Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Ostrava Indoor I

Ostrava (23. 1. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (út, 23.1.2024 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 SB 06.82 qA 0.133
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletikaNaša atletika 5 PB 06.88 qA 0.150
3 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 06.92 qA 0.143
4 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 06.98 qA 0.124
5 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 06.99 qA 0.157
6 Matej BaluchMatej Baluch 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 07.00 qA 0.163
7 Mário HanicMário Hanic 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 8 PB 07.04 qA 0.173
8 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 07.08 qB 0.215
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 23.1.2024 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.04 qA 0.156
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 07.05 qB 0.131
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 07.06 qB 0.126
4 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.07 qB 0.141
5 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 07.08 qB 0.155
6 Tomáš ŠtinčíkTomáš Štinčík 04 Sk Dukla ozSk Dukla oz 3 PB 07.09 qB 0.137
7 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.13 qB 0.156
8 Matúš HavašMatúš Havaš 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 07.23 0.162
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 23.1.2024 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 07.07 qB 0.166
2 Matej ZáležákMatej Záležák 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 07.19
3 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 =PB 07.20 0.200
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.20 0.163
5 Jiří VachJiří Vach 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 07.29 0.159
6 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 07.33 0.187
7 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 07.37 0.130
8 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 23.1.2024 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 07.21 0.143
2 Jan KvapilJan Kvapil 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 07.27 0.141
3 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.32 0.170
4 Ondřej StaśOndřej Staś 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 PB 07.33 0.135
5 Miroslav MurinMiroslav Murin 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.35 0.154
6 Štěpán VardžákŠtěpán Vardžák 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 07.39 0.149
7 David LaboDavid Labo 00 Atletika Šport Hrou BratislavaAtletika Šport Hrou Bratislava 6 PB 07.49 0.185
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (út, 23.1.2024 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 07.28 0.160
2 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.33 0.168
3 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 07.41 0.174
4 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 07.43 0.134
5 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 =PB 07.45 0.185
6 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 07.46 0.194
7 Matěj LazarMatěj Lazar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.56 0.156
8 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.63 0.158
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (út, 23.1.2024 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.52 0.155
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 07.55 0.154
3 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 07.55 0.142
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.58 0.183
5 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 07.60 0.145
6 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 =PB 07.60 0.143
7 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.62 0.158
8 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 SB 07.66 0.136
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (út, 23.1.2024 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JurečkaAdam Jurečka 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.51 0.138
2 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 07.62 0.139
3 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 07.75 0.146
4 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.77 0.137
5 Sebastian HynčicaSebastian Hynčica 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.97 0.164
6 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 08.05 0.146
Vojtěch PrónyaiVojtěch Prónyai 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DQ 16.8 0.035
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (út, 23.1.2024 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KrukPavel Kruk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 07.95 0.134
2 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.04 0.131
3 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 08.11 0.151
4 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 08.14 0.151
5 Dominik ZáhoraDominik Záhora 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 08.17 0.198
6 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Athletics Team SSK VítkovicePara Athletics Team SSK Vít... 8 PB 09.32
7 Štěpán KosinaŠtěpán Kosina 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.98
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 23.1.2024 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 06.79 0.124
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletikaNaša atletika 5 PB 06.82 0.158
3 Matej BaluchMatej Baluch 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 06.94 0.137
4 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletikaNaša atletika 6 06.95 0.164
5 Mário HanicMário Hanic 99 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 1 PB 06.95 0.151
6 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.01 0.124
7 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.04 0.181
Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 23.1.2024 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 =SB 06.96 0.125
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 07.00 0.134
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 SB 07.02 0.182
4 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 07.05 0.124
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 =SB 07.05 0.134
6 Tomáš ŠtinčíkTomáš Štinčík 04 Sk Dukla ozSk Dukla oz 8 PB 07.06 0.121
7 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 07.07 0.136
8 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.17 0.155
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 07.45 qA 0.128
2 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Naša atletikaNaša atletika 5 PB 07.66 qA 0.141
3 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Naša atletikaNaša atletika 4 PB 07.67 qA 0.144
