Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Olomouckého a Zlínského kraje dorostu, juniorů a dospělých

Ostrava (11. 2. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KOLARČÍKVojtěch KOLARČÍK 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 PB 06.94 qA
2 Benjamin JAKOBBenjamin JAKOB 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 06.97 qA
3 Jan KVAPILJan KVAPIL 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.23 qA
4 Tomáš VAŠÍČEKTomáš VAŠÍČEK 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 07.24 qA
5 Kryštof SLÁDEKKryštof SLÁDEK 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.28 qA
6 Luboš KOPŘIVALuboš KOPŘIVA 93 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 07.30 qA
7 František KŘIVÁNEKFrantišek KŘIVÁNEK 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 07.31 qA
8 Radomír Josef VOLNÝRadomír Josef VOLNÝ 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 PB 07.43 qA
9 Jiří MARČÍKJiří MARČÍK 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.55 qB
10 Lukáš HAMPLLukáš HAMPL 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.58 qB
11 Václav NESPORÝVáclav NESPORÝ 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 07.62 qB
12 Mikuláš TROJEKMikuláš TROJEK 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 07.62 qB
13 Radomír KRČMÁŘRadomír KRČMÁŘ 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 07.66 qB
14 Ondřej HLAVINKAOndřej HLAVINKA 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 07.74 qB
15 Jan KASPARJan KASPAR 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 SB 07.91 qB
MS Jakub ADÁMEKJakub ADÁMEK 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DQ
MS Jakub KALMANJakub KALMAN 96 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Petr HUDEČEKPetr HUDEČEK 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1 DNS
Celkem 18 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2024 - 14:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch KOLARČÍKVojtěch KOLARČÍK 95 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 PB 06.90
1 Benjamin JAKOBBenjamin JAKOB 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 06.99
2 Tomáš VAŠÍČEKTomáš VAŠÍČEK 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 =PB 07.13
3 Kryštof SLÁDEKKryštof SLÁDEK 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.22
4 Jan KVAPILJan KVAPIL 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 07.25
5 Luboš KOPŘIVALuboš KOPŘIVA 93 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 07.27
MS František KŘIVÁNEKFrantišek KŘIVÁNEK 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.33
MS Radomír Josef VOLNÝRadomír Josef VOLNÝ 01 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 07.45
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 11.2.2024 - 14:16) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří MARČÍKJiří MARČÍK 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 =SB 07.51
1 Radomír KRČMÁŘRadomír KRČMÁŘ 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 07.63
2 Ondřej HLAVINKAOndřej HLAVINKA 01 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 PB 07.71
3 Jan KASPARJan KASPAR 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 =SB 07.91
Mikuláš TROJEKMikuláš TROJEK 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Lukáš HAMPLLukáš HAMPL 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 DNS
Václav NESPORÝVáclav NESPORÝ 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 07.07 q
2 Matěj PĚČEKMatěj PĚČEK 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 07.18 q
MS Róbert PECKORóbert PECKO 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 07.23 q
MS Tobiáš JANETZKÝTobiáš JANETZKÝ 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 07.27 q
3 Jiří MIČKEJiří MIČKE 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 SB 07.28 q
4 Petr GREGUŠPetr GREGUŠ 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 07.31 q
5 Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 07.43 q
6 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 7 07.45 q
7 Michael JANÍKMichael JANÍK 06 AK KroměřížAK Kroměříž 6 =PB 07.56
8 Vítek NOVÁKVítek NOVÁK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 3 07.71
MS Vojtěch PRÓNYAIVojtěch PRÓNYAI 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 07.92
Celkem 11 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 14:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.16
MS Róbert PECKORóbert PECKO 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.21
2 Tobiáš JANETZKÝTobiáš JANETZKÝ 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 07.26
3 Jiří MIČKEJiří MIČKE 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.29
4 Petr GREGUŠPetr GREGUŠ 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 =PB 07.31
MS Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 8 07.47
MS Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 1 07.49
Matěj PĚČEKMatěj PĚČEK 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 11.2.2024 - 11:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MANDÁKFilip MANDÁK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.18 qA
Celkem 1 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.2.2024 - 11:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 =PB 07.25 qA
2 Nikolas HUSNikolas HUS 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.31 qA
3 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.33 qA
Jonáš BORDOVSKÝJonáš BORDOVSKÝ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.2.2024 - 11:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KOLÁŘAdam KOLÁŘ 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 07.29 qA
2 Viktor ŽELIBABKAViktor ŽELIBABKA 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 07.50 qA
3 Lukáš LAZÁREKLukáš LAZÁREK 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 07.62 qB
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (ne, 11.2.2024 - 11:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BEDNAŘÍKVojtěch BEDNAŘÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 07.41 qA
2 Adam JUREČKAAdam JUREČKA 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.52 qB
Tomáš ŘEZNÍČEKTomáš ŘEZNÍČEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 16.8
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (ne, 11.2.2024 - 11:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian VACÍKSebastian VACÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 07.44 qA
2 Jan GURECKÝJan GURECKÝ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 07.50 qB
3 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 07.59 qB
4 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 07.70 qB
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (ne, 11.2.2024 - 11:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert SADŁEKRobert SADŁEK 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 PB 07.85 qB
2 Radek JOUDALRadek JOUDAL 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.89
3 Daniel SOMMERDaniel SOMMER 07 AK KroměřížAK Kroměříž 8 07.96
Dominik KUPKADominik KUPKA 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DQ 16.8
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (ne, 11.2.2024 - 11:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VÍTEKJan VÍTEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 07.72 qB
2 Michal ŠŤASTNÝMichal ŠŤASTNÝ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 07.81 qB
3 Tadeáš GERNTadeáš GERN 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 =PB 07.93
4 Oliver KAJZAROliver KAJZAR 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.94
5 Adam TERSCHAdam TERSCH 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 08.08
6 Václav STACKEVáclav STACKE 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 08.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 11.2.2024 - 11:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KŘÍŽAntonín KŘÍŽ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.03
2 Šimon HRADILÍKŠimon HRADILÍK 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 08.35
3 Jakub KOSTKAJakub KOSTKA 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 SB 08.70
4 Jakub GRÉZAJakub GRÉZA 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 08.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MANDÁKFilip MANDÁK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.18 qA
2 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 =PB 07.25 qA
3 Adam KOLÁŘAdam KOLÁŘ 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 07.29 qA
4 Nikolas HUSNikolas HUS 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.31 qA
5 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.33 qA
6 Vojtěch BEDNAŘÍKVojtěch BEDNAŘÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 07.41 qA
7 Sebastian VACÍKSebastian VACÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 07.44 qA
8 Viktor ŽELIBABKAViktor ŽELIBABKA 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 07.50 qA
9 Jan GURECKÝJan GURECKÝ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 PB 07.50 qB
10 Adam JUREČKAAdam JUREČKA 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.52 qB
11 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 PB 07.59 qB
12 Lukáš LAZÁREKLukáš LAZÁREK 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 07.62 qB
13 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 07.70 qB
14 Jan VÍTEKJan VÍTEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 07.72 qB
15 Michal ŠŤASTNÝMichal ŠŤASTNÝ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 07.81 qB
16 Robert SADŁEKRobert SADŁEK 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 6 PB 07.85 qB
17 Radek JOUDALRadek JOUDAL 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.89
18 Tadeáš GERNTadeáš GERN 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 =PB 07.93
19 Oliver KAJZAROliver KAJZAR 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.94
20 Daniel SOMMERDaniel SOMMER 07 AK KroměřížAK Kroměříž 8 07.96
21 Antonín KŘÍŽAntonín KŘÍŽ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.03
22 Adam TERSCHAdam TERSCH 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 08.08
23 Václav STACKEVáclav STACKE 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 08.24
24 Šimon HRADILÍKŠimon HRADILÍK 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 08.35
25 Jakub KOSTKAJakub KOSTKA 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 SB 08.70
26 Jakub GRÉZAJakub GRÉZA 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 PB 08.98
Jonáš BORDOVSKÝJonáš BORDOVSKÝ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Tomáš ŘEZNÍČEKTomáš ŘEZNÍČEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DQ 16.8
Dominik KUPKADominik KUPKA 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 DQ 16.8

