Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo extraligy mužů a žen

Praha - Juliska (11. 5. 2024)

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 3 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 11.5.2024 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Adrian BRZEZIŃSKIAdrian BRZEZIŃSKI 98 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 10.76 QA 0.166
2 6 Jakub PETERKAJakub PETERKA 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 SB 10.89 qB 0.131
3 105 Milan TOBIŠKAMilan TOBIŠKA 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 10.95 qB 0.133
MS 192 Jan Václav ONDRÁČEKJan Václav ONDRÁČEK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 10.96 0.203
5 204 David KŘIVANDavid KŘIVAN 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 10.99 0.206
6 50 Jakub ŠENKJakub ŠENK 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 11.21 0.136
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2024 - 11:40) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Petr HROCHPetr HROCH 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 PB 10.83 QA 0.131
2 72 Dominik MRÁČEKDominik MRÁČEK 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 10.86 qB 0.149
3 229 Matyáš KOŠKAMatyáš KOŠKA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 SB 10.87 qB 0.140
4 31 Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 10.94 qB 0.137
5 137 Filip FEDERIČFilip FEDERIČ 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 SB 10.98 0.160
6 104 Adam HAVELKAAdam HAVELKA 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 11.20 0.132
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 David KOLÁŘDavid KOLÁŘ 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 10.71 QA 0.126
2 234 Štěpán SCHUBERTŠtěpán SCHUBERT 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 SB 10.80 qA 0.142
3 194 Jakub TOUŽÍNJakub TOUŽÍN 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 SB 10.82 qA 0.129
4 133 Michal BLAŽEKMichal BLAŽEK 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 PB 10.86 qA 0.134
5 108 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 10.97 qB 0.118
38 Matej BALUCHMatej BALUCH 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 13:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Adrian BRZEZIŃSKIAdrian BRZEZIŃSKI 98 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 NL 10.53 0.175 13.00
2 136 Petr HROCHPetr HROCH 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 PB 10.61 0.152 11.00
3 227 David KOLÁŘDavid KOLÁŘ 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 10.66 0.132 10.00
4 194 Jakub TOUŽÍNJakub TOUŽÍN 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 SB 10.78 0.135 9.00
5 234 Štěpán SCHUBERTŠtěpán SCHUBERT 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 =SB 10.80 0.142 8.00
6 133 Michal BLAŽEKMichal BLAŽEK 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 =PB 10.86 0.121 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.5.2024 - 13:35) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Matyáš KOŠKAMatyáš KOŠKA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 SB 10.69 0.128 6.00
2 72 Dominik MRÁČEKDominik MRÁČEK 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 10.85 0.148 5.00
3 31 Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 10.88 0.118 4.00
4 6 Jakub PETERKAJakub PETERKA 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 10.94 0.117 3.00
5 105 Milan TOBIŠKAMilan TOBIŠKA 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 11.01 0.140 2.00
6 108 Milan VÍCHMilan VÍCH 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 11.02 0.137 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (so, 11.5.2024 - 11:15) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nikola BENDOVÁNikola BENDOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.61 QA 0.158
2 46 Terezie TÁBORSKÁTerezie TÁBORSKÁ 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 11.67 QA 0.149
3 100 Tereza Elena ŠÍNOVÁTereza Elena ŠÍNOVÁ 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 11.78 qA 0.133
4 11 Barbora ŠPLECHTNOVÁBarbora ŠPLECHTNOVÁ 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 11.88 qA 0.127
5 156 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 11.99 qB 0.143
6 163 Ema PROCHÁZKOVÁEma PROCHÁZKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 12.03 qB 0.155
7 72 Kristýna NOLLOVÁKristýna NOLLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 12.23 qB 0.118
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2024 - 11:20) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Natálie KOŽUŠKANIČOVÁNatálie KOŽUŠKANIČOVÁ 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 SB 11.97 QA 0.121
2 40 Tereza LAMAČOVÁTereza LAMAČOVÁ 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 11.98 QA 0.144
3 69 Dominika LANGEROVÁDominika LANGEROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 SB 12.01 qB 0.128
4 187 Johana KAISEROVÁJohana KAISEROVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 12.17 qB 0.133
5 62 Lucie ČUDA KOUDELOVÁLucie ČUDA KOUDELOVÁ 94 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 SB 12.38 qB 0.123
6 107 Linda DUFKOVÁLinda DUFKOVÁ 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 SB 12.53 0.140
MS 30 Michaela LOPUŠKOVÁMichaela LOPUŠKOVÁ 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 12.54 0.172
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 13:15) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nikola BENDOVÁNikola BENDOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11.56 0.163 15.00
2 100 Tereza Elena ŠÍNOVÁTereza Elena ŠÍNOVÁ 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 11.75 0.167 11.00
3 46 Terezie TÁBORSKÁTerezie TÁBORSKÁ 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 11.77 0.157 10.00
4 11 Barbora ŠPLECHTNOVÁBarbora ŠPLECHTNOVÁ 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 11.85 0.172 9.00
5 40 Tereza LAMAČOVÁTereza LAMAČOVÁ 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 SB 11.86 0.176 8.00
6 189 Natálie KOŽUŠKANIČOVÁNatálie KOŽUŠKANIČOVÁ 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 12.07 0.181 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.5.2024 - 13:20) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Dominika LANGEROVÁDominika LANGEROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 =PB 11.93 0.140 6.00
2 156 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 12.01 0.112 5.00
3 163 Ema PROCHÁZKOVÁEma PROCHÁZKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 12.01 0.153 4.00
4 72 Kristýna NOLLOVÁKristýna NOLLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 12.27 0.133 3.00
5 62 Lucie ČUDA KOUDELOVÁLucie ČUDA KOUDELOVÁ 94 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 SB 12.36 0.128 2.00
187 Johana KAISEROVÁJohana KAISEROVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 DQ 16.8
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 15:55) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Eduard KUBELÍKEduard KUBELÍK 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 NL 20.75 0.143 15.00
2 61 Adrian BRZEZIŃSKIAdrian BRZEZIŃSKI 98 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 SB 21.39 0.175 11.00
3 155 Dan KOVÁČDan KOVÁČ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 21.43 0.180 9.50
4 68 Matěj KRSEKMatěj KRSEK 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 21.46 0.135 8.00
5 137 Filip FEDERIČFilip FEDERIČ 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 SB 21.48 0.180 7.00
6 227 David KOLÁŘDavid KOLÁŘ 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 SB 21.82 0.137 3.00
MS 192 Jan Václav ONDRÁČEKJan Václav ONDRÁČEK 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 SB 22.24 0.202
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 15:58) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Tomáš DVOŘÁKTomáš DVOŘÁK 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 21.43 0.147 9.50
2 72 Dominik MRÁČEKDominik MRÁČEK 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 PB 21.69 0.155 6.00
3 138 Adam IGAZAdam IGAZ 02 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 SB 21.75 0.140 5.00
4 33 Jakub MAJERČÁKJakub MAJERČÁK 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 21.88 0.149 1.00
5 31 Tomáš LISÁKTomáš LISÁK 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 21.89 0.137
6 213 David BIXDavid BIX 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 SB 21.89 0.143
7 146 Štěpán BALCARŠtěpán BALCAR 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 SB 22.46 0.164
