Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor dorostu a st. žactva Ústeckého kraje

Praha - Strahov (3. 2. 2024)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.24 q
2 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 07.53 q
3 David JuhásDavid Juhás 06 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 5 07.70 q
4 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 08.37
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2024 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 4 07.31 q
2 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 07.59 q
3 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.65 q
4 Jan ZikmundJan Zikmund 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 07.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.24 q
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 4 07.31 q
3 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 07.53 q
4 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 07.59 q
5 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.65 q
6 David JuhásDavid Juhás 06 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 5 07.70 q
7 Jan ZikmundJan Zikmund 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 07.76
8 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 3 SB 08.37

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.25
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 3 SB 07.28
3 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 07.54
4 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.58
5 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.67
6 David JuhásDavid Juhás 06 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 1 07.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 SB 07.05
2 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 SB 07.08
3 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 SB 07.14
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 2 SB 07.33
5 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 SB 07.33
6 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 SB 07.40
Poznámky:
Jelínek 7.337 Král 7.338
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 07.24 q
2 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 07.69
3 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 07.81
4 David OndřejDavid Ondřej 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 08.08
5 9 David MarvanDavid Marvan 08 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 6 PB 08.34
MS Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 07.23 q
2 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.03
3 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 08.06
4 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.44
MS Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 4 07.38 q
2 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 07.43 q
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 07.52
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 07.58
5 Meshal AbdanMeshal Abdan 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 07.67
6 Michal DvořákMichal Dvořák 08 AK BílinaAK Bílina 6 PB 08.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.52
2 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK BílinaAK Bílina 1 07.63
3 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.66
4 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 2 08.12
MS Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 07.52
Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 3 07.55
2 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.89
3 Albert MüllerAlbert Müller 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 07.96
MS David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 07.29
MS Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 07.75
MS Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 3.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 07.22 q
2 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 07.49 q
3 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.04
4 Jakub HavlátJakub Havlát 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.86
MS Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 07.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 07.22 q
2 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 07.23 q
3 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 07.24 q
4 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 07.29
5 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 4 07.38 q
6 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 07.41
7 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 07.43 q
8 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 07.49 q
9 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 07.52
9 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.52
9 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 07.52
12 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 07.53
13 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 3 07.55
14 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 07.58
15 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK BílinaAK Bílina 1 07.63
16 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.66
17 Meshal AbdanMeshal Abdan 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 07.67
18 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 SB 07.69
19 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 07.75
20 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 07.81
20 Adam KřižkaAdam Křižka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.81
22 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.89
23 Albert MüllerAlbert Müller 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 07.96
24 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.03
25 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK BílinaAK Bílina 3 08.04
26 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 08.06
26 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.06
28 David OndřejDavid Ondřej 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 08.08
29 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 2 08.12
30 Michal DvořákMichal Dvořák 08 AK BílinaAK Bílina 6 PB 08.33
31 9 David MarvanDavid Marvan 08 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 6 PB 08.34
32 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.44
33 Jakub HavlátJakub Havlát 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.86
Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 DQ