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2024 - 14:14) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MANDÁKFilip MANDÁK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.17
2 Adam KOLÁŘAdam KOLÁŘ 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 07.17
3 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 07.23
4 Mikuláš ŠPIČKAMikuláš ŠPIČKA 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.30
5 Vojtěch BEDNAŘÍKVojtěch BEDNAŘÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.45
6 Sebastian VACÍKSebastian VACÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.46
7 Adam JUREČKAAdam JUREČKA 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.49
8 Viktor ŽELIBABKAViktor ŽELIBABKA 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 07.50
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 11.2.2024 - 14:14) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 07.55
2 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 =PB 07.65
3 Lukáš LAZÁREKLukáš LAZÁREK 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.76
4 Radek JOUDALRadek JOUDAL 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.88
5 Tadeáš GERNTadeáš GERN 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.97
MS Robert SADŁEKRobert SADŁEK 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 8 DNS
Michal ŠŤASTNÝMichal ŠŤASTNÝ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Jan VÍTEKJan VÍTEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jana SLANINOVÁJana SLANINOVÁ 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.60 qA
MS Ada KOŁODZIEJAda KOŁODZIEJ 95 AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa 3 PB 07.62 qA
MS Julia POLAKJulia POLAK 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 PB 07.66 qA
1 Alžběta VAVŘÍKOVÁAlžběta VAVŘÍKOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.82 qA
2 Nina HÚSKOVÁNina HÚSKOVÁ 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 07.86 qA
3 Sabina HORÁKOVÁSabina HORÁKOVÁ 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 =SB 07.99 qA
4 Michaela ČERVENÁMichaela ČERVENÁ 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 08.04 qA
MS Anna VYHLÍDALOVÁAnna VYHLÍDALOVÁ 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 08.36 qB
5 Jolana HAŠOVÁJolana HAŠOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.39 qB
MS Lenka MARČÍKOVÁLenka MARČÍKOVÁ 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 08.89
6 Amálie ZONOVÁAmálie ZONOVÁ 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.05
MS Iva SKALICKÁIva SKALICKÁ 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ada KOŁODZIEJAda KOŁODZIEJ 95 AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa 3 PB 07.50
MS Julia POLAKJulia POLAK 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 PB 07.55
MS Jana SLANINOVÁJana SLANINOVÁ 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.64
1 Nina HÚSKOVÁNina HÚSKOVÁ 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 07.84
2 Sabina HORÁKOVÁSabina HORÁKOVÁ 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 07.95
3 Michaela ČERVENÁMichaela ČERVENÁ 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 08.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 07.84 qA
2 Kateřina KASPAROVÁKateřina KASPAROVÁ 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 08.02 qA
MS Nicol JÁNOŠÍKOVÁNicol JÁNOŠÍKOVÁ 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 PB 08.13 qB
4 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 08.15 qB
5 Adéla FUSKOVÁAdéla FUSKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 08.18 qB
6 Ema ŠVACHOVÁEma ŠVACHOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 08.24 qB
7 Ema KOHOUTKOVÁEma KOHOUTKOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 =PB 08.28 qB
8 Tereza VONDRÁKOVÁTereza VONDRÁKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 08.29 qB
9 Karolína JANUŠOVÁKarolína JANUŠOVÁ 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 08.29 qB
10 Marie KROČOVÁMarie KROČOVÁ 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 08.37 qB
11 Denisa VAŠÍČKOVÁDenisa VAŠÍČKOVÁ 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.46 qB
12 Karla MADAJOVÁKarla MADAJOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 08.65 qB
13 Ivana DIVÍNOVÁIvana DIVÍNOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 SB 08.97
Celkem 13 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 07.93
2 Kateřina KASPAROVÁKateřina KASPAROVÁ 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 08.00
3 Adéla FUSKOVÁAdéla FUSKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.09
4 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 =PB 08.10
MS Nicol JÁNOŠÍKOVÁNicol JÁNOŠÍKOVÁ 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 08.10
5 Ema ŠVACHOVÁEma ŠVACHOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 08.22
6 Ema KOHOUTKOVÁEma KOHOUTKOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 08.39
7 Karolína JANUŠOVÁKarolína JANUŠOVÁ 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.49
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 8 časů (qA) do finále A, dalších 16 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 11.2.2024 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠAFÁŘOVÁJohanka ŠAFÁŘOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.61 qA
2 Ella POHUNKOVÁElla POHUNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.93 qA
Celkem 2 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.2.2024 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.91 qA
2 Jolana MITYSKOVÁJolana MITYSKOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 07.94 qA
3 Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 08.02 qA
4 Nela SLÁMOVÁNela SLÁMOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.11 qA
5 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.11 qA
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.2.2024 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.04 qA
Celkem 1 závodníků
Rozběh 4 (ne, 11.2.2024 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.21 qB
2 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 PB 08.25 qB
3 Zuzana ČERNÁZuzana ČERNÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 2 PB 08.30 qB
4 Alexandra ŠPRINGEROVÁAlexandra ŠPRINGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.51 qB
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 11.2.2024 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MOTALOVÁVeronika MOTALOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.40 qB
2 Lucie GORČÍKOVÁLucie GORČÍKOVÁ 07 TJ UničovTJ Uničov 4 PB 08.43 qB
3 Ema KROUPOVÁEma KROUPOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 08.53 qB
4 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.56 qB
5 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 08.64 qB
6 Tereza MNICHOVÁTereza MNICHOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 =PB 08.65 qB
7 Marcela JANIŠOVÁMarcela JANIŠOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 SB 08.74 qB
Pavlína PÁLKOVÁPavlína PÁLKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 11.2.2024 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína HWOZDECKÁKarolína HWOZDECKÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 3 =PB 08.60 qB
2 Julia KUKLOVÁJulia KUKLOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.63 qB
MS Jolana ŠLÉGROVÁJolana ŠLÉGROVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.73 qB
3 Michaela BARTŮŇKOVÁMichaela BARTŮŇKOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 =PB 08.74 qB
4 Wiktoria LIGOCKAWiktoria LIGOCKA 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 1 PB 08.89
MS Aleksandra WOŹNIAKAleksandra WOŹNIAK 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 7 PB 09.00
Nikola PRUSENOVSKÁNikola PRUSENOVSKÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DQ 16.8
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (ne, 11.2.2024 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 PB 08.70 qB
2 Leona STRŽÍNKOVÁLeona STRŽÍNKOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 08.82
MS Emma OKRZESZOWSKAEmma OKRZESZOWSKA 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 PB 08.87
3 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 08.90
4 Michaela MAZŮRKOVÁMichaela MAZŮRKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 SB 09.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (ne, 11.2.2024 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita HRUBANOVÁAnita HRUBANOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 =PB 08.49 qB
MS Tereza KŘÍSTKOVÁTereza KŘÍSTKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.92
2 Adéla ŽOUŽELKOVÁAdéla ŽOUŽELKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 08.97
3 Šárka KROPÁČOVÁŠárka KROPÁČOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 09.07
4 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 PB 09.18
5 Eliška SLOUKOVÁEliška SLOUKOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.30
6 Lucie NAVRÁTILOVÁLucie NAVRÁTILOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 09.33
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠAFÁŘOVÁJohanka ŠAFÁŘOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.61 qA
2 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.91 qA
3 Ella POHUNKOVÁElla POHUNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 07.93 qA
4 Jolana MITYSKOVÁJolana MITYSKOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 07.94 qA
5 Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 08.02 qA
6 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.04 qA
7 Nela SLÁMOVÁNela SLÁMOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.11 qA
8 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.11 qA
9 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 08.21 qB
10 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 PB 08.25 qB
11 Zuzana ČERNÁZuzana ČERNÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 2 PB 08.30 qB
12 Veronika MOTALOVÁVeronika MOTALOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 08.40 qB
13 Lucie GORČÍKOVÁLucie GORČÍKOVÁ 07 TJ UničovTJ Uničov 4 PB 08.43 qB
14 Anita HRUBANOVÁAnita HRUBANOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 =PB 08.49 qB
15 Alexandra ŠPRINGEROVÁAlexandra ŠPRINGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 08.51 qB
16 Ema KROUPOVÁEma KROUPOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 PB 08.53 qB
17 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.56 qB
18 Karolína HWOZDECKÁKarolína HWOZDECKÁ 08 TJ UničovTJ Uničov 3 =PB 08.60 qB
19 Julia KUKLOVÁJulia KUKLOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 08.63 qB
20 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 PB 08.64 qB
21 Tereza MNICHOVÁTereza MNICHOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 =PB 08.65 qB
22 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 3 PB 08.70 qB
23 Jolana ŠLÉGROVÁJolana ŠLÉGROVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.73 qB
24 Marcela JANIŠOVÁMarcela JANIŠOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 SB 08.74 qB
25 Michaela BARTŮŇKOVÁMichaela BARTŮŇKOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 =PB 08.74 qB
26 Leona STRŽÍNKOVÁLeona STRŽÍNKOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 PB 08.82
27 Emma OKRZESZOWSKAEmma OKRZESZOWSKA 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 PB 08.87
28 Wiktoria LIGOCKAWiktoria LIGOCKA 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 1 PB 08.89
29 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 08.90
30 Tereza KŘÍSTKOVÁTereza KŘÍSTKOVÁ 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.92
31 Adéla ŽOUŽELKOVÁAdéla ŽOUŽELKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 08.97
32 Aleksandra WOŹNIAKAleksandra WOŹNIAK 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 7 PB 09.00
33 Šárka KROPÁČOVÁŠárka KROPÁČOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 09.07
34 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 PB 09.18
35 Eliška SLOUKOVÁEliška SLOUKOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 09.30
36 Lucie NAVRÁTILOVÁLucie NAVRÁTILOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 PB 09.33
37 Michaela MAZŮRKOVÁMichaela MAZŮRKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 SB 09.61
Pavlína PÁLKOVÁPavlína PÁLKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Nikola PRUSENOVSKÁNikola PRUSENOVSKÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DQ 16.8

