Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Halový přebor ml. žactva Ústeckého kraje

Praha - Strahov (16. 3. 2024)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.3.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 08.84 q
2 David MilerDavid Miler 11 AK MostAK Most 4 PB 09.24
3 Josef ZáblackýJosef Záblacký 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 09.37
4 5 Martin UlrichMartin Ulrich 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.63
5 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.3.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav NovákVáclav Novák 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 PB 08.40 q
2 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.08
3 Radek KučerkaRadek Kučerka 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 09.40
4 Mikuláš MarešMikuláš Mareš 11 ASK LovosiceASK Lovosice 5 10.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.3.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.59 q
2 Adam HoráčekAdam Horáček 11 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 4 PB 08.87 q
3 Tobiáš KováčTobiáš Kováč 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.88 q
4 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 6 PB 09.12
5 2 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 AK BílinaAK Bílina 2 PB 09.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 16.3.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 5 08.66 q
2 Jan OpálkaJan Opálka 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.99
3 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 09.23
4 6 Andres PerezAndres Perez 11 AK MostAK Most 6 09.26
5 Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 09.31
6 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 1 PB 10.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav NovákVáclav Novák 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 PB 08.40 q
2 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.59 q
3 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 5 08.66 q
4 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 PB 08.84 q
5 Adam HoráčekAdam Horáček 11 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 4 PB 08.87 q
6 Tobiáš KováčTobiáš Kováč 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.88 q
7 Jan OpálkaJan Opálka 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.99
8 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.08
9 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 6 PB 09.12
10 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 09.23
11 David MilerDavid Miler 11 AK MostAK Most 4 PB 09.24
12 6 Andres PerezAndres Perez 11 AK MostAK Most 6 09.26
13 Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 09.31
14 Josef ZáblackýJosef Záblacký 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 09.37
15 Radek KučerkaRadek Kučerka 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 09.40
16 2 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 AK BílinaAK Bílina 2 PB 09.50
17 5 Martin UlrichMartin Ulrich 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.63
18 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.88
19 Mikuláš MarešMikuláš Mareš 11 ASK LovosiceASK Lovosice 5 10.39
20 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 1 PB 10.55

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 16.3.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav NovákVáclav Novák 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 SB 08.32
2 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 5 SB 08.45
3 Tomáš WolfTomáš Wolf 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 SB 08.58
4 Tobiáš KováčTobiáš Kováč 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 SB 08.83
5 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 08.96
6 Adam HoráčekAdam Horáček 11 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 6 09.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.3.2024 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 SB 08.41
2 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.45
3 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 5 SB 08.57
4 Sofie PlzákováSofie Plzáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 08.66
5 Eliška RadováEliška Radová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 08.83
6 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 1 SB 08.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.38 q
2 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 3 08.61 q
3 Aneta ProcházkováAneta Procházková 12 ASK DěčínASK Děčín 1 09.22
4 Klaudie MalinováKlaudie Malinová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.58
5 3 Tereza ČervenáTereza Červená 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.63
6 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 08.47 q
2 Sofie PlzákováSofie Plzáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.73 q
3 Eliška RadováEliška Radová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 08.75 q
4 4 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 3 09.05
5 Tiara MikulováTiara Mikulová 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 09.30
6 Berta LoziakováBerta Loziaková 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 09.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 4 PB 08.86 q
2 Eliška NovákováEliška Nováková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.91
3 Markéta ŠvancarováMarkéta Švancarová 11 AK ŽatecAK Žatec 1 PB 09.05
4 Diana SamcováDiana Samcová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.53
5 Pavla Melnikova GumenyakPavla Melnikova Gumenyak 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.01
6 Nicol ČernohorskáNicol Černohorská 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KousalováViktorie Kousalová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 08.92
2 Lucie GalanováLucie Galanová 11 AK ŽatecAK Žatec 5 PB 09.50
3 Klára ŠafářováKlára Šafářová 11 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 10.44
4 Dita ŠvaříčkováDita Švaříčková 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.46
5 Vendula MikanováVendula Mikanová 12 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 PB 10.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŽohováZuzana Žohová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.89
2 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 09.29
3 Zuzana PejcharováZuzana Pejcharová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.57
4 Amálie BalounováAmálie Balounová 11 AK MostAK Most 5 PB 09.81
5 Tereza KuchařováTereza Kuchařová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.83
6 Lucie HusákováLucie Husáková 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 PB 10.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PavlíkováNikola Pavlíková 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 4 PB 09.00
