Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje

Praha - Strahov (11. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 06.86 q
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 3 SB 07.35
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK Bílina AK Bílina 6 SB 07.67
4 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 07.90
MS Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.58
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.45
2 3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 PB 07.66
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 6 08.07
MS Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 07.35
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 07.17 q
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.67
3 Jan ZikmundJan Zikmund 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 6 PB 07.72
MS Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 07.40
MS Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.69
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 4 07.16 q
2 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.60
3 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK Bílina AK Bílina 6 PB 07.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 05 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 3 07.36
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 07.74
3 Tomáš KrálTomáš Král 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 08.01
MS David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 5 07.54
MS Samuel LoudaSamuel Louda 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 08.04
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK Děčín ASK Děčín 3 07.34 q
2 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.41
3 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 07.47
4 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 PB 07.67
5 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK Most AK Most 1 08.84
MS Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 07.16 q
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.33 q
3 1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.74
4 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK Bílina AK Bílina 6 08.00
5 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 08.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 07.50
2 Jan HorníkJan Horník 05 ASK Děčín ASK Děčín 1 SB 07.95
3 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.96
MS Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 07.31
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 07.41
MS Antonios KatantonakisAntonios Katantonakis 77 Řecko Řecko 5 07.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 06.86 q
2 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 4 07.16 q
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 SB 07.16 q
4 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 07.17 q
5 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.24
6 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 07.31
7 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.33 q
8 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK Děčín ASK Děčín 3 07.34 q
9 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 3 SB 07.35
9 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 07.35
11 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 3 07.36
12 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 07.40
13 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 07.41
13 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 07.41
15 4 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 07.45
16 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 07.47
17 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 07.50
18 David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 5 07.54
19 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.58
20 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.60
21 3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 PB 07.66
22 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK Bílina AK Bílina 6 SB 07.67
22 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.67
22 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 PB 07.67
25 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.69
26 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK Bílina AK Bílina 6 PB 07.70
27 Jan ZikmundJan Zikmund 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 6 PB 07.72
28 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 07.74
28 1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.74
30 Antonios KatantonakisAntonios Katantonakis 77 Řecko Řecko 5 07.75
31 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 07.90
32 Jan HorníkJan Horník 05 ASK Děčín ASK Děčín 1 SB 07.95
33 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.96
34 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK Bílina AK Bílina 6 08.00
35 Tomáš KrálTomáš Král 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 08.01
36 Samuel LoudaSamuel Louda 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 08.04
37 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 08.06
38 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 6 08.07
39 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK Most AK Most 1 08.84

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 06.82
2 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 SB 07.02
3 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 SB 07.07
4 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 07.11
5 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 07.34
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 07 ASK Děčín ASK Děčín 1 07.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 07.79
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 07.86
3 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 SB 08.03
4 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 5 08.14
5 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 08.27
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 07.75 q
2 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.35
3 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 08.46
4 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.77
5 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 08.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK Most AK Most 3 08.27
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 5 08.35
3 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.73
4 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 09.11
MS Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 07.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 5 PB 08.26
2 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.42
3 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 08.84
MS Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.19
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 08.14 q
2 9 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 08.28
3 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 08.50
4 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.65
5 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK Bílina AK Bílina 6 09.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 07.95 q
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.31
3 2 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 08.62
4 Viktorie BelejováViktorie Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.98
MS Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.18
2 8 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 SB 08.61
3 9 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 10.06
MS Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 07.99
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.75
2 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK Bílina AK Bílina 6 PB 09.30
MS Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 08.21
Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 4 08.11 q
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 08.15 q
3 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.64
4 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK Bílina AK Bílina 6 09.48
5 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK Bílina AK Bílina 1 09.57
MS Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 11.2.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 08.12 q
2 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.38
3 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 08.42
4 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 PB 09.23
5 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 PB 09.33
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 07.75 q
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 4 07.91
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 07.95 q
4 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 07.99
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 4 08.11 q
6 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 08.12 q
7 Eliška SedlákováEliška Sedláková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 08.14 q
8 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 08.15 q
9 16 Michaela KřížováMichaela Křížová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.18
9 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.18
11 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 4 08.19
12 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 08.21
13 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.22
13 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.22
15 6 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 5 PB 08.26
16 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK Most AK Most 3 08.27
17 9 Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 08.28
18 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.31
19 Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.35
19 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 5 08.35
21 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.38
22 Valérie VavroušováValérie Vavroušová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.42
22 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 08.42
24 Veronika FialováVeronika Fialová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.45
25 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 3 08.46
26 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 08.50
27 8 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 SB 08.61
28 2 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 08.62
29 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.64
30 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.65
31 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.73
32 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.75
33 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.77
34 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 08.84
35 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 SB 08.91
36 Viktorie BelejováViktorie Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 08.98
37 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 09.11
38 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 PB 09.23
39 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK Bílina AK Bílina 6 PB 09.30
40 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 PB 09.33
41 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK Bílina AK Bílina 6 09.38
42 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK Bílina AK Bílina 6 09.48
43 Kateřina FialováKateřina Fialová 09 AK Bílina AK Bílina 1 09.57
44 9 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 10.06
Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DNF

