Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy mladšího žactva v hale - OPEN

Praha - Stromovka (28. - 29. 2. 2024)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 28.2.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.14
2 Antonín NovákAntonín Novák 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 08.68
3 1 Filip KostrbelFilip Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.87
4 Samuel GadaletaSamuel Gadaleta 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.92
5 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09.01
6 Ondřej SlaměníkOndřej Slaměník 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.16
7 Daniel MatějkaDaniel Matějka 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 28.2.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednaříkDavid Bednařík 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.12
2 Jakub FischerJakub Fischer 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 08.67
3 6 Jáchym StöcklJáchym Stöckl 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 08.94
4 Tomáš KulíkTomáš Kulík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 09.00
5 Jakub JuzaJakub Juza 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.01
6 Vincent PecánekVincent Pecánek 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 09.04
7 Filip MachekFilip Machek 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 09.10
8 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 28.2.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DobalMartin Dobal 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.25
2 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 08.68
3 Jan KalousekJan Kalousek 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.73
4 8 Daniel ŘíhaDaniel Říha 12 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 8 PB 08.80
5 Antonín UrbanAntonín Urban 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.89
6 Šimon KlímaŠimon Klíma 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.00
MS Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.21
8 2 Tomáš KolaříkTomáš Kolařík 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 09.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 28.2.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CihlaJan Cihla 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 08.41
2 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.58
3 Matyáš RoušarMatyáš Roušar 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 09.12
4 Dominik LandštofDominik Landštof 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 09.25
5 3 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 09.30
6 Patrik BeranPatrik Beran 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 09.31
7 2 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 2 09.37
8 Adam MrzenaAdam Mrzena 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 28.2.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.12
2 Ondřej AdamOndřej Adam 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 09.32
3 3 Ondřej BehenskýOndřej Behenský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 09.38
4 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 09.38
5 Richard SlavíkRichard Slavík 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.63
6 Kryštof Adam KotrbaKryštof Adam Kotrba 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 28.2.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PolákMatěj Polák 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 PB 09.00
2 Richard HlaváčRichard Hlaváč 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.28
3 Maxmilián TupýMaxmilián Tupý 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 09.40
4 Mikuláš SkalníkMikuláš Skalník 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.41
5 7 Václav ŠenfelderVáclav Šenfelder 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.57
6 Jakub KlofáčJakub Klofáč 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.64
7 Alex MaurAlex Maur 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 09.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (st, 28.2.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CikánekJan Cikánek 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.10
2 Alfréd VlčekAlfréd Vlček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.35
3 Michael BěloušekMichael Běloušek 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 09.90
4 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 10.01
5 Jakub VálkaJakub Válka 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 10.03
6 Hynek HadravaHynek Hadrava 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.09
7 Ondřej SilovskýOndřej Silovský 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 10.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (st, 28.2.2024 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.45
2 5 Matyáš DubMatyáš Dub 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 10.28
3 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.57
4 Štěpán LysáčekŠtěpán Lysáček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.72
5 Kryštof RolincKryštof Rolinc 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.84
6 9 Aaryan BožacAaryan Božac 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 11.26
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednaříkDavid Bednařík 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 08.12
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.14
3 Martin DobalMartin Dobal 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.25
4 Jan CihlaJan Cihla 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 08.41
5 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.58
6 Jakub FischerJakub Fischer 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 08.67
7 Antonín NovákAntonín Novák 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 08.68
7 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 08.68
9 Jan KalousekJan Kalousek 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.73
10 8 Daniel ŘíhaDaniel Říha 12 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 8 PB 08.80
11 1 Filip KostrbelFilip Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 08.87
12 Antonín UrbanAntonín Urban 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.89
13 Samuel GadaletaSamuel Gadaleta 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.92
14 6 Jáchym StöcklJáchym Stöckl 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 08.94
15 Tomáš KulíkTomáš Kulík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 09.00
15 Šimon KlímaŠimon Klíma 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.00
15 Matěj PolákMatěj Polák 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 PB 09.00
18 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09.01
18 Jakub JuzaJakub Juza 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 09.01
20 Vincent PecánekVincent Pecánek 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 09.04
21 Filip MachekFilip Machek 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 09.10
21 Jan CikánekJan Cikánek 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.10
23 Matyáš RoušarMatyáš Roušar 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 09.12
23 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.12
25 Ondřej SlaměníkOndřej Slaměník 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.16
26 Daniel MatějkaDaniel Matějka 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.19
27 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.21
28 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.24
29 Dominik LandštofDominik Landštof 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 09.25
30 2 Tomáš KolaříkTomáš Kolařík 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 09.26
31 Richard HlaváčRichard Hlaváč 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.28
32 3 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 09.30
33 Patrik BeranPatrik Beran 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 09.31
34 Ondřej AdamOndřej Adam 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 09.32
35 Alfréd VlčekAlfréd Vlček 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.35
36 2 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 2 09.37
37 3 Ondřej BehenskýOndřej Behenský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 09.38
37 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 09.38
