Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Středočeského kraje mladšího žactva v hale

Praha - Stromovka (20. 1. 2024)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 07.94 qA
2 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 08.09 qA
3 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.49 qA
4 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.60 qA
5 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.60 qA
6 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.62 qA
7 Václav NovákVáclav Novák 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 08.65 qA
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.73 qB
2 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 08.79 qB
3 Matouš SpoustaMatouš Spousta 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.84 qB
4 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.89 qB
5 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.05
6 Jan StředaJan Středa 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín DušekAntonín Dušek 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.00
2 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.04
3 23 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.09
4 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.11
5 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.15
6 29 Štěpán TumaŠtěpán Tuma 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 76 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.60 qA
2 26 Jiří RadochlibJiří Radochlib 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.95
3 Jonáš FrankeJonáš Franke 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 09.06
4 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 09.16
5 Oskar Michal HankoOskar Michal Hanko 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.34
6 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.88 qB
2 35 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.92 qB
3 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.92 qB
4 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.09
5 Vojtěch ZatloukalVojtěch Zatloukal 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.29
6 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.31
7 Vojtěch KaplanVojtěch Kaplan 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 09.35
2 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 09.39
3 Antonín HanousekAntonín Hanousek 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.48
4 Vojtěch OpluštilVojtěch Opluštil 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 09.56
5 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.59
6 40 Jan KuglerJan Kugler 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.77
7 14 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 09.17
2 Filip StůjFilip Stůj 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 09.49
3 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 09.59
4 Kryštof LeckoKryštof Lecko 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.14
5 Matyáš LeškoMatyáš Leško 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 10.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HolubDaniel Holub 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.79 qB
2 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.32
3 Jakub DvořákJakub Dvořák 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.52
4 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 10.54
5 64 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 10.69
6 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 20.1.2024 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ČihákPetr Čihák 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.13
2 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.93
3 Jáchym ČábelkaJáchym Čábelka 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.73
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 20.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 07.90
2 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 08.08
3 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 08.42
4 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 08.49
5 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 SB 08.52
6 76 Jan SemíkJan Semík 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 08.56
7 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.65
8 Václav NovákVáclav Novák 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 1 08.79
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 20.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HolubDaniel Holub 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 08.72
2 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.79
3 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 08.81
4 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.81
5 Matouš SpoustaMatouš Spousta 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.90
6 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.95
7 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.00
8 35 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.23
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 08.13 qA
2 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 08.42 qA
3 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 08.45 qA
4 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.46 qA
5 4 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.63 qA
6 104 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.79 qB
7 Nela VyskočilováNela Vyskočilová 12 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 09.10
8 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 22 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 08.44 qA
2 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.57 qA
3 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.62 qA
4 99 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.74 qB
5 Amálie ŽirovnickáAmálie Žirovnická 12 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 08.89 qB
6 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.06
7 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.12
8 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 08.77 qB
2 412 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 PB 08.93
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.96
4 97 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 SB 09.16
5 53 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.19
6 Elisabeth SlavkovskáElisabeth Slavkovská 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.39
7 68 Anna NěmcováAnna Němcová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 08.89 qB
2 93 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.94
3 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.97
4 Ema BursíkováEma Bursíková 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.99
5 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.04
6 Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.16
7 Anežka NovotnáAnežka Novotná 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 SB 09.37
8 41 Anežka HorskáAnežka Horská 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 08.87 qB
2 Ella PalmerElla Palmer 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.06