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 07.69 qA 0.152
5 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 SB 07.70 qA 0.149
6 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 07.72 qA 0.134
7 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.76 qB 0.142
8 Martina SegečováMartina Segečová 03 Sk Dukla ozSk Dukla oz 2 PB 07.91 qB 0.195
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 SB 07.56 qA 0.138
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 07.76 qA 0.118
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 =PB 07.77 qB 0.119
4 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletikaNaša atletika 7 PB 07.81 qB 0.130
5 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.90 qB 0.144
6 Nina HúskováNina Húsková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.96 0.143
Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 DNS
Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 07.86 qB 0.157
2 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 PB 07.89 qB 0.150
3 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 07.94 qB 0.132
4 Ella PohunkováElla Pohunková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.03 0.151
5 Ela ČederlováEla Čederlová 04 Naša atletikaNaša atletika 4 PB 08.04 0.148
6 Tamara SvatíkováTamara Svatíková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 08.09 0.173
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 =PB 08.19 0.166
8 Tamara BalajováTamara Balajová 04 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 08.29 0.220
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 07.98 0.135
2 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 08.08 0.180
3 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.09 0.187
4 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.11 0.138
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.13 0.147
6 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.15 0.144
7 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.18 0.200
8 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 08.37 0.196
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 08.16 0.153
2 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 08.21 0.180
3 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 08.21 0.144
4 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 PB 08.26 0.178
5 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 SB 08.29 0.169
6 Sandra VeselskáSandra Veselská 04 Naša atletikaNaša atletika 3 PB 08.31 0.172
7 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.31 0.147
8 Dominika BártkováDominika Bártková 08 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 8 SB 08.36 0.150
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.24 0.135
2 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 08.27 0.140
3 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.28 0.125
4 Alžběta ChlebkováAlžběta Chlebková 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 08.42 0.174
5 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.44 0.129
6 Nela GabčíkováNela Gabčíková 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 08.47 0.142
Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika RulákováVeronika Ruláková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.45 0.148
2 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 08.47 0.178
3 Johana KrupováJohana Krupová 10 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 SB 08.55 0.161
4 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.62 0.147
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 =SB 08.63 0.217
6 Zoja KoršalováZoja Koršalová 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 08.66 0.173
Anna LukáčováAnna Lukáčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.52
2 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 SB 08.66
3 Barbora SlívováBarbora Slívová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.78 0.137
4 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.80 0.188
5 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.90 0.182
6 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 SB 08.92 0.172
7 Žofie LyčkováŽofie Lyčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.95 0.141
8 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 SB 09.04 0.159
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BaroňováVeronika Baroňová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 08.86
2 Klára ChmielováKlára Chmielová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.91 0.147
3 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 08.92 0.161
4 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 09.05 0.140
5 Nela DočekalováNela Dočekalová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.16
6 Veronika EliášováVeronika Eliášová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.17 0.177
Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS 0.141
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (út, 23.1.2024 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.82 0.115
2 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 09.06
3 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 PB 09.18
4 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 09.20 0.210
5 Tereza KřístkováTereza Křístková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 09.20 0.158
6 Tereza OlšerováTereza Olšerová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.34 0.182
7 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09.36 0.189
8 Vanesa ZlamšidlováVanesa Zlamšidlová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 09.40 0.161
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (út, 23.1.2024 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.47 0.171
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 SB 07.50 0.134
3 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 07.63 0.149
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 =SB 07.69 0.153
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 07.71 0.151
6 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Naša atletikaNaša atletika 3 07.75 0.167
7 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 07.80 0.137
8 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 07.83 0.187
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 23.1.2024 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.74 0.148
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.75 0.148
3 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 07.78 0.142
4 Martina SegečováMartina Segečová 03 Sk Dukla ozSk Dukla oz 8 PB 07.83 0.158
5 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 =PB 07.86 0.145
6 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 07.95 0.147
7 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 07.96 0.163
8 Nina HúskováNina Húsková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 07.97 0.121