2 Zuzana PekáčováZuzana Pekáčová 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 09.25
3 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.38
4 Nelly BoháčováNelly Boháčová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.54
5 Tereza WagnerováTereza Wagnerová 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 09.91
6 Lucie VeseláLucie Veselá 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina Anna JarolímováKateřina Anna Jarolímová 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 08.95
2 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.01
3 Michaela KrejčováMichaela Krejčová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.18
4 Eliška CechnerováEliška Cechnerová 12 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 PB 09.61
5 Adéla HrinováAdéla Hrinová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.08
6 Sofie HaldovskáSofie Haldovská 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema OpatrnáEma Opatrná 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.11
2 Anna BláhováAnna Bláhová 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 4 PB 09.25
3 Nela NováNela Nová 11 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 PB 09.65
4 Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová 11 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 5 09.77
5 Magdalena ChytrováMagdalena Chytrová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.84
6 Ivana KučerováIvana Kučerová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 16.3.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MackováMarkéta Macková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 09.06
2 Karolína KejkrtováKarolína Kejkrtová 11 AK MostAK Most 1 09.22
3 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 11 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 PB 09.42
4 6 Lada FridrichovskáLada Fridrichovská 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.43
5 Eva HapákováEva Hapáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.46
6 Bára HumlováBára Humlová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 09.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.38 q
2 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 08.47 q
3 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 3 08.61 q
4 Sofie PlzákováSofie Plzáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.73 q
5 Eliška RadováEliška Radová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 08.75 q
6 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 4 PB 08.86 q
7 Zuzana ŽohováZuzana Žohová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.89
8 Eliška NovákováEliška Nováková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.91
9 Viktorie KousalováViktorie Kousalová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 08.92
10 Kateřina Anna JarolímováKateřina Anna Jarolímová 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 08.95
11 Nikola PavlíkováNikola Pavlíková 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 4 PB 09.00
12 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.01
13 4 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 3 09.05
13 Markéta ŠvancarováMarkéta Švancarová 11 AK ŽatecAK Žatec 1 PB 09.05
15 Markéta MackováMarkéta Macková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 09.06
16 Ema OpatrnáEma Opatrná 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.11
17 Michaela KrejčováMichaela Krejčová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.18
18 Aneta ProcházkováAneta Procházková 12 ASK DěčínASK Děčín 1 09.22
18 Karolína KejkrtováKarolína Kejkrtová 11 AK MostAK Most 1 09.22
20 Zuzana PekáčováZuzana Pekáčová 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 09.25
20 Anna BláhováAnna Bláhová 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 4 PB 09.25
22 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 09.29
23 Tiara MikulováTiara Mikulová 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 09.30
24 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.38
25 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 11 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 PB 09.42
26 6 Lada FridrichovskáLada Fridrichovská 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 09.43
27 Eva HapákováEva Hapáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.46
28 Lucie GalanováLucie Galanová 11 AK ŽatecAK Žatec 5 PB 09.50
29 Diana SamcováDiana Samcová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.53
30 Nelly BoháčováNelly Boháčová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.54
31 Zuzana PejcharováZuzana Pejcharová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.57
32 Klaudie MalinováKlaudie Malinová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 09.58
32 Bára HumlováBára Humlová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 09.58
34 Eliška CechnerováEliška Cechnerová 12 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 PB 09.61
35 3 Tereza ČervenáTereza Červená 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.63
36 Natálie ČermákováNatálie Čermáková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.64
37 Nela NováNela Nová 11 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 PB 09.65
38 Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová 11 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 5 09.77
39 Amálie BalounováAmálie Balounová 11 AK MostAK Most 5 PB 09.81
40 Tereza KuchařováTereza Kuchařová 12 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.83
41 Berta LoziakováBerta Loziaková 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 09.84
41 Magdalena ChytrováMagdalena Chytrová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.84
43 Tereza WagnerováTereza Wagnerová 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 09.91
44 Lucie VeseláLucie Veselá 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.97
45 Pavla Melnikova GumenyakPavla Melnikova Gumenyak 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 10.01
46 Adéla HrinováAdéla Hrinová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.08
47 Lucie HusákováLucie Husáková 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 PB 10.18
48 Klára ŠafářováKlára Šafářová 11 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 10.44
49 Dita ŠvaříčkováDita Švaříčková 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.46
50 Vendula MikanováVendula Mikanová 12 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 PB 10.47
51 Nicol ČernohorskáNicol Černohorská 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.03
52 Sofie HaldovskáSofie Haldovská 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.20
53 Ivana KučerováIvana Kučerová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.56

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 22.03