3 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.13
4 33 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 09.18
5 Barbora ŠpačkováBarbora Špačková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 09.20
6 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.22
7 Valentýna BredlerováValentýna Bredlerová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 09.32
8 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 SB 09.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie PolcarováAmálie Polcarová 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 PB 09.04
2 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.20
3 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 09.23
4 89 Eliška ViktorováEliška Viktorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 09.34
5 Lucie SmetanováLucie Smetanová 12 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 09.43
6 Barbara PátkováBarbara Pátková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.55
7 Barbora VilímkováBarbora Vilímková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 09.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 08.72 qB
2 Adéla ČervenkováAdéla Červenková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 09.06
3 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.12
4 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 09.26
5 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 09.29
6 Daniela TomáškováDaniela Tomášková 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 09.30
7 Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.74
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 09.15
2 98 Diana ArtusováDiana Artusová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 09.29
3 70 Eliška PalkováEliška Palková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 09.42
4 105 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 09.43
5 Antonie HušákováAntonie Hušáková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.83
6 100 Martina DancingerováMartina Dancingerová 12 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 7 09.88
7 Eliška KlaisnerováEliška Klaisnerová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GabkováAdéla Gabková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 PB 09.39
2 13 Petra ŠpetováPetra Špetová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.41
3 90 Nela ZimandlováNela Zimandlová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 09.45
4 35 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.46
5 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 09.53
6 33 Annemarie KrausAnnemarie Kraus 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 PB 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Edita PerclováEdita Perclová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 09.17
2 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.29
3 23 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 09.52
4 Kristýna JackováKristýna Jacková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.60
5 Veronika PadrtováVeronika Padrtová 12 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 7 09.78
6 Lenka KarpíškováLenka Karpíšková 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.75 qB
2 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.92
3 Julie GalováJulie Galová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.59
4 25 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.64
5 Eliška KalíkováEliška Kalíková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 09.67
6 Kateřina KnappováKateřina Knappová 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 PB 09.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anne-Marie ThomsenAnne-Marie Thomsen 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 8 PB 09.45
2 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.50
3 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 09.58
4 54 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.87
5 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 7 10.05
6 Tereza ŽížalováTereza Žížalová 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 10.10
7 Michaela KřížováMichaela Křížová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 13 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HrabánkováKarolína Hrabánková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.98
2 Eliška BeránkováEliška Beránková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 10.05
3 94 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.16
4 24 Leontýna ŠtěpánkováLeontýna Štěpánková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 10.20
5 Simona FilipováSimona Filipová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 10.24
6 Laura KrkoškováLaura Krkošková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MachováMonika Machová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 09.74
2 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 10.07
3 Magdalena ČervenáMagdalena Červená 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 10.15
4 Viktoria Iva PetrovicsViktoria Iva Petrovics 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 10.15
5 17 Kristýna VanduchováKristýna Vanduchová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 10.22
6 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 10.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lilien JanečkováLilien Janečková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.40
2 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.70
3 Terezie NovákováTerezie Nováková 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.72
4 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.96
5 Alice KolkováAlice Kolková 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.14
6 Kristýna LuňákováKristýna Luňáková 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.47
7 Rosálie HanulíkováRosálie Hanulíková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 10.74
8 Zuzana Maria MederlyZuzana Maria Mederly 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 11.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PokornáAneta Pokorná 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.28
2 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.48
3 65 Eliška ZelenkováEliška Zelenková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.78
4 Klára HybšováKlára Hybšová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.04
5 Kristina Sofie KilijánováKristina Sofie Kilijánová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 10.06
6 Jasmína RomanovskáJasmína Romanovská 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 10.32
7 Veronika ČernáVeronika Černá 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 17 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie StehlíkováViktorie Stehlíková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.25
2 Lea StockováLea Stocková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.55
3 Mija KárníkováMija Kárníková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 09.68
4 Sofie SkývováSofie Skývová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.30
5 52 Anna PíškováAnna Píšková 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.31
