Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (7. 1. 2024)

50 m - Muži

(ne, 7.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 07.67
2 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.31
Celkem 2 závodníků

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BenešDavid Beneš 91 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 07.59
2 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 07.76
3 David MajákDavid Maják 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.98
4 Hynek StrnadHynek Strnad 76 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.32
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MajákDavid Maják 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.98
2 Jaroslav ChalušJaroslav Chaluš 59 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 09.83
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.83
2 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.86
3 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.91
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČernýMarek Černý 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 07.39
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.76
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 07.38
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 07.42
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 07.64
2 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 07.84
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 07.98
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.42
2 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 07.43
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.83
4 Hynek StrnadHynek Strnad 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.37
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 07.65
2 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 07.67
3 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 07.72
4 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.82
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.67
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 PB 07.70
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 07.91
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.29
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent OchVincent Och 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 07.66
2 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 07.72
3 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 08.69
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 07.20
2 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.06
3 Matěj SoučekMatěj Souček 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.81
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 07.57
2 Martin MacounMartin Macoun 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 07.64
3 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 07.85
4 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 08.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 07.80
2 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.08
3 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.15
4 Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.12
2 Tomáš KlegerTomáš Kleger 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 08.21
3 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 PB 08.22
4 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.41
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.33
2 Matyáš KramuleMatyáš Kramule 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 08.45
3 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.82
4 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.03
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HűtterVáclav Hűtter 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.68
2 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 09.05
3 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.73
4 Juraj ChovanecJuraj Chovanec 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 15.89
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DžasmahombetovMichal Džasmahombetov 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.22
2 David BubenDavid Buben 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.90
3 Adam StrnadAdam Strnad 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.24
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 7.1.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.79
2 David MarešDavid Mareš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.35
3 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.47
4 Vojtěch KarbanVojtěch Karban 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.95
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.27
2 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.58
3 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.78
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin GálikMartin Gálik 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.37
2 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 09.41
3 Richard KmošekRichard Kmošek 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 4 10.35
4 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.92
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.49
2 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.81
3 Václav ZábojVáclav Záboj 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 10.02
4 Robin KmošekRobin Kmošek 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 10.04
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.15
2 Tomáš HosTomáš Hos 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.82
3 David JakoubekDavid Jakoubek 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.12
4 Tomáš JantačTomáš Jantač 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 10.60
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 7.1.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.56
2 Vít ŠvaňaVít Švaňa 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.45
3 Vojtěch BenákVojtěch Benák 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.22
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy

(ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 08.01
2 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 08.18
3 Eva Horáčková JungmannovEva Horáčková Jungmannov 76 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.97
4 Lucie LacinováLucie Lacinová 94 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 11.35
Celkem 4 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.20
3 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.24
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.31
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.45
3 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.51
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 08.00
2 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.62
3 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.67
4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.49
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.61
3 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.94
4 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.08
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.21
2 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 08.23
