Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (8. 6. 2024)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2024 - 10:45) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.92 Q
MS Richard ČerňanskýRichard Čerňanský 03 STU Bratislava STU Bratislava 1 PB 11.02
3 49 Teodor VolekTeodor Volek 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.10
4 198 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 SB 11.12
5 135 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 11.36
6 85 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 11.41
7 110 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 11.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2024 - 10:45) unofficial Vítr: +1.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 PB 10.67 Q
2 109 Jakub NemecJakub Nemec 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 SB 10.85 q
3 208 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.18
4 192 Jonáš Theodor BanýJonáš Theodor Baný 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 PB 11.38
5 190 Vojtěch ŠirůčekVojtěch Širůček 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 11.64
6 137 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 PB 12.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2024 - 10:45) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Mário HanicMário Hanic 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 10.91 Q
2 57 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 11.05
3 145 Miroslav MurinMiroslav Murin 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 11.24
4 134 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 11.33
5 86 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 11.68
6 131 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 PB 11.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2024 - 10:45) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 PB 10.79 Q
2 29 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.01 q
3 195 Marian PražákMarian Pražák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 SB 11.13
4 55 Jakub ČížJakub Číž 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 11.36
5 117 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 11.59
6 149 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 SB 11.65
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 8.6.2024 - 12:10) unofficial Vítr: +1.9 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 SB 10.50 13.00
2 109 Jakub NemecJakub Nemec 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 10.60 11.00
3 191 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 SB 10.61 10.00
4 133 Mário HanicMário Hanic 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 SB 10.70 9.00
5 28 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 10.76 8.00
6 29 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 10.96 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2024 - 12:10) unofficial Vítr: +2.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 10.76 6.00
2 208 Filip MandákFilip Mandák 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.92 5.00
3 198 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 10.93 4.00
4 195 Marian PražákMarian Pražák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 10.93 3.00
5 49 Teodor VolekTeodor Volek 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.96 2.00
6 145 Miroslav MurinMiroslav Murin 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 11.03 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2024 - 10:30) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
99 Monika PísečnáMonika Písečná 95 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 8 NM
43 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 NM
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 NM
45 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 NM
187 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 NM
323 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 NM
52 Ivana KrálováIvana Králová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 NM
273 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 NM
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2024 - 10:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
31 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 NM
2 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 NM
32 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 NM
92 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 NM
122 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 8 NM
24 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 NM
307 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 NM
177 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 NM
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2024 - 10:30) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.46
2 47 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 12.52
3 100 Anna Karolína AdamcováAnna Karolína Adamcová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 12.63
4 211 Irena KřevkáIrena Křevká 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 PB 12.65
5 260 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 PB 12.68
279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 NM
30 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 NM
89 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2024 - 10:30) unofficial Vítr: +1.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 PB 12.46
2 18 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 12.77
3 267 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 PB 12.79
4 306 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 13.15
5 259 Jana OnderkováJana Onderková 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 PB 13.20
6 88 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 13.37
7 256 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 13.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.6.2024 - 10:30) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 11.88
MS 2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 12.31
3 223 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 12.97
MS 250 Nikola TatarkováNikola Tatarková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 13.24
5 75 Daniela NebenführováDaniela Nebenführová 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 13.57
6 90 Zuzana MatějíčkováZuzana Matějíčková 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 13.58
7 192 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.70
8 255 Klára ZimolováKlára Zimolová 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 PB 14.04
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 8.6.2024 - 12:00) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 SB 11.69 13.00
2 43 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 11.81 11.00
3 2 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 11.86 10.00
4 30 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 11.98 9.00
5 45 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 SB 12.07 8.00
6 32 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.42 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2024 - 12:00) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Monika PísečnáMonika Písečná 95 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 8 12.00 6.00
2 5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 12.04 5.00
3 187 Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 12.13 4.00
4 12 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 SB 12.41 3.00
5 31 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 12.46 2.00
6 307 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 SB 12.46 1.00
7 92 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 12.48
8 47 Nela MenšíkováNela Menšíková 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 12.56
Celkem 8 závodníků
Finále C (so, 8.6.2024 - 12:00) unofficial Vítr: +1.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 11.82
