Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (25. 5. 2024)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2024 - 11:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 10.87
2 118 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 11.18
3 163 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 11.27
4 159 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 11.29
5 117 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 11.33
6 104 František KubrFrantišek Kubr 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 11.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2024 - 11:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 444 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 10.93
2 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.96
3 82 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 11.07
4 161 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 11.33
5 229 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.59
26 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 16.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2024 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 441 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 11.00
2 446 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 11.05
3 14 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 SB 11.38
4 243 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 11.52
5 77 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 11.62
6 174 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 11.76
7 87 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 11.83
Poznámky:
Závodník č. 243 Stříbrný Vojtěch (6. dráha): YC: TP 16.5.3
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 10.87
2 444 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 10.93
3 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.96
4 441 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 11.00
5 446 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 11.05
6 82 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 11.07
7 118 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 11.18
8 163 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 11.27
9 159 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 11.29
10 117 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 11.33
10 161 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 11.33
12 14 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 SB 11.38
13 104 František KubrFrantišek Kubr 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 11.43
14 243 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 11.52
15 229 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.59
16 77 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 11.62
17 174 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 11.76
18 87 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 11.83
26 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 25.5.2024 - 12:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 10.76 13.00
2 441 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 10.81 11.00
3 444 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 10.82 10.00
4 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.96 9.00
5 446 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 11.09 8.00
6 118 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 11.14 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.5.2024 - 12:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 10.99 6.00
2 163 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 11.25 5.00
3 14 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 SB 11.26 4.00
4 159 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 11.29 3.00
5 243 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 11.46 2.00
6 161 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 11.47 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 25.5.2024 - 12:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 265 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 11.96 13.00
2 416 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 12.16 11.00
3 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 12.25 10.00
4 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 12.37 9.00
5 358 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 12.39 8.00
6 415 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 12.43 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.5.2024 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 12.55 6.00
2 405 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 12.57 5.00
3 421 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 12.64 4.00
4 113 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.68 3.00
5 357 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 12.72 2.00
6 110 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 12.76 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2024 - 10:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 265 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 11.91
2 415 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 12.34
3 421 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 12.44
4 172 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 12.53
5 401 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 12.57
6 202 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.75
7 408 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 13.03
8 26 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 13.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2024 - 10:45) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 12.27
2 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 12.43
3 357 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 12.60
4 113 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 12.65
5 19 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 12.67
6 407 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 13.17
7 352 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 13.31
MS 361 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 12.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2024 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 416 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 12.30
2 358 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 12.54
3 110 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 12.68
4 405 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 12.68
5 406 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 12.72
6 262 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 12.93
7 79 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.78
MS 318 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 13.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 265 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 11.91
2 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 12.27
3 416 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 12.30
4 415 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 12.34
5 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 12.43
6 421 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 12.44
7 172 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 12.53
8 358 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 12.54
9 401 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 12.57
10 357 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 12.60
11 113 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 12.65
12 19 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 12.67
13 110 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 12.68
13 405 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 12.68
15 406 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 12.72
16 202 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.75
17 361 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 12.90
18 262 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 12.93
19 408 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 13.03
20 407 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 13.17
21 26 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 13.27
22 352 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 13.31
23 318 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 13.64
24 79 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.78