6 Adéla RemlerováAdéla Remlerová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 18 (so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella SvobodováElla Svobodová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.96
2 91 Natálie ČihákováNatálie Čiháková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.39
3 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.45
4 Klára UhrováKlára Uhrová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 10.07
5 Sofie PetránkováSofie Petránková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10.85
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 20.1.2024 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.19
2 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 SB 08.34
3 22 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 08.42
4 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.45
5 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.51
6 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.57
7 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 08.69
8 4 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.78
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 20.1.2024 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.76
2 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.76
3 99 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.78
4 104 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.80
5 Amálie ŽirovnickáAmálie Žirovnická 12 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 SB 08.84
6 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.90
7 Vendula VašákováVendula Vašáková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.94
8 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.95
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 19.72
2 Filip HenlínFilip Henlín 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 20.60
3 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.60
4 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 21.61
5 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 21.62
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš SpoustaMatouš Spousta 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 21.59
2 Václav TomášVáclav Tomáš 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.40
3 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.43
4 31 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.51
5 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 22.58
6 Petr LamplotPetr Lamplot 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 22.66
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 21.23
2 Antonín ZubecAntonín Zubec 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 21.34
3 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 22.31
4 23 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 23.00
5 Antonín DušekAntonín Dušek 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.93
6 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 24.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.06
2 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.22
3 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 23.02
4 24 Tomáš PalekTomáš Palek 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 23.26
5 412 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 24.00
6 40 Jan KuglerJan Kugler 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 24.36
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 22.97
2 Michal KrejčíkMichal Krejčík 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 23.56
3 David ČuříkDavid Čuřík 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.87
4= 4 Lukáš NetíkLukáš Netík 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 25.93
4= Matyáš LeškoMatyáš Leško 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 25.93
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 20.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver JanglOliver Jangl 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.30
2 Jakub DvořákJakub Dvořák 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.24
3 Jáchym ČábelkaJáchym Čábelka 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.96
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 20.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Jonáš LepičJonáš Lepič 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.17
2 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.70
3 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.45
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 20.1.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.94
2 450 Jan ŠvermaJan Šverma 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.76
3 Filip StůjFilip Stůj 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.03
4 28 Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 24.91
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 19.63
2 4 Martina SemeckáMartina Semecká 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 20.86
3 Lucie ŠimicováLucie Šimicová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.88
4 Nela VyskočilováNela Vyskočilová 12 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 22.82
5 101 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.99
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 48 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 20.93
2 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.18
3 53 Sára VykydalováSára Vykydalová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 22.37
4 95 Natálie LajbnerováNatálie Lajbnerová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.78
5 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol DvořákováNicol Dvořáková 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 21.94
2 Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 PB 22.02
3 Klára OndřejkováKlára Ondřejková 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.47
4 Kristýna BulířováKristýna Bulířová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.62
5 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.90
6 100 Martina DancingerováMartina Dancingerová 12 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 3 24.13
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 21.86
2 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 22.07
3 Barbara PátkováBarbara Pátková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 22.23
4 Ludmila PěknáLudmila Pěkná 12 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 22.30
5 402 Ema BrišováEma Brišová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.57
6 Kristýna JackováKristýna Jacková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.95
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FilipováTereza Filipová 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 21.96
2 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 21.97
3 102 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.21
4 Sofie FilípkováSofie Filípková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.92
5 Elisabetha Anna KonvalinkováElisabetha Anna Konvalinková 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.92
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 22.23