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2024 - 13:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠAFÁŘOVÁJohanka ŠAFÁŘOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.62
2 Adéla ORBESOVÁAdéla ORBESOVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 07.87
3 Ella POHUNKOVÁElla POHUNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.91
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 11.2.2024 - 13:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana MITYSKOVÁJolana MITYSKOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 07.89
2 Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 07.96
3 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 08.02
4 Nela SLÁMOVÁNela SLÁMOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.09
5 Alžběta STEJSKALOVÁAlžběta STEJSKALOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.20
Celkem 5 závodníků
Finále C (ne, 11.2.2024 - 13:59) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VANČUROVÁHana VANČUROVÁ 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.18
2 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 08.32
Celkem 2 závodníků

200 m - Muži

(ne, 11.2.2024 - 16:17) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip FEDERIČFilip FEDERIČ 04 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 21.29
MS Petr KUNETEKPetr KUNETEK 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.19
1 Adam BRÁZDILAdam BRÁZDIL 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 22.22
2 Kryštof SLÁDEKKryštof SLÁDEK 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 22.68
3 Jan KVAPILJan KVAPIL 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 23.26
MS Jiří MARČÍKJiří MARČÍK 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 23.81
MS František KŘIVÁNEKFrantišek KŘIVÁNEK 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.91
4 Radomír KRČMÁŘRadomír KRČMÁŘ 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 SB 25.03
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři

(ne, 11.2.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 21.76
MS David TŘÍSKADavid TŘÍSKA 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 21.88
MS Róbert PECKORóbert PECKO 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.01
2 David NOVÁKDavid NOVÁK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 23.08
3 Šimon SPURNÝŠimon SPURNÝ 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 23.43
4 Daniel KOBLIHADaniel KOBLIHA 05 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 23.49
5 Michael JANÍKMichael JANÍK 06 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 23.81
6 Lukáš JAROŠEKLukáš JAROŠEK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 23.88
7 David DVORNÍKDavid DVORNÍK 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 SB 24.53
8 Vítek NOVÁKVítek NOVÁK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 24.70
9 Michal PAVELECMichal PAVELEC 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 25.06
Marek BALETKAMarek BALETKA 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 12 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Břetislav OBŠILBřetislav OBŠIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 24.43
2 Dominik KUPKADominik KUPKA 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 24.79
3 Jiří OBŠILJiří OBŠIL 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 25.03
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 SB 23.47
Celkem 1 závodníků
Běh 3 (ne, 11.2.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MEZULIÁNÍKOndřej MEZULIÁNÍK 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 23.68
MS Jan SECJan SEC 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 23.95
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (ne, 11.2.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matúš BAYERMatúš BAYER 07 Naša atletikaNaša atletika 5 PB 23.87
MS Jakub STRÁNSKÝJakub STRÁNSKÝ 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 24.72
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (ne, 11.2.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ORSÁGRichard ORSÁG 07 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 23.76
2 Tomáš ŘEZNÍČEKTomáš ŘEZNÍČEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 24.43
3 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 24.53
MS Lukáš LAZÁREKLukáš LAZÁREK 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.21
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 11.2.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš GERNTadeáš GERN 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 25.38
2 Vladimír KUCHAŘVladimír KUCHAŘ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 PB 26.00
3 Daniel SOMMERDaniel SOMMER 07 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 26.33
4 Jakub KOSTKAJakub KOSTKA 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 29.22
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 SB 23.47
2 Ondřej MEZULIÁNÍKOndřej MEZULIÁNÍK 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 23.68
3 Richard ORSÁGRichard ORSÁG 07 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 23.76
4 Matúš BAYERMatúš BAYER 07 Naša atletikaNaša atletika 5 PB 23.87
5 Jan SECJan SEC 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 23.95
6 Břetislav OBŠILBřetislav OBŠIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 24.43
7 Tomáš ŘEZNÍČEKTomáš ŘEZNÍČEK 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 24.43
8 Martin MACHÁŇMartin MACHÁŇ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 24.53
9 Jakub STRÁNSKÝJakub STRÁNSKÝ 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 24.72
10 Dominik KUPKADominik KUPKA 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 24.79
11 Jiří OBŠILJiří OBŠIL 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 1 PB 25.03
12 Lukáš LAZÁREKLukáš LAZÁREK 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.21
13 Tadeáš GERNTadeáš GERN 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 25.38
14 Vladimír KUCHAŘVladimír KUCHAŘ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 PB 26.00
15 Daniel SOMMERDaniel SOMMER 07 AK KroměřížAK Kroměříž 3 PB 26.33
16 Jakub KOSTKAJakub KOSTKA 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 29.22

200 m - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 15:53) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Julia POLAKJulia POLAK 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 PB 24.74
MS Agáta CELLEROVÁAgáta CELLEROVÁ 03 Naša atletikaNaša atletika 4 PB 24.83
1 Sabina HORÁKOVÁSabina HORÁKOVÁ 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 25.37
MS Pavla ŠTOUDKOVÁPavla ŠTOUDKOVÁ 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 25.47
2 Nina HÚSKOVÁNina HÚSKOVÁ 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 25.57
3 Michaela ČERVENÁMichaela ČERVENÁ 03 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 PB 25.69
MS Martina HLAVÁČKOVÁMartina HLAVÁČKOVÁ 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 25.75
4 Tereza VÁLKOVÁTereza VÁLKOVÁ 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 25.91
MS Barbora DANIHELKOVÁBarbora DANIHELKOVÁ 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 26.88
MS Amálie ZONOVÁAmálie ZONOVÁ 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 30.02
MS Lenka MARČÍKOVÁLenka MARČÍKOVÁ 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 30.05
MS Iva SKALICKÁIva SKALICKÁ 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
Celkem 12 závodníků

