Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých

Ostrava (3. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JAKOBBenjamin JAKOB 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 06.97 qA 0.154
2 Marian PRAŽÁKMarian PRAŽÁK 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 =SB 07.19 qA 0.187
3 Jiří VACHJiří VACH 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 07.22 qB 0.156
4 Kryštof SLÁDEKKryštof SLÁDEK 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.26 qB 0.178
5 Lukáš LEHOCKÝLukáš LEHOCKÝ 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.41 0.129
Marek SWACZYNAMarek SWACZYNA 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Jakub SÎRBUJakub SÎRBU 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.92 qA 0.141
2 Petr KUNETEKPetr KUNETEK 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 07.10 qA 0.143
3 Tomáš VAŠÍČEKTomáš VAŠÍČEK 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 07.17 qA 0.151
4 Ondřej STAŚOndřej STAŚ 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 07.40 qB 0.134
5 Radomír Josef VOLNÝRadomír Josef VOLNÝ 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 07.52 0.203
6 Jakub BLABLAJakub BLABLA 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 07.89 0.169
7 Marek MALITSMarek MALITS 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 07.91 0.189
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BRYCHTAKarel BRYCHTA 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 06.98 qA 0.143
2 Jan KVAPILJan KVAPIL 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 07.26 qB 0.149
3 František KŘIVÁNEKFrantišek KŘIVÁNEK 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.36 qB 0.149
4 Radomír KRČMÁŘRadomír KRČMÁŘ 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 07.75 0.173
Jakub ŠENKJakub ŠENK 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Adam VAŠULKAAdam VAŠULKA 00 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 DNS
Dominik HAVLÍČEKDominik HAVLÍČEK 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NOVOTNÝJiří NOVOTNÝ 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 06.95 qA 0.149
MS Michal BLAŽEKMichal BLAŽEK 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.02 0.142
2 Petr HUDEČEKPetr HUDEČEK 01 AK KroměřížAK Kroměříž 5 07.33 qB 0.136
MS Roger KLOSRoger KLOS 93 Sprinterzy.comSprinterzy.com 3 PB 07.41 0.127
3 Jiří MARČÍKJiří MARČÍK 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.57 0.148
MS Wojciech JARCZYKWojciech JARCZYK 94 Sprinterzy.comSprinterzy.com 2 PB 07.75 0.203
4 Ondřej BARTOŠEKOndřej BARTOŠEK 90 Para Athletics Team SSK VítkovicePara Athletics Team SSK Vít... 8 PB 09.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.2.2024 - 12:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav ONDRÁČEKJan Václav ONDRÁČEK 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.03 qA 0.178
2 Luboš KOPŘIVALuboš KOPŘIVA 93 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 07.20 qB 0.135
3 Sebastian KELLERMANNSebastian KELLERMANN 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.26 qB 0.138
4 Jan ČERTEKJan ČERTEK 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 07.48 0.116
5 Adam KOPECAdam KOPEC 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 07.50 0.147
Vojtěch KOLARČÍKVojtěch KOLARČÍK 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DQ 16.8 0.016
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 3.2.2024 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 06.85 0.107
2 Benjamin JAKOBBenjamin JAKOB 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 06.88 0.144
3 Karel BRYCHTAKarel BRYCHTA 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 =PB 06.92 0.147
4 Jiří NOVOTNÝJiří NOVOTNÝ 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 06.98 0.153
5 Jan Václav ONDRÁČEKJan Václav ONDRÁČEK 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 06.99 0.167
6 Petr KUNETEKPetr KUNETEK 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.14 0.131
7 Marian PRAŽÁKMarian PRAŽÁK 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 07.18 0.168
8 Tomáš VAŠÍČEKTomáš VAŠÍČEK 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 07.25 0.128
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 3.2.2024 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš KOPŘIVALuboš KOPŘIVA 93 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 07.16 0.137
2 Jan KVAPILJan KVAPIL 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 07.19 0.104
3 Jiří VACHJiří VACH 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 07.19 0.148
4 Kryštof SLÁDEKKryštof SLÁDEK 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.19 0.184
5 František KŘIVÁNEKFrantišek KŘIVÁNEK 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 07.25 0.134
6 Petr HUDEČEKPetr HUDEČEK 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 SB 07.27 0.136
Ondřej STAŚOndřej STAŚ 03 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 DQ 16.8 0.087
Sebastian KELLERMANNSebastian KELLERMANN 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 3.2.2024 - 12:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TOUŽÍNJakub TOUŽÍN 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 06.89 QA 0.134
2 Miroslav MURINMiroslav MURIN 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 07.26 QA 0.152
3 Karel KRATOCHVÍLKarel KRATOCHVÍL 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.36 qA 0.150
4 Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 07.49 qB 0.134
5 Vojtěch SZCZERBAVojtěch SZCZERBA 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 PB 07.63 qB 0.176
6 Vilém TOMÁŠEKVilém TOMÁŠEK 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.69 qB 0.148
7 Vojtěch PRÓNYAIVojtěch PRÓNYAI 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.02 0.143
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.2.2024 - 12:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PETERKAŠimon PETERKA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 07.04 QA 0.134
2 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 5 07.44 QA 0.157
3 David MARTINECDavid MARTINEC 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 07.54 qB 0.140
4 Pavel EBRPavel EBR 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.63 qB 0.158
5 Filip BŐHMFilip BŐHM 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.69 qB 0.130
Daniel HANZELKADaniel HANZELKA 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DQ 16.8 -0.032
Jakub JASIOKJakub JASIOK 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.2.2024 - 12:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.17 QA 0.137
2 Erik PAVLÍČEKErik PAVLÍČEK 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 07.36 QA 0.156
3 Vojtěch ŠIRŮČEKVojtěch ŠIRŮČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 07.36 qA 0.141
4 Vítek NOVÁKVítek NOVÁK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 7 PB 07.61 qB 0.147
5 Šimon ŠUBAŠimon ŠUBA 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 07.72 qB 0.155
Ondřej ŠPAŇHELOndřej ŠPAŇHEL 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 16.8 -0.048
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 3.2.2024 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TOUŽÍNJakub TOUŽÍN 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 NL 06.82 0.131
2 Šimon PETERKAŠimon PETERKA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 06.95 0.125
3 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.09 0.142
4 Miroslav MURINMiroslav MURIN 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 07.22 0.160
5 Karel KRATOCHVÍLKarel KRATOCHVÍL 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 =PB 07.35 0.138
6 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 07.38 0.173
7 Erik PAVLÍČEKErik PAVLÍČEK 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.40 0.137
8 Vojtěch ŠIRŮČEKVojtěch ŠIRŮČEK 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.41 0.158
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 3.2.2024 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 07.44 0.139
2 Vítek NOVÁKVítek NOVÁK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 =PB 07.61 0.166
3 Filip BŐHMFilip BŐHM 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.63 0.127
4 Vilém TOMÁŠEKVilém TOMÁŠEK 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.64 0.143
5 Šimon ŠUBAŠimon ŠUBA 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 =PB 07.67 0.147
6 Pavel EBRPavel EBR 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.67 0.126
Vojtěch SZCZERBAVojtěch SZCZERBA 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
David MARTINECDavid MARTINEC 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 3.2.2024 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal PRAŽÁKMichal PRAŽÁK 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 =PB 07.00 0.137
1 Adam GELNARAdam GELNAR 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 07.50 qB 0.159