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2024 - 16:01) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Adam ŠULCAdam ŠULC 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 21.81 0.175 4.00
2 32 Milan ŠČIBRÁNIMilan ŠČIBRÁNI 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 21.84 0.162 2.00
MS 231 Matyáš VANĚKMatyáš VANĚK 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 21.85 0.168
4 133 Michal BLAŽEKMichal BLAŽEK 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 SB 22.24 0.133
5 153 Martin JANSKÝMartin JANSKÝ 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 22.48 0.125
6 136 Petr HROCHPetr HROCH 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 SB 22.56 0.115
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 15:35) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Viktória FORSTERViktória FORSTER 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 PB 23.32 0.156 15.00
2 1 Nikola BENDOVÁNikola BENDOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 23.43 0.169 13.00
3 46 Terezie TÁBORSKÁTerezie TÁBORSKÁ 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 PB 23.50 0.168 12.00
4 195 Marcela PÍRKOVÁMarcela PÍRKOVÁ 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 23.79 0.156 9.00
5 156 Štěpánka KOLÁŘOVÁŠtěpánka KOLÁŘOVÁ 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 24.29 0.139 6.00
6 165 Jana SLANINOVÁJana SLANINOVÁ 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 24.70 0.144 3.00
11 Barbora ŠPLECHTNOVÁBarbora ŠPLECHTNOVÁ 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 15:38) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 SB 24.18 0.171 8.00
2 40 Tereza LAMAČOVÁTereza LAMAČOVÁ 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 SB 24.23 0.165 7.00
3 69 Dominika LANGEROVÁDominika LANGEROVÁ 99 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 SB 24.80 0.164 2.00
4 107 Linda DUFKOVÁLinda DUFKOVÁ 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 SB 25.50 0.151
5 192 Lucia MOKRÁŠOVÁLucia MOKRÁŠOVÁ 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 25.77 0.151
142 Daniela LEDECKÁDaniela LEDECKÁ 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2024 - 15:41) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 198 Klára SOBOTKOVÁKlára SOBOTKOVÁ 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 24.39 0.158 5.00
2 72 Kristýna NOLLOVÁKristýna NOLLOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 SB 24.93 0.144 1.00
3 184 Věra HOLUBÁŘOVÁVěra HOLUBÁŘOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 25.24 0.132
MS 129 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 SB 25.48 0.134
5 13 Tereza SEKYROVÁTereza SEKYROVÁ 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 26.65 0.213
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2024 - 15:44) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Barbora VESELÁBarbora VESELÁ 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 24.43 0.150 4.00
2 18 Magdalena ŠLAPÁKOVÁMagdalena ŠLAPÁKOVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 24.95 0.136
3 164 Tereza SKLENÁŘOVÁTereza SKLENÁŘOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 25.51 0.141
4 4 Eliška ČECHOVÁEliška ČECHOVÁ 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 26.78 0.164
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 14:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 237 Vít MÜLLERVít MÜLLER 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 NL 45.87 0.191 15.00
2 32 Milan ŠČIBRÁNIMilan ŠČIBRÁNI 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 48.04 0.186 9.00
3 69 Daniel LEHARDaniel LEHAR 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 SB 48.46 0.217 8.00
4 127 Filip ŠNEJDRFilip ŠNEJDR 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 SB 48.50 0.209 7.00
5 33 Jakub MAJERČÁKJakub MAJERČÁK 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 48.57 0.141 6.00
6 43 David CÉSARDavid CÉSAR 94 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 49.30 0.182 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Marek VÁŇAMarek VÁŇA 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 47.64 0.175 11.00
2 221 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 47.92 0.146 10.00
3 70 Tomáš MAJERTomáš MAJER 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 SB 48.74 0.212 5.00
4 158 Alex SOJKAAlex SOJKA 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 49.07 0.193 4.00
5 21 Jan LAVIČKAJan LAVIČKA 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 PB 50.14 0.162 2.00
6 142 Jiří JANEČEKJiří JANEČEK 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 SB 50.37 0.287 1.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 13:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Věra HOLUBÁŘOVÁVěra HOLUBÁŘOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 NL 55.69 0.352 12.00
2 194 Veronika PETRÁSKOVÁVeronika PETRÁSKOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 NL 55.69 0.237 12.00
3 139 Lucie ZAVADILOVÁLucie ZAVADILOVÁ 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 55.73 0.150 10.00
4 155 Marie KLAPUCHOVÁMarie KLAPUCHOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 56.55 0.192 8.00
5 13 Tereza SEKYROVÁTereza SEKYROVÁ 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 58.36 0.203 5.00
6 65 Veronika HUTÁRKOVÁVeronika HUTÁRKOVÁ 04 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 SB 58.50 0.381 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Sophia ZÁPOTOČNÁSophia ZÁPOTOČNÁ 00 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 PB 56.47 0.224 9.00
2 164 Tereza SKLENÁŘOVÁTereza SKLENÁŘOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 56.69 0.226 7.00
3 73 Natálie POLÁČKOVÁNatálie POLÁČKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 SB 58.32 0.151 6.00
4 4 Eliška ČECHOVÁEliška ČECHOVÁ 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 59.20 0.152 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 14 Martin HONLMartin HONL 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 1:53.54 5.00
2 46 Tomáš VOLNÝTomáš VOLNÝ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 1:54.01 4.00
3 103 Matěj ŠŤOVÍČEKMatěj ŠŤOVÍČEK 00 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 1:56.99 2.00
4 47 Vojtěch TUREKVojtěch TUREK 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 1:57.95 1.00
5 98 Matouš PAVLÍKMatouš PAVLÍK 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 1:58.69
6 107 Jonáš VÁVRAJonáš VÁVRA 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 2:01.34
MS 143 Adam MALÝAdam MALÝ 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 1:53.60
66 Marek KALOUSMarek KALOUS 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 152 Jakub DUDYCHAJakub DUDYCHA 05 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 1:46.50 15.00
2 181 Michal HROCHMichal HROCH 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 PB 1:47.21 13.00
3 214 Nico BOKETTANico BOKETTA 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 1:47.40 12.00
4 127 Filip ŠNEJDRFilip ŠNEJDR 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 SB 1:47.54 11.00
5 202 Daniel KOTYZADaniel KOTYZA 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 1:48.56 8.00
6 3 Jakub DAVIDÍKJakub DAVIDÍK 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 1:50.17 7.00
7 142 Jiří JANEČEKJiří JANEČEK 01 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 SB 1:50.81 6.00
8 184 Adam KOSINAAdam KOSINA 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 SB 1:55.46 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 12 Kristiina SASÍNEK MÄKIKristiina SASÍNEK MÄKI 91 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 2:06.21 13.00
2 17 Anna ŠIMKOVÁAnna ŠIMKOVÁ 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 2:07.17 11.00
3 84 Sophia ZÁPOTOČNÁSophia ZÁPOTOČNÁ 00 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:08.71 10.00
4 152 Vendula HLUCHÁVendula HLUCHÁ 97 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 2:10.04 9.00
5 194 Veronika PETRÁSKOVÁVeronika PETRÁSKOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 2:10.91 8.00
6 78 Sabina FIANTOVÁSabina FIANTOVÁ 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 2:13.09 7.00
7 16 Anna ŠILHAVÁAnna ŠILHAVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 2:19.30 6.00
8 68 Eliška KUTROVÁEliška KUTROVÁ 93 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 SB 2:23.95 5.00
14 Adéla STEINSOVÁAdéla STEINSOVÁ 04 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 DQ 17.5.3
Poznámky:
DQ dle TP 17.5.1.