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 07.80 q
2 David UlrychDavid Ulrych 10 AK MostAK Most 2 08.41
3 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 5 08.54
4 Tomáš BrabecTomáš Brabec 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.64
5 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 08.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 SB 07.89 q
2 Jakub SmažíkJakub Smažík 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.38
3 Matěj KlitschMatěj Klitsch 10 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 08.55
4 Jan SemrádJan Semrád 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.03
5 6 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 09.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vašík Le HoangVašík Le Hoang 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.87 q
2 3 Kryštof MajerKryštof Majer 09 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 5 08.38
3 2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 08.76
4 8 Ondřej NovákOndřej Novák 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.91
5 Daniel ŠumaDaniel Šuma 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 3.2.2024 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 08.05 q
2 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 08.14 q
3 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 08.16 q
4 Fabián HandlířFabián Handlíř 10 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 08.29
5 Adam FuniokAdam Funiok 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 08.42
6 Viktor Jan HloušekViktor Jan Hloušek 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.05
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 07.80 q
2 Vašík Le HoangVašík Le Hoang 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.87 q
3 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 SB 07.89 q
4 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 08.05 q
5 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 08.14 q
6 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 08.16 q
7 Fabián HandlířFabián Handlíř 10 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 08.29
8 Jakub SmažíkJakub Smažík 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.38
8 3 Kryštof MajerKryštof Majer 09 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 5 08.38
10 David UlrychDavid Ulrych 10 AK MostAK Most 2 08.41
11 Adam FuniokAdam Funiok 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 08.42
12 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 5 08.54
13 Matěj KlitschMatěj Klitsch 10 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 08.55
14 Tomáš BrabecTomáš Brabec 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.64
15 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 08.76
15 2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 08.76
17 8 Ondřej NovákOndřej Novák 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.91
18 Jan SemrádJan Semrád 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 09.03
19 Daniel ŠumaDaniel Šuma 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 09.05
19 Viktor Jan HloušekViktor Jan Hloušek 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.05
21 6 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 09.52

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 07.65
2 Vašík Le HoangVašík Le Hoang 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 07.68
3 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 SB 07.89
4 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 08.05
5 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 08.13
6 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 SB 08.05
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 SB 08.24
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 SB 08.82
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 08.93
5 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 6 09.21
6 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK BílinaAK Bílina 1 SB 09.32
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 SB 08.14 q
2 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.86 q
3 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK BílinaAK Bílina 5 09.39 q
4 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 09.42
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2024 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.40 q
2 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.96 q
3 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 09.17 q
Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 SB 08.14 q
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.40 q
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.86 q
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.96 q
5 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 09.17 q
6 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK BílinaAK Bílina 5 09.39 q
7 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 09.42
Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 4 DQ

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.19 q
2 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.57
3 Ada BoudníkováAda Boudníková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.81
4 Leontýna StehlíkováLeontýna Stehlíková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 07.95 q
2 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 08.06 q
3 2 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 08.29
4 Kateřina VítováKateřina Vítová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 08.69
5 Ema PlzákováEma Plzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.2.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 SB 08.17 q
2 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 08.27
3 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.87
4 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 09.10
5 Anna VeseláAnna Veselá 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 10.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 3.2.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 PB 08.07 q
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 08.12 q
3 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 5 08.40
4 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 08.43
5 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 3.2.2024 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 08.23
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 08.41
3 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 SB 08.75
4 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.86
MS Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 07.95 q
2 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 08.06 q
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 PB 08.07 q
4 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 08.12 q
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 SB 08.17 q
6 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.19 q
7 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 08.23
8 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 08.27
9 2 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 08.29
10 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 5 08.40
11 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 08.41
12 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 08.43
13 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.57
14 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.58
15 Kateřina VítováKateřina Vítová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 08.69
16 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 SB 08.75
17 Ada BoudníkováAda Boudníková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.81
18 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 08.85
19 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.86
20 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.87
21 Ema PlzákováEma Plzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.95
22 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 09.10
23 Leontýna StehlíkováLeontýna Stehlíková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.28
24 Anna VeseláAnna Veselá 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 10.10