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 15:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 21.98 11.00
2 101 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 22.05 10.00
3 55 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 22.28 8.00
4 125 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 22.35 7.00
5 446 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.61 5.00
6 441 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 22.83 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 SB 22.65 4.00
2 215 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 22.82 3.00
3 102 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 22.93 1.00
4 117 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 23.48
5 57 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 23.60
6 107 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 24.11
425 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2024 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 SB 22.60 6.00
2 77 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 PB 23.65
3 87 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 23.94
4 229 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 24.10
5 42 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 92 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 24.28
243 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2024 - 15:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 21.56 13.00
2 445 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 22.06 9.00
3 14 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 23.06
4 91 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 23.33
5 174 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 23.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 21.56 13.00
2 112 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 21.98 11.00
3 101 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 22.05 10.00
4 445 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 22.06 9.00
5 55 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 22.28 8.00
6 125 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 22.35 7.00
7 163 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 SB 22.60 6.00
8 446 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.61 5.00
9 118 Martin VostatekMartin Vostatek 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 SB 22.65 4.00
10 215 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 22.82 3.00
11 441 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 22.83 2.00
12 102 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 22.93 1.00
13 14 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 23.06
14 91 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 PB 23.33
15 117 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 23.48
16 57 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 23.60
17 77 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 PB 23.65
18 174 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 23.86
19 87 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 23.94
20 229 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 24.10
21 107 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 24.11
22 42 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 92 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 24.28
425 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNS
243 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 14:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 25.00 13.00
2 416 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 SB 25.01 11.00
3 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.03 10.00
4 102 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 25.47 8.00
5 253 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 25.81 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 25.46 9.00
2 366 Eliška LackováEliška Lacková 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 25.64 7.00
3 113 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 25.74 6.00
4 421 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 25.98 3.00
5 19 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 26.09 2.00
6 202 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 26.13 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2024 - 14:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 401 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 25.87 4.00
2 357 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 26.24
3 332 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 26.35
4 262 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 26.82
322 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2024 - 14:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 26.27
2 17 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 26.44
3 406 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 27.00
4 221 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 27.18
5 408 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 27.34
6 26 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 27.70
13 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 25.5.2024 - 14:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 26.24
2 230 Simona KulenováSimona Kulenová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 26.77
3 204 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 27.08
4 410 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 27.47
5 263 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 PB 27.50
6 61 Lucie MaredováLucie Maredová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 27.90
7 201 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.68
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 25.00 13.00
2 416 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 SB 25.01 11.00
3 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 25.03 10.00
4 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 25.46 9.00
5 102 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 25.47 8.00
6 366 Eliška LackováEliška Lacková 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 25.64 7.00
7 113 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 25.74 6.00
8 253 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 25.81 5.00
9 401 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 25.87 4.00
10 421 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 25.98 3.00
11 19 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 26.09 2.00
12 202 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 26.13 1.00
13 357 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 26.24
13 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 26.24
15 133 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 26.27
16 332 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 26.35
17 17 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 26.44
18 230 Simona KulenováSimona Kulenová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 26.77
19 262 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 26.82
20 406 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 27.00
21 204 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 27.08
22 221 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 27.18
23 408 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 27.34
24 410 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 27.47
25 263 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 PB 27.50
26 26 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 27.70
27 61 Lucie MaredováLucie Maredová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 27.90
28 201 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 28.68
322 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 DNF
13 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 444 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 47.77 13.00
2 24 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 48.34 11.00
3 215 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 SB 49.82 10.00
4 83 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 50.05 9.00
5 86 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 SB 50.67 7.00
425 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 PB 50.18 8.00
2 89 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 51.21 6.00
3 212 Daniel BenešDaniel Beneš 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 52.03 5.00
4 93 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 52.05 4.00
5 109 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 53.31 3.00
6 42 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 92 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 54.80 2.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 444 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 47.77 13.00
2 24 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 48.34 11.00
3 215 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 SB 49.82 10.00
4 83 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 50.05 9.00
5 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 PB 50.18 8.00
6 86 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 SB 50.67 7.00
7 89 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 51.21 6.00
8 212 Daniel BenešDaniel Beneš 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 52.03 5.00
9 93 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 52.05 4.00
10 109 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 53.31 3.00
11 42 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 92 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 54.80 2.00
425 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 335 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 54.72 13.00
2 328 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 54.97 11.00
3 27 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 57.37 10.00
4 329 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 57.86 7.00
5 230 Simona KulenováSimona Kulenová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 58.87 3.00
6 133 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 59.04 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 332 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 SB 57.76 9.00
2 22 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 57.85 8.00
3 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 58.34 6.00
4 322 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 58.38 5.00
5 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 58.51 4.00
6 225 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 59.32 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2024 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 59.48
2 330 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 62.46
3 424 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 62.54
4 407 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 62.82
5 201 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 63.11
413 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 335 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 54.72 13.00
2 328 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 54.97 11.00
3 27 Tereza PánkováTereza Pánková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 57.37 10.00
4 332 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 SB 57.76 9.00
5 22 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 57.85 8.00
6 329 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 57.86 7.00
7 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 58.34 6.00
8 322 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 58.38 5.00
9 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 58.51 4.00
10 230 Simona KulenováSimona Kulenová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 58.87 3.00
11 133 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 59.04 2.00
12 225 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 59.32 1.00
13 72 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 59.48
14 330 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 62.46
15 424 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 62.54
16 407 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 62.82
17 201 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 63.11
413 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 DNS

800 m - Muži

(so, 25.5.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 29 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 PB 1:55.46 13.00
2 11 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 33 1:55.63 11.00
3 447 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 1:55.94 10.00
4 83 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 1:56.24 9.00
5 443 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 1:56.69 8.00
6 54 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 77 1:57.05 7.00
7 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 SB 1:57.97 6.00
8 18 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 88 1:58.83 5.00
9 156 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 77 PB 1:59.38 4.00
10 65 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 22 PB 2:00.96 3.00
11 236 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 2:04.05 2.00
12 75 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 2:05.73 1.00
13 427 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 55 2:06.74
MS Marek DvořákMarek Dvořák 90 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:32.69
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy

(so, 25.5.2024 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:15.01 13.00
2 72 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 2:15.11 11.00
3 128 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 2:16.21 10.00
4 225 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 SB 2:19.43 9.00
5 331 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 2:22.35 8.00
6 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:24.31 7.00
7 314 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 16 2:24.45 6.00
8 320 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 18 PB 2:27.29 5.00
9 324 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 2:28.41 4.00
10 212 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:32.08 3.00
11 163 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 17 2:35.99 2.00
MS Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13 2:32.72
223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži

(so, 25.5.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 15 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11 SB 4:00.28 13.00
2 11 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 12 4:00.70 11.00
3 426 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10 SB 4:01.71 10.00
4 424 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 4:01.73 9.00
5 80 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 13 PB 4:03.39 8.00
6 30 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 17 4:04.54 7.00
7 219 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 PB 4:05.15 6.00
8 18 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 SB 4:05.46 5.00
9 431 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 4:11.34 4.00
10 449 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 4:12.05 3.00
11 120 Ondřej NovákOndřej Novák 92 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 4:13.44 2.00
12 170 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 18 PB 4:15.70 1.00
13 434 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 4:18.76
14 244 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 4:22.19
15 234 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 15 PB 4:29.04
16 72 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 16 4:30.86
1 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 DNS
65 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 14 DNF
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 25.5.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 101 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 4:40.32 13.00
2 171 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 4:43.55 11.00
3 267 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 4:44.53 10.00
4 114 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 4:45.85 9.00
5 69 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 4:49.32 8.00
6 18 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 4:52.03 7.00
7 56 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 PB 4:54.10 6.00
8 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 9 4:55.52 5.00
9 7 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10 SB 4:59.75 4.00
10 403 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 13 PB 4:59.95 3.00
11 21 Zuzana GejdošováZuzana Gejdošová 94 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 5:02.50 2.00
12 12 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 12 5:11.01 1.00
13 264 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 14 5:21.87
MS 323 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 15 PB 5:08.04
MS Stella KuttnerStella Kuttner 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 4:45.88
Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁ z. s. ATLETIK RUDNÁ z. s. 16 DNS
Celkem 16 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 11:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 13.87 13.00
2 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 13.91 11.00
3 340 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 14.24 10.00
4 172 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 SB 14.27 9.00
5 22 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 14.28 8.00
6 107 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 14.37 7.00
7 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 14.49 6.00
328 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 14.74 5.00
2 404 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 SB 14.76 4.00
3 9 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 14.81 3.00
4 15 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 SB 15.07 2.00
5 118 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 15.33 1.00
6 423 Ester ČernáEster Černá 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 16.12
413 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 PB 13.87 13.00
2 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 13.91 11.00
3 340 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 14.24 10.00
4 172 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 SB 14.27 9.00
5 22 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 14.28 8.00
6 107 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 14.37 7.00
7 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 14.49 6.00
8 310 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 14.74 5.00
9 404 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 SB 14.76 4.00
10 9 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 14.81 3.00
11 15 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 SB 15.07 2.00
12 118 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 15.33 1.00
13 423 Ester ČernáEster Černá 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 16.12
328 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
413 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 DNS