39 Maxmilián TupýMaxmilián Tupý 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 09.40
40 Mikuláš SkalníkMikuláš Skalník 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.41
41 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.45
42 7 Václav ŠenfelderVáclav Šenfelder 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.57
43 Richard SlavíkRichard Slavík 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 09.63
44 Jakub KlofáčJakub Klofáč 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.64
45 Kryštof Adam KotrbaKryštof Adam Kotrba 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.72
46 Adam MrzenaAdam Mrzena 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.77
47 Alex MaurAlex Maur 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 09.82
48 Michael BěloušekMichael Běloušek 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 09.90
49 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 10.01
50 Jakub VálkaJakub Válka 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 10.03
51 Hynek HadravaHynek Hadrava 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.09
52 5 Matyáš DubMatyáš Dub 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 10.28
53 Ondřej SilovskýOndřej Silovský 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 10.40
54 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.57
55 Štěpán LysáčekŠtěpán Lysáček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.72
56 Kryštof RolincKryštof Rolinc 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.84
57 9 Aaryan BožacAaryan Božac 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 11.26

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 28.2.2024 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 08.05
2 David BednaříkDavid Bednařík 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 08.11
3 Jan CihlaJan Cihla 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 SB 08.27
4 Martin DobalMartin Dobal 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.29
5 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.67
6 Antonín NovákAntonín Novák 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.69
7 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.69
8 Jakub FischerJakub Fischer 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 08.74
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 28.2.2024 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Daniel ŘíhaDaniel Říha 12 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 5 SB 08.62
2 Jan KalousekJan Kalousek 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.78
3 6 Jáchym StöcklJáchym Stöckl 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 SB 08.85
4 1 Filip KostrbelFilip Kostrbel 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.92
5 Antonín UrbanAntonín Urban 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.93
6 Samuel GadaletaSamuel Gadaleta 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.02
7 Matěj PolákMatěj Polák 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 09.12
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.32
2 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.50
3 Leona HodaňováLeona Hodaňová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 08.80
4 Tamara CherednychenkoTamara Cherednychenko 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.93
5 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.00
6 Veronika PoradováVeronika Poradová 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 SB 09.07
7 Berenika MajerováBerenika Majerová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 PB 09.11
8 Rebeka MarkoRebeka Marko 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 08.25
2 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.60
3 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.71
4 9 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 08.94
5 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.10
6 Anna KřenkováAnna Křenková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 09.15
7 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.16
8 7 Alice SosnováAlice Sosnová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.53
2 5 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.66
3 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.82
4 6 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.90
5 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.96
6 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.09
7 9 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.29
8 Emma LavalováEmma Lavalová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 08.40
2 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.73
3 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 08.79
4 5 Adéla AdamkováAdéla Adamková 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 08.82
5 Vanesa ErberováVanesa Erberová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 09.12
6 Jasmína DrholcováJasmína Drholcová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.14
7 9 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 09.18
8 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.51
2 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 08.78
3 5 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.83
4 Rozálie ValáškováRozálie Valášková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09.05
5 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
6 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 PB 09.30
7 Anna BíláAnna Bílá 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 09.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Adéla DouchováAdéla Douchová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.90
2 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 08.92
3 Zuzana FekarováZuzana Fekarová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 09.01
4 2 Zuzana KaňákováZuzana Kaňáková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.05
5 Sofia KrbecSofia Krbec 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 09.21
6 Sára Rodriguez CuestaSára Rodriguez Cuesta 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.32
7 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.34
8 Rebecca SvačinováRebecca Svačinová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 09.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura PiskováLaura Pisková 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 09.12
2 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 09.24
3 Tereza KoubkováTereza Koubková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 09.41
4 Natálie HlaváčováNatálie Hlaváčová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.54
5 Natálie KučerováNatálie Kučerová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.62
6 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.66
7 Nikol JílkováNikol Jílková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.78
8 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KřížkováNela Křížková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 09.26
2 Linda KvasničkováLinda Kvasničková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 09.37
3 Kateřina NerandžičováKateřina Nerandžičová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 09.41
4 Eva PupováEva Pupová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 SB 09.47
5 Sofia PotockáSofia Potocká 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 09.57
6 Jana KluganostováJana Kluganostová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.57
7 Lucie KocumováLucie Kocumová 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 09.64
8 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PřikrylováAnna Přikrylová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 08.99
2 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 09.33
3 Zuzana BublíkováZuzana Bublíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 09.46
4 Petra VejvodováPetra Vejvodová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 PB 09.47
5 Irena ZemanováIrena Zemanová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 09.49
6 Marie BlažkováMarie Blažková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.57
7 Lucie VokálováLucie Vokálová 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella VlčkováStella Vlčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.29
2 8 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 09.47
3 Elena VaňkováElena Vaňková 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 09.51