2 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 22.56
3 David MilerDavid Miler 11 AK MostAK Most 3 PB 22.69
4 František LamačFrantišek Lamač 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Adam ŠvecAdam Švec 12 AK ŽatecAK Žatec 2 PB 22.38
2 Adam VondroušAdam Vondrouš 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 PB 22.39
3 Lukáš PauknerLukáš Paukner 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 23.08
4 Josef KoutníkJosef Koutník 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.35
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 22.87
2 Jakub HoudaJakub Houda 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 25.27
3 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 2 27.72
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 16.3.2024 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 2 PB 22.62
2 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 23.57
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 22.03
2 8 Adam ŠvecAdam Švec 12 AK ŽatecAK Žatec 2 PB 22.38
3 Adam VondroušAdam Vondrouš 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 PB 22.39
4 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 22.56
5 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 2 PB 22.62
6 David MilerDavid Miler 11 AK MostAK Most 3 PB 22.69
7 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 22.87
8 Lukáš PauknerLukáš Paukner 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 23.08
9 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 23.57
10 František LamačFrantišek Lamač 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.96
11 Jakub HoudaJakub Houda 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 25.27
12 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 2 27.72
13 Josef KoutníkJosef Koutník 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.35

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 20.41
2 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 20.97
3 Sofie PlzákováSofie Plzáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 21.42
4 Zuzana ŽohováZuzana Žohová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 22.48
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 3 PB 21.82
2 Kateřina Anna JarolímováKateřina Anna Jarolímová 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 22.23
3 Michaela KrejčováMichaela Krejčová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 22.86
4 Lucie HusákováLucie Husáková 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 2 PB 25.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 21.46
2 13 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 1 21.55
3 Barbora SlapničkováBarbora Slapničková 12 AK MostAK Most 4 PB 22.23
4 2 Karolína PávkováKarolína Pávková 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 22.81
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MackováMarkéta Macková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.30
2 Eva HapákováEva Hapáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.52
3 Eliška HorováEliška Horová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.63
4 Zuzana PejcharováZuzana Pejcharová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nelly BoháčováNelly Boháčová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 24.33
2 Štěpánka SokolováŠtěpánka Sokolová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 25.41
3 Aneta HusineckáAneta Husinecká 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 25.51
4 Nicol ČernohorskáNicol Černohorská 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 30.53
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Franceska AdamsonováFranceska Adamsonová 11 ASK DěčínASK Děčín 4 20.36
2 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 11 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 PB 23.00
3 Tereza LukášováTereza Lukášová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 23.91
4 Leontýna PodloučkováLeontýna Podloučková 12 ASK DěčínASK Děčín 1 24.54
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára HumlováBára Humlová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 23.81
2 Alžběta MertlováAlžběta Mertlová 12 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 23.96
3 Diana SamcováDiana Samcová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 24.06
4 Adéla HlavičkováAdéla Hlavičková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 27.23
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KejkrtováKarolína Kejkrtová 11 AK MostAK Most 2 PB 22.46
2 Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová 11 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 4 24.32
3 Eliška CechnerováEliška Cechnerová 12 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 24.33
4 Tereza VackováTereza Vacková 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 25.60
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta FišerováAneta Fišerová 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 23.16
2 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 23.82
3 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 25.97
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 PB 28.57
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PekáčováZuzana Pekáčová 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 23.76
2 Johana VnoučkováJohana Vnoučková 11 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 1 24.07
3 Adéla HrinováAdéla Hrinová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.99
4 Pavla Melnikova GumenyakPavla Melnikova Gumenyak 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 25.47
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 2 22.08
2 Laura SuchopárováLaura Suchopárová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.00
3 Berta LoziakováBerta Loziaková 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 24.25
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠvancarováMarkéta Švancarová 11 AK ŽatecAK Žatec 2 PB 22.13
2 Eliška ŠuterováEliška Šuterová 11 AK ŽatecAK Žatec 4 PB 22.15
3 Anna ČernáAnna Černá 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 24.26
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 4 PB 22.61
2 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 2 23.28
3 Lucie GalanováLucie Galanová 11 AK ŽatecAK Žatec 3 PB 23.55
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Franceska AdamsonováFranceska Adamsonová 11 ASK DěčínASK Děčín 4 20.36
2 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 20.41
3 Elizabet PalečkováElizabet Palečková 11 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 20.97
4 Sofie PlzákováSofie Plzáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 21.42
5 1 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 21.46
6 13 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 1 21.55
7 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 3 PB 21.82