2 Ondřej ŠTROUFOndřej ŠTROUF 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.53 qB 0.111
3 Tomáš HŰBSCHTomáš HŰBSCH 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 07.69 0.125
4 Matyáš POLÁŠEKMatyáš POLÁŠEK 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 07.92 0.156
5 Jakub JAKOUBEKJakub JAKOUBEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 SB 07.97 0.139
Ondřej NOVÁKOndřej NOVÁK 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Vojtěch GAŠMANVojtěch GAŠMAN 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.2.2024 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MANDÁKFilip MANDÁK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.20 qA 0.144
2 Jan NEUDÖRFLERJan NEUDÖRFLER 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.49 qB 0.144
3 David PELLADavid PELLA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.51 qB 0.174
4 Hynek ŽLŮVAHynek ŽLŮVA 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 07.65 0.143
MS Maksymilian RUDYMaksymilian RUDY 08 MKS Czechowice DziedziceMKS Czechowice Dziedzice 2 PB 07.73 0.166
5 Tobiáš TEICHMANNTobiáš TEICHMANN 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 PB 07.84 0.175
6 Dominik BRHELDominik BRHEL 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 07.97 0.121
7 Vladimír KUCHAŘVladimír KUCHAŘ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 PB 08.09 0.138
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.2.2024 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas HUSNikolas HUS 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.35 qA 0.195
2 Adam JUREČKAAdam JUREČKA 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.56 qB 0.152
3 František SYCHRAFrantišek SYCHRA 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 07.60 0.150
4 Matěj LAZARMatěj LAZAR 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.71 0.186
5 Jáchym ČERNOCHJáchym ČERNOCH 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 07.77 0.163
6 Ondřej TROUSILOndřej TROUSIL 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 07.94 0.142
7 Jan ŠMERDAJan ŠMERDA 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 PB 08.07 0.156
8 Martin ŠKOLOUDÍKMartin ŠKOLOUDÍK 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.07 0.150
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.2.2024 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BORDOVSKÝJonáš BORDOVSKÝ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.29 qA 0.148
2 Štěpán ŠELIGAŠtěpán ŠELIGA 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 07.32 qA 0.157
3 Martin HORÁKMartin HORÁK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.51 qB 0.123
4 Dominik KUPKADominik KUPKA 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 07.68 0.196
5 Jiří OBŠILJiří OBŠIL 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 07.69 0.153
6 Sebastian MACÁLKASebastian MACÁLKA 08 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 7 PB 07.94 0.153
7 Jiří JÍLEKJiří JÍLEK 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 08.03 0.135
8 David MORDÁČDavid MORDÁČ 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.33 0.155
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.2.2024 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.29 qA 0.133
2 Jakub ČÍŽJakub ČÍŽ 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 =PB 07.42 qB 0.186
3 Marek HŰBSCHMarek HŰBSCH 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 07.55 qB 0.144
4 David VESELÝDavid VESELÝ 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 PB 07.64 0.135
5 Lukáš HALMALukáš HALMA 08 JAC BrnoJAC Brno 2 07.88 0.149
6 Jan ŠTAFAJan ŠTAFA 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.99 0.196
7 Jan FIALAJan FIALA 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 08.07 0.173
8 Jan CHMELAŘJan CHMELAŘ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 08.14 0.158
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 3.2.2024 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Břetislav OBŠILBřetislav OBŠIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 07.30 qA 0.147
2 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 07.72 0.153
3 Daniel SOMMERDaniel SOMMER 07 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 07.78 0.139
4 Jan VAŠÍČEKJan VAŠÍČEK 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 07.79 0.155
5 Tadeáš GERNTadeáš GERN 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.99 0.174
6 Adam MALÍKAdam MALÍK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.51 0.147
Vojtěch BEDNAŘÍKVojtěch BEDNAŘÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DQ 16.8 0.087
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (so, 3.2.2024 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HRUŠKAAdam HRUŠKA 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 PB 07.33 qA 0.163
2 Viktor ŽELIBABKAViktor ŽELIBABKA 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 07.39 qA 0.116
3 Adam ŠTENCLAdam ŠTENCL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 07.61 0.149
4 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 =SB 07.66 0.132
5 Oliver KAJZAROliver KAJZAR 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 07.89 0.159
6 Lukáš RYBNÍČEKLukáš RYBNÍČEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 07.93 0.131
7 Vojtěch ŠŤAVÍKVojtěch ŠŤAVÍK 08 AC ČejkoviceAC Čejkovice 8 PB 08.17 0.150
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 3.2.2024 - 14:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MANDÁKFilip MANDÁK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.14 0.140
2 Břetislav OBŠILBřetislav OBŠIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 07.22 0.103
3 Jonáš BORDOVSKÝJonáš BORDOVSKÝ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 07.26 0.155
4 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 07.27 0.123
5 Adam HRUŠKAAdam HRUŠKA 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 PB 07.28 0.149
6 Nikolas HUSNikolas HUS 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.29 0.165
7 Štěpán ŠELIGAŠtěpán ŠELIGA 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.35 0.159
8 Viktor ŽELIBABKAViktor ŽELIBABKA 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 07.44 0.101
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 3.2.2024 - 14:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČÍŽJakub ČÍŽ 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 PB 07.25 0.155
2 Adam GELNARAdam GELNAR 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 07.43 0.166
3 Adam JUREČKAAdam JUREČKA 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 07.46 0.153
4 Martin HORÁKMartin HORÁK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 07.47 0.149
5 Jan NEUDÖRFLERJan NEUDÖRFLER 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.49 0.172
6 Marek HŰBSCHMarek HŰBSCH 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 07.49 0.123
7 Ondřej ŠTROUFOndřej ŠTROUF 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 07.53 0.131
8 David PELLADavid PELLA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.60 0.138
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 3.2.2024 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MAŇASOVÁKarolína MAŇASOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.28 QA 0.150
2 Alžběta VAVŘÍKOVÁAlžběta VAVŘÍKOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 07.74 QA 0.147
3 Andrea ZABLOUDILOVÁAndrea ZABLOUDILOVÁ 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 08.10 QA 0.145
4 Monica HLADÍKOVÁMonica HLADÍKOVÁ 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.28 qB 0.167
5 Jolana HAŠOVÁJolana HAŠOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 SB 08.32 qB 0.162
6 Barbora DANIHELKOVÁBarbora DANIHELKOVÁ 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 08.48 qB 0.203
7 Anna KALINCOVÁAnna KALINCOVÁ 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 08.60 qB 0.136
8 Amálie ZONOVÁAmálie ZONOVÁ 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 PB 08.97 qB 0.156
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.2.2024 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 07.59 QA 0.148
2 Jana SLANINOVÁJana SLANINOVÁ 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 07.64 QA 0.137
3 Victoria KUCHMISTERVictoria KUCHMISTER 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 08.06 QA 0.182
4 Gabriela KOLEGAROVÁGabriela KOLEGAROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 08.08 qA 0.114
5 Tereza VÁLKOVÁTereza VÁLKOVÁ 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 08.09 qA 0.130
6 Karolína RAUSOVÁKarolína RAUSOVÁ 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 08.41 qB 0.170
7 Barbora SLÍVOVÁBarbora SLÍVOVÁ 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 =PB 08.78 qB 0.136
8 Lenka MARČÍKOVÁLenka MARČÍKOVÁ 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.03 qB 0.210