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 202 Daniel KOTYZADaniel KOTYZA 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 14 SB 3:48.11 13.00
2 181 Michal HROCHMichal HROCH 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 13 SB 3:50.83 11.00
3 191 Martin ZAJÍCMartin ZAJÍC 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 10 SB 3:52.13 10.00
4 218 Šimon EKLŠimon EKL 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 3:52.21 9.00
5 156 Jan MÁŠAJan MÁŠA 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 3:52.27 8.00
6 102 Marek STRNADMarek STRNAD 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 11 SB 3:52.30 7.00
7 66 Marek KALOUSMarek KALOUS 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 12 SB 4:00.92 6.00
8 236 Maximilian MATOLÍNMaximilian MATOLÍN 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 9 4:02.45 5.00
9 65 Milan JANOUŠEKMilan JANOUŠEK 91 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 SB 4:04.31 4.00
10 20 Vlastimil ŠROUBEKVlastimil ŠROUBEK 92 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 SB 4:13.31 3.00
11 101 Filip STRÁNSKÝFilip STRÁNSKÝ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 4:25.91 2.00
12 103 Matěj ŠŤOVÍČEKMatěj ŠŤOVÍČEK 00 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 4:38.02 1.00
MS 143 Adam MALÝAdam MALÝ 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 SB 3:59.06
14 Martin HONLMartin HONL 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 92 Kimberley FICENECKimberley FICENEC 94 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 9 PB 4:23.66 13.00
2 121 Tereza HROCHOVÁTereza HROCHOVÁ 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 12 SB 4:25.23 11.00
3 20 Pavla ŠTOUDKOVÁPavla ŠTOUDKOVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 13 SB 4:26.24 10.00
4 17 Anna ŠIMKOVÁAnna ŠIMKOVÁ 98 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 14 SB 4:29.57 9.00
5 15 Bára STÝBLOVÁBára STÝBLOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 11 SB 4:30.18 8.00
6 6 Lenka ČECHOVÁLenka ČECHOVÁ 01 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 4:30.73 7.00
7 152 Vendula HLUCHÁVendula HLUCHÁ 97 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 10 SB 4:40.19 6.00
8 16 Anna ŠILHAVÁAnna ŠILHAVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 4:43.24 5.00
9 68 Eliška KUTROVÁEliška KUTROVÁ 93 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 SB 4:46.35 4.00
10 75 Silvie VALOVÁSilvie VALOVÁ 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 SB 4:53.88 3.00
11 200 Sylvie ŠTIGLEROVÁSylvie ŠTIGLEROVÁ 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 4:55.04 2.00
12 160 Karolína MACALÍKOVÁKarolína MACALÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 4:57.26 1.00
MS 85 Adriana PAVELICOVÁAdriana PAVELICOVÁ 03 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 PB 4:51.26
66 Aneta KOLEGAROVÁAneta KOLEGAROVÁ 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 216 Nick DEALNick DEAL 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 10 PB 08:14.90 13.00
2 191 Martin ZAJÍCMartin ZAJÍC 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 11 SB 08:17.15 11.00
3 156 Jan MÁŠAJan MÁŠA 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 12 08:19.97 10.00
MS 141 Dominik VEBRDominik VEBR 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08:23.71
5 159 Viktor ŠINÁGLViktor ŠINÁGL 97 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 14 SB 08:28.08 9.00
6 36 Jakub ZEMANÍKJakub ZEMANÍK 95 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 13 SB 08:28.70 8.00
MS 113 Adam ČERVINKAAdam ČERVINKA 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 08:29.17
8 65 Milan JANOUŠEKMilan JANOUŠEK 91 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 9 SB 08:29.68 7.00
9 131 Daniel MARÁKDaniel MARÁK 06 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 PB 08:29.84 6.00
10 15 Jiří ŠPIROCHJiří ŠPIROCH 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 08:37.38 5.00
MS 134 Josef NOVÁKJosef NOVÁK 97 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 SB 08:51.50
12 20 Vlastimil ŠROUBEKVlastimil ŠROUBEK 92 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 08:57.01 4.00
13 51 Daniel INDRADaniel INDRA 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 09:02.28 3.00
14 42 Ondřej SZKANDERAOndřej SZKANDERA 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 09:32.44 2.00
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 11:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 121 Tereza HROCHOVÁTereza HROCHOVÁ 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 NL 09:44.36 13.00
2 75 Silvie VALOVÁSilvie VALOVÁ 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 SB 10:22.50 11.00
3 63 Lada DVOŘÁKOVÁLada DVOŘÁKOVÁ 93 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 SB 10:29.53 10.00
4 169 Barbora VAHALÍKOVÁBarbora VAHALÍKOVÁ 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 10:40.21 9.00
5 66 Aneta KOLEGAROVÁAneta KOLEGAROVÁ 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 SB 10:53.83 8.00
6 158 Hana LEGERSKÁHana LEGERSKÁ 85 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 SB 11:27.54 7.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Viktória FORSTERViktória FORSTER 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 13.09 0.122 15.00
2 100 Tereza Elena ŠÍNOVÁTereza Elena ŠÍNOVÁ 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 13.24 0.127 13.00
3 101 Tereza VOKÁLOVÁTereza VOKÁLOVÁ 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 SB 13.68 0.162 10.00
4 204 Nicoleta TURNEROVÁNicoleta TURNEROVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 13.72 0.128 9.00
5 62 Lucie ČUDA KOUDELOVÁLucie ČUDA KOUDELOVÁ 94 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 SB 13.83 0.132 8.00
6 201 Markéta ŠTOLOVÁMarkéta ŠTOLOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 SB 13.97 0.143 6.00
7 144 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 SB 14.07 0.182 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 10:35) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 5 PB 13.96 0.118 7.00
2 43 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 13.98 0.175 5.00
3 129 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 14.90 0.128 3.00
4 131 Anežka KRÁLOVÁAnežka KRÁLOVÁ 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 15.24 0.155 1.50
5 77 Magdalena VODIČKOVÁMagdalena VODIČKOVÁ 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 15.24 0.137 1.50
6 162 Vanda PAVLIŠTÍKOVÁVanda PAVLIŠTÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 17.08 0.119 0.00
182 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 DQ 0.131
Celkem 7 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 10:50) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ 99 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 NL 14.19 0.155 13.00
2 197 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 SB 14.40 0.133 10.00
3 140 Jonáš KOLOMAZNÍKJonáš KOLOMAZNÍK 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 SB 14.44 0.150 9.00
4 34 Jiří ZEDNÍČEKJiří ZEDNÍČEK 01 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 14.63 0.150 7.00
5 233 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 SB 14.78 0.141 6.00
6 12 Marek PÁNÍKMarek PÁNÍK 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 SB 14.91 0.165 5.00
234 Štěpán SCHUBERTŠtěpán SCHUBERT 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 DNF 0.154
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 10:55) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 14.35 0.144 11.00
2 62 Tomáš DVOŘÁKTomáš DVOŘÁK 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 PB 14.45 0.184 8.00
3 153 Martin JANSKÝMartin JANSKÝ 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 15.12 0.160 4.00
4 35 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 15.17 0.125 3.00
5 221 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 SB 15.32 0.156 2.00
6 17 Tomáš KOZATomáš KOZA 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 SB 15.33 0.160 1.00
7 125 Radoš RYKLRadoš RYKL 95 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 SB 15.58 0.184 0.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Matej BALUCHMatej BALUCH 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 51.15 0.197 15.00
2 239 Bořek PEŠTABořek PEŠTA 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 SB 51.58 0.159 11.00
3 185 Martin TUČEKMartin TUČEK 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 SB 51.91 0.202 10.00
4 213 David BIXDavid BIX 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 SB 52.00 0.170 9.00
5 126 Jakub ŠANTAVÝJakub ŠANTAVÝ 04 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 SB 54.59 0.149 7.00
6 206 Štěpán HANEKŠtěpán HANEK 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 =SB 56.39 0.189 5.00