8 Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 2 22.08
9 Markéta ŠvancarováMarkéta Švancarová 11 AK ŽatecAK Žatec 2 PB 22.13
10 Eliška ŠuterováEliška Šuterová 11 AK ŽatecAK Žatec 4 PB 22.15
11 Kateřina Anna JarolímováKateřina Anna Jarolímová 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 22.23
11 Barbora SlapničkováBarbora Slapničková 12 AK MostAK Most 4 PB 22.23
13 Markéta MackováMarkéta Macková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.30
14 Karolína KejkrtováKarolína Kejkrtová 11 AK MostAK Most 2 PB 22.46
15 Zuzana ŽohováZuzana Žohová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 22.48
16 Adina MatonohováAdina Matonohová 11 AK BílinaAK Bílina 4 PB 22.61
17 2 Karolína PávkováKarolína Pávková 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 22.81
18 Michaela KrejčováMichaela Krejčová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 22.86
19 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová 11 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 PB 23.00
19 Laura SuchopárováLaura Suchopárová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.00
21 Aneta FišerováAneta Fišerová 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 23.16
22 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská 12 AK BílinaAK Bílina 2 23.28
23 Eva HapákováEva Hapáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 23.52
24 Lucie GalanováLucie Galanová 11 AK ŽatecAK Žatec 3 PB 23.55
25 Eliška HorováEliška Horová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.63
26 Zuzana PekáčováZuzana Pekáčová 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 23.76
27 Bára HumlováBára Humlová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 23.81
28 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 23.82
29 Tereza LukášováTereza Lukášová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 23.91
30 Alžběta MertlováAlžběta Mertlová 12 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 23.96
31 Diana SamcováDiana Samcová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 24.06
32 Zuzana PejcharováZuzana Pejcharová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 24.07
32 Johana VnoučkováJohana Vnoučková 11 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 1 24.07
34 Berta LoziakováBerta Loziaková 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 24.25
35 Anna ČernáAnna Černá 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 24.26
36 Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová 11 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 4 24.32
37 Nelly BoháčováNelly Boháčová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 24.33
37 Eliška CechnerováEliška Cechnerová 12 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 3 24.33
39 Leontýna PodloučkováLeontýna Podloučková 12 ASK DěčínASK Děčín 1 24.54
40 Adéla HrinováAdéla Hrinová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.99
41 Lucie HusákováLucie Husáková 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 2 PB 25.00
42 Štěpánka SokolováŠtěpánka Sokolová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 25.41
43 Pavla Melnikova GumenyakPavla Melnikova Gumenyak 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 25.47
44 Aneta HusineckáAneta Husinecká 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 25.51
45 Tereza VackováTereza Vacková 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 25.60
46 Klára SvobodováKlára Svobodová 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 25.97
47 Adéla HlavičkováAdéla Hlavičková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 27.23
48 Adéla LiškováAdéla Lišková 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 PB 28.57
49 Nicol ČernohorskáNicol Černohorská 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 30.53

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 52.81
2 František LamačFrantišek Lamač 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 53.43
3 Karel MejtzkýKarel Mejtzký 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 53.65
4 Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 55.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch IvánekVojtěch Ivánek 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 46.82
2 Lukáš KorálLukáš Korál 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 56.62
3 Josef KoutníkJosef Koutník 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 65.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2024 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 PB 50.70
2 Mikuláš MarešMikuláš Mareš 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 54.73
3 Tomáš FenglTomáš Fengl 11 ASK DěčínASK Děčín 3 58.87
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch IvánekVojtěch Ivánek 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 46.82
2 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 PB 50.70
3 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 52.81
4 František LamačFrantišek Lamač 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 53.43
5 Karel MejtzkýKarel Mejtzký 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 53.65
6 Mikuláš MarešMikuláš Mareš 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 54.73
7 Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 55.16
8 Lukáš KorálLukáš Korál 11 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 56.62
9 Tomáš FenglTomáš Fengl 11 ASK DěčínASK Děčín 3 58.87
10 Josef KoutníkJosef Koutník 12 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 65.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2024 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlapničkováBarbora Slapničková 12 AK MostAK Most 3 PB 46.25
2 Barbora SteckerováBarbora Steckerová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 48.85
3 Nela NovotnáNela Novotná 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 51.43
4 Tereza KoníčkováTereza Koníčková 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 1 PB 52.05
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2024 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠuterováEliška Šuterová 11 AK ŽatecAK Žatec 4 PB 48.03
2 Julie ŠafránkováJulie Šafránková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 51.66
3 Johana VnoučkováJohana Vnoučková 11 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 2 PB 52.08
4 Eliška VysluchováEliška Vysluchová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 54.02
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2024 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3 PB 47.46
2 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 49.16
3 Kristýna WorlováKristýna Worlová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 51.98
4 Eliška ŠimkováEliška Šimková 12 AK MostAK Most 4 60.17
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.3.2024 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika RovnáDominika Rovná 11 AK MostAK Most 2 PB 49.60