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.45
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.52
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.17
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.43
3 Adéla BarborováAdéla Barborová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.60
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 08.74
2 Jana KřišťanováJana Křišťanová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.93
3 Marie DuškováMarie Dušková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.41
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.14
2 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.14
3 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.29
4 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.47
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.70
2 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.22
3 Karolína FistrováKarolína Fistrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.27
4 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 09.48
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KasíkováNatálie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.14
2 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 09.19
3 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.22
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.69
2 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 09.02
3 Nela KočanováNela Kočanová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.14
4 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 09.17
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie FrisováMarie Frisová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.47
2 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.83
3 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.91
4 Sára PetrováSára Petrová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.97
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.66
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.69
3 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.77
4 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.95
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.73
2 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 09.75
3 Ella MacinauerováElla Macinauerová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 09.78
4 Marianna BednářováMarianna Bednářová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.12
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 08.51
2 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.56
3 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.59
4 Sofia DvorskáSofia Dvorská 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.69
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.38
2 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.38
3 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.46
4 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 08.76
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta NaňákováAneta Naňáková 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.95
2 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.10
3 Karolína BugáňováKarolína Bugáňová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.36
4 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.41
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 7.1.2024 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella BelánováNella Belánová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.62
2 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 09.07
3 Nela KnyNela Kny 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.14
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 09.82
2 Alžběta ŠindelářováAlžběta Šindelářová 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 10.22
3 Aneta MüllerováAneta Müllerová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.27
4 Magdalena ČervenáMagdalena Červená 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 10.34
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 10.04
2 Ella RoubíčkováElla Roubíčková 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 10.19
3 Michaela KocourkováMichaela Kocourková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 10.29
4 Žofie BednářováŽofie Bednářová 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.53
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HradečnáEliška Hradečná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 09.87
2 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 09.96
3 Marie BrožíkováMarie Brožíková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.13
4 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 10.14
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SoučkováAneta Součková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.64
2 Emilie TrávníkováEmilie Trávníková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.88
3 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.89
4 Veronika KarnetováVeronika Karnetová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.02
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.44
2 Ema StudenáEma Studená 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 PB 09.64
3 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 09.70
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 09.14
2 Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 09.21
3 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 09.28
4 Emma PařezováEmma Pařezová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.47
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.91
2 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.27
3 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.43
4 Valentýna BredlerováValentýna Bredlerová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.51
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 08.80
2 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.94
3 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.07
4 Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 09.19
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.95
2 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.01
3 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 09.34
4 Julie UrsacherováJulie Ursacherová 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.03
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.60
2 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.68
3 Ema BursíkováEma Bursíková 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 09.20
4 Nela JežkováNela Ježková 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.53
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 08.81
2 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 09.02
3 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.15
4 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.33
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 09.32
2 Johana PoppelováJohana Poppelová 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.32
3 Adéla HabadováAdéla Habadová 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.71
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria ProdanViktoria Prodan 12 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.62
