Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (11. 5. 2024)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2024 - 11:00) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 10.76
2 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 11.06
3 107 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 11.51
4 59 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.01
MS Václav KřehlaVáclav Křehla 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.20
MS Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 12.30
7 249 František KubišFrantišek Kubiš 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 PB 12.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2024 - 11:00) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.03
2 181 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.51
3 230 Adam JelínekAdam Jelínek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 11.80
4 40 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 PB 11.81
5 305 Richard StředaRichard Středa 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 12.26
6 184 Štěpán HoldaŠtěpán Holda 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.87
7 306 Lukáš TeplýLukáš Teplý 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 13.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2024 - 11:00) unofficial Vítr: -1.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 11.18
MS 304 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 11.69
3 105 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 11.78
4 23 Richard FajstlRichard Fajstl 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.13
5 108 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.61
6 302 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 14.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.5.2024 - 11:00) unofficial Vítr: -1.6 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 10.94
2 39 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 11.09
3 182 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 11.52
4 106 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 11.63
5 198 Jakub StrazzerJakub Strazzer 09 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 12.38
6 185 Tomáš KopřivaTomáš Kopřiva 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 12.52
7 203 Jiří StříteskýJiří Stříteský 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.67
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:25) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 10.75 13.00
2 19 Jiří WinklerJiří Winkler 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.10 11.00
3 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.11 10.00
4 39 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 11.12 9.00
5 67 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 SB 11.18 8.00
68 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:25) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 11.37 6.00
2 181 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 11.39 5.00
3 106 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 11.55 4.00
4 182 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.58 3.00
5 105 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 11.77 2.00
6 230 Adam JelínekAdam Jelínek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.87 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.5.2024 - 10:45) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.55
2 289 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 12.62
3 126 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 12.98
4 205 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.03
5 213 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.38
6 87 Stela ŠmídováStela Šmídová 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 14.16
7 82 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.61
71 Nela ČervinkováNela Červinková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 DQ
Poznámky:
DQ dle 16,8
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.5.2024 - 10:45) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 203 Sára HynkováSára Hynková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.74
2 161 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.90
3 106 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 12.91
4 55 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.91
5 202 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 13.12
6 13 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 13.14
7 95 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 13.16
8 301 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 14.13
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.5.2024 - 10:45) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 11.89
2 128 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.77
3 24 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.88
4 221 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.27
5 303 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.38
6 211 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 13.42
7 56 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 13.89
8 104 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 14.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.5.2024 - 10:45) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 12.18
2 86 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 12.57
3 283 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.75
4 1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 SB 12.94
5 72 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 13.14
6 201 Markéta ŠpeldováMarkéta Špeldová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 13.15
7 280 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.60
8 223 Karolína BaťkováKarolína Baťková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 13.78
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:15) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 11.61 13.00
2 80 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.21 11.00
3 86 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 12.41 10.00
4 168 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 12.50 9.00
5 289 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 12.53 8.00
6 203 Sára HynkováSára Hynková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 SB 12.56 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:15) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 12.58 6.00
2 106 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 12.69 5.00
3 161 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 12.78 4.00
4 128 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.78 3.00
5 55 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 SB 12.79 2.00
6 24 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 SB 12.86 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 22.45 13.00
2 14 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 22.50 11.00
3 67 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 22.76 9.00
4 18 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 22.78 8.00
5 181 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 22.83 7.00
6 106 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 23.12 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: -1.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 22.76 10.00
2 107 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 23.15 3.00
3 105 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 23.59