2 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 51.94
3 Johana PrůšováJohana Průšová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 53.58
4 Dita ŠvaříčkováDita Švaříčková 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 57.16
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 16.3.2024 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samantha BallikováSamantha Balliková 11 ASK DěčínASK Děčín 3 49.30
2 Leontýna UrbíkováLeontýna Urbíková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 55.97
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 61.33
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 16.3.2024 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 2 PB 46.61
2 Aneta MocováAneta Mocová 11 ASK DěčínASK Děčín 4 50.51
3 Karolína HenkeKarolína Henke 11 ASK DěčínASK Děčín 3 53.12
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SlapničkováBarbora Slapničková 12 AK MostAK Most 3 PB 46.25
2 Tereza SlapničkováTereza Slapničková 12 AK MostAK Most 2 PB 46.61
3 Rozárie Elen KučerováRozárie Elen Kučerová 12 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3 PB 47.46
4 Eliška ŠuterováEliška Šuterová 11 AK ŽatecAK Žatec 4 PB 48.03
5 Barbora SteckerováBarbora Steckerová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 48.85
6 Adéla TučkováAdéla Tučková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 49.16
7 Samantha BallikováSamantha Balliková 11 ASK DěčínASK Děčín 3 49.30
8 Dominika RovnáDominika Rovná 11 AK MostAK Most 2 PB 49.60
9 Aneta MocováAneta Mocová 11 ASK DěčínASK Děčín 4 50.51
10 Nela NovotnáNela Novotná 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 51.43
11 Julie ŠafránkováJulie Šafránková 11 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 51.66
12 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 51.94
13 Kristýna WorlováKristýna Worlová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 51.98
14 Tereza KoníčkováTereza Koníčková 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 1 PB 52.05
15 Johana VnoučkováJohana Vnoučková 11 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 2 PB 52.08
16 Karolína HenkeKarolína Henke 11 ASK DěčínASK Děčín 3 53.12
17 Johana PrůšováJohana Průšová 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 53.58
18 Eliška VysluchováEliška Vysluchová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 54.02
19 Leontýna UrbíkováLeontýna Urbíková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 55.97
20 Dita ŠvaříčkováDita Švaříčková 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 57.16
21 Eliška ŠimkováEliška Šimková 12 AK MostAK Most 4 60.17
22 Anna DvořákováAnna Dvořáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 61.33

800 m - Ml. žáci

(so, 16.3.2024 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Andres PerezAndres Perez 11 AK MostAK Most 6 2:32.30
2 4 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 2:33.91
3 9 Vojtěch WunderVojtěch Wunder 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 9 PB 2:36.00
4 3 Petr KubelkaPetr Kubelka 11 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 3 2:39.01
5 8 Adam ŠvecAdam Švec 12 AK ŽatecAK Žatec 8 PB 2:42.44
6 2 Jiří JurčaJiří Jurča 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:45.67
7 1 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 2:50.26
8 5 Daniel PelantDaniel Pelant 11 ASK DěčínASK Děčín 5 3:00.99
9 7 Metoděj RohlaMetoděj Rohla 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 3:16.65
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 16.3.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Klára OndráčkováKlára Ondráčková 12 AK MostAK Most 1 PB 2:34.95
2 13 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 13 2:35.32
3 2 Karolína PávkováKarolína Pávková 12 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 2:35.71
4 6 Lada FridrichovskáLada Fridrichovská 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 2:38.33
5 4 Eliška DobošováEliška Dobošová 11 AK BílinaAK Bílina 4 2:46.60
6 5 Šárka DuškováŠárka Dušková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 2:46.78
7 10 Ellen PoživilováEllen Poživilová 11 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 PB 2:54.70
8 9 Valerie PanclováValerie Panclová 11 ASK LovosiceASK Lovosice 9 2:55.17
9 12 Rebeka ŠvadlenováRebeka Švadlenová 11 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 2:59.10
10 11 Veronika SkálováVeronika Skálová 12 MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 11 3:06.78
11 7 Terezie KlimperováTerezie Klimperová 11 Sporťáci Žatec z.s.Sporťáci Žatec z.s. 7 3:11.37
12 8 Adéla MišákováAdéla Mišáková 12 ASK LovosiceASK Lovosice 8 3:13.08
13 3 Tereza ČervenáTereza Červená 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 3:13.61
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 16.3.2024 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Oliver OlšákOliver Olšák 12 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 5:19.74
2 2 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 AK BílinaAK Bílina 2 PB 5:20.17
3 5 Martin UlrichMartin Ulrich 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 6:11.31
4 4 Richard ŠulcRichard Šulc 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 6:42.83
5 3 Jakub RokosJakub Rokos 12 ASK DěčínASK Děčín 3 6:43.04
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 16.3.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 5:04.01
2 5 Adéla StaráAdéla Stará 12 ASK DěčínASK Děčín 4 5:48.48
3 2 Klára KošováKlára Košová 11 AK BílinaAK Bílina 2 PB 5:52.81
4 4 Eliška SekavováEliška Sekavová 11 Atletický klub Louny, z.s.Atletický klub Louny, z.s. 3 5:53.82
5 6 Kamila SynáčkováKamila Synáčková 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 6:04.95
6 7 Linda ŠulcováLinda Šulcová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 7:00.26
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci

(so, 16.3.2024 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RichterJakub Richter 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 10.52
2 Adam KabešAdam Kabeš 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 12.49
3 1 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 14.15
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.97
2 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.02
3 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 5 PB 11.32
4 Nela NovotnáNela Novotná 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 11.53
5 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 6 13.13
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Klára KošováKlára Košová 11 AK BílinaAK Bílina 5 11.42
2 Alžběta MertlováAlžběta Mertlová 12 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 13.37
3 Tereza BudilováTereza Budilová 11 ASK DěčínASK Děčín 3 14.14