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 12:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 14.98 11.00
2 151 Vít MolvaVít Molva 95 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 15.30 10.00
3 439 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 15.49 9.00
4 437 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 15.59 8.00
5 20 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 15.68 7.00
6 14 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 15.85 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 445 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 14.83 13.00
2 162 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 16.04 5.00
3 160 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 16.26 4.00
4 77 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 16.62 3.00
5 69 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 17.14 2.00
6 127 Filip HlídekFilip Hlídek 01 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 3 SB 18.98 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 445 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 14.83 13.00
2 16 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 14.98 11.00
3 151 Vít MolvaVít Molva 95 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 15.30 10.00
4 439 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 15.49 9.00
5 437 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 15.59 8.00
6 20 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 15.68 7.00
7 14 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 15.85 6.00
8 162 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 16.04 5.00
9 160 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 16.26 4.00
10 77 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 16.62 3.00
11 69 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 17.14 2.00
12 127 Filip HlídekFilip Hlídek 01 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 3 SB 18.98 1.00

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 436 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 53.54 13.00
2 437 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 53.55 11.00
3 433 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 53.97 10.00
4 153 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 55.45 9.00
5 25 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 56.93 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 439 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 55.50 8.00
2 156 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 56.62 7.00
3 20 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 57.24 4.00
4 162 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 57.63 2.00
5 59 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 58.59
6 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 63.96
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2024 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 57.01 5.00
2 247 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 57.58 3.00
3 158 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 58.51 1.00
4 159 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 61.37
5 171 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 64.72
6 236 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 65.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 436 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 53.54 13.00
2 437 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 53.55 11.00
3 433 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 53.97 10.00
4 153 Sean O'KeefeSean O'Keefe 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 55.45 9.00
5 439 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 55.50 8.00
6 156 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 56.62 7.00
7 25 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 56.93 6.00
8 2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 57.01 5.00
9 20 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 57.24 4.00
10 247 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 57.58 3.00
11 162 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 57.63 2.00
12 158 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 PB 58.51 1.00
13 59 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 58.59
14 159 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 61.37
15 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 63.96
16 171 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 64.72
17 236 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 65.69

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 58.93 13.00
2 107 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 62.25 11.00
3 404 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 SB 62.46 9.00
4 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 63.18 8.00
5 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 63.64 6.00
6 174 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 63.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 62.37 10.00
2 423 Ester ČernáEster Černá 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 63.28 7.00
3 220 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 63.84 4.00
4 409 Ema KlementováEma Klementová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 64.76 3.00
5 15 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 64.84 2.00
6 176 Kamila SoukupováKamila Soukupová 96 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 67.14 1.00
7 319 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 68.07
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2024 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 354 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 67.43
2 255 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 68.17
3 362 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 68.97
MS Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 PB 68.30
MS 318 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 71.54
314 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 DNF
334 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 16.7 a 16.8
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 58.93 13.00
2 107 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 62.25 11.00
3 216 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 62.37 10.00
4 404 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 SB 62.46 9.00
5 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 63.18 8.00
6 423 Ester ČernáEster Černá 04 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 63.28 7.00
7 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 63.64 6.00
8 174 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 63.82 5.00
9 220 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 63.84 4.00
10 409 Ema KlementováEma Klementová 06 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 64.76 3.00
11 15 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 64.84 2.00
12 176 Kamila SoukupováKamila Soukupová 96 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 67.14 1.00
13 354 Anna DuškováAnna Dušková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 67.43
14 319 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 68.07
15 255 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 68.17
16 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 8 PB 68.30
17 362 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 68.97
18 318 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 71.54
314 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 DNF
334 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 DQ

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži

(so, 25.5.2024 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 81 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 09:21.31 13.00
2 440 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 09:35.68 11.00
3 1 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 10:18.97 10.00
4 235 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 10:31.04 9.00
5 108 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 10:41.26 8.00
6 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 10:59.59 7.00
7 43 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 10:59.97 6.00
430 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy

(so, 25.5.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 142 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 10:41.61 13.00
2 134 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 10:45.66 11.00
3 232 Vladimíra SacherováVladimíra Sacherová 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 11:02.92 10.00
4 7 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 SB 11:32.14 9.00
5 311 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 11:38.49 8.00
6 21 Zuzana GejdošováZuzana Gejdošová 94 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 12 11:44.65 7.00
7 313 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 11:57.32 6.00
8 316 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 12:13.19 5.00
9 158 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 13:28.57 4.00
10 25 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 15:34.59 3.00
14 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10 DNS
75 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNF
Celkem 12 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 428 Komárek, Stibral, Spálenka, Myslivec Komárek, Stibral, Spálenka, Myslivec ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 42.15 13.00
2 29 Ťulák, Žák, Jára, Peffek Ťulák, Žák, Jára, Peffek Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 43.01 11.00
3 158 Pavinger, O'Keefe, Kuntoš, Kobera Pavinger, O'Keefe, Kuntoš, Kobera SK Jeseniova SK Jeseniova 7 43.33 10.00
4 77 Štrunc, Froněk, Janů, Vostatek Štrunc, Froněk, Janů, Vostatek AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 44.23 7.00
5 104 Kubr, Filip, Koptík, Filounek Kubr, Filip, Koptík, Filounek Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 44.33 6.00
6 247 Štika, Kroupa, Stříbrný, Holoubek Štika, Kroupa, Stříbrný, Holoubek T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 44.42 5.00
7 Peřich, Fischer, Kolomiichuk, Schejbal Peřich, Fischer, Kolomiichuk, Schejbal Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Beneš, Tichý, Svoboda, Hostička Beneš, Tichý, Svoboda, Hostička Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 43.78 9.00
2 162 Kolínský, Svoboda, Halbich, Pavinger Kolínský, Svoboda, Halbich, Pavinger SK Jeseniova SK Jeseniova 8 43.84 8.00
3 437 Sládek, Přibyl, Hofta, Kopenec Sládek, Přibyl, Hofta, Kopenec ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 44.77 4.00
4 74 Baxa, Kocián, Černý, Karlach Baxa, Kocián, Černý, Karlach AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 45.59 3.00
5 18 Olšanský, Skalička, Řežábek, Skoumal Olšanský, Skalička, Řežábek, Skoumal Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 51.27 2.00
165 Sniegoň, Blatný, Pokorný, Štibor Sniegoň, Blatný, Pokorný, Štibor SK Jeseniova SK Jeseniova 6 DNF
92 Buchta, Solar, Gysel, Hajzler Buchta, Solar, Gysel, Hajzler Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 24.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 428 Komárek, Stibral, Spálenka, Myslivec Komárek, Stibral, Spálenka, Myslivec ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 42.15 13.00
2 29 Ťulák, Žák, Jára, Peffek Ťulák, Žák, Jára, Peffek Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 43.01 11.00
3 158 Pavinger, O'Keefe, Kuntoš, Kobera Pavinger, O'Keefe, Kuntoš, Kobera SK Jeseniova SK Jeseniova 7 43.33 10.00
4 91 Beneš, Tichý, Svoboda, Hostička Beneš, Tichý, Svoboda, Hostička Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 43.78 9.00
5 162 Kolínský, Svoboda, Halbich, Pavinger Kolínský, Svoboda, Halbich, Pavinger SK Jeseniova SK Jeseniova 8 43.84 8.00
6 77 Štrunc, Froněk, Janů, Vostatek Štrunc, Froněk, Janů, Vostatek AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 44.23 7.00
7 104 Kubr, Filip, Koptík, Filounek Kubr, Filip, Koptík, Filounek Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 44.33 6.00
8 247 Štika, Kroupa, Stříbrný, Holoubek Štika, Kroupa, Stříbrný, Holoubek T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 44.42 5.00
9 437 Sládek, Přibyl, Hofta, Kopenec Sládek, Přibyl, Hofta, Kopenec ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 44.77 4.00
10 74 Baxa, Kocián, Černý, Karlach Baxa, Kocián, Černý, Karlach AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 45.59 3.00
11 18 Olšanský, Skalička, Řežábek, Skoumal Olšanský, Skalička, Řežábek, Skoumal Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 51.27 2.00
7 Peřich, Fischer, Kolomiichuk, Schejbal Peřich, Fischer, Kolomiichuk, Schejbal Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 DNS
165 Sniegoň, Blatný, Pokorný, Štibor Sniegoň, Blatný, Pokorný, Štibor SK Jeseniova SK Jeseniova 6 DNF
92 Buchta, Solar, Gysel, Hajzler Buchta, Solar, Gysel, Hajzler Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 DQ

