Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

MK Kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Praha - Strahov (27. 1. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 06.77
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.32
3 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK Bílina AK Bílina 2 PB 07.53
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.09
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.35
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 92 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.60
4 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 07.73
5 Viktor VálekViktor Válek 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 06.94
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 SB 07.23
3 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 PB 07.33
4 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.62
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 SB 07.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 07.17
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 07.54
3 Jakub VomelaJakub Vomela 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.97
Celkem 3 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.1.2024 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.24
2 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 07.27
3 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 07.38
4 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 07.46
5 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 PB 08.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 06.77
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 06.94
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.09
4 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 07.17
5 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 SB 07.23
6 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.24
7 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 07.27
8 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.32
9 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 PB 07.33
10 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.35
11 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 07.38
12 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 07.46
13 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK Bílina AK Bílina 2 PB 07.53
14 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 07.54
15 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 92 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 07.60
16 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.62
17 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 07.73
18 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 SB 07.83
19 Viktor VálekViktor Válek 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.85
20 Jakub VomelaJakub Vomela 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 07.97
21 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 PB 08.06

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.1.2024 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 06.88
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 SB 07.21
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 07.32
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 92 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 07.55
5 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.77
Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.1.2024 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 07.69
2 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 SB 07.77
3 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 SB 07.80
4 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 08.01
5 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 08.11
6 Marek SpáčilMarek Spáčil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 5 08.10
2 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.42
3 Petr HošekPetr Hošek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.43
4 Lukáš HouzarLukáš Houzar 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.87
Lukáš LazárekLukáš Lazárek 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 DQ
Poznámky:
DQ 16.8
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 07.59
2 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK Bílina AK Bílina 3 07.94
3 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 08.09
4 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.13
5 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.17
6 Daniel VajdíkDaniel Vajdík 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 07.71
2 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 07.81
3 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 PB 08.06
4 Marek SpáčilMarek Spáčil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.19
5 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.21
6 Filip SlabýFilip Slabý 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 07.59
2 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 07.71
3 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 07.81
4 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK Bílina AK Bílina 3 07.94
5 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 PB 08.06
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 08.09
7 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 5 08.10
8 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.13
9 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.17
10 Marek SpáčilMarek Spáčil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.19
11 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.21
12 Daniel VajdíkDaniel Vajdík 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.34
13 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.42
14 Petr HošekPetr Hošek 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.43
15 Lukáš HouzarLukáš Houzar 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.87
16 Filip SlabýFilip Slabý 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.98
Lukáš LazárekLukáš Lazárek 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 DQ

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 07.55
2 Jáchym JarošJáchym Jaroš 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 08.37
3 Jakub PavlíčekJakub Pavlíček 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.54
4 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 08.90
5 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TomaštíkAdam Tomaštík 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.90
2 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.08
3 Petr RůžičkaPetr Růžička 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.76
4 Adam NovotnýAdam Novotný 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.96
5 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.81
2 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.06
3 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 08.67
4 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.96
2 Václav KlikarVáclav Klikar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.29
3 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.48
4 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 07.55
2 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.81
3 Adam TomaštíkAdam Tomaštík 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.90
4 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.96
5 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.06
6 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.08
7 Václav KlikarVáclav Klikar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.29
8 Jáchym JarošJáchym Jaroš 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 08.37
9 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.48
10 Jakub PavlíčekJakub Pavlíček 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.54
11 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 08.67
12 Kryštof KotenKryštof Koten 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.75
13 Petr RůžičkaPetr Růžička 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.76
14 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 08.90
15 Adam NovotnýAdam Novotný 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.96
16 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 3 09.06
17 Adam TesařAdam Tesař 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.53
18 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.57

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 27.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TomaštíkAdam Tomaštík 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.92
2 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.03
3 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 SB 08.05
4 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 08.10
5 Václav KlikarVáclav Klikar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.34
6 Jáchym JarošJáchym Jaroš 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 08.84
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.1.2024 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 08.11
2 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 SB 08.42
3 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 08.54
4 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.60
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.96
6 Viktorie KrejčíViktorie Krejčí 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 SB 09.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 08.11
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.25
3 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 2 09.30
4 Viktorie KrejčíViktorie Krejčí 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.48
Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 DQ
Poznámky:
DQ 16.8
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.18
2 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 08.51
3 Nella LohrováNella Lohrová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.55
4 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 09.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.90
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 08.00
3 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.59
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 08.90
5 Karolína KotišováKarolína Kotišová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 08.05
2 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.22
3 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.37
4 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 08.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 07.90
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 08.00
3 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 08.05
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 08.11
5 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.18
6 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.22
7 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.25
8 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 SB 08.37
9 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 08.42
10 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 08.51
11 Nella LohrováNella Lohrová 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.55
12 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.59
13 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 08.90
14 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 09.29
15 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 2 09.30
16 Karolína KotišováKarolína Kotišová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.31
17 Viktorie KrejčíViktorie Krejčí 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.48
Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 DQ