4 Varvara BihunVarvara Bihun 12 ASK DěčínASK Děčín 4 15.56
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NovákováEliška Nováková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.52
2 Ema ŠvarcováEma Švarcová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 12.82
3 Amálie BalounováAmálie Balounová 11 AK MostAK Most 4 14.10
4 Natálie ZelenickáNatálie Zelenická 12 ASK DěčínASK Děčín 2 14.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.97
2 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 10.02
3 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 5 PB 11.32
4 2 Klára KošováKlára Košová 11 AK BílinaAK Bílina 5 11.42
5 Nela NovotnáNela Novotná 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 11.53
6 Eliška NovákováEliška Nováková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.52
7 Ema ŠvarcováEma Švarcová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 12.82
8 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 6 13.13
9 Alžběta MertlováAlžběta Mertlová 12 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 13.37
10 Amálie BalounováAmálie Balounová 11 AK MostAK Most 4 14.10
11 Tereza BudilováTereza Budilová 11 ASK DěčínASK Děčín 3 14.14
12 Natálie ZelenickáNatálie Zelenická 12 ASK DěčínASK Děčín 2 14.19
13 Varvara BihunVarvara Bihun 12 ASK DěčínASK Děčín 4 15.56

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Wunder, Voráček, Vondrouš, Tomanec Wunder, Voráček, Vondrouš, Tomanec Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 2:05.32
2 Lesnik, Ivánek, Horáček, Kabeš Lesnik, Ivánek, Horáček, Kabeš USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:06.11
3 Houda, Korál, Chmelík, Novák Houda, Korál, Chmelík, Novák Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 2:10.75
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richter, Vild, Opálka, Nádaský Richter, Vild, Opálka, Nádaský TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:03.08
2 Paukner, Kováč, Jedlička, Krejčí Paukner, Kováč, Jedlička, Krejčí TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:07.60
3 2 Prosman, Vorel, Žalud, Kára Prosman, Vorel, Žalud, Kára AK BílinaAK Bílina 4 2:11.89
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richter, Vild, Opálka, Nádaský Richter, Vild, Opálka, Nádaský TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:03.08
2 9 Wunder, Voráček, Vondrouš, Tomanec Wunder, Voráček, Vondrouš, Tomanec Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 2:05.32
3 Lesnik, Ivánek, Horáček, Kabeš Lesnik, Ivánek, Horáček, Kabeš USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:06.11
4 Paukner, Kováč, Jedlička, Krejčí Paukner, Kováč, Jedlička, Krejčí TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:07.60
5 Houda, Korál, Chmelík, Novák Houda, Korál, Chmelík, Novák Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 2:10.75
6 2 Prosman, Vorel, Žalud, Kára Prosman, Vorel, Žalud, Kára AK BílinaAK Bílina 4 2:11.89

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 16.3.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Skokanová, Kousalová, Tupá, Mišáková Skokanová, Kousalová, Tupá, Mišáková ASK LovosiceASK Lovosice 1 1:58.43
2 Bláhová, Hrbáčová, Pavlíková, Koníčková Bláhová, Hrbáčová, Pavlíková, Koníčková MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 2:07.90
3 Jelínková, Poživilová, Kuchařová, Zikmundová Jelínková, Poživilová, Kuchařová, Zikmundová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 2:10.25
4 Opatrná, Loziaková, Worlová, Hrinová Opatrná, Loziaková, Worlová, Hrinová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:12.75
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 16.3.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jarolímová, Šafránková, Mikulová, Tučková Jarolímová, Šafránková, Mikulová, Tučková ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:04.65
2 4 Dobošová, Sladkovská, Matonohová, Košová Dobošová, Sladkovská, Matonohová, Košová AK BílinaAK Bílina 3 2:05.26
3 Horová, Lukášová, Pejcharová, Humlová Horová, Lukášová, Pejcharová, Humlová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 2:11.55
4 Chytrová, Husinecká, Veselá, Hapáková Chytrová, Husinecká, Veselá, Hapáková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:16.05
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 16.3.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slapničková, Slapničková, Ondráčková, Kejkrtová Slapničková, Slapničková, Ondráčková, Kejkrtová AK MostAK Most 2 2:01.36
2 Kudrnovská, Kráslová, Urbíková, Helebrant Kudrnovská, Kráslová, Urbíková, Helebrant USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:04.68
3 Plzáková, Steckerová, Novotná, Žohová Plzáková, Steckerová, Novotná, Žohová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:05.95
4 Bihun, Budilová, Stará, Henke Bihun, Budilová, Stará, Henke ASK DěčínASK Děčín 1 2:07.61
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 16.3.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adamsonová, Mocová, Ayed, Balliková Adamsonová, Mocová, Ayed, Balliková ASK DěčínASK Děčín 3 1:58.09
2 Suchopárová, Radová, Dušková, Čermáková Suchopárová, Radová, Dušková, Čermáková TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:01.01
3 Fišerová, Svobodová, Fridrichovská, Lišková Fišerová, Svobodová, Fridrichovská, Lišková Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:19.19
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 16.3.2024 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlůjová, Rovná, Vančurová, Balounová Havlůjová, Rovná, Vančurová, Balounová AK MostAK Most 3 2:07.75
2 Nová, Mikanová, Gottwaldová, Cechnerová Nová, Mikanová, Gottwaldová, Cechnerová AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 4 2:17.64
3 Wipplerová, Panclová, Macková, Šafářová Wipplerová, Panclová, Macková, Šafářová ASK LovosiceASK Lovosice 1 2:18.97
4 6 Synáčková, Hlavičková, Švarcová, Černá Synáčková, Hlavičková, Švarcová, Černá USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:24.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adamsonová, Mocová, Ayed, Balliková Adamsonová, Mocová, Ayed, Balliková ASK DěčínASK Děčín 3 1:58.09
2 1 Skokanová, Kousalová, Tupá, Mišáková Skokanová, Kousalová, Tupá, Mišáková ASK LovosiceASK Lovosice 1 1:58.43
3 Suchopárová, Radová, Dušková, Čermáková Suchopárová, Radová, Dušková, Čermáková TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:01.01
4 Slapničková, Slapničková, Ondráčková, Kejkrtová Slapničková, Slapničková, Ondráčková, Kejkrtová AK MostAK Most 2 2:01.36
5 Jarolímová, Šafránková, Mikulová, Tučková Jarolímová, Šafránková, Mikulová, Tučková ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:04.65
6 Kudrnovská, Kráslová, Urbíková, Helebrant Kudrnovská, Kráslová, Urbíková, Helebrant USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:04.68