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 20.77 0.138
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 21.57 0.151
3 Baluch MatejBaluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 21.76 0.148
4 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 SB 22.78 0.152
5 David LaboDavid Labo 00 Atletika Šport Hrou BratislavaAtletika Šport Hrou Bratislava 2 PB 23.82 0.190
6 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 24.28 0.225
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 21.68 0.176
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 21.94 0.153
3 Jakub BendaJakub Benda 00 Naša atletikaNaša atletika 3 PB 22.24 0.147
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 22.32 0.172
5 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 Naša atletikaNaša atletika 2 PB 22.58 0.145
6 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.63 0.186
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.35 0.172
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 22.51 0.174
3 Michal BačíkMichal Bačík 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 23.15 0.148
4 Matěj LazarMatěj Lazar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 24.14 0.172
Petr KunetekPetr Kunetek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.27 0.146
2 Filip FederičFilip Federič 04 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 21.50 0.149
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 22.30 0.141
4 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 23.14 0.184
5 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 23.19 0.171
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radosław CzyżRadosław Czyż 88 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 PB 22.20 0.167
2 Matej ZáležákMatej Záležák 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.97 0.146
3 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 22.99 0.168
4 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 23.27 0.187
5 Tomáš ŠtinčíkTomáš Štinčík 04 Sk Dukla ozSk Dukla oz 2 PB 23.63 0.145
6 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.00 0.146
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub OlejniczakJakub Olejniczak 97 KrakówKraków 6 PB 22.22 0.187
2 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.89 0.195
3 Matúš HavašMatúš Havaš 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 23.26 0.320
4 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 23.79 0.190
5 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.86 0.147
6 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 23.87 0.190
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.66 0.169
2 Wojciech MłynarczykWojciech Młynarczyk 07 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 4 PB 23.76 0.176
3 Matej DzianMatej Dzian 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 24.01 0.191
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 SB 24.18 0.234
5 Jakub FojtíkJakub Fojtík 07 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 3 PB 24.33 0.200
6 Adam WewiórkaAdam Wewiórka 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 SB 24.79 0.198
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 22.45 0.163
2 Igor StaszekIgor Staszek 09 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 PB 23.01 0.180
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 23.78 0.160
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 24.02 0.149
5 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 24.14 0.174
6 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 24.80 0.147
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 24.26 0.190
2 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 25.06 0.169
3 Jonáš MrázekJonáš Mrázek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 25.45 0.193
4 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 25.46 0.208
5 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 25.53 0.184
6 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 25.61 0.169
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 23.1.2024 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HűbschMarek Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 24.36 0.145
2 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 26.15 0.258
3 Vojtěch PrónyaiVojtěch Prónyai 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 26.34 0.158
4 Matyáš PolášekMatyáš Polášek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 26.49 0.233
5 Jakub SîrbuJakub Sîrbu 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 27.15 0.187
6 Ondřej BartošekOndřej Bartošek 90 Para Athletics Team SSK VítkovicePara Athletics Team SSK Vít... 2 PB 30.68 0.384
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 23.96 0.151
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Sk Dukla ozSk Dukla oz 4 PB 24.38 0.188
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 24.68 0.197
4 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 Naša atletikaNaša atletika 3 PB 25.12 0.177
5 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Naša atletikaNaša atletika 2 PB 25.17 0.141
6 Nina HúskováNina Húsková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 26.21 0.163
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 24.30 0.154
2 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 24.45 0.186
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 24.69 0.145
4 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.17 0.141
5 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 25.72 0.142
6 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Naša atletikaNaša atletika 2 PB 26.06 0.138
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 SB 25.01 0.215
2 Ema BendováEma Bendová 07 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 25.05 0.147
3 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 25.56 0.162
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 25.67 0.148
5 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 25.88 0.155
6 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 26.87 0.177
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 25.47 0.205
2 Tamara SvatíkováTamara Svatíková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 25.52 0.174
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 25.67 0.182
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 25.80 0.189
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 26.25 0.228
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 25.27 0.290
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 25.58 0.163
3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 =SB 26.37 0.179
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.74 0.197
5 Ela ČederlováEla Čederlová 04 Naša atletikaNaša atletika 2 PB 26.77 0.166
6 Karolina GawinKarolina Gawin 07 WKS Wawel KrakówWKS Wawel Kraków 6 PB 26.80 0.189
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 25.85 0.189