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Bradová, Jarošová, Linková, Červenková Bradová, Jarošová, Linková, Červenková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 47.59 13.00
2 401 Eibichová, Husáková, Kašparová, Křížová Eibichová, Husáková, Kašparová, Křížová SK Jeseniova SK Jeseniova 7 49.00 10.00
3 357 Hlaváčková, Doubková, Přibylová, Králová Hlaváčková, Doubková, Přibylová, Králová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 49.09 9.00
4 17 Doležalová, Hrušková, Hrdličková, Pánková Doležalová, Hrušková, Hrdličková, Pánková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 49.42 7.50
5 340 Babická, Nikodemová, Speierlová, Voldřichová Babická, Nikodemová, Speierlová, Voldřichová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 49.84 5.00
6 Soukupová, Molíková, Říhová, Ježková Soukupová, Molíková, Říhová, Ježková TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 49.93 3.00
7 Hronová, Turtenwaldová, Petschová, Skočdopolová Hronová, Turtenwaldová, Petschová, Skočdopolová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 50.16 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 406 Kalašová, Vávrová, Krutilová, Jarolímková Kalašová, Vávrová, Krutilová, Jarolímková SK Jeseniova SK Jeseniova 7 48.61 11.00
2 354 Dušková, Kohoutová, Kalendová, Lacková Dušková, Kohoutová, Kalendová, Lacková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 49.42 7.50
3 423 Černá, Slavíková, Kaucká, Klementová Černá, Slavíková, Kaucká, Klementová SK Jeseniova SK Jeseniova 8 49.78 6.00
4 358 Trochtová, Pajková, Klejnová, Česká Trochtová, Pajková, Klejnová, Česká Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 49.86 4.00
5 26 Košátková, Johnová, Šmeralová, Šobrová Košátková, Johnová, Šmeralová, Šobrová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 51.00 1.00
6 255 Kaňáková, Adamková, Jebavá, Pazderová Kaňáková, Adamková, Jebavá, Pazderová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 51.03
7 204 Čížková, Šmákalová, Viktorová, Sládková Čížková, Šmákalová, Viktorová, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 51.45
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Bradová, Jarošová, Linková, Červenková Bradová, Jarošová, Linková, Červenková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 47.59 13.00
2 406 Kalašová, Vávrová, Krutilová, Jarolímková Kalašová, Vávrová, Krutilová, Jarolímková SK Jeseniova SK Jeseniova 7 48.61 11.00
3 401 Eibichová, Husáková, Kašparová, Křížová Eibichová, Husáková, Kašparová, Křížová SK Jeseniova SK Jeseniova 7 49.00 10.00
4 357 Hlaváčková, Doubková, Přibylová, Králová Hlaváčková, Doubková, Přibylová, Králová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 49.09 9.00
5 17 Doležalová, Hrušková, Hrdličková, Pánková Doležalová, Hrušková, Hrdličková, Pánková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 49.42 7.50
5 354 Dušková, Kohoutová, Kalendová, Lacková Dušková, Kohoutová, Kalendová, Lacková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 49.42 7.50
7 423 Černá, Slavíková, Kaucká, Klementová Černá, Slavíková, Kaucká, Klementová SK Jeseniova SK Jeseniova 8 49.78 6.00
8 340 Babická, Nikodemová, Speierlová, Voldřichová Babická, Nikodemová, Speierlová, Voldřichová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 49.84 5.00
9 358 Trochtová, Pajková, Klejnová, Česká Trochtová, Pajková, Klejnová, Česká Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 49.86 4.00
10 Soukupová, Molíková, Říhová, Ježková Soukupová, Molíková, Říhová, Ježková TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 49.93 3.00
11 Hronová, Turtenwaldová, Petschová, Skočdopolová Hronová, Turtenwaldová, Petschová, Skočdopolová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 50.16 2.00
12 26 Košátková, Johnová, Šmeralová, Šobrová Košátková, Johnová, Šmeralová, Šobrová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 51.00 1.00
13 255 Kaňáková, Adamková, Jebavá, Pazderová Kaňáková, Adamková, Jebavá, Pazderová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 51.03
14 204 Čížková, Šmákalová, Viktorová, Sládková Čížková, Šmákalová, Viktorová, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 51.45

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 445 Myslivec, Kopenec, Šulc, Novotný Myslivec, Kopenec, Šulc, Novotný ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:20.60 13.00
2 29 Ťulák, Mareš, Peffek, Jára Ťulák, Mareš, Peffek, Jára Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:24.40 11.00
3 83 Hrubý, Pergler, Karlach, Černý Hrubý, Pergler, Karlach, Černý AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 3:26.00 10.00
4 215 Holoubek, Beneš, Lukš, Štika Holoubek, Beneš, Lukš, Štika T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 3:30.00 9.00
5 94 Filounek, Filip, Tichý, Beneš Filounek, Filip, Tichý, Beneš Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 3:32.00 8.00
163 Svoboda, Halbich, Blatný, O'Keefe Svoboda, Halbich, Blatný, O'Keefe SK Jeseniova SK Jeseniova 3 DNF
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Flek, Gregor, Janů, Škarban Flek, Gregor, Janů, Škarban AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 3:38.50 7.00
2 426 Hošek, Mottl, Mlích, Hofta Hošek, Mottl, Mlích, Hofta ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 3:39.00 6.00
3 107 Svoboda, Holoubek, Buchta, Hajzler Svoboda, Holoubek, Buchta, Hajzler Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 3:40.70 5.00
4 14 Žák, Češka, Lukeš, Starý Žák, Češka, Lukeš, Starý Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:46.60 4.00
5 162 Kolínský, Štibor, Pavinger, Pokorný Kolínský, Štibor, Pavinger, Pokorný SK Jeseniova SK Jeseniova 6 3:49.00 3.00
6 234 Leština, Moravec, Suchý, Šíla Leština, Moravec, Suchý, Šíla T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 3:49.90 2.00
18 Olšanský, Skalička, Fischer, Procházka Olšanský, Skalička, Fischer, Procházka Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 DNF
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 445 Myslivec, Kopenec, Šulc, Novotný Myslivec, Kopenec, Šulc, Novotný ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:20.60 13.00
2 29 Ťulák, Mareš, Peffek, Jára Ťulák, Mareš, Peffek, Jára Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:24.40 11.00
3 83 Hrubý, Pergler, Karlach, Černý Hrubý, Pergler, Karlach, Černý AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 3:26.00 10.00
4 215 Holoubek, Beneš, Lukš, Štika Holoubek, Beneš, Lukš, Štika T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 3:30.00 9.00
5 94 Filounek, Filip, Tichý, Beneš Filounek, Filip, Tichý, Beneš Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 3:32.00 8.00
6 75 Flek, Gregor, Janů, Škarban Flek, Gregor, Janů, Škarban AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 4 3:38.50 7.00
7 426 Hošek, Mottl, Mlích, Hofta Hošek, Mottl, Mlích, Hofta ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 3:39.00 6.00
8 107 Svoboda, Holoubek, Buchta, Hajzler Svoboda, Holoubek, Buchta, Hajzler Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 3:40.70 5.00
9 14 Žák, Češka, Lukeš, Starý Žák, Češka, Lukeš, Starý Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:46.60 4.00
10 162 Kolínský, Štibor, Pavinger, Pokorný Kolínský, Štibor, Pavinger, Pokorný SK Jeseniova SK Jeseniova 6 3:49.00 3.00
11 234 Leština, Moravec, Suchý, Šíla Leština, Moravec, Suchý, Šíla T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 3:49.90 2.00
163 Svoboda, Halbich, Blatný, O'Keefe Svoboda, Halbich, Blatný, O'Keefe SK Jeseniova SK Jeseniova 3 DNF
18 Olšanský, Skalička, Fischer, Procházka Olšanský, Skalička, Fischer, Procházka Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 DNF