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 08.64
2 Natálie JendriskováNatálie Jendrisková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 09.18
3 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 09.43
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.11
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 PB 08.19
3 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 09.12
4 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.19
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.05
2 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.31
3 Valérie PlevováValérie Plevová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 08.67
4 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.84
5 Eliška PojerováEliška Pojerová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.18
6 Tereza MišikováTereza Mišiková 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 09.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 08.21
2 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.25
3 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 2 PB 08.98
4 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK Bílina AK Bílina 5 09.21
5 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.40
6 Gabriela IndrováGabriela Indrová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.1.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 07.86
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.24
3 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.06
4 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 09.14
5 Nikol VopálenskáNikol Vopálenská 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.42
6 Karolína KuřecováKarolína Kuřecová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 07.86
2 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.05
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.11
4 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 PB 08.19
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 08.21
6 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.24
7 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.25
8 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 08.31
9 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 08.64
10 Valérie PlevováValérie Plevová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 08.67
11 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 08.84
12 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 2 PB 08.98
13 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.06
14 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 09.12
15 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 09.14
16 Natálie JendriskováNatálie Jendrisková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 09.18
16 Eliška PojerováEliška Pojerová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.18
18 Anna PecinovskáAnna Pecinovská 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.19
19 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK Bílina AK Bílina 5 09.21
20 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.40
21 Nikol VopálenskáNikol Vopálenská 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.42
22 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 09.43
23 Gabriela IndrováGabriela Indrová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.46
24 Tereza MišikováTereza Mišiková 08 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 2 09.53
25 Karolína KuřecováKarolína Kuřecová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.74

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 SB 07.84
2 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 07.99
3 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 SB 08.18
4 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 SB 08.56
5 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 09.39
Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 27.1.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester HudákováEster Hudáková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 SB 08.31
2 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 08.39
3 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 08.45
4 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.53
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.57
6 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 SB 08.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester HudákováEster Hudáková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.35
2 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 08.41
3 Silvie KomárkováSilvie Komárková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 PB 09.22
4 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK Bílina AK Bílina 5 PB 09.33
5 Eliška ChlubnováEliška Chlubnová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 08.34
2 Eliška PříhonskáEliška Příhonská 10 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 08.84
3 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.97
4 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 09.42
5 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 08.59
2 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.92
3 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.34
4 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 09.51
5 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.48
2 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.94
3 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.96
4 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.33
5 Kateřina PelcováKateřina Pelcová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.54
2 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 08.72
3 2 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.81
4 Eliška TišlováEliška Tišlová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.45
5 Natali MaternováNatali Maternová 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.48
6 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK Bílina AK Bílina 5 09.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.81
2 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 09.01
3 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 09.15
4 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.38
5 Anna KrejčíAnna Krejčí 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.58
6 Marie StejskalováMarie Stejskalová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 10.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 08.90
2 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.03
3 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 09.11
4 Katka FendrychováKatka Fendrychová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.21
5 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK Bílina AK Bílina 5 PB 09.48
6 Viktorie RychteckáViktorie Rychtecká 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 PB 08.69
2 3 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.03
3 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.11
4 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.37
5 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 09.38
6 Adéla ZámkováAdéla Zámková 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 27.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 08.74
2 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 08.79
3 Beáta UrbánkováBeáta Urbánková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 08.82
4 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.86
5 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.20
6 Laura IndrováLaura Indrová 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 08.34
2 Ester HudákováEster Hudáková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.35
3 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 08.41
4 Lenka DobrovolnáLenka Dobrovolná 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.48
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.54
6 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 08.59
7 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 PB 08.69
8 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 08.72
9 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 08.74
10 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 08.79
11 2 Julie Amálie KašparováJulie Amálie Kašparová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.81
11 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 08.81
13 Beáta UrbánkováBeáta Urbánková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 08.82
14 Eliška PříhonskáEliška Příhonská 10 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 08.84
15 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.86
16 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 08.90
17 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.92
18 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.94
19 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.96
20 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.97
21 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 09.01
22 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.03
22 3 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.03
24 Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 09.11
24 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.11
26 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 09.15
27 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.20
28 Katka FendrychováKatka Fendrychová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.21
29 Silvie KomárkováSilvie Komárková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 3 PB 09.22
30 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK Bílina AK Bílina 5 PB 09.33
30 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.33
32 Adéla MatějíčkováAdéla Matějíčková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.34
33 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.37
34 Karolína LněničkováKarolína Lněničková 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.38
34 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 09.38
36 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 09.42
36 Adéla ZámkováAdéla Zámková 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.42
36 Laura IndrováLaura Indrová 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.42
39 Eliška TišlováEliška Tišlová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.45
40 Natali MaternováNatali Maternová 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.48
40 Sára SlezákováSára Slezáková 09 AK Bílina AK Bílina 5 PB 09.48
42 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 09.51
43 Anna KrejčíAnna Krejčí 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.58
44 Viktorie RychteckáViktorie Rychtecká 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.69
45 Kateřina PelcováKateřina Pelcová 09 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 09.77
46 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK Bílina AK Bílina 5 09.78
47 Alexandra SalašováAlexandra Salašová 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.86
48 Marie StejskalováMarie Stejskalová 10 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 10.01
49 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.09
50 Eliška ChlubnováEliška Chlubnová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 10.23