2 Ema FrantíkováEma Frantíková 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.01
Celkem 2 závodníků
Běh 14 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KučerováNatálie Kučerová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.67
2 Marie HorováMarie Horová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 09.96
3 Ester ČernáEster Černá 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.15
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (ne, 7.1.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.87
2 Aneta DoležalováAneta Doležalová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.13
3 Viktoria Iva PetrovicsViktoria Iva Petrovics 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.56
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 08.98
2 David BenešDavid Beneš 91 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 09.10
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.57
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.69
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.00
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.39
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 08.85
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.63
3 Tomáš ProuzaTomáš Prouza 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 11.04
4 Hynek StrnadHynek Strnad 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 11.37
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 08.55
2 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.61
3 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.51
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.42
2 Filip VomastekFilip Vomastek 08 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.10
3 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.10
4 Patrik GeistPatrik Geist 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.46
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 08.50
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.11
3 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 10.95
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 08.73
2 Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.99
Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver MosesOliver Moses 09 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 09.16
2 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.22
3 Prokop DanišProkop Daniš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.25
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Veteráni

(ne, 7.1.2024 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.05
Poznámky:
náběh 12,00 - mezera 8,00 - výška překážky 83,8 cm
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 11.46
2 Martin GálikMartin Gálik 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 12.98
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 13.63
4 Václav ZábojVáclav Záboj 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 14.69
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 11.47
2 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.15
3 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 12.20
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 13.07
2 Valentýna BredlerováValentýna Bredlerová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 13.11
3 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 13.37
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 11.12
2 Marie BrožíkováMarie Brožíková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 12.04
3 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.83
4 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 12.94
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 10.50
2 Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 11.10
3 Dominika KmentováDominika Kmentová 12 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 12.38
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10.90
2 Ema FrantíkováEma Frantíková 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 13.20
3 Veronika BouškováVeronika Boušková 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 13.33
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Veteránky

(ne, 7.1.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva Horáčková JungmannovEva Horáčková Jungmannov 76 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.33
Poznámky:
náběh 12,00 - mezera 8,00 - výška překážky 76,2 cm
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 10.35
2 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 11.15
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.42
2 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 09.76
3 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 11.43
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viola MalinováViola Malinová 09 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.49
2 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 11.17
3 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.48
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.42
2 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 09.99
3 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.39
4 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 11.95
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.54
2 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 09.71
Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 NM
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 7.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5 SB 1.80
2 Miloslav KrálMiloslav Král
AC Praha 1890AC Praha 1890
70 1 PB 1.45
3 Jaroslav ChalušJaroslav Chaluš
AC Praha 1890AC Praha 1890
59 2 SB 1.35
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 7.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 2 PB 1.75
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 6 PB 1.75
3 Vincent OchVincent Och
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4 PB 1.60
4 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 PB 1.55
5 Hynek StrnadHynek Strnad
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 5 PB 1.50
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 7.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 5 PB 1.75
2 Tomáš KlegerTomáš Kleger
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 PB 1.65
3 Adam NoskaAdam Noska
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 6 PB 1.60
4 Jan ŠiklJan Šikl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 8 SB 1.58
5 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2 SB 1.55
6 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1 SB 1.50
7 Jan ŠimůnekJan Šimůnek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 9 PB 1.45
8 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 7 PB 1.35
9 Vojtěch KarbanVojtěch Karban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3 PB 1.25
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 7.1.2024 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Marek BenešMarek Beneš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 2 PB 1.45
2 Tomáš HosTomáš Hos
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 4 PB 1.28
3 Martin GálikMartin Gálik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 3 PB 1.28
4 Richard KmošekRichard Kmošek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 5 PB 1.18