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 22.33
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 3 22.70
3 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 23.31
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 22.87
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 4 23.18
3 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 2 23.49
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 22.42
MS Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 22.56
MS Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 23.23
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.31
MS Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 23.61
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 23.34
2 4 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 23.36
3 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK Most AK Most 1 31.09
MS David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 24.11
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 23.65
2 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.19
MS Antonios KatantonakisAntonios Katantonakis 77 Řecko Řecko 4 24.87
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 23.90
2 3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 PB 23.97
3 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 25.18
MS Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 24.16
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 23.85
2 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 24.64
3 11 Michal DvořákMichal Dvořák 08 AK Bílina AK Bílina 1 27.08
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZikmundJan Zikmund 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 24.67
2 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 25.09
3 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK Děčín ASK Děčín 1 28.76
MS Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 24.72
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 25.52
2 Tomáš KrálTomáš Král 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 PB 26.02
3 Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 PB 26.75
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 22.33
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 22.42
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u Prahy Sokol Roztoky u Prahy 3 22.56
4 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 3 22.70
5 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 22.87
6 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 4 23.18
7 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 23.23
8 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 23.31
8 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.31
10 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 23.34
11 4 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 23.36
12 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 2 23.49
13 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 23.61
14 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 23.65
15 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 23.85
16 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 23.90
17 3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 PB 23.97
18 David KmentDavid Kment 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 24.11
19 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 24.16
20 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.19
21 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 24.64
22 Jan ZikmundJan Zikmund 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 24.67
23 Jakub KvičeraJakub Kvičera 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 24.72
24 Antonios KatantonakisAntonios Katantonakis 77 Řecko Řecko 4 24.87
25 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 25.09
26 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 25.18
27 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 07 AK Bílina AK Bílina 3 PB 25.52
28 Tomáš KrálTomáš Král 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 PB 26.02
29 Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 PB 26.75
30 11 Michal DvořákMichal Dvořák 08 AK Bílina AK Bílina 1 27.08
31 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK Děčín ASK Děčín 1 28.76
32 Karel PrůšaKarel Průša 10 AK Most AK Most 1 31.09