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 3.2.2024 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MAŇASOVÁKarolína MAŇASOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.26 0.133
2 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.54 0.146
3 Jana SLANINOVÁJana SLANINOVÁ 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.65 0.154
4 Alžběta VAVŘÍKOVÁAlžběta VAVŘÍKOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 07.67 0.146
5 Victoria KUCHMISTERVictoria KUCHMISTER 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.17 0.141
6 Gabriela KOLEGAROVÁGabriela KOLEGAROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.20 0.156
Tereza VÁLKOVÁTereza VÁLKOVÁ 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Andrea ZABLOUDILOVÁAndrea ZABLOUDILOVÁ 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 3.2.2024 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HLADÍKOVÁMonica HLADÍKOVÁ 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 08.19 0.128
2 Karolína RAUSOVÁKarolína RAUSOVÁ 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.32 0.157
3 Jolana HAŠOVÁJolana HAŠOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 =SB 08.32 0.150
4 Barbora DANIHELKOVÁBarbora DANIHELKOVÁ 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 08.59 0.190
5 Barbora SLÍVOVÁBarbora SLÍVOVÁ 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 =PB 08.78
6 Lenka MARČÍKOVÁLenka MARČÍKOVÁ 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 08.93 0.154
7 Amálie ZONOVÁAmálie ZONOVÁ 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 08.96 0.151
Anna KALINCOVÁAnna KALINCOVÁ 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 4 časy (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NOLLOVÁKristýna NOLLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 07.66 QA 0.134
2 Iveta ČERNÍKOVÁIveta ČERNÍKOVÁ 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 =SB 07.99 qA 0.128
3 Michaela BĚLUNKOVÁMichaela BĚLUNKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 =PB 08.02 qB 0.143
4 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 08.16 qB 0.140
5 Ema ŠVACHOVÁEma ŠVACHOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 08.33 0.135
6 Karla MADAJOVÁKarla MADAJOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 08.67 0.116
7 Žofie LYČKOVÁŽofie LYČKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.79 0.141
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia DELPRETESofia DELPRETE 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.75 QA 0.152
2 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.89 qA 0.116
3 Kateřina MAŠKOVÁKateřina MAŠKOVÁ 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 08.02 qB 0.163
4 Natálie SKOPÁLKOVÁNatálie SKOPÁLKOVÁ 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 08.19 qB 0.161
5 Nikola HOŠKOVÁNikola HOŠKOVÁ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.29 qB 0.140
6 Anna HATLÁKOVÁAnna HATLÁKOVÁ 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 08.54 0.128
MS Nicol JÁNOŠÍKOVÁNicol JÁNOŠÍKOVÁ 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PEŠLOVÁPatricie PEŠLOVÁ 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 07.76 QA 0.127
2 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 PB 07.88 qA 0.133
3 Anna MARTYNKOVÁAnna MARTYNKOVÁ 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 08.10 qB 0.134
4 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 08.14 qB 0.145
5 Denisa VAŠÍČKOVÁDenisa VAŠÍČKOVÁ 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 =SB 08.43 0.114
6 Julie MIKOVÁJulie MIKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.61 0.101
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.2.2024 - 11:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.83 QA 0.156
2 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 07.85 qA 0.171
3 Adéla FUSKOVÁAdéla FUSKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 =PB 08.05 qB 0.126
4 Marie KROČOVÁMarie KROČOVÁ 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 08.41 0.159
5 Veronika SVOZILOVÁVeronika SVOZILOVÁ 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.50 0.119
Sára VAVRUŠOVÁSára VAVRUŠOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 3.2.2024 - 14:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NOLLOVÁKristýna NOLLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 07.63 0.142
2 Patricie PEŠLOVÁPatricie PEŠLOVÁ 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.70 0.135
3 Sofia DELPRETESofia DELPRETE 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 07.71 0.139
4 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 7 PB 07.83 0.156
5 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 07.84 0.147
6 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 =PB 07.89 0.113
7 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 07.96 0.165
8 Iveta ČERNÍKOVÁIveta ČERNÍKOVÁ 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 =PB 07.98 0.144
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 3.2.2024 - 14:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BĚLUNKOVÁMichaela BĚLUNKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 07.99 0.144
2 Kateřina MAŠKOVÁKateřina MAŠKOVÁ 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.03 0.160
3 Natálie SKOPÁLKOVÁNatálie SKOPÁLKOVÁ 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 08.07 0.139
4 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 08.10 0.125
5 Anna MARTYNKOVÁAnna MARTYNKOVÁ 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.12 0.154
6 Adéla FUSKOVÁAdéla FUSKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.13 0.125
7 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.20 0.147
8 Nikola HOŠKOVÁNikola HOŠKOVÁ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 08.32 0.154
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 3.2.2024 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠAFÁŘOVÁJohanka ŠAFÁŘOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.62 qA 0.131
2 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 08.09 qB 0.183
3 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 08.15 qB 0.154
4 Ludmila KRČMÁŘOVÁLudmila KRČMÁŘOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 08.58
5 Anna LUKÁČOVÁAnna LUKÁČOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 08.61 0.146
6 Michaela BARTŮŇKOVÁMichaela BARTŮŇKOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 PB 08.74 0.133
7 Laura ZIKOVÁLaura ZIKOVÁ 08 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 SB 09.45
8 Sabina FLAŠAROVÁSabina FLAŠAROVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 09.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.2.2024 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema PROCHÁZKOVÁEma PROCHÁZKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 07.83 qA 0.150
2 Nela SLÁMOVÁNela SLÁMOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 08.04 qB 0.143
3 Aneta KAŠPAROVÁAneta KAŠPAROVÁ 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 08.24 qB 0.139
4 Květa JIRUŠKOVÁKvěta JIRUŠKOVÁ 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 08.57 0.153
5 Veronika MALATINSKÁVeronika MALATINSKÁ 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 SB 08.60
6 Dominika DRÁBKOVÁDominika DRÁBKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 08.79 0.179
7 Lucie HEŘMANOVÁLucie HEŘMANOVÁ 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 08.89 0.184
MS WERONIKA CHRAPEKWERONIKA CHRAPEK 07 SPRINT BIELSKO - BIALASPRINT BIELSKO - BIALA 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.2.2024 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MAZZOLINIPetra MAZZOLINI 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.86 qA 0.140
2 Ivana KRÁLOVÁIvana KRÁLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 08.06 qB 0.153
3 Nela MERTOVÁNela MERTOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.37 0.150
4 Barbora MÁČALOVÁBarbora MÁČALOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 08.48 0.178
5 Veronika MOTALOVÁVeronika MOTALOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 08.56 0.143
6 Valentýna BLATOVÁValentýna BLATOVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 08.63 0.164
7 Tereza MNICHOVÁTereza MNICHOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 08.65 0.183
8 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 SB 08.89 0.174
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.2.2024 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 07.82 qA 0.148
2 Julie KASPŘÍKOVÁJulie KASPŘÍKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 08.29 qB 0.152
3 Kristýna JEDLIČKOVÁKristýna JEDLIČKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 08.48 0.183
4 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 08.66 0.173
5 Anna PALÍKOVÁAnna PALÍKOVÁ 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 08.67 0.186