2 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 25.93 0.140
3 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 26.38 0.265
4 Sofia LorincováSofia Lorincová 07 Naša atletikaNaša atletika 3 PB 26.93 0.182
5 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 27.11 0.152
6 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 27.50 0.384
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 26.32 0.226
2 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 26.49 0.164
3 Lenka BílkováLenka Bílková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 26.94 0.187
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 SB 26.96 0.162
5 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 27.14 0.181
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 28.09 0.228
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ChlebkováAlžběta Chlebková 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 26.73 0.167
2 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 26.94 0.256
3 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 27.33 0.168
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 27.54 0.162
5 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 27.59 0.169
6 Jasmin AdamčikováJasmin Adamčiková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 SB 28.03 0.149
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 27.11 0.165
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 27.45 0.193
3 Nela MoisesováNela Moisesová 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 28.11 0.226
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 28.12 0.179
5 Maja CzyżMaja Czyż 08 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 PB 28.54 0.223
6 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 30.57 0.237
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 27.37 0.353
2 Jana OnderkováJana Onderková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 27.41 0.156
3 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 27.71 0.398
4 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 28.35 0.184
Anna LukáčováAnna Lukáčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 27.93 0.215
2 Patrycja WaselaPatrycja Wasela 08 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 PB 29.12 0.183
3 Lena JuraszczykLena Juraszczyk 08 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 PB 29.31 0.565
4 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 29.86 0.170
5 Lena StelmachLena Stelmach 08 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 PB 30.35 0.188
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 29.19 0.383
2 Nela PěgřímkováNela Pěgřímková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 29.52 0.203
3 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 30.17 0.207
4 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 30.32 0.442
5 Marta MaroszekMarta Maroszek 08 TL ROWQ RybnikTL ROWQ Rybnik 5 PB 31.54 0.241
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 23.1.2024 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika OppeltováVeronika Oppeltová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 28.14 0.195
2 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 PB 29.36 0.255
3 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 29.77 0.214
4 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 31.49 0.208
5 Zofia KuraszZofia Kurasz 08 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 PB 32.11 0.479
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh (út, 23.1.2024 - 15:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik DömötörPatrik Dömötör 00 STU BratislavaSTU Bratislava 5 PB 33.78 0.189
2 Peter KrškaPeter Krška 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 35.64 0.158
3 Jakub FojtíkJakub Fojtík 07 UMB Banská BystricaUMB Banská Bystrica 4 PB 37.78 0.198
4 Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 38.38 0.175
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 23.1.2024 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 47.74 0.186
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 47.97 0.168
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 49.68 0.179
4 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 51.11 0.196
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.1.2024 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 49.30 0.175
2 Adam BrázdilAdam Brázdil 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 50.04 0.170
3 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 51.79 0.205
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 52.08 0.167
Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS 0.168
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 23.1.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 50.96 0.226
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 51.36 0.167
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 51.99 0.168
4 Jan SecJan Sec 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 52.08 0.201
5 Matej DzianMatej Dzian 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 52.11 0.219
6 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 53.51 0.158
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 23.1.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MezuliáníkOndřej Mezuliáník 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 52.74 0.146
2 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 52.96 0.161
3 Tomáš HűbschTomáš Hűbsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 55.73 0.162
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 56.18 0.174
5 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 58.48 0.190
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 23.1.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard OrságRichard Orság 07 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 53.56 0.217
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 SB 56.90 0.212
3 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 57.35 0.176
4 Matěj ŽvakMatěj Žvak 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 57.44 0.302
5 Jonáš MrázekJonáš Mrázek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 57.97 0.189
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 23.1.2024 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 55.15 0.170
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 55.91 0.297
3 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 56.34 0.196
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 58.59 0.411
Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.1.2024 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 56.80 0.225
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 57.92 0.205
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 58.38 0.266
4 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 61.24 0.209