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 25.39
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 2 PB 26.09
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 4 26.39
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 4 SB 26.40
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.62
3 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 27.05
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 26.65
2 6 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 4 PB 27.18
3 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 2 PB 27.24
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 PB 25.41
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.70
Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 DQ
Poznámky:
Marková - DQ - pravidlo 17.3.1
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 26.75
MS Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 26.92
MS Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 PB 27.14
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 28.17
2 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 28.65
3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 30.06
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 PB 27.71
2= 2 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 28.18
2= Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 28.18
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 27.95
2 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK Bílina AK Bílina 3 PB 28.02
3 Eliška FuksováEliška Fuksová 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 29.93
MS Markéta ChocholouškováMarkéta Chocholoušková 01 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 29.41
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 29.31
2 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK Bílina AK Bílina 3 29.91
3 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.02
MS Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 28.93
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 4 PB 28.38
2 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 29.43
3 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK Bílina AK Bílina 2 31.03
MS 2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 29.33
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 3 PB 28.78
2 Viktorie BelejováViktorie Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 29.29
3 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 29.54
Elli PolívkováElli Polívková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 DQ
Poznámky:
Polívková - DQ - pravidlo 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 29.27
2 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 30.02
3 Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 30.51
4 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK Bílina AK Bílina 1 PB 31.77
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 31.52
2 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK Bílina AK Bílina 1 PB 31.90
3 Beáta ŠafránkováBeáta Šafránková 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 32.80
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (ne, 11.2.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 32.04
2 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 32.58
3 12 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 2 33.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 25.39
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 PB 25.41
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 2 PB 26.09
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 4 26.39
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 4 SB 26.40
6 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.62
7 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 26.65
8 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.70
9 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 3 26.75
10 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 26.92
11 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 27.05
12 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 PB 27.14
13 6 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK Most AK Most 4 PB 27.18
14 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 2 PB 27.24
15 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 3 PB 27.71
16 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 27.95
17 Veronika HromádkováVeronika Hromádková 09 AK Bílina AK Bílina 3 PB 28.02
18 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 28.17
19 2 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 28.18
19 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 28.18
21 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 4 PB 28.38
22 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 28.65
23 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 3 PB 28.78
24 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 28.93
25 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 29.27
26 Viktorie BelejováViktorie Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 29.29
27 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 29.31
28 2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 3 29.33
29 Markéta ChocholouškováMarkéta Chocholoušková 01 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 29.41
30 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 29.43
31 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 29.54
32 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK Bílina AK Bílina 3 29.91
33 Eliška FuksováEliška Fuksová 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 29.93
34 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.02
34 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 30.02
36 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 30.06
37 Nela GillichováNela Gillichová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 30.51
38 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK Bílina AK Bílina 2 31.03
39 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 31.52
40 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK Bílina AK Bílina 1 PB 31.77
41 Sofie ŠtýbrováSofie Štýbrová 09 AK Bílina AK Bílina 1 PB 31.90
42 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 32.04
43 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 32.58
44 Beáta ŠafránkováBeáta Šafránková 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 32.80
45 12 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 2 33.45
Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 DQ
Elli PolívkováElli Polívková 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 DQ

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 4 49.10
MS David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 PB 51.39
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 PB 51.85
MS Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 52.68
MS Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 52.73
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 55.54
2 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 58.73
MS Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 54.57
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 4 PB 54.18
2 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 56.66
3 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 57.12
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 4 49.10
2 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 PB 51.39
3 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 PB 51.85
4 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 52.68
5 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 52.73
6 Adam BažantAdam Bažant 07 AK Bílina AK Bílina 4 PB 54.18
7 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 54.57
8 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 55.54
9 2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 56.66
10 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 57.12
11 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 58.73

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 3 57.89
2 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 68.29
MS Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 57.74
MS 6 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2 60.71
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 59.12
MS Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 61.39
MS Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 69.77
Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 3 DQ
Poznámky:
Babjáková - DQ - pravidlo 17.3.2
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 60.24
2 14 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 4 62.44
3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 70.95
MS 5 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.57
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 62.73
2 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 3 63.68
MS 7 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 59.93
MS Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 64.04
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 63.30
2 Ema VondroušováEma Vondroušová 07 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 64.07
3 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 64.91
MS Markéta ChocholouškováMarkéta Chocholoušková 01 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 67.56
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 3 PB 62.17
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 62.94
3 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 2 PB 64.28
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 11.2.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 3 PB 65.36
2 13 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK Žatec AK Žatec 4 68.71
MS Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 64.65
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 57.74
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 3 57.89
3 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 59.12
4 7 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 59.93
5 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 60.24
6 5 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 60.57
7 6 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 2 60.71
8 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 61.39
9 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 3 PB 62.17
10 14 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 4 62.44
11 5 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 62.73
12 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 62.94
13 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 63.30
14 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 3 63.68
15 Sofie KrušinováSofie Krušinová 08 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 64.04
16 Ema VondroušováEma Vondroušová 07 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 4 64.07
17 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 2 PB 64.28
18 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 64.65
19 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 64.91
20 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 3 PB 65.36
21 Markéta ChocholouškováMarkéta Chocholoušková 01 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 1 67.56
22 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 68.29
23 13 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK Žatec AK Žatec 4 68.71
24 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 69.77
25 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 1 70.95
Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 3 DQ