5 Radim RypáčekRadim Rypáček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
13 1 PB 1.18
6 Robin KmošekRobin Kmošek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 6 PB 1.09
7 Václav ZábojVáclav Záboj
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 8 PB 1.03
8 Vít ŠvaňaVít Švaňa
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 7 PB 0.98
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 7.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1 PB 1.58
2 Tereza TomaňováTereza Tomaňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 9 PB 1.53
3 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 8 PB 1.53
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 PB 1.53
5 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 PB 1.43
6 Tereza RubešováTereza Rubešová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 6 SB 1.38
7 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 7 PB 1.38
8 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 4 PB 1.38
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 7.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 8 SB 1.48
2 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 13 PB 1.48
3 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 4 PB 1.48
4 Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3 PB 1.43
5 Marie FrisováMarie Frisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 6 PB 1.38
6 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 14 PB 1.38
7= Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 5 SB 1.33
7= Ella MacinauerováElla Macinauerová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 11 SB 1.33
7= Nella BelánováNella Belánová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2 PB 1.33
10 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 7 PB 1.33
11 Barbora HykšováBarbora Hykšová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 9 SB 1.23
12 Aneta NaňákováAneta Naňáková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 12 PB 1.23
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 7.1.2024 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 22 PB 1.43
2 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 18 SB 1.38
3= Veronika BouškováVeronika Boušková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 2 SB 1.33
3= Dominika KmentováDominika Kmentová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 9 PB 1.33
5 Ema StudenáEma Studená
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 17 PB 1.33
6 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 SB 1.33
7 Emily GajdošováEmily Gajdošová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 7 SB 1.28
8 Zuzana TupáZuzana Tupá
ASK LovosiceASK Lovosice
11 21 PB 1.28
9 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 8 PB 1.28
10 Ema FrantíkováEma Frantíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 6 PB 1.28
11 Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 19 PB 1.28
12 Julie KozlováJulie Kozlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 11 PB 1.28
13= Šárka RypáčkováŠárka Rypáčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 16 SB 1.23
13= Valentýna BredlerováValentýna Bredlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 3 PB 1.23
15 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 12 SB 1.18
16= Emilie TrávníkováEmilie Trávníková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 20 PB 1.18
16= Marie BrožíkováMarie Brožíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 4 PB 1.18
18 Michaela KocourkováMichaela Kocourková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 10 PB 1.18
19 Anna MaškováAnna Mašková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 13 PB 1.13
20 Aneta DoležalováAneta Doležalová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 5 PB 1.08
Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 14 NM
Viola NovákováViola Nováková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 15 NM
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 7.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 2 PB 4.24
2 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 1 PB 3.90
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 7.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 5 PB 6.50
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 2 SB 6.18
3 Ondřej SadilOndřej Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 4 SB 5.63
4 Marek ČernýMarek Černý
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
05 1 SB 5.58
5 Jiří KotekJiří Kotek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 PB 5.13
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 7.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 4 SB 6.64
2 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 3 SB 6.63
3 Filip VomastekFilip Vomastek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 15 SB 5.92
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 13 PB 5.54
5 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 PB 5.47
6 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 6 PB 5.45
7 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 17 SB 5.38
8 Daniel MajákDaniel Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 5 SB 4.93
9 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 16 SB 4.87
10 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 SB 4.68
11 Vincent OchVincent Och
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 8 PB 4.64
12 Tomáš PohankaTomáš Pohanka
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 9 SB 4.55
13 Matěj SoučekMatěj Souček
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 11 PB 4.42
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 7.1.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip MotlFilip Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 18 SB 6.45
2 Jonáš MotlJonáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 19 PB 6.36
3 Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 15 SB 5.99
4 Oliver MosesOliver Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 16 PB 5.63
5 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 9 SB 5.55
6 Alex MotlAlex Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 17 SB 5.28
7 Tomáš KlegerTomáš Kleger
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 13 PB 5.25
8 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 25 PB 5.01
9 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 24 SB 5.00
10 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 5 SB 4.94
11 Adam PetříkAdam Petřík
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 21 SB 4.86
12 Štěpán AdamŠtěpán Adam
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 2 PB 4.76
13 David GromešDavid Gromeš
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 8 SB 4.75
14 Václav HűtterVáclav Hűtter
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 11 PB 4.75
15 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 22 SB 4.68
16 Richard ČechRichard Čech
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 4 PB 4.67
17 Vojtěch HarlasVojtěch Harlas
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 10 PB 4.64
18 David MarešDavid Mareš
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 1 PB 4.61
19 Matyáš KramuleMatyáš Kramule
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 14 SB 4.54