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 07.94
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 5 SB 08.03
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 6 SB 08.04
4 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.10
5 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 SB 08.11
6 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.22
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 09.04
2 Kristina SobotováKristina Sobotová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.20
3 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová 10 ASK DěčínASK Děčín 4 09.39
MS Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 07.89
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 08.11 q
2 Veronika NěmečkováVeronika Němečková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.93
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 10 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 09.30
4 Sabina IljukováSabina Iljuková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 10.47
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Svetlana Maximovna PleskachSvetlana Maximovna Pleskach 09 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 5 08.83
2 Tereza BauerováTereza Bauerová 09 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 2 09.43
3 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.43
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.37 q
2 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.73
3 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 08.77
4 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK MostAK Most 3 09.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 4 08.43 q
2 Zuzana KrištofováZuzana Krištofová 09 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 08.86
3 Adéla VosmikováAdéla Vosmiková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.92
4 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 09 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 09.99
5 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 10.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.26 q
2 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.17
3 Karolína TicháKarolína Tichá 10 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 2 09.21
4 Anna KarlovcováAnna Karlovcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 09.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.68
2 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.02
3 Emma KučerováEmma Kučerová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 09.27
MS Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.44
MS Klaudie FejfarováKlaudie Fejfarová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.79
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.27 q
2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.35 q
3 Klára ČmejlováKlára Čmejlová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 08.79
4 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.85
5 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 09.01
6 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 08.70
2 4 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 08.76
3 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.85
4 4 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 08.90
5 Barbora ChmelíkováBarbora Chmelíková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.10
MS Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 5 PB 08.45
2 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 4 SB 08.50
3 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.58
4 2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 3 PB 08.64
5 Dorota SrpováDorota Srpová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.70
6 Tereza TurkováTereza Turková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 3.2.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 4 08.61
2 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.65
3 1 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 6 PB 09.27
4 Lucie FantováLucie Fantová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.52
5 Sofie ČernohorskáSofie Černohorská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.99
6 Ellen SimetováEllen Simetová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 10.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 07.89
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 08.11 q
3 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.22
4 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.26 q
5 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.27 q
6 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.35 q
7 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 08.37 q
8 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 4 08.43 q
9 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.44
10 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 5 PB 08.45
11 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 08.48
12 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK BílinaAK Bílina 4 SB 08.50
13 Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.57
14 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.58
15 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 4 08.61
16 2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 3 PB 08.64
17 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.65
18 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.68
19 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 08.70
19 Dorota SrpováDorota Srpová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.70
21 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 08.73
22 4 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 08.76
23 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 08.77
24 Klaudie FejfarováKlaudie Fejfarová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.79
24 Klára ČmejlováKlára Čmejlová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 08.79
26 Svetlana Maximovna PleskachSvetlana Maximovna Pleskach 09 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 5 08.83
27 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.85
27 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.85
29 Zuzana KrištofováZuzana Krištofová 09 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 08.86
30 4 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 08.90
31 Adéla VosmikováAdéla Vosmiková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.92
32 Veronika NěmečkováVeronika Němečková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.93
33 Tereza TurkováTereza Turková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.96
34 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 09.01
35 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.02
35 Rozálie MiklošováRozálie Miklošová 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.02
37 Barbora ZedníkováBarbora Zedníková 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 09.04
38 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK MostAK Most 3 09.08
39 Barbora ChmelíkováBarbora Chmelíková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.10
40 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.17
41 Kristina SobotováKristina Sobotová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.20
42 Karolína TicháKarolína Tichá 10 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 2 09.21
43 Emma KučerováEmma Kučerová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 09.27
43 1 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 6 PB 09.27
45 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 10 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 09.30
46 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová 10 ASK DěčínASK Děčín 4 09.39
46 Anna KarlovcováAnna Karlovcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 09.39
48 Tereza BauerováTereza Bauerová 09 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 2 09.43
48 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK BílinaAK Bílina 3 09.43
50 Lucie FantováLucie Fantová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.52
51 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 09 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 09.99
51 Sofie ČernohorskáSofie Černohorská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.99
53 Ellen SimetováEllen Simetová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 10.07
54 Sabina IljukováSabina Iljuková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 10.47
55 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 10.52