800 m - Muži

(ne, 11.2.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:03.14
2 5 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:15.04
3 6 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK Bílina AK Bílina 6 PB 2:15.37
4 9 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 9 PB 2:16.95
5 7 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:20.62
6 8 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK Most AK Most 8 PB 2:24.16
7 10 Jan IblJan Ibl 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10 PB 2:26.56
8 11 Michal DvořákMichal Dvořák 08 AK Bílina AK Bílina 11 PB 2:33.96
MS 1 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 1:59.25
MS 4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 2:00.16
MS 3 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:00.95
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 2:16.69
2 17 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 2:19.77
3 16 Gabriela MatouškováGabriela Matoušková 92 AK Bílina AK Bílina 4 PB 2:24.09
4 14 Nela ŠípkováNela Šípková 10 AK Žatec AK Žatec 2 PB 2:29.48
5 18 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:29.66
6 15 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:29.70
7 13 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK Žatec AK Žatec 1 2:33.51
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 14 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 PB 2:33.75
2 16 Nela IpserováNela Ipserová 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 8 2:34.44
3 13 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 PB 2:34.48
4 11 Vanessa PapschováVanessa Papschová 08 AK Bílina AK Bílina 3 PB 2:44.29
5 15 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK Bílina AK Bílina 7 2:44.33
6 9 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:45.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 8 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 2:10.85
MS 6 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 6 SB 2:11.25
MS 7 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 2:11.52
MS 7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:11.61
MS 3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 2:13.09
MS 2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 2:21.82
MS 1 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 2:35.19
5 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Poznámky:
Steinsová - DQ - pravidlo 17.3.2
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 2:10.85
2 6 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika Klatovy z.s. Atletika Klatovy z.s. 6 SB 2:11.25
3 7 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 2:11.52
4 7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 2:11.61
5 3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 2:13.09
6 7 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 2:16.69
7 17 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 2:19.77
8 2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC Pardubice AC Pardubice 2 2:21.82
9 16 Gabriela MatouškováGabriela Matoušková 92 AK Bílina AK Bílina 4 PB 2:24.09
10 14 Nela ŠípkováNela Šípková 10 AK Žatec AK Žatec 2 PB 2:29.48
11 18 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:29.66
12 15 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:29.70
13 13 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK Žatec AK Žatec 1 2:33.51
14 14 Anna LimberkováAnna Limberková 09 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 PB 2:33.75
15 16 Nela IpserováNela Ipserová 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 8 2:34.44
16 13 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 PB 2:34.48
17 1 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 2:35.19
18 11 Vanessa PapschováVanessa Papschová 08 AK Bílina AK Bílina 3 PB 2:44.29
19 15 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK Bílina AK Bílina 7 2:44.33
20 9 Leona PejcharováLeona Pejcharová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:45.00
5 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ

1500 m - Muži

(ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Jan KóňaJan Kóňa 04 AK Most AK Most 2 PB 4:28.59
2 6 Petr GalaPetr Gala 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 4:29.23
3 5 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s. Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 4:29.34
4 3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 4:35.10
5 8 Artem SukhanovArtem Sukhanov 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 PB 4:41.70
6 13 Albert NeumannAlbert Neumann 05 ASK Děčín ASK Děčín 13 4:42.84
7 10 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 PB 4:43.92
8 4 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:46.38
9 1 Jan SkokanJan Skokan 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 4:55.16
10 11 Marek OndráčekMarek Ondráček 09 AK Most AK Most 11 PB 5:07.46
11 15 Michal JanákMichal Janák 76 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 12 5:12.74
12 14 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK Děčín ASK Děčín 14 5:23.56
MS 7 Kryštof KouřilKryštof Kouřil 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 4:11.54
9 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 9 DQ
Poznámky:
Mareth - DQ - pravidlo 17.3.2
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 4:35.61
2 8 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 PB 4:36.50
3 5 Evelyn MusilováEvelyn Musilová 99 ASK Děčín ASK Děčín 5 PB 5:06.42
4 6 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:08.74
5 16 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 15 5:30.98
6 3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 5:35.81
7 4 Sabina VernerováSabina Vernerová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 5:36.13
8 2 Markéta TremlováMarkéta Tremlová 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 PB 5:36.55
9 1 Kamila ŠimkováKamila Šimková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 5:50.19
10 15 Kateřina KujíčkováKateřina Kujíčková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 5:54.41
11 11 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK Most AK Most 10 6:04.47
12 9 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK Lovosice ASK Lovosice 9 6:21.66
13 12 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 11 6:25.77
13 Rozálie BaškováRozálie Bašková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 DNF
Poznámky:
Bašková - DNF - pravidlo 17.6
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 5 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 4:47.12
MS 6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 4:54.13
MS 4 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 4:55.56
MS 11 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 11 PB 5:00.01
MS 9 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 9 5:06.31
MS 2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 5:08.03
MS 13 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 13 PB 5:11.15
MS 3 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 5:13.03
MS 1 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 5:15.72
MS 12 Zita PlacháZita Plachá 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 12 5:46.91
7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 4:35.61
2 8 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 PB 4:36.50
3 5 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 4:47.12
4 6 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 6 4:54.13
5 4 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 4:55.56
6 11 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 11 PB 5:00.01
7 9 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 9 5:06.31
8 5 Evelyn MusilováEvelyn Musilová 99 ASK Děčín ASK Děčín 5 PB 5:06.42
9 2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 2 5:08.03
10 6 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:08.74
11 13 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 13 PB 5:11.15
12 3 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 5:13.03
13 1 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika Benešov z.s. Atletika Benešov z.s. 1 5:15.72
14 16 Vanesa MockováVanesa Mocková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 15 5:30.98
15 3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 5:35.81
16 4 Sabina VernerováSabina Vernerová 10 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 5:36.13
17 2 Markéta TremlováMarkéta Tremlová 06 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 PB 5:36.55
18 12 Zita PlacháZita Plachá 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 12 5:46.91
19 1 Kamila ŠimkováKamila Šimková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 5:50.19
20 15 Kateřina KujíčkováKateřina Kujíčková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 5:54.41
21 11 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK Most AK Most 10 6:04.47
22 9 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK Lovosice ASK Lovosice 9 6:21.66
23 12 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 11 6:25.77
13 Rozálie BaškováRozálie Bašková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 DNF
7 Anita ŽákováAnita Žáková 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNF

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 11.2.2024 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 SB 09.05
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 5 11.82
MS Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 08.97
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 11.2.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 PB 08.70
MS Matyáš HarantaMatyáš Haranta 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 08.75
MS Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.81
MS Jan HorníkJan Horník 05 ASK Děčín ASK Děčín 6 PB 09.36
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.73
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.81
MS Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 PB 08.89
MS Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 09.07
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 09.49
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 10.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 09.58
2 2 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 10.14
3 8 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 PB 10.20
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK Děčín ASK Děčín 3 10.49
5 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 PB 10.66
6 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 10.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.73
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 08.81
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 2 PB 08.89
4 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 09.07
5 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 09.49
6 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 09.58
7 2 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 10.14
8 8 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 PB 10.20
9 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 10.35
10 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK Děčín ASK Děčín 3 10.49
11 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK Lovosice ASK Lovosice 1 PB 10.66
12 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 6 10.88