4 48 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 PB 23.63
5 230 Adam JelínekAdam Jelínek 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 24.24
6 308 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 24.88
MS 304 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 NM
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Matyáš GilarMatyáš Gilar 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 23.14 5.00
2 193 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 23.28 1.00
3 211 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 23.58
4 218 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 23.66
5 226 Dominik StaffaDominik Staffa 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.01
6 166 Jakub BrychtaJakub Brychta 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 24.09
7 59 Tomáš BilíkTomáš Bilík 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 24.49
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: -1.2 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 309 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 23.15 4.00
2 310 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 24.21
3 303 Lukáš MarekLukáš Marek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 24.62
4 198 Jakub StrazzerJakub Strazzer 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 25.49
MS 219 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 25.56
6 185 Tomáš KopřivaTomáš Kopřiva 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 25.83
MS Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 26.30
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2024 - 14:45) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Tomáš WalterTomáš Walter 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 23.16 2.00
MS Filip ČermákFilip Čermák 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.78
3 221 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 24.74
4 23 Richard FajstlRichard Fajstl 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 24.76
5 249 František KubišFrantišek Kubiš 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 25.01
MS Jan BernardJan Bernard 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.49
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 24.08 13.00
2 80 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 25.15 11.00
3 168 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 25.64 10.00
4 311 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.71 9.00
5 283 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 SB 25.96 6.00
6 206 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 25.97 5.00
7 203 Sára HynkováSára Hynková 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 26.48 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 25.95 7.00
2 76 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 25.98 4.00
3 55 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 26.22 2.00
4 303 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 26.74
5 288 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 27.06
6 1 Barbora AdamcováBarbora Adamcová 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 27.26
7 213 Andrea DolenskáAndrea Dolenská 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 28.61
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 25.93 8.00
2 215 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 26.06 3.00
3 72 Magdaléna VašíčkováMagdaléna Vašíčková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 26.60
4 152 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 26.94
5 204 Nela BisováNela Bisová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 27.33
6 13 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 27.40
7 68 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 28.84
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 26.60
2 83 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 27.18
3 295 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 27.78
4 126 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 28.51
5 77 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 28.95
6 301 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 29.18
7 304 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 30.41
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2024 - 14:30) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 26.56
2 9 Lucie JílkováLucie Jílková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 26.62
MS 211 Tereza BoštíkováTereza Boštíková 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 26.69
4 214 Elen ČížkováElen Čížková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 27.39
5 71 Nela ČervinkováNela Červinková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 28.45
6 302 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 29.18
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 50.06 13.00
2 307 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 50.09 11.00
3 39 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 50.28 10.00
4 229 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 51.34 9.00
5 313 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 51.90 8.00
6 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 52.16 7.00
7 219 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 52.33 6.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Matouš DolejšíMatouš Dolejší 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 52.45 5.00
2 190 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 52.72 4.00
3 310 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 53.73 3.00
4 222 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 54.04 2.00
5 226 Dominik StaffaDominik Staffa 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 54.21
6 308 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 54.31
7 15 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 54.60
MS Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 54.82
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2024 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 54.14 1.00
2 250 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 55.44
MS 219 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 56.30
MS Jan BernardJan Bernard 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 56.36
5 108 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 57.82
6 247 Václav KlikarVáclav Klikar 09 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 59.01
7 91 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 60.72
Matěj LukášMatěj Lukáš 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ 16.8
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 57.96 13.00
2 289 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 59.78 11.00
3 288 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 60.12 9.00
4 313 Sára MelicharováSára Melicharová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 60.99 8.00
5 312 Anna MezerováAnna Mezerová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 61.07 7.00
6 83 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 65.72
7 21 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 SB 66.78
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 PB 61.27 6.00
2 78 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 63.25 4.00
3 131 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 63.68 3.00
4 58 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 64.19 2.00
5 135 Anna ŠolcováAnna Šolcová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 65.94