MS 52 Ivana KrálováIvana Králová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 12.23
MS 323 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 SB 12.45
MS 122 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 12.60
MS 260 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 SB 12.63
MS 273 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 SB 12.67
MS 177 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.82
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 14:40) unofficial Vítr: +1.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 21.26 13.00
2 109 Jakub NemecJakub Nemec 03 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 SB 21.57 11.00
3 133 Mário HanicMário Hanic 99 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 PB 21.78 10.00
4 29 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 22.18 9.00
5 28 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.25 8.00
6 145 Miroslav MurinMiroslav Murin 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 22.55 6.00
7 166 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 22.89 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 14:40) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Adam HruškaAdam Hruška 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 PB 22.43 7.00
2 144 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 PB 22.65 5.00
3 194 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 PB 22.75 4.00
4 195 Marian PražákMarian Pražák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 SB 22.77 3.00
5 198 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 SB 22.82 2.00
6 85 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2024 - 14:40) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Vojtěch ŠirůčekVojtěch Širůček 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 23.28
2 193 Karel KratochvílKarel Kratochvíl 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 23.40
3 317 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 PB 23.75
4 192 Jonáš Theodor BanýJonáš Theodor Baný 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 23.79
5 86 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 23.92
6 88 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 24.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2024 - 14:40) unofficial Vítr: -0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Richard ČerňanskýRichard Čerňanský 03 STU Bratislava STU Bratislava 3 PB 22.29
MS Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 23.59
3 96 Ondřej VargaOndřej Varga 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 23.71
4 126 Rio BabiuchRio Babiuch 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 24.00
5 137 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 24.47
Ján GajanJán Gajan 08 TJ TATRAN Sp. Nova Ves TJ TATRAN Sp. Nova Ves 7 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 14:20) unofficial Vítr: +1.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 23.67 13.00
2 279 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 PB 24.00 11.00
3 113 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 24.31 10.00
4 118 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 3 24.35 9.00
5 2 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 24.42 8.00
6 52 Ivana KrálováIvana Králová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 24.82 6.00
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 14:20) unofficial Vítr: +1.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Monika PísečnáMonika Písečná 95 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 24.51 7.00
2 305 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 PB 24.96 5.00
3 91 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 25.28 4.00
4 31 Sabina HorákováSabina Horáková 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 25.36 3.00
5 92 Emma MwanyoloEmma Mwanyolo 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 25.52 2.00
6 273 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 SB 25.74
7 260 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 SB 25.94
8 177 Hana JakšlováHana Jakšlová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 26.38
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2024 - 14:20) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 25.66 1.00
2 233 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 PB 26.23
3 267 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 26.48
4 124 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 26.51
5 223 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 PB 26.77
6 173 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 26.92
7 122 Adéla HříbkováAdéla Hříbková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 26.97
8 259 Jana OnderkováJana Onderková 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 28.13
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2024 - 14:20) unofficial Vítr: -1.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 304 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 27.21
2 306 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 PB 27.45
3 178 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 27.82
4 257 Jasmin AdamčikováJasmin Adamčiková 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 28.29
5 192 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 28.74
6 193 Hana ZmeškalováHana Zmeškalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 28.82
7 90 Zuzana MatějíčkováZuzana Matějíčková 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 29.15
8 190 Jolana ŠlégrováJolana Šlégrová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 29.19
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2024 - 14:20) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 24.37
MS 89 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 8 25.92
MS 78 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 26.08
4 18 Nela SlámováNela Slámová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.80
MS 217 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 26.96
MS 250 Nikola TatarkováNikola Tatarková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 27.49
Nina ŠinclováNina Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 47.62 13.00
2 166 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 49.71 11.00
3 178 David SkřečekDavid Skřeček 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 50.17 9.00
4 92 Peter CsikósPeter Csikós 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 50.49 8.00
5 319 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 50.80 7.00
6 130 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 51.15 6.00
7 49 Teodor VolekTeodor Volek 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 51.33 5.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 50.08 10.00
MS Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 6 SB 50.38
3 115 Ondřej MezuliáníkOndřej Mezuliáník 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 52.26 4.00
4 74 Adam WewiórkaAdam Wewiórka 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 52.32 3.00
5 72 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 57.38 2.00
Gregor PúchyGregor Púchy 04 STU Bratislava STU Bratislava 7 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 54.25 13.00
2 1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 56.16 10.00
3 91 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 56.97 9.00
4 84 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 SB 57.06 8.00
5 95 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 57.73 7.00
6 176 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 59.16 4.00
7 173 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 59.30 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 SB 58.66 5.00
2 249 Katarína KovarčíkováKatarína Kovarčíková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 SB 59.57 2.00
