Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody mladšího žactva

Praha - Juliska (6. 2. 2024)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.2.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.31
2 David BednaříkDavid Bednařík 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.37
3 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.84
4 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.90
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 6.2.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DominMatyáš Domin 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.90
2 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.01
3 Josef Patrick LooneyJosef Patrick Looney 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 09.29
4 Viktor MatysViktor Matys 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 10.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 6.2.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 08.84
2 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.07
3 Lukáš HrobskýLukáš Hrobský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.38
4 Max Peter BerryMax Peter Berry 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.07
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.2.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PelechŠtěpán Pelech 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.19
2 Václav ŠenfelderVáclav Šenfelder 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.43
3 Filip HrabinaFilip Hrabina 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.55
4 Martin JiříčekMartin Jiříček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.74
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 6.2.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ČermákVojtěch Čermák 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 09.25
2 Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 09.35
3 Ondřej RydlOndřej Rydl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 09.49
4 Marek LapišMarek Lapiš 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.61
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 6.2.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BeneckýMarek Benecký 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 08.93
2 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.42
3 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.92
4 Jakub ElčknerJakub Elčkner 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 11.03
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 6.2.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrempaskýJan Krempaský 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 09.33
2 Matouš BeránekMatouš Beránek 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.97
3 Lukas MerikLukas Merik 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.59
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (út, 6.2.2024 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.31
2 Jonáš PileckýJonáš Pilecký 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.48
3 Matyáš OtecMatyáš Otec 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 10.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 08.31
2 David BednaříkDavid Bednařík 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.37
3 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.84
3 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 08.84
5 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.90
5 Matyáš DominMatyáš Domin 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.90
7 Marek BeneckýMarek Benecký 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 08.93
8 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.01
9 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.07
10 Štěpán PelechŠtěpán Pelech 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.19
11 Vojtěch ČermákVojtěch Čermák 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 09.25
12 Josef Patrick LooneyJosef Patrick Looney 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 09.29
13 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.31
14 Jan KrempaskýJan Krempaský 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 09.33
15 Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 09.35
16 Lukáš HrobskýLukáš Hrobský 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.38
17 David KarpelesDavid Karpeles 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.42
18 Václav ŠenfelderVáclav Šenfelder 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.43
19 Jonáš PileckýJonáš Pilecký 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09.48
20 Ondřej RydlOndřej Rydl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 09.49
21 Filip HrabinaFilip Hrabina 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.55
22 Marek LapišMarek Lapiš 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.61
23 Martin JiříčekMartin Jiříček 12 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.74
24 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.92
25 Matouš BeránekMatouš Beránek 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.97
26 Max Peter BerryMax Peter Berry 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.07
27 Matyáš OtecMatyáš Otec 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 10.45
28 Viktor MatysViktor Matys 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 10.57
29 Lukas MerikLukas Merik 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.59
30 Jakub ElčknerJakub Elčkner 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 11.03

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.2.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.36
2 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.80
3 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.96
4 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.19
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 6.2.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.75
2 Sára Rodriguez CuestaSára Rodriguez Cuesta 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.30
3 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.43
4 Julie JirkováJulie Jirková 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 1 09.98
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 6.2.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anne-Marie ThomsenAnne-Marie Thomsen 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 PB 09.32
2 Kristýna RákosníkováKristýna Rákosníková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.56
3 Marie TrnečkováMarie Trnečková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.15
4 Tereza DobešováTereza Dobešová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 1 11.09
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 6.2.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.63
2 Adéla PlochováAdéla Plochová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.70
3 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 10.21
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 6.2.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hedvika PtáčkováHedvika Ptáčková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.68
2 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 12 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 10.09
3 Eliška ŠilhováEliška Šilhová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.34
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (út, 6.2.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.69
2 Bára SvobodníkováBára Svobodníková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.85
3 Beáta KrálováBeáta Králová 12 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 09.93
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 6.2.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DouchováAdéla Douchová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.78
2 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.88