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2024 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 335 Holubová, Albrechtová, Konfrštová, Bahenská Holubová, Albrechtová, Konfrštová, Bahenská T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 3:54.04 13.00
2 17 Doležalová, Hrušková, Hrdličková, Pánková Doležalová, Hrušková, Hrdličková, Pánková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:56.62 11.00
3 104 Janků, Kubátová, Hrachovcová, Linková Janků, Kubátová, Hrachovcová, Linková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:56.66 10.00
4 220 Viktorová, Bieliková, Šmákalová, Sládková Viktorová, Bieliková, Šmákalová, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:58.54 9.00
5 401 Eibichová, Slavíková, Černá, Klementová Eibichová, Slavíková, Černá, Klementová SK Jeseniova SK Jeseniova 8 4:04.20 6.00
6 Pajková, Přibylová, Dušková, Doubková Pajková, Přibylová, Dušková, Doubková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 4:05.10 5.00
7 Hronová, Kaňáková, Elefantová, Petschová Hronová, Kaňáková, Elefantová, Petschová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 4:20.13 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2024 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 207 Procházková, Reichová, Bašistová, Kulenová Procházková, Reichová, Bašistová, Kulenová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:59.26 8.00
2 109 Treglerová, Kopecká, Kučerová, Vilhelmová Treglerová, Kopecká, Kučerová, Vilhelmová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:59.28 7.00
3 331 Zajícová, Šteierová, Speierlová, Říhová Zajícová, Šteierová, Speierlová, Říhová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 4:11.69 4.00
4 Říhová, Soukupová, Kovandová, Hájková Říhová, Soukupová, Kovandová, Hájková TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 4:11.87 3.00
5 9 Šmeralová, Velenská, Johnová, Šobrová Šmeralová, Velenská, Johnová, Šobrová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 4:13.15 2.00
6 311 Kostková, Pardamcová, Václavíková, Pokorná Kostková, Pardamcová, Václavíková, Pokorná T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 4:33.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 335 Holubová, Albrechtová, Konfrštová, Bahenská Holubová, Albrechtová, Konfrštová, Bahenská T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 3:54.04 13.00
2 17 Doležalová, Hrušková, Hrdličková, Pánková Doležalová, Hrušková, Hrdličková, Pánková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:56.62 11.00
3 104 Janků, Kubátová, Hrachovcová, Linková Janků, Kubátová, Hrachovcová, Linková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:56.66 10.00
4 220 Viktorová, Bieliková, Šmákalová, Sládková Viktorová, Bieliková, Šmákalová, Sládková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:58.54 9.00
5 207 Procházková, Reichová, Bašistová, Kulenová Procházková, Reichová, Bašistová, Kulenová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:59.26 8.00
6 109 Treglerová, Kopecká, Kučerová, Vilhelmová Treglerová, Kopecká, Kučerová, Vilhelmová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:59.28 7.00
7 401 Eibichová, Slavíková, Černá, Klementová Eibichová, Slavíková, Černá, Klementová SK Jeseniova SK Jeseniova 8 4:04.20 6.00
8 Pajková, Přibylová, Dušková, Doubková Pajková, Přibylová, Dušková, Doubková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 4:05.10 5.00
9 331 Zajícová, Šteierová, Speierlová, Říhová Zajícová, Šteierová, Speierlová, Říhová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 4:11.69 4.00
10 Říhová, Soukupová, Kovandová, Hájková Říhová, Soukupová, Kovandová, Hájková TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 4:11.87 3.00
11 9 Šmeralová, Velenská, Johnová, Šobrová Šmeralová, Velenská, Johnová, Šobrová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 4:13.15 2.00
12 Hronová, Kaňáková, Elefantová, Petschová Hronová, Kaňáková, Elefantová, Petschová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 4:20.13 1.00
13 311 Kostková, Pardamcová, Václavíková, Pokorná Kostková, Pardamcová, Václavíková, Pokorná T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 4:33.81