20 Prokop DanišProkop Daniš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 6 PB 4.36
21 Michal DžasmahombetovMichal Džasmahombetov
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 7 PB 4.35
22 Juraj ChovanecJuraj Chovanec
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 12 SB 3.61
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 7.1.2024 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 20 PB 4.70
2 Marek BenešMarek Beneš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 5 PB 4.33
3 Mikuláš KrumerMikuláš Krumer
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 14 PB 4.13
4 Jakub PřádaJakub Přáda
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 17 PB 4.03
5 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 16 PB 4.03
6 Václav MarekVáclav Marek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 15 SB 3.94
7 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 6 SB 3.94
8 Martin GálikMartin Gálik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 7 PB 3.91
9 Tibor HrebíčekTibor Hrebíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 3.68
10 Radim RypáčekRadim Rypáček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
13 3 PB 3.46
11 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 11 SB 3.45
12 David JakoubekDavid Jakoubek
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 9 PB 3.43
13 Václav ZábojVáclav Záboj
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 19 SB 3.32
14 Vít ŠvaňaVít Švaňa
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 18 SB 3.27
15 Robin KmošekRobin Kmošek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 13 PB 3.14
16 Tomáš JantačTomáš Jantač
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 10 PB 3.05
17 Šimon HavlíkŠimon Havlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 8 SB 2.94
18 Richard KmošekRichard Kmošek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 12 PB 2.93
19 Vojtěch BenákVojtěch Benák
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 4 SB 2.78
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 7.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika DoubkováMonika Doubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
00 2 PB 5.03
2 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 1 SB 4.60
3 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 4 PB 4.38
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 7.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 PB 5.54
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 3 SB 4.99
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 7.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 5 SB 5.32
2 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 SB 5.22
3 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 11 PB 5.22
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 PB 5.16
5 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 3 PB 5.10
6 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 8 SB 5.08
7 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1 PB 4.94
8 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3 PB 4.84
9 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 PB 4.74
10 Anna DuškováAnna Dušková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 2 SB 4.63
11 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 6 PB 4.63
12 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 8 SB 4.62
13 Ema VyšínskáEma Vyšínská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 12 PB 4.57
14 Tereza RubešováTereza Rubešová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5 PB 4.57
15 Anna SoukupováAnna Soukupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 9 SB 3.89
16 Julie ŠediváJulie Šedivá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 SB 3.84
17 Jana KřišťanováJana Křišťanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 7 PB 3.79
18 Marie DuškováMarie Dušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4 PB 3.55
Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 7 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 7.1.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 7 SB 5.24 -
2 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 9 SB 5.10 -
3 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 28 PB 4.90 -
4 Sofia DvorskáSofia Dvorská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 10 PB 4.87 -
5 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 24 PB 4.80 -
6 Natálie VackováNatálie Vacková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 37 PB 4.78 -
7 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 23 PB 4.75 -
8 Sára SmetanováSára Smetanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 35 PB 4.73 -
9 Hana GarayováHana Garayová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 14 SB 4.70 -
10 Nella BelánováNella Belánová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1 PB 4.67 -
11 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 4 SB 4.64 -
12 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 25 PB 4.63 -
13 Viola MalinováViola Malinová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 27 SB 4.63 -
14 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 39 PB 4.61 -
15 Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2 PB 4.60 -
16 Marie FrisováMarie Frisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 5 PB 4.59 -
17 Berenika HokeBerenika Hoke
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 17 PB 4.57 -
18 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 29 SB 4.54 -
19 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 22 PB 4.50 -
20 Michaela DobráMichaela Dobrá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 7 SB 4.44 -
21 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 8 SB 4.36 -
22 Lucie HladkáLucie Hladká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 15 SB 4.35 -
23 Karolína FistrováKarolína Fistrová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 12 PB 4.35 -
24 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 33 SB 4.33 -
25 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 32 SB 4.29 -
26 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 16 SB 4.28 -
27 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 9 SB 4.27 -
28 Rozálie BlažkováRozálie Blažková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3 SB 4.27 -
29 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 10 SB 4.26 -
30 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 6 SB 4.25 -
31 Natálie KasíkováNatálie Kasíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 19 PB 4.23 -
32 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 11 SB 4.21 -
33 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 38 PB 4.21 -
34 Sára PetrováSára Petrová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 31 SB 4.15 -
35 Karolína BeladováKarolína Beladová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 2 PB 4.10 -
36 Anna HubálkováAnna Hubálková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 18 SB 4.10 -
37 Karla BurdováKarla Burdová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3 PB 4.04 -
38 Jitka ŠikolováJitka Šikolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 36 PB 3.95 -
39 Adéla KlimperováAdéla Klimperová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 20 PB 3.94 -