4 x 200 m - Muži

(ne, 11.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Spišjak, Havlát, Kollár, Liška Spišjak, Havlát, Kollár, Liška TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 1:36.18
2 Maják, Kováč, Jindra, Nádaský Maják, Kováč, Jindra, Nádaský TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 1:38.61
3 Mikovec, Svoboda, Herzog, Svoboda Mikovec, Svoboda, Herzog, Svoboda ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 1:39.59
4 Bumba, Vágner, Král, Slavík Bumba, Vágner, Král, Slavík ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 1:42.86
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikulková, Babjáková, Davídková, Krausová Mikulková, Babjáková, Davídková, Krausová AK Most AK Most 4 1:44.78
2 Běloubková, Štěrbová, Vlachová, Šulíková Běloubková, Štěrbová, Vlachová, Šulíková Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:45.95
3 Krutská, Šťastná, Dvořáková, Srnková Krutská, Šťastná, Dvořáková, Srnková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 1:52.08
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helebrantová, Kalašová, Pechánková, Vernerová Helebrantová, Kalašová, Pechánková, Vernerová ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 1:50.05
2 Škuthanová, Šustáčková, Štorková, Nosová Škuthanová, Šustáčková, Štorková, Nosová AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 PB 1:50.13
3 15 Červenková, Mašková, Schubertová, Vavreinová Červenková, Mašková, Schubertová, Vavreinová AK Bílina AK Bílina 2 1:57.15
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Piramovská, Mocková, Řimsová, Křížová Piramovská, Mocková, Řimsová, Křížová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 1:49.94
2 Klailová, Gýnová, Zelníková, Břečková Klailová, Gýnová, Zelníková, Břečková AK Most AK Most 2 1:50.32
3 Rýpalová, Jiříková, Thiebaut, Šlégrová Rýpalová, Jiříková, Thiebaut, Šlégrová AK Most AK Most 1 1:50.71
MS Turtenwaldová, Krausová, Coufalová, Ostenová Turtenwaldová, Krausová, Coufalová, Ostenová ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 4 1:50.99
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikulková, Babjáková, Davídková, Krausová Mikulková, Babjáková, Davídková, Krausová AK Most AK Most 4 1:44.78
2 Běloubková, Štěrbová, Vlachová, Šulíková Běloubková, Štěrbová, Vlachová, Šulíková Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:45.95
3 15 Piramovská, Mocková, Řimsová, Křížová Piramovská, Mocková, Řimsová, Křížová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 1:49.94
4 Helebrantová, Kalašová, Pechánková, Vernerová Helebrantová, Kalašová, Pechánková, Vernerová ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 1:50.05
5 Škuthanová, Šustáčková, Štorková, Nosová Škuthanová, Šustáčková, Štorková, Nosová AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 PB 1:50.13
6 Klailová, Gýnová, Zelníková, Břečková Klailová, Gýnová, Zelníková, Břečková AK Most AK Most 2 1:50.32
7 Rýpalová, Jiříková, Thiebaut, Šlégrová Rýpalová, Jiříková, Thiebaut, Šlégrová AK Most AK Most 1 1:50.71
8 Turtenwaldová, Krausová, Coufalová, Ostenová Turtenwaldová, Krausová, Coufalová, Ostenová ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 4 1:50.99
9 Krutská, Šťastná, Dvořáková, Srnková Krutská, Šťastná, Dvořáková, Srnková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 1:52.08
10 15 Červenková, Mašková, Schubertová, Vavreinová Červenková, Mašková, Schubertová, Vavreinová AK Bílina AK Bílina 2 1:57.15

skok vysoký - Muži

(ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97
1 Filip MoulisFilip Moulis
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 2 PB 1.85 - - - - xo xo o xxo xxo xxx
2 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK Lovosice ASK Lovosice
01 5 1.82 - - - - - - - xo xxx
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
07 4 PB 1.78 - - - xo o xxo xxo xxx
4 Tomáš BešťákTomáš Bešťák
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
05 1 PB 1.70 o - xo xo o xxx
MS František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
03 8 1.91 - - - - - - o - xo xo xxo xxx
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
93 6 1.85 - - - - - - o xxo xxo xxx
MS Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují
06 7 1.82 - - - - - - xxo xo xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,29 1,34 1,39 1,44 1,48 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,72
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK Lovosice ASK Lovosice
03 6 PB 1.70 - - - - - - - o - o xxo xxo xxx
2 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK Most AK Most
05 8 PB 1.70 - - - - - - xo xo o xo xo xxo xxx
3 Anna MilcováAnna Milcová
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 5 PB 1.64 - - - - - o o xxo xo xo xxx
4 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 7 1.64 - - - - o o o o o xxo xxx
5 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 9 1.64 - - - - - o o xxo xxo xxo xxx
6 Veronika HromádkováVeronika Hromádková
AK Bílina AK Bílina
09 3 1.39 o xo xxo xxx
7 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková
AK Bílina AK Bílina
08 2 1.34 xxo xxo xxx
8 7 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK Bílina AK Bílina
07 1 PB 1.29 xo xxx
MS Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 4 SB 1.58 - - - - xxo o xo xxo xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,81 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,61 4,71 5,01 5,21
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 5 SB 4.41 - - - - - - - - o - o - xxo - xo xxx
2 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 2 PB 2.71 - - o o o xxo xo xxx
3 10 Jan IblJan Ibl
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 1 PB 2.51 xxo o o xo o xxx
MS Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 7 5.01 - - - - - - - - - - - - - - - - - o o xxx
MS Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 6 4.21 - - - - - - - - - - o - o - xxx
MS Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 4.01 - - - - - - - - o - o xxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61
1 Eliška FuksováEliška Fuksová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 7 3.01 - - - - - o - o o o xxx
2 Lucie OpatováLucie Opatová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 8 3.01 - - - - o - xo o xo o xxx
3 Leontýna JenčíkováLeontýna Jenčíková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 6 2.81 - - o o o xxo o o xxx
4 Anežka TrochtováAnežka Trochtová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 5 2.71 - o - o - xxo xo xxx
5 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK Bílina AK Bílina
07 4 2.51 o - o xxo xo xxx
6 Nela GillichováNela Gillichová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
09 3 2.41 o o o xo xxx
7 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková
AK Bílina AK Bílina
08 2 2.11 o xxx
MS Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 9 SB 3.41 - - - - - - - - - - o o xxo xxo xxx
7 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK Bílina AK Bílina
07 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 11.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
99 5 SB 6.43 6.30 6.23 6.43 6.43
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 15 6.34 6.17 6.17 6.34 6.34 - - 6.28
3 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 PB 6.31 5.99 6.16 6.22 6.22 6.31 6.19 6.26
4 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 PB 6.31 6.31 5.98 4.57 6.31 x 5.51 5.92
5 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 13 PB 6.06 5.57 5.64 5.93 5.93 5.70 5.97 6.06
6 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 12 PB 5.94 5.70 5.65 5.69 5.70 5.67 5.76 5.94
7 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK Bílina AK Bílina
09 10 PB 5.93 5.63 x 5.74 5.74 5.78 5.71 5.93
8 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK Bílina AK Bílina
07 11 5.48 5.48 5.47 x 5.48 5.46 5.37 x
9 1 Jan SkokanJan Skokan
ASK Lovosice ASK Lovosice
08 9 5.43 5.43 5.35 5.30 5.43
10 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK Děčín ASK Děčín
70 8 PB 4.70 4.70 4.66 4.56 4.70
11 14 Miroslav NeumannMiroslav Neumann
ASK Děčín ASK Děčín
73 6 PB 4.61 4.53 - 4.61 4.61
MS František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 SB 6.71 6.52 6.50 6.71 6.71
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
02 7 NM x x x -
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 22 PB 5.68 3.89 5.46 5.68 5.68 5.44 r
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
08 21 5.32 5.03 5.30 5.32 5.32
3 Sofie ŠtorkováSofie Štorková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