5 Tereza HamplováTereza Hamplová 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 SB 61.95 0.201
Michaela VylamováMichaela Vylamová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 23.1.2024 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 58.40 0.251
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 59.06 0.136
3 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 59.30 0.149
4 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 59.57 0.174
5 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 60.37 0.207
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 60.75 0.179
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 23.1.2024 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 60.66 0.193
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 60.82 0.152
3 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 60.89 0.317
4 Darina BrozdováDarina Brozdová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 60.91 0.211
5 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 SB 62.23 0.173
6 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 62.77 0.189
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 23.1.2024 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 62.23 0.224
2 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 63.11 0.254
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 63.36 0.159
4 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 SB 63.68 0.195
5 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 63.79 0.184
6 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 69.33 0.387
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 23.1.2024 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 63.75 0.409
2 Laura Katarína VltavskáLaura Katarína Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 65.42 0.340
3 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 65.50 0.211
4 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 67.23 0.322
5 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 SB 70.92 0.147
Karolína MalaiováKarolína Malaiová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 23.1.2024 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana OnderkováJana Onderková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 63.70 0.207
2 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 64.07 0.171
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 64.07 0.178
4 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 67.74 0.297
5 Klára ŠnajdrováKlára Šnajdrová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 71.03 0.250
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 23.1.2024 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 NJR 1:47.75
2 7 Adam CzerwińskiAdam Czerwiński 88 UKS Lider SierczaUKS Lider Siercza 4 PB 1:49.59
3 5 Michal HrochMichal Hroch 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 1:49.80
4 6 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 SB 1:53.52
5 4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 1:54.41
6 1 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 1:54.86
7 8 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 1:54.92
8 3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 1:55.06
9 10 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 1:56.80
11 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNF
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 23.1.2024 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 1:57.49
2 9 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:58.97
3 10 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 1:59.44
4 5 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 2:02.00
5 2 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 SB 2:02.08
6 7 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 PB 2:02.29
7 1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:03.74
8 3 Jan VinohradníkJan Vinohradník 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 PB 2:12.43
9 4 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:18.07
8 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (út, 23.1.2024 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 2:04.03
2 2 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 2:06.30
3 10 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 2:07.15
4 4 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:07.67
5 8 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 2:08.09
6 7 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 SB 2:08.53
7 5 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:08.82
8 9 Jan FoltysJan Foltys 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 2:09.02
9 3 Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 PB 2:10.59
10 1 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:11.76
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (út, 23.1.2024 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 PB 2:11.65
2 10 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:11.68
3 9 Matouš KundelMatouš Kundel 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:13.26
4 6 Filip KremlFilip Kreml 08 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 2:13.52
5 2 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 2:15.97
6 8 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 2:16.77
7 3 Vojtěch ŠústalVojtěch Šústal 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:20.95
8 7 Daniel BerčákDaniel Berčák 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 SB 2:21.95
9 1 Martin MinevMartin Minev 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:26.03
10 5 David ŠtefekDavid Štefek 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 SB 2:43.29
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 23.1.2024 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 2:09.20
2 8 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 2:15.55
3 4 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 SB 2:15.82
4 2 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 2:16.37
5 5 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:17.96
6 9 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:18.05
7 1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:20.10
8 7 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:20.87
9 3 Barbara WąsikBarbara Wąsik 09 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 2 PB 2:21.63
10 10 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 2:22.26
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 23.1.2024 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 PB 2:23.00
2 5 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 SB 2:23.01
3 10 Anna BrožováAnna Brožová 09 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 2:24.59
4 7 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 PB 2:25.38
5 11 Veronika ČervinkováVeronika Červinková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 2:25.66