40 Markéta ČernáMarkéta Černá
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 6 SB 3.76 -
41 Marianna BednářováMarianna Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 1 SB 3.76 -
42 Karolína BobkováKarolína Bobková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
09 4 SB 3.68 -
43 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 21 PB 3.68 -
44 Adéla RožníčkováAdéla Rožníčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 34 SB 3.61 -
45 Veronika LehkáVeronika Lehká
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 26 PB 3.60 -
46 Ella MacinauerováElla Macinauerová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 8 SB 3.44 -
Lucie OlejníkováLucie Olejníková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 30 NM -
Celkem 47 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 7.1.2024 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 20 PB 4.86
2 Julie KozlováJulie Kozlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 12 PB 4.68
3 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 17 PB 4.55
4 Aneta ŠupováAneta Šupová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 31 PB 4.52
5 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 28 PB 4.52
6 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 5 SB 4.38
7 Anna MaškováAnna Mašková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 13 PB 4.35
8 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 35 PB 4.35
9 Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 20 PB 4.33
10 Alice VágnerováAlice Vágnerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 34 SB 4.33
11 Adéla OborníkováAdéla Oborníková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 18 PB 4.24
12 Emily GajdošováEmily Gajdošová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 8 PB 4.23
13 Šárka RypáčkováŠárka Rypáčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 16 SB 4.17
14 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 33 PB 4.14
15 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 SB 4.04
16 Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 18 SB 4.04
17 Ema BursíkováEma Bursíková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 3 PB 4.02
18 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 9 PB 4.00
19 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 14 SB 3.97
20 Viktorie ŠťastnáViktorie Šťastná
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 29 SB 3.85
21 Veronika BouškováVeronika Boušková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 3 SB 3.85
22 Viola NovákováViola Nováková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 15 PB 3.76
23 Valentýna BredlerováValentýna Bredlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 4 SB 3.73
24 Dominika KmentováDominika Kmentová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
12 10 PB 3.72
25 Aneta MüllerováAneta Müllerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 2 PB 3.72
26 Marie HorováMarie Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 9 PB 3.70
27 Veronika KarnetováVeronika Karnetová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 12 SB 3.70
28 Ema FrantíkováEma Frantíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 7 PB 3.68
29 Emma PařezováEmma Pařezová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 19 SB 3.67
30 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 32 SB 3.63
31 Aneta SoučkováAneta Součková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 26 PB 3.58
32 Emilie TrávníkováEmilie Trávníková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 19 PB 3.56
33 Viktoria ProdanViktoria Prodan
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 22 SB 3.56
34 Natálie KučerováNatálie Kučerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 15 PB 3.54
35 Johana PoppelováJohana Poppelová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 21 SB 3.53
36 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 8 SB 3.52
37 Marie BrožíkováMarie Brožíková
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 5 PB 3.47
38 Magdalena HokeMagdalena Hoke
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 7 SB 3.46
39 Adéla HabadováAdéla Habadová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 6 PB 3.41
40 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 13 SB 3.38
41 Alžběta ŠindelářováAlžběta Šindelářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 27 PB 3.37
42 Ester ČernáEster Černá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 4 PB 3.37
43 Nela JežkováNela Ježková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 11 SB 3.37
44 Eliška HradečnáEliška Hradečná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 10 PB 3.32
45 Michaela KocourkováMichaela Kocourková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 11 PB 3.23
46 Aneta DoležalováAneta Doležalová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 6 PB 3.22
47 Magdalena ČervenáMagdalena Červená
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 3.18
48 Bianka KubištováBianka Kubištová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 14 PB 3.18
49 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 16 SB 3.09
50 Ella RoubíčkováElla Roubíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 24 SB 2.99
51 Žofie BednářováŽofie Bednářová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2 SB 2.97
Celkem 51 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 7.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 3 SB 14.21
2 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 1 PB 08.63
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 2 PB 07.73
Celkem 3 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 7.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 2 PB 13.76
2 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 1 SB 13.60
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 7.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip VomastekFilip Vomastek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
08 5 SB 12.42
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 4 PB 12.34
3 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 PB 11.27
4 Tomáš ProuzaTomáš Prouza
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 PB 10.61
5 Daniel MajákDaniel Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 2 PB 09.91
Celkem 5 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 7.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 1 SB 09.99
Celkem 1 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 7.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza DoubkováTereza Doubková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 1 PB 11.60
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3 PB 10.88
3 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 SB 10.35
4 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 4 SB 09.89
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 7.1.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5 PB 11.14
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 2 PB 11.01
3 Zuzana DavisováZuzana Davisová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
07 1 PB 10.67
4 Martina JežkováMartina Ježková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3 PB 10.43
Celkem 4 závodníků