skok vysoký - Muži

(so, 25.5.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,65 1,70 1,75 1,79 1,83 1,87 1,91 1,95 1,99 2,03 2,06 Body
1 216 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 16 SB 2.03 - - - - o o o o o xo xxx 13.00
2 7 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
98 17 1.99 - - o - o o o o xo xx- x 11.00
3= 56 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 12 SB 1.99 - - - - o o o xo xo xxx 9.50
3= 69 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
05 11 PB 1.99 - - - - o o o xo xo xxx 9.50
5 23 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 5 PB 1.99 o o o xo o xxo o xxo xxo xxx 8.00
6 98 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 14 SB 1.95 - - o o o o xo o xxx 7.00
7 435 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 15 1.95 - - - - o o xxo o xxx 6.00
8 242 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 6 PB 1.95 - - - - o o o xo xxx 5.00
9 151 Vít MolvaVít Molva
SK Jeseniova SK Jeseniova
95 13 1.95 - - - o - o o xxo xxx 4.00
10 27 Borys KolomiichukBorys Kolomiichuk
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 10 1.91 - - - - - xo xo xxx 3.00
11 165 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 2 PB 1.83 o o xo o xxo xxx 2.00
12= 67 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
04 8 1.79 - o o xxo xxx 0.50
12= 239 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 7 1.79 o o o xxo xxx 0.50
14 245 Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 1 1.75 o xo xo xxx
15 57 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 1.70 o o xxx
166 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 9 NM - - - xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 25.5.2024 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,72 Body
1 105 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 13 SB 1.72 - - - - o o o o o o xxx 13.00
2 424 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 3 PB 1.65 - - o - xo xxo xxo o xxx 11.00
3 369 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 12 SB 1.65 - - - o - o xo xo xxx 10.00
4 261 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 7 PB 1.65 - - - o o o o xxo xxx 9.00
5 118 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 10 1.59 - - - o xxo xo xxx 8.00
6 254 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 4 SB 1.59 - o o o o xxo xxx 7.00
7 23 Anna ŠobrováAnna Šobrová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 8 1.56 - - o - o xxx 6.00
8= 10 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 11 1.56 - o o o xo xxx 4.50
8= 152 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
09 6 1.56 - o o o xo xxx 4.50
10 61 Lucie MaredováLucie Maredová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2 PB 1.56 o xxo o o xo xxx 3.00
11 361 Teodora KalendováTeodora Kalendová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 5 1.56 - o xo o xxo xxx 2.00
MS 103 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 9 SB 1.53 - o o xo xxx
MS 411 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 1 PB 1.50 o xo xxo xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 25.5.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,12 3,32 3,52 3,72 3,87 4,02 4,17 4,32 4,47 4,57 4,62 4,67 4,85 5,00 Body
1 96 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 14 SB 4.85 - - - - - - - - - - - o xo xxx 13.00
2 56 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 13 SB 4.47 - - - - - - - xxo o xxx 11.00
3 26 Matěj PeffekMatěj Peffek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 9 4.32 - - - - - o o o xxx 10.00
4 92 Martin BuchtaMartin Buchta
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 12 SB 4.17 - - - - - o o xxx 9.00
5 106 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 8 4.17 - - - o o xo o xxx 8.00
6= 158 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 3 PB 4.02 - - o o o o xxx 6.00
6= 95 Dominik GyselDominik Gysel
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 7 SB 4.02 - - - o o o xxx 6.00
6= 105 Matěj MachMatěj Mach
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 11 SB 4.02 - - - - - o - xxx 6.00
9 84 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
06 6 3.87 - - - - o xxx 4.00
10 214 Jakub BinterJakub Binter
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 4 3.87 - - xo o xxo xxx 3.00
11 59 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 3.72 - - - o xxx 2.00
12 245 Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 2 PB 3.72 - xo o xxo xxx 1.00
13 213 Jan BinterJan Binter
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
73 1 PB 3.32 o xxo xxx
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 25.5.2024 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,35 2,50 2,65 2,80 2,95 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 415 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 15 3.70 - - - - - - - o - o o o o xxx 13.00
2 254 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 13 PB 3.50 - - - - - - xo xo xxo - xxo xxx 11.00
3 203 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 14 3.40 - - - - - - - o - xo xxx 10.00
4 336 Laura VoldřichováLaura Voldřichová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
09 7 PB 3.10 - - - - xo o o xxx 9.00
5 368 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
08 11 SB 3.10 - - - o o xxo o xxx 8.00
6= 420 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 10 3.10 - - - - - xo xo xxx 6.50
6= 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 8 SB 3.10 - - - - o xo xo xxx 6.50
8 412 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK Jeseniova SK Jeseniova
09 6 2.95 - - - o o o xxx 5.00
9 166 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
98 12 2.95 - - - - o xxo xxx 4.00
10 66 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 1 PB 2.65 o o o xxo xxx 3.00
11= 74 Monika SůrováMonika Sůrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 2 PB 2.50 o o o xxx 1.50
11= 169 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
06 5 SB 2.50 - - o xxx 1.50
13 81 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3 2.50 o xo xo xxx
MS Kristýna JarošováKristýna Jarošová
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
05 9 3.10 - - - - o o o xxx
426 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 4 DNS
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 25.5.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 242 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 11 PB 7.56 +0.6 m/s 7.27  2,70 5.20  1,60 x 7.27 x x 7.56  0,60 13.00
2 428 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 14 SB 7.30 +0.6 m/s x x 7.21  1,30 7.21 x 7.30  0,60 6.64  0,00 11.00
3 16 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 13 7.19 +0.8 m/s 6.97  1,30 7.02  1,20 7.13  2,70 7.13 7.19  0,80 - x 10.00
4 172 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 7 PB 6.59 +1.6 m/s x 6.43  0,10 x 6.43 6.46  2,20 x 6.59  1,60 9.00
5 164 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK Jeseniova SK Jeseniova
06 8 SB 6.57 +1.4 m/s x 6.57  1,40 x 6.57 x r 8.00
6 239 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 9 6.53 +0.0 m/s 6.09  1,10 6.33  0,30 6.53  0,00 6.53 x 6.36  0,00 x 7.00
7 94 Jan FilounekJan Filounek
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
08 5 6.52 +2.8 m/s 6.36 +0.9 m/s 5.82  1,50 6.16  1,10 6.52  2,80 6.52 6.20  2,30 6.36  0,90 6.20  1,80 6.00
8 59 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 6.51 +2.1 m/s 6.35 +0.0 m/s 6.25  1,00 x 6.51  2,10 6.51 6.23  1,20 6.33  0,90 6.35  0,00 5.00
9 127 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
01 10 6.38 +3.1 m/s 6.13 +0.0 m/s 6.03  1,50 6.38  3,10 6.13  0,00 6.38 4.00
10 220 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 3 PB 6.36 +1.1 m/s 6.32  1,20 6.36  1,10 4.72  1,20 6.36 3.00
11 105 Matěj MachMatěj Mach
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 12 6.32 +2.1 m/s 6.25 +0.8 m/s 6.16  0,00 6.25  0,80 6.32  2,10 6.32 2.00
12 28 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
06 6 SB 5.97 +1.3 m/s 5.97  1,30 r 5.97 1.00
13 163 Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK Jeseniova SK Jeseniova
92 2 SB 5.88 +1.9 m/s 5.75  1,10 5.88  1,90 5.66  0,00 5.88
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 25.5.2024 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 12 PB 5.92 +1.8 m/s 5.72  0,10 x 5.62  2,00 5.72 5.66  1,50 5.92  1,80 x 13.00
2 340 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 31 5.89 +2.5 m/s 5.66 +0.3 m/s 5.66  0,30 x x 5.66 x 5.72  2,20 5.89  2,50 11.00
3 104 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 26 5.88 +2.6 m/s 5.64 +1.7 m/s x 5.64  1,70 5.63  1,90 5.64 3.69  0,90 x 5.88  2,60 10.00
4 172 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
03 29 5.78 +2.3 m/s 5.74 +1.6 m/s 5.61  1,30 5.74  1,60 5.75  2,20 5.75 5.57  1,00 5.78  2,30 x 9.00
5 9 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 16 PB 5.60 +1.4 m/s x x 5.50  2,40 5.50 5.60  1,40 5.26  1,60 x 8.00
6 110 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 21 5.59 +2.2 m/s 5.54 +1.8 m/s 5.49  1,30 x 5.59  2,20 5.59 5.26  2,10 5.47  1,10 5.54  1,80 7.00
7 253 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 23 5.51 +1.4 m/s 3.91  0,80 x 5.51  1,40 5.51 5.23  2,60 x 5.50  1,10 6.00
8 328 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 27 SB 5.49 +0.2 m/s 5.43  0,10 5.42  0,80 5.49  0,20 5.49 x x 3.90  1,30 5.00
9 310 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 28 5.47 +2.0 m/s 5.38  0,50 5.09  1,40 5.47  2,00 5.47 4.00
10 102 Lea BradováLea Bradová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
08 5 PB 5.47 +1.2 m/s 5.33  1,40 5.33  1,60 5.47  1,20 5.47 3.00
11 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 19 5.39 +2.1 m/s x x 5.39  2,10 5.39 2.00
12 309 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 17 SB 5.37 +1.1 m/s x 5.06  1,70 5.37  1,10 5.37 1.00
13 367 Karolína LackováKarolína Lacková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 22 5.34 +2.4 m/s 5.24 +1.0 m/s 5.24  1,00 5.34  2,40 x 5.34
14 175 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
00 13 SB 5.31 +1.6 m/s 5.31  1,60 5.22  1,10 5.29  2,40 5.31
15 408 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 25 SB 5.31 +1.7 m/s 5.06  1,00 5.31  1,70 4.98  2,00 5.31
16 51 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 5.22 +1.9 m/s x x 5.22  1,90 5.22
17 363 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 8 SB 5.20 +0.8 m/s x 5.20  0,80 x 5.20
18 401 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK Jeseniova SK Jeseniova
02 6 SB 5.15 +1.2 m/s x 5.15  1,20 4.86  1,20 5.15
19 369 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 24 5.03 +1.8 m/s x x 5.03  1,80 5.03
20 263 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 3 4.78 +2.1 m/s 4.63 +2.0 m/s 4.63  2,00 4.60  1,00 4.78  2,10 4.78
21 24 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
05 7 3.95 +1.0 m/s 3.95  1,00 - - 3.95
13 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 18 NM x - - -
339 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
99 32 NM x x x -
Celkem 23 závodníků