2 Anna RybářováAnna Rybářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 22.99
3 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 23.44
4 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.47
5 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.06
6 Michaela MarušákováMichaela Marušáková 12 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 25.21
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena RatmanAlena Ratman 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.94
2 Anne-Marie ThomsenAnne-Marie Thomsen 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 1 PB 23.42
3 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.19
4 51 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 24.29
5 Laura KrkoškováLaura Krkošková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 24.73
6 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 24.98
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HalašováKlára Halašová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 23.98
2 45 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 24.45
3 Simona FilipováSimona Filipová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 25.61
4 Eliška KlaisnerováEliška Klaisnerová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.65
5 Lenka KarpíškováLenka Karpíšková 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.96
6 92 Beáta VršeckáBeáta Vršecká 11 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 27.60
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 21.29
2 65 Eliška ZelenkováEliška Zelenková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.30
3 Alžběta KadeřábkováAlžběta Kadeřábková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 24.81
4 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.02
5 Magdalena ČervenáMagdalena Červená 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 27.36
6 Barbora PilařováBarbora Pilařová 12 AKR Atletika SedlčanyAKR Atletika Sedlčany 6 PB 28.18
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina Sofie KilijánováKristina Sofie Kilijánová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 24.36
2 Alice KolkováAlice Kolková 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.63
3 Kristýna KopsováKristýna Kopsová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 24.95
4 Klára HybšováKlára Hybšová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.45
5 Aneta LibičováAneta Libičová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 26.86
6 Kristýna LuňákováKristýna Luňáková 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 26.94
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HorkáAnna Horká 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.21
2 Markéta AndrlíkováMarkéta Andrlíková 12 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.66
3 Nela BlechováNela Blechová 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 24.49
4 Veronika ČernáVeronika Černá 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.33
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 99 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 21.38
2 76 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.63
3 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 23.18
4 105 Viktorie FialkováViktorie Fialková 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 23.67
5 Kateřina BrožováKateřina Brožová 12 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 23.97
6 55 Viktorie TurkováViktorie Turková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.19
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PokornáAneta Pokorná 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.13
2 103 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 22.29
3 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.08
4 Erika MatalováErika Matalová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.39
5 Sofie SkývováSofie Skývová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 25.32
6 Sofie PetránkováSofie Petránková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.15
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 21.70
2 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 22.52
3 Terezie NovákováTerezie Nováková 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.40
4 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 24.89
5 Zuzana Maria MederlyZuzana Maria Mederly 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 29.31
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RájkováKateřina Rájková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.09
2 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.83
3 Nikol PřevrátilováNikol Převrátilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.76
4 Jasmína RomanovskáJasmína Romanovská 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.74
5 Adéla RemlerováAdéla Remlerová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 27.35
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (so, 20.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie StehlíkováViktorie Stehlíková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.50
2 90 Nela ZimandlováNela Zimandlová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 23.38
3 Eliška StupkováEliška Stupková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 24.09
4 Eliška ŠilhováEliška Šilhová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 25.10
5 Ella SvobodováElla Svobodová 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 25.48
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.1.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 49 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 2:19.61
2 16 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 2:33.46
3 31 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:39.78
4 18 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:39.81
5 8 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:42.40
6 34 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 PB 2:43.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.1.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 450 Jan ŠvermaJan Šverma 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 2:41.69
2 11 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 2:43.70
3 13 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 2:47.52
4 12 Josef BarcuchJosef Barcuch 12 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 4 2:51.65
5 14 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 2:57.23
6 9 Radek ŠimonRadek Šimon 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 3:08.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.1.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 29 Štěpán TumaŠtěpán Tuma 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:42.10
2 64 Michael SkaličkaMichael Skalička 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:46.32
3 75 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 2:46.35
4 412 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:48.79
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 21 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:37.67
2 416 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:37.88
3 5 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 PB 2:38.52
4 44 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 2:39.06
5 17 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:40.25
6 35 Kamila RusňákováKamila Rusňáková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 PB 2:42.18
7 70 Eliška PalkováEliška Palková 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 2:45.33
8 68 Anna NěmcováAnna Němcová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:48.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 26 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 2:39.63
2 66 Amálie ČervinkováAmálie Červinková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:45.04
3 76 Barbora CabákováBarbora Cabáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:46.06
4 22 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:54.45
5 24 Leontýna ŠtěpánkováLeontýna Štěpánková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 2:54.45
6 25 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:55.97
7 28 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:56.16
8 33 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:58.04
9 23 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:59.45
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (so, 20.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 43 Tereza PíchováTereza Píchová 12 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 2:43.85
2 39 Amálie Antonie HavlínováAmálie Antonie Havlínová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:48.98
3 38 Melanie ŠamšováMelanie Šamšová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 2:49.36
4 47 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 2:51.70
5 45 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 2:54.75
6 41 Anežka HorskáAnežka Horská 12 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:57.26
7 40 Kateřina BeranováKateřina Beranová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 3:08.11
8 42 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:13.98
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 20.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 54 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 2:57.95
2 51 Nela CharouzkováNela Charouzková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 2:58.98
3 52 Anna PíškováAnna Píšková 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:15.49
55 Viktorie TurkováViktorie Turková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 DQ
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 20.1.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 39 Vít RadaVít Rada 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 5:20.45
2 42 Stanislav ChlubnaStanislav Chlubna 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 5:36.37
3 38 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 5:48.88
4 34 Jonáš LepičJonáš Lepič 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 5:51.27
5 28 Tadeáš TáborskýTadeáš Táborský 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 5:57.92
6 9 Lukas MerikLukas Merik 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 6:17.01
7 49 Walter KunclWalter Kuncl 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 6:29.99
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 20.1.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 33 Annemarie KrausAnnemarie Kraus 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 5:29.38
2 75 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 5:35.50
3 29 Adéla PražákováAdéla Pražáková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 5:36.79
4 68 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 5:37.07
5 44 Anna PavliščováAnna Pavliščová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 PB 5:40.61
6 66 Marie RozenskáMarie Rozenská 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 PB 5:42.08
7 12 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 5:58.45
8 5 Laura ZemanováLaura Zemanová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 10 6:02.48
9 17 Kristýna VanduchováKristýna Vanduchová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 9 PB 6:39.65
10 31 Valerie BrožíkováValerie Brožíková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 6:41.46
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 09.91
2 49 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 10.08
3 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 10.14
4 16 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 10.37
5 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 10.50
6 8 Jakub KuberaJakub Kubera 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 10.56
7 Ondřej DoudaOndřej Douda 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 11.04
8 Jan NovákJan Novák 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.18
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 11.37
2 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 11.94
3 Tadeáš GruntTadeáš Grunt 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 11.98
4 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 12.00
5 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Lukas MerikLukas Merik 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.95
2 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 13.22
3 38 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 13.38
4 Antonín DvořákAntonín Dvořák 12 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 13.96
5 70 Jonáš LokvencJonáš Lokvenc 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 14.32
6 8 Jonáš PileckýJonáš Pilecký 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 14.33
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 PB 09.95
2 44 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 10.54
3 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 10.81
4 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 10.83
5 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 10.86
6 Anna BrožkováAnna Brožková 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 11.09
7 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.31
8 48 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.78
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 10.65
2 Laura HelbichováLaura Helbichová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 11.29
3 Marie BrožíkováMarie Brožíková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 11.72
4 Anežka NovotnáAnežka Novotná 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 SB 11.97
5 28 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.26
6 Marie Anna JanáčkováMarie Anna Janáčková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.41
7 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.42
8 Adéla KrčmářováAdéla Krčmářová 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 8 12.55
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 68 Lidmila KvasilováLidmila Kvasilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 11.70
2 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 12.31
3 Michaela KašparováMichaela Kašparová 11 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 12.33
4 44 Anna PavliščováAnna Pavliščová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 12.56
5 Ema BlechováEma Blechová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.65
6 Eliška KalíkováEliška Kalíková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 13.19
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 11.64
2 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 PB 12.69
3 106 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 12.82
4 96 Anna FišterováAnna Fišterová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 12.85
5 Zuzana BervidováZuzana Bervidová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 SB 13.16
6 Barbora SochůrkováBarbora Sochůrková 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 13.40
7 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 13.74
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 20.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema LuzarováEma Luzarová 12 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.12
2 Nikol PřevrátilováNikol Převrátilová 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.17
3 Viktoria Iva PetrovicsViktoria Iva Petrovics 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 13.75
4 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 14.23
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Přikryl, Škvára, Mottl, Hall Přikryl, Škvára, Mottl, Hall A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 1:53.82
2 Mihule, Novák, Rambousek, Kazda Mihule, Novák, Rambousek, Kazda Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:58.47
3 Čihák, Holub, Kubera, Semík Čihák, Holub, Kubera, Semík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:59.00
4 Šubrt, Douda, Kaplan, Radochlib Šubrt, Douda, Kaplan, Radochlib Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:00.78
5 Diviš, Nademlejnský, Rybníček, Palek Diviš, Nademlejnský, Rybníček, Palek Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:06.35
6 Vilhelm, Skalička, Pilecký, Merik Vilhelm, Skalička, Pilecký, Merik SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:18.63
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.1.2024 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaprálek, Zubec, Borovský, Málek Kaprálek, Zubec, Borovský, Málek SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:01.92
2 Beránek, David, Hrebíček, Havlík Beránek, David, Hrebíček, Havlík TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:07.46
3 Klindera, Spousta, Franke, Kugler Klindera, Spousta, Franke, Kugler Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 2:08.70
4 Henlín, Grunt, Danda, Lokvenc Henlín, Grunt, Danda, Lokvenc Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 2:11.26
5 Stehno, Tomáš, Čuřík, Svoboda Stehno, Tomáš, Čuřík, Svoboda A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:11.35
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.1.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pischnothová, Pelcová, Havelková, Macková Pischnothová, Pelcová, Havelková, Macková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 1:55.35
2 Valachovičová, Sýkorová, Vašáková, Viktorová Valachovičová, Sýkorová, Vašáková, Viktorová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:00.58
3 Vynšová, Drahotová, Dvořáková, Pavliščová Vynšová, Drahotová, Dvořáková, Pavliščová Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:01.00
4 Bulířová, Teplá, Šimicová, Kvasilová Bulířová, Teplá, Šimicová, Kvasilová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:03.12
5 Hotyčová, Pernicová, Mihucová, Vykydalová Hotyčová, Pernicová, Mihucová, Vykydalová AC Čáslav z.s. BAC Čáslav z.s. B 6 2:04.37
6 51 Charouzková, Rusňáková, Studničková, Kubešová Charouzková, Rusňáková, Studničková, Kubešová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 2:05.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.1.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 33 Zámečníková, Valentová, Ujváriová, Jordánová Zámečníková, Valentová, Ujváriová, Jordánová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 1:59.96
2 Bukovicová, Helbichová, Václavíková, Semecká Bukovicová, Helbichová, Václavíková, Semecká SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:01.32
3 76 Cabáková, Šrámková, Přikrylová, Brišová Cabáková, Šrámková, Přikrylová, Brišová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:01.38
4 Šimková, Palková, Jarošová, Kraus Šimková, Palková, Jarošová, Kraus Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:04.30
5 Ondřejková, Pavlíčková, Stehlíková, Zelenková Ondřejková, Pavlíčková, Stehlíková, Zelenková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:08.43
6 Macho, Krčmářová, Brosche, Nováková Macho, Krčmářová, Brosche, Nováková SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 6 2:15.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.1.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šinkmajerová, Němcová, Červinková, Cimlová Šinkmajerová, Němcová, Červinková, Cimlová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:05.66
2 23 Koderová, Blechová, Janáčková, Zimandlová Koderová, Blechová, Janáčková, Zimandlová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:09.34
3 Janečková, Luzarová, Pospíšilová, Čiháková Janečková, Luzarová, Pospíšilová, Čiháková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:13.12
4 42 Merunová, Halašová, Kadeřábková, Špetová Merunová, Halašová, Kadeřábková, Špetová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:18.24
5 Libičová, Matalová, Svobodová, Vršecká Libičová, Matalová, Svobodová, Vršecká SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:28.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.1.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bursíková, Modráková, Šupová, Vysloužilová Bursíková, Modráková, Šupová, Vysloužilová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 1:57.13
2 Červenková, Menclová, Bohuslavická, Senyuk Červenková, Menclová, Bohuslavická, Senyuk Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 1:59.39
3 Novotná, Bredlerová, Špačková, Artusová Novotná, Bredlerová, Špačková, Artusová Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:06.10
4 Rybářová, Hotová, Markupová, Lajbnerová Rybářová, Hotová, Markupová, Lajbnerová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:06.30
5 26 Šimůnková, Horáčková, Blechová, Kričfalušiová Šimůnková, Horáčková, Blechová, Kričfalušiová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:09.56
6 Perclová, Konvalinková, Urbanová, Fišterová Perclová, Konvalinková, Urbanová, Fišterová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:15.66
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.1.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dušková, Boháčová, Havlínová, Šťastná Dušková, Boháčová, Havlínová, Šťastná TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:05.57
2 Kučerová, Studená, Filípková, Beranová Kučerová, Studená, Filípková, Beranová TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 2:06.80
3 Knapová, Brožková, Pěkná, Pavlíková Knapová, Brožková, Pěkná, Pavlíková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:08.27
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 20.1.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Palmer, Slavkovská, Jedličková, Horská Palmer, Slavkovská, Jedličková, Horská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:06.02
2 Schneiderová, Kalíková, Galová, Hadrávková Schneiderová, Kalíková, Galová, Hadrávková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 2:12.32
3 Brožová, Kašparová, Marušáková, Fialková Brožová, Kašparová, Marušáková, Fialková Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 2:15.15
Filipová, Smetanová, Žirovnická, Píchová Filipová, Smetanová, Žirovnická, Píchová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 20.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,62 1,64 1,66 1,68 1,70 1,72
1 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 SB 1.45 - - - o o o o o xo xxx
2 Tomáš HosTomáš Hos
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 8 PB 1.42 - xo o o o xo o xo x
3 Ondřej DoudaOndřej Douda
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 11 1.38 - - o o xo o o xxx
4 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 9 1.34 - o o o o o xxx
5 Patrik SpiesPatrik Spies
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 7 PB 1.30 - o o xo o xxx
6 Prokop DandaProkop Danda
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 2 PB 1.30 o o o xo xo xxx
7 Kryštof LeckoKryštof Lecko
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 5 SB 1.20 - xo o xxx
8 Oliver JanglOliver Jangl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
12 3 PB 1.20 - xo xo xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 20.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,45 1,51 1,54 1,57 1,60 1,62 1,64 1,66 1,68 1,70 1,72 1,74
1 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 17 PB 1.45 - - o o xo o o o o xxx
2 21 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 30 PB 1.45 o o o o o o xxo xxo o xxx
3 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 31 1.38 - - - o o o o xxx
4 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 14 PB 1.34 o o o o o o x
5= Anna BrožkováAnna Brožková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 5 PB 1.34 o o xo o xo o xxx
5= Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 24 SB 1.34 o o xo xo o o xxx
7= Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 26 1.30 - - o xo o xxx
7= Emily KuřátkováEmily Kuřátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 13 SB 1.30 o o o xo o xx
9 89 Eliška ViktorováEliška Viktorová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 18 PB 1.30 o o xo xo o xxx
10 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 6 SB 1.30 - o o o xo xxx
11 Jana SchneiderováJana Schneiderová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 15 PB 1.30 o o o xo xo xxx
12 Lilien JanečkováLilien Janečková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 10 SB 1.30 o o o xo xxo xxx
13 5 Dominika KmentováDominika Kmentová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 28 1.25 - o - o xxx
14 106 Nikola HadrávkováNikola Hadrávková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 21 PB 1.25 o o xo o xxx
15 94 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 23 PB 1.25 o o xo xo xxx
16= Kristýna KopsováKristýna Kopsová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 12 SB 1.25 xo o o xxo xxx
16= Nela MickováNela Micková
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 25 1.25 xo o o xxo xxx
18 Ema BursíkováEma Bursíková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 7 SB 1.20 o o xo xxx
19 Andrea JelínkováAndrea Jelínková
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 22 1.20 o o xxo xxx
20 13 Petra ŠpetováPetra Špetová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 16 SB 1.15 o o xxx
21 Ema StudenáEma Studená
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 27 1.15 o xo xxx
22 Marie BrožíkováMarie Brožíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 20 1.15 o xxo xxx
23 Johana JarošováJohana Jarošová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 11 PB 1.10 o xxx
24= Elen Marie ČesalováElen Marie Česalová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 8 SB 1.10 xxo xxx
24= 31 Valerie BrožíkováValerie Brožíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 4 PB 1.10 xxo xx
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 20.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 30 SB 4.83
2 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 11 PB 4.74
3 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 22 PB 4.64
4 Richard NovákRichard Novák
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 25 PB 4.61
5 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 23 SB 4.50
6 Lukáš MihuleLukáš Mihule
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 28 4.42
7 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 SB 4.35
8 Jan NovákJan Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 26 4.31
9 13 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 5 SB 4.27
10 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 24 4.25
11 Matyáš JindrákMatyáš Jindrák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 7 SB 4.22
12 Daniel HolubDaniel Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 27 4.08
13 11 Vladimír MálekVladimír Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 9 SB 4.05
14 26 Jiří RadochlibJiří Radochlib
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 19 4.03
15 34 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 14 3.88
16 76 Jan SemíkJan Semík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 29 3.82
17 25 Richard Joseph HallRichard Joseph Hall
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 6 SB 3.81
18 35 Jan SvobodaJan Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3 PB 3.79
19 Antonín HanousekAntonín Hanousek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 1 PB 3.78
20 Vojtěch ZatloukalVojtěch Zatloukal
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 16 3.77
21 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 18 3.75
22= Jonáš FrankeJonáš Franke
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 17 3.74
22= 18 Michal ZárubaMichal Záruba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 4 PB 3.74
24 Oskar Michal HankoOskar Michal Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 13 3.68
25 Vojtěch KaplanVojtěch Kaplan
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 21 3.67
26 Kryštof PokornýKryštof Pokorný
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 2 PB 3.41
Petr ČihákPetr Čihák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 20 NM
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 20.1.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ModrákováKateřina Modráková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 29 SB 5.01
2 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 30 PB 4.92
3 104 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 28 SB 4.77
4 16 Stela MackováStela Macková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 23 PB 4.63
5= 45 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 8 PB 4.62
5= Ella PischnothováElla Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 24 SB 4.62
7 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 21 PB 4.52
8 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3 PB 4.43
9 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 26 4.35
10 Adéla ČervenkováAdéla Červenková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 PB 4.34
11 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 22 4.30
12= Klára OndřejkováKlára Ondřejková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 10 PB 4.28
12= Vanessa MachoVanessa Macho
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 9 PB 4.28
14 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 19 4.25
15 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 12 PB 4.23
16 Anna HorkáAnna Horká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2 PB 4.20
17= Anna RybářováAnna Rybářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 11 PB 4.18
17= 101 Eliška BeranováEliška Beranová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 1 PB 4.18
19 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 25 4.15
20 Andrea HotyčováAndrea Hotyčová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 7 SB 4.14
21 Amálie ŽirovnickáAmálie Žirovnická
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
12 20 4.06
22= Michaela KašparováMichaela Kašparová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
11 13 4.05
22= 12 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 15 4.05
24= Kateřina BrožováKateřina Brožová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
12 5 SB 4.02
24= Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 14 4.02
26 Veronika BouškováVeronika Boušková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 16 4.00
27 402 Ema BrišováEma Brišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 4 SB 3.94
28 Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 18 3.90
29 Nela MenclováNela Menclová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 17 3.65
30 Klára UhrováKlára Uhrová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 PB 3.48
91 Natálie ČihákováNatálie Čiháková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 NM
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 20.1.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StudničkováEliška Studničková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 28 PB 11.34 q 11.07 11.34 10.94 11.34 11.04 10.48 08.63
2 93 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 29 11.23 q 10.66 10.81 10.10 10.81 10.93 10.29 11.23
3 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 12 SB 10.45 q 09.49 10.17 09.79 10.17 10.00 08.87 10.45
4 96 Anna FišterováAnna Fišterová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 4 PB 09.64 q 08.24 08.40 08.95 8.95 09.18 08.52 09.64
5 416 Klára TepláKlára Teplá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 27 08.89 q 08.51 07.64 07.70 8.51 08.25 x 08.89
6 Kateřina RájkováKateřina Rájková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 19 PB 08.86 q 08.84 07.85 08.86 8.86 08.39 06.70 08.04
7 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
12 14 PB 08.55 q 07.39 08.55 07.95 8.55 x 08.54 08.34
8 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2 PB 08.25 q 07.63 06.98 08.03 8.03 07.29 08.25 07.51
9 Adéla FreyováAdéla Freyová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 5 SB 07.92 07.04 07.72 07.92 7.92 - - -
10 42 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 16 PB 07.83 07.65 07.83 06.29 7.83 - - -
11 Emily KuřátkováEmily Kuřátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 10 PB 07.56 07.32 07.14 07.56 7.56 - - -
12 Ema BlechováEma Blechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 1 PB 07.53 07.24 07.53 07.24 7.53 - - -
13 Monika MachováMonika Machová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 13 PB 07.49 07.49 07.13 07.06 7.49 - - -
14 Vanda KovaříkováVanda Kovaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 26 07.47 07.34 07.47 06.44 7.47 - - -
15 Edita PerclováEdita Perclová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 18 SB 07.43 07.17 07.43 07.36 7.43 - - -
16 Karolína HrabánkováKarolína Hrabánková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
11 6 SB 07.39 07.39 07.16 07.27 7.39 - - -
17 Sofie FilípkováSofie Filípková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 3 PB 07.27 07.27 05.87 07.21 7.27 - - -
18 Martina MrázováMartina Mrázová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 24 PB 07.05 06.47 06.03 07.05 7.05 - - -
19 Antonie HušákováAntonie Hušáková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 8 PB 06.86 06.31 06.76 06.86 6.86 - - -
20 Daniela TomáškováDaniela Tomášková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 21 SB 06.77 05.22 06.40 06.77 6.77 - - -
21 Ema StudenáEma Studená
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 20 PB 06.75 06.75 06.21 06.01 6.75 - - -
22 Tereza ŽížalováTereza Žížalová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
11 22 SB 06.54 06.26 05.58 06.54 6.54 - - -
23 Veronika PadrtováVeronika Padrtová
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
12 17 SB 06.38 05.71 06.38 06.31 6.38 - - -
24 Eliška BeránkováEliška Beránková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 23 PB 06.02 05.13 04.50 06.02 6.02 - - -
25 Michaela KřížováMichaela Křížová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 25 05.85 05.73 05.85 05.25 5.85 - - -
26 Adéla KrčmářováAdéla Krčmářová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 9 SB 05.65 05.48 05.45 05.65 5.65 - - -
27 Michaela MarušákováMichaela Marušáková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
12 15 SB 05.17 05.02 05.17 - 5.17 - - -
28 Aneta LibičováAneta Libičová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 11 PB 05.09 04.01 05.09 x 5.09 - - -
29 Eliška HulanováEliška Hulanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 7 PB 04.90 04.90 x 04.43 4.90 - - -
Celkem 29 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 20.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 SB 08.79 08.26 08.16 08.79 8.79 07.70 08.41 08.74
2 Václav NovákVáclav Novák
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 7 PB 08.75 08.00 08.06 08.21 8.21 08.75 x 08.07
3 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 2 PB 08.47 07.39 07.53 08.19 8.19 08.17 08.40 08.47
4 Václav ZábojVáclav Záboj
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 11 PB 08.10 07.54 x 08.10 8.10 07.29 08.02 07.59
5 Tomáš HosTomáš Hos
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 5 PB 07.55 07.08 07.22 07.37 7.37 07.05 07.55 07.31
6 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 12 PB 07.09 07.09 06.31 06.80 7.09 06.31 06.99 06.63
7 Patrik SpiesPatrik Spies
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 10 PB 06.36 06.14 06.31 05.66 6.31 x 06.36 06.07
8 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 8 PB 06.31 x 06.26 05.17 6.26 04.71 06.31 05.52
9 24 Tomáš PalekTomáš Palek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 14 PB 05.87 05.63 05.87 03.89 5.87 - - -
10 Felix FatkaFelix Fatka
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
12 13 SB 05.53 04.77 05.53 05.41 5.53 - - -
11 64 Šimon HavlíkŠimon Havlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 4 SB 05.14 05.14 04.50 04.80 5.14 - - -
Celkem 11 závodníků