Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (25. 5. 2024)

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 25.5.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
81 21 SB 54.19 13.00
2 124 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 16 PB 45.75 11.00
3 141 Anna KerbachováAnna Kerbachová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 20 44.95 10.00
4 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 19 44.49 9.00
5 356 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
95 18 43.65 8.00
6 106 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
00 17 SB 41.30 7.00
7 412 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK Jeseniova SK Jeseniova
09 1 PB 40.52 6.00
8 147 Aneta HradskáAneta Hradská
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 14 PB 40.51 5.00
9 369 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
02 15 37.12 4.00
10 419 Ema ŠárováEma Šárová
SK Jeseniova SK Jeseniova
08 8 PB 37.00 3.00
11 326 Natálie PokornáNatálie Pokorná
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 3 PB 33.67 2.00
12 368 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
08 6 SB 33.40 1.00
13 340 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 9 33.36
14 422 Eva CaldrováEva Caldrová
SK Jeseniova SK Jeseniova
04 10 SB 33.16
15 68 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 7 32.52
16 337 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 12 SB 32.30
17 367 Karolína LackováKarolína Lacková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 11 31.97
18 1 Jindřiška KverkováJindřiška Kverková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
78 13 SB 30.97
19 260 Lucie OsobováLucie Osobová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
85 4 SB 30.22
20 208 Tereza ChaloupkováTereza Chaloupková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2 PB 29.85
21 402 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 5 29.09
Celkem 21 závodníků