3 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.10
4 Jasmína DrholcováJasmína Drholcová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.13
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (út, 6.2.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.07
2 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.11
3 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.28
4 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.39
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (út, 6.2.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.05
2 Eliška KotroušováEliška Kotroušová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.41
3 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 09.49
4 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.61
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (út, 6.2.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena GregorováMagdalena Gregorová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.40
2 Julia JanáčkováJulia Janáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.47
3 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 09.54
4 Kristina Sofie KilijánováKristina Sofie Kilijánová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 09.75
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (út, 6.2.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lilia GaaloulLilia Gaaloul 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.78
2 Laura KrkoškováLaura Krkošková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.84
3 Eliška MarkováEliška Marková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.96
4 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.57
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (út, 6.2.2024 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MachováJulie Machová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.12
2 Kristýna KopsováKristýna Kopsová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.28
3 Tereza HnízdilováTereza Hnízdilová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 10.54
4 Anna PuchalaAnna Puchala 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.58
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (út, 6.2.2024 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.64
2 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.75
3 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.76
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (út, 6.2.2024 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.70
2 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.97
3 Alice SosnováAlice Sosnová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.24
4 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.27
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (út, 6.2.2024 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.10
2 Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.26
3 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.34
4 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.52
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (út, 6.2.2024 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.25
2 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.30
3 Aneta PilátováAneta Pilátová 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.60
4 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.64
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (út, 6.2.2024 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.34
2 Luisa KurzováLuisa Kurzová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 09.86
3 Natálie RadováNatálie Radová 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.24
4 Barbora ŠprinclováBarbora Šprinclová 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.30
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (út, 6.2.2024 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura DudkováLaura Dudková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.52
2 Anna KubáskováAnna Kubásková 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.13
3 Ema PaterováEma Paterová 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.65
4 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.36
2 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.64
3 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.70
4 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.75
4 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 08.75
6 Nela KocourkováNela Kocourková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.76
7 Adéla DouchováAdéla Douchová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.78
8 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.80
9 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.88
10 Valérie VčelišováValérie Včelišová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.96
11 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.97
12 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 09.05
13 Sabrina SenyukSabrina Senyuk 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.07
14 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.10
14 Zoe LakatošováZoe Lakatošová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.10
16 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.11
17 Julie MachováJulie Machová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.12
18 Jasmína DrholcováJasmína Drholcová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.13
19 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 09.19
20 Alice SosnováAlice Sosnová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 09.24
21 Anna HlavičkováAnna Hlavičková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.25
22 Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.26
23 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.27
24 Stela MezerováStela Mezerová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.28
25 Sára Rodriguez CuestaSára Rodriguez Cuesta 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.30
25 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.30
27 Anne-Marie ThomsenAnne-Marie Thomsen 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 PB 09.32
28 Šárka MackováŠárka Macková 12 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 09.34
28 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.34
30 Barbora DědičováBarbora Dědičová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 09.39
31 Magdalena GregorováMagdalena Gregorová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.40
32 Eliška KotroušováEliška Kotroušová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.41
33 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.43
34 Julia JanáčkováJulia Janáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.47
35 Eliška StudničkováEliška Studničková 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 09.49
36 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.52
36 Laura DudkováLaura Dudková 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.52
38 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 09.54
39 Kristýna RákosníkováKristýna Rákosníková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.56
40 Aneta PilátováAneta Pilátová 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.60
41 Klára SabováKlára Sabová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 09.61
42 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 09.63
43 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.64
44 Hedvika PtáčkováHedvika Ptáčková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.68
45 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 09.69
46 Adéla PlochováAdéla Plochová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 09.70
47 Kristina Sofie KilijánováKristina Sofie Kilijánová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 PB 09.75
48 Lilia GaaloulLilia Gaaloul 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.78