6 67 Eliška MálkováEliška Málková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 67.97
7 304 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 69.30
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2024 - 12:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 60.01 10.00
2 214 Elen ČížkováElen Čížková 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 61.72 5.00
3 23 Vanda KotíkováVanda Kotíková 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 64.22 1.00
4 127 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 64.59
5 302 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 67.62
6 2 Nikola AdamcováNikola Adamcová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 71.10
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 312 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:59.32 11.00
2 42 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:00.16 10.00
3 102 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 2:00.73 9.00
4 61 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 PB 2:01.08 8.00
5 15 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 2:01.20 7.00
6 22 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 2:01.91 6.00
7 219 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 2:02.19 5.00
8 315 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 2:02.50 4.00
9 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:04.60 3.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 7 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 1:55.37 13.00
2 109 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 2:05.47 2.00
3 232 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 2:05.64 1.00
4 197 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:09.41
5 110 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 2:14.99
6 91 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 2:15.14
7 99 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 2:22.44
228 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNF
186 Lukáš KúthLukáš Kúth 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Poznámky:
Stierand Vojtěch žlutá karta 16.5.3.
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Lucie JílkováLucie Jílková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 2:16.81 13.00
2 76 Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 2:16.92 11.00
3 207 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 2:17.85 10.00
4 295 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 2:19.19 9.00
5 292 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 2:23.16 8.00
6 305 Elena PeleškováElena Pelešková 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 2:23.98 7.00
7 217 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:30.74 5.00
8 89 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:33.04 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 11:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 2:22.10
2 225 Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:24.83 6.00
3 285 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:32.01 4.00
MS Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:35.63
5 67 Eliška MálkováEliška Málková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:38.30 2.00
6 130 Eva JežkováEva Ježková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:47.95 1.00
7 171 Veronika VaněčkováVeronika Vaněčková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 2:53.66
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 15:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 220 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 4:11.13 13.00
2 42 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 4:12.46 11.00
3 22 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 4:13.05 10.00
4 214 Patrik HanzlPatrik Hanzl 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 4:15.10 9.00
MS 9 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 4:15.12
6 316 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 PB 4:22.36 8.00
7 199 Ondřej VlasákOndřej Vlasák 08 AC PardubiceAC Pardubice 13 PB 4:22.56 7.00
8 8 Přemysl JunkPřemysl Junk 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19 4:23.00 6.00
9 111 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 4:23.50 5.00
MS 231 Ivo VacekIvo Vacek 09 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 PB 4:25.42
11 11 Lukáš KovářLukáš Kovář 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 4:28.14 4.00
MS 10 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 12 PB 4:30.35
13 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10 4:36.18 3.00
14 188 Václav MalochVáclav Maloch 08 AC PardubiceAC Pardubice 16 PB 4:40.81 2.00
MS 201 Tomáš MazelTomáš Mazel 09 AC PardubiceAC Pardubice 15 PB 4:44.37
16 174 Josef ŠmolíkJosef Šmolík 89 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 PB 4:46.61 1.00
17 3 Aleš FajfrAleš Fajfr 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 18 4:47.13
18 246 Denny NavrátilDenny Navrátil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21 4:57.93
73 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 DNS
1 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 DNS
13 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20 DNS
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 18 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 5:02.77 13.00
2 74 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 5:05.01 11.00
3 224 Tereza DoležalováTereza Doležalová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 5:11.94 10.00
4 129 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 5:12.15 9.00
5 111 Marie ŠvandrlíkováMarie Švandrlíková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 5:14.12 8.00
6 307 Adélka SemrádováAdélka Semrádová 94 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 PB 5:27.92 7.00
7 58 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 PB 5:28.37 6.00
8 151 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 5:30.70 5.00
9 147 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 5:34.64 4.00
10 163 Ester MaláEster Malá 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 PB 5:39.61 3.00
11 306 Petra DvořákováPetra Dvořáková 81 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 5:45.91 2.00
12 12 Anna KurkováAnna Kurková 10 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 6:05.67 1.00
137 Simona ZezulkováSimona Zezulková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 DNS
Celkem 13 závodníků

5000 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Radek HűblRadek Hűbl 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 15:41.55 13.00
2 215 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 16:15.87 11.00
3 12 Jiří KyralJiří Kyral 91 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 16:25.43 10.00
4 4 Marek FajfrMarek Fajfr 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 16:28.17 9.00
5 11 Lukáš KovářLukáš Kovář 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 16:46.38 8.00
6 111 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 17:02.02 7.00
7 1 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 10 17:04.99 6.00
8 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 17:08.53 5.00
9 13 Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 17:15.90 4.00
10 174 Josef ŠmolíkJosef Šmolík 89 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 PB 17:54.73 3.00
11 324 Karel VáňaKarel Váňa 75 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 18:10.25 2.00