6 Leona STRŽÍNKOVÁLeona STRŽÍNKOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 08.89 0.164
7 Tereza KŘÍSTKOVÁTereza KŘÍSTKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.08 0.301
Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DQ 16.8 -0.056
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.2.2024 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 08.00 qA 0.150
2 Emma MWANYOLOEmma MWANYOLO 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.03 qA 0.157
MS Karolína SÁBLÍKOVÁKarolína SÁBLÍKOVÁ 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 SB 08.24 0.139
3 Sofie POLÁŠKOVÁSofie POLÁŠKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.47 0.166
4 Agáta MARTYNKOVÁAgáta MARTYNKOVÁ 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 08.68 0.189
5 Barbora MENŠÍKOVÁBarbora MENŠÍKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 08.72
6 Amélie BARTŮSKOVÁAmélie BARTŮSKOVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 08.91 0.115
7 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 PB 09.25 0.210
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 3.2.2024 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella POHUNKOVÁElla POHUNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 07.90 qA 0.135
2 Ema KRÁLOVÁEma KRÁLOVÁ 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 08.15 qB 0.139
3 Barbora KNAPKOVÁBarbora KNAPKOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 SB 08.43 0.109
4 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.55 0.153
5 Julie ŠTEFÁNKOVÁJulie ŠTEFÁNKOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 08.68 0.132
6 Jolana ŠLÉGROVÁJolana ŠLÉGROVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.70 0.150
7 Kateřina ČERVENKOVÁKateřina ČERVENKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.15 0.186
8 Laura POŘÍZKOVÁLaura POŘÍZKOVÁ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 09.28 0.149
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (so, 3.2.2024 - 11:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BROŽOVÁBarbora BROŽOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.01 qA 0.175
2 Jolana MITYSKOVÁJolana MITYSKOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.04 qB 0.135
3 Laura Katarína VLTAVSKÁLaura Katarína VLTAVSKÁ 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 08.44 0.140
4 Sofie NAVRÁTILOVÁSofie NAVRÁTILOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 08.67 0.187
5 Tereza KARBANOVÁTereza KARBANOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 08.79 0.168
6 Vanesa ZLAMŠIDLOVÁVanesa ZLAMŠIDLOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09.22 0.160
Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 3.2.2024 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠAFÁŘOVÁJohanka ŠAFÁŘOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 NL 07.58 0.117
2 Ema PROCHÁZKOVÁEma PROCHÁZKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.78 0.162
3 Ella POHUNKOVÁElla POHUNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 07.80 0.143
4 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.83 0.150
5 Petra MAZZOLINIPetra MAZZOLINI 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.86 0.113
6 Anna Marie CHALUPOVÁAnna Marie CHALUPOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 07.96 0.145
7 Barbora BROŽOVÁBarbora BROŽOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 07.99 0.155
8 Emma MWANYOLOEmma MWANYOLO 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 8 08.01 0.148
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 3.2.2024 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SLÁMOVÁNela SLÁMOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.02 0.144
2 Ivana KRÁLOVÁIvana KRÁLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.09 0.213
3 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.10 0.163
4 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 08.24 0.191
5 Aneta KAŠPAROVÁAneta KAŠPAROVÁ 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.26 0.134
6 Julie KASPŘÍKOVÁJulie KASPŘÍKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 08.27 0.143
Ema KRÁLOVÁEma KRÁLOVÁ 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 DNS
Jolana MITYSKOVÁJolana MITYSKOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JAKOBBenjamin JAKOB 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 22.01 0.155
2 Karel BRYCHTAKarel BRYCHTA 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 22.32 0.152
3 Jan Václav ONDRÁČEKJan Václav ONDRÁČEK 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.45 0.187
4 Petr HUDEČEKPetr HUDEČEK 01 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.45 0.156
MS Szymon MIKOŁAJCZAKSzymon MIKOŁAJCZAK 04 MKS Czechowice DziedziceMKS Czechowice Dziedzice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan ŠČIBRÁNIMilan ŠČIBRÁNI 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.06 0.179
2 Michal BLAŽEKMichal BLAŽEK 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 22.26 0.157
3 Adam BRÁZDILAdam BRÁZDIL 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 22.64 0.165
4 Jan KVAPILJan KVAPIL 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 23.34 0.138
Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DQ 16.8 0.080
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KUNETEKPetr KUNETEK 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.13 0.156
2 Kryštof SLÁDEKKryštof SLÁDEK 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.86 0.163
3 Marian PRAŽÁKMarian PRAŽÁK 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 22.96 0.167
4 František KŘIVÁNEKFrantišek KŘIVÁNEK 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.85 0.176
5 Adam WEWIÓRKAAdam WEWIÓRKA 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 SB 24.17 0.150
6 Vítězslav TAMPAVítězslav TAMPA 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 24.23 0.158
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2024 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Peter KRŠKAPeter KRŠKA 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 23.08 0.169
1 Petr BACHANPetr BACHAN 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 23.73 0.183
2 Filip ŽITNÝFilip ŽITNÝ 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 24.15 0.325
3 Jakub VORELJakub VOREL 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 SB 26.90 0.417
4 Ondřej BARTOŠEKOndřej BARTOŠEK 90 Para Athletics Team SSK VítkovicePara Athletics Team SSK Vít... 1 PB 31.12
Dominik HAVLÍČEKDominik HAVLÍČEK 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 4 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 17:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MEINDLSCHMIDPetr MEINDLSCHMID 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 NL 21.47 0.146
2 David TŘÍSKADavid TŘÍSKA 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 21.73 0.182
MS Róbert PECKORóbert PECKO 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.13 0.166
MS Martin VARHANIKMartin VARHANIK 06 AKSTNAKSTN 4 PB 23.25 0.169
5 Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 2 PB 24.38 0.161
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 17:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 21.63 0.157
2 Šimon CEPLÝŠimon CEPLÝ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 22.29 0.167
3 Tobiáš JANETZKÝTobiáš JANETZKÝ 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 SB 22.70 0.148
4 Václav HAMŠÍKVáclav HAMŠÍK 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 22.81 0.155
5 Karel KRATOCHVÍLKarel KRATOCHVÍL 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.08 0.134
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 17:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KONÍČEKOndřej KONÍČEK 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 22.90 0.171
2 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 23.91 0.167
3 Filip KŘÍŽEKFilip KŘÍŽEK 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 24.99 0.210
4 Vítek NOVÁKVítek NOVÁK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 1 PB 25.23 0.163
5 Vojtěch PRÓNYAIVojtěch PRÓNYAI 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.67 0.163
Jakub JASIOKJakub JASIOK 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KOTEKMikuláš KOTEK 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 22.16 0.182
2 Jonáš BORDOVSKÝJonáš BORDOVSKÝ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 22.60 0.188
3 Štěpán BEDNÁŘŠtěpán BEDNÁŘ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.60 0.171
4 Martin ZEMANMartin ZEMAN 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 23.20 0.173
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČÍŽJakub ČÍŽ 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 PB 23.44 0.176
2 Ondřej ŠTROUFOndřej ŠTROUF 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 23.49 0.145