49 Laura KrkoškováLaura Krkošková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 PB 09.84
50 Bára SvobodníkováBára Svobodníková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.85
51 Luisa KurzováLuisa Kurzová 12 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 09.86
52 Beáta KrálováBeáta Králová 12 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 09.93
53 Eliška MarkováEliška Marková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09.96
54 Julie JirkováJulie Jirková 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 1 09.98
55 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 12 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 10.09
56 Anna KubáskováAnna Kubásková 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.13
57 Marie TrnečkováMarie Trnečková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.15
58 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 4 10.21
59 Natálie RadováNatálie Radová 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.24
60 Kristýna KopsováKristýna Kopsová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.28
61 Barbora ŠprinclováBarbora Šprinclová 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.30
62 Eliška ŠilhováEliška Šilhová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.34
63 Tereza HnízdilováTereza Hnízdilová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 10.54
64 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 10.57
65 Anna PuchalaAnna Puchala 12 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 10.58
66 Ema PaterováEma Paterová 12 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 10.65
67 Tereza DobešováTereza Dobešová 12 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 1 11.09
68 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.44

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 6.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 11.43
2 Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 11.45
3 Max Peter BerryMax Peter Berry 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.15
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 6.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KolaříkTomáš Kolařík 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.10
2 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 13.73
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (út, 6.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 10.19
2 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 10.43
3 Viktor MatysViktor Matys 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 13.32
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 6.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 10.62
2 Filip HrabinaFilip Hrabina 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.54
3 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 16.72
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 6.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 11.87
2 Martin AlgeriMartin Algeri 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 12.32
3 Daniel GolDaniel Gol 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.35
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (út, 6.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Naveed Sakin SurrurNaveed Sakin Surrur 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 12.23
2 Tobiáš HruškaTobiáš Hruška 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.60
3 Lukas MerikLukas Merik 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 14.65
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 6.2.2024 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš PileckýJonáš Pilecký 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 12.49
2 Oliver HýbnerOliver Hýbner 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 13.69
3 Jáchym RabasJáchym Rabas 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 13.85
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BenešMarek Beneš 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 10.19
2 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 10.43
3 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 10.62
4 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 11.43
5 Filip Miroslav BenešFilip Miroslav Beneš 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 11.45
6 Filip HrabinaFilip Hrabina 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.54
7 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 11.87
8 Tomáš KolaříkTomáš Kolařík 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.10
9 Naveed Sakin SurrurNaveed Sakin Surrur 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 12.23
10 Martin AlgeriMartin Algeri 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 12.32
11 Jonáš PileckýJonáš Pilecký 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 12.49
12 Max Peter BerryMax Peter Berry 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.15
13 Viktor MatysViktor Matys 13 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 3 13.32
14 Daniel GolDaniel Gol 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.35
15 Tobiáš HruškaTobiáš Hruška 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.60
16 Oliver HýbnerOliver Hýbner 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 13.69
17 Vítek WimmerVítek Wimmer 12 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 13.73
18 Jáchym RabasJáchym Rabas 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 13.85
19 Lukas MerikLukas Merik 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 14.65
20 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 16.72

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 6.2.2024 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.73
2 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.73
3 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.97
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 6.2.2024 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 10.71
2 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 10.75
3 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 11.62
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 6.2.2024 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 11.68
2 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 13.23
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (út, 6.2.2024 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠprinclováBarbora Šprinclová 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.26
2 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 12.72
3 Eliška ŠilhováEliška Šilhová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 12.74
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 6.2.2024 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.70
Sofie LamerováSofie Lamerová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 DNF
Celkem 2 závodníků
Běh 06 (út, 6.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.20
2 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 12.06
3 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.08
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 6.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10.58
2 Stella VlčkováStella Vlčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 12.50
3 Adéla KrčmářováAdéla Krčmářová 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 12.56
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (út, 6.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MelicherčíkováTereza Melicherčíková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.67
2 Laura ČapkováLaura Čapková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 13.00
3 Lilia GaaloulLilia Gaaloul 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.29
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (út, 6.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 12.48
2 Julia JanáčkováJulia Janáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 13.38
