Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje

Praha - Strahov (11. 2. 2024)

skok daleký - Muži

(ne, 11.2.2024 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
99 5 SB 6.43 6.30 6.23 6.43 6.43
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 15 6.34 6.17 6.17 6.34 6.34 - - 6.28
3 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 3 PB 6.31 5.99 6.16 6.22 6.22 6.31 6.19 6.26
4 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 PB 6.31 6.31 5.98 4.57 6.31 x 5.51 5.92
5 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 13 PB 6.06 5.57 5.64 5.93 5.93 5.70 5.97 6.06
6 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 12 PB 5.94 5.70 5.65 5.69 5.70 5.67 5.76 5.94
7 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK Bílina AK Bílina
09 10 PB 5.93 5.63 x 5.74 5.74 5.78 5.71 5.93
8 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK Bílina AK Bílina
07 11 5.48 5.48 5.47 x 5.48 5.46 5.37 x
9 1 Jan SkokanJan Skokan
ASK Lovosice ASK Lovosice
08 9 5.43 5.43 5.35 5.30 5.43
10 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK Děčín ASK Děčín
70 8 PB 4.70 4.70 4.66 4.56 4.70
11 14 Miroslav NeumannMiroslav Neumann
ASK Děčín ASK Děčín
73 6 PB 4.61 4.53 - 4.61 4.61
MS František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 SB 6.71 6.52 6.50 6.71 6.71
Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
02 7 NM x x x -
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 22 PB 5.68 3.89 5.46 5.68 5.68 5.44 r
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
08 21 5.32 5.03 5.30 5.32 5.32
3 Sofie ŠtorkováSofie Štorková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
10 15 PB 5.27 4.94 4.80 5.13 5.13 5.11 5.27 5.11
4 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK Most AK Most
09 14 PB 5.13 5.07 4.86 5.13 5.13 5.07 4.65 4.92
5 Eliška SedlákováEliška Sedláková
ASK Lovosice ASK Lovosice
08 18 5.11 5.09 4.97 5.11 5.11 x 4.97 4.97
6 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK Most AK Most
06 12 SB 5.02 4.75 x 5.02 5.02 x 4.81 3.60
7 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK Most AK Most
08 9 PB 4.83 4.44 4.70 4.83 4.83 4.65 4.75 4.79
8 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
08 11 4.60 4.60 4.58 4.60 4.60 x 4.58 x
9 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady
09 10 PB 4.59 4.59 4.34 4.42 4.59
10 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín ASK Děčín
01 2 SB 4.54 4.40 4.49 4.54 4.54
11 Natálie SawrukováNatálie Sawruková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 8 PB 4.35 4.16 4.10 4.35 4.35
12 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková
AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov
09 4 SB 4.31 4.31 4.22 4.29 4.31
13 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Bílina AK Bílina
09 7 PB 4.03 3.98 x 4.03 4.03
14 Tereza UngerováTereza Ungerová
ASK Lovosice ASK Lovosice
04 5 SB 3.75 3.75 r 3.75
MS Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 23 PB 5.60 x 5.19 5.60 5.60
MS Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
05 20 5.29 5.29 x 5.21 5.29
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
06 16 SB 5.24 5.24 5.12 4.92 5.24
MS Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
05 19 5.21 4.98 4.99 5.21 5.21
MS Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 17 5.16 4.72 x 5.16 5.16
MS Mariana ČítkováMariana Čítková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
07 13 4.81 4.75 4.75 4.81 4.81
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 1 PB 4.51 4.51 x 4.29 4.51
11 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK Most AK Most
09 6 NM x x x -
Celkem 22 závodníků