6 9 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:25.94
7 2 Karolína ŠmatelkováKarolína Šmatelková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 2:29.29
8 8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 2:29.47
9 6 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 2:29.74
10 4 Nicol MikulkováNicol Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 2:30.24
11 3 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:33.42
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (út, 23.1.2024 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 2:13.56
2 6 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:20.49
3 9 Amálie VinohradníkováAmálie Vinohradníková 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 PB 2:25.47
4 8 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 =PB 2:32.46
5 5 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 2:34.19
6 7 Klára ChmielováKlára Chmielová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 2:34.78
7 1 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:35.73
8 4 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:40.73
9 3 Veronika RožňákováVeronika Rožňáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 PB 2:44.98
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (út, 23.1.2024 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:34.22
2 10 Marie KonvičkováMarie Konvičková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 2:35.84
3 9 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 2:38.46
4 6 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 2:38.78
5 8 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:40.68
6 7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 2:46.15
7 3 Ivana DivínováIvana Divínová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 2:47.58
8 2 Nella KrykorkováNella Krykorková 11 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 SB 2:53.67
9 5 Petra ZahradníkováPetra Zahradníková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 3:02.14
10 1 Julie ZieglerováJulie Zieglerová 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 PB 3:12.16
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 23.1.2024 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Rafał SułkowskiRafał Sułkowski 99 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 12 PB 08:29.78
2 7 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 SB 08:48.41
3 9 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 SB 08:48.72
4 10 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 SB 08:51.10
5 8 Ondrej MalekOndrej Malek 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 8 PB 08:51.22
6 6 Jan LarischJan Larisch 98 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 PB 08:54.42
7 3 Michal PoledníkMichal Poledník 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 09:10.65
8 4 David MichalDavid Michal 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 SB 09:16.08
9 5 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 09:26.94
10 2 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 SB 09:27.08
11 1 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 SB 09:29.31
11 Szymon ZiębaSzymon Zięba 99 Kraków Athletics TeamKraków Athletics Team 11 DNF
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 12 Rafał Sułkowski 00:34.1 01:08.2 01:42.9 02:17.1 02:50.9 03:23.9 03:56.5 04:30.1 05:04.4 05:38.8 06:13.3 06:48.1 07:23.2 07:57.3
2 7 Štěpán Kavan 00:35.7 01:11.2 01:46.1 02:20.4 02:55.8 03:30.6 04:05.7 04:41.0 05:16.4 05:52.2 06:28.5 07:05.2 07:41.6 08:16.7
3 9 Vojtěch Novák 00:36.0 01:11.3 01:45.9 02:20.6 02:55.4 03:30.2 04:05.2 04:40.6 05:15.9 05:52.5 06:28.7 07:05.4 07:41.1 08:17.0
4 10 Marek Krišica 00:36.8 01:12.3 01:47.5 02:22.3 02:57.9 03:33.8 04:10.2 04:46.5 05:22.5 05:58.2 06:30.5 07:10.9 07:46.9 08:22.0
5 8 Ondrej Malek - - - - - - - - - - - - - -
6 6 Jan Larisch 00:37.9 01:12.9 01:47.9 02:23.0 02:59.3 03:35.6 04:11.5 04:48.0 05:25.2 06:02.5 06:37.0 07:12.6 07:48.4 08:23.0
7 3 Michal Poledník - - - - - - - - - - - - - -
8 4 David Michal 00:38.0 01:13.1 01:48.8 02:24.7 03:01.4 03:38.6 04:15.8 04:53.0 05:30.6 06:08.9 06:46.7 07:24.1 08:02.3 08:40.5
9 5 Karel Wanke 00:37.3 01:12.6 01:47.6 02:22.8 02:59.1 03:35.3 04:12.2 04:50.1 05:29.6 06:09.7 06:51.3 07:33.3 08:12.8 08:51.1
10 2 Šimon Suldovský 00:37.6 01:13.4 01:50.0 02:27.7 03:05.5 03:44.4 04:23.3 05:02.9 05:41.6 06:20.0 06:58.5 07:37.7 08:17.1 08:55.9
11 1 Michal Šmída 00:38.1 01:13.7 01:50.4 02:27.9 03:05.8 03:44.7 04:23.6 05:02.6 05:40.7 06:19.5 06:58.0 07:36.5 08:15.3 08:53.7
11 Szymon Zięba 00:33.9 01:07.9 01:42.5 02:16.9 02:50.7 03:23.6 03:57.5 - - - - - - -
Běh 2 (út, 23.1.2024 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 11 Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 09:35.42
2 8 Marek TreteraMarek Tretera 80 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 8 PB 09:39.62
3 3 Jiří KalodJiří Kalod 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 09:46.72
4 13 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 13 SB 09:47.92
5 4 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 PB 09:48.11
6 5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 PB 09:50.94
7 6 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 09:55.88
8 10 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 SB 10:02.73
9 7 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 10:07.63
10 9 Martin DobčákMartin Dobčák 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 SB 10:10.29
11 12 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 12 SB 10:14.12
12 14 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 PB 10:20.42
13 2 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 10:30.27
14 1 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 10:32.00
Celkem 14 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 11 Tomáš Brzobohatý 00:37.5 01:14.9 01:52.3 02:30.3 03:08.4 03:46.1 04:23.6 05:01.8 05:40.6 06:19.0 06:57.9 07:38.2 08:18.9 08:58.6
2 8 Marek Tretera - - - - - - - - - - - - - -
3 3 Jiří Kalod 00:39.9 01:17.8 01:55.7 02:34.6 03:13.7 03:52.6 04:31.6 05:12.3 05:51.6 06:32.7 07:11.5 07:52.1 08:32.3 09:11.9
4 13 Jan Kohut 00:41.6 01:21.4 02:01.4 02:40.9 03:20.8 04:01.2 04:41.0 05:20.6 06:00.4 06:40.5 07:19.1 07:57.9 08:36.9 09:14.8
5 4 Vojtěch Korgo 00:41.8 01:21.7 02:01.6 02:41.3 03:20.8 04:01.5 04:41.1 05:21.1 06:00.7 06:40.6 07:19.4 07:58.5 08:37.2 09:15.3
6 5 Vojtěch Šelong 00:39.6 01:18.8 01:58.5 02:36.8 03:15.3 03:53.9 04:32.8 05:12.8 05:51.9 06:32.3 07:12.3 07:53.3 08:34.6 09:15.3
7 6 Tadeáš Küschner 00:39.9 01:19.0 01:57.7 02:35.3 03:14.4 03:53.3 04:32.2 05:12.1 05:51.4 06:32.5 07:13.2 07:54.8 08:36.6 09:17.2
8 10 David Krov 00:37.3 01:15.4 01:53.6 02:33.1 03:12.6 03:52.1 04:31.3 05:11.9 05:52.0 06:32.7 07:14.4 07:56.3 08:38.7 09:21.2
9 7 Matyáš Kubík 00:40.3 01:19.6 01:59.0 02:37.4 03:16.5 03:55.5 04:36.0 05:17.3 06:00.2 06:42.9 07:26.7 08:11.8 08:55.0 09:35.1