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.2.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 08.09
2 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 08.14
3 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 SB 08.22
4 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 SB 08.27
5 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 SB 08.35
6 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 1 08.58
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 18.58
2 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 19.21
3 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 21.13
4 Daniel ŠumaDaniel Šuma 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21.92
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 18.49
2 1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 18.52
3 Vašík Le HoangVašík Le Hoang 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 18.74
4 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 1 PB 19.40
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 19.62
2 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 20.14
3 Jan PřibylJan Přibyl 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 21.07
4 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 22.38
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 3.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis AlinčeDenis Alinče 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 20.39
2 Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 21.06
3 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 4 PB 21.18
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 3.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David UlrychDavid Ulrych 10 AK MostAK Most 1 19.77
2 Matěj KlitschMatěj Klitsch 10 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 20.56
3 Jan SemrádJan Semrád 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 21.61
4 Tomáš BrabecTomáš Brabec 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 21.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 18.49
2 1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 18.52
3 Martin HakalaMartin Hakala 09 AK BílinaAK Bílina 2 PB 18.58
4 Vašík Le HoangVašík Le Hoang 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 18.74
5 Filip ZikaFilip Zika 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 19.21
6 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 1 PB 19.40
7 Lukáš MaixnerLukáš Maixner 09 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 19.62
8 David UlrychDavid Ulrych 10 AK MostAK Most 1 19.77
9 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 20.14
10 Denis AlinčeDenis Alinče 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 20.39
11 Matěj KlitschMatěj Klitsch 10 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 20.56
12 Matyáš ŠtíchaMatyáš Štícha 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 21.06
13 Jan PřibylJan Přibyl 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 21.07
14 Matyáš PicekMatyáš Picek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 21.13
15 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK MostAK Most 4 PB 21.18
16 Jan SemrádJan Semrád 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 21.61
17 Tomáš BrabecTomáš Brabec 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 21.91
18 Daniel ŠumaDaniel Šuma 10 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21.92
19 Tim VaňkátTim Vaňkát 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 22.38