7 129 Martin ŠTĚPÁNEKMartin ŠTĚPÁNEK 97 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 8 SB 58.60 0.201 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Adam ŠULCAdam ŠULC 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 5 PB 54.22 0.204 8.00
2 146 Štěpán BALCARŠtěpán BALCAR 07 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 PB 55.20 0.187 6.00
3 22 Vítek PODĚBRADSKÝVítek PODĚBRADSKÝ 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 PB 57.39 0.141 4.00
4 35 Jan VOJTEKJan VOJTEK 99 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 57.71 0.187 3.00
5 123 Ondřej KREJČÍOndřej KREJČÍ 03 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 SB 58.72 0.253 1.00
6 44 Lukáš ŠUGÁREKLukáš ŠUGÁREK 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 61.62 0.166
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 15:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Barbora VESELÁBarbora VESELÁ 00 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 NL 56.97 0.227 15.00
2 142 Daniela LEDECKÁDaniela LEDECKÁ 96 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 57.00 0.288 13.00
3 2 Ester BENDOVÁEster BENDOVÁ 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 58.44 0.400 12.00
4 33 Ema FEILHAUEROVÁEma FEILHAUEROVÁ 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 8 SB 59.46 0.194 9.00
5 155 Marie KLAPUCHOVÁMarie KLAPUCHOVÁ 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 61.23 0.212 6.00
6 201 Markéta ŠTOLOVÁMarkéta ŠTOLOVÁ 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 61.27 0.157 5.00
3 Klára BARTOŠKOVÁKlára BARTOŠKOVÁ 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNF 0.174
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Barbora NAVRÁTILOVÁBarbora NAVRÁTILOVÁ 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 60.93 0.239 8.00
2 167 Johana SUCHÁNKOVÁJohana SUCHÁNKOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 61.14 0.208 7.00
3 31 Nikola BISOVÁNikola BISOVÁ 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 SB 61.66 0.193 4.00
4 132 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 SB 62.81 0.184 3.00
5 73 Natálie POLÁČKOVÁNatálie POLÁČKOVÁ 06 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 64.92 0.275 2.00
6 78 Sabina FIANTOVÁSabina FIANTOVÁ 02 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 PB 65.57 0.399 1.00
7 162 Vanda PAVLIŠTÍKOVÁVanda PAVLIŠTÍKOVÁ 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 67.85 0.303
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži

(so, 11.5.2024 - 14:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 228 Damián VÍCHDamián VÍCH 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 13 NL 08:36.00 15.00
2 230 Jáchym KOVÁŘJáchym KOVÁŘ 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 12 PB 08:38.19 13.00
3 92 Bonifác BOHÁČBonifác BOHÁČ 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 09:26.81 10.00
MS 112 Alexander BAUERAlexander BAUER 94 Germany Germany 10 SB 09:28.20
5 182 Jonáš HUBÁČEKJonáš HUBÁČEK 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 9 SB 09:32.40 9.00
6 207 Tomáš RŮŽATomáš RŮŽA 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 SB 09:47.64 8.00
7 18 David ŠPALEDavid ŠPALE 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 09:51.93 7.00
8 101 Filip STRÁNSKÝFilip STRÁNSKÝ 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 09:54.53 6.00
9 109 Lukáš GDULALukáš GDULA 91 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 10:10.60 5.00
10 19 Vít MOUČKAVít MOUČKA 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 SB 10:49.30 4.00
11 41 Matyáš KUBÍKMatyáš KUBÍK 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 11:07.56 3.00
12 45 Matěj KARASMatěj KARAS 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 11:26.13 2.00
MS 236 Maximilian MATOLÍNMaximilian MATOLÍN 03 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 11 DNF
Celkem 13 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy

(so, 11.5.2024 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 145 Karolína JAROŠOVÁKarolína JAROŠOVÁ 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 10 NL 10:05.79 15.00
2 190 Anna MÁLKOVÁAnna MÁLKOVÁ 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11 SB 10:15.55 11.00
3 15 Bára STÝBLOVÁBára STÝBLOVÁ 99 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 9 SB 10:17.31 10.00
4 157 Dominika KRAUSSOVÁDominika KRAUSSOVÁ 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 11:00.15 9.00
5 64 Eva FILIPIOVÁEva FILIPIOVÁ 86 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 SB 11:17.99 8.00
6 200 Sylvie ŠTIGLEROVÁSylvie ŠTIGLEROVÁ 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 11:19.42 7.00
7 161 Adéla MACEČKOVÁAdéla MACEČKOVÁ 93 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 11:36.29 6.00
8 140 Melanie CARPENTIERMelanie CARPENTIER 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 SB 12:12.68 5.00
9 71 Natálie MRÁZKOVÁNatálie MRÁZKOVÁ 00 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 PB 12:24.20 4.00
10 166 Adriana STRNADLOVÁAdriana STRNADLOVÁ 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 12:46.19 3.00
210 Aneta KRAMOSILOVÁAneta KRAMOSILOVÁ 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 DNF
Celkem 11 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brzeziński A., Mráček D., Majer T., Dvořák T. Brzeziński A., Mráček D., Majer T., Dvořák T. A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 41.14 0.196 13.00
2 A - Stráský V., Toužín J., Tuček M., Kubelík E. A - Stráský V., Toužín J., Tuček M., Kubelík E. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 41.49 0.175 11.00
3 A - Hroch P., Federič F., Igaz A., Blažek M. A - Hroch P., Federič F., Igaz A., Blažek M. TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 41.55 0.141 10.00
4 Váňa M., Sojka A., Janský M., Kováč D. Váňa M., Sojka A., Janský M., Kováč D. PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 42.17 0.169 9.00
5 A - Koza T., Páník M., Lavička J., Peterka J. A - Koza T., Páník M., Lavička J., Peterka J. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 42.34 0.176 8.00
6 105 Vích M., Racek J., Tobiška M., Havelka A. Vích M., Racek J., Tobiška M., Havelka A. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 42.44 0.142 7.00
7 A - Šenk J., Ščibráni M., Majerčák J., Lisák T. A - Šenk J., Ščibráni M., Majerčák J., Lisák T. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 42.66 0.165 6.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Koreček M., Šulc A., Krejčí O., Kolomazník J. B - Koreček M., Šulc A., Krejčí O., Kolomazník J. TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 4 43.35 0.164 5.00
2 B - Hroch M., Kotyza D., Kosina A., Hanek Š. B - Hroch M., Kotyza D., Kosina A., Hanek Š. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 45.20 0.193 4.00
3 B - Kadla J., Poděbradský V., Šroubek V., Honl M. B - Kadla J., Poděbradský V., Šroubek V., Honl M. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 45.96 0.153 3.00
4 B - Kubík M., Karas M., Šugárek L., Szkandera O. B - Kubík M., Karas M., Šugárek L., Szkandera O. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 7 49.08 0.167 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tkáčová A., Feilhauerová E., Lamačová T., Táborská T. Tkáčová A., Feilhauerová E., Lamačová T., Táborská T. A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 NL 46.19 0.172 15.00
2 42 Holubářová V., Kaiserová J., Pírková M., Kožuškaničová N. Holubářová V., Kaiserová J., Pírková M., Kožuškaničová N. Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 47.04 0.260 11.00
3 A - Čuda Koudelová L., Nollová K., Tomková D., Langerová D. A - Čuda Koudelová L., Nollová K., Tomková D., Langerová D. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 47.08 0.142 10.00
4 Zavadilová L., Suchá L., Králová A., Janáková H. Zavadilová L., Suchá L., Králová A., Janáková H. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 48.77 0.167 9.00
5 B - Fiantová S., Hutárková V., Krejčiříková K., Zápotočná S. B - Fiantová S., Hutárková V., Krejčiříková K., Zápotočná S. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 7 51.31 0.221 8.00
6 Pavlištíková V., Macalíková K., Strnadlová A., Hrbáčová A. Pavlištíková V., Macalíková K., Strnadlová A., Hrbáčová A. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 55.72 0.382 7.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2024 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 A - Majer T., Lehar D., Kalous M., Krsek M. A - Majer T., Lehar D., Kalous M., Krsek M. A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 3:17.48 0.217 13.00
2 5 A - Hroch M., Kotyza D., Kosina A., Tuček M. A - Hroch M., Kotyza D., Kosina A., Tuček M. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 3:19.00 0.221 11.00