10 9 Martin Dobčák 00:37.9 01:17.6 01:54.8 02:34.4 03:12.5 03:51.8 04:30.9 05:11.9 05:53.4 06:35.6 07:17.1 08:00.3 08:45.0 09:28.3
11 12 Stanislav Záleský - - - - - - - - - - - - - -
12 14 Matyáš Řehák 00:38.9 01:18.6 01:59.0 02:38.3 03:18.2 03:59.7 04:41.1 05:21.4 06:02.6 06:45.1 07:28.8 08:14.1 08:58.9 09:42.3
13 2 Kristián Konečný 00:42.2 01:22.0 02:02.3 02:41.6 03:21.9 04:03.5 04:45.8 05:29.3 06:12.7 06:57.0 07:41.7 08:26.9 09:11.7 09:54.0
14 1 Robin Vávra 00:42.5 01:22.4 02:02.6 02:41.9 03:22.0 04:03.9 04:46.2 05:29.8 06:13.1 06:57.4 07:41.9 08:27.2 09:12.2 09:54.3
Běh 3 (út, 23.1.2024 - 18:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Vojta PetrášVojta Petráš 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 09:49.39
2 11 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 11 PB 09:49.58
3 2 Štěpán HolasŠtěpán Holas 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 09:51.03
4 6 Sebastián ŠemrakSebastián Šemrak 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 09:57.37
5 1 Viktor ČechViktor Čech 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 PB 09:59.98
6 7 Miloslav NosekMiloslav Nosek 94 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 7 PB 10:00.09
7 10 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 PB 10:01.17
8 12 Jan KadłuczkaJan Kadłuczka 83 LUKS CHEMIK Kędzierzyn-KoźleLUKS CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 12 PB 10:12.07
9 4 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 PB 10:12.51
10 9 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 SB 10:29.82
11 5 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 PB 11:07.75
8 Michal KozelMichal Kozel 80 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 DNF
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 3 Vojta Petráš 00:35.7 01:12.9 01:50.2 02:28.1 03:06.7 03:45.5 04:24.7 05:05.3 05:46.5 06:28.0 07:10.1 07:51.4 08:34.0 09:14.9
2 11 Šimon Václavík 00:38.9 01:16.0 01:53.6 02:31.6 03:09.9 03:48.8 04:28.1 05:08.3 05:48.8 06:30.3 07:11.4 07:52.7 08:33.9 09:13.9
3 2 Štěpán Holas 00:39.6 01:20.1 01:59.8 02:40.1 03:21.7 04:02.0 04:41.4 05:21.3 06:02.7 06:42.4 07:21.4 08:00.2 08:39.4 09:17.7
4 6 Sebastián Šemrak 00:40.3 01:20.6 02:00.3 02:40.6 03:21.1 04:01.7 04:40.6 05:21.0 06:02.8 06:43.8 07:23.4 08:05.4 08:46.5 09:26.7
5 1 Viktor Čech 00:39.5 01:19.9 01:59.5 02:40.4 03:21.0 04:01.4 04:40.8 05:20.6 06:01.9 06:42.5 07:21.2 08:02.0 08:44.3 09:24.8
6 7 Miloslav Nosek 00:39.6 01:18.5 01:57.8 02:38.2 03:18.2 03:58.6 04:38.5 05:18.7 05:59.4 06:40.3 07:21.8 08:03.3 08:44.8 09:24.7
7 10 Jan Šmída 00:39.3 01:19.3 01:58.7 02:38.7 03:18.7 03:59.1 04:39.3 05:19.7 06:01.0 06:42.7 07:23.8 08:05.5 08:46.8 09:27.2
8 12 Jan Kadłuczka 00:39.9 01:18.7 01:57.6 02:36.6 03:16.6 03:57.0 04:38.2 05:19.6 06:01.2 06:43.0 08:08.0 08:19.5 08:51.4 09:34.5
9 4 Václav Šodek 00:41.9 01:22.0 02:03.0 02:43.5 03:23.6 04:04.5 04:45.5 05:26.6 06:09.2 06:51.5 07:33.9 08:14.9 08:55.6 09:36.4
10 9 Adam Bolek 00:39.9 01:19.9 02:00.1 02:40.7 03:21.2 04:01.1 04:40.1 05:20.1 06:01.4 06:44.5 07:30.8 08:19.5 09:05.8 09:50.0
11 5 Milan Serafin 00:43.9 01:27.8 02:11.9 02:56.3 03:40.4 04:24.7 05:09.5 05:54.0 06:39.5 07:24.9 08:09.8 08:55.3 09:40.8 10:25.9
8 Michal Kozel 00:41.9 01:21.1 02:01.1 02:41.9 03:22.8 04:03.3 04:44.2 05:25.2 - - - - - -

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 23.1.2024 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 PB 09:51.72
2 11 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11 PB 09:55.46
3 9 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 10:28.83
4 8 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 10:32.11
5 4 Karolína MacalíkováKarolína Macalíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 10:54.31
6 10 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 10 SB 10:56.16
7 7 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 10:58.25
8 3 Kristína ŠpitkováKristína Špitková 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 PB 11:05.45
9 1 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 SB 11:14.93
10 6 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 SB 11:19.32
11 2 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11:30.99
12 5 Johana SeidenglanzováJohana Seidenglanzová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 SB 11:41.64
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 12 Klára Mirvaldová 00:39.4 01:19.6 01:59.5 02:38.6 03:19.0 03:58.7 04:39.1 05:18.8 05:59.5 06:39.5 07:19.3 07:58.7 08:37.6 09:16.7
2 11 Ema Berková 00:39.1 01:18.9 01:59.0 02:38.3 03:18.5 03:58.4 04:38.5 05:18.2 05:59.1 06:39.2 07:19.1 07:58.4 08:37.5 09:16.5
3 9 Eliška Slaninová 00:39.7 01:19.4 02:00.3 02:39.6 03:20.8 04:03.8 04:46.4 05:29.0 06:11.7 06:56.0 07:39.4 08:23.8 09:08.9 09:51.8
4 8 Hana Skácelová 00:40.0 01:19.8 02:00.5 02:39.4 03:21.1 04:03.5 04:46.2 05:28.7 06:12.0 06:56.4 07:39.8 08:24.0 09:08.7 09:51.5
5 4 Karolína Macalíková 00:42.4 01:24.7 02:06.6 02:49.7 03:32.8 04:17.5 05:02.4 05:47.3 06:31.7 07:17.7 08:01.6 08:46.9 09:32.1 10:16.0
6 10 Monika Železníková 00:41.1 01:21.9 02:05.0 02:49.6 03:32.7 04:17.7 05:02.6 05:46.8 06:31.6 07:17.6 08:03.0 08:51.2 09:37.7 10:20.0
7 7 Natálie Mrázková 00:41.5 01:24.2 02:07.6 02:50.9 03:34.6 04:18.7 05:04.2 05:48.0 06:31.8 07:18.3 08:03.2 08:48.0 09:33.6 10:17.5
8 3 Kristína Špitková 00:41.9 01:23.6 02:07.2 02:50.5 03:34.4 04:19.0 05:04.5 05:47.8 06:34.1 07:21.0 08:07.0 08:54.1 09:40.3 10:25.0
9 1 Lucie Morávková 00:40.1 01:21.7 02:04.5 02:49.0 03:32.9 04:18.0 05:03.2 05:47.7 06:33.2 07:19.7 08:06.3 08:54.4 09:41.4 10:29.5
10 6 Barbora Bystřičanová 00:42.6 01:25.1 02:07.8 02:51.1 03:34.4 04:19.4 05:04.8 05:48.9 06:35.4 07:22.7 08:10.1 08:57.9 09:46.3 10:34.3
11 2 Lucie Skácelová 00:42.2 01:24.2 02:06.9 02:50.1 03:33.5 04:18.5 05:03.9 05:48.3 06:35.3 07:23.4 08:12.9 09:03.1 09:53.9 10:44.6
12 5 Johana Seidenglanzová 00:42.8 01:24.9 02:08.0 02:51.4 03:35.5 04:20.5 05:07.7 05:54.9 06:43.2 07:32.4 08:21.7 09:11.7 10:02.0 10:52.3
Běh 2 (út, 23.1.2024 - 18:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Dominika HanáčkováDominika Hanáčková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 PB 11:14.54
2 8 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 PB 11:16.96
3 9 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 PB 11:24.63
4 11 Rozálie HegerováRozálie Hegerová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 SB 11:34.09
5 7 Karolína DemlováKarolína Demlová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 11:34.49
6 10 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 11:40.69
7 2 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 2 PB 11:50.75
8 4 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 PB 12:08.49
9 5 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 12:09.09
10 6 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 12:29.15