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 20.67
2 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 21.38
3 Elli PolívkováElli Polívková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 22.01
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 20.37
2 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3 PB 20.50
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 21.39
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 19.69
2 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 19.80
3 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 4 SB 19.81
4 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 19.93
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 2 PB 20.60
2 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 4 PB 20.73
3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 21.62
4 Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 22.04
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 4 PB 21.30
2 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 21.48
3 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 22.08
4 Kateřina WagnerováKateřina Wagnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 PB 22.34
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Nela ŠípkováNela Šípková 10 AK ŽatecAK Žatec 2 21.14
2 6 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 21.75
3 Lucie FantováLucie Fantová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 23.83
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.10
2 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 22.70
3 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 22.78
4 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 22.83
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna PermanováLeontýna Permanová 09 AK MostAK Most 3 21.82
2 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK MostAK Most 4 PB 21.89
3 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.65
4 Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 22.87
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 10 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 23.57
2 Ellen SimetováEllen Simetová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.33
3 Anna CapkováAnna Capková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 24.49
4 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 09 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 24.94
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 2 21.43
2 Kristýna ŠkrobováKristýna Škrobová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.69
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 4 PB 23.82
4 Tereza BradáčováTereza Bradáčová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 24.37
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Svetlana Maximovna PleskachSvetlana Maximovna Pleskach 09 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 2 22.65
2 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová 10 ASK DěčínASK Děčín 1 23.36
3 Sofie ČernohorskáSofie Černohorská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.31
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VopravilováNatálie Vopravilová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 22.26
2 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 22.36
3 Tereza BauerováTereza Bauerová 09 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 1 22.61
4 Emma KučerováEmma Kučerová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.20
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VosmikováAdéla Vosmiková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21.84
2 2 Natálie HradeckáNatálie Hradecká 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 21.96
3 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 23.81
4 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 28.06
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.92
MS Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 19.06
MS Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 19.80
MS Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 19.96
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 21.54
2 Karolína TicháKarolína Tichá 10 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 1 22.45
3 Edit HochmanováEdit Hochmanová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 22.63
4 Viktorie MěrkováViktorie Měrková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 24.04
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 3.2.2024 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.26
MS Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 20.36
MS Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 20.61
MS Klaudie FejfarováKlaudie Fejfarová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 21.17
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.92
2 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 19.06
3 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 19.69
4 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 19.80
4 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 19.80
6 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 4 SB 19.81
7 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 19.93
8 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 19.96
9 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 20.26
10 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 20.36
11 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 20.37
12 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3 PB 20.50
13 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 2 PB 20.60
14 Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 20.61
15 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 20.67
16 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 4 PB 20.73
17 8 Nela ŠípkováNela Šípková 10 AK ŽatecAK Žatec 2 21.14
18 Klaudie FejfarováKlaudie Fejfarová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 21.17
19 Ludmila ŠvecováLudmila Švecová 10 AK BílinaAK Bílina 4 PB 21.30
20 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 21.38
21 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 21.39
22 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 2 21.43
23 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 21.48
24 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 21.54
25 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 21.62
26 6 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 21.75
27 Leontýna PermanováLeontýna Permanová 09 AK MostAK Most 3 21.82
28 Adéla VosmikováAdéla Vosmiková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 21.84
29 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK MostAK Most 4 PB 21.89
30 2 Natálie HradeckáNatálie Hradecká 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 21.96
31 Elli PolívkováElli Polívková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 22.01
32 Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 22.04
33 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 22.08
34 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.10
35 Natálie VopravilováNatálie Vopravilová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 22.26
36 Kateřina WagnerováKateřina Wagnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 PB 22.34
37 Nicol ZahoříkováNicol Zahoříková 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 22.36
38 Karolína TicháKarolína Tichá 10 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 1 22.45
39 Tereza BauerováTereza Bauerová 09 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 1 22.61
40 Edit HochmanováEdit Hochmanová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 22.63
41 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.65
41 Svetlana Maximovna PleskachSvetlana Maximovna Pleskach 09 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 2 22.65
43 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 22.70
44 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 22.78
45 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 22.83
46 Eliška ZvěřinováEliška Zvěřinová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 22.87
47 Emma KučerováEmma Kučerová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.20
48 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová 10 ASK DěčínASK Děčín 1 23.36
49 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 10 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 23.57
50 Kristýna ŠkrobováKristýna Škrobová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.69
51 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK BílinaAK Bílina 3 PB 23.81
52 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 4 PB 23.82
53 Lucie FantováLucie Fantová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 23.83
54 Viktorie MěrkováViktorie Měrková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 24.04
55 Ellen SimetováEllen Simetová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.33
56 Tereza BradáčováTereza Bradáčová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 24.37
57 Anna CapkováAnna Capková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 24.49
58 Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 09 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 24.94
59 Sofie ČernohorskáSofie Černohorská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.31
60 Marie SlaměníkováMarie Slaměníková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 28.06

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.89
2 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 23.95
3 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.52
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 4 23.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 24.81
2 Jan ZikmundJan Zikmund 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.84
3 David JuhásDavid Juhás 06 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 4 24.94
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.89
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 4 23.02
3 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 23.95
4 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.52
5 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 24.81
6 Jan ZikmundJan Zikmund 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.84
7 David JuhásDavid Juhás 06 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 4 24.94

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 22.77
2 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 23.26
3 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 23.38
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 23.55
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 23.80
3 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.22
4 Albert MüllerAlbert Müller 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 26.27
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 23.60
MS Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 24.90
MS Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.46
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 24.48
2 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 25.72
Jan HavelkaJan Havelka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 16.7.1
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.14
2 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK BílinaAK Bílina 3 25.59
3 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 25.63
4 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 1 26.99
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 23.77
2 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 25.77
3 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.15
4 David OndřejDavid Ondřej 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 26.25
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 3.2.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 4 PB 24.93
2 Meshal AbdanMeshal Abdan 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 25.35
3 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 26.31
4 Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 28.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 22.77
2 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 23.26
3 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 23.38
4 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 23.55
5 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 23.60
6 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 23.77
7 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 23.80
8 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.22
9 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 24.48
10 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 24.90
11 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 4 PB 24.93
12 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.14
13 Meshal AbdanMeshal Abdan 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 25.35
14 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.46
15 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK BílinaAK Bílina 3 25.59
16 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 25.63
17 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 25.72
18 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 25.77
19 Lukáš KandlLukáš Kandl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.15
20 David OndřejDavid Ondřej 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 26.25
21 Albert MüllerAlbert Müller 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 26.27
22 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 26.31
23 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 1 26.99
24 Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 28.39
Jan HavelkaJan Havelka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 DQ