3 3 A - Majerčák J., Ščibráni M., Volný T., Baluch M. A - Majerčák J., Ščibráni M., Volný T., Baluch M. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 3:20.43 0.187 10.00
4 7 A - Koreček M., Balcar Š., Janeček J., Blažek M. A - Koreček M., Balcar Š., Janeček J., Blažek M. TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 7 3:23.44 0.174 9.00
5 6 Poděbradský V., Honl M., Šroubek V., Lavička J. Poděbradský V., Honl M., Šroubek V., Lavička J. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 3:31.37 0.135 7.00
6 103 Vávra J., Pavlík M., Šťovíček M., Havelka A. Vávra J., Pavlík M., Šťovíček M., Havelka A. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 8 3:33.07 0.170 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2024 - 17:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 B - Štěpánek M., Šantavý J., Marák D., Krejčí O. B - Štěpánek M., Šantavý J., Marák D., Krejčí O. TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 3:30.22 0.177 8.00
2 5 B - Zajíc M., Hubáček J., Růža T., Hanek Š. B - Zajíc M., Hubáček J., Růža T., Hanek Š. VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 3:38.73 0.193 5.00
3 4 B - Kubík M., Karas M., Šugárek L., Szkandera O. B - Kubík M., Karas M., Šugárek L., Szkandera O. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 3:51.27 0.218 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Štoudková P., Čechová E., Šimková A., Bartošková K. A - Štoudková P., Čechová E., Šimková A., Bartošková K. PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 3:50.13 0.202 13.00
2 42 Feilhauerová E., Somrová Š., Nedvědová V., Bisová N. Feilhauerová E., Somrová Š., Nedvědová V., Bisová N. A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 7 3:51.01 0.282 11.00
3 Zavadilová L., Králová A., Šťastná K., Navrátilová B. Zavadilová L., Králová A., Šťastná K., Navrátilová B. AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 3:51.16 0.270 10.00
4 A - Poláčková N., Fiantová S., Hutárková V., Zápotočná S. A - Poláčková N., Fiantová S., Hutárková V., Zápotočná S. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 3:53.58 0.376 9.00
5 Sklenářová T., Hluchá V., Suchánková J., Klapuchová M. Sklenářová T., Hluchá V., Suchánková J., Klapuchová M. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 3:54.04 0.189 8.00
6 B - Šlapáková M., Sekyrová T., Šilhavá A., Čechová L. B - Šlapáková M., Sekyrová T., Šilhavá A., Čechová L. PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 3:54.83 0.189 7.00
7 B - Kutrová E., Kolegarová A., Valová S., Mrázková N. B - Kutrová E., Kolegarová A., Valová S., Mrázková N. AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 4:32.14 0.435 6.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,75 1,80 1,85 1,89 1,93 1,97 2,00 2,03 2,06 2,09 2,12 2,15 Body
1 1 Josef ADÁMEKJosef ADÁMEK
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
97 7 SB 2.12 - - - O - O XO - - XXO O XXX 13.00
2 121 Marek BAHNÍKMarek BAHNÍK
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 6 SB 2.12 - - - - O - O - XO O XO XXX 11.00
3 35 Jan VOJTEKJan VOJTEK
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
99 5 SB 1.93 - O O O O XXX 10.00
4 99 Jakub RACEKJakub RACEK
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 3 1.93 O O O XO XXO XXX 9.00
5 210 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 4 SB 1.89 O O O XXO XXX 8.00
6= 17 Tomáš KOZATomáš KOZA
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 2 SB 1.80 O O XXX 6.50
6= 123 Ondřej KREJČÍOndřej KREJČÍ
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
03 1 SB 1.80 O O XXX 6.50
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 11.5.2024 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 Body
1 67 Klára KREJČIŘÍKOVÁKlára KREJČIŘÍKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
02 8 SB 1.80 - O O - O O XO XXX 13.00
2 193 Denisa PEŠOVÁDenisa PEŠOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 9 SB 1.77 - O O O O O XXX 11.00
3 153 Anna HRBÁČOVÁAnna HRBÁČOVÁ
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 2 1.74 O O XO O XXO XXX 10.00
4 146 Justýna BRÝDLOVÁJustýna BRÝDLOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 4 SB 1.74 O XO XO XO XXO XXX 9.00
5 74 Lucie SEDLÁČKOVÁLucie SEDLÁČKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
01 6 SB 1.71 O O O XXO XXX 8.00
6 44 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 1 =SB 1.65 O O XXX 7.00
7= 108 Magdaléna ZÍDKOVÁMagdaléna ZÍDKOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 3 SB 1.65 O XO XXX 5.00
7= 151 Nikola GAVENDOVÁNikola GAVENDOVÁ
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
00 7 SB 1.65 O XO XXX 5.00
7= 135 Adéla HANÁKOVÁAdéla HANÁKOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
06 5 SB 1.65 O XO XXX 5.00
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4,10 4,30 4,50 4,70 4,85 5,00 5,10 5,20 5,30 5,35 5,40 5,45 5,50 5,55 5,60 Body
1 201 Matěj ŠČERBAMatěj ŠČERBA
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
98 10 NL 5.50 - - - - - - O - O - O - XXO - XXX 15.00
2 212 Filip BARTONĚKFilip BARTONĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 9 PB 5.45 - - - - XO O XO XO XO - XO XXO XXX 13.00
3 139 David HOLÝDavid HOLÝ
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
98 11 SB 5.40 - - - - O - O - O - O - XXX 12.00
4 205 Ladislav SEDLÁČEKLadislav SEDLÁČEK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
05 8 SB 5.20 - - - - O O XO O XXX 9.00
5 26 Jiří KADLAJiří KADLA
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
97 4 SB 4.85 - O O XO XXO XXX 8.00
6 190 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 2 =PB 4.70 - - O XXO XXX 7.00
7 188 Jan ŠVECJan ŠVEC
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 7 SB 4.50 - O O XXX 6.00
8 197 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
91 5 4.50 - O XO XXX 5.00
9 125 Radoš RYKLRadoš RYKL
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
95 6 SB 4.50 XO O XO XXX 4.00
10 233 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 3 SB 4.30 - XXO XXX 3.00
11 12 Marek PÁNÍKMarek PÁNÍK
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 1 SB 4.10 XXO XXX 2.00
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 11.5.2024 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,40 3,55 3,65 3,75 3,85 3,95 4,00 4,05 4,10 4,15 4,20 4,25 4,30 Body
1= 41 Nikola PÖSCHLOVÁNikola PÖSCHLOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
98 13 NL 4.20 - - - - O O O - XO - XO - XXX 14.00
1= 96 Zuzana PRAŽÁKOVÁZuzana PRAŽÁKOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
97 12 NL 4.20 - - - - O - XO - O - XO - XXX 14.00
3 19 Viktorie ONDROVÁViktorie ONDROVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
05 11 SB 4.00 - - - - O - XXO - XXX 10.00
4 154 Niki JOANNIDUNiki JOANNIDU
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
04 10 SB 3.95 - - O O XO XO XXX 9.00
5 196 Karolína PODLAHOVÁKarolína PODLAHOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 8 SB 3.95 - O O O O XXO XXX 8.00
6 199 Veronika ŠEBÁKOVÁVeronika ŠEBÁKOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 7 SB 3.85 O O O XXO O XXX 7.00
7 45 Veronika ŠTEMBEROVÁVeronika ŠTEMBEROVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 5 SB 3.85 - O O XO XO XXX 6.00
8 203 Apolena ŠVÁBÍKOVÁApolena ŠVÁBÍKOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 9 SB 3.75 - O - O XXX 5.00
9 103 Denisa PERIČOVÁDenisa PERIČOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 4 SB 3.75 XO O XO O XXX 4.00
10 135 Adéla HANÁKOVÁAdéla HANÁKOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
06 2 PB 3.65 O O O XXX 3.00
11 104 Lucie DVOŘÁKOVÁLucie DVOŘÁKOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
03 6 SB 3.65 - XO XO XXX 2.00
12 98 Adéla SOLÁROVÁAdéla SOLÁROVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 3 SB 3.55 XO XO XXX 1.00
13 127 Helena JANÁKOVÁHelena JANÁKOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
06 1 =PB 3.40 O XXX
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 221 Matyáš FRANĚKMatyáš FRANĚK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 16 7.52 +2.2 m/s - X  1,80 X  2,00 7.52  2,20 7.52 - - - 13.00
2 155 Dan KOVÁČDan KOVÁČ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
99 17 PB 7.45 +1.8 m/s 7.22  0,90 6.96  -0,20 7.45  1,80 7.45 X  0,50 - 7.37  -0,80 11.00
3 2 Matúš BLŠTÁKMatúš BLŠTÁK
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 9 PB 7.37 +1.7 m/s 7.23  0,80 7.21  1,70 7.25  0,10 7.25 7.18  0,70 7.37  1,70 X  0,60 10.00
4 190 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 10 PB 7.36 +1.3 m/s 7.24  0,70 7.18  1,70 7.13  -0,90 7.24 - 7.36  1,30 - 9.00
5 95 Adam HRIŇAdam HRIŇ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
02 14 SB 7.22 +1.5 m/s 6.98  1,20 X  1,00 7.22  1,50 7.22 7.20  0,50 X  0,10 7.05  0,10 8.00
