Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (13. 1. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.1.2024 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.87
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.40 q
3 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.66 q
4 6 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 PB 07.67
5 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.82
6 Martin ChomátMartin Chomát 83 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.1.2024 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.04
2 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.13 q
MS Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.27
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 07.49 q
5 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.54 q
6 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 SB 07.63 q
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.1.2024 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.21 q
MS Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.31
3 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.36 q
4 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 07.72
5 Jan ŽemličkaJan Žemlička 73 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.07
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.1.2024 - 13:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DvořákDavid Dvořák 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 07.01
2 3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 07.23
3 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 07.29
4 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 07.47
5= Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.67
5= Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 07.67
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 DNS
Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.1.2024 - 13:06) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 06.99
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.07
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 07.12
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 SB 07.14
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 07.30
6 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 07.32
7 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.45
8 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 07.52
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.1.2024 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.99 q
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.00 q
MS Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.12
4 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 07.19 q
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 PB 07.24 q
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 3 07.30
7 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 07.37 q
MS Michal BalounMichal Baloun 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.1.2024 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 07.15 q
MS Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 07.42
2 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.42 q
4 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 07.42 q
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.48
6 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 07.52
7 Alexandr ObstAlexandr Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.65
8 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 07.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.1.2024 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 07.54
MS Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 07.56
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.69
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 07.70
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 07.86
6 106 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 07.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.1.2024 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 07.52
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.57
3 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 07.67
4 Vojtěch OttaVojtěch Otta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.73
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.86
6 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 08.01
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 08.33
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 07.55 q
2 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 07.69
3 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 07.81
4 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.88
5 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.44 q
2 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 07.76
3 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.82
4 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 PB 07.84
5 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 07.88
6 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 07.20
2 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.52 q
3 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 07.62
4 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 07.64
5 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 07.80
6 Jaromír NačeradskýJaromír Načeradský 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.46
7 Pavel ZamykalPavel Zamykal 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.45 q
2 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.76
3 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 07.80
4 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.87
5 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 08.08
6 95 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 13.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 PB 07.44 q
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.63
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.77
4 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 07.89
5 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.04
6 Antonín AdamAntonín Adam 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 13.1.2024 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 07.33 q
2 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 PB 07.42 q
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.58 q
4 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.83
5 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 07.95
6 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.98
7 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.59
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 13.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 07.21
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 SB 07.31
3 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 07.35
4 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 07.47
5 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.49
6 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.53
7 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 07.70
8 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.86
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.1.2024 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 07.52 qA
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.58
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 07.77 qA
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.86
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 SB 07.88 qA
MS Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 07.89
MS Lucie Čuda KoudelováLucie Čuda Koudelová 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.01
8 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.49 qA
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.1.2024 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.04
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.19
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.22 qA
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.35 qA
5 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 08.68 qA
6 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.74 qA
7 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 PB 08.84
Sabina MehicSabina Mehic 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.1.2024 - 12:57) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.70
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 SB 07.88
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 08.23
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.25
5 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 SB 08.68
6 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.80
Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 DNS
Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.1.2024 - 12:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 07.57
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 07.87
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.89
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 07.99
5 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 08.08
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 SB 08.14
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 SB 08.19