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 26.42
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 4 27.37
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 28.01
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 29.76
2 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 30.34
3 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 31.11
4 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK BílinaAK Bílina 1 31.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 26.42
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 4 27.37
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 28.01
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 29.76
5 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 30.34
6 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 31.11
7 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK BílinaAK Bílina 1 31.50

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 PB 26.23
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 26.69
3 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 SB 27.26
4 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 27.41
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 26.54
2 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 4 PB 28.45
3 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 1 PB 29.62
4 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 29.76
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema PlzákováEma Plzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.83
2 Kateřina VítováKateřina Vítová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 29.97
3 Ada BoudníkováAda Boudníková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 30.16
4 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 31.14
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 3.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 27.85
2 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 28.46
3 Marie MartiškováMarie Martišková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 29.17
4 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 29.71
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 3.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 PB 28.00
2 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 4 28.43
3 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.60
4 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 29.82
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 3.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 1 31.79
MS Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 27.71
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 29.28
MS Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 29.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 PB 26.23
2 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 26.54
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 26.69
4 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 SB 27.26
5 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 27.41
6 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 27.71
7 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 27.85
8 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 PB 28.00
9 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 4 28.43
10 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 4 PB 28.45
11 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 28.46
12 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.60
13 Marie MartiškováMarie Martišková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 29.17
14 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 29.28
15 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 29.50
16 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 1 PB 29.62
17 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 29.71
18 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 29.76
19 Karolína PrincováKarolína Princová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 29.82
20 Ema PlzákováEma Plzáková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.83
21 Kateřina VítováKateřina Vítová 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 29.97
22 Ada BoudníkováAda Boudníková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 30.16
23 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 31.14
24 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 1 31.79

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fabián HandlířFabián Handlíř 10 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 42.26
2 Pavel SmekPavel Smek 10 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 3 PB 44.39
3 Filip RůžekFilip Růžek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 45.61
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 4 45.10
2 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 47.21
MS Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 41.17
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 41.17
2 Fabián HandlířFabián Handlíř 10 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 42.26
3 Pavel SmekPavel Smek 10 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 3 PB 44.39
4 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 4 45.10
5 Filip RůžekFilip Růžek 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 45.61
6 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 47.21

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 4 43.05
2 Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 3 46.30
3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 48.10
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 44.01
2 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 46.53
3 Leontýna PermanováLeontýna Permanová 09 AK MostAK Most 3 48.62
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrištofováZuzana Krištofová 09 ASK DěčínASK Děčín 2 47.51
2 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 48.12
3 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 1 48.87
4 Elen BelejováElen Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 49.12
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára VernerováBára Vernerová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 47.32
2 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 47.94
3 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 50.04
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 4 53.29
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 3.2.2024 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 58.64
MS Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 43.46
MS Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 43.60
MS Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 45.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 4 43.05
2 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 43.46
3 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 43.60
4 Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 44.01
5 Terezie StaňkováTerezie Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 45.76
6 Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 3 46.30
7 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 46.53
8 Bára VernerováBára Vernerová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 47.32
9 Zuzana KrištofováZuzana Krištofová 09 ASK DěčínASK Děčín 2 47.51
10 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 47.94
11 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 48.10
12 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 48.12
13 Leontýna PermanováLeontýna Permanová 09 AK MostAK Most 3 48.62
14 Veronika RožcováVeronika Rožcová 09 AK BílinaAK Bílina 1 48.87
15 Elen BelejováElen Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 49.12
16 Ema MikulíkováEma Mikulíková 09 AK BílinaAK Bílina 2 50.04
17 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 09 AK BílinaAK Bílina 4 53.29
18 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 58.64