3 188 Sofie PoláškováSofie Polášková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 59.62 1.00
4 181 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 59.72
5 223 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 60.61
6 23 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 62.16
7 193 Hana ZmeškalováHana Zmeškalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 65.74
8 180 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 66.27
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2024 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 55.76 11.00
MS 78 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 57.33
MS 2 Michaela UfnárováMichaela Ufnárová 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 57.49
4 44 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 57.79 6.00
5 224 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 60.29
6 319 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 60.65
MS Nina ŠinclováNina Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 61.35
8 110 Karolína ŠmatelkováKarolína Šmatelková 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 1 65.55
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 42 Felipe FloresFelipe Flores 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 1:54.88 13.00
2 92 Peter CsikósPeter Csikós 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 1:55.73 11.00
MS 200 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 1:56.22
4 84 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 8 PB 1:57.44 10.00
5 176 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 1:57.82 9.00
6 312 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 PB 1:58.71 8.00
7 330 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 1:58.97 7.00
8 48 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 1:59.37 6.00
9 325 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 PB 1:59.53 5.00
10 202 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:01.50 3.00
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 311 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 PB 2:01.27 4.00
2 197 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 2:02.18 2.00
3 73 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 8 2:03.07 1.00
4 118 Jiří LorencJiří Lorenc 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 2:03.24
5 51 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 PB 2:03.61
6 95 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 2:05.90
7 170 Tomáš HolíkTomáš Holík 09 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 2:07.98
8 172 Petr MinaříkPetr Minařík 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 2:11.50
9 173 Martin KřížkaMartin Křížka 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 8 PB 2:11.53
Ján GajanJán Gajan 08 TJ TATRAN Sp. Nova Ves TJ TATRAN Sp. Nova Ves 5 DNS
196 Martin DobčákMartin Dobčák 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 84 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 2:08.99 13.00
2 181 Hana KielarováHana Kielarová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:09.16 11.00
3 176 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:16.23 10.00
4 79 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 2:17.38 9.00
5 4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:18.01 8.00
6 109 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 2:18.64 7.00
7 208 Magda JakubikováMagda Jakubiková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 PB 2:19.70 6.00
8 174 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:19.92 5.00
9 205 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 2:24.34 2.00
10 183 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:27.22
189 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Anna BrožováAnna Brožová 09 Atletika Nový Jičín z. s. Atletika Nový Jičín z. s. 1 PB 2:17.87
2 236 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 PB 2:20.30 4.00
MS Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 SB 2:21.52
MS Beáta LukašíkováBeáta Lukašíková 06 AK Čadca AK Čadca 8 2:22.15
5 270 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 SB 2:23.01 3.00
6 316 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:25.31 1.00
MS 33 Klára FendrychováKlára Fendrychová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:25.61
8 320 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 2:29.96
9 25 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 06 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:32.30
10 274 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 2:33.19
11 185 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:44.30
12 308 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 PB 2:50.45
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 8.6.2024 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 139 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 4:05.63 13.00
2 80 Roman PaulíkRoman Paulík 88 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 4:06.80 11.00
3 176 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 10 PB 4:07.47 10.00
4 209 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 16 4:07.81 9.00
5 42 Felipe FloresFelipe Flores 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:08.42 8.00
6 73 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 4:09.38 7.00
7 177 Lucas Michael HarrisLucas Michael Harris 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 PB 4:09.87 6.00
MS Jan LarischJan Larisch 98 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 3 4:10.45
9 175 Max MatyáštíkMax Matyáštík 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 13 PB 4:11.09 5.00
10 69 Sebastián ŠemrakSebastián Šemrak 09 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 7 4:12.43 4.00
11 51 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 9 4:17.39 3.00
12 311 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11 4:21.27 2.00
13 197 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 12 4:29.90 1.00
14 199 Petr ŠejnohaPetr Šejnoha 91 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 14 4:54.22
48 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 15 DNS
312 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 8.6.2024 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 275 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 SB 4:30.33 13.00
2 93 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 4:33.89 11.00
3 123 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 4:34.56 10.00
4 80 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 4:42.62 9.00
5 189 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:53.08 8.00
6 311 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 10 PB 4:55.55 7.00
MS Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 16 4:56.75
8 35 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 11 PB 4:56.92 6.00
9 268 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 4:59.08 5.00
10 219 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 12 PB 5:01.26 4.00
11 40 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 9 5:04.02 3.00
12 48 Karolína DemlováKarolína Demlová 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 17 PB 5:06.81 2.00
13 226 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 13 5:08.19 1.00
14 210 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 14 PB 5:10.49
MS 225 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 15 5:22.40
83 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 DNS
4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNF
Celkem 17 závodníků

5000 m - Muži (Běh)

Běh (so, 8.6.2024 - 12:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 139 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 15:16.91 13.00
2 80 Roman PaulíkRoman Paulík 88 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 10 15:43.90 11.00
3 51 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 PB 16:16.17 10.00