4 Hedvika PtáčkováHedvika Ptáčková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 09.54
5 Justýna PetrováJustýna Petrová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 09.57
6 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.68
7 Lilia GaaloulLilia Gaaloul 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol MaslerováNikol Maslerová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.16
2 Tereza HeinzTereza Heinz 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 09.37
3 Adéla PlochováAdéla Plochová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 09.42
4 Nikol KyvezhdiNikol Kyvezhdi 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 09.62
5 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.70
6 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.75
7 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.94
8 2 Eliška HradečnáEliška Hradečná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MusilováEma Musilová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.43
2 Beáta KalčíkováBeáta Kalčíková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.61
3 Laura ČapkováLaura Čapková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.74
4 Gabriela MatějkováGabriela Matějková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 09.80
5 Johana StrnadováJohana Strnadová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 09.81
6 Ella HrdinováElla Hrdinová 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.81
7 Eliška MarkováEliška Marková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.15
8 Kateřina RemešováKateřina Remešová 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 10.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beatrice TörökováBeatrice Töröková 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 09.32
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 09.55
3 Agáta DvořákováAgáta Dvořáková 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 09.59
4 Olga HudcováOlga Hudcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.61
5 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.89
6 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 09.97
7 Zdislava SeifertováZdislava Seifertová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.99
8 Jana OndřejčkováJana Ondřejčková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 14 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RozsypalováViktorie Rozsypalová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.77
2 Karolína SolárováKarolína Solárová 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 10.17
3 Ema BlažkováEma Blažková 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 10.17
4 Eva ReinováEva Reinová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 10.18
5 Michaela MajtnerováMichaela Majtnerová 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.30
6 Ema PaterováEma Paterová 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 10.37
7 Tereza ŠilhaváTereza Šilhavá 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 10.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofía BlancoSofía Blanco 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 09.56
2 Viola RůžičkováViola Růžičková 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.99
3 6 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 10.06
4 Nicol StrnadováNicol Strnadová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 10.09
5 Ema HrdinováEma Hrdinová 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 10.17
6 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 10.24
7 4 Amálie KuklíkováAmálie Kuklíková 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 10.41
8 Julie DaňhováJulie Daňhová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 10.63
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vivian Popko DěckáVivian Popko Děcká 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 10.17
2 5 Natálie VeverkováNatálie Veverková 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 10.19
3 Tereza LevínskáTereza Levínská 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 10.39
4 Mia KraucherMia Kraucher 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 10.67
5 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 10.70
6 Tereza GuttenováTereza Guttenová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 10.92
7 Hana RežnáHana Režná 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 7 PB 11.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 17 (st, 28.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LazarováTereza Lazarová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.82
2 Vanda KošařováVanda Košařová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.90
3 Viktoria GörtlerováViktoria Görtlerová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.43
4 Josefa DavidováJosefa Davidová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.47
5 Eliška BořkovcováEliška Bořkovcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 08.25
2 1 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.32
3 Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 08.40
4 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.50
5 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.51
6 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.53
7 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.60
8 5 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.66
9 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.71
10 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.73
11 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 08.78
12 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 08.79
13 Leona HodaňováLeona Hodaňová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 08.80
14 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 08.82
14 5 Adéla AdamkováAdéla Adamková 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 08.82
16 5 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.83
17 6 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.90
17 3 Adéla DouchováAdéla Douchová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.90
19 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 08.92
20 Tamara CherednychenkoTamara Cherednychenko 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.93
21 9 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 08.94
22 Julie KozlováJulie Kozlová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.96
23 Anna PřikrylováAnna Přikrylová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 08.99
24 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.00
25 Zuzana FekarováZuzana Fekarová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 09.01
26 Rozálie ValáškováRozálie Valášková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 09.05
26 2 Zuzana KaňákováZuzana Kaňáková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.05
28 Veronika PoradováVeronika Poradová 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 SB 09.07
29 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.09
29 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
31 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.10
32 Berenika MajerováBerenika Majerová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 PB 09.11
33 Vanesa ErberováVanesa Erberová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 09.12
33 Laura PiskováLaura Pisková 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 09.12
35 Rebeka MarkoRebeka Marko 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.14
35 Jasmína DrholcováJasmína Drholcová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.14
37 Anna KřenkováAnna Křenková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 09.15
38 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.16
38 Nikol MaslerováNikol Maslerová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.16
40 9 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 09.18
41 Sofia KrbecSofia Krbec 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 09.21
42 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 09.24
43 Nela KřížkováNela Křížková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 09.26
44 9 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.29
44 Stella VlčkováStella Vlčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.29
46 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 PB 09.30