7 4 Dobošová, Sladkovská, Matonohová, Košová Dobošová, Sladkovská, Matonohová, Košová AK BílinaAK Bílina 3 2:05.26
8 Plzáková, Steckerová, Novotná, Žohová Plzáková, Steckerová, Novotná, Žohová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:05.95
9 Bihun, Budilová, Stará, Henke Bihun, Budilová, Stará, Henke ASK DěčínASK Děčín 1 2:07.61
10 Havlůjová, Rovná, Vančurová, Balounová Havlůjová, Rovná, Vančurová, Balounová AK MostAK Most 3 2:07.75
11 Bláhová, Hrbáčová, Pavlíková, Koníčková Bláhová, Hrbáčová, Pavlíková, Koníčková MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s. 3 2:07.90
12 Jelínková, Poživilová, Kuchařová, Zikmundová Jelínková, Poživilová, Kuchařová, Zikmundová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 2:10.25
13 Horová, Lukášová, Pejcharová, Humlová Horová, Lukášová, Pejcharová, Humlová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 2:11.55
14 Opatrná, Loziaková, Worlová, Hrinová Opatrná, Loziaková, Worlová, Hrinová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:12.75
15 Chytrová, Husinecká, Veselá, Hapáková Chytrová, Husinecká, Veselá, Hapáková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:16.05
16 Nová, Mikanová, Gottwaldová, Cechnerová Nová, Mikanová, Gottwaldová, Cechnerová AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 4 2:17.64
17 Wipplerová, Panclová, Macková, Šafářová Wipplerová, Panclová, Macková, Šafářová ASK LovosiceASK Lovosice 1 2:18.97
18 Fišerová, Svobodová, Fridrichovská, Lišková Fišerová, Svobodová, Fridrichovská, Lišková Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:19.19
19 6 Synáčková, Hlavičková, Švarcová, Černá Synáčková, Hlavičková, Švarcová, Černá USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:24.06

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 16.3.2024 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53
1 Alex LesnikAlex Lesnik
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 3 PB 1.44 o o o o o o o o xxx
2 Jakub RichterJakub Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 5 PB 1.44 o o o o o xxo xo xo xxx
3 Pavel StaněkPavel Staněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 4 PB 1.41 o o o o o xo xxo xxx
4 Tobiáš KováčTobiáš Kováč
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 1 PB 1.38 o o o o xxo xxo xxx
5 Karel MejtzkýKarel Mejtzký
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 2 PB 1.15 o xxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 16.3.2024 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 1,17 1,22 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,52
1 Dominika RovnáDominika Rovná
AK MostAK Most
11 13 PB 1.52 - - o o o o o o xo o o o xo xxx
2 Eliška RadováEliška Radová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 10 PB 1.36 o o o o o xxo xo xxx
3 Aneta MocováAneta Mocová
ASK DěčínASK Děčín
11 8 PB 1.30 o o xo o xxo xxx
4 Karolína HenkeKarolína Henke
ASK DěčínASK Děčín
11 5 PB 1.30 o o xxo o xxo xxx
5 5 Šárka DuškováŠárka Dušková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 3 PB 1.22 o o xxo x- - xxx
6 Eliška HorováEliška Horová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 6 PB 1.17 o o xxx
7 Yasmine AyedYasmine Ayed
ASK DěčínASK Děčín
12 1 PB 1.17 o xo xxx
8= Ema ŠvarcováEma Švarcová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 12 PB 1.12 o xxx
8= Anna ČernáAnna Černá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2 PB 1.12 o xxx
5 Adéla StaráAdéla Stará
ASK DěčínASK Děčín
12 11 NM xxx
Ivana KučerováIvana Kučerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 7 NM xxx
Sofie HaldovskáSofie Haldovská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 4 NM xxx
Aneta ProcházkováAneta Procházková
ASK DěčínASK Děčín
12 9 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.3.2024 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex LesnikAlex Lesnik
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 6 PB 4.83 x 4.83 4.59 4.83 4.50 4.39 4.64
2 Václav NovákVáclav Novák
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
11 7 PB 4.67 4.50 4.67 4.45 4.67 4.01 x 4.22
3 Lukáš PauknerLukáš Paukner
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 9 PB 4.38 4.25 4.26 4.34 4.34 3.56 x 4.38
4 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 12 PB 4.22 x 4.02 4.22 4.22 4.15 x x
5 Adam VondroušAdam Vondrouš
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 11 PB 4.20 4.10 4.20 4.11 4.20 4.06 x x
6 Adam HoráčekAdam Horáček
MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s.
11 1 PB 4.16 x x 4.05 4.05 x x 4.16
7 Vojtěch KáraVojtěch Kára
AK BílinaAK Bílina
11 4 PB 4.16 4.16 x x 4.16 3.49 x x
8 Tomáš WolfTomáš Wolf
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
11 13 PB 4.14 4.05 4.01 4.14 4.14 x 4.04 x
9 Jan OpálkaJan Opálka
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 8 PB 3.94 3.94 x 3.74 3.94
10 2 Jiří JurčaJiří Jurča
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 3 PB 3.91 3.91 3.88 3.78 3.91
11 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 5 PB 3.80 3.72 3.80 3.46 3.80
12 Eliáš HoráčekEliáš Horáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2 PB 3.65 x 3.65 3.43 3.65
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.3.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Franceska AdamsonováFranceska Adamsonová
ASK DěčínASK Děčín
11 1 PB 4.83 4.56 4.33 4.28 4.56 x 4.83 4.78
2 Samantha BallikováSamantha Balliková
ASK DěčínASK Děčín
11 2 PB 4.36 4.35 4.13 3.90 4.35 4.36 3.87 x
3 Anna BláhováAnna Bláhová
MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s.
12 4 PB 4.35 4.16 4.09 4.15 4.16 4.35 4.20 4.10
4 Barbora SteckerováBarbora Steckerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 19 PB 4.26 4.26 4.11 3.92 4.26 4.20 x x
5 Laura SuchopárováLaura Suchopárová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 20 PB 4.21 3.96 3.99 4.19 4.19 4.16 3.97 4.21
6 Viktorie KousalováViktorie Kousalová
ASK LovosiceASK Lovosice
12 31 4.14 4.14 4.01 3.60 4.14 4.06 3.87 3.88
7 1 Klára OndráčkováKlára Ondráčková
AK MostAK Most
12 29 PB 4.07 3.99 3.81 3.62 3.99 4.00 4.07 3.95
8 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová
AK MostAK Most
11 30 PB 3.92 3.92 3.51 x 3.92 3.86 3.71 x
9 Andrea KráslováAndrea Kráslová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 10 SB 3.91 x 3.91 3.90 3.91
10 Nela NováNela Nová
AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s.
11 15 PB 3.88 3.33 3.88 x 3.88
11 Tereza BudilováTereza Budilová
ASK DěčínASK Děčín
11 5 PB 3.87 3.87 x 3.71 3.87
12 Varvara BihunVarvara Bihun
ASK DěčínASK Děčín
12 3 PB 3.83 3.77 3.54 3.83 3.83
13 Barbora SladkovskáBarbora Sladkovská
AK BílinaAK Bílina
12 17 PB 3.83 3.83 3.67 3.68 3.83
14 Julie ŠafránkováJulie Šafránková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 23 PB 3.82 x x 3.82 3.82
15 Tereza WagnerováTereza Wagnerová
MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s.