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 58.93
2 Pavel MálekPavel Málek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 60.13
3 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 63.29
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 54.83
2 4 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 55.00
3 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 63.54
4 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 64.24
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 54.86
2 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 55.43
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (so, 3.2.2024 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DvořákMichal Dvořák 08 AK BílinaAK Bílina 3 59.59
2 8 Marek ZítaMarek Zíta 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 61.89
3 Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 70.53
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 54.83
2 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 54.86
3 4 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 55.00
4 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 55.43
5 1 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 58.93
6 Michal DvořákMichal Dvořák 08 AK BílinaAK Bílina 3 59.59
7 Pavel MálekPavel Málek 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 60.13
8 8 Marek ZítaMarek Zíta 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 61.89
9 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 63.29
10 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 63.54
11 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 64.24
12 Matěj VrchotkaMatěj Vrchotka 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 70.53

400 m - Juniorky

(so, 3.2.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 63.03
MS Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 64.71
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 62.83
2 Ema VondroušováEma Vondroušová 07 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 62.92
3 1 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 73.54
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK BílinaAK Bílina 3 66.43
2 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 68.00
3 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK BílinaAK Bílina 2 69.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 62.83
2 Ema VondroušováEma Vondroušová 07 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 62.92
3 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK BílinaAK Bílina 3 66.43
4 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 68.00
5 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK BílinaAK Bílina 2 69.58
6 1 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 73.54

800 m - Junioři

(so, 3.2.2024 - 13:13) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 10 Daniel SchönherrDaniel Schönherr 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 2:19.47
2 11 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 11 PB 2:26.16
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 3.2.2024 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 1:59.03
2 6 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 2:02.15
3 7 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 2:15.47
4 9 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 9 PB 2:16.77
5 2 Jan SkokanJan Skokan 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 2:17.61
6 5 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:19.14
7 1 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 2:20.28
8 8 Marek ZítaMarek Zíta 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 2:23.46
MS 3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 2:02.46
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci

(so, 3.2.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 2:06.72
2 2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 2:07.14
3 7 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 7 PB 2:23.14
4 3 Kryštof MajerKryštof Majer 09 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 3 2:23.33
5 4 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK MostAK Most 4 2:30.45
6 6 Jakub WeisJakub Weis 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 2:34.48
7 5 Tomáš JarýTomáš Jarý 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 2:38.06
8 8 Ondřej NovákOndřej Novák 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 2:38.21
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 3.2.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:32.22
2 6 Nela IpserováNela Ipserová 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 PB 2:32.89
3 2 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 2:36.27
4 1 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 1 2:38.72
5 8 Vanessa PapschováVanessa Papschová 08 AK BílinaAK Bílina 8 2:47.52
6 4 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:51.46
7 3 Viktorie ErtlováViktorie Ertlová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 3:24.45
7 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 DQ
Poznámky:
Kutílková DQ- dle pravidla 17.3.2.
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 2 PB 2:29.33
2 7 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 2:29.70
3 6 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 2:30.21
4 8 Nela ŠípkováNela Šípková 10 AK ŽatecAK Žatec 8 PB 2:31.49
5 5 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 2:40.80
6 3 Kateřina KujíčkováKateřina Kujíčková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:49.66
MS 1 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 2:30.54
4 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.2
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:46.77
2 4 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 2:53.94
3 3 Karolína KalibováKarolína Kalibová 10 AK BílinaAK Bílina 3 2:55.14
4 1 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 1 SB 2:56.97
5 5 Hana KotěborskáHana Kotěborská 10 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 5 3:00.02
6 8 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 8 3:00.48
7 2 Natálie HradeckáNatálie Hradecká 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 3:00.60
8 7 Kristýna TaussigováKristýna Taussigová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 3:04.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 2 PB 2:29.33
2 7 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 2:29.70
3 6 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 2:30.21
4 1 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 2:30.54
5 8 Nela ŠípkováNela Šípková 10 AK ŽatecAK Žatec 8 PB 2:31.49
6 5 Bára MěrkováBára Měrková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 PB 2:40.80
7 6 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:46.77
8 3 Kateřina KujíčkováKateřina Kujíčková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:49.66
9 4 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 2:53.94
10 3 Karolína KalibováKarolína Kalibová 10 AK BílinaAK Bílina 3 2:55.14
11 1 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 1 SB 2:56.97
12 5 Hana KotěborskáHana Kotěborská 10 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 5 3:00.02
13 8 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 8 3:00.48
14 2 Natálie HradeckáNatálie Hradecká 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 3:00.60
15 7 Kristýna TaussigováKristýna Taussigová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 3:04.00
4 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 4 DQ