47 7 Alice SosnováAlice Sosnová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.32
47 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.32
47 Sára Rodriguez CuestaSára Rodriguez Cuesta 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.32
47 Beatrice TörökováBeatrice Töröková 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 09.32
51 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 09.33
52 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.34
53 Linda KvasničkováLinda Kvasničková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 09.37
53 Tereza HeinzTereza Heinz 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 09.37
55 Emma LavalováEmma Lavalová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.39
56 Anna BíláAnna Bílá 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 09.40
57 Tereza KoubkováTereza Koubková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 09.41
57 Kateřina NerandžičováKateřina Nerandžičová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 09.41
59 Adéla PlochováAdéla Plochová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 09.42
60 Rebecca SvačinováRebecca Svačinová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 09.43
60 Ema MusilováEma Musilová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.43
62 Zuzana BublíkováZuzana Bublíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 09.46
63 Eva PupováEva Pupová 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 SB 09.47
63 Petra VejvodováPetra Vejvodová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 PB 09.47
63 8 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 09.47
66 Irena ZemanováIrena Zemanová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 09.49
67 Elena VaňkováElena Vaňková 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 09.51
68 Natálie HlaváčováNatálie Hlaváčová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.54
68 Hedvika PtáčkováHedvika Ptáčková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 09.54
70 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 09.55
71 Sofía BlancoSofía Blanco 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 09.56
72 Sofia PotockáSofia Potocká 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 09.57
72 Jana KluganostováJana Kluganostová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.57
72 Marie BlažkováMarie Blažková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.57
72 Justýna PetrováJustýna Petrová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 09.57
76 Agáta DvořákováAgáta Dvořáková 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 09.59
77 Beáta KalčíkováBeáta Kalčíková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.61
77 Olga HudcováOlga Hudcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.61
79 Natálie KučerováNatálie Kučerová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.62
79 Lucie VokálováLucie Vokálová 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.62
79 Nikol KyvezhdiNikol Kyvezhdi 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 09.62
82 Lucie KocumováLucie Kocumová 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 09.64
83 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.66
84 Ester HadačováEster Hadačová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.67
85 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.68
86 Sofie SmolíkováSofie Smolíková 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.70
87 Laura ČapkováLaura Čapková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.74
88 Nora HuňkováNora Huňková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.75
89 Viktorie RozsypalováViktorie Rozsypalová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.77
90 Nikol JílkováNikol Jílková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.78
91 Gabriela MatějkováGabriela Matějková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 09.80
92 Johana StrnadováJohana Strnadová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 09.81
92 Ella HrdinováElla Hrdinová 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.81
94 Tereza LazarováTereza Lazarová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.82
95 Lilia GaaloulLilia Gaaloul 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.83
96 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.84
97 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.89
98 Vanda KošařováVanda Košařová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.90
99 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.94
100 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 09.97
101 2 Eliška HradečnáEliška Hradečná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09.99
101 Zdislava SeifertováZdislava Seifertová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.99
101 Viola RůžičkováViola Růžičková 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 09.99
104 6 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 10.06
105 Jana OndřejčkováJana Ondřejčková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10.07
106 Nicol StrnadováNicol Strnadová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 10.09
107 Eliška MarkováEliška Marková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10.15
108 Karolína SolárováKarolína Solárová 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 10.17
108 Ema BlažkováEma Blažková 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 10.17
108 Ema HrdinováEma Hrdinová 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 10.17
108 Vivian Popko DěckáVivian Popko Děcká 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 10.17
112 Eva ReinováEva Reinová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 10.18
113 5 Natálie VeverkováNatálie Veverková 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 10.19
114 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 10.24
115 Michaela MajtnerováMichaela Majtnerová 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.30
116 Kateřina RemešováKateřina Remešová 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 10.34
117 Ema PaterováEma Paterová 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 10.37
118 Tereza LevínskáTereza Levínská 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 10.39
119 4 Amálie KuklíkováAmálie Kuklíková 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 10.41
120 Viktoria GörtlerováViktoria Görtlerová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.43
121 Josefa DavidováJosefa Davidová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.47
122 Julie DaňhováJulie Daňhová 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 10.63
123 Mia KraucherMia Kraucher 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 10.67
124 Veronika KopeckáVeronika Kopecká 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 10.70
125 Eliška BořkovcováEliška Bořkovcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.75
126 Tereza GuttenováTereza Guttenová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 10.92
127 Tereza ŠilhaváTereza Šilhavá 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 10.93
128 Hana RežnáHana Režná 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 7 PB 11.01

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 28.2.2024 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 SB 08.22
2 1 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.37
3 Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 SB 08.38
4 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.57
5 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 08.58
6 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.61
7 5 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 08.62
8 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.68
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 28.2.2024 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 08.65
2 Leona HodaňováLeona Hodaňová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 08.71
3 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 08.73
4 Barbora KubelkováBarbora Kubelková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 SB 08.76
5 5 Adéla AdamkováAdéla Adamková 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 SB 08.78
6 5 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 08.80
7 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.85
8 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 08.86
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 19.75
2 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 19.80
3 6 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 20.42
4 Marek RadaMarek Rada 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 20.62
5 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 21.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DobalMartin Dobal 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 20.78
2 Jakub FischerJakub Fischer 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 20.83
3 2 Adam Kajetán HajnýAdam Kajetán Hajný 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 PB 20.89
4 11 Matěj HarvaříkMatěj Harvařík 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 21.38
5 4 Marek HnykMarek Hnyk 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 21.39
6 4 Přemysl VichPřemysl Vich 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SoubustaJakub Soubusta 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 21.28
2 Marek BednářMarek Bednář 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 21.61
3 Daniel MatějkaDaniel Matějka 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 22.13
4 Filip MachekFilip Machek 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 22.26
5 Natanael ŠkoloudNatanael Školoud 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 22.28
6 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.83
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 22.17
2 Alex KrákoraAlex Krákora 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.39
3 8 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 22.43
4 7 Antonín KovářAntonín Kovář 11 ROAD2KONAROAD2KONA 5 PB 22.49
5 Vincent ChalupaVincent Chalupa 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 22.62
6 5 Ondřej JíraOndřej Jíra 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 22.94
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Václav ŠenfelderVáclav Šenfelder 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 22.81
2 Kryštof DvořákKryštof Dvořák 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 22.90
3 10 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 22.94
4 Adam JupaAdam Jupa 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 23.09
5 Lukáš PříhodaLukáš Příhoda 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.40
6 Štěpán ŽeníšekŠtěpán Ženíšek 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 23.50
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 22.42
2 9 Tomáš ForejtTomáš Forejt 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 22.60
3 2 Jakub ŠlamborJakub Šlambor 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 22.84
MS Tadeáš KurečajTadeáš Kurečaj 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 6 PB 23.03
5 3 František BuchtaFrantišek Buchta 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 23.29
6 Matěj MaryškaMatěj Maryška 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 23.51
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Hugo KeilwerthHugo Keilwerth 11 ROAD2KONAROAD2KONA 2 PB 22.79
2 7 Hubert SuchýHubert Suchý 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 22.80
3 3 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 23.09
4 Michael HavelMichael Havel 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 24.44
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HerštíkVít Herštík 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 23.83
2 6 Petr JirovskýPetr Jirovský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 24.60
3 David SchickDavid Schick 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 25.55
4 Štěpán LysáčekŠtěpán Lysáček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 27.41
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.51
2 4 Vojtěch VodenkaVojtěch Vodenka 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 24.20
3 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 26.05
4 5 Vojtěch JančákVojtěch Jančák 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 26.16
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 29.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 David PatákDavid Paták 12 ROAD2KONAROAD2KONA 3 22.74
2 Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.97
3 Erik WarausErik Waraus 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 27.30
Alexander KubotaAlexander Kubota 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 19.75
2 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 19.80
3 6 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 20.42
4 Marek RadaMarek Rada 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 20.62
5 Martin DobalMartin Dobal 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 20.78
6 Jakub FischerJakub Fischer 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 20.83
7 2 Adam Kajetán HajnýAdam Kajetán Hajný 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 PB 20.89
8 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 21.15
9 Jakub SoubustaJakub Soubusta 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 21.28
10 11 Matěj HarvaříkMatěj Harvařík 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 21.38
11 4 Marek HnykMarek Hnyk 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 21.39
12 Marek BednářMarek Bednář 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 21.61
13 4 Přemysl VichPřemysl Vich 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 22.09
14 Daniel MatějkaDaniel Matějka 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 22.13
15 9 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 22.17
16 Filip MachekFilip Machek 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 22.26
17 Natanael ŠkoloudNatanael Školoud 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 22.28
18 Alex KrákoraAlex Krákora 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.39
19 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 22.42
20 8 Jakub PřádaJakub Přáda 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 22.43
21 7 Antonín KovářAntonín Kovář 11 ROAD2KONAROAD2KONA 5 PB 22.49
22 9 Tomáš ForejtTomáš Forejt 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 22.60
23 Vincent ChalupaVincent Chalupa 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 22.62
24 8 David PatákDavid Paták 12 ROAD2KONAROAD2KONA 3 22.74
25 7 Hugo KeilwerthHugo Keilwerth 11 ROAD2KONAROAD2KONA 2 PB 22.79
26 7 Hubert SuchýHubert Suchý 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 22.80
27 7 Václav ŠenfelderVáclav Šenfelder 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 22.81
28 Ondřej BoušeOndřej Bouše 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.83
29 2 Jakub ŠlamborJakub Šlambor 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 22.84
30 Kryštof DvořákKryštof Dvořák 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 22.90
31 5 Ondřej JíraOndřej Jíra 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 22.94
31 10 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 22.94
33 Tadeáš KurečajTadeáš Kurečaj 12 AO MUSTANG při TJ HostiviceAO MUSTANG při TJ Hostivice 6 PB 23.03
34 Adam JupaAdam Jupa 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 23.09
34 3 Adam SoukupAdam Soukup 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 23.09
36 3 František BuchtaFrantišek Buchta 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 23.29
37 Lukáš PříhodaLukáš Příhoda 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 23.40
38 Štěpán ŽeníšekŠtěpán Ženíšek 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 23.50
39 Matěj MaryškaMatěj Maryška 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 23.51
39 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 23.51
41 Vít HerštíkVít Herštík 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 23.83
42 Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.97
43 4 Vojtěch VodenkaVojtěch Vodenka 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 24.20
44 Michael HavelMichael Havel 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 24.44
45 6 Petr JirovskýPetr Jirovský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 24.60
46 David SchickDavid Schick 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 25.55
47 Matyáš MusilMatyáš Musil 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 26.05
48 5 Vojtěch JančákVojtěch Jančák 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 26.16
49 Erik WarausErik Waraus 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 27.30