6 16 Tomas JÄRVINENTomas JÄRVINEN
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 11 SB 7.22 +0.4 m/s 7.22  0,40 7.18  1,20 X  1,80 7.22 7.07  0,80 X  1,10 X 7.00
7 39 Štěpán MATURAŠtěpán MATURA
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 12 SB 7.17 +1.1 m/s 7.17  1,10 - r 7.17 6.00
8 204 David KŘIVANDavid KŘIVAN
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
05 15 7.09 +0.8 m/s X  1,20 6.79  1,30 7.09  0,80 7.09 X  1,50 X  0,80 X  0,80 5.00
9 6 Jakub PETERKAJakub PETERKA
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 7 SB 7.05 +1.5 m/s 7.05  1,50 X  2,20 - 7.05 4.00
10 240 Matouš POSPÍŠILMatouš POSPÍŠIL
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 6 SB 6.95 +0.3 m/s 6.69  1,70 6.85  0,80 6.95  0,30 6.95 3.00
11 61 Adrian BRZEZIŃSKIAdrian BRZEZIŃSKI
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
98 1 PB 6.90 +0.3 m/s 6.90  0,30 X  0,60 6.80  1,40 6.90 2.00
12 108 Milan VÍCHMilan VÍCH
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 4 6.75 +1.6 m/s 4.96  2,00 6.75  1,60 6.45  1,10 6.75 1.00
13 145 Martin KOREČEKMartin KOREČEK
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
07 2 PB 6.74 +1.0 m/s 6.66  1,00 6.43  1,60 6.74  1,00 6.74
14 210 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 5 6.65 +1.4 m/s 6.43  1,40 5.30  1,30 6.65  1,40 6.65
15 79 Martin VESELÝMartin VESELÝ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 3 6.22 +2.2 m/s X  1,80 X  1,60 6.22  2,20 6.22
16 232 Zdeněk KUBÁTZdeněk KUBÁT
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 8 SB 5.28 +0.7 m/s X  1,10 X  0,80 5.28  0,70 5.28
MS 193 Kryštof VALEHRACHKryštof VALEHRACH
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 13 SB 6.57 +1.7 m/s 6.43  0,70 4.96  2,00 6.57  1,70 6.57
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 11.5.2024 - 11:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Kateřina ČERNOCKÁKateřina ČERNOCKÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
05 4 NL 6.12 +1.6 m/s X  1,30 5.91  0,60 5.80 5.91 X  1,00 5.87  0,20 6.12  1,60 13.00
2 159 Monika LEHENOVÁMonika LEHENOVÁ
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
02 7 SB 6.08 +1.0 m/s X  0,40 5.88  0,30 5.97  -1,20 5.97 X  -0,10 6.08  1,00 X  2,00 11.00
3 130 Daniela VOLNÁDaniela VOLNÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
02 8 SB 6.06 +0.4 m/s 5.94  1,10 5.93  -0,50 5.90  -0,50 5.94 6.04  1,20 5.98  0,60 6.06  0,40 10.00
4 94 Emma MAŠTALÍŘOVÁEmma MAŠTALÍŘOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 9 SB 6.01 +0.4 m/s 6.00  1,00 X  -0,70 5.82  -1,10 6.00 X  -0,60 4.33  0,10 6.01  0,40 9.00
5 141 Kristýna ZÁHOŘOVÁKristýna ZÁHOŘOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
09 5 PB 6.01 +1.3 m/s 5.63  1,90 5.74  0,50 5.68  -0,30 5.74 X  1,30 6.01  1,30 5.69  -0,40 8.00
6 101 Tereza VOKÁLOVÁTereza VOKÁLOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 10 SB 5.98 +0.4 m/s 5.98  0,40 X  -0,20 5.84  -0,60 5.98 5.66  -0,40 - 5.93  0,60 7.00
7 129 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 6 SB 5.89 +1.2 m/s 5.89  1,20 X  0,40 5.28  0,30 5.89 - 5.65  0,40 5.28  -0,90 6.00
8 182 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 3 SB 5.73 -0.8 m/s 5.53  1,30 X 5.65  0,60 5.65 5.64  0,90 5.73  -0,80 X  -0,10 5.00
9 86 Dáša TOMKOVÁDáša TOMKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
00 1 PB 5.58 +1.1 m/s X  0,90 5.25  0,70 5.58  1,10 5.58 4.00
10 77 Magdalena VODIČKOVÁMagdalena VODIČKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
05 2 4.87 +1.3 m/s X  1,40 4.72  0,60 4.87  1,30 4.87 3.00
Celkem 10 závodníků

trojskok - Muži

(so, 11.5.2024 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Matúš BLŠTÁKMatúš BLŠTÁK
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 2 PB 15.19 +1.1 m/s 14.27  0,80 14.51  0,70 14.40  0,10 14.51 14.53  0,70 14.86  1,20 15.19  1,10 13.00
2 187 Ondřej VODÁKOndřej VODÁK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
98 11 SB 15.00 +1.4 m/s 14.38  0,40 X  1,30 X  2,50 14.38 X  1,60 15.00  1,40 X  0,10 11.00
3 215 Ivan BULICHIvan BULICH
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 6 PB 14.83 +1.3 m/s X  1,50 X  1,10 14.83  1,30 14.83 14.72  0,80 X  1,60 X  0,30 10.00
4 189 Filip DITTRICHFilip DITTRICH
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
93 10 SB 14.78 +0.7 m/s 14.67  1,10 X  1,00 14.70  1,50 14.70 14.78  0,70 X  1,20 14.28  0,60 9.00
5 235 Siddartha SIVILASiddartha SIVILA
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 5 PB 14.72 +0.5 m/s 14.72  0,50 r 14.72 8.00
6 79 Martin VESELÝMartin VESELÝ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 8 SB 14.41 +1.6 m/s X  1,00 X  1,70 14.41  1,60 14.41 14.18  1,80 14.08  1,40 14.22  2,70 7.00
7 240 Matouš POSPÍŠILMatouš POSPÍŠIL
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 7 SB 14.19 +1.9 m/s 13.73  1,30 X  1,80 14.05  0,80 14.05 14.19  1,90 r 6.00
8 95 Adam HRIŇAdam HRIŇ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
02 4 SB 14.09 +0.8 m/s 13.84  1,40 13.59  1,10 13.95  0,60 13.95 14.09  0,80 13.76  0,10 14.06  1,20 5.00
9 97 Martin KVAPILMartin KVAPIL
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
04 1 SB 13.74 +1.6 m/s 13.67  0,70 13.72  1,50 13.74  1,60 13.74 4.00
10 91 David BENEŠDavid BENEŠ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
91 9 SB 13.62 +1.5 m/s X  1,00 13.62  1,50 X  0,50 13.62 3.00
MS 232 Zdeněk KUBÁTZdeněk KUBÁT
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 12 NL 15.63 +1.2 m/s 15.39  1,80 15.63  1,20 X  0,70 15.63
121 Marek BAHNÍKMarek BAHNÍK
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 3 DNS
Celkem 12 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 11.5.2024 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 125 Linda SUCHÁLinda SUCHÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 7 NL 13.59 +1.2 m/s 12.88  1,40 X  1,10 X  1,10 12.88 13.59  1,20 13.42  -0,40 X  0,60 15.00
2 94 Emma MAŠTALÍŘOVÁEmma MAŠTALÍŘOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
00 6 SB 13.01 +1.0 m/s X  1,60 13.01  1,00 X  1,20 13.01 X  -0,60 X  0,20 X  1,50 11.00
3 99 Veronika SKALICKÁVeronika SKALICKÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 5 SB 12.89 +1.1 m/s X  2,50 12.25  2,10 12.89  1,10 12.89 12.62  -0,20 X 12.69  0,80 10.00
4 159 Monika LEHENOVÁMonika LEHENOVÁ
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
02 4 SB 12.25 +1.8 m/s X  0,80 X  2,90 12.25  1,80 12.25 X  0,20 X  -0,80 - 9.00
5 108 Magdaléna ZÍDKOVÁMagdaléna ZÍDKOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 3 11.72 -0.2 m/s 11.72  -0,20 11.56 X  0,90 11.72 X  0,80 X  -1,80 X  1,90 8.00
6 86 Dáša TOMKOVÁDáša TOMKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
00 1 PB 11.69 +0.2 m/s X  0,30 11.69  0,20 X  1,10 11.69 X  0,80 X  -0,70 X  0,50 7.00
7 77 Magdalena VODIČKOVÁMagdalena VODIČKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
05 2 11.39 +1.4 m/s X  -0,10 11.39  1,40 r 11.39 6.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 206 Eliška ZAHRADNÍČKOVÁEliška ZAHRADNÍČKOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 15 SB 14.62 14.43 14.18 13.97 14.43 14.20 14.52 14.62 13.00
2 21 Natália VÁLEKOVÁNatália VÁLEKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
01 13 SB 13.76 12.57 12.83 12.81 12.83 13.09 13.76 12.81 11.00
3 102 Michaela TRČOVÁMichaela TRČOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
01 14 SB 13.69 13.01 13.24 13.40 13.40 13.69 12.89 X 10.00
4 7 Veronika KALOVÁVeronika KALOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
05 9 PB 13.50 13.05 13.38 13.41 13.41 13.50 X X 9.00
5 76 Leona VARGOVÁLeona VARGOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
99 12 12.87 12.24 X 12.81 12.81 12.87 X X 8.00
6 32 Kristýna DVOŘÁKOVÁKristýna DVOŘÁKOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 5 PB 12.83 12.31 11.79 12.83 12.83 X 12.69 X 7.00
7 91 Veronika BÁRTOVÁVeronika BÁRTOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 11 SB 12.23 12.21 12.23 12.17 12.23 12.16 12.21 11.81 6.00
8 129 Kateřina SALCMANOVÁKateřina SALCMANOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 7 SB 11.96 10.89 11.29 11.96 11.96 X 11.91 X 5.00
9 123 Lenka VALEŠOVÁLenka VALEŠOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
85 16 11.95 X 11.95 11.94 11.95 4.00
10 8 Klára KLONOVÁKlára KLONOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
04 4 PB 11.94 11.47 11.94 11.46 11.94 3.00
11 138 Eliška DOBEŠOVÁEliška DOBEŠOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 6 11.76 11.76 11.75 11.62 11.76 2.00
12 38 Veronika KAŇUCHOVÁVeronika KAŇUCHOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
93 10 SB 11.60 11.60 X X 11.60 1.00
13 44 Veronika NEDVĚDOVÁVeronika NEDVĚDOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 3 11.17 X 10.85 11.17 11.17