3 David PELLADavid PELLA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 23.63 0.165
4 Filip BALÁČFilip BALÁČ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 23.94 0.184
5 Marek HŰBSCHMarek HŰBSCH 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 24.52 0.152
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MEZULIÁNÍKOndřej MEZULIÁNÍK 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 23.47 0.149
2 Ondřej NOVÁKOndřej NOVÁK 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 24.00 0.176
3 Matyáš NOVÁČEKMatyáš NOVÁČEK 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 24.07 0.142
4 Vít KRŮZAVít KRŮZA 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 24.46 0.230
5 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 24.83 0.158
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JUREČKAAdam JUREČKA 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 24.46 0.149
2 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 24.97 0.145
3 Jakub SÝKORAJakub SÝKORA 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 25.02 0.162
4 Jan VÍTEKJan VÍTEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 25.44 0.167
5 Jonáš MRÁZEKJonáš MRÁZEK 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.48 0.161
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DUJKAMatěj DUJKA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 24.97 0.177
2 Štěpán NEUŽILŠtěpán NEUŽIL 08 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 25.61 0.179
3 Oliver KAJZAROliver KAJZAR 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 25.84 0.178
4 Ondřej TROUSILOndřej TROUSIL 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 26.02 0.208
5 Daniel SOMMERDaniel SOMMER 07 AK KroměřížAK Kroměříž 1 SB 27.20 0.197
6 Tomáš FARMAČKATomáš FARMAČKA 07 AK Rosice z.s.AK Rosice z.s. 2 SB 27.49 0.179
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 3.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominik CHOBOTDominik CHOBOT 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 23.84 0.249
1 Prokop HOLUŠAProkop HOLUŠA 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 PB 24.76 0.197
2 Tadeáš GERNTadeáš GERN 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 25.62 0.225
3 Jakub JAKOUBEKJakub JAKOUBEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 26.15 0.177
4 Jan ŠMERDAJan ŠMERDA 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 27.25 0.173
5 Jakub KOSTKAJakub KOSTKA 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 29.44 0.414
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 3.2.2024 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Maksymilian RUDYMaksymilian RUDY 08 MKS Czechowice DziedziceMKS Czechowice Dziedzice 6 PB 24.69 0.210
1 Jan ŠTAFAJan ŠTAFA 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 24.96 0.144
2 Radek GOLARadek GOLA 07 SK ATLETIKA Kravaře, z.s.SK ATLETIKA Kravaře, z.s. 2 PB 25.77 0.182
3 Jindřich KUNDERAJindřich KUNDERA 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 26.13 0.186
4 Vladimír KUCHAŘVladimír KUCHAŘ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 PB 26.84 0.185
5 David ŠTEFEKDavid ŠTEFEK 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 PB 29.47 0.479
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 16:51) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Alexandra BEZEKOVÁAlexandra BEZEKOVÁ 92 Šk Dukla Banská BystricaŠk Dukla Banská Bystrica 5 PB 24.44 0.179
1 Karolína MITANOVÁKarolína MITANOVÁ 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 24.50 0.204
2 Alžběta VAVŘÍKOVÁAlžběta VAVŘÍKOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 25.03 0.170
3 Gabriela KOLEGAROVÁGabriela KOLEGAROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 26.68 0.168
4 Veronika KUČEROVÁVeronika KUČEROVÁ 83 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 SB 27.50 0.162
5 Karolína RAUSOVÁKarolína RAUSOVÁ 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 27.78 0.172
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 16:51) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČERVENÁMichaela ČERVENÁ 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 26.09 0.223
2 Sabina FIANTOVÁSabina FIANTOVÁ 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 26.74 0.247
3 Valerie MATOUŠKOVÁValerie MATOUŠKOVÁ 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 29.34 0.210
4 Andrea JELÍNKOVÁAndrea JELÍNKOVÁ 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 29.51 0.165
5 Amálie ZONOVÁAmálie ZONOVÁ 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 29.93 0.183
MS Irina MAKAROVAIrina MAKAROVA 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNF 0.158
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NOLLOVÁKristýna NOLLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 24.89 0.145
2 Gabriela TOBOLOVÁGabriela TOBOLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 25.25 0.132
3 Viktorie KŘÍŽOVÁViktorie KŘÍŽOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 25.35 0.155
4 Natálie POLÁČKOVÁNatálie POLÁČKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 25.54 0.155
5 Johana SUCHÁNKOVÁJohana SUCHÁNKOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 25.71 0.349
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BEZDÍČKOVÁDominika BEZDÍČKOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 25.67 0.162
2 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 25.76 0.343
3 Magdalena PAVLÍKOVÁMagdalena PAVLÍKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 26.42 0.172
4 Sára VAVRUŠOVÁSára VAVRUŠOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.76 0.185
5 Eliška ZELOVÁEliška ZELOVÁ 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 26.76 0.248
6 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 1 PB 29.20 0.156
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MÁDROVÁMagdalena MÁDROVÁ 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 26.39 0.195
2 Kateřina MAŠKOVÁKateřina MAŠKOVÁ 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 26.53 0.192
3 Andrea NĚMCOVÁAndrea NĚMCOVÁ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 26.58 0.303
4 Iveta ČERNÍKOVÁIveta ČERNÍKOVÁ 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 26.71 0.195
5 Laura KRÁLOVÁLaura KRÁLOVÁ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 26.71 0.159
6 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 27.16 0.146
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2024 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 25.76 0.173
2 Jana ONDERKOVÁJana ONDERKOVÁ 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 27.19 0.154
3 Nikola HOŠKOVÁNikola HOŠKOVÁ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 27.75 0.151
4 Nikola BUKÁČKOVÁNikola BUKÁČKOVÁ 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 27.93 0.178
5 Ema ŠVACHOVÁEma ŠVACHOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 28.16 0.151
6 Denisa VAŠÍČKOVÁDenisa VAŠÍČKOVÁ 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 SB 28.86 0.255
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2024 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŽÁKOVÁMarkéta ŽÁKOVÁ 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 PB 27.71 0.263
2 Lucia JURÍKOVÁLucia JURÍKOVÁ 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 27.84 0.179
3 Nikola ŠTORKOVÁNikola ŠTORKOVÁ 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 28.13 0.170
4 Veronika SVOZILOVÁVeronika SVOZILOVÁ 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 28.37 0.245
5 Anna HATLÁKOVÁAnna HATLÁKOVÁ 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 28.89 0.178
6 Sofie AMBROŽOVÁSofie AMBROŽOVÁ 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 29.87 0.166
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 3.2.2024 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KLEMENTOVÁLuisa KLEMENTOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 25.96 0.129
2 Markéta BUGÁROVÁMarkéta BUGÁROVÁ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 26.32 0.140
3 Marie ŠKOPOVÁMarie ŠKOPOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 PB 26.65 0.181
4 Karla MADAJOVÁKarla MADAJOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 28.62 0.145
5 Anna DARMOVZALOVÁAnna DARMOVZALOVÁ 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 29.51 0.212
6 Kateřina LEDECKÁKateřina LEDECKÁ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 30.37 0.403
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠAFÁŘOVÁJohanka ŠAFÁŘOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 NL 23.83 0.164
MS Romana HRNČÁROVÁRomana HRNČÁROVÁ 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 SB 25.07 0.171
2 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 25.51 0.156
3 Emma MWANYOLOEmma MWANYOLO 07 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 3 25.65 0.154
4 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 26.04 0.144