50 Štěpán LysáčekŠtěpán Lysáček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 27.41
Alexander KubotaAlexander Kubota 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DQ

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 20.09
2 1 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 20.34
3 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 20.55
4 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 20.94
5 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.24
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 20.89
2 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 21.09
3 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.38
4 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 21.38
5 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 21.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 21.52
2 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 21.67
3 2 Zuzana KaňákováZuzana Kaňáková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.04
4 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.27
5 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.32
6 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 23.83
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.65
2 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 21.89
3 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 22.01
4 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 22.10
5 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 22.34
6 Zuzana BublíkováZuzana Bublíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 22.75
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína Petra RekováKarolína Petra Reková 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 22.17
2 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 22.18
3 Adéla ŠikováAdéla Šiková 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 22.27
4 Filipa KönigováFilipa Königová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 22.74
5 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 22.86
6 Markéta MenclováMarkéta Menclová 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.02
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie DonathováJulie Donathová 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 22.53
2 Zuzana KulhánkováZuzana Kulhánková 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 23.04
3 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 23.17
4 Emma PařezováEmma Pařezová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 23.39
5 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.62
6 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 24.51
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 22.49
2 Alžběta CharousováAlžběta Charousová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.87
3 5 Julie PorubováJulie Porubová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 23.26
4 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 23.33
5 Laura PiskováLaura Pisková 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 23.49
6 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 22.92
2 1 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 23.18
3 Karolína ČejkováKarolína Čejková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 23.74
4 3 Klára KmochováKlára Kmochová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 23.77
5 Lucie KocumováLucie Kocumová 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 24.32
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 22.86
2 Olivie PacltováOlivie Pacltová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 22.98
3 11 Viktorie KacovskáViktorie Kacovská 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 23.27
4 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 23.61
5 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 PB 23.83
Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HeinzTereza Heinz 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 24.27
2 6 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 24.34
3 10 Sára PolišenskáSára Polišenská 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 24.67
4 Jana OndřejčkováJana Ondřejčková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 24.97
Linda DouděrováLinda Douděrová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 22.51
2 8 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 22.69
3 9 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.46
4 Eliška MarkováEliška Marková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.21
5 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 24.87
6 11 Anna KankrlíkováAnna Kankrlíková 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 25.17
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika MajerováBerenika Majerová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 22.41
2 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 23.07
3 Laura ČapkováLaura Čapková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.35
4 Natálie KučerováNatálie Kučerová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.51
Vivian Popko DěckáVivian Popko Děcká 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 DQ
Eliška BořkovcováEliška Bořkovcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (čt, 29.2.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta PetrákováŽaneta Petráková 11 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 2 22.23
2 6 Patricie BösePatricie Böse 12 ROAD2KONAROAD2KONA 5 23.04
3 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 23.08
4 Tereza LazarováTereza Lazarová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.26
5 Julie ZicklerováJulie Zicklerová 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 26.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 PB 20.09
2 1 Emily GajdošováEmily Gajdošová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 20.34
3 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 20.55
4 Alžběta VondřichováAlžběta Vondřichová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 20.89
5 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 20.94
6 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 21.09
7 Izabela GabrielIzabela Gabriel 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.24
8 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 21.38
8 Aina Zoly RemešAina Zoly Remeš 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 21.38
10 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 21.52
11 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 21.62
12 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 21.65
13 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 21.67
14 Ella Martina PetrásekElla Martina Petrásek 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 21.89
15 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 22.01
16 2 Zuzana KaňákováZuzana Kaňáková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.04
17 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 22.10
18 Karolína Petra RekováKarolína Petra Reková 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 22.17
19 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 22.18
20 Žaneta PetrákováŽaneta Petráková 11 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 2 22.23
21 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 22.27
21 Adéla ŠikováAdéla Šiková 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 22.27
23 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.32
24 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 22.34
25 Berenika MajerováBerenika Majerová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 22.41
26 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 22.49
27 10 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 22.51
28 Julie DonathováJulie Donathová 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 22.53
29 8 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 22.69
30 Filipa KönigováFilipa Königová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 22.74
31 Zuzana BublíkováZuzana Bublíková 11 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 22.75
32 Taya De SousaTaya De Sousa 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 22.86
32 Michaela KučerováMichaela Kučerová 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 22.86
34 Alžběta CharousováAlžběta Charousová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.87
35 Julie HejdováJulie Hejdová 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 22.92
