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:39.87
8 243 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:41.15
9 250 Ema KotykováEma Kotyková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:41.86
10 193 Zuzana GranátováZuzana Granátová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 2:50.63
11 184 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:52.71
12 242 Barbora JankotováBarbora Jankotová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 2:54.36
254 Zuzana DžuganováZuzana Džuganová 24 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.62
2 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.72
3 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 08.91
4 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.03
5 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 09.69
2 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 09.72
3 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 10.27
4 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 10.37
5 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 PB 10.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 2.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.61
2 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.36
3 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 11.41
František HallaFrantišek Halla 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.61
2 Josef FálJosef Fál 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.62
3 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.72
4 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 08.91
5 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.03
6 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.36
7 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 09.69
8 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 09.72
9 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 10.27
10 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 10.37
11 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 PB 10.86
12 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.36
13 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 11.41
14 František HallaFrantišek Halla 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.18

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.98
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.14
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 09.37
4 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.55
5 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.60
6 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.76
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína TučkováJosefína Tučková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.96
2 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 10.19
3 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 10.21
4 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 10.25
5 Elena MyškováElena Myšková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.44
6 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 2.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.31
2 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 10.36
3 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 10.66
4 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.91
5 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 10.95
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 2.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 09.93
2 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 11.00
3 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 11.40
4 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.44
5 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 11.61
Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 2.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.99
2 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.88
3 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 12.58
4 Barbora KubůBarbora Kubů 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 12.69
5 Barbora TykalováBarbora Tykalová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 13.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HlaváčkováNela Hlaváčková 09 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.98
2 Yvona SzitásováYvona Szitásová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.14
3 Nela VaníčkováNela Vaníčková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 09.37
4 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 09.55
5 Laura KoťátkováLaura Koťátková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.60
6 Lucie KoptíkováLucie Koptíková 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.76
7 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 09.93
8 Josefína TučkováJosefína Tučková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.96
9 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.99
10 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 10.19
11 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 10.21
12 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 10.25
13 Adéla BláhováAdéla Bláhová 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 10.31
14 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 10.36
15 Elena MyškováElena Myšková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.44
16 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.63
17 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 10.66
18 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.88
19 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.91
20 Amálie RaichlováAmálie Raichlová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 10.95
21 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 11.00
22 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 11.40
23 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.44
24 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 11.61
25 Aneta PatašiAneta Pataši 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 12.58
26 Barbora KubůBarbora Kubů 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 12.69
27 Barbora TykalováBarbora Tykalová 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 13.16
Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 DNF