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠÍMOVÁEliška ŠÍMOVÁ 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 26.17 0.226
2 Michaela VYLAMOVÁMichaela VYLAMOVÁ 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 26.25 0.219
3 Ema PROCHÁZKOVÁEma PROCHÁZKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 26.26 0.144
4 Kristýna RADVANOVÁKristýna RADVANOVÁ 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 26.64 0.391
5 Alžběta CHLEBKOVÁAlžběta CHLEBKOVÁ 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 26.78 0.197
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PRÁŠILOVÁMarkéta PRÁŠILOVÁ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 25.79 0.144
2 Vanda PAVLIŠTÍKOVÁVanda PAVLIŠTÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 26.72 0.146
3 Michaela ŽÁČKOVÁMichaela ŽÁČKOVÁ 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2 PB 26.97 0.195
4 Lenka BÍLKOVÁLenka BÍLKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 27.04 0.346
5 Emma DREISIGOVÁEmma DREISIGOVÁ 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 27.15 0.219
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana MITYSKOVÁJolana MITYSKOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 26.64 0.165
2 Pavla MIKULÁŠOVÁPavla MIKULÁŠOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 27.01 0.400
3 Stela TOMANOVÁStela TOMANOVÁ 07 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 27.15 0.253
4 Natálie NOVÁKOVÁNatálie NOVÁKOVÁ 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.21 0.164
5 Aneta KAŠPAROVÁAneta KAŠPAROVÁ 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 27.48 0.131
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína DOBEŠOVÁPavlína DOBEŠOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 26.91 0.156
2 Barbora ŠÍMOVÁBarbora ŠÍMOVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 26.95 0.197
3 Nela MERTOVÁNela MERTOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 27.60 0.145
4 Anna LUKÁČOVÁAnna LUKÁČOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 27.91 0.192
5 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 27.99 0.235
6 Barbora KNAPKOVÁBarbora KNAPKOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 28.40 0.157
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila KRČMÁŘOVÁLudmila KRČMÁŘOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 27.96 0.151
2 Sofie NAVRÁTILOVÁSofie NAVRÁTILOVÁ 08 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 28.19 0.202
3 Adéla ŠKOLOVÁAdéla ŠKOLOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 28.22 0.155
4 Sára ŠEBELOVÁSára ŠEBELOVÁ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 28.38 0.139
5 Barbora TOPINKOVÁBarbora TOPINKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 28.46 0.197
6 Hana ZMEŠKALOVÁHana ZMEŠKALOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 29.22 0.187
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MÁČALOVÁBarbora MÁČALOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 28.64 0.194
2 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 28.83 0.176
3 Lucie MALÁLucie MALÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 28.87 0.168
4 Michaela BARTŮŇKOVÁMichaela BARTŮŇKOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 29.22 0.190
5 Barbora UHŘÍKOVÁBarbora UHŘÍKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 29.75 0.181
6 Nela DOČEKALOVÁNela DOČEKALOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 30.24 0.407
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 27.60 0.170
2 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 29.86 0.181
3 Martina NOVÁKOVÁMartina NOVÁKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 30.14 0.171
4 Kateřina ČERVENKOVÁKateřina ČERVENKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 30.64 0.321
5 Natálie CHMIELOVÁNatálie CHMIELOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 31.01 0.379
6 Laura POŘÍZKOVÁLaura POŘÍZKOVÁ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 31.35 0.171
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana KRÁLOVÁIvana KRÁLOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 26.06 0.175
2 Nela SLÁMOVÁNela SLÁMOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 27.28 0.336
3 Julie ŠTEFÁNKOVÁJulie ŠTEFÁNKOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 28.93 0.159
4 Nela ŠVÁBENSKÁNela ŠVÁBENSKÁ 07 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 29.66 0.171
5 Valentýna BLATOVÁValentýna BLATOVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 29.93 0.183
6 Amélie BARTŮSKOVÁAmélie BARTŮSKOVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 1 PB 31.28 0.297
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura Katarína VLTAVSKÁLaura Katarína VLTAVSKÁ 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 28.06 0.168
2 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 28.70 0.171
3 Tereza KARBANOVÁTereza KARBANOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 29.09 0.270
4 Monika TROJANCOVÁMonika TROJANCOVÁ 08 Orel VyškovOrel Vyškov 3 PB 29.43 0.378
5 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 PB 31.01 0.588
6 Kristýna DYKESKristýna DYKES 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 PB 31.36 0.199
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie POLÁŠKOVÁSofie POLÁŠKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 28.08 0.176
2 Mariana ZÍKOVÁMariana ZÍKOVÁ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 29.00 0.173
3 Nikola PRUSENOVSKÁNikola PRUSENOVSKÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 29.05 0.164
4 Aneta STŘÍBRSKÁAneta STŘÍBRSKÁ 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 29.81 0.358
5 Valentýna KOLEŇÁKOVÁValentýna KOLEŇÁKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 31.43 0.317
6 Veronika ELIÁŠOVÁVeronika ELIÁŠOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 31.71 0.206
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Martin TUČEKMartin TUČEK 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 47.68 0.169
2 4 Mikuláš DREISIGMikuláš DREISIG 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 47.88 0.150
3 6 Eduard KUBELÍKEduard KUBELÍK 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 48.15 0.151
4 3 Matěj LUTZMatěj LUTZ 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.38 0.139
5 2 Rudolf ŽIŽKARudolf ŽIŽKA 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.66 0.175
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Adam BRÁZDILAdam BRÁZDIL 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 49.83 0.176
2 6 David SKŘEČEKDavid SKŘEČEK 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 51.68 0.190
3 4 Adam ŠEVČÍKAdam ŠEVČÍK 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 55.34 0.201
5 Tomáš HRBÁČTomáš HRBÁČ 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Adam OUTRATAAdam OUTRATA 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 52.47 0.174
2 6 Marek KALOUSMarek KALOUS 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 SB 53.31 0.178
3 5 Adam KOPECAdam KOPEC 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 SB 53.77 0.161
4 2 Filip ŽITNÝFilip ŽITNÝ 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 53.98 0.164
5 3 Stanislav POHOŘELSKÝStanislav POHOŘELSKÝ 90 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 56.44 0.156
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2024 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Peter KRŠKAPeter KRŠKA 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 50.85 0.148
1 6 Vítězslav TAMPAVítězslav TAMPA 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 52.77 0.187
2 5 Jakub KRATOCHVÍLJakub KRATOCHVÍL 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 52.82 0.220
3 3 Jiří VERNERJiří VERNER 82 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 PB 60.03 0.190
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Šimon CEPLÝŠimon CEPLÝ 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 48.57 0.165
2 5 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 48.66 0.160
3 3 David TŘÍSKADavid TŘÍSKA 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 48.69 0.178
4 4 Ondřej KONÍČEKOndřej KONÍČEK 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 50.11 0.171
5 2 Matěj PĚČEKMatěj PĚČEK 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 50.92 0.202
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Matěj MARTINKEVIČMatěj MARTINKEVIČ 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 50.52 0.188
2 5 Šimon SPURNÝŠimon SPURNÝ 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 51.32 0.148
3 6 Filip KŘÍŽEKFilip KŘÍŽEK 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 PB 56.60 0.287
4 2 Jack Todd WITTJack Todd WITT 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 59.77 0.288
3 Jiří MALOTAJiří MALOTA 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Poznámky:
Malota DNS z důvodu zranění.
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 15:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Tomáš VOLNÝTomáš VOLNÝ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 50.40 0.207
2 5 Tomáš HORÁKTomáš HORÁK 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.24 0.151
3 4 Martin ZEMANMartin ZEMAN 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 51.29 0.193
4 3 Šimon HOLUBŠimon HOLUB 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 51.33 0.206
5 2 Josef JAHODAJosef JAHODA 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 52.63 0.551
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 15:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Ondřej MEZULIÁNÍKOndřej MEZULIÁNÍK 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 51.97 0.138
2 5 Jan NEUDÖRFLERJan NEUDÖRFLER 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 52.00 0.167
3 3 Michal KUNOVSKÝMichal KUNOVSKÝ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 53.11 0.186
4 4 František BÍLEKFrantišek BÍLEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 53.17 0.167
5 2 Václav ŠÍMAVáclav ŠÍMA 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 53.98 0.170
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 15:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Tomáš HŰBSCHTomáš HŰBSCH 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 54.98 0.142
2 4 Jan VÍTEKJan VÍTEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 55.06 0.160
3 6 Lukáš HALMALukáš HALMA 08 JAC BrnoJAC Brno 6 56.15 0.169
4 2 Marek PROKŮPEKMarek PROKŮPEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 56.20 0.171
5 3 Václav STACKEVáclav STACKE 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 58.22 0.211
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2024 - 15:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2 Samuel KREPOPSamuel KREPOP 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 51.57 0.162
2 6 Filip BALÁČFilip BALÁČ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 54.57 0.406
3 5 Jonáš MRÁZEKJonáš MRÁZEK 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 55.82 0.183
4 3 Jáchym ČERNOCHJáchym ČERNOCH 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 59.40 0.185
5 4 David MORDÁČDavid MORDÁČ 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 60.17 0.169
6 1 Adam BERÁNEKAdam BERÁNEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 62.26 0.165
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Lenka GYMERSKÁLenka GYMERSKÁ 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 =PB 55.02 0.148
1 6 Karolína MITANOVÁKarolína MITANOVÁ 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 55.23 0.184
2 5 Marie KLAPUCHOVÁMarie KLAPUCHOVÁ 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 55.24 0.166
3 3 Veronika HUTÁRKOVÁVeronika HUTÁRKOVÁ 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 SB 57.32 0.187
4 2 Martina HLAVÁČKOVÁMartina HLAVÁČKOVÁ 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 57.83 0.162
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Sabina FIANTOVÁSabina FIANTOVÁ 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 59.40 0.239
2 6 Monika LORENZOVÁMonika LORENZOVÁ 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 62.05 0.211
3 4 Monica HLADÍKOVÁMonica HLADÍKOVÁ 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 62.77 0.189
4 3 Anna KALINCOVÁAnna KALINCOVÁ 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 63.85 0.224
5 2 Valerie MATOUŠKOVÁValerie MATOUŠKOVÁ 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 64.67 0.279
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Ema FEILHAUEROVÁEma FEILHAUEROVÁ 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 PB 55.84 0.181
2 4 Viktorie KŘÍŽOVÁViktorie KŘÍŽOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.57 0.159
3 3 Johana SUCHÁNKOVÁJohana SUCHÁNKOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 57.19 0.196
4 2 Natálie POLÁČKOVÁNatálie POLÁČKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 58.34 0.161
5 5 Jana PIŠKULOVÁJana PIŠKULOVÁ 05 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 5 SB 59.40 0.403
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Marie ŠKOPOVÁMarie ŠKOPOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 58.21 0.194
2 5 Viktorie KŘÍŽOVÁViktorie KŘÍŽOVÁ 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 58.36 0.269
3 6 Kateřina MENDREKOVÁKateřina MENDREKOVÁ 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 59.67 0.152
4 2 Magdalena MÁDROVÁMagdalena MÁDROVÁ 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 60.18 0.183
5 3 Lucie HUDEČKOVÁLucie HUDEČKOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 61.37 0.199
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Zuzana BOKOVÁZuzana BOKOVÁ 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 62.50 0.266
2 3 Anna MARTYNKOVÁAnna MARTYNKOVÁ 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 PB 62.75 0.157
3 5 Jana ONDERKOVÁJana ONDERKOVÁ 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 62.95 0.207
4 6 Nikola BUKÁČKOVÁNikola BUKÁČKOVÁ 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 63.33 0.261
5 2 Markéta ŽÁKOVÁMarkéta ŽÁKOVÁ 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 PB 64.06 0.199
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2024 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Jasmin ADAMČIKOVÁJasmin ADAMČIKOVÁ 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 64.55 0.131
2 6 Daniela VOJTĚCHOVSKÁDaniela VOJTĚCHOVSKÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 65.52 0.366
3 5 Klára BÍLSKÁKlára BÍLSKÁ 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 SB 65.63 0.198
4 4 Adéla ROHLOVÁAdéla ROHLOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 66.23 0.366
5 3 Kateřina LEDECKÁKateřina LEDECKÁ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 72.15 0.391
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2024 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 5 Vanesa POMAJBOVÁVanesa POMAJBOVÁ 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 60.82 0.175
1 6 Adéla KUBÁLKOVÁAdéla KUBÁLKOVÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 64.28 0.231
2 2 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 66.57 0.178
3 3 Kateřina HRAZDIROVÁKateřina HRAZDIROVÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 68.52 0.258
4 4 Ivana DIVÍNOVÁIvana DIVÍNOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 4 PB 68.53 0.573
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Kristýna KÁŇOVÁKristýna KÁŇOVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 57.21 0.197
2 6 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 57.38 0.264
3 5 Michaela VYLAMOVÁMichaela VYLAMOVÁ 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 57.58 0.244
4 4 Eliška ŠÍMOVÁEliška ŠÍMOVÁ 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 58.09 0.209
5 2 Ema FIALOVÁEma FIALOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 58.92 0.214
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Kristýna RADVANOVÁKristýna RADVANOVÁ 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 57.81 0.362
2 6 Aneta SEBEROVÁAneta SEBEROVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 57.94 0.157
3 3 Pavlína DOBEŠOVÁPavlína DOBEŠOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 58.91 0.169
4 2 Alžběta CHLEBKOVÁAlžběta CHLEBKOVÁ 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 59.48 0.331
5 4 Nina ŠINCLOVÁNina ŠINCLOVÁ 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 59.71 0.361
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 5 Emma DREISIGOVÁEmma DREISIGOVÁ 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 61.04 0.216
1 6 Lenka BÍLKOVÁLenka BÍLKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 61.16 0.348
2 4 Jitka NEČASOVÁJitka NEČASOVÁ 07 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 61.45 0.216
3 3 Vanda PAVLIŠTÍKOVÁVanda PAVLIŠTÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 61.51 0.139
4 2 Hana KAKÁČOVÁHana KAKÁČOVÁ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 62.54 0.158
5 1 Kateřina ČECHOVÁKateřina ČECHOVÁ 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 63.24 0.188