36 Olivie PacltováOlivie Pacltová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 22.98
37 Markéta MenclováMarkéta Menclová 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.02
38 Zuzana KulhánkováZuzana Kulhánková 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 23.04
38 6 Patricie BösePatricie Böse 12 ROAD2KONAROAD2KONA 5 23.04
40 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 23.07
41 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 23.08
42 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 PB 23.17
43 1 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 23.18
44 5 Julie PorubováJulie Porubová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 23.26
45 11 Viktorie KacovskáViktorie Kacovská 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 23.27
46 Anna BrzkováAnna Brzková 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 23.33
47 Laura ČapkováLaura Čapková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.35
48 Emma PařezováEmma Pařezová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 23.39
49 9 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.46
50 Laura PiskováLaura Pisková 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 23.49
51 Natálie KučerováNatálie Kučerová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.51
52 Jana PivoňkováJana Pivoňková 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 23.61
53 Ella KervitcerováElla Kervitcerová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 23.62
54 Karolína ČejkováKarolína Čejková 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 23.74
55 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 23.77
55 3 Klára KmochováKlára Kmochová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 23.77
57 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 23.83
57 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 PB 23.83
59 Eliška MarkováEliška Marková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.21
60 Tereza LazarováTereza Lazarová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.26
61 Tereza HeinzTereza Heinz 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 24.27
62 Lucie KocumováLucie Kocumová 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 24.32
63 6 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 24.34
64 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 24.51
65 10 Sára PolišenskáSára Polišenská 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 24.67
66 Gabriela KarbanováGabriela Karbanová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 24.87
67 Jana OndřejčkováJana Ondřejčková 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 24.97
68 11 Anna KankrlíkováAnna Kankrlíková 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 25.17
69 Julie ZicklerováJulie Zicklerová 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 26.07
Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Linda DouděrováLinda Douděrová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DQ
Vivian Popko DěckáVivian Popko Děcká 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 DQ
Eliška BořkovcováEliška Bořkovcová 12 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 DQ

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 29.2.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:20.88
2 3 Štěpán PelechŠtěpán Pelech 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:24.66
3 1 Matyáš DominMatyáš Domin 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 2:25.18
4 9 Jakub ŠoulaJakub Šoula 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:26.04
MS 10 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:27.04
6 4 Marian KvasničkaMarian Kvasnička 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:29.94
7 7 Antonín KovářAntonín Kovář 11 ROAD2KONAROAD2KONA PB 2:31.95
8 8 David PatákDavid Paták 12 ROAD2KONAROAD2KONA 2:37.39
9 2 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 2:39.30
10 8 Jonáš BerglJonáš Bergl 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:44.52
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 29.2.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 2:39.26
2 11 Hugo PuškařHugo Puškař 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2:40.35
3 2 Ondřej BarešOndřej Bareš 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 2:41.55
4 3 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 2:41.90
5 11 Matyáš HolubMatyáš Holub 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2:42.42
6 6 Ondřej ČerychOndřej Čerych 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:42.67
7 9 Tomáš ForejtTomáš Forejt 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2:42.71
8 7 Hugo KeilwerthHugo Keilwerth 11 ROAD2KONAROAD2KONA 2:43.97
9 4 David HavelkaDavid Havelka 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.48
10 5 Oliver KrejčíOliver Krejčí 12 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:45.16
11 10 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:55.98
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 29.2.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Lukáš HrobskýLukáš Hrobský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 2:40.86
2 12 Vojtěch ČerychVojtěch Čerych 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:41.68
3 8 Michal LibraMichal Libra 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.58
4 2 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:48.94
5 9 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2:49.76
6 7 Erik ZýkaErik Zýka 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2:52.15
7 5 Ondřej JíraOndřej Jíra 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.24
8 11 Patrik KoutnýPatrik Koutný 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2:53.54
9 6 Matyáš HouškaMatyáš Houška 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... PB 2:53.66
10 10 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2:55.19
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (čt, 29.2.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Lukáš SeemanLukáš Seeman 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.38
2 8 Richard HégerRichard Héger 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:04.20
3 4 Vojtěch VodenkaVojtěch Vodenka 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... PB 3:04.74
4 5 Matyáš DubMatyáš Dub 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 3:06.64
5 2 Petr LánskýPetr Lánský 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:07.62
6 10 Ondřej BendaOndřej Benda 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:10.15
7 1 Samuel SmetanaSamuel Smetana 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:12.67
8 3 František BuchtaFrantišek Buchta 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:16.58
9 9 Eliáš VyhlídalEliáš Vyhlídal 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:24.70
Celkem 9 závodníků
Běh 05 (čt, 29.2.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:40.36
2 2 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 2:43.83
3 3 Ondřej BehenskýOndřej Behenský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:46.93
4 7 Matyáš PejsarMatyáš Pejsar 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:58.61
5 6 Petr JirovskýPetr Jirovský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... PB 2:59.75
6 8 Eliáš ZelenohorskýEliáš Zelenohorský 12 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3:03.54
7 9 Vojtěch HiršlVojtěch Hiršl 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:04.66
8 1 Pavel NevolePavel Nevole 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:11.03
9 1 Jan DraboňJan Draboň 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:11.06
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Maxim StrangmüllerMaxim Strangmüller 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:20.88
2 3 Štěpán PelechŠtěpán Pelech 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:24.66
3 1 Matyáš DominMatyáš Domin 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 2:25.18
4 9 Jakub ŠoulaJakub Šoula 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:26.04
5 10 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:27.04
6 4 Marian KvasničkaMarian Kvasnička 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:29.94
7 7 Antonín KovářAntonín Kovář 11 ROAD2KONAROAD2KONA PB 2:31.95
8 8 David PatákDavid Paták 12 ROAD2KONAROAD2KONA 2:37.39
9 3 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 2:39.26