4 73 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 12 16:18.03 9.00
5 129 Filip CiencialaFilip Cienciala 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 PB 16:19.71 8.00
6 34 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 16:23.82 7.00
7 179 Jiří KalodJiří Kalod 06 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 16:47.14 6.00
8 140 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 19:49.69 5.00
9 150 Roman OchmanRoman Ochman 75 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 20:07.24 4.00
10 64 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 9 20:47.94 3.00
11 65 Vít PolášekVít Polášek 94 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 11 21:07.94 2.00
206 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 8.6.2024 - 13:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 275 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 17:07.89 13.00
2 186 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 9 18:38.08 11.00
3 39 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 10 PB 18:43.00 10.00
4 272 Anna SlívováAnna Slívová 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 11 19:05.30 9.00
5 14 Valentina BataniValentina Batani 05 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 19:31.95 8.00
6 83 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 19:41.93 7.00
7 227 Petra PaluchováPetra Paluchová 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 19:52.47 6.00
8 203 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 20:53.55 5.00
9 56 Agáta KarczubováAgáta Karczubová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 21:50.03 4.00
172 Hana BurešováHana Burešová 86 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNF
Barbora VahalíkováBarbora Vahalíková 00 Atletika Nový Jičín z. s. Atletika Nový Jičín z. s. 1 DNF
Celkem 11 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 11:30) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 PB 14.22 13.00
2 89 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 14.35 11.00
3 51 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 14.38 10.00
4 95 Jana PiškulováJana Piškulová 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 14.43 9.00
5 96 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 14.46 8.00
6 44 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.59 6.00
7 34 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 15.12 5.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 11:30) unofficial Vítr: +2.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 14.23
2 171 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 14.58 7.00
MS 191 Lena ŠupicováLena Šupicová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 15.32
4 204 Dora DaňkováDora Daňková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 15.94 4.00
5 97 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 16.20 3.00
277 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 DNF
244 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.6.2024 - 11:35) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 314 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 SB 13.69
MS 318 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 PB 14.81
MS 317 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 14.84
MS 8 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 14.94
MS 24 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.73
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 11:45) unofficial Vítr: +1.9 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Denis BartekDenis Bartek 03 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 PB 14.78 13.00
2 27 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 15.03 11.00
3 143 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 PB 15.63 10.00
4 58 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 SB 15.64 9.00
5 323 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 PB 16.10 8.00
6 316 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 SB 16.59 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 11:45) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Miroslav MurinMiroslav Murin 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 16.98 6.00
2 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 16.99 5.00
3 78 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 18.55 4.00
4 149 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 PB 18.65 3.00
5 62 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 SB 19.08 2.00
6 155 Adam HamšíkAdam Hamšík 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.73 1.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 13:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Denis BartekDenis Bartek 03 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 PB 52.91 13.00
2 186 Adam ŠevčíkAdam Ševčík 00 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 SB 55.28 11.00
3 180 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 SB 55.91 10.00
4 143 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 SB 56.23 8.00
5 58 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 59.52 7.00
6 136 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 PB 62.36 5.00
7 115 Ondřej MezuliáníkOndřej Mezuliáník 07 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 62.53 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 13:55) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 171 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 56.16 9.00
2 316 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 SB 61.90 6.00
3 74 Adam WewiórkaAdam Wewiórka 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 63.35 3.00
4 35 Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 64.39 2.00
5 157 Jan ChmelařJan Chmelař 08 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 72.66 1.00
6 72 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 77.33
156 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 63.05 13.00
2 43 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 63.56 11.00
3 1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 63.57 10.00
4 174 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 67.57 8.00
5 224 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 71.92 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Dora DaňkováDora Daňková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 67.52 9.00
2 179 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 69.05 7.00
3 269 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 69.87 6.00
Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Marček, Hanzelka, Martinkevič, Murin Marček, Hanzelka, Martinkevič, Murin TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 42.10 13.00
2 208 Mandák, Jakob, Brychta, Volek Mandák, Jakob, Brychta, Volek Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 42.20 11.00
3 191 Hamšík, Pražák, Štěpánek, Štrouf Hamšík, Pražák, Štěpánek, Štrouf VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 42.67 10.00
4 Bednář, Neudörfler, Hübsch, Hübsch Bednář, Neudörfler, Hübsch, Hübsch TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 44.00 9.00
5 117 Macháň, Kunt, Pekař, Nemec Macháň, Kunt, Pekař, Nemec AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 44.23 8.00
6 94 Drobilič, Sem, Smolík, Krůza Drobilič, Sem, Smolík, Krůza Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 45.35 5.00
152 Budík, Gurecký, Koníček, Sedlář Budík, Gurecký, Koníček, Sedlář Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNF
52 Bartek, Číž, Hruška, Wewiórka Bartek, Číž, Hruška, Wewiórka Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 15:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Baný, Hrbáč, Širůček, Skřeček Baný, Hrbáč, Širůček, Skřeček VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 7 44.90 7.00
2 85 Navrátil, Tančinec, Homola, Paulík Navrátil, Tančinec, Homola, Paulík Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 45.18 6.00