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Adéla ŠKOLOVÁAdéla ŠKOLOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 63.89 0.193
2 4 Izabela KŘÍŽOVÁIzabela KŘÍŽOVÁ 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 64.22 0.308
3 6 Zuzana KRESTOVÁZuzana KRESTOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 6 PB 64.49 0.405
4 3 Hana ZMEŠKALOVÁHana ZMEŠKALOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 64.64 0.220
5 5 Nela KOLČÁŘOVÁNela KOLČÁŘOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 5 67.98 0.204
6 1 Barbora UHŘÍKOVÁBarbora UHŘÍKOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 72.42 0.174
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.2.2024 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Alexandra ŠPRINGEROVÁAlexandra ŠPRINGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 63.94 0.385
2 1 Monika TROJANCOVÁMonika TROJANCOVÁ 08 Orel VyškovOrel Vyškov 1 PB 66.47 0.182
3 4 Julie HRABOVSKÁJulie HRABOVSKÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 68.06 0.204
4 3 Klára FODOROVÁKlára FODOROVÁ 08 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 70.85 0.173
5 2 Kristýna DYKESKristýna DYKES 08 AK KroměřížAK Kroměříž 2 PB 71.50 0.217
6 5 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 PB 73.47 0.238
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 13:16) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Petr SKŘIVÁNEKPetr SKŘIVÁNEK 94 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 SB 1:55.56
2 3 Marek KALOUSMarek KALOUS 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 SB 1:55.64
3 4 Ludvík SALAMONLudvík SALAMON 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 1:56.05
4 6 Michal DERKAMichal DERKA 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 1:57.32
5 2 Michal ŠMÍDAMichal ŠMÍDA 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 2:00.04
6 1 Adam ŠEVČÍKAdam ŠEVČÍK 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:05.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 13:16) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Martin KADALAMartin KADALA 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 2:12.55
2 3 Jan KADALAJan KADALA 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 2:13.69
3 2 Michal ZBOŘILMichal ZBOŘIL 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 2:19.74
MS 4 Pavel KUDRNAPavel KUDRNA 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 2:20.65
4 6 Petr POSPÍŠILPetr POSPÍŠIL 79 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:34.51
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři

(so, 3.2.2024 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Jiří LORENCJiří LORENC 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:01.58
2 5 Matěj KARASMatěj KARAS 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 2:05.10
3 2 Ladislav ONDRUCHLadislav ONDRUCH 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 2:07.19
4 4 Maxim TESLÍKMaxim TESLÍK 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:11.94
5 6 Jack Todd WITTJack Todd WITT 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 2:13.13
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 13:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Jan SECJan SEC 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 1:59.09
2 4 Michal KUNOVSKÝMichal KUNOVSKÝ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:01.15
3 7 Štěpán POLÁCHŠtěpán POLÁCH 07 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 6 PB 2:01.29
4 2 Václav STACKEVáclav STACKE 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 2:03.66
5 6 Dan NESVADBADan NESVADBA 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 2:04.53
6 8 Tomáš GORONTomáš GORON 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 2:09.34
7 1 Petr HUBÁČEKPetr HUBÁČEK 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 2:10.35
8 3 Matěj KOVAŘČÍKMatěj KOVAŘČÍK 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:11.12
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 13:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Matěj DUJKAMatěj DUJKA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 2:09.37
2 5 Filip KREMLFilip KREML 08 Atletika Nový Jičín z. s.Atletika Nový Jičín z. s. 4 PB 2:09.48
3 3 Matěj ŽVAKMatěj ŽVAK 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:10.89
4 7 Denis ELLINGERDenis ELLINGER 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 2:14.01
5 2 Vojtěch KOČAŘÍKVojtěch KOČAŘÍK 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:18.51
6 1 Hugo HODAŇHugo HODAŇ 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 1 PB 2:20.05
7 8 Martin MINEVMartin MINEV 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 2:22.44
8 4 Adam BERÁNEKAdam BERÁNEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 2:28.01
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

(so, 3.2.2024 - 12:56) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Simona VRZALOVÁSimona VRZALOVÁ 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 2:08.92
2 5 Eliška KUTROVÁEliška KUTROVÁ 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:15.44
3 2 Zuzana ZOUHAROVÁZuzana ZOUHAROVÁ 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 2:15.97
4 4 Soňa KOUŘILOVÁSoňa KOUŘILOVÁ 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:17.50
MS 6 Myroslava KLEMPUSHMyroslava KLEMPUSH 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 2:18.49
5 7 Adéla ZDRAŽILOVÁAdéla ZDRAŽILOVÁ 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 SB 2:20.33
6 1 Alice PROKEŠOVÁAlice PROKEŠOVÁ 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 2:22.89
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 12:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Lucie HUDEČKOVÁLucie HUDEČKOVÁ 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:19.00
2 4 Michaela PETRŽELOVÁMichaela PETRŽELOVÁ 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 2:20.56
3 6 Nikola ŠTORKOVÁNikola ŠTORKOVÁ 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 2:21.42
4 2 Natálie ERNSTOVÁNatálie ERNSTOVÁ 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 2:23.15
5 1 Adéla NĚMČICOVÁAdéla NĚMČICOVÁ 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 2:25.86
6 5 Karolína MALAIOVÁKarolína MALAIOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:26.76
7 7 Karolína VAŇKOVÁKarolína VAŇKOVÁ 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:29.09
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.2.2024 - 12:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 1 Magdalena JANKOWSKAMagdalena JANKOWSKA 06 MKS Czechowice DziedziceMKS Czechowice Dziedzice 1 PB 2:22.22
1 2 Tereza MIKLÍKOVÁTereza MIKLÍKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:28.35
2 4 Klára BÍLSKÁKlára BÍLSKÁ 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 2:31.41
3 3 Anna DARMOVZALOVÁAnna DARMOVZALOVÁ 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 2:34.83
4 5 Kateřina HRAZDIROVÁKateřina HRAZDIROVÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 2:38.26
5 6 Táňa HRABCOVÁTáňa HRABCOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:42.42
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 3.2.2024 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Anna VÁCLAVÍKOVÁAnna VÁCLAVÍKOVÁ 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 4 PB 2:15.10
2 9 Ema FIALOVÁEma FIALOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 2:15.52
3 5 Klára OLIVÍKOVÁKlára OLIVÍKOVÁ 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 2:18.23
4 11 Pavla MIKULÁŠOVÁPavla MIKULÁŠOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 2:22.16
5 1 Tereza STRAKOVÁTereza STRAKOVÁ 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:24.06
6 4 Vendula HOLUŠOVÁVendula HOLUŠOVÁ 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 SB 2:24.33
7 3 Daniela ŘIHÁKOVÁDaniela ŘIHÁKOVÁ 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:25.79
8 10 Kateřina ČECHOVÁKateřina ČECHOVÁ 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 2:26.32
9 8 Aneta STŘÍBRSKÁAneta STŘÍBRSKÁ 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek