Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje

Praha - Strahov (11. 2. 2024)

4 x 200 m - Muži

(ne, 11.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Spišjak, Havlát, Kollár, Liška Spišjak, Havlát, Kollár, Liška TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 1:36.18
2 Maják, Kováč, Jindra, Nádaský Maják, Kováč, Jindra, Nádaský TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 1:38.61
3 Mikovec, Svoboda, Herzog, Svoboda Mikovec, Svoboda, Herzog, Svoboda ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 1:39.59
4 Bumba, Vágner, Král, Slavík Bumba, Vágner, Král, Slavík ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 1:42.86
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikulková, Babjáková, Davídková, Krausová Mikulková, Babjáková, Davídková, Krausová AK Most AK Most 4 1:44.78
2 Běloubková, Štěrbová, Vlachová, Šulíková Běloubková, Štěrbová, Vlachová, Šulíková Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:45.95
3 Krutská, Šťastná, Dvořáková, Srnková Krutská, Šťastná, Dvořáková, Srnková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 1:52.08
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helebrantová, Kalašová, Pechánková, Vernerová Helebrantová, Kalašová, Pechánková, Vernerová ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 1:50.05
2 Škuthanová, Šustáčková, Štorková, Nosová Škuthanová, Šustáčková, Štorková, Nosová AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 PB 1:50.13
3 15 Červenková, Mašková, Schubertová, Vavreinová Červenková, Mašková, Schubertová, Vavreinová AK Bílina AK Bílina 2 1:57.15
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Piramovská, Mocková, Řimsová, Křížová Piramovská, Mocková, Řimsová, Křížová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 1:49.94
2 Klailová, Gýnová, Zelníková, Břečková Klailová, Gýnová, Zelníková, Břečková AK Most AK Most 2 1:50.32
3 Rýpalová, Jiříková, Thiebaut, Šlégrová Rýpalová, Jiříková, Thiebaut, Šlégrová AK Most AK Most 1 1:50.71
MS Turtenwaldová, Krausová, Coufalová, Ostenová Turtenwaldová, Krausová, Coufalová, Ostenová ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 4 1:50.99
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikulková, Babjáková, Davídková, Krausová Mikulková, Babjáková, Davídková, Krausová AK Most AK Most 4 1:44.78
2 Běloubková, Štěrbová, Vlachová, Šulíková Běloubková, Štěrbová, Vlachová, Šulíková Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 1:45.95
3 15 Piramovská, Mocková, Řimsová, Křížová Piramovská, Mocková, Řimsová, Křížová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 1:49.94
4 Helebrantová, Kalašová, Pechánková, Vernerová Helebrantová, Kalašová, Pechánková, Vernerová ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 3 1:50.05
5 Škuthanová, Šustáčková, Štorková, Nosová Škuthanová, Šustáčková, Štorková, Nosová AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 PB 1:50.13
6 Klailová, Gýnová, Zelníková, Břečková Klailová, Gýnová, Zelníková, Břečková AK Most AK Most 2 1:50.32
7 Rýpalová, Jiříková, Thiebaut, Šlégrová Rýpalová, Jiříková, Thiebaut, Šlégrová AK Most AK Most 1 1:50.71
8 Turtenwaldová, Krausová, Coufalová, Ostenová Turtenwaldová, Krausová, Coufalová, Ostenová ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 4 1:50.99
9 Krutská, Šťastná, Dvořáková, Srnková Krutská, Šťastná, Dvořáková, Srnková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 1:52.08
10 15 Červenková, Mašková, Schubertová, Vavreinová Červenková, Mašková, Schubertová, Vavreinová AK Bílina AK Bílina 2 1:57.15