8 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 1 08.29
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.1.2024 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.61 qA
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.06 qA
MS Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.19
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 SB 08.33
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 08.41
6 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.00
7 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 09.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.1.2024 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.91
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 08.13
3 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.14
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.28
5 Kateřina BucharováKateřina Bucharová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 08.92
6 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 SB 09.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.1.2024 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 07.98
MS Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.04
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 6 PB 08.26
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.31
5 Anastasia SiroshAnastasia Sirosh 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 08.44
6 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.1.2024 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.97 qA
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 08.21
3 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 08.36
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.38
5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.44
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.90
7 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.05
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 13.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.74
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 SB 07.75
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 08.01
4 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 08.02
5 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 SB 08.03
6 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 SB 08.03
7 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.04
8 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.39
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 13.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4 07.85 qA
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 08.38
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.40
4 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.71
5 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.72
6 Veronika KrálováVeronika Králová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 08.82
7 Asia MascherucciAsia Mascherucci 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 13.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.05 qA
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.25
3 Diana KnyshDiana Knysh 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 08.51
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.55
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.64
6 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.12
7 Adriana SvatošováAdriana Svatošová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 13.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.74 qA
2 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.29
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 08.42
4 18 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.73
5 Anna MandelíčkováAnna Mandelíčková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.04
6 Eva KřížkováEva Křížková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.17
7 Anna TrbuškováAnna Trbušková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 PB 09.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 13.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 07.98 qA
2 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 08.12 qA
3 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.60
4 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.68
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
6 Veronika SenohrábkováVeronika Senohrábková 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 09.35
7 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 09.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 13.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 08.08 qA
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 08.19 qA
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.20
4 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.66
5 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.00
6 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 SB 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 13.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 08.04 qA
2 Sofie TýčováSofie Týčová 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 PB 08.28
3 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 PB 08.32
4 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.74
5 Lucie PohunkováLucie Pohunková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 PB 08.95
6 Lucie BoučkováLucie Boučková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.99
7 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.24
8 Ema LhotkováEma Lhotková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.78
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.14
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.04
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.19
4 4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.61
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.65
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin SellnerMartin Sellner 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 23.28
2 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 24.11
3 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.29
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 24.95
MS Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 25.01
3 Jan ŽemličkaJan Žemlička 73 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.81
4 144 Miroslav HofbauerMiroslav Hofbauer 76 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 27.53
5 Martin ChomátMartin Chomát 83 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 30.39
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.04
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 22.16
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 2 22.88
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 22.91
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 23.08
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 23.18
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 23.35
4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.16
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 23.44
MS Michal BalounMichal Baloun 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.65
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 23.97
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 24.19
5 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 24.40
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 24.05
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 24.70
3 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 25.12
4 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 25.59
5 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.82
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 22.68
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 23.38
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.61
4 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.64
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 23.88
6 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 24.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 23.63
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 23.97
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 24.22
4 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 24.48
5 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 25.22
6 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 25.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 24.52
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 24.55
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 24.60
4 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.91
5 Jindřich Pavel OnuferJindřich Pavel Onufer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.97
6 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 25.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 24.63
2 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 25.59
Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠestákVít Šesták 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 23.54
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.37
3 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 25.26
4 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 26.86
5 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.05
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 24.17
2 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.58
3 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 28.63
4 Pavel ZamykalPavel Zamykal 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.50
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 13.1.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 23.07
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 23.15
3 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.08
4 94 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 26.68
5 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 28.83
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 13.1.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 24.75
2 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.91
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.06
4 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 25.72
5 Vojtěch MynarzVojtěch Mynarz 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 28.40
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 25.12
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.79
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 25.89
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 26.90
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 25.60
MS Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 26.08
MS Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 26.18
MS Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 26.34
MS Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 27.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 26.45
MS Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 27.10
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.11
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 27.20
5 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 29.54
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.05
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.88
3 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 29.68
4 Sabina MehicSabina Mehic 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 30.11
5 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.59
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 25.87
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 26.23
MS Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.29
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 26.32
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.69
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 32.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 26.72
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 27.26
MS Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 27.68
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 27.73
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 27.78
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 28.03
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 27.51
2 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 29.06
MS Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 29.41
4 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 29.79
5 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 31.33
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 29.33
2 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 29.38
3 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 29.78
4 Kateřina BucharováKateřina Bucharová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 30.20
5 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 30.27
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 25.40
2 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 2 PB 25.56
3 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 25.98
4 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 26.01
5 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 26.51
6 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 27.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 26.00
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.99
3 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.15
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.31
5 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.55
6 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 28.07
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 27.34
2 Adéla BednářováAdéla Bednářová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.06
3 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 30.44
4 Natálie CzafíkováNatálie Czafíková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 30.74
5 Anna MandelíčkováAnna Mandelíčková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 31.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 28.87
2 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 29.02
3 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 29.52
4 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 29.52
5 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 29.82
6 Julie HubáčkováJulie Hubáčková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 30.34
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 13.1.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 28.65
2 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 28.80
3 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 28.89
4 Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 29.63
5 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.06
6 Eliška BrůnováEliška Brůnová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 30.13
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 13.1.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 26.98
2 19 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 28.14
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 30.14
4 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 31.78
5 Diana KnyshDiana Knysh 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 32.78
6 Ema LhotkováEma Lhotková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 33.78
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži

(so, 13.1.2024 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 49.46
2 3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 51.33
MS 2 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 51.50
4 4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 52.36
5 6 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 54.77
6 1 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 56.05
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 51.30
2 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 51.92
3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 52.75
4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 53.13
5 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 53.47
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 52.06
2 107 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 53.32
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 55.67
4 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 55.97
5 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 60.41
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 50.68
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 51.33
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 52.30
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 53.93
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 54.13
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 54.70
2 Tobiáš RadaTobiáš Rada 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 55.27
3 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 55.70
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 56.59
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 57.84
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 56.52
2 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 56.90
3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 57.22
4 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 60.40
5 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 60.60
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.55
2 170 Jiří ZápotockýJiří Zápotocký 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 57.09
3 95 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.95
4 Adam AdlerAdam Adler 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 60.14
5 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 61.21
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 53.10
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 55.54
MS Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 55.57
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 57.97
MS Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 58.51
MS Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 59.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 60.23
2 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 60.70
3 Štěpánka DolejšováŠtěpánka Dolejšová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 64.46
4 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 65.37
5 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 65.75
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 54.96
MS Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 SB 56.13
MS Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 58.74
MS Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 62.96
5 27 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 63.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 60.62
2 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 62.13
3 29 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 62.95
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 66.01
5 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 67.59
6 Josefína KašparováJosefína Kašparová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 68.60
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 PB 57.92
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 59.84
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 60.62
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 62.31
5 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 62.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 59.61
2 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 62.85
3 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 63.32
4 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 77.90
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 60.29
2 Karla PecháňováKarla Pecháňová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 68.33
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 62.01
2 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 62.29
MS Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 63.82
Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(so, 13.1.2024 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 105 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 1:57.73
2 102 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:04.83
3 141 Jakub VrbenskýJakub Vrbenský 95 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 2:14.19
4 103 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:21.44
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři

(so, 13.1.2024 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 106 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 1:54.89
2 107 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 2:00.97
3 108 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 2:14.52
4 109 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 2:16.23
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 13.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 99 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:14.27
2 97 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:15.10
3 95 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:17.28
4 98 Michal KorčákMichal Korčák 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 2:17.67
5 101 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 2:19.40
6 96 Jonáš TůmaJonáš Tůma 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 2:19.97
7 94 Matěj ČupMatěj Čup 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:22.27
8 100 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 2:26.76
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

(so, 13.1.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 22 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 2:23.05
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:25.89
3 21 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:26.74
MS 23 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. PB 2:30.36
MS 24 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:31.50
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 13.1.2024 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 28 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:24.09
2 29 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 2:24.26
3 27 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 2:26.99
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 13.1.2024 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 16 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:38.84
2 19 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:40.31
3 14 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 2:40.91
4 17 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 2:41.65
5 20 Julie VosátkováJulie Vosátková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 2:45.17
6 13 Eliška HenklováEliška Henklová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 2:45.36
7 18 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:47.94
8 15 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:48.24
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži

(so, 13.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 56 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:04.11
2 140 Vít KozaVít Koza 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 4:16.25
3 143 Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:20.33
4 139 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. SB 4:21.23
5 57 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:27.56
6 141 Jakub VrbenskýJakub Vrbenský 95 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4:38.82
7 142 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 4:52.67
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 13.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 149 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 4:04.40
2 148 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 4:12.45
3 147 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 4:24.36
4 30 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4:27.31
5 145 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:38.78
6 146 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 5:00.63
7 55 Philip TerryPhilip Terry 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:04.42
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 13.1.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 171 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:22.25
2 23 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 4:28.87
3 170 Jiří ZápotockýJiří Zápotocký 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný PB 4:29.98
4 58 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 4:40.01
5 24 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4:41.33
6 169 Petr TatíčekPetr Tatíček 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 4:41.53
7 22 Matyáš SchejbalMatyáš Schejbal 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. PB 4:42.45
8 21 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... PB 4:42.88
9 60 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 4:46.47
10 61 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:54.42
11 20 Oliver Raymond MullenOliver Raymond Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 5:02.81
12 59 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 5:03.02
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 13.1.2024 - 17:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 172 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:14.25
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 13.1.2024 - 17:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 174 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 5:03.42
2 173 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:19.78
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 13.1.2024 - 17:08) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 180 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 5:00.19
2 179 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice PB 5:14.76
3 178 Anežka KřenkováAnežka Křenková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:26.18
4 177 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 5:27.23
5 175 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:42.66
6 176 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:05.91
Celkem 6 závodníků

3000 m - Muži

(so, 13.1.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 123 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. PB 08:54.82
2 143 Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. PB 09:07.58
3 121 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:22.91
4 124 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:42.25
5 125 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 09:53.58
6 126 Tomáš KubaTomáš Kuba 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 10:13.05
Celkem 6 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 13.1.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 127 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08:49.05
2 128 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 09:10.47
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 13.1.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 130 Jakub MaříkJakub Mařík 07 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 09:06.03
2 129 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10:43.56
3 131 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:02.88
Celkem 3 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 13.1.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 138 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 09:54.26
MS 134 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. PB 10:25.47
3 137 Dominik JánošíkDominik Jánošík 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 10:39.43
MS 133 Lukáš MenclLukáš Mencl 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 10:49.26
5 135 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:24.87
6 136 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 11:42.07
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 13.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 110 Michaela GyörgyováMichaela Györgyová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:58.85
Celkem 1 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 13.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 111 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:34.01
2 112 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov PB 10:41.01
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 13.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 113 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 10:39.56
2 116 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 11:30.92
3 114 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11:37.11
115 Emily Maya HanleyEmily Maya Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNF
Celkem 4 závodníků

3000 m - Žákyně

(so, 13.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 118 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 10:44.11
MS 119 Šárka SucháŠárka Suchá 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. PB 11:07.22
3 120 Kristýna HrabánkováKristýna Hrabánková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 12:58.84
4 117 Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13:23.05
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 08.77
2 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 08.87
3 Jan GročekJan Groček 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.88
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.06
Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 08.77
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.82
MS David BenešDavid Beneš 91 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 08.95
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.48
Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 08.12
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 08.38
3 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.45
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 SB 08.86
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.17
6 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 09.21
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.14
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.56
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.73
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 09.32
Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.37
MS František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.40
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 08.46
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 08.79
5 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.98
6 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 10.69
Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 DQ
Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.44
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 08.94
3= Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 09.06
3= Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.06
5 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.49
6 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.56
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(so, 13.1.2024 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.21
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 08.23
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.71
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.74
MS Lucie Čuda KoudelováLucie Čuda Koudelová 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 SB 08.77
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 08.77
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.94
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 SB 09.53
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 10:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.87
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 09.23
MS Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.34
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 09.49
5 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 PB 09.59
Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 10:12) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.26
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.67
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 09.83
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.40
5 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.45
Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 13.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 08.94
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 08.95
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 09.37
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.38
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.46
6 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.77
Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 13.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 09.21
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 09.32
3 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 6 PB 09.79
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 7 PB 09.82
5 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 10.43
6 Tereza HučkováTereza Hučková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 11.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 13.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.72
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.82
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 10.04
4 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.22
5 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 13.1.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.87
2 17 Martina MarešováMartina Marešová 08 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 10.14
3 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 10.23
4 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10.26
5 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.28
6 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.51
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži

(so, 13.1.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sadil, Hlavinka, Čížek, Sadil Sadil, Hlavinka, Čížek, Sadil TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 1:34.25
2 Dudáček, Hykeš, Kočka, Mrůzek Dudáček, Hykeš, Kočka, Mrůzek Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 1:37.82
3 6 Jakoubek, Kovář, Kus, Špitálský Jakoubek, Kovář, Kus, Špitálský AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 1:37.94
4 Blažek, Malina, Malina, Malina Blažek, Malina, Malina, Malina AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:39.99
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(so, 13.1.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žižka, Truhlář, Geist, Janků Žižka, Truhlář, Geist, Janků AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 1:32.87
2 Apltauer, Krupka, Pernica, Středa Apltauer, Krupka, Pernica, Středa AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 1:34.04
3 Och, Marhoul, Zelenka, Rozehnal Och, Marhoul, Zelenka, Rozehnal T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 1:35.92
MS Čermák, Křehla, Šerý, Šrajer Čermák, Křehla, Šerý, Šrajer ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 1:35.94
5 Erban, Šmejkal, Šmejkal, Převrátil Erban, Šmejkal, Šmejkal, Převrátil TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 1:36.33
6 Brožík, Pohanka, Tůma, Rada Brožík, Pohanka, Tůma, Rada Atletika BenešovAtletika Benešov 5 1:41.11
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Ženy

(so, 13.1.2024 - 17:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Králová, Přibylová, Doubková, Doubková Králová, Přibylová, Doubková, Doubková Atletika Vlašim, z.s. AAtletika Vlašim, z.s. A 4 1:44.67
2 Siebeltová, Zbožínková, Klajmonová, Hlavičková Siebeltová, Zbožínková, Klajmonová, Hlavičková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 1:46.25
3 Lacková, Langerová, Vrbová, Tlamichová Lacková, Langerová, Vrbová, Tlamichová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 1:50.07
4 Havlíková, Hanousková, Aulická, Šuldová Havlíková, Hanousková, Aulická, Šuldová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1:55.43
5 Kalousová, Majtaníková, Sirosh, Záborcová Kalousová, Majtaníková, Sirosh, Záborcová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 1:58.32
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(so, 13.1.2024 - 17:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lacková, Mandíková, Popelková, Skuhravá Lacková, Mandíková, Popelková, Skuhravá AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1:47.62
2 Trochtová, Klejnová, Česká, Marešová Trochtová, Klejnová, Česká, Marešová Atletika Vlašim, z.s. AAtletika Vlašim, z.s. A 3 1:48.05
3 Fučíková, Pokorná, Maršonová, Petrová Fučíková, Pokorná, Maršonová, Petrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 1:49.03
4 Bubáková, Czafíková, Pecinovská, Pohunková Bubáková, Czafíková, Pecinovská, Pohunková Atletika BenešovAtletika Benešov 5 2:03.11
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 13.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,69 1,73 1,76 1,79 1,81 1,83 1,85 1,87
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6 1.87 - - - - - o o xo o xxo xxo xxx
2 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 7 1.79 - - - - - o o - xxx
3 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 1.76 - o - - o xo xxx
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 1.76 - o o xo xo xo x
5 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 SB 1.73 - xxo o xxo xxo xxx
6 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 1.69 - - - o xxx
7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
82 2 1.65 - - o xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 13.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,69 1,73 1,76 1,79 1,81 1,83 1,85 1,87 1,89
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 2 PB 1.87 - - o o o o o xo o o o xxx
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 PB 1.87 - - o - o o o o xo xxo xxo xxx
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 6 SB 1.81 - o - o xo o xo o xxx
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5 SB 1.79 - - - - - o xo xxx
5 Matěj KovářMatěj Kovář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 3 PB 1.79 o o o xo o xo xxo x
6 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 1 1.55 xxo xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 13.1.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,69 1,73 1,76 1,79 1,81 1,83 1,85 1,86 1,92 1,95
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 17 PB 1.92 - - - - - o - o - o o o o o xxx
2 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 13 PB 1.81 - - - o - o - o xxo xxo xxx
3 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 12 PB 1.76 - - o xo o o o o xxx
4 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 10 PB 1.76 - o - o o o xo xo xxx
5= Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 15 PB 1.73 - - - - xo xo xxo xxx
5= Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 PB 1.73 - o o - o xxo xxo xxx
7 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 14 1.69 - - - o o o xxx
8 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 5 PB 1.69 - - o o o xo xxx
9 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 1.69 - - o o xo xo xxx
10 Matěj ŠmejkalMatěj Šmejkal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 7 PB 1.65 o o o o o xxx
11 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 6 PB 1.65 - o o o xo xxx
12 Vincent OchVincent Och
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3 1.55 o o o xxx
13 Adam HoráčekAdam Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 4 PB 1.55 xo o o xxx
14 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 11 1.55 - o xo xxx
15 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 PB 1.55 o xo xo xxr
Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 NM - - xxr
Hynek StrnadHynek Strnad
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 1 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,47 1,50 1,53 1,55 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67 1,69 1,74
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.67 - - - - o - - o - o o - xxx
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
02 SB 1.67 - - - - o - o o o xxo o xxx
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
01 SB 1.65 - - - - o - o xo xo xo xxx
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 1.47 xo xo xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 13.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,47 1,50 1,53 1,55 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65
1 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.55 o xo o o o xxx
2 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1.50 o xo o xxx
3 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1.44 xxo xxx
Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 13.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,44 1,47 1,50 1,53 1,55 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 18 SB 1.63 - - - o - o o - xo xxo - xo xxx
2 Tereza TomaňováTereza Tomaňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 15 PB 1.61 - - o o o o o xxo xxo o xxo xxx
3 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 19 1.57 - - o o o o o o o xxx
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 14 PB 1.53 - o o o o xo xo xxx
5 Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 11 PB 1.53 - o o o xo o xxo xxx
6= Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 10 PB 1.50 - o o o xo o xxx
6= Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 12 1.50 - o o xo o o xxx
8 Valérie NovákováValérie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 17 1.50 - o o o xxo o xxx
9 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 1.47 - o o xxo o xxx
MS Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 1 PB 1.47 - o o xxo xxo xxx
11 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 9 1.44 - xxo o xxo xxx
12 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 13 1.40 - o o xxx
13 Tereza RubešováTereza Rubešová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3 SB 1.40 o o xxo xxx
14 Eliška BrůnováEliška Brůnová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 2 PB 1.35 o o xxx
15 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 7 1.35 o xo xxx
16 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 1.35 o xxo xxx
17 Julie Valentina VelkováJulie Valentina Velková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 4 1.30 o xxx
13 Eliška HenklováEliška Henklová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 5 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 13.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,10 3,30 3,50 3,70 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 4.50 - - - - - o - o - o o xxx
2 Hwan Seung HanHwan Seung Han
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
94 3 3.70 o o o o
3= Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 3.50 - - o xxx
3= Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 2 3.50 - - o x
5 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 3.10 o xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 13.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,90 3,10 3,30 3,50 3,70 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50
1 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 PB 4.40 - - - - - o - o - o o x
2= Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 4.20 - - - - - - o - o - x
2= Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4 4.20 - - - - - - o - o - x
4 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1 PB 3.10 o o x
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 13.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,70 2,90 3,10 3,30 3,50 3,70 3,80 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60
1 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 PB 4.50 - - - - - - - - - o - o o xxx
2 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 4.10 - - - - o o o o o xxx
3 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 PB 3.80 - - - - o o o - - r
4 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 6 3.70 - - - - o o xxx
5 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 1 PB 3.30 - - o o xxx
6 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3 3.10 - - o - xxx
Antonín MálekAntonín Málek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 2 NM - xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 13.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 4,00 4,20
MS Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 PB 4.00 - - - - - - - - - - xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 13.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,10 3,20 3,30
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 PB 3.30 - - - o o o o xxo xxo xr
2 Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 2.40 - - o xxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 13.1.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,10 3,20 3,30
1 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.00 - - - - o o xxx
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 PB 3.00 - - o xo xxo o xxx
3= Eliza OvsienkoEliza Ovsienko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 2.40 - o o xxx
3= Tereza HronováTereza Hronová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 PB 2.40 o o o xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 13.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 6.36 6.15 6.36 x 6.36 6.36 x 6.07
2 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 6.26 6.26 6.17 x 6.26 x x 5.98
3 Jan GročekJan Groček
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
00 5 6.25 x x 6.08 6.08 x x 6.25
4 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 5.99 5.62 5.50 5.86 5.86 4.09 5.60 5.99
5 6 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
04 2 5.56 5.56 5.50 x 5.56 5.56 5.54 4.79
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 13.1.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 8 6.49 4.79 x