3 126 Babiuch, Szczerba, Ebr, Morcinek Babiuch, Szczerba, Ebr, Morcinek TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 45.49 4.00
4 324 Baran, Holek, Moša, Krček Baran, Holek, Moša, Krček TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 47.00 3.00
5 137 Kajzar, Buba, Cienciala, Mitrenga Kajzar, Buba, Cienciala, Mitrenga TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 47.17 2.00
6 62 Linhart, Cholewa, Chlopčík, Austera Linhart, Cholewa, Chlopčík, Austera Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 48.82 1.00
7 175 Matyáštík, Chmelař, Hamšík, Fiala Matyáštík, Chmelař, Hamšík, Fiala Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 49.79
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sovová, Menšíková, Šafářová, Králová Sovová, Menšíková, Šafářová, Králová Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 46.89 13.00
2 122 Hříbková, Mitanová, Fusková, Strýčková Hříbková, Mitanová, Fusková, Strýčková AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 47.95 11.00
3 314 Poštulková, Mazzolini, Štefková, Udvarosová Poštulková, Mazzolini, Štefková, Udvarosová Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 48.17 10.00
4 1 Malatincová, Vondráková, Cellerová, Fúsiková Malatincová, Vondráková, Cellerová, Fúsiková Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 3 48.56 8.00
5 171 Brožová, Jakšlová, Jedličková, Pavlíková Brožová, Jakšlová, Jedličková, Pavlíková AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 48.84 7.00
6 278 Harasimová, Holoubková, Kovačovicová, Pavlíčková Harasimová, Holoubková, Kovačovicová, Pavlíčková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 49.06 6.00
7 209 Jánošíková, Kovarčíková, Gajdzicová, Křevká Jánošíková, Kovarčíková, Gajdzicová, Křevká TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 7 50.27 5.00
99 Písečná, Piškulová, Mwanyolo, Adamcová Písečná, Piškulová, Mwanyolo, Adamcová Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Slámová, Manová, Sedlářová, Prášilová Slámová, Manová, Sedlářová, Prášilová Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 48.41 9.00
2 313 Petrová, Káňová, Juránová, Kaspříková Petrová, Káňová, Juránová, Kaspříková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 50.33 4.00
3 260 Bugárová, Adamčiková, Valíková, Onderková Bugárová, Adamčiková, Valíková, Onderková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 51.04 3.00
4 77 Janíková, Knapková, Nebenführová, Pekaříková Janíková, Knapková, Nebenführová, Pekaříková Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 8 51.29 2.00
5 111 Škrabalová, Fusková, Železníková, Polášková Škrabalová, Fusková, Železníková, Polášková AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 5 51.73 1.00
6 264 Vladařová, Mertensová, Bradová, Nováková Vladařová, Mertensová, Bradová, Nováková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 51.90
7 192 Topinková, Šlégrová, Kuricová, Dobešová Topinková, Šlégrová, Kuricová, Dobešová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 53.40
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Krišica, Marček, Dvořák, Hanzelka Krišica, Marček, Dvořák, Hanzelka TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 3:21.89 13.00
2 176 Pazourek, Hrbáč, Skřeček, Ševčík Pazourek, Hrbáč, Skřeček, Ševčík VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 3:24.24 11.00
3 48 Kratochvíl, Polách, Flores, Pospíšil Kratochvíl, Polách, Flores, Pospíšil Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:28.68 10.00
4 92 Csikós, Varga, Herman, Kocman Csikós, Varga, Herman, Kocman Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 3:31.48 9.00
5 61 Charvátek, Chlopčík, Waloszek, Wewiórka Charvátek, Chlopčík, Waloszek, Wewiórka Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 3:33.60 8.00
6 317 Hübsch, Hübsch, Holek, Neudörfler Hübsch, Hübsch, Holek, Neudörfler TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 3:36.22 7.00
7 115 Mezuliáník, Lorenc, Kunt, Pekař Mezuliáník, Lorenc, Kunt, Pekař AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 2 3:44.53 5.00
8 175 Matyáštík, Holík, Křížka, Minařík Matyáštík, Holík, Křížka, Minařík Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 4:02.72 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2024 - 16:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Babiuch, Martinkevič, Szczerba, Cienciala Babiuch, Martinkevič, Szczerba, Cienciala TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 3:40.73 6.00
2 69 Šemrak, Linhart, Cholewa, Austera Šemrak, Linhart, Cholewa, Austera Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 3:46.89 4.00
3 111 Šípek, Macháň, Želibabka, Janás Šípek, Macháň, Želibabka, Janás AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 6 3:48.93 3.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2024 - 15:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Fusková, Železníková, Šmatelková, Mitanová Fusková, Železníková, Šmatelková, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ... 4 3:57.99 13.00
2 188 Polášková, Kielarová, Hudečková, Fialová Polášková, Kielarová, Hudečková, Fialová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 4:00.93 11.00
3 205 Ernstová, Kovarčíková, Martynková, Mendreková Ernstová, Kovarčíková, Martynková, Mendreková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 4:06.24 10.00
4 301 Březná, Olivíková, Straková, Válková Březná, Olivíková, Straková, Válková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 4:13.13 9.00
5 273 Holoubková, Nováková, Lampová, Vladařová Holoubková, Nováková, Lampová, Vladařová TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 7 4:16.76 8.00
6 180 Karbanová, Navrátilová, Smejkalová, Zmeškalová Karbanová, Navrátilová, Smejkalová, Zmeškalová AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 4:24.44 7.00
7 256 Bradová, Slívová, Zimolová, Giecková Bradová, Slívová, Zimolová, Giecková TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 8 4:55.70 6.00
84 Osičková, Šímová, Radvanová, Svobodová Osičková, Šímová, Radvanová, Svobodová Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 8.6.2024 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,64 1,69 1,74 1,79 1,84 1,89 1,93 1,97 2,01 2,04 2,09 2,11 Body
1 50 Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
04 17 2.09 - - - - - - o o xo xo o xxx 13.00
2 119 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
01 10 SB 2.04 - - o o o xo o o o xo xxx 11.00
3 67 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
07 15 SB 1.97 - - - o xo o xxo o xxx 10.00
MS 181 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
08 1 SB 1.93 - - - xo o xo xxo xxx
5 201 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 1.89 - - - o xo xxo xxx 9.00
6 35 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
93 16 1.84 - - - - o xxx 8.00
7 156 Jan FialaJan Fiala
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
07 8 1.84 - o xo xo xo xxx 7.00
8 184 Radim MlečkaRadim Mlečka
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 7 SB 1.84 o o o o xxo xxx 6.00
9 155 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 11 1.79 - - xo o xxx 5.00
10 147 Jan SajdokJan Sajdok
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 12 1.79 - - o xxo xxx 4.00
11 81 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 6 1.79 o xo xo xxo xxx 3.00
12 83 Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
08 9 1.74 - o o xxx 2.00
13= 94 Lukáš DrobiličLukáš Drobilič
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
09 13 1.74 - - xo - xxx 0.50
13= 127 Filip BőhmFilip Bőhm
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
06 4 1.74 - o xo xxx 0.50
15 157 Jan ChmelařJan Chmelař
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
08 3 1.74 o xo xxo xxx
16 87 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 5 1.64 xxo xxx
314 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 2 DNS