10 15 PB 5.27 4.94 4.80 5.13 5.13 5.11 5.27 5.11
4 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK Most AK Most
09 14 PB 5.13 5.07 4.86 5.13 5.13 5.07 4.65 4.92
5 Eliška SedlákováEliška Sedláková
ASK Lovosice ASK Lovosice
08 18 5.11 5.09 4.97 5.11 5.11 x 4.97 4.97
6 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK Most AK Most
06 12 SB 5.02 4.75 x 5.02 5.02 x 4.81 3.60
7 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK Most AK Most
08 9 PB 4.83 4.44 4.70 4.83 4.83 4.65 4.75 4.79
8 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
08 11 4.60 4.60 4.58 4.60 4.60 x 4.58 x
9 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
09 10 PB 4.59 4.59 4.34 4.42 4.59
10 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín ASK Děčín
01 2 SB 4.54 4.40 4.49 4.54 4.54
11 Natálie SawrukováNatálie Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 8 PB 4.35 4.16 4.10 4.35 4.35
12 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 4 SB 4.31 4.31 4.22 4.29 4.31
13 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Bílina AK Bílina
09 7 PB 4.03 3.98 x 4.03 4.03
14 Tereza UngerováTereza Ungerová
ASK Lovosice ASK Lovosice
04 5 SB 3.75 3.75 r 3.75
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 23 PB 5.60 x 5.19 5.60 5.60
MS Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
05 20 5.29 5.29 x 5.21 5.29
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
06 16 SB 5.24 5.24 5.12 4.92 5.24
MS Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
05 19 5.21 4.98 4.99 5.21 5.21
MS Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 17 5.16 4.72 x 5.16 5.16
MS Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 13 4.81 4.75 4.75 4.81 4.81
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 1 PB 4.51 4.51 x 4.29 4.51
11 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK Most AK Most
09 6 NM x x x -
Celkem 22 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 11.2.2024 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
02 13 14.46 13.63 14.29 12.53 14.29 13.25 14.46 12.70
2 Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK Lovosice ASK Lovosice
01 10 SB 13.39 12.64 13.39 - 13.39 13.28 r
3 Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 8 PB 13.13 12.87 12.98 12.77 12.98 12.80 12.77 13.13
4 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 SB 13.08 13.08 11.56 12.68 13.08 x 12.66 13.08
5 Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
07 9 PB 13.07 12.51 12.26 12.34 12.51 12.52 12.34 13.07
6 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
99 2 SB 12.65 12.56 x 12.39 12.56 12.65 12.56 x
7 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 7 PB 12.34 11.58 12.34 x 12.34 12.08 x x
8 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 6 PB 11.75 11.57 11.55 x 11.57 11.52 11.75 11.75
MS Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 11 13.60 x 13.59 13.60 13.60
Jakub DlouhýJakub Dlouhý
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
07 5 NM x x x -
David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
08 4 NM x x x -
Celkem 11 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 11 PB 11.75 x 11.39 09.93 11.39 11.34 11.75 11.38
2 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK Most AK Most
05 12 11.14 10.63 x 11.00 11.00 x 11.14 x
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
05 8 PB 10.94 x x 10.71 10.71 10.78 10.94 x
4 Eliška FuksováEliška Fuksová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 2 PB 10.35 x 10.09 10.02 10.09 10.35 x x
5 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK Most AK Most
06 7 09.97 09.97 x r 9.97
MS Emma MaštalířováEmma Maštalířová
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 15 12.40 x 12.40 x 12.40 x x -
MS Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 13 PB 12.08 11.87 x 11.87 11.87 11.77 11.98 12.08
MS Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
05 14 11.64 10.88 11.54 11.64 11.64
MS Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 10 PB 11.37 11.37 10.90 10.81 11.37
MS Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 1 SB 11.08 x 10.83 11.08 11.08
MS Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
05 9 11.03 11.03 10.90 10.95 11.03
MS Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
05 5 PB 10.63 10.63 10.33 10.35 10.63
MS 17 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
05 4 PB 10.53 10.31 10.53 x 10.53
Natálie SawrukováNatálie Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 3 NM x x x - x x x
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 10 PB 13.05 12.11 12.32 x 12.32 x x 13.05
2 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 PB 12.08 11.46 12.08 x 12.08 11.42 x x
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
99 5 SB 10.72 10.72 10.57 x 10.72 x x x
4 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 4 PB 10.17 x 09.00 10.05 10.05 10.17 x x
5 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín ASK Děčín
01 2 SB 08.42 08.20 08.42 07.92 8.42
MS Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99 8 11.81 11.72 11.53 x 11.72 11.81 11.81 x
MS Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 7 10.76 x x 10.76 10.76