200 m - Juniorky

(ne, 11.2.2024 - 15:51) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KOLAJOVÁKlára KOLAJOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 25.65
MS Sára VAVRUŠOVÁSára VAVRUŠOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 26.18
2 Kateřina KASPAROVÁKateřina KASPAROVÁ 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 26.51
3 Adéla HŘÍBKOVÁAdéla HŘÍBKOVÁ 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 26.55
4 Marie KROČOVÁMarie KROČOVÁ 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 PB 27.55
5 Amálie VINOHRADNÍKOVÁAmálie VINOHRADNÍKOVÁ 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 PB 27.58
6 Adéla KUBÁLKOVÁAdéla KUBÁLKOVÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 27.76
7 Ema ŠVACHOVÁEma ŠVACHOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 28.03
8 Denisa VAŠÍČKOVÁDenisa VAŠÍČKOVÁ 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 SB 28.08
MS Veronika SVOZILOVÁVeronika SVOZILOVÁ 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 SB 28.21
9 Ema KOHOUTKOVÁEma KOHOUTKOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 28.33
10 Karla MADAJOVÁKarla MADAJOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 28.40
11 Karolína JANUŠOVÁKarolína JANUŠOVÁ 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 SB 29.16
12 Daniela VOJTĚCHOVSKÁDaniela VOJTĚCHOVSKÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 29.27
Celkem 14 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠAFÁŘOVÁJohanka ŠAFÁŘOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 23.82
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lenka GYMERSKÁLenka GYMERSKÁ 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.82
MS Romana HRNČÁROVÁRomana HRNČÁROVÁ 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 24.95
MS Ema BENDOVÁEma BENDOVÁ 07 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 25.30
1 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 26.01
2 Klára NĚMCOVÁKlára NĚMCOVÁ 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 26.68
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PRÁŠILOVÁMarkéta PRÁŠILOVÁ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 25.82
Celkem 1 závodníků
Běh 4 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliška ŠÍMOVÁEliška ŠÍMOVÁ 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 26.33
MS Jolana MITYSKOVÁJolana MITYSKOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 26.79
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella POHUNKOVÁElla POHUNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 26.09
2 Lenka BÍLKOVÁLenka BÍLKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 26.69
3 Kristýna ŽVÁČKOVÁKristýna ŽVÁČKOVÁ 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 27.33
4 Kateřina ČECHOVÁKateřina ČECHOVÁ 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 30.21
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SLÁMOVÁNela SLÁMOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 26.65
2 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 26.99
3 Tereza DVOŘÁKOVÁTereza DVOŘÁKOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 27.55
MS Barbora BROŽOVÁBarbora BROŽOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Hana KAKÁČOVÁHana KAKÁČOVÁ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 27.35
1 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 27.59
2 Ludmila KRČMÁŘOVÁLudmila KRČMÁŘOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 28.12
3 Julia KUKLOVÁJulia KUKLOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 29.22
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Sára HUTÁROVÁSára HUTÁROVÁ 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.93
1 Adéla ŠKOLOVÁAdéla ŠKOLOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 27.46
2 Ema KROUPOVÁEma KROUPOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 28.56
3 Barbora MENŠÍKOVÁBarbora MENŠÍKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 SB 29.66
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 28.47
2 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 28.92
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michaela BARTŮŇKOVÁMichaela BARTŮŇKOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 28.93
1 Stella BRÁZDILOVÁStella BRÁZDILOVÁ 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 29.17
2 Marcela JANIŠOVÁMarcela JANIŠOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 29.28
3 Lucie MALÁLucie MALÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 29.39
4 Karolína CHVÍLÍČKOVÁKarolína CHVÍLÍČKOVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 31.74
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HRABOVSKÁJulie HRABOVSKÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 29.46
2 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 29.66
3 Adéla ŽOUŽELKOVÁAdéla ŽOUŽELKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 30.43
4 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 31.10
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 11.2.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita HRUBANOVÁAnita HRUBANOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 28.36
MS Jolana ŠLÉGROVÁJolana ŠLÉGROVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 29.45
2 Tereza MNICHOVÁTereza MNICHOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 29.51
3 Šárka KROPÁČOVÁŠárka KROPÁČOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 30.46
4 Valentýna KOLEŇÁKOVÁValentýna KOLEŇÁKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 32.06
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠAFÁŘOVÁJohanka ŠAFÁŘOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 NL 23.82
2 Lenka GYMERSKÁLenka GYMERSKÁ 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.82
3 Romana HRNČÁROVÁRomana HRNČÁROVÁ 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 24.95
4 Ema BENDOVÁEma BENDOVÁ 07 Naša atletikaNaša atletika 6 PB 25.30
5 Markéta PRÁŠILOVÁMarkéta PRÁŠILOVÁ 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 25.82
6 Tereza TICHÁTereza TICHÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 26.01
7 Ella POHUNKOVÁElla POHUNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 26.09
8 Eliška ŠÍMOVÁEliška ŠÍMOVÁ 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 26.33
9 Nela SLÁMOVÁNela SLÁMOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 26.65
10 Klára NĚMCOVÁKlára NĚMCOVÁ 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 PB 26.68
11 Lenka BÍLKOVÁLenka BÍLKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 26.69
12 Jolana MITYSKOVÁJolana MITYSKOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 26.79
13 Sára HUTÁROVÁSára HUTÁROVÁ 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.93
14 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 26.99
15 Kristýna ŽVÁČKOVÁKristýna ŽVÁČKOVÁ 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 SB 27.33
16 Hana KAKÁČOVÁHana KAKÁČOVÁ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 27.35
17 Adéla ŠKOLOVÁAdéla ŠKOLOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 27.46
18 Tereza DVOŘÁKOVÁTereza DVOŘÁKOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 27.55
19 Nela MOISESOVÁNela MOISESOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 PB 27.59
20 Ludmila KRČMÁŘOVÁLudmila KRČMÁŘOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 28.12
21 Anita HRUBANOVÁAnita HRUBANOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 28.36
22 Ema MINAŘÍKOVÁEma MINAŘÍKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 28.47
23 Ema KROUPOVÁEma KROUPOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 28.56
24 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 28.92
25 Michaela BARTŮŇKOVÁMichaela BARTŮŇKOVÁ 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 28.93
26 Stella BRÁZDILOVÁStella BRÁZDILOVÁ 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 SB 29.17
27 Julia KUKLOVÁJulia KUKLOVÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 SB 29.22
28 Marcela JANIŠOVÁMarcela JANIŠOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 29.28
29 Lucie MALÁLucie MALÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 29.39
30 Jolana ŠLÉGROVÁJolana ŠLÉGROVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 29.45
31 Julie HRABOVSKÁJulie HRABOVSKÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 29.46
32 Tereza MNICHOVÁTereza MNICHOVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 PB 29.51
33 Romana ODSTRČILOVÁRomana ODSTRČILOVÁ 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 29.66
34 Barbora MENŠÍKOVÁBarbora MENŠÍKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 SB 29.66
35 Kateřina ČECHOVÁKateřina ČECHOVÁ 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 30.21
36 Adéla ŽOUŽELKOVÁAdéla ŽOUŽELKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 3 PB 30.43
37 Šárka KROPÁČOVÁŠárka KROPÁČOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 PB 30.46
38 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 31.10
39 Karolína CHVÍLÍČKOVÁKarolína CHVÍLÍČKOVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 31.74
40 Valentýna KOLEŇÁKOVÁValentýna KOLEŇÁKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 32.06
Barbora BROŽOVÁBarbora BROŽOVÁ 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 14:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Patrik DÖMÖTÖRPatrik DÖMÖTÖR 00 STU BratislavaSTU Bratislava 6 PB 46.77
MS 4 Miroslav MARČEKMiroslav MARČEK 95 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 PB 47.19
MS 3 Mário HANICMário HANIC 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 PB 47.73
MS 2 Peter KRŠKAPeter KRŠKA 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 50.26
1 5 Jan KADALAJan KADALA 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 SB 59.32
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 24.07
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 14:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Jakub VESELÝJakub VESELÝ 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 49.78
1 6 Adam BRÁZDILAdam BRÁZDIL 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 50.84
2 3 Tomáš VAŠÍČEKTomáš VAŠÍČEK 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 52.44
MS 5 Adam ŠEVČÍKAdam ŠEVČÍK 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 54.46
3 2 Martin KADALAMartin KADALA 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 SB 57.50
3 David SKŘEČEKDavid SKŘEČEK 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2003Vašíček Tomáš (HRANI)25.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Patrik DÖMÖTÖRPatrik DÖMÖTÖR 00 STU BratislavaSTU Bratislava 6 PB 46.77
2 4 Miroslav MARČEKMiroslav MARČEK 95 AO Slávia STU BratislavaAO Slávia STU Bratislava 4 PB 47.19
3 3 Mário HANICMário HANIC 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 PB 47.73
4 4 Jakub VESELÝJakub VESELÝ 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 49.78
5 2 Peter KRŠKAPeter KRŠKA 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 50.26
6 6 Adam BRÁZDILAdam BRÁZDIL 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 50.84
7 3 Tomáš VAŠÍČEKTomáš VAŠÍČEK 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 52.44
8 5 Adam ŠEVČÍKAdam ŠEVČÍK 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 54.46
9 2 Martin KADALAMartin KADALA 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 SB 57.50
10 5 Jan KADALAJan KADALA 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 SB 59.32
3 David SKŘEČEKDavid SKŘEČEK 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNF

400 m - Junioři

(ne, 11.2.2024 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Filip HANÁČEKFilip HANÁČEK 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 =PB 48.66
2 5 Ondřej KONÍČEKOndřej KONÍČEK 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 50.11
3 2 Šimon SPURNÝŠimon SPURNÝ 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 50.88
4 1 Michal PAVELECMichal PAVELEC 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 55.65
5 1 Jiří MALOTAJiří MALOTA 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 PB 56.04
6 2 Vítek NOVÁKVítek NOVÁK 05 AK KroměřížAK Kroměříž 2 PB 57.06
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 14:54) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Jan SECJan SEC 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 51.40
1 5 Ondřej MEZULIÁNÍKOndřej MEZULIÁNÍK 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 52.19
2 4 Richard ORSÁGRichard ORSÁG 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 52.46
3 2 Václav ŠÍMAVáclav ŠÍMA 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 53.90
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 26.17
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 14:54) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Dan NESVADBADan NESVADBA 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 53.86
2 6 Marek PROKŮPEKMarek PROKŮPEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 54.36
3 3 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 58.46
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 11.2.2024 - 14:54) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jan VINOHRADNÍKJan VINOHRADNÍK 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 SB 59.84
2 3 Vladimír KUCHAŘVladimír KUCHAŘ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 PB 60.71
3 4 Adam BERÁNEKAdam BERÁNEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 63.88
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Jan SECJan SEC 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 51.40
2 5 Ondřej MEZULIÁNÍKOndřej MEZULIÁNÍK 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 52.19
3 4 Richard ORSÁGRichard ORSÁG 07 AK KroměřížAK Kroměříž 4 PB 52.46
4 4 Dan NESVADBADan NESVADBA 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 4 PB 53.86
5 2 Václav ŠÍMAVáclav ŠÍMA 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 PB 53.90
6 6 Marek PROKŮPEKMarek PROKŮPEK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 54.36
7 3 Oliver PAVLÍČEKOliver PAVLÍČEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 58.46
8 6 Jan VINOHRADNÍKJan VINOHRADNÍK 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 SB 59.84
9 3 Vladimír KUCHAŘVladimír KUCHAŘ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 PB 60.71
10 4 Adam BERÁNEKAdam BERÁNEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 63.88

400 m - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 14:36) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Karolína MITANOVÁKarolína MITANOVÁ 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 54.59
MS 6 Pavla ŠTOUDKOVÁPavla ŠTOUDKOVÁ 03 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 54.90
MS 4 Martina HLAVÁČKOVÁMartina HLAVÁČKOVÁ 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 57.55
MS 3 Soňa KOUŘILOVÁSoňa KOUŘILOVÁ 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 59.27
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky

(ne, 11.2.2024 - 14:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Klaudie ČERNÁKlaudie ČERNÁ 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 57.88
MS 5 Kateřina MENDREKOVÁKateřina MENDREKOVÁ 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 PB 59.53
MS 4 Kateřina HÁJKOVÁKateřina HÁJKOVÁ 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 60.66
1 4 Zuzana BOKOVÁZuzana BOKOVÁ 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 PB 61.55
2 4 Markéta ŽÁKOVÁMarkéta ŽÁKOVÁ 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 PB 62.03
3 4 Sofie AMBROŽOVÁSofie AMBROŽOVÁ 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 65.87
4 3 Kateřina HRAZDIROVÁKateřina HRAZDIROVÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 69.00
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 14:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2 Eliška ŠÍMOVÁEliška ŠÍMOVÁ 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 57.55
1 3 Aneta SEBEROVÁAneta SEBEROVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 57.58
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 14:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Klára NĚMCOVÁKlára NĚMCOVÁ 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 60.02
2 2 Klára FENDRYCHOVÁKlára FENDRYCHOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 62.67
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 27.63
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (ne, 11.2.2024 - 14:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 6 Michaela ŽÁČKOVÁMichaela ŽÁČKOVÁ 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 60.01
1 5 Lenka BÍLKOVÁLenka BÍLKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 60.25
MS 2 Barbora TOPINKOVÁBarbora TOPINKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 66.49
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2005Bílková Lenka (UHHRD)28.43
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 11.2.2024 - 14:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 5 Hana KAKÁČOVÁHana KAKÁČOVÁ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 61.17
1 6 Adéla ŠKOLOVÁAdéla ŠKOLOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 62.96
2 2 Ludmila KRČMÁŘOVÁLudmila KRČMÁŘOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 SB 64.10
MS 3 Hana ZMEŠKALOVÁHana ZMEŠKALOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 64.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2005Kakáčová Hana (AKLDB)28.36
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 11.2.2024 - 14:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Barbora MENŠÍKOVÁBarbora MENŠÍKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 64.01
2 6 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 PB 65.77
MS 5 Julie ŠTEFÁNKOVÁJulie ŠTEFÁNKOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2004 30.99
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 11.2.2024 - 14:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 63.87
2 3 Gabriela SOLAŘOVÁGabriela SOLAŘOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 71.35
3 5 Lucie MALÁLucie MALÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 SB 73.08
4 6 Valentýna KOLEŇÁKOVÁValentýna KOLEŇÁKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 73.47
5 4 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 74.65
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 30.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Eliška ŠÍMOVÁEliška ŠÍMOVÁ 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 57.55
2 3 Aneta SEBEROVÁAneta SEBEROVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 57.58
3 6 Michaela ŽÁČKOVÁMichaela ŽÁČKOVÁ 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 PB 60.01
4 3 Klára NĚMCOVÁKlára NĚMCOVÁ 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 SB 60.02
5 5 Lenka BÍLKOVÁLenka BÍLKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 60.25
6 5 Hana KAKÁČOVÁHana KAKÁČOVÁ 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 61.17
7 2 Klára FENDRYCHOVÁKlára FENDRYCHOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 62.67
8 6 Adéla ŠKOLOVÁAdéla ŠKOLOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 62.96
9 2 Julie FÚSIKOVÁJulie FÚSIKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 63.87
10 2 Barbora MENŠÍKOVÁBarbora MENŠÍKOVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 64.01
11 2 Ludmila KRČMÁŘOVÁLudmila KRČMÁŘOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 SB 64.10
12 3 Hana ZMEŠKALOVÁHana ZMEŠKALOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 64.94
13 6 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 6 PB 65.77
14 2 Barbora TOPINKOVÁBarbora TOPINKOVÁ 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 66.49
15 3 Gabriela SOLAŘOVÁGabriela SOLAŘOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 71.35
16 5 Lucie MALÁLucie MALÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 5 SB 73.08
17 6 Valentýna KOLEŇÁKOVÁValentýna KOLEŇÁKOVÁ 08 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 6 PB 73.47
18 4 Eliška CHAJDRNOVÁEliška CHAJDRNOVÁ 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 74.65
5 Julie ŠTEFÁNKOVÁJulie ŠTEFÁNKOVÁ 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 4 Oliwier MUTWILOliwier MUTWIL 99 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 PB 1:54.16
1 5 Petr BACHANPetr BACHAN 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 1:54.86
2 1 Jakub KRATOCHVÍLJakub KRATOCHVÍL 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 1:57.18
MS 3 Filip KAŠTOVSKÝFilip KAŠTOVSKÝ 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 1:57.47
MS 6 Radim BOČEKRadim BOČEK 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2006Boček Radim (SOKOP)27.31
4006Boček Radim (SOKOP)54.62
6003Kaštovský Filip (SOKOP)1:24.10
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 3 Adam ŠEVČÍKAdam ŠEVČÍK 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:07.78
MS 7 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 2:08.50
1 6 Martin KADALAMartin KADALA 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 2:10.51
2 5 Michal DOČKÁLEKMichal DOČKÁLEK 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 2:10.98
3 2 Jan KADALAJan KADALA 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 2:11.94
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2004 29.97
4003Ševčík Adam (MOSBR)1:02.37
6003Ševčík Adam (MOSBR)1:35.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Oliwier MUTWILOliwier MUTWIL 99 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 4 PB 1:54.16
2 5 Petr BACHANPetr BACHAN 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 1:54.86
3 1 Jakub KRATOCHVÍLJakub KRATOCHVÍL 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 1:57.18
4 3 Filip KAŠTOVSKÝFilip KAŠTOVSKÝ 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 1:57.47
5 3 Adam ŠEVČÍKAdam ŠEVČÍK 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:07.78
6 7 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 2:08.50
7 6 Martin KADALAMartin KADALA 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 2:10.51
8 5 Michal DOČKÁLEKMichal DOČKÁLEK 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 5 2:10.98
9 2 Jan KADALAJan KADALA 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 PB 2:11.94
6 Radim BOČEKRadim BOČEK 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNF

800 m - Junioři

(ne, 11.2.2024 - 12:51) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 2 Maxim TESLÍKMaxim TESLÍK 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2
1 1 Marek LATTAMarek LATTA 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 PB 2:15.61
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 11.2.2024 - 12:49) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 4 Jakub STRÁNSKÝJakub STRÁNSKÝ 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 1:58.93
MS 3 Adam AXONAdam AXON 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:00.55
MS 1 Tomáš GORONTomáš GORON 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:06.70
MS 4 Sebastián ŠEMRAKSebastián ŠEMRAK 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 SB 2:08.79
1 6 Václav STACKEVáclav STACKE 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:09.24
MS 2 Matěj DUJKAMatěj DUJKA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:09.52
2 5 Jan VÍTEKJan VÍTEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 SB 2:11.87
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2003Axon Adam (STBOL)28.95
4004Stránský Jakub (USORL)57.75
6004Stránský Jakub (USORL)1:27.45
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 11.2.2024 - 12:49) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Matyáš ŘEHÁKMatyáš ŘEHÁK 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:11.88
2 3 Jan VINOHRADNÍKJan VINOHRADNÍK 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 2:13.03
MS 6 Jakub KUŠNÍRJakub KUŠNÍR 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:13.57
3 7 Petr MINAŘÍKPetr MINAŘÍK 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:15.23
4 2 Patrik MACHAČPatrik MACHAČ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 PB 2:18.19
MS 5 Tymoteusz WĄTROBATymoteusz WĄTROBA 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 PB 2:21.54
5 1 Adam BERÁNEKAdam BERÁNEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:32.76
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2004Řehák Matyáš (AKLOL)32.40
4004Řehák Matyáš (AKLOL)1:07.28
6004Řehák Matyáš (AKLOL)1:41.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Jakub STRÁNSKÝJakub STRÁNSKÝ 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 1:58.93
2 3 Adam AXONAdam AXON 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:00.55
3 1 Tomáš GORONTomáš GORON 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:06.70
4 4 Sebastián ŠEMRAKSebastián ŠEMRAK 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 SB 2:08.79
5 6 Václav STACKEVáclav STACKE 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:09.24
6 2 Matěj DUJKAMatěj DUJKA 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:09.52
7 5 Jan VÍTEKJan VÍTEK 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 SB 2:11.87
8 4 Matyáš ŘEHÁKMatyáš ŘEHÁK 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:11.88
9 3 Jan VINOHRADNÍKJan VINOHRADNÍK 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 3 2:13.03
10 6 Jakub KUŠNÍRJakub KUŠNÍR 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:13.57
11 7 Petr MINAŘÍKPetr MINAŘÍK 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 2:15.23
12 2 Patrik MACHAČPatrik MACHAČ 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 PB 2:18.19
13 5 Tymoteusz WĄTROBATymoteusz WĄTROBA 08 Sprint Bielsko-BiałaSprint Bielsko-Biała 5 PB 2:21.54
14 1 Adam BERÁNEKAdam BERÁNEK 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:32.76

800 m - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 12:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 3 Soňa KOUŘILOVÁSoňa KOUŘILOVÁ 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:14.79
MS 4 Zuzana SMEJKALOVÁZuzana SMEJKALOVÁ 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.30
MS 6 Lucia KRŠKOVÁLucia KRŠKOVÁ 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:24.76
MS 2 Tereza NOVOTNÁTereza NOVOTNÁ 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 2:25.73
1 7 Julie SKALÍKOVÁJulie SKALÍKOVÁ 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 PB 3:09.36
2 1 Johana PRUDKÁJohana PRUDKÁ 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 SB 3:30.29
MS 5 Zuzana ZOUHAROVÁZuzana ZOUHAROVÁ 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200 32.61
4003Kouřilová Soňa (MOSBR)1:07.52
6003Kouřilová Soňa (MOSBR)1:42.04
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 11.2.2024 - 12:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Tereza MIKLÍKOVÁTereza MIKLÍKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 2:25.86
2 6 Kateřina HRAZDIROVÁKateřina HRAZDIROVÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 2:35.33
3 3 Adéla KUBÁLKOVÁAdéla KUBÁLKOVÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 PB 2:35.43
4 5 Ivana DIVÍNOVÁIvana DIVÍNOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 PB 2:47.35
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2004Miklíková Tereza (AKZLI)34.64
4004Miklíková Tereza (AKZLI)1:10.88
6004Miklíková Tereza (AKZLI)1:48.58
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 11.2.2024 - 12:33) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 3 Zuzana HAVLÍNOVÁZuzana HAVLÍNOVÁ 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 2:18.36
1 4 Kateřina ČECHOVÁKateřina ČECHOVÁ 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 2:21.52
2 6 Kateřina MENŠÍKOVÁKateřina MENŠÍKOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 2:25.25
3 2 Eva BĚLOVOVÁEva BĚLOVOVÁ 07 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 2 PB 2:32.08
MS 5 Tereza CIOROVÁTereza CIOROVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:33.00
4 1 Denisa SKŘIVÁNKOVÁDenisa SKŘIVÁNKOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:54.03
5 7 Kristýna DYKESKristýna DYKES 08 AK KroměřížAK Kroměříž 6 PB 2:58.34
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2003Havlínová Zuzana (STBOL)33.44
4003Havlínová Zuzana (STBOL)1:08.89
6003Havlínová Zuzana (STBOL)1:43.32
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 11.2.2024 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 2 Lukáš PREISLERLukáš PREISLER 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 4:39.57
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1200 3:32.35
Celkem 1 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 11.2.2024 - 15:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 David KROVDavid KROV 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 4:22.50
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 11.2.2024 - 15:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 1 Denis ELLINGERDenis ELLINGER 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 PB 4:36.52
MS 4 Tomáš DVOŘÁKTomáš DVOŘÁK 08 Titan sport clubTitan sport club 4 DNS
Celkem 2 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 100m 300m 500m 700m 900m 1100m 1300m
MS 1 Denis ELLINGER 00:19.1 00:55.7 01:32.8 02:10.3 02:46.3 03:23.3 04:00.6
MS 4 Tomáš DVOŘÁK - - - - - - -