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 8.6.2024 - 11:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,44 1,49 1,54 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 Body
1 310 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 12 PB 1.70 - - o xxo o o xo xo xxx 13.00
2 315 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 11 PB 1.67 o o o o o o xxo xx- 11.00
3 6 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
05 14 1.64 - - - o o o xxx 10.00
4 182 Veronika KuricováVeronika Kuricová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10 SB 1.64 - o o o o xo xxx 9.00
5 171 Barbora BrožováBarbora Brožová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
08 PB 1.64 - - o o o xxo xxx 8.00
6 49 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
08 13 1.61 - o o o o xxx 7.00
7 325 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
99 2 SB 1.58 o o o o xxx 6.00
8 235 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 6 PB 1.58 o o xxo xxo xxx 5.00
9 19 Nikola PrusenovskáNikola Prusenovská
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
08 9 1.49 xo o xxx 4.00
10= 215 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
03 1 SB 1.49 o xxo xxx 2.50
10= 210 Tereza JelenováTereza Jelenová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 7 1.49 o xxo xxx 2.50
12 179 Anna KalincováAnna Kalincová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
02 8 1.44 o xxx 1.00
MS 217 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 3 1.44 o xxx
14 248 Aneta KlapsiováAneta Klapsiová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
10 5 1.44 xxo xxx
212 Barbora KubinováBarbora Kubinová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 4 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 8.6.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,04 3,44 3,74 3,94 4,04 4,14 4,24 4,34 4,44 4,54 4,64 4,74 4,84 4,94 5,04 Body
1 323 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
05 9 4.84 - - - - - - - - - - o - o - xxx 13.00
2 36 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
06 8 PB 4.84 - - - - - - - - - o xo - o - xxx 11.00
3 326 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
06 6 SB 4.54 - - - - - - o o o o xxx 10.00
4= 61 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
06 7 4.44 - - - - o - o o o xxx 8.50
4= 316 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 5 SB 4.44 - - - - o - o - o xxx 8.50
6 322 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
09 4 4.14 - - xo o o o xxx 7.00
7 27 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 4.14 - - - - o xxo xxx 6.00
MS Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 2 3.44 xxo xo xxx
9 87 Jakub SýkoraJakub Sýkora
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 1 3.04 o xxx 5.00
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 8.6.2024 - 13:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,03 2,23 2,43 2,63 2,83 2,98 3,13 3,28 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88 3,98 Body
1 266 Kristýna WowrováKristýna Wowrová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
07 12 PB 3.78 - - - - - - - - o - xo o xo xxx 13.00
2 263 Eliška GieckováEliška Giecková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
10 13 3.68 - - - - - - - xxo xxo o xo o xxx 11.00
MS Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
08 11 SB 3.68 - - - - - - o o o o o xo xxr
4 265 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
07 8 PB 3.38 - - - - xo o o xo o xxx 10.00
5 262 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
09 10 3.38 - - - - - - xo o xo xxx 9.00
6 313 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
04 7 3.13 - - - - xo xo o xxx 8.00
7 264 Kateřina VladařováKateřina Vladařová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
08 9 3.13 - - - - o o xo xxx 7.00
8 111 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
07 6 2.98 - - o o o o xxx 6.00
9 9 Zuzana VávrováZuzana Vávrová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
07 3 PB 2.98 - o o o xxo xo xxx 5.00
10 10 Mariana BaťováMariana Baťová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
09 4 SB 2.83 - - o o o xxx 4.00
11 7 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 2.63 - - o o xx- r 3.00
87 Simona BaránkováSimona Baránková
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
06 1 DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 8.6.2024 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 315 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 18 7.01 -0.1 m/s 5.18  -1,20 6.63  -2,40 7.01  -0,10 7.01 6.91  -1,90 r r 13.00
2 189 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 17 6.74 -1.5 m/s 6.07  -1,80 6.16  -1,20 6.40  -1,80 6.40 6.12  -1,50 6.45  -0,40 6.74  -1,50 11.00
3 119 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
01 16 6.73 -0.2 m/s 6.39  -1,60 6.73  -0,20 6.46  -1,70 6.73 6.47  -2,50 r r 10.00
4 114 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
05 14 6.63 -0.9 m/s 6.63  -0,90 5.84  -1,40 6.55  -1,10 6.63 x 6.59  -0,20 x 9.00
5 171 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 SB 6.62 +1.3 m/s 6.62  1,30 6.46  -1,80 6.34  -1,20 6.62 4.98  -1,30 6.55  -0,30 x 8.00
6 134 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
06 15 6.39 -0.1 m/s 6.39  -0,10 6.33  -0,70 r 6.39 r r r 7.00
7 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
02 3 SB 6.35 -2.2 m/s 6.20  0,00 6.17  -1,60 6.28  -1,20 6.28 x 6.35  -2,20 r 6.00
MS Stanislav KrajčírStanislav Krajčír
NAŠA Atletika NAŠA Atletika
02 1 SB 6.35 -1.5 m/s x 6.35  -1,50 6.19  -1,80 6.35
9 78 Erik SlatinskýErik Slatinský
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
04 8 SB 6.33 -1.2 m/s x 6.33  -1,20 6.21  -1,10 6.33 x r r 5.00
10 184 Radim MlečkaRadim Mlečka
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
03 11 6.27 +1.0 m/s 6.27  1,00 5.95  -1,30 5.76  -1,40 6.27 4.00
11 162 Jan GureckýJan Gurecký
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
08 13 6.25 -0.5 m/s 6.25  -0,50 6.15  -0,30 4.65  -1,90 6.25 3.00
12 111 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
06 9 6.16 +1.5 m/s 6.16  1,50 5.63  -0,40 5.58  -1,20 6.16 2.00
13 67 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
07 5 SB 5.91 -2.2 m/s x 5.76  -1,60 5.91  -2,20 5.91 1.00
14 127 Filip BőhmFilip Bőhm
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
06 6 SB 5.91 +1.0 m/s 5.91  1,00 5.28  -1,30 5.40  -1,40 5.91
15 110 Viktor ŽelibabkaViktor Želibabka
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
08 7 5.86 +1.0 m/s 5.86  1,00 5.58  -1,50 5.78  -1,20 5.86
16 83 Jan TančinecJan Tančinec
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
08 10 5.82 +1.6 m/s 5.82  1,60 x 5.72  -0,40 5.82
17 135 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
05 2 SB 5.74 -1.9 m/s 4.79  2,00 5.74  -1,90 r 5.74 r r r
18 314 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
95 12 0.00 -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 8.6.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 27 5.62 -0.2 m/s 5.37  -0,10 5.28  -1,00 5.62  -0,20 5.62 5.51  -0,90 5.55  -1,30 - 13.00
2 278 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
97 24 5.54 -0.5 m/s 5.44  -0,50 5.22  0,70 x 5.44 x 5.54  -0,50 - 11.00
3 34 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 26 5.39 -1.4 m/s 5.33  0,70 5.25  0,50 5.39  -1,40 5.39 x 5.16  -1,00 - 10.00
MS 94 Michaela ComováMichaela Comová
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
01 25 5.39 -0.7 m/s x x 5.39  -0,70 5.39
5 124 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
06 11 SB 5.27 -0.9 m/s x 5.03  -0,30 5.27  -0,90 5.27 x x x 9.00
6 318 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 16 5.20 -2.0 m/s 5.14  -0,10 5.20  -2,00 5.19  -0,80 5.20 x 3.14  0,60 - 8.00
7 244 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 18 5.20 -0.2 m/s 4.89  -0,40 4.88  -1,80 5.20  -0,20 5.20 - 4.88  -0,40 - 7.00
8 276 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 15 5.18 -0.7 m/s 5.15  -0,10 5.11  -1,50 4.96  -0,50 5.15 5.16  -0,50 5.18  -0,70 x 6.00
9 7 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
06 17 5.10 -0.1 m/s 5.10  -0,10 x x 5.10 5.00  0,70 x 5.05  -2,00 5.00
10 97 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 4 SB 5.08 -1.0 m/s 4.72  -1,10 4.91  -0,40 5.08  -1,00 5.08 4.00
11 115 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
04 23 5.03 +1.5 m/s 4.82  0,10 5.03  1,50 5.02  0,20 5.03 3.00
12 233 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 13 4.97 -0.9 m/s 4.97  -0,90 x x 4.97 2.00
13 313 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
04 8 4.95 -0.6 m/s 4.95  -0,60 4.90  0,00 4.91  -0,90 4.95 1.00
14 8 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
08 21 4.93 +0.0 m/s 4.93  0,00 3.70  -0,10 x 4.93
15 77 Veronika JaníkováVeronika Janíková
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
10 20 4.88 -0.3 m/s x 4.80  -1,50 4.88  -0,30 4.88
16 304 Eliška JuránováEliška Juránová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
03 10 4.85 -0.6 m/s 4.85  -0,60 4.65  0,80 4.82  -1,60 4.85
17 75 Daniela NebenführováDaniela Nebenführová
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 7 4.83 -0.2 m/s 4.83  -0,20 x 4.60  -0,50 4.83
18 211 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 9 4.82 +0.4 m/s 4.79  -0,80 4.82  0,40 4.70  -0,40 4.82
19 24 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
08 5 4.82 -0.5 m/s 4.71  -1,10 4.82  -0,50 x 4.82
20 178 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3 4.75 -1.0 m/s 4.67  -0,80 4.50  -1,70 4.75  -1,00 4.75
21 209 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
05 6 4.69 -1.2 m/s 4.56  -1,80 4.51  -0,50 4.69  -1,20 4.69
22 277 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
06 12 4.63 -1.1 m/s 4.52  0,10 4.60  -0,20 4.63  -1,10 4.63
23 206 Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 1 PB 4.61 -1.3 m/s 4.61  -1,30 4.54  0,80 4.45  -0,50 4.61
24 190 Jolana ŠlégrováJolana Šlégrová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2 4.46 -1.3 m/s 4.46  -1,30 4.21  -0,10 4.28  -1,80 4.46
194 Sabina ŽandováSabina Žandová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
07 14 DNS
81 Simona KneblováSimona Kneblová
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
05 19 DNS
Celkem 26 závodníků

trojskok - Muži

(so, 8.6.2024 - 14:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 119 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
01 13 15.09 -0.2 m/s x 15.09  -0,20 x 15.09 12.96  -0,50 - - 13.00
2 315 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 11 SB 15.03 -1.2 m/s 14.22  -0,60 x 14.89  -0,30 14.89 x 15.03  -1,20 x 11.00
3 27 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 9 SB 14.32 -1.2 m/s 13.68  -1,90 x 14.17  -1,00 14.17 13.94  -0,30 14.32  -1,20 x 10.00
4 114 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
05 12 14.18 +0.9 m/s 13.80  0,10 14.18  0,90 13.93  -0,10 14.18 r r r 9.00
5 152 Lukáš BudíkLukáš Budík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
03 10 14.13 -0.5 m/s 13.31  -1,60 x 13.60  -1,00 13.60 x 14.13  -0,50 x 8.00
6 171 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
04 3 SB 14.00 +0.4 m/s 14.00  0,40 r r 14.00 7.00
7 138 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
00 1 SB 13.42 +0.9 m/s 13.02  0,00 13.42  0,90 12.97  -1,30 13.42 6.00
8 163 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
96 8 13.33 -1.3 m/s 12.89  -1,00 13.16  -1,10 13.33  -1,30 13.33 13.20  -0,30 12.90  -0,40 x 5.00
9 90 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
02 2 SB 13.22 +0.1 m/s 13.06  -1,40 13.22  0,10 13.22  -0,80 13.22 4.00
10 181 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
08 7 PB 13.14 -1.4 m/s 12.79  -1,10 12.84  -0,60 13.14  -1,40 13.14 3.00
11 161 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
06 6 12.38 -1.0 m/s 12.38  -1,00 12.12  -0,80 x 12.38 2.00
12 155 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 12.04 -1.1 m/s 11.89  -1,20 11.40  -1,10 12.04  -1,10 12.04 1.00
13 81 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
07 4 11.64 -0.1 m/s x 11.64  -0,10 11.61  0,20 11.64
Celkem 13 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 8.6.2024 - 13:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 278 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
97 18 12.26 -0.3 m/s 12.12  1,20 12.20  1,50 x 12.20 x 12.26  -0,30 12.26  -0,80 13.00
2 37 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 17 12.17 -1.4 m/s x 11.96  3,10 11.56  0,40 11.96 12.17  -1,40 x x 11.00
3 7 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
06 16 11.79 +2.5 m/s 11.71 -1.1 m/s 11.00  1,30 11.69  2,20 11.77  2,20 11.77 11.62  -1,30 11.79  2,50 11.71  -1,10 10.00
MS 191 Lena ŠupicováLena Šupicová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
03 15 11.70 +0.8 m/s 11.70  0,80 x x 11.70 11.24  -0,40 x 11.54  0,00
5 51 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 SB 11.17 +1.5 m/s 11.00  1,30 11.15  1,60 x 11.15 11.15  -1,10 11.17  1,50 x 9.00
6 209 Nicol JánošíkováNicol Jánošíková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
05 14 11.14 +2.0 m/s 10.60  0,00 11.02  1,30 11.14  2,00 11.14 10.85  -0,70 11.13  2,10 10.99  0,00 8.00
7 8 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
08 10 10.87 -0.4 m/s x 10.56  1,80 10.83  2,00 10.83 10.84  0,30 x 10.87  -0,40 7.00
8 182 Veronika KuricováVeronika Kuricová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
03 8 PB 10.83 +2.0 m/s 10.28  1,40 10.47  2,00 10.83  2,00 10.83 10.46  -0,50 x 6.00
9 276 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 3 10.80 +4.5 m/s 10.62 +0.1 m/s 10.62  0,10 10.80  4,50 09.72  1,70 10.80 5.00
10 235 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 7 SB 10.66 +1.2 m/s 10.63  1,10 10.66  1,20 - 10.66 4.00
11 242 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 6 PB 10.30 +1.2 m/s 10.27  0,90 10.30  1,20 10.29  2,40 10.30 3.00
12 325 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
99 2 SB 10.21 +1.7 m/s x x 10.21  1,70 10.21 2.00
13 212 Barbora KubinováBarbora Kubinová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 5 10.06 +3.3 m/s x x 10.06  3,30 10.06 1.00
14 206 Bára GajdzicováBára Gajdzicová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 4 09.75 +2.8 m/s 09.51 +0.4 m/s x 09.51  0,40 09.75  2,80 9.75
15 215 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
03 1 09.49 +3.7 m/s 09.42 +0.2 m/s 09.42  0,20 09.49  3,70 09.37  0,40 9.49
81 Simona KneblováSimona Kneblová
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
05 12 DNS
194 Sabina ŽandováSabina Žandová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
07 13 DNS
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 8.6.2024 - 13:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
05 16 15.54 14.85 15.32 15.54 15.54 x x 15.36 13.00
2 41 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 15 SB 14.02 12.36 12.98 13.34 13.34 13.33 x 14.02 11.00
3 244 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 14 PB 12.47 11.91 12.05 12.47 12.47 11.68 x 12.37 10.00
4 114 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
05 13 PB 12.22 10.89 x 11.21 11.21 11.04 12.22 12.03 9.00
5 175 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
02 12 PB 11.87 11.14 11.66 x 11.66 11.59 11.87 x 8.00
6 6 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
05 11 11.03 10.22 10.88 11.03 11.03 10.71 10.93 10.58 7.00
7 300 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
04 8 PB 10.83 10.48 10.42 10.83 10.83 10.75 x x 6.00
8 98 Veronika VallováVeronika Vallová
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
01 2 SB 10.66 10.19 10.66 x 10.66 5.00
9 36 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 SB 10.63 09.96 09.76 10.63 10.63 4.00
10 82 Iveta MocharováIveta Mocharová
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
98 9 10.39 10.39 09.80 10.21 10.39 3.00
11 116 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
04 1 SB 10.38 10.14 x 10.38 10.38 2.00
12 321 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 10 10.09 10.09 x x 10.09 1.00
13 310 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 5 09.76 08.63 09.76 09.55 9.76
14 184 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 6 09.43 09.12 09.43 x 9.43
15 261 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 4 09.24 08.87 09.24 09.23 9.24
16 86 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
05 3 07.87 07.87 - - 7.87
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 8.6.2024 - 14:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 16 15.77 15.54 15.40 x 15.54 15.41 x 15.77 13.00
2 45 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 15 14.99 x 14.12 14.19 14.19 14.47 x 14.99 11.00
3 56 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
94 14 14.57 14.43 14.12 14.57 14.57 x x x 10.00
4 40 Radek AdámekRadek Adámek
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
94 11 PB 14.47 13.99 x x 13.99 x 14.47 x 9.00
5 329 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 13 14.27 x 13.70 14.27 14.27 x x 13.14 8.00
6 328 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 12 13.96 13.73 x 13.54 13.73 13.45 13.96 x 7.00
7 99 Adam FormánekAdam Formánek
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
83 9 SB 13.20 12.12 12.20 13.20 13.20 x x x 6.00
8 183 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
01 10 12.97 12.95 x 12.83 12.95 x 12.97 x 5.00
9 43 Jakub MachálekJakub Machálek
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 SB 12.95 12.26 12.80 12.95 12.95 4.00
10 76 Lukáš BrennLukáš Brenn
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
80 6 SB 12.89 12.16 12.89 x 12.89 3.00
11 121 Adam HorákAdam Horák
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
99 5 SB 12.63 12.60 12.61 12.63 12.63 2.00
12 53 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
90 3 SB 12.42 11.84 12.42 12.31 12.42 1.00
13 62 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
94 8 12.38 x 11.32 12.38 12.38
14 71 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
75 2 SB 12.07 12.07 x 11.27 12.07
15 332 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
96 4 11.62 x 11.52 11.62 11.62
112 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
99 1 DNS
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 8.6.2024 - 14:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
05 18 47.80 13.00
2 41 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 17 SB 43.12 11.00
3 36 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 SB 39.40 10.00
4 114 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
05 16 38.73 9.00
5 6 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
05 13 PB 38.40 8.00
6 82 Iveta MocharováIveta Mocharová
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
98 14 36.52 7.00
7 170 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
99 12 34.02 6.00
8 202 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 8 PB 30.96 5.00
9 121 Martina HudákováMartina Hudáková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
93 7 SB 30.10 4.00
10 184 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 10 29.71 3.00
11 86 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
05 9 29.39 2.00
12 21 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
07 11 28.22 1.00
13 120 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
00 4 26.87
14 242 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 1 PB 26.77
15 107 Barbora HůskováBarbora Hůsková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
08 5 26.06
16 261 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 2 24.76
17 321 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 6 22.66
106 Michaela MazůrkováMichaela Mazůrková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
08 3 DNS
Celkem 18 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 8.6.2024 - 13:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 17 SB 49.12 13.00
2 169 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
06 12 PB 44.52 11.00
3 328 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 16 44.12 10.00
4 332 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
96 5 SB 44.02 9.00
5 43 Jakub MachálekJakub Machálek
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 15 43.39 8.00
6 62 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
94 11 PB 43.19 7.00
7 99 Adam FormánekAdam Formánek
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
83 14 40.75 6.00
8 76 Lukáš BrennLukáš Brenn
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
80 13 39.68 5.00
9 329 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 6 PB 39.50 4.00
10 56 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
94 8 39.48 3.00
11 128 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
05 9 38.88 2.00
12 45 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 10 38.63 1.00
13 53 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
90 3 SB 36.91
14 112 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
99 4 36.55
15 60 Vladimír KadlečíkVladimír Kadlečík
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
71 2 35.64
16 121 Adam HorákAdam Horák
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
99 1 35.25
40 Radek AdámekRadek Adámek
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
94 7 NM
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 8.6.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 16 SB 52.38 13.00
2 300 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
04 13 PB 51.66 11.00
3 170 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
99 14 SB 50.91 10.00
4 114 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
05 15 50.29 9.00
5 121 Martina HudákováMartina Hudáková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
93 12 47.28 8.00
MS Lukašíková EmaLukašíková Ema
AK Čadca AK Čadca
04 1 PB 45.56
7 120 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
00 11 44.47 7.00
8 242 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 8 SB 43.52 6.00
9 184 Eliška NěmcováEliška Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
01 9 40.88 5.00
10 175 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp...
02 7 PB 39.07 4.00
11 106 Michaela MazůrkováMichaela Mazůrková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
08 4 PB 37.57 3.00
12 107 Barbora HůskováBarbora Hůsková
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
08 2 PB 36.84 2.00
13 237 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 6 34.07 1.00
14 261 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
03 5 31.40
86 Petra SkalníkováPetra Skalníková
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
05 3 DNS
108 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
05 10 NM
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 8.6.2024 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 328 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
04 14 60.35 13.00
2 187 Matěj MartinecMatěj Martinec
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
04 13 53.00 11.00
3 60 Vladimír KadlečíkVladimír Kadlečík
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
71 12 SB 48.97 10.00
4 188 Michal SlabýMichal Slabý
VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno
05 11 46.69 9.00
5 128 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
05 7 SB 45.35 8.00
6 121 Adam HorákAdam Horák
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
99 9 PB 45.28 7.00
7 37 Matouš NěmecMatouš Němec
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
06 10 44.65 6.00
8 45 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 SB 42.28 5.00
9 112 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště AC Slovácká Slavia Uherské ...
99 5 39.81 4.00
10 76 Lukáš BrennLukáš Brenn
Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav
80 6 39.77 3.00
11 71 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
75 4 SB 37.38