skok vysoký - Žáci

(pá, 2.2.2024 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,50 1,54 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,75 1,76 1,79 1,81 1,85 1,88
1 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 12 1.70 - - - - - - o o - o xxx
2 Richard TužilRichard Tužil
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 10 PB 1.64 o o o o o xo o xo xxx
3 Filip ČernýFilip Černý
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
10 11 SB 1.58 - o o o xo xxo xxx
4 Vojtěch TylichVojtěch Tylich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 6 PB 1.46 o xo xo xxx
5 Teodor Antonín MuzikářTeodor Antonín Muzikář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 7 PB 1.46 o xo xxo xxx
6 Adam NaxeraAdam Naxera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 9 SB 1.46 xxo o xxo xxx
7 Matěj HahnMatěj Hahn
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 1 PB 1.41 o xo x
8 Pavel RadaPavel Rada
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 3 PB 1.36 o xxx
9 Jakub LoskotJakub Loskot
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
10 5 PB 1.36 xxo xxx
Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 4 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 2.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,29 1,34 1,39 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80
1 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 25 1.56 - - - o o o o xo o xxx
2 Agáta MálkováAgáta Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 21 SB 1.50 - - o o o xo o xxx
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 22 SB 1.47 - o o xo o xxo xxx
4 Eliška BlažkováEliška Blažková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 20 1.44 o - - o o xxx
5 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 16 PB 1.44 - o o xxo o xxx
6= Nicola NovákováNicola Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 17 1.39 - - o o xxx
6= Nela ČermákováNela Čermáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 23 1.39 - o o o xxx
8 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 4 PB 1.39 xo o xo o xxx
9 Valerie TylichováValerie Tylichová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 7 PB 1.39 o xo o xo xxx
10 Nicole TurkováNicole Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 8 PB 1.39 xo o xo xo xxx
11= Sofie VaňkováSofie Vaňková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 12 SB 1.39 o o xo xxo xxx
11= Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 14 SB 1.39 o o xo xxo xxx
13 Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 5 PB 1.39 o o xxo xxo xxx
14= Klára OstrenkováKlára Ostrenková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 13 1.34 o o o xxx
14= Justina ZbrojováJustina Zbrojová
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 15 1.34 o o o xxx
14= Johanka TunováJohanka Tunová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 19 1.34 o - o xxx
14= Ella MacinauerováElla Macinauerová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 10 1.34 o o o xxx
18 Thea MoodyThea Moody
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 11 SB 1.34 o xo xo xxx
19 Ema DoleželováEma Doleželová
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 2 PB 1.29 o xxo x
20= Gabriela KučerováGabriela Kučerová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 6 SB 1.24 o xxx
20= Dorota TrávničkováDorota Trávničková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 9 SB 1.24 o xxx
Kateřina ČapkováKateřina Čapková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
10 3 NM
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,04 2,14 2,24 2,34 2,44 2,54 2,64 2,74 2,84 2,94 3,04 3,14 3,24 3,34
1 Tomáš JaneleTomáš Janele
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 3 PB 3.24 - - - - - o - o - xxo o o xo xxx
2 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 2 2.44 o xo o o o xxx
3 117 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 1 2.44 - o o o xo xxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,04 2,14 2,24 2,34 2,44 2,54 2,64 2,74 2,84 2,94 3,04 3,14 3,24 3,34 3,40
1 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 10 PB 3.34 - - - - - - - - o - o o o xxo xxx
2 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 9 PB 3.14 - - - - - - o - o - xxo o xx
3 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 8 3.04 - - - - - - o - xxo xxo xo xx
4 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 7 PB 2.94 - - - - xo o o o o o x
5 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 5 PB 2.74 - - - - xxo o x o x
6 Zuzana KaňákováZuzana Kaňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 4 PB 2.54 - - xo - xo o xx
7 Ema ReiterováEma Reiterová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
10 6 2.54 - - - o o xo x
8 Josefína TučkováJosefína Tučková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 1 PB 2.34 o o o xxo xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 2.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 10 PB 5.76
2 Filip JeníkFilip Jeník
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 1 PB 5.43
3 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 11 5.18
4 110 Filip KoudelákFilip Koudelák
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 2 PB 4.94
5 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
10 9 PB 4.66
6 Tomáš MládekTomáš Mládek
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 6 PB 4.47
7 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 5 PB 4.47
8 František MěchFrantišek Měch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 4 PB 4.42
9 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 8 4.35
10 Ondřej ČočekOndřej Čoček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
10 7 SB 4.23
11 115 Matěj SvitekMatěj Svitek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
10 3 SB 3.57
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 35 PB 5.33
2 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 37 5.19
3 Eliška BlažkováEliška Blažková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 33 PB 5.16
4 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 36 5.09
5 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 34 5.02
6 Aneta DvornákováAneta Dvornáková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 25 PB 4.87
7 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 5 PB 4.83
8 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 29 SB 4.78
9 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
09 26 4.68
10 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 20 PB 4.59
11 Anna UhrováAnna Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 21 4.51
12 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 32 4.50
13 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 18 SB 4.45
14 Anna KalouskováAnna Kalousková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 12 PB 4.44
15 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 27 4.37
16 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 17 SB 4.36
17 Thea DočkalováThea Dočkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 13 PB 4.35
18 Barbora ZánováBarbora Zánová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 10 PB 4.34
19 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 11 PB 4.31
20 Klára ŠimonováKlára Šimonová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 16 4.20
21 Adéla BláhováAdéla Bláhová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 22 4.18
22 Dominika MalinováDominika Malinová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 14 4.14
23 Amálie RaichlováAmálie Raichlová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
10 9 4.12
24 Ema DoleželováEma Doleželová
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 2 PB 3.98
25 Tereza TurkováTereza Turková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 4 PB 3.94
26 Terezie MosteckáTerezie Mostecká
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 19 SB 3.93
27 Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 24 3.93
28 Eliška KolskáEliška Kolská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 8 SB 3.88
29 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 23 3.83
30 Kateřina TykalováKateřina Tykalová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
10 1 PB 3.46
31 Natálie Marie NovákováNatálie Marie Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 3 PB 3.31
Edita ŠeflováEdita Šeflová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
09 6 NM
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KaňákováZuzana Kaňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 2 PB 08.83
2 Gabriela MatějkováGabriela Matějková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 4 PB 06.96
3 Laura SedláčkováLaura Sedláčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 6 PB 06.63
4 Anna KrausováAnna Krausová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 3 PB 06.06
5 Jana OndřejčkováJana Ondřejčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 5 PB 05.86
6 Viktorie KacovskáViktorie Kacovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 1 PB 05.39
7 Adéla OravcováAdéla Oravcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 7 PB 05.27
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek RadaMarek Rada
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 4 PB 07.14
2 Daniel RadaDaniel Rada
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 3 PB 07.08
3 Matyáš HolubMatyáš Holub
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 5 PB 06.40
4 Daniel MatějkaDaniel Matějka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 2 PB 06.25
5 Vojtěch GregušVojtěch Greguš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
12 1 PB 05.68
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 2.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 22 PB 12.36
2 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 20 PB 10.74
3 Adéla KovářováAdéla Kovářová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 10.55
4 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 17 PB 10.04
5 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 21 SB 09.96
6 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
09 19 09.92
7 Berta BlatnáBerta Blatná
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 1 PB 09.62
8 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 18 09.53
9 Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 11 PB 09.04
10 Lucie RandováLucie Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 16 08.85
11 Emma MráčkováEmma Mráčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 8 PB 08.78
12 Adéla HallerováAdéla Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 9 PB 08.72
13 Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 14 08.58
14 Lucie RobaušováLucie Robaušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 6 PB 08.08
15 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 5 PB 07.77
16 Tereza NovotnáTereza Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
10 12 07.58
17 Sabina ŘezníčkováSabina Řezníčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 7 07.05
18 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 4 PB 06.69
19 Františka ŠapovalivováFrantiška Šapovalivová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
10 3 PB 06.31
20 193 Zuzana GranátováZuzana Granátová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
10 2 PB 06.04
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 2.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 15 PB 14.83
2 Daniel Gasiúnas-DemčenkoDaniel Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 14 PB 14.59
3 117 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 13 PB 11.67
4 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 12 11.26
5 Matěj HahnMatěj Hahn
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 11 PB 10.35
6 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 9 PB 09.94
7 Samuel KašparSamuel Kašpar
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 6 PB 09.41
8 Adam ŽacAdam Žac
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 10 08.85
9 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 5 PB 08.50
10 Natanael FukaNatanael Fuka
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 7 08.32
11 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 8 06.77
12 Štefan HanekŠtefan Hanek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 1 PB 06.63
13 Šimon FrancŠimon Franc
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 4 04.18
Celkem 13 závodníků