12 26 PB 3.72 3.67 3.72 x 3.72
16 Nikola ZikmundováNikola Zikmundová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
12 28 PB 3.71 3.71 3.65 3.57 3.71
17 Aneta HusineckáAneta Husinecká
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 8 PB 3.71 3.40 3.71 3.43 3.71
18 8 Adéla MišákováAdéla Mišáková
ASK LovosiceASK Lovosice
12 14 PB 3.69 3.46 3.69 x 3.69
19 Klaudie MalinováKlaudie Malinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 12 PB 3.64 x 3.64 3.54 3.64
20 Štěpánka SokolováŠtěpánka Sokolová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 18 PB 3.59 3.59 3.54 3.32 3.59
21 Tereza LukášováTereza Lukášová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 11 PB 3.52 x x 3.52 3.52
22 Lucie VeseláLucie Veselá
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 25 PB 3.50 x 3.50 3.41 3.50
23 Adina MatonohováAdina Matonohová
AK BílinaAK Bílina
11 13 SB 3.49 x x 3.49 3.49
24 Magdalena ChytrováMagdalena Chytrová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 9 PB 3.39 x 3.39 x 3.39
25 Anna DvořákováAnna Dvořáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 7 PB 3.22 x x 3.22 3.22
26 Eliška ŠimkováEliška Šimková
AK MostAK Most
12 24 PB 3.18 3.15 3.18 3.17 3.18
Leontýna PodloučkováLeontýna Podloučková
ASK DěčínASK Děčín
12 16 NM x x x -
Natálie ČermákováNatálie Čermáková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 6 NM x x x -
Klára ŠafářováKlára Šafářová
ASK LovosiceASK Lovosice
11 22 NM x x x -
Klára SvobodováKlára Svobodová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 21 NM x x x -
Natálie ZelenickáNatálie Zelenická
ASK DěčínASK Děčín
12 27 NM x x x -
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 16.3.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SkálováTereza Skálová
ASK DěčínASK Děčín
11 8 PB 10.05 09.39 09.64 09.67 9.67 09.50 10.05 09.80
2 Karolína SkořepováKarolína Skořepová
MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s.
12 9 PB 09.43 07.74 08.61 09.07 9.07 09.43 08.41 08.89
3 Nikola PavlíkováNikola Pavlíková
MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s.
12 6 PB 09.08 08.73 09.08 07.33 9.08 08.56 08.92 08.06
4 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 1 PB 08.66 08.05 07.74 07.64 8.05 08.04 08.66 08.42
5 Ema OpatrnáEma Opatrná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
12 5 PB 08.00 07.51 08.00 07.75 8.00 07.72 07.96 07.67
6 Tiara MikulováTiara Mikulová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 4 PB 07.87 07.27 06.97 07.32 7.32 07.87 07.49 07.68
7 Johana PrůšováJohana Průšová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 7 PB 07.66 07.30 07.66 07.62 7.66 07.48 07.22 07.24
8 Vendula MikanováVendula Mikanová
AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s.
12 3 PB 07.50 06.12 07.50 07.25 7.50 07.11 06.44 07.09
9 Tereza WipplerováTereza Wipplerová
ASK LovosiceASK Lovosice
12 2 PB 07.09 07.09 x 06.65 7.09
10 Eliška VysluchováEliška Vysluchová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 11 06.75 06.74 06.75 06.62 6.75
11 Leontýna UrbíkováLeontýna Urbíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
12 10 PB 05.87 05.70 05.87 05.87 5.87
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 16.3.2024 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel StaněkPavel Staněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
11 8 PB 09.27 07.49 09.09 08.60 9.09 09.27 08.50 09.22
2 3 Jakub RokosJakub Rokos
ASK DěčínASK Děčín
12 7 PB 08.92 08.13 08.45 08.63 8.63 08.67 08.55 08.92
3 Lukáš PechánekLukáš Pechánek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
11 14 PB 08.86 07.81 07.77 08.86 8.86 07.66 08.03 08.37
4 Jan HniličkaJan Hnilička
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 12 PB 07.71 07.04 07.03 07.63 7.63 07.52 07.71 07.68
5 Josef ZáblackýJosef Záblacký
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 13 07.59 07.55 07.02 07.59 7.59 06.89 07.32 06.88
6 Vojtěch IvánekVojtěch Ivánek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 3 PB 07.36 x 06.93 07.20 7.20 07.21 07.36 07.21
7 Michal RautnerMichal Rautner
MAGA Krupka z.s.MAGA Krupka z.s.
11 6 PB 06.93 06.36 05.66 06.38 6.38 06.80 06.93 06.73
8 Adam KabešAdam Kabeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 4 PB 06.42 06.42 06.17 06.24 6.42 06.01 06.29 05.90
9 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 11 PB 06.33 05.87 06.33 06.22 6.33
10 4 Richard ŠulcRichard Šulc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 10 PB 06.24 04.99 06.24 06.21 6.24
11 Štěpán ŠimečekŠtěpán Šimeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 9 PB 06.00 05.07 05.98 06.00 6.00
12 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 2 PB 05.31 05.11 05.31 05.06 5.31
13 Jakub HoudaJakub Houda
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
11 1 PB 04.97 04.97 04.27 04.70 4.97
14 Lukáš KorálLukáš Korál
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
11 5 PB 04.97 04.21 04.21 04.97 4.97
Celkem 14 závodníků