trojskok - Muži

(so, 25.5.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 428 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 18 SB 14.08 -1.0 m/s 14.08  -1,00 x 14.02  -1,60 14.08 r 13.00
2 28 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
06 13 PB 14.00 -1.6 m/s 13.48  -1,00 x 13.12  -0,90 13.48 13.51  -0,30 x 14.00  -1,60 11.00
3 23 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 15 13.97 +1.2 m/s 13.24  -1,10 13.47  -1,50 13.36  -2,30 13.47 13.91  -0,90 13.97  1,20 13.78  0,00 10.00
4 172 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK Jeseniova SK Jeseniova
01 17 SB 13.91 -1.5 m/s 13.28  -0,50 13.59  -0,60 x 13.59 13.56  -1,10 - 13.91  -1,50 9.00
5 127 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
01 19 SB 13.72 +0.0 m/s 13.38  -0,30 12.88  -0,60 13.40  -1,50 13.40 13.60  -1,20 13.72  0,00 13.16  -1,00 8.00
6 56 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 12 PB 13.52 -0.9 m/s 13.52  -0,90 x r 13.52 7.00
7 98 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
99 9 SB 13.40 -0.3 m/s 13.26  -0,30 13.40  -0,30 13.15  -1,20 13.40 6.00
8 151 Vít MolvaVít Molva
SK Jeseniova SK Jeseniova
95 14 13.37 -1.2 m/s 12.86  -0,30 13.00  0,00 12.85  -2,20 13.00 12.71  -1,00 13.33  0,00 13.37  -1,20 5.00
9 161 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 11 12.62 -1.6 m/s 12.04  -2,50 12.38  -2,00 12.62  -1,60 12.62 4.00
10 27 Borys KolomiichukBorys Kolomiichuk
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 4 12.38 -0.3 m/s 12.04  -0,70 12.38  -0,30 r 12.38 3.00
11 7 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
98 16 12.37 +0.0 m/s 12.37  0,00 - r 12.37