1500 m - Junioři

(so, 3.2.2024 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 11 Tomáš ČechTomáš Čech 05 Běžecký klub F-C Kadaň, z.s.Běžecký klub F-C Kadaň, z.s. 11 PB 4:26.28
2 12 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 PB 4:34.69
3 10 Michal BoreckýMichal Borecký 05 Běžecký klub F-C Kadaň, z.s.Běžecký klub F-C Kadaň, z.s. 10 PB 4:48.85
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 3.2.2024 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 4:11.50
2 4 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 4:28.66
3 5 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 PB 4:40.85
4 3 Radim KačurRadim Kačur 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 4:56.85
5 8 Jakub JelínekJakub Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 5:25.78
6 9 David MarvanDavid Marvan 08 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 9 5:27.09
7 7 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 5:27.39
MS 2 Jiří ZápotockýJiří Zápotocký 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 4:22.71
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 3.2.2024 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 2 PB 4:39.03
2 4 Adam Ján KamenskýAdam Ján Kamenský 09 AK MostAK Most 4 5:18.00
3 5 Milan KapušanskýMilan Kapušanský 10 AK MostAK Most 5 5:27.52
MS 1 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 4:22.84
MS 6 Jan ŠmídJan Šmíd 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:39.58
MS 3 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 4:47.43
MS 7 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 4:51.20
Celkem 7 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 3.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 15 Markéta TremlováMarkéta Tremlová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 15 5:37.33
2 14 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 14 5:55.29
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 3.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 13 Lucie Viktorie ŠponiarováLucie Viktorie Šponiarová 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13 5:30.69
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 3.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Katie EaldenKatie Ealden 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:05.42
2 1 Šárka SucháŠárka Suchá 10 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 1 SB 5:15.79
3 8 Noemi MajákNoemi Maják 09 Běžecký klub F-C Kadaň, z.s.Běžecký klub F-C Kadaň, z.s. 8 PB 5:35.91
4 10 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 5:56.60
5 11 Aneta TvrzníkováAneta Tvrzníková 09 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11 6:04.77
6 7 Nicol LiškováNicol Lišková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 6:22.97
MS 4 Veronika BřízováVeronika Břízová 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 5:01.94
MS 6 Lucie HorskáLucie Horská 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 5:29.29
MS 2 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 5:49.87
MS 3 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 6:22.78
Celkem 10 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 3.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 08.29
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 3.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.65
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.07
3 9 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 2 09.42
4 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 10.89
5 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.95
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 3.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.46
MS Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 09.10
MS Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.36
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 3.2.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.43
MS Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 08.74
MS Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 08.76
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.43
2 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.46
3 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.65
4 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 08.74
5 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 08.76
6 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.07
7 Adam AlföldiAdam Alföldi 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 09.10
8 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 09.36
9 9 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 2 09.42
10