11 3 Tereza JedličkováTereza Jedličková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 12:55.97
12 1 Šárka KalábkováŠárka Kalábková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 SB 13:10.68
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 12 Dominika Hanáčková 00:45.5 01:33.6 02:18.3 03:03.1 03:47.6 04:33.0 05:18.3 06:04.1 06:49.8 07:35.2 08:20.5 09:05.3 09:50.1 10:33.7
2 8 Markéta Radvanová 00:43.4 01:27.9 02:11.6 02:54.1 03:35.9 04:19.9 05:05.2 05:51.3 06:38.6 07:26.1 08:12.3 08:58.5 09:45.4 10:32.7
3 9 Kristýna Radvanová 00:43.1 01:27.6 02:11.3 02:53.3 03:36.0 04:18.9 05:04.4 05:50.8 06:38.4 07:25.8 08:12.3 09:00.4 09:50.8 10:39.9
4 11 Rozálie Hegerová 00:43.6 01:28.3 02:14.7 03:00.9 03:46.9 04:33.6 05:19.2 06:07.0 06:53.4 07:41.6 08:28.8 09:16.7 10:04.6 10:52.4
5 7 Karolína Demlová 00:45.3 01:33.1 02:19.7 03:06.2 03:54.2 04:42.5 05:30.6 06:18.4 07:06.2 07:52.7 08:39.6 09:25.9 10:13.1 10:57.4
6 10 Markéta Kašná 00:45.4 01:33.5 02:18.6 03:03.0 03:48.6 04:35.0 05:22.0 06:09.3 06:57.8 07:46.5 08:35.4 09:23.8 10:12.0 10:59.1
7 2 Laura Javůrková 00:47.6 01:35.2 02:24.8 03:16.3 04:05.7 04:52.6 05:39.9 06:28.3 07:15.6 08:04.2 08:50.6 09:36.0 10:22.3 11:08.6
8 4 Andrea Austerová 00:46.4 01:34.7 02:24.0 03:15.6 04:03.4 04:50.1 05:37.4 06:25.8 07:13.0 08:02.1 08:51.3 09:42.3 10:33.3 11:23.9
9 5 Linda Jursová 00:45.5 01:33.3 02:19.8 03:06.4 03:54.0 04:42.9 05:30.6 06:19.2 07:09.3 08:00.6 08:51.1 09:42.1 10:33.0 11:23.2
10 6 Lucie Břenková 00:45.5 01:34.0 02:23.3 03:14.8 04:07.1 04:58.4 05:51.5 07:33.9 08:25.4 09:16.5 10:07.4 10:57.5 11:46.7 12:29.3
11 3 Tereza Jedličková 00:47.9 01:36.1 02:25.1 03:16.8 04:08.1 05:00.0 05:53.0 06:46.1 07:36.5 08:28.4 09:22.6 10:16.9 11:11.3 12:05.8
12 1 Šárka Kalábková 00:47.0 01:35.1 02:24.4 03:15.5 04:07.8 04:59.9 05:52.8 06:46.9 07:40.2 08:35.3 09:30.5 10:25.6 11:22.3 12:17.8

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (út, 23.1.2024 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.22 q 0.230
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.47 q 0.168
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 08.57 q 0.200
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (út, 23.1.2024 - 16:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.39 0.150
2 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 08.51 0.146
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (út, 23.1.2024 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter DávidPeter Dávid 06 Sk Dukla ozSk Dukla oz 4 PB 07.96 q 0.143
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 08.21 q 0.136
3 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.44 q 0.142
4 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.78 q 0.198
5 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 09.41 q 0.185
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)

Finále (út, 23.1.2024 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter DávidPeter Dávid 06 Sk Dukla ozSk Dukla oz 4 PB 07.93 0.135
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.17 0.171
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 08.64 0.169
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF 0.181
Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (út, 23.1.2024 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.18 q 0.136
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.73 q 0.146
3 Iulian GlavanIulian Glavan 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 09.95 q 0.145
4 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.84 q 0.167
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 23.1.2024 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 =PB 08.12 0.151
2 Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.71 0.132
3 Iulian GlavanIulian Glavan 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.87 0.138
Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 23.1.2024 - 15:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 08.81 q 0.140
2 Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 08.88 q 0.151
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.00 q 0.136
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.01 q 0.146
5 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 09.70 0.150
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 23.1.2024 - 15:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SegečováMartina Segečová 03 Šk Dukla Banská BystricaŠk Dukla Banská Bystrica 7 PB 08.75 q 0.192
2 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 08.85 q 0.126
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 09.05 q 0.161
4 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 09.27 q 0.148
5 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 09.47
6 Zoja KoršalováZoja Koršalová 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 PB 10.03 0.275
7 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 10.63 0.167
Celkem 7 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (út, 23.1.2024 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SegečováMartina Segečová 03 Šk Dukla Banská BystricaŠk Dukla Banská Bystrica 4 PB 08.73 0.177
2 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 08.79 0.122
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.87 0.131
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.94 0.136
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.08 0.151
6 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.50 0.173
Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 DQ 16.8
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 23.1.2024 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.73 0.162
2 Vaňová EmaVaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 08.91 0.177
3 Petra ĎurišováPetra Ďurišová 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.00 0.151
4 Tamara SvatíkováTamara Svatíková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.11 0.162
5 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.13 0.167
6 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20 0.188
7 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 09.23 0.187
8 Nela GabčíkováNela Gabčíková 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.33 0.177
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (út, 23.1.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 08.79 q 0.148
2 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 =PB 08.89 q 0.215
3 Vaňová EmaVaňová Ema 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 08.92 q 0.132
4 Tamara SvatíkováTamara Svatíková 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 08.98 q 0.137
5 Petra ĎurišováPetra Ďurišová 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 08.98 q 0.138
Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 16.8 0.111
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 23.1.2024 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1