3 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.37
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (út, 6.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KotroušováEliška Kotroušová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 13.54
2 Adéla KřížováAdéla Křížová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.69
Celkem 2 závodníků
Běh 11 (út, 6.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.07
2 Sára Rodriguez CuestaSára Rodriguez Cuesta 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.25
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 09.73
1 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.73
3 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.97
4 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10.58
5 Anna MaškováAnna Mašková 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 10.71
6 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 10.75
7 Nela BrabcováNela Brabcová 11 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.20
8 Karla VágnerováKarla Vágnerová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 PB 11.62
9 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 11.68
10 Valentýna NovákováValentýna Nováková 13 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.70
11 Andrea UngermanováAndrea Ungermanová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 12.06
12 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.07
13 Julie KlimešováJulie Klimešová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.08
14 Sára Rodriguez CuestaSára Rodriguez Cuesta 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.25
15 Barbora ŠprinclováBarbora Šprinclová 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.26
16 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 12.48
17 Stella VlčkováStella Vlčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 12.50
18 Adéla KrčmářováAdéla Krčmářová 11 SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s. 2 12.56
19 Tereza MelicherčíkováTereza Melicherčíková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.67
20 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 12.72
21 Eliška ŠilhováEliška Šilhová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 12.74
22 Laura ČapkováLaura Čapková 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 13.00
23 Ella DoleželElla Doležel 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 13.23
24 Julia JanáčkováJulia Janáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 13.38
25 Eliška KotroušováEliška Kotroušová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 13.54
26 Adéla KřížováAdéla Křížová 12 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.69
27 Lilia GaaloulLilia Gaaloul 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.29
28 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.37
Sofie LamerováSofie Lamerová 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 DNF

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (út, 6.2.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojta KazdaVojta Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 5 PB 4.48 4.32 4.45 x 4.45 x 4.48 4.46
2 Lukáš MihuleLukáš Mihule
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 8 4.39 x 4.31 4.39 4.39 4.32 x 4.18
3 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
13 7 SB 4.14 4.14 3.88 x 4.14 3.82 3.74 3.55
4 Ondřej RydlOndřej Rydl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 PB 3.97 3.97 3.62 3.01 3.97 3.76 3.63 -
5 Tomáš KolaříkTomáš Kolařík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 6 3.90 3.69 3.78 3.90 3.90 3.54 3.89 2.99
6 Josef Patrick LooneyJosef Patrick Looney
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
13 2 PB 3.81 3.17 3.52 3.70 3.70 3.81 3.79 3.68
7 Martin JiříčekMartin Jiříček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
12 3 3.70 3.43 3.28 3.23 3.43 3.70 3.43 3.69
8 Max Peter BerryMax Peter Berry
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 4 3.66 3.46 3.45 3.50 3.50 3.19 3.51 3.66
Celkem 8 závodníků
Skupina 02 (út, 6.2.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek BenešMarek Beneš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 8 4.43 4.09 4.36 4.24 4.36 3.64 4.43 4.20
2 Marek LapišMarek Lapiš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 6 PB 4.26 3.84 3.70 3.95 3.95 4.07 4.06 4.26
3 Štěpán PelechŠtěpán Pelech
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 3 PB 4.12 3.98 3.98 4.12 4.12 3.88 3.88 4.01
4 Vítek WimmerVítek Wimmer
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 1 PB 3.74 3.34 3.27 3.74 3.74 3.47 3.42 3.60
5 Viktor MatysViktor Matys
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
13 7 SB 3.52 3.35 3.52 3.30 3.52 2.88 3.26 3.18
6 Matouš BeránekMatouš Beránek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
11 2 PB 3.45 3.26 3.45 3.43 3.45 x x 3.32
7 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 9 PB 3.41 3.05 3.41 3.20 3.41 3.30 x 3.30
8 Jakub ElčknerJakub Elčkner
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 5 SB 3.14 3.06 3.06 3.12 3.12 3.05 3.08 3.14
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (út, 6.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stela MackováStela Macková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 4.59 x x 4.59 4.59 x x x
2 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 4.53 4.05 4.17 4.29 4.29 4.12 4.53 x
3 Nela MenclováNela Menclová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 5 PB 4.51 x 4.40 4.51 4.51 x 4.16 4.47
4 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 7 PB 4.44 4.44 4.37 4.12 4.44 x 4.19 4.13
5 Karolína KolpekováKarolína Kolpeková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 1 4.08 3.69 3.69 3.69 3.69 3.95 4.00 4.08
6 Sabrina SenyukSabrina Senyuk
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 3 4.01 x 4.01 3.81 4.01 3.76 3.42 3.85
7 Klára SabováKlára Sabová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 2 PB 3.73 3.73 3.73 3.68 3.73 3.29 x 3.45
8 Beáta VinklerováBeáta Vinklerová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 4 3.62 3.62 3.15 3.27 3.62 3.31 3.50 3.23
Celkem 8 závodníků
Skupina 02 (út, 6.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StudničkováEliška Studničková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 7 PB 3.84 3.46 3.83 3.49 3.83 3.00 3.54 3.84
2 Kristýna KopsováKristýna Kopsová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 5 PB 3.68 3.23 3.35 3.68 3.68 3.48 x 3.43
3 Aneta PilátováAneta Pilátová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 6 PB 3.65 3.20 3.07 2.87 3.20 3.03 3.51 3.65
4 Anna PuchalaAnna Puchala
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
12 9 PB 3.59 3.59 3.08 3.51 3.59 3.42 3.44 3.51
5 Kristina Sofie KilijánováKristina Sofie Kilijánová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 1 PB 3.54 3.54 3.22 2.75 3.54 3.13 3.08 3.21
6 Alice SosnováAlice Sosnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 8 PB 3.52 1.97 3.20 3.36 3.36 3.12 3.26 3.52
7 Jana ŠubrtováJana Šubrtová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 3 PB 3.40 3.40 3.08 2.97 3.40 3.16 2.98 3.25
8 Natálie RadováNatálie Radová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 2 PB 3.36 3.36 2.94 3.18 3.36 3.13 3.30 2.70
9 Sophie ConnellSophie Connell
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 4 PB 3.13 x 3.13 3.04 3.13
Celkem 9 závodníků
Skupina 03 (út, 6.2.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela KocourkováNela Kocourková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 8 4.75 4.64 4.75 4.39 4.75 4.62 4.72 4.49
2 Kristýna HuclováKristýna Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2 PB 4.37 4.29 4.37 4.32 4.37 4.14 4.25 4.19
3 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 7 4.28 4.05 4.28 4.10 4.28 4.01 4.21 3.78
4 Anna HlavičkováAnna Hlavičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