10 2 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 2:39.30
11 11 Hugo PuškařHugo Puškař 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2:40.35
12 4 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:40.36
13 1 Lukáš HrobskýLukáš Hrobský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 2:40.86
14 2 Ondřej BarešOndřej Bareš 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. PB 2:41.55
15 12 Vojtěch ČerychVojtěch Čerych 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:41.68
16 3 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 2:41.90
17 11 Matyáš HolubMatyáš Holub 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2:42.42
18 6 Ondřej ČerychOndřej Čerych 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:42.67
19 9 Tomáš ForejtTomáš Forejt 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2:42.71
20 2 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 2:43.83
21 7 Hugo KeilwerthHugo Keilwerth 11 ROAD2KONAROAD2KONA 2:43.97
22 4 David HavelkaDavid Havelka 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.48
23 8 Jonáš BerglJonáš Bergl 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:44.52
24 5 Oliver KrejčíOliver Krejčí 12 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:45.16
25 8 Michal LibraMichal Libra 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.58
26 3 Ondřej BehenskýOndřej Behenský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:46.93
27 2 Metoděj NovákMetoděj Novák 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:48.94
28 9 Rafael NovákRafael Novák 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2:49.76
29 7 Erik ZýkaErik Zýka 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2:52.15
30 5 Ondřej JíraOndřej Jíra 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.24
31 11 Patrik KoutnýPatrik Koutný 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2:53.54
32 6 Matyáš HouškaMatyáš Houška 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... PB 2:53.66
33 10 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2:55.19
34 10 Nero BarcenaNero Barcena 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:55.98
35 7 Matyáš PejsarMatyáš Pejsar 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:58.61
36 6 Petr JirovskýPetr Jirovský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... PB 2:59.75
37 7 Lukáš SeemanLukáš Seeman 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.38
38 8 Eliáš ZelenohorskýEliáš Zelenohorský 12 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3:03.54
39 8 Richard HégerRichard Héger 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:04.20
40 9 Vojtěch HiršlVojtěch Hiršl 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:04.66
41 4 Vojtěch VodenkaVojtěch Vodenka 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... PB 3:04.74
42 5 Matyáš DubMatyáš Dub 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 3:06.64
43 2 Petr LánskýPetr Lánský 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:07.62
44 10 Ondřej BendaOndřej Benda 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:10.15
45 1 Pavel NevolePavel Nevole 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:11.03
46 1 Jan DraboňJan Draboň 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:11.06
47 1 Samuel SmetanaSamuel Smetana 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:12.67
48 3 František BuchtaFrantišek Buchta 12 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:16.58
49 9 Eliáš VyhlídalEliáš Vyhlídal 12 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:24.70

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 29.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:23.15
2 2 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 2:29.23
3 6 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:31.47
4 4 Kateřina DandováKateřina Dandová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2:31.49
5 1 Eda ÖnerEda Öner 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 2:32.92
MS 3 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 2:34.72
MS 8 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:37.33
8 10 Viktorie BřendováViktorie Břendová 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2:38.89
MS 4 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 2:41.27
10 7 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.86
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 29.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Klára Luisa KovaříkováKlára Luisa Kovaříková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 2:40.50
2 11 Žofie BlahůtováŽofie Blahůtová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2:42.14
3 9 Anežka KrouskáAnežka Krouská 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. PB 2:42.49
4 2 Sofie ErbsováSofie Erbsová 11 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2:42.84
5 5 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:43.46
6 6 Patricie BösePatricie Böse 12 ROAD2KONAROAD2KONA PB 2:43.88
7 1 Eliška KotroušováEliška Kotroušová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 2:48.16
8 7 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:49.07
9 9 Tereza MelicherčíkováTereza Melicherčíková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:49.92
10 9 Viola JiráskováViola Jirásková 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.43
11 3 Elly HaltufováElly Haltufová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:53.72
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 29.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Alice ČermákováAlice Čermáková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 2:46.83
2 2 Olga BašusováOlga Bašusová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 2:49.81
3 7 Alice SosnováAlice Sosnová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:52.34
4 5 Markéta JičínskáMarkéta Jičínská 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 2:52.41
5 11 Olívie ŠauerováOlívie Šauerová 11 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 2:53.03
6 10 Anna KrausováAnna Krausová 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2:54.06
7 9 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.39
8 6 Natálie SalomonováNatálie Salomonová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:55.76
9 8 Veronika KučerováVeronika Kučerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 2:57.90
10 3 Klára KmochováKlára Kmochová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 2:58.04
5 Julie PorubováJulie Porubová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (čt, 29.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Aneta DoležalováAneta Doležalová 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 2:55.88
2 7 Nela DobalováNela Dobalová 11 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2:57.70
3 9 Laura JansováLaura Jansová 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 3:03.14
4 3 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁ z. s.ATLETIK RUDNÁ z. s. 3:04.58
5 2 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:05.01
6 8 Klára VaňkováKlára Vaňková 12 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 3:08.98
7 5 Klára KrálkováKlára Králková 12 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 3:09.43
8 10 Sára PolišenskáSára Polišenská 11 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 3:10.58
9 11 Viktorie KacovskáViktorie Kacovská 12 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:10.78
10 6 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:12.23
11 4 Amálie KuklíkováAmálie Kuklíková 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. PB 3:13.18
Celkem 11 závodníků
Běh 05 (čt, 29.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Eliška HradečnáEliška Hradečná 12 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:52.14
2 3 Sophie OrfánusováSophie Orfánusová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:53.14
3 10 Magdaléna DrbohlavováMagdaléna Drbohlavová 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:58.40
4 1 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:01.18
5 8 Isabella SvatoňIsabella Svatoň 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3:04.54
6 5 Natálie VeverkováNatálie Veverková 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:06.97
7 9 Magdaléna BílkováMagdaléna Bílková 12 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:09.12
8 7 Magdalena LálováMagdalena Lálová