14 134 Sára DOČEKALOVÁSára DOČEKALOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 1 SB 11.08 X 11.08 10.87 11.08
15 61 Markéta BARTŮŇKOVÁMarkéta BARTŮŇKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
93 8 SB 10.97 10.97 X X 10.97
16 36 Aneta FIKESOVÁAneta FIKESOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 2 SB 09.47 9.20 9.47 X 9.47
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 15:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Tadeáš PROCHÁZKATadeáš PROCHÁZKA
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
99 13 17.44 X 17.44 X 17.44 X X X 13.00
2 78 David TUPÝDavid TUPÝ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 12 17.30 16.98 17.30 16.40 17.30 16.96 X X 11.00
3 40 Tomáš BORTELTomáš BORTEL
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
99 5 PB 16.74 15.45 16.33 X 16.33 X 16.43 16.74 10.00
4 7 Tomáš PROCHÁZKATomáš PROCHÁZKA
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 11 SB 16.48 X 16.48 X 16.48 X X 16.21 9.00
5 5 Michal FOREJTMichal FOREJT
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 9 SB 16.43 16.34 X 16.43 16.43 r 8.00
6 4 Jakub FOREJTJakub FOREJT
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 10 SB 16.41 16.41 15.76 r 16.41 7.00
7 106 Jan TOUŠJan TOUŠ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
95 8 SB 15.96 14.75 15.96 X 15.96 X X 15.89 6.00
8 124 Petr PLAŠILPetr PLAŠIL
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 6 15.53 15.10 15.53 X 15.53 15.68 15.82 15.63 5.00
9 73 Miroslav PAVLÍČEKMiroslav PAVLÍČEK
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
87 7 SB 15.24 15.24 15.18 14.96 15.24 4.00
10 76 Petr STEHLÍKPetr STEHLÍK
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
05 3 SB 14.69 14.20 14.66 14.69 14.69 3.00
11 80 Vojtěch VOPALECKÝVojtěch VOPALECKÝ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 1 14.05 13.00 12.36 14.05 14.05 2.00
12 203 Igor GONDORIgor GONDOR
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
79 4 SB 12.96 12.20 X 12.96 12.96 1.00
MS 233 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 2 13.35 13.35 X X 13.35
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 128 Barbora TICHÁBarbora TICHÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
99 14 NL 54.72 50.14 54.19 X 54.19 54.16 54.72 50.99 15.00
2 206 Eliška ZAHRADNÍČKOVÁEliška ZAHRADNÍČKOVÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 11 48.49 46.41 X X 46.41 48.49 X X 11.00
3 8 Klára KLONOVÁKlára KLONOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
04 9 48.26 47.55 48.26 46.75 48.26 X X X 10.00
4 134 Sára DOČEKALOVÁSára DOČEKALOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 8 PB 47.86 46.22 47.68 47.86 47.86 46.78 47.14 X 9.00
5 39 Kristýna ČECHLOVSKÁKristýna ČECHLOVSKÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
98 12 SB 46.79 44.80 X X 44.80 43.88 46.79 X 8.00
6 76 Leona VARGOVÁLeona VARGOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
99 13 46.38 46.07 44.80 X 46.07 45.47 46.38 45.35 7.00
7 97 Veronika SLAVÍKOVÁVeronika SLAVÍKOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
01 7 45.66 44.80 X 44.39 44.80 45.66 44.07 43.19 6.00
8 21 Natália VÁLEKOVÁNatália VÁLEKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
01 4 SB 44.06 44.06 X 42.74 44.06 X 43.12 40.27 5.00
9 10 Lenka MATOUŠKOVÁLenka MATOUŠKOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
93 10 SB 41.89 41.89 40.40 39.79 41.89 4.00
10 32 Kristýna DVOŘÁKOVÁKristýna DVOŘÁKOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 5 41.39 40.90 41.39 X 41.39 3.00
11 138 Eliška DOBEŠOVÁEliška DOBEŠOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 6 39.78 X 39.78 X 39.78 2.00
12 61 Markéta BARTŮŇKOVÁMarkéta BARTŮŇKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
93 2 SB 36.49 31.03 36.49 33.52 36.49 1.00
13 96 Zuzana PRAŽÁKOVÁZuzana PRAŽÁKOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
97 3 SB 36.30 32.58 35.46 36.30 36.30
14 133 Anna SÝKOROVÁAnna SÝKOROVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 1 SB 34.74 34.74 32.62 X 34.74
Celkem 14 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 12:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 151 Marek BÁRTAMarek BÁRTA
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
92 14 NL 65.46 62.54 63.24 65.46 65.46 61.65 64.88 64.27 15.00
2 4 Jakub FOREJTJakub FOREJT
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 11 SB 57.77 56.21 56.48 57.77 57.77 X 55.32 56.25 13.00
3 5 Michal FOREJTMichal FOREJT
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
00 13 SB 56.51 52.61 55.26 55.36 55.36 56.51 X 54.25 10.00
4 77 Jan SVOZILJan SVOZIL
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 10 55.38 52.96 53.65 X 53.65 53.01 54.93 55.38 9.00
5 203 Igor GONDORIgor GONDOR
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
79 12 SB 51.74 47.68 49.10 50.03 50.03 X X 51.74 8.00
6 147 David JAROLÍMEKDavid JAROLÍMEK
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
06 1 PB 51.41 48.62 49.48 47.30 49.48 51.41 47.84 X 7.00
7 154 Vít KOTRBAVít KOTRBA
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
03 8 50.21 X 47.36 50.21 50.21 50.05 X X 6.00
8 80 Vojtěch VOPALECKÝVojtěch VOPALECKÝ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 5 PB 49.57 47.75 49.57 X 49.57 46.87 49.36 X 5.00
9 157 Kryštof NEDĚLAKryštof NEDĚLA
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
03 7 49.11 49.11 X X 49.11 4.00
10 196 Jiří SÝKORAJiří SÝKORA
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
95 9 48.44 48.19 48.44 X 48.44 3.00
11 124 Petr PLAŠILPetr PLAŠIL
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 6 SB 44.89 43.14 44.28 44.89 44.89 2.00
12 140 Jonáš KOLOMAZNÍKJonáš KOLOMAZNÍK
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
03 3 SB 39.03 X X 39.03 39.03 1.00
MS 233 Marek LUKÁŠMarek LUKÁŠ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
91 4 40.47 37.38 40.47 40.41 40.47
MS 190 Vilém STRÁSKÝVilém STRÁSKÝ
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 2 SB 40.02 38.77 40.02 X 40.02
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 10:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Veronika KAŇUCHOVÁVeronika KAŇUCHOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
93 8 NL 66.98 15.00
2 123 Lenka VALEŠOVÁLenka VALEŠOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
85 9 SB 60.34 11.00
3 61 Markéta BARTŮŇKOVÁMarkéta BARTŮŇKOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
93 5 PB 54.68 10.00
4 133 Anna SÝKOROVÁAnna SÝKOROVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
05 6 52.84 9.00
5 106 Karolína SLÁMOVÁKarolína SLÁMOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
05 3 48.42 8.00
6 39 Kristýna ČECHLOVSKÁKristýna ČECHLOVSKÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
98 4 SB 46.97 7.00
7 35 Lenka BLOVSKÁLenka BLOVSKÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
95 2 SB 44.80 6.00
8 7 Veronika KALOVÁVeronika KALOVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
05 1 39.76 5.00
9 91 Veronika BÁRTOVÁVeronika BÁRTOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 7 38.89 4.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 09:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 238 Volodymyr MYSLYVČUKVolodymyr MYSLYVČUK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
96 11 74.88 15.00
2 223 Patrik HÁJEKPatrik HÁJEK
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
98 10 72.95 13.00
3 73 Miroslav PAVLÍČEKMiroslav PAVLÍČEK
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
87 7 63.53 10.00
4 96 Filip CHODILFilip CHODIL
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
01 5 62.75 9.00
5 100 Jáchym SÁDOVSKÝJáchym SÁDOVSKÝ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
05 2 PB 62.08 8.00
6 8 Nick VRÁNEKNick VRÁNEK
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 4 60.54 7.00
7 37 Lukáš BOBÁKLukáš BOBÁK
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
99 3 SB 54.19 6.00
8 203 Igor GONDORIgor GONDOR
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
79 1 SB 37.92 5.00
94 Jan DOLEŽÁLEKJan DOLEŽÁLEK
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
02 9 NM
67 Petr KOUCKÝPetr KOUCKÝ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
85 6 DNS
63 Michal FIALAMichal FIALA
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
85 8 DNS
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 11.5.2024 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Martina PÍŠOVÁMartina PÍŠOVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
94 9 SB 58.64 53.40 55.51 58.64 58.64 56.89 56.81 X 15.00
2 109 Irena GILLAROVÁIrena GILLAROVÁ
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
92 10 SB 54.67 X 54.13 X 54.13 54.67 X 52.94 13.00
3 9 Ivana KOKTAVÁIvana KOKTAVÁ
PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.
01 8 SB 51.44 51.44 X X 51.44 X X X 10.00
4 132 Kateřina ŠŤASTNÁKateřina ŠŤASTNÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
01 7 SB 47.74 39.43 45.53 43.03 45.53 45.51 47.74 X 9.00
5 43 Adéla TKÁČOVÁAdéla TKÁČOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
05 4 SB 44.02 36.25 X 44.02 44.02 X 37.71 r 8.00
6 70 Adriana MÁŠOVÁAdriana MÁŠOVÁ
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
02 6 43.48 41.14 42.52 X 42.52 43.48 43.11 42.94 7.00
7 135 Adéla HANÁKOVÁAdéla HANÁKOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
06 5 42.00 39.44 41.15 40.82 41.15 X 42.00 X 6.00
8 182 Eliška ČERVENÁEliška ČERVENÁ
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 2 SB 37.74 28.91 37.74 36.51 37.74 36.85 r 5.00
9 36 Aneta FIKESOVÁAneta FIKESOVÁ
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
04 3 SB 34.64 32.25 31.73 34.64 34.64 4.00
10 134 Sára DOČEKALOVÁSára DOČEKALOVÁ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
03 1 SB 31.67 X 31.67 29.79 31.67 3.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 11.5.2024 - 16:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Kryštof KOZAČKryštof KOZAČ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
99 13 PB 77.00 77.00 72.08 73.81 77.00 73.65 76.02 73.44 15.00
2 220 Martin FLORIANMartin FLORIAN
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
01 12 70.89 70.89 69.13 70.21 70.89 r 11.00
3 9 Jan VÝŠKAJan VÝŠKA
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
04 11 SB 69.79 69.25 66.43 68.56 69.25 69.79 66.08 68.37 10.00
4 219 Jonáš FIEDLERJonáš FIEDLER
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
01 8 67.31 67.17 X 67.31 67.31 X X 65.51 9.00
5 10 Josef ŠINDELÁŘJosef ŠINDELÁŘ
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
06 6 67.30 67.30 66.66 X 67.30 X X 61.15 8.00
6 224 Petr HRONPetr HRON
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 7 SB 65.61 X X 65.61 65.61 X X X 7.00
7 93 Pankrác BOHÁČPankrác BOHÁČ
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
06 3 PB 65.20 58.83 61.04 65.20 65.20 X X X 6.00
8 71 Patrik MICHALECPatrik MICHALEC
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
00 10 SB 63.27 62.15 62.15 62.88 62.88 63.27 X 63.19 5.00
9 210 Luděk ČUMPELÍKLuděk ČUMPELÍK
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 4 61.58 61.58 61.01 59.03 61.58 4.00
10 135 Dalibor JEŘÁBEKDalibor JEŘÁBEK
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
98 2 SB 56.89 53.54 56.89 X 56.89 3.00
11 197 Adam Sebastian HELCELETAdam Sebastian HELCELET
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
91 9 55.77 55.77 55.61 54.08 55.77 2.00
12 196 Jiří SÝKORAJiří SÝKORA
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
95 5 SB 54.93 52.50 53.38 54.93 54.93 1.00
13 188 Jan ŠVECJan ŠVEC
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
99 1 SB 39.27 37.73 39.27 r 39.27
Celkem 13 závodníků

chůze dráha 10000 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 20:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 64 Vít HLAVÁČVít HLAVÁČ 97 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno =NR 40:26.09 15.00
2 Michal MORVAYMichal MORVAY 96 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. SB 41:54.16 13.00
3 49 Adam ZAJÍČEKAdam ZAJÍČEK 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. =PB 41:55.76 12.00
4 24 Jaromír MORÁVEKJaromír MORÁVEK 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň =PB 42:35.73 9.00
5 Lukáš GDULALukáš GDULA 91 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. SB 43:45.67 8.00
6 Albert KUKLAAlbert KUKLA 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno =PB 46:22.19 7.00
7 75 Jakub PŠENIČKAJakub PŠENIČKA 91 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno =PB 46:43.59 6.00
8 Alexandr MALYSAAlexandr MALYSA 97 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno =SB 51:22.08 5.00
9 23 Roman ŘÍHARoman ŘÍHA 90 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň =SB 52:23.32 4.00
10 48 Karel KETNERKarel KETNER 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. =SB 55:22.02 3.00
11 Vojtěch PEROUTKAVojtěch PEROUTKA 06 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 55:27.56 2.00
12 Filip VESELOUŠFilip VESELOUŠ 95 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno =SB 56:02.92 1.00
13 130 Antonín KOZELKAAntonín KOZELKA 85 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové =SB 65:43.11
Celkem 13 závodníků

chůze dráha 10000 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 20:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 Eliška MARTÍNKOVÁEliška MARTÍNKOVÁ 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... =NL 45:56.52 15.00
2 80 Ema KLIMENTOVÁEma KLIMENTOVÁ 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek =SB 50:39.17 11.00
3 79 Alžběta FRANKLOVÁAlžběta FRANKLOVÁ 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek =PB 51:35.64 10.00
4 126 Nelly BUGÁROVÁNelly BUGÁROVÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň =PB 53:48.27 9.00
5 124 Michaela BAKLÍKOVÁMichaela BAKLÍKOVÁ 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň =PB 55:11.97 8.00
6 34 Klára HLAVÁČOVÁKlára HLAVÁČOVÁ 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno =SB 55:32.51 7.00
7 136 Aneta DOJČAROVÁAneta DOJČAROVÁ 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 64:49.87 6.00
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 00300.00 0
2 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 00258.00 42
3 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 00242.50 57
4 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 00208.50 91
5 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 00181.50 118
6 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 00145.00 155
7 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 00131.00 169
8 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 00115.50 184
Poznámky:
Stav po: 400m p 91,4, 200 m, trojskok, 1500 m, oštěp 800g, 4x100 m, 4x400 m, 3000m p 91,4, 400 m, disk 2kg, tyč, výška, 100 m, dálka, 800 m, 3000 m, 110m p 106,7, kladivo 7,26kg, chůze 10000m, 110m p 106,7, 800 m, 400 m, 400m p 91,4, 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m, koule 7,26kg
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 00289.50 0
2 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 00243.50 46
3 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 00242.00 47
4 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 00193.00 96
5 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 00189.00 100
6 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 00184.00 105
7 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 00155.00 134
Poznámky:
Stav po: 400m p 76,2, oštěp 600g, 200 m, 1500 m, 4x100 m, 4x400 m, 400 m, trojskok, 3000m p 76,2, 100 m, 800 m, disk 1kg, výška, 3000 m, tyč, dálka, 100m p 83,8, kladivo 4kg, chůze 10000m, 100m p 83,8, 400 m, 400m p 76,2, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, koule 4kg
Celkem 7 závodníků