Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Oddílové testovací závody - hod

Blansko (2. 6. 2023)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 2.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viliam SlávikViliam Slávik
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 34.30 34.30 34.30
2 Tobias HefnerTobias Hefner
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 28.70 28.70 28.70
3 David LaštůvkaDavid Laštůvka
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 26.40 26.40 26.40
4 Vít NevřivaVít Nevřiva
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 22.30 22.30 22.30
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 2.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jolana CharvátováJolana Charvátová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 42.10 42.10 42.10
2 Timea BalákováTimea Baláková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 31.50 31.50 31.50
3 Karolína KuběnováKarolína Kuběnová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 29.40 29.40 29.40
4 Aneta HlavičkováAneta Hlavičková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
11 27.60 27.60 27.60
Celkem 4 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši

(pá, 2.6.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek DvořákMarek Dvořák
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
14 24.36 24.36 24.36
2 Jiří HanákJiří Hanák
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
14 19.74 19.74 19.74
3 Martin NedvědMartin Nedvěd
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
15 18.49 18.49 18.49
Celkem 3 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(pá, 2.6.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik DvořáčekDominik Dvořáček
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 24.58 24.58 24.58
2 Tomáš GrimTomáš Grim
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 23.15 23.15 23.15
3 Matyáš PolednaMatyáš Poledna
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 22.45 22.45 22.45
4 Samuel FurdíkSamuel Furdík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 22.36 22.36 22.36
5 Filip LaštůvkaFilip Laštůvka
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 21.97 21.97 21.97
6 Josef AlexaJosef Alexa
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 21.39 21.39 21.39
7 Martin ŠustáčekMartin Šustáček
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 19.83 19.83 19.83
Celkem 7 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky

(pá, 2.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína FatrováKarolína Fatrová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
14 19.11 19.11 19.11
2 Ellen BednářováEllen Bednářová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
14 18.42 18.42 18.42
3 Liliana SloukováLiliana Slouková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
14 18.12 18.12 18.12
4 Adéla KůtováAdéla Kůtová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
14 17.77 17.77 17.77
5 Gabriela BíláGabriela Bílá
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
14 16.54 16.54 16.54
Celkem 5 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(pá, 2.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta CharvátováŽaneta Charvátová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 31.24 31.24 31.24
2 Denisa KakáčováDenisa Kakáčová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 26.73 26.73 26.73
3 Iva HanákováIva Hanáková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 24.96 24.96 24.96
4 Markéta HlaváčkováMarkéta Hlaváčková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 23.42 23.42 23.42
5 Julie SlávikováJulie Sláviková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 22.33 22.33 22.33
6 Emma BrumarováEmma Brumarová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 21.21 21.21 21.21
7 Emma DemovičováEmma Demovičová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 20.55 20.55 20.55
8 Klára FilkováKlára Filková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 20.19 20.19 20.19
9 Štěpánka MašováŠtěpánka Mašová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 19.68 19.68 19.68
10 Vendula BastlováVendula Bastlová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 19.37 19.37 19.37
11 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 18.95 18.95 18.95
12 Kateřina BenešováKateřina Benešová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 18.92 18.92 18.92
13= Aneta JelínkováAneta Jelínková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 18.62 18.62 18.62
13= Zuzana NěmcováZuzana Němcová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 18.62 18.62 18.62
15 Emma VrtělováEmma Vrtělová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 18.32 18.32 18.32
16 Terezie NečasováTerezie Nečasová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 17.65 17.65 17.65
17 Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
13 17.41 17.41 17.41
18 Natálie KlevetováNatálie Klevetová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 17.29 17.29 17.29
19 Anna ŠenkýřováAnna Šenkýřová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 16.87 16.87 16.87
20 Ella MáslováElla Máslová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 16.14 16.14 16.14
21 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
12 15.32 15.32 15.32
Celkem 21 závodníků