1500 m - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 15:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 12 Lucia KRŠKOVÁLucia KRŠKOVÁ 04 AC StavbárNitraAC StavbárNitra 12 PB 4:49.52
1 4 Melánie KUNÝTOVÁMelánie KUNÝTOVÁ 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 6:08.42
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 11.2.2024 - 15:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 13 Anna MACHARÁČKOVÁAnna MACHARÁČKOVÁ 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:48.47
1 11 Hana SKÁCELOVÁHana SKÁCELOVÁ 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 SB 4:55.94
2 5 Kateřina ŠKRABALOVÁKateřina ŠKRABALOVÁ 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 5:43.97
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 11.2.2024 - 15:19) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 10 Tereza HAVLÍČKOVÁTereza HAVLÍČKOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 PB 5:01.95
2 8 Jana KREJČIŘÍKOVÁJana KREJČIŘÍKOVÁ 07 AK KroměřížAK Kroměříž 8 PB 5:08.11
MS 9 Veronika MILECOVÁVeronika MILECOVÁ 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 SB 5:08.63
3 7 Lucie SKÁCELOVÁLucie SKÁCELOVÁ 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 5:09.38
4 6 Kateřina CHOVANCOVÁKateřina CHOVANCOVÁ 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 5:16.92
5 3 Tereza VRBOVÁTereza VRBOVÁ 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 5:28.45
6 2 Veronika ROŽŇÁKOVÁVeronika ROŽŇÁKOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 PB 6:01.97
7 1 Petra ZAHRADNÍKOVÁPetra ZAHRADNÍKOVÁ 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 PB 6:23.89
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:11.91
800 2:28.72
1200 3:49.79
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 11.2.2024 - 10:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 11 René SASYNRené SASYN 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 SB 08:31.69
MS 9 Filip AUSTERAFilip AUSTERA 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 9 09:26.43
1 6 Michal DOČKÁLEKMichal DOČKÁLEK 92 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 SB 09:47.21
MS 4 Dušan STONIŠDušan STONIŠ 78 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 PB 09:50.12
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000 2:51.46
2000 5:38.85
Celkem 4 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
MS 11 René SASYN 00:34.7 01:08.7 01:43.5 02:18.0 02:51.7 03:25.0 03:58.2 04:31.4 05:04.8 05:39.1 06:13.9 06:49.1 07:25.2 08:00.1
MS 9 Filip AUSTERA 00:35.6 01:12.4 01:49.9 02:27.7 03:04.9 03:43.1 04:21.1 04:58.1 05:36.5 06:14.7 06:53.3 07:32.5 08:12.1 08:51.3
1 6 Michal DOČKÁLEK 00:39.0 01:16.9 01:55.5 02:34.4 03:12.9 03:51.9 04:31.4 05:11.3 05:51.7 06:31.8 07:10.8 07:50.5 08:31.2 09:11.5
MS 4 Dušan STONIŠ 00:39.9 01:18.2 01:56.7 02:36.6 03:15.3 03:54.0 04:32.8 05:12.5 05:52.1 06:31.9 07:11.9 07:51.6 08:31.7 09:11.6

3000 m - Junioři

(ne, 11.2.2024 - 10:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Alexandr JORDÁNAlexandr JORDÁN 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 09:29.56
2 8 Ladislav ONDRUCHLadislav ONDRUCH 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 09:34.64
3 3 Tadeáš KÜSCHNERTadeáš KÜSCHNER 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 SB 09:46.26
MS 10 Filip CIENCIALAFilip CIENCIALA 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 DNF
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci

(ne, 11.2.2024 - 10:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Tomáš HOLÍKTomáš HOLÍK 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09:48.65
2 2 Jakub VYSLOUŽILJakub VYSLOUŽIL 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 2 10:17.37
3 1 Jonáš JURÁŇJonáš JURÁŇ 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 10:47.01
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 10 Dominika HANÁČKOVÁDominika HANÁČKOVÁ 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 PB 10:55.69
MS 9 Lucie SABÁČKOVÁLucie SABÁČKOVÁ 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 SB 11:15.87
MS 3 Tereza MRÁZKOVÁTereza MRÁZKOVÁ 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 PB 12:51.80
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100011 3:34.14
200011 7:19.17
Celkem 3 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 10 Dominika HANÁČKOVÁ 13:52.1 14:10.9 14:28.4 14:45.5 15:31.2 - - - - - - - - -
MS 9 Lucie SABÁČKOVÁ 03:30.8 13:53.4 14:18.7 14:30.3 14:47.5 - - - - - - - - -
MS 3 Tereza MRÁZKOVÁ 13:54.9 14:11.4 14:28.2 14:44.9 15:35.2 - - - - - - - - -

3000 m - Juniorky

(ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Johana SEIDENGLANZOVÁJohana SEIDENGLANZOVÁ 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 11:12.20
2 7 Karolína DEMLOVÁKarolína DEMLOVÁ 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 11:26.00
MS 8 Michaela MIKEŠOVÁMichaela MIKEŠOVÁ 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 11:30.21
3 1 Amálie VINOHRADNÍKOVÁAmálie VINOHRADNÍKOVÁ 05 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 PB 11:55.23
MS 5 Andrea AUSTEROVÁAndrea AUSTEROVÁ 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 12:17.86
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 11.2.2024 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 11 Monika ŽELEZNÍKOVÁMonika ŽELEZNÍKOVÁ 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 11 10:57.73
2 4 Stella HRUŠKOVÁStella HRUŠKOVÁ 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13:01.63
3 2 Tereza MERAVÁTereza MERAVÁ 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 13:19.21
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ODVÁŘKAJiří ODVÁŘKA 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.17 q
MS Jan VICHERJan VICHER 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.48
3 Ladislav KOUTNÝLadislav KOUTNÝ 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 08.66 q
4 Petr BÁRTEKPetr BÁRTEK 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.76 q
5 Mikuláš TROJEKMikuláš TROJEK 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 SB 09.65 q
Adam KOPECAdam KOPEC 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ODVÁŘKAJiří ODVÁŘKA 96 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.07
2 Ladislav KOUTNÝLadislav KOUTNÝ 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 08.68
3 Petr BÁRTEKPetr BÁRTEK 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.64
4 Mikuláš TROJEKMikuláš TROJEK 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.86
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HEJTMÁNEKVojtěch HEJTMÁNEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.10 q
2 Petr GREGUŠPetr GREGUŠ 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 08.30 q
3 Leonard LOSÍKLeonard LOSÍK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 08.40 q
4 David DVORNÍKDavid DVORNÍK 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.60 q
5 Eduard SCHWARZEduard SCHWARZ 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.71 q
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HEJTMÁNEKVojtěch HEJTMÁNEK 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.99
2 Petr GREGUŠPetr GREGUŠ 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.44
3 Leonard LOSÍKLeonard LOSÍK 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.47
4 Eduard SCHWARZEduard SCHWARZ 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 08.56
5 David DVORNÍKDavid DVORNÍK 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.62
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 08.16 q
2 Ondřej NOVÁKOndřej NOVÁK 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 08.23 q
3 Sebastian VACÍKSebastian VACÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.49 q
4 Iulian GLAVANIulian GLAVAN 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.79 q
5 Matyáš VOLFMatyáš VOLF 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.01 q
6 Jan KNAPJan KNAP 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 09.26 q
7 Antonín KŘÍŽAntonín KŘÍŽ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 PB 09.38 q
8 Dominik KUPKADominik KUPKA 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.40 q
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán DANĚKŠtěpán DANĚK 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.17
2 Sebastian VACÍKSebastian VACÍK 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 08.34
3 Ondřej NOVÁKOndřej NOVÁK 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.43
4 Dominik KUPKADominik KUPKA 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 =PB 08.99
5 Matyáš VOLFMatyáš VOLF 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.04
6 Jan KNAPJan KNAP 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 09.05
7 Iulian GLAVANIulian GLAVAN 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 09.29
8 Antonín KŘÍŽAntonín KŘÍŽ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.41
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 10:51) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VÁLKOVÁTereza VÁLKOVÁ 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 SB 08.72 q
2 Jolana HAŠOVÁJolana HAŠOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 09.18 q
3 Kristýna VŠETEČKOVÁKristýna VŠETEČKOVÁ 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 =PB 09.41 q
4 Dominika REMEŠOVÁDominika REMEŠOVÁ 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 SB 10.83 q
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 13:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VÁLKOVÁTereza VÁLKOVÁ 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 SB 08.67
2 Jolana HAŠOVÁJolana HAŠOVÁ 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.33
3 Kristýna VŠETEČKOVÁKristýna VŠETEČKOVÁ 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 09.45
4 Dominika REMEŠOVÁDominika REMEŠOVÁ 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 11.22
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh (ne, 11.2.2024 - 10:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol SAMOHÝLOVÁNicol SAMOHÝLOVÁ 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 09.27 q
2 Zuzana BOKOVÁZuzana BOKOVÁ 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 09.62 q
3 Tereza VONDRÁKOVÁTereza VONDRÁKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.05 q
4 Daniela VOJTĚCHOVSKÁDaniela VOJTĚCHOVSKÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.62 q
Adéla ONDŘEJOVÁAdéla ONDŘEJOVÁ 06 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 11.2.2024 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol SAMOHÝLOVÁNicol SAMOHÝLOVÁ 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.36
2 Zuzana BOKOVÁZuzana BOKOVÁ 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.80
3 Tereza VONDRÁKOVÁTereza VONDRÁKOVÁ 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.83
4 Daniela VOJTĚCHOVSKÁDaniela VOJTĚCHOVSKÁ 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.60
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 8 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 11.2.2024 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.21 QA
2 Alexandra ŠPRINGEROVÁAlexandra ŠPRINGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 09.35 QA
3 Tereza DVOŘÁKOVÁTereza DVOŘÁKOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.65 qA
4 Leona STRŽÍNKOVÁLeona STRŽÍNKOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.10 qB
5 Julie MACHYTKOVÁJulie MACHYTKOVÁ 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 SB 10.42 qB
6 Gabriela SOLAŘOVÁGabriela SOLAŘOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 10.80 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.2.2024 - 10:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SEBEROVÁAneta SEBEROVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 08.89 QA
2 Kristýna ŽVÁČKOVÁKristýna ŽVÁČKOVÁ 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.21 QA
MS Kateřina KUČEROVÁKateřina KUČEROVÁ 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.59
3 Lucie VIZNEROVÁLucie VIZNEROVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.15 qB
4 Marcela JANIŠOVÁMarcela JANIŠOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 10.23 qB
5 Julie HRABOVSKÁJulie HRABOVSKÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 10.95 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.2.2024 - 10:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SEDLÁŘOVÁMarkéta SEDLÁŘOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.06 QA
MS Dita SMOLOVÁDita SMOLOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 09.14
2 Tereza SKŘEČKOVÁTereza SKŘEČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 09.51 QA
3 Bára PRAŽÁKOVÁBára PRAŽÁKOVÁ 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 09.74 qA
4 Alexandra KVÍČALOVÁAlexandra KVÍČALOVÁ 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 10.60 qB
5 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.69 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SEBEROVÁAneta SEBEROVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 =PB 08.89 QA
2 Markéta SEDLÁŘOVÁMarkéta SEDLÁŘOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.06 QA
3 Dita SMOLOVÁDita SMOLOVÁ 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 09.14
4 Kristýna ŽVÁČKOVÁKristýna ŽVÁČKOVÁ 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 PB 09.21 QA
5 Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.21 QA
6 Alexandra ŠPRINGEROVÁAlexandra ŠPRINGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 PB 09.35 QA
7 Tereza SKŘEČKOVÁTereza SKŘEČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 09.51 QA
8 Kateřina KUČEROVÁKateřina KUČEROVÁ 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.59
9 Tereza DVOŘÁKOVÁTereza DVOŘÁKOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.65 qA
10 Bára PRAŽÁKOVÁBára PRAŽÁKOVÁ 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 PB 09.74 qA
11 Leona STRŽÍNKOVÁLeona STRŽÍNKOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.10 qB
12 Lucie VIZNEROVÁLucie VIZNEROVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.15 qB
13 Marcela JANIŠOVÁMarcela JANIŠOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 10.23 qB
14 Julie MACHYTKOVÁJulie MACHYTKOVÁ 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 SB 10.42 qB
15 Alexandra KVÍČALOVÁAlexandra KVÍČALOVÁ 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 10.60 qB
16 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.69 qB
17 Gabriela SOLAŘOVÁGabriela SOLAŘOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 10.80 qB
18 Julie HRABOVSKÁJulie HRABOVSKÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 PB 10.95 qB

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 11.2.2024 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SEBEROVÁAneta SEBEROVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 08.77
2 Ema MANOVÁEma MANOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.97
3 Markéta SEDLÁŘOVÁMarkéta SEDLÁŘOVÁ 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.05
4 Kristýna ŽVÁČKOVÁKristýna ŽVÁČKOVÁ 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 09.26
5 Alexandra ŠPRINGEROVÁAlexandra ŠPRINGEROVÁ 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 09.48
6 Tereza DVOŘÁKOVÁTereza DVOŘÁKOVÁ 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09.49
7 Tereza SKŘEČKOVÁTereza SKŘEČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.54
8 Bára PRAŽÁKOVÁBára PRAŽÁKOVÁ 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 PB 09.61
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 11.2.2024 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VIZNEROVÁLucie VIZNEROVÁ 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.92
2 Leona STRŽÍNKOVÁLeona STRŽÍNKOVÁ 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 10.01
3 Marcela JANIŠOVÁMarcela JANIŠOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.29
4 Alexandra KVÍČALOVÁAlexandra KVÍČALOVÁ 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 SB 10.53
5 Anežka HRDLIČKOVÁAnežka HRDLIČKOVÁ 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.64
6 Gabriela SOLAŘOVÁGabriela SOLAŘOVÁ 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 PB 10.70
7 Julie HRABOVSKÁJulie HRABOVSKÁ 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 PB 10.82
Julie MACHYTKOVÁJulie MACHYTKOVÁ 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Junioři

(ne, 11.2.2024 - 16:39) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 AK KroměřížAK Kroměříž 4 1:37.38
2 6 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 1:39.24
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(ne, 11.2.2024 - 16:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 1:42.96
Celkem 1 závodníků

4 x 200 m - Ženy

(ne, 11.2.2024 - 16:48) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 4 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 1:44.36
1 5 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:10.52
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Juniorky

(ne, 11.2.2024 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6