12 202 Matouš KarešMatouš Kareš 08 AC PardubiceAC Pardubice 12 18:22.42 1.00
13 92 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 19:02.87
14 325 Ondřej CincibusOndřej Cincibus 77 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 19:11.32
15 245 Hubert ŠvábHubert Šváb 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 15 19:56.82
Celkem 15 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 74 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 SB 18:03.57 13.00
2 207 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 18:16.82 11.00
3 151 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 19:19.35 10.00
4 307 Adélka SemrádováAdélka Semrádová 94 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 PB 19:40.75 9.00
5 132 Dagmar KynčlováDagmar Kynčlová 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 20:10.43 8.00
6 147 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 SB 20:34.13 7.00
7 306 Petra DvořákováPetra Dvořáková 81 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21:08.17 6.00
8 17 Gabriela KalánkováGabriela Kalánková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 26:48.83 5.00
9 3 Bára BendováBára Bendová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 26:50.14 4.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 11:45) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 14.29 13.00
2 84 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 14.34 11.00
3 6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 SB 14.50 10.00
4 218 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 14.92 9.00
5 92 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 15.11 8.00
6 222 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 15.61 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 11:45) unofficial Vítr: -0.9 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 15.21 7.00
2 4 Martina JežkováMartina Ježková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 15.67 5.00
3 85 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 16.62 4.00
4 145 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 18.32 3.00
159 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 12:00) unofficial Vítr: -1.4 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 SB 15.42 13.00
2 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 SB 15.88 11.00
3 64 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 15.97 10.00
4 189 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.43 9.00
5 191 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 16.44 8.00
6 322 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16.80 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 12:00) unofficial Vítr: +0.5 m/s Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 17.16 6.00
2 35 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 17.44 5.00
MS 304 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 17.84
4 318 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 17.95 4.00
5 95 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 19.96 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 14:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Tomáš WalterTomáš Walter 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.32 13.00
2 313 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 57.18 11.00
3 229 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 57.30 10.00
4 190 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 61.42 9.00
5 95 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 61.49 8.00
6 40 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 61.62 7.00
322 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 NM
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 14:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 326 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 64.29 6.00
2 21 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 64.95 5.00
3 228 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 PB 65.67 4.00
4 35 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 66.97 3.00
5 62 Tomáš BolenTomáš Bolen 96 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 67.46 2.00
6 211 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 68.63 1.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 308 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 68.30 11.00
2 167 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 69.07 10.00
3 85 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 70.80 8.00
4 89 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 71.24 7.00
5 145 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 73.25 4.00
6 172 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 73.43 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 68.24 13.00
2 68 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 69.95 9.00
3 4 Martina JežkováMartina Ježková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 71.24 6.00
4 159 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 71.60 5.00
5 104 Karolína ŠkodováKarolína Škodová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 78.31 2.00
6 5 Tereza DostálováTereza Dostálová 07 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 80.91 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Suldovský, Hübner, Vacek, Pražák Suldovský, Hübner, Vacek, Pražák TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 44.53 13.00
2 193 Socha, Balla, Outrata, Sádovský Socha, Balla, Outrata, Sádovský AC PardubiceAC Pardubice 7 45.04 11.00
3 40 Tměj, Bilík, Dolejší, Krabec Tměj, Bilík, Dolejší, Krabec AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 45.12 10.00
4 107 Zikmund, Oupic, Matěják, Šašek Zikmund, Oupic, Matěják, Šašek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 45.33 9.00
5 313 Sadil, Hlavinka, Čížek, Sup Sadil, Hlavinka, Čížek, Sup AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 45.35 8.00
6 230 Jelínek, Němeček, Hrádocký, Bruha Jelínek, Němeček, Hrádocký, Bruha Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 45.66 7.00
7 244 Absolon, Doležal, Ambrož, Navrátil Absolon, Doležal, Ambrož, Navrátil TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 50.17
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 15:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 229 Vinkler, Šulc, Vondřejc, Bureš Vinkler, Šulc, Vondřejc, Bureš Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 45.79 6.00
2 307 Apltauer, Středa, Krupka, Marek Apltauer, Středa, Krupka, Marek AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 46.30 5.00
3 312 Malina, Malina, Walter, Čech Malina, Malina, Walter, Čech AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 46.32 4.00
4 197 Hubáček, Novotný, Smolík, Vollebregt Hubáček, Novotný, Smolík, Vollebregt AC PardubiceAC Pardubice 8 47.16 3.00
5 8 Junk, Šimůnek, Fajfr, Karel Junk, Šimůnek, Fajfr, Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 47.51 2.00
6 302 Jirovský, Teplý, Sekanina, Malina Jirovský, Teplý, Sekanina, Malina AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 50.15 1.00
95 Matěna, Prášek, Stierand, Králík Matěna, Prášek, Stierand, Králík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 DQ
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2024 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Brádlerová, Horáčková, Mazánková, Kozlová Brádlerová, Horáčková, Mazánková, Kozlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 49.06 13.00
2 288 Mikulášová, Láníková, Mitysková, Kulhánková Mikulášová, Láníková, Mitysková, Kulhánková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 49.92 11.00
3 203 Hynková, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová Hynková, Bajerová, Ouhrabková, Košťálová Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 50.04 10.00
4 86 Stránská, Slabihoudová, Pezinková, Novotná Stránská, Slabihoudová, Pezinková, Novotná AC PardubiceAC Pardubice 4 50.69 8.00
5 72 Vašíčková, Medunová, Červinková, Bílková Vašíčková, Medunová, Červinková, Bílková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 50.79 7.00
6 1 Adamcová, Duchoslavová, Dostálová, Podzimková Adamcová, Duchoslavová, Dostálová, Podzimková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 51.89 5.00
7 301 Dalešická, Novotná, Vaňková, Pelešková Dalešická, Novotná, Vaňková, Pelešková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 53.64 1.00
8 126 Burketová, Exnerová, Škodová, Šolcová Burketová, Exnerová, Škodová, Šolcová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 54.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2024 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Hlačíková, Melicharová, Mezerová, Brejchová Hlačíková, Melicharová, Mezerová, Brejchová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 50.27 9.00
2 221 Hladíková, Bisová, Kvapilová, Dvořáková Hladíková, Bisová, Kvapilová, Dvořáková Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 51.03 6.00
3 276 Fialová, Papoušková, Poláková, Štorková Fialová, Papoušková, Poláková, Štorková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 52.30 4.00
4 56 Letochová, Vondráčková, Procházková, Žáková Letochová, Vondráčková, Procházková, Žáková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 52.72 3.00
5 110 Konrádová, Škodová, Konrádová, Ondrášková Konrádová, Škodová, Konrádová, Ondrášková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 53.32 2.00
6 130 Ježková, Nedvědová, Vávrová, Hrábková Ježková, Nedvědová, Vávrová, Hrábková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 55.17
7 23 Kotíková, Mokrá, Adamcová, Kalánková Kotíková, Mokrá, Adamcová, Kalánková AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 55.30
8 159 Rejhová, Berná, Šlechtová, Vaněčková Rejhová, Berná, Šlechtová, Vaněčková AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 55.33
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2024 - 11:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,53 1,60 1,66 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,00 2,03 2,06 Body
1 243 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 18 SB 2.00 - - - - - o - xo o o o xo o o xxx 13.00
2 98 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 15 SB 1.95 - - - - - - o - o o o o xxx 11.00
3 241 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 16 SB 1.89 - - - - o o o xxo xo xxo xxx 10.00
4 60 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 17 1.86 - - - - o o o o xo xxx 9.00
5 189 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 14 1.83 - - - - o o o xo xxx 8.00
6 167 Denis GultDenis Gult
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 11 PB 1.83 - o o o - o xxo xo xxx 7.00
7 192 Petr SmolíkPetr Smolík
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 1.77 - - o o o o xxx 6.00
8 66 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 PB 1.77 - o o o o xo xxx 5.00
9 200 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
AC PardubiceAC Pardubice
08 13 1.74 - o o o o xxx 4.00
MS Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 8 1.74 o o xo xxo o xxx
11 89 Jiří DvořákJiří Dvořák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
89 9 1.74 - o o o xxo xxx 3.00
12= 103 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 5 SB 1.71 - - - xo - xxx 1.50
12= 64 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 1.71 - - - xo - xxx 1.50
14 194 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 6 PB 1.71 xo o xo xo xxx
15 101 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 4 PB 1.71 xo xo xxo xxo xxx
16 62 Tomáš BolenTomáš Bolen
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
96 1 SB 1.66 o o o xxx
17= 247 Václav KlikarVáclav Klikar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
09 3 PB 1.66 o o xxo xxx
17= 195 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
08 2 PB 1.66 o o xxo xxx
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 11.5.2024 - 13:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,34 1,39 1,44 1,49 1,54 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,82 Body
1 284 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19 SB 1.80 - - - - - o - o o o xxo xxo xo xxx 13.00
2 84 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 18 1.77 - - - - - o o o o xxo xo xxo xxx 11.00
3 103 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 15 SB 1.65 - - - o - o o xo xxx 10.00
4 91 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
AC PardubiceAC Pardubice
03 16 1.62 - - - - o xxo o xxx 9.00
5 136 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 17 1.62 - - - - o o xxo xxx 8.00
6= 6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3 SB 1.54 - - o o xo xxx 6.50
6= 61 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 13 1.54 - o - o xo xxx 6.50
8 138 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 14 1.54 o o o o xxo xxx 5.00
9= 25 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 4 PB 1.49 o o o o xxx 3.00
9= 77 Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC PardubiceAC Pardubice
09 9 1.49 o o o o xxx 3.00
9= 279 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 11 1.49 - o o o xxx 3.00
12 92 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 12 1.49 - - o xo xxx 1.00
13= 105 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 5 1.44 o o o xxx
13= 276 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 1.44 o o o xxx
15 127 Eliška ExnerováEliška Exnerová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 1 PB 1.44 o xo xxo xxx
16 52 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 1.44 o xxo xxo xxx
17= 223 Karolína BaťkováKarolína Baťková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 2 PB 1.39 o o xxx
17= 73 Sára JiráskováSára Jirásková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 10 1.39 o o xxx
MS Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 7 1.39 o xo xxx
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:15) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,63 2,83 3,03 3,23 3,33 3,43 3,53 3,63 3,73 3,83 3,93 4,03 4,33 Body
1 328 Michal SupMichal Sup
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 11 4.03 - - - - - o - o - xo o xxo 13.00
2 64 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 3.83 - - - - - - - o - o - - xxx 11.00
3 191 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 3.73 - - - - - - - - xxo - xx - 10.00
4 194 Vítek StrnadVítek Strnad
AC PardubiceAC Pardubice
09 5 PB 3.43 - o o xxo xo o xxx 9.00
MS Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 7 3.33 - - o o xo xxx
6 80 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 6 3.23 - o o o xxx 8.00
7 246 Denny NavrátilDenny Navrátil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 2 PB 3.03 xo o o xxx 7.00
8 318 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 3.03 o xo xo xxx 6.00
9 164 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 4 2.83 xo xxo xxx 5.00
183 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 8 NM - - - - - - - xxx
193 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 10 NM - - - - - xxx
75 Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 1 NM x
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 11.5.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,22 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 Body
1 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 PB 3.40 13.00
2 53 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 6 SB 3.30 11.00
3 309 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 2 SB 2.60 10.00
4 89 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 4 2.60 9.00
5 52 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 2.40 8.00
6 279 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 2.40 7.00
7 87 Stela ŠmídováStela Šmídová
AC PardubiceAC Pardubice
10 1 PB 2.22 6.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 11.5.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 319 Bedřich ČížekBedřich Čížek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 21 PB 6.96 +0.8 m/s 6.04  -1,20 6.65  0,10 6.71  0,60 6.71 6.54  0,70 x 6.96  0,80 13.00
2 309 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 1 PB 6.74 -0.2 m/s 6.28  0,80 6.43  1,40 6.29  1,60 6.43 6.41  1,10 6.66  -0,40 6.74  -0,20 11.00
3 19 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 24 6.72 +1.4 m/s 6.72  1,40 x 5.49  0,40 6.72 - 4.58  0,20 - 10.00
4 191 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 19 6.70 +2.2 m/s 6.54 +0.2 m/s 6.49  -0,20 6.54  0,20 6.70  2,20 6.70 x x 6.35  0,10 9.00
5 68 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 23 6.56 +0.7 m/s 6.17  0,00 6.26  0,20 6.44  0,30 6.44 x 6.56  0,70 - 8.00
6 100 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 22 6.53 +0.8 m/s 5.32  -0,50 6.50  0,40 6.53  0,80 6.53 6.11  1,30 6.49  1,20 5.94  1,70 7.00
7 18 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 16 PB 6.29 -0.9 m/s 6.07  -0,50 x 6.23  1,10 6.23 6.27  2,00 6.29  -0,90 x 6.00
8 328 Michal SupMichal Sup
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 18 6.22 -0.6 m/s 6.22  -0,60 6.15  0,50 6.16  0,40 6.22 x x - 5.00
9 195 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
08 13 PB 6.05 +1.0 m/s 5.65  -0,30 5.98  -0,10 6.05  1,00 6.05 4.00
10 67 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 14 PB 6.05 -0.5 m/s 5.69  0,00 6.05  -0,50 5.86  -0,60 6.05 3.00
11 323 Jiří LietavecJiří Lietavec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
96 20 5.95 +0.7 m/s 5.50  -0,90 5.86  0,00 5.95  0,70 5.95 2.00
12 218 Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 17 5.95 +0.0 m/s 5.60  -0,80 5.95  0,00 5.00  0,20 5.95 1.00
13 66 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 12 5.71 +1.1 m/s 5.31  -0,90 5.38  -0,30 5.71  1,10 5.71
MS Filip ČermákFilip Čermák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 11 PB 5.71 +1.5 m/s x x 5.71  1,50 5.71
15 103 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 8 SB 5.67 +1.0 m/s 5.42  0,10 5.67  1,00 - 5.67
16 176 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 15 5.66 +0.6 m/s 5.38  0,00 3.28  0,80 5.66  0,60 5.66
17 249 František KubišFrantišek Kubiš
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 2 PB 5.42 +0.6 m/s 5.23  0,50 4.93  0,20 5.42  0,60 5.42
MS Václav KřehlaVáclav Křehla
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 10 5.32 -0.6 m/s 5.08  0,30 5.32  -0,60 x 5.32
19 98 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 6 5.23 +0.2 m/s 5.08  0,60 5.23  0,20 - 5.23
20 101 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 5 SB 5.02 +0.6 m/s 4.96  1,10 4.92  -0,60 5.02  0,60 5.02
21 252 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 7 4.96 +0.2 m/s 4.83  0,20 4.96  0,20 4.90  1,10 4.96
22 305 Richard StředaRichard Středa
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 9 4.94 +0.7 m/s x 4.94  0,70 4.76  0,10 4.94
23 186 Lukáš KúthLukáš Kúth
AC PardubiceAC Pardubice
10 4 4.22 -0.3 m/s 4.22  -0,30 4.04  0,00 4.05  1,30 4.22
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 11.5.2024 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 206 Denisa KošťálováDenisa Košťálová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 21 SB 5.59 +1.4 m/s 5.59  1,40 5.28  0,40 5.55  0,20 5.59 - x 5.11  0,00 13.00
2 218 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 24 5.56 +1.0 m/s 5.27  0,60 x x 5.27 5.56  1,00 x x 11.00
3 16 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 20 5.51 +0.9 m/s 5.07  1,70 5.02  0,10 5.20  0,30 5.20 5.25  1,30 5.47  0,40 5.51  0,90 10.00
4 277 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 22 5.44 +0.8 m/s 5.44  0,80 5.15  0,40 5.32  0,40 5.44 5.21  0,80 - - 9.00
5 215 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 23 5.43 +0.9 m/s 5.40  0,60 5.01  -0,30 5.43  0,90 5.43 5.05  1,00 5.36  1,10 x 8.00
6 284 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 19 5.20 +0.2 m/s 5.08  1,30 5.12  -0,70 5.20  0,20 5.20 7.00
7 59 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 15 5.10 +1.7 m/s 5.10  1,70 x 4.94  0,80 5.10 x 4.81  0,20 x 6.00
8 69 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 9 SB 5.09 +0.0 m/s 5.09  0,00 4.99  1,50 x 5.09 x 4.37  -0,10 x 5.00
9 24 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
09 13 5.07 +1.0 m/s x x 5.07  1,00 5.07 4.00
10 13 Lucie ManychováLucie Manychová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 10 5.04 +0.5 m/s x 4.98  1,40 5.04  0,50 5.04 3.00
11 61 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 14 5.02 +0.8 m/s x 5.02  0,80 x 5.02 2.00
12 95 Veronika OkrouhlíkováVeronika Okrouhlíková
AC PardubiceAC Pardubice
10 7 PB 5.00 +1.9 m/s 5.00  1,90 4.93  -0,40 3.93  0,50 5.00 1.00
13 204 Nela BisováNela Bisová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 11 5.00 +1.2 m/s 4.81  0,50 5.00  1,20 4.69  0,80 5.00
14 110 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 12 4.96 +0.9 m/s 4.92  0,90 4.96  0,90 x 4.96
15 291 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 17 4.91 +0.7 m/s 4.91  0,70 4.67  0,70 x 4.91
16 56 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 4 4.86 +0.6 m/s 4.66  0,60 4.86  0,60 x 4.86
17 202 Viktorie BajerováViktorie Bajerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 8 4.81 -0.8 m/s x 4.57  -0,10 4.81  -0,80 4.81
18 216 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 2 4.73 -0.9 m/s 4.72  0,60 4.73  -0,90 3.59  0,70 4.73
19 106 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 16 4.70 +0.5 m/s 2.76  1,50 4.59  -0,10 4.70  0,50 4.70
20 138 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 5 4.69 +0.8 m/s 4.69  0,80 4.31  0,60 x 4.69
21 220 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 1 4.56 -0.9 m/s 4.56  -0,90 4.32  0,50 4.28  0,90 4.56
22 103 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 6 4.52 +0.8 m/s 4.52  0,80 4.42  0,20 4.44  -1,10 4.52
23 280 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 18 4.38 -0.5 m/s x x 4.38  -0,50 4.38
24 70 Sabina ProcházkováSabina Procházková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 3 4.37 +1.3 m/s x 4.37  1,30 4.33  0,80 4.37
Celkem 24 závodníků

trojskok - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 243 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 15 PB 14.06 +0.6 m/s 13.89  0,40 13.81  -1,00 13.75  1,60 13.89 14.06  0,60 - 13.61  0,40 13.00
2 319 Bedřich ČížekBedřich Čížek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 11 SB 13.30 +1.1 m/s x 12.95  0,10 13.30  1,10 13.30 x 13.09  0,40 - 11.00
3 100 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 10 12.92 +0.9 m/s 11.46  0,10 x 12.92  0,90 12.92 12.61  0,70 12.78  0,70 12.49  0,10 10.00
4 323 Jiří LietavecJiří Lietavec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
96 14 12.87 +0.5 m/s 12.87  0,50 x x 12.87 - - - 9.00
5 241 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 13 12.81 +1.0 m/s 12.61  0,50 x 12.48  0,50 12.61 12.81  1,00 x 12.50  -0,20 8.00
6 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 12 12.58 +1.6 m/s 12.32  1,20 12.32  0,30 12.43  0,00 12.43 12.58  1,60 12.44  0,10 12.48  0,30 7.00
7 9 Jakub KarelJakub Karel
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 8 12.56 +0.1 m/s 12.23  1,40 11.94  1,00 12.39  0,70 12.39 x 12.56  0,10 - 6.00
8 200 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
AC PardubiceAC Pardubice
08 7 PB 12.56 +0.4 m/s 12.34  0,10 12.56  0,40 11.26  0,30 12.56 12.38  1,20 12.24  -0,10 x 5.00
9 35 Petr StojanovPetr Stojanov
AC TJ JičínAC TJ Jičín
89 9 12.31 +0.3 m/s 12.31  0,30 12.21  -0,60 x 12.31 4.00
10 244 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 PB 12.06 +0.0 m/s 12.06  0,00 11.90  0,70 11.81  0,20 12.06 3.00
11 107 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 6 11.94 +0.4 m/s 11.84  0,10 11.94  0,40 x 11.94 2.00
12 221 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 3 SB 11.84 +1.3 m/s x 11.81  0,30 11.84  1,30 11.84 1.00
13 252 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 PB 11.65 +0.0 m/s 11.53  1,30 11.38  0,30 11.65  0,00 11.65
14 192 Petr SmolíkPetr Smolík
AC PardubiceAC Pardubice
02 4 SB 11.46 +0.5 m/s x 11.36  0,40 11.46  0,50 11.46
183 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB NM x - - -
Celkem 15 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 11.5.2024 - 14:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 161 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 SB 11.48 +0.2 m/s x 11.48  0,20 x 11.48 x x x 13.00
2 277 Nikol HorkáNikol Horká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
09 11.16 -0.4 m/s 10.57  0,10 10.54  0,30 10.88  0,40 10.88 10.67  0,80 11.08  0,20 11.16  -0,40 11.00
3 280 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 PB 10.92 +0.2 m/s 10.40  0,40 10.33  -0,10 10.75  0,00 10.75 10.47  0,30 10.57  0,70 10.92  0,20 10.00
4 276 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 PB 10.60 +0.3 m/s 09.86  0,00 10.09  0,60 10.04  0,40 10.09 10.60  0,30 - - 9.00
5 160 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 10.57 -0.1 m/s 10.56  0,50 x 10.38  0,80 10.56 10.34  0,90 10.57  -0,10 x 8.00
6 4 Martina JežkováMartina Ježková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
08 PB 10.54 +0.9 m/s 09.98  0,30 10.54  0,90 x 10.54 x 10.33  0,60 10.47  0,60 7.00
7 75 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 10.48 +1.1 m/s x x 10.48  1,10 10.48 x x x 6.00
8 6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 SB 10.41 +0.3 m/s 09.86  0,10 10.09  -0,10 09.91  0,50 10.09 10.26  0,50 10.38  0,90 10.41  0,30 5.00
9 16 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 10.02 -0.3 m/s 09.98  0,20 10.02  -0,30 09.87  0,80 10.02 4.00
10 220 Michaela StrazzerováMichaela Strazzerová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 09.81 +0.6 m/s x 09.81  0,60 09.71  0,20 9.81 3.00
11 21 Šárka MokráŠárka Mokrá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 09.68 +0.5 m/s x x 09.68  0,50 9.68 2.00
212 Rozálie PaukertováRozálie Paukertová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
08 NM x x x -
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 14:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 12 13.66 13.00
2 136 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 11 11.10 11.00
3 293 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 11.07 10.00
4 284 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 SB 10.52 9.00
5 310 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 8 SB 10.40 8.00
6 297 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 9 09.97 7.00
7 209 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 7 09.20 6.00
8 154 Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 5 09.04 5.00
9 16 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3 PB 08.41 4.00
10 223 Karolína BaťkováKarolína Baťková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 1 PB 08.09 3.00
11 142 Tereza TomanováTereza Tomanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4 07.77 2.00
12 19 Kateřina PeterkováKateřina Peterková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 2 PB 06.23 1.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 13:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 321 Martin NovákMartin Novák
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
92 16 14.96 13.00
2 10 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 15 14.01 11.00
3 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 12 SB 13.10 10.00
4 157 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4 PB 12.78 9.00
5 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 13 12.75 8.00
6 69 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
96 9 SB 12.72 7.00
7 6 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
73 14 12.61 6.00
8 225 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 10 12.46 5.00
9 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 8 11.56 4.00
10 242 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 7 11.51 3.00
11 162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 6 11.30 2.00
12 217 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 2 SB 11.27 1.00
13 77 Jan SlanařJan Slanař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
93 11 10.80
14 213 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 1 SB 10.76
15 74 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 3 SB 10.36
86 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 5 DNS
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 13:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 293 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 17 SB 37.61 - 13.00
2 210 Adéla FejfarováAdéla Fejfarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
09 14 PB 36.34 - 11.00
3 310 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 13 SB 33.28 - 10.00
4 93 Michaela HemzováMichaela Hemzová
AC PardubiceAC Pardubice
07 12 PB 32.63 - 9.00
5 309 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 15 31.51 - 8.00
6= 208 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 11 30.96 - 6.50
6= 102 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 7 SB 30.96 - 6.50
8 94 Karolína HalvováKarolína Halvová
AC PardubiceAC Pardubice
07 6 SB 29.92 - 5.00
9 154 Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 9 28.51 - 4.00
10 101 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 8 28.23 - 3.00
11 209 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 10 28.03 - 2.00
12 60 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 25.05 - 1.00
13 66 Tereza LakotováTereza Lakotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
00 4 24.22 -
14 142 Tereza TomanováTereza Tomanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3 19.43 -
15 278 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 15.84 -
16 19 Kateřina PeterkováKateřina Peterková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 2 15.73 -
90 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 16 NM -
Celkem 17 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 14:45) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 217 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 17 SB 45.85 13.00
2 321 Martin NovákMartin Novák
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
92 19 43.96 11.00
3 225 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 20 40.96 10.00
4 189 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 16 39.48 9.00
5 187 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 12 PB 37.72 8.00
6 157 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 10 PB 37.63 7.00
7 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 15 37.12 6.00
8 227 Jan ŠulcJan Šulc
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 5 PB 35.63 5.00
9 223 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 13 34.32 4.00
10 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 11 33.91 3.00
11 80 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 9 SB 32.62 2.00
12 44 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 4 PB 31.14 1.00
13 242 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 8 29.66
14 74 Josef ŠmídJosef Šmíd
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
92 2 SB 29.64
15 9 Jakub KarelJakub Karel
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 1 PB 28.43
162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 6 DNS
86 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 3 DNS
213 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 7 DNS
10 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 18 NM
63 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 14 NM
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 11.5.2024 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 13 54.93 13.00
2 209 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 12 51.69 11.00
3 93 Michaela HemzováMichaela Hemzová
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB 43.08 10.00
4 60 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 11 41.25 9.00
5 154 Edita MackováEdita Macková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 6 PB 40.33 8.00
6 107 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
97 10 39.42 7.00
7 310 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 9 38.41 6.00
8 108 Denisa FérováDenisa Férová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 8 PB 37.42 5.00
9 94 Karolína HalvováKarolína Halvová
AC PardubiceAC Pardubice
07 1 PB 35.50 4.00
10 66 Tereza LakotováTereza Lakotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
00 7 32.69 3.00
11 278 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 SB 32.19 2.00
12 64 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 PB 31.53 1.00
13 142 Tereza TomanováTereza Tomanová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 5 22.63
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 212 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 14 52.29 13.00
2 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 13 50.24 11.00
3 321 Martin NovákMartin Novák
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
92 10 SB 45.86 10.00
4 213 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 12 43.83 9.00
5 223 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 9 42.62 8.00
6 217 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 1 SB 40.07 7.00
7 225 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 11 39.17 6.00
8 104 Michal SirovýMichal Sirový
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
87 8 37.76 5.00
9 86 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
86 7 35.06 4.00
10 63 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 33.45 3.00
11 187 Radek ChudomelRadek Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
05 2 PB 32.81 2.00
12 242 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 3 SB 32.56 1.00
13 80 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
80 5 31.65
14 69 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
96 4 30.82
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 11.5.2024 - 10:30) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 293 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 15 40.65 13.00
2 62 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 14 PB 40.35 11.00
3 297 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 13 SB 38.74 10.00
4 136 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 10 PB 34.99 9.00
5 75 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 11 32.65 8.00
6 218 Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 PB 31.58 7.00
7 78 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 8 31.55 6.00
8 276 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 SB 30.35 5.00
9 308 Valerie BrejchováValerie Brejchová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 12 30.06 4.00
10 66 Tereza LakotováTereza Lakotová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
00 5 SB 29.81 3.00
11 94 Karolína HalvováKarolína Halvová
AC PardubiceAC Pardubice
07 9 28.45 2.00
12 18 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
06 2 27.79 1.00
13 63 Veronika KapitolováVeronika Kapitolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3 27.70
14 82 Mariana NovotnáMariana Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 26.74
15 14 Barbora JankůBarbora Janků
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 7 26.03
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 11.5.2024 - 12:00) in progress Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 17 SB 64.61 13.00
2 44 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 16 PB 61.47 11.00
3 89 Jiří DvořákJiří Dvořák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
89 14 55.86 10.00
4 77 Jan SlanařJan Slanař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
93 15 55.39 9.00
5 193 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 13 51.39 8.00
6 157 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 PB 50.12 7.00
7 238 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 11 47.05 6.00
8 10 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 3 SB 45.94 5.00
9 9 Jakub KarelJakub Karel
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 8 PB 45.50 4.00
10 16 Michal ŠafářMichal Šafář
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 10 44.07 3.00
11 62 Tomáš BolenTomáš Bolen
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
96 2 SB 43.41 2.00
12 223 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 9 42.44 1.00
13 250 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 PB 42.12
14 94 Marek DítěMarek Dítě
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 6 PB 41.99
15 162 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 5 SB 37.08
16 75 Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
74 4 SB 35.58
17 328 Michal SupMichal Sup
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 7 34.88
Celkem 17 závodníků

chůze dráha 10000 m - Muži

(so, 11.5.2024 - 20:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 239 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM 13.00
2 240 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM 11.00
327 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Poznámky:
Závod se konal 28.4.2024 v Novém Městě nad Metují
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 10000 m - Ženy

(so, 11.5.2024 - 19:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 148 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 13.00
2 140 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 11.00
3 146 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NM 10.00