Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy v hale - M, Ž, J, Jky, Dci, Dky

Praha - Stromovka (3. - 4. 2. 2024)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07:58.10
MS 12 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. PB 08:19.12
3 4 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 08:20.17
4 2 Jakub GlonekJakub Glonek 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 08:25.81
MS 5 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 08:33.68
6 9 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 08:34.38
MS 8 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... PB 08:37.27
MS 7 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... PB 08:43.50
MS 6 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 08:44.16
10 10 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:31.21
3 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
11 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 08:57.19
2 1 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 09:10.89
MS 5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 09:32.27
4 7 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 09:33.47
5 2 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 09:34.82
MS 9 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. PB 09:36.15
MS 4 Matěj MarekMatěj Marek 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09:36.53
8 12 Jan KovářJan Kovář 08 ROAD2KONA ROAD2KONA 09:53.62
9 8 Filip SemerádFilip Semerád 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 09:55.63
10 11 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 10:40.38
11 10 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 11:26.18
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07:58.10
2 12 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. PB 08:19.12
3 4 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 08:20.17
4 2 Jakub GlonekJakub Glonek 96 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 08:25.81
5 5 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 08:33.68
6 9 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 08:34.38
7 8 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... PB 08:37.27
8 7 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... PB 08:43.50
9 6 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 08:44.16
10 3 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 08:57.19
11 1 Jonáš KopeckýJonáš Kopecký 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 09:10.89
12 10 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09:31.21
13 5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 09:32.27
14 7 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 PB 09:33.47
15 2 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 09:34.82
16 9 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. PB 09:36.15
17 4 Matěj MarekMatěj Marek 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 09:36.53
18 12 Jan KovářJan Kovář 08 ROAD2KONA ROAD2KONA 09:53.62
19 8 Filip SemerádFilip Semerád 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 09:55.63
20 11 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 10:40.38
21 10 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 11:26.18
3 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
11 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNF

3000 m - Dorostenci

(ne, 4.2.2024 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 1 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 09:28.42
2 2 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 09:29.19
3 7 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09:30.54
MS 6 Matěj HomolaMatěj Homola 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 09:38.76
5 8 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 09:44.09
6 12 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha PB 09:49.07
7 3 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10:08.58
8 5 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 10:24.83
9 10 Daniel HavlíčekDaniel Havlíček 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10:28.02
10 9 Hugo WeissHugo Weiss 07 SK Míle, z.s. SK Míle, z.s. 10:47.64
11 9 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10:48.83
11 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNS
15 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 4.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 09:29.18
2 1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09:35.97
MS 5 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. PB 09:58.79
4 7 Vladimíra SacherováVladimíra Sacherová 96 AC Praha 1890 AC Praha 1890 PB 10:03.93
5 6 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 10:26.43
6 4 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:43.22
7 9 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:53.11
MS 12 Evelyn MusilováEvelyn Musilová 99 ASK Děčín ASK Děčín 11:15.15
MS 10 Michaela MikešováMichaela Mikešová 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... SB 11:28.66
MS 8 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 12:02.54
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNF
11 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 4.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 09:49.26
2 6 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ PB 10:51.00
3 11 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 11:19.14
MS 2 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 11:21.67
5 5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 11:29.60
MS 1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 11:41.92
MS 4 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:58.54
8 12 Barbora PetrželováBarbora Petrželová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 12:11.14
9 10 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 12:20.14
10 14 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. PB 12:46.80
11 8 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 13:40.79
3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 09:29.18
2 1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09:35.97
3 9 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 09:49.26
4 5 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. PB 09:58.79
5 7 Vladimíra SacherováVladimíra Sacherová 96 AC Praha 1890 AC Praha 1890 PB 10:03.93
6 6 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha PB 10:26.43
7 4 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:43.22
8 6 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ PB 10:51.00
9 9 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10:53.11
10 12 Evelyn MusilováEvelyn Musilová 99 ASK Děčín ASK Děčín 11:15.15
11 11 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 11:19.14
12 2 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 11:21.67
13 10 Michaela MikešováMichaela Mikešová 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... SB 11:28.66
14 5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PB 11:29.60
15 1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 11:41.92
16 4 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:58.54
17 8 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 12:02.54
18 12 Barbora PetrželováBarbora Petrželová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 12:11.14
19 10 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 12:20.14
20 14 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. PB 12:46.80
21 8 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 13:40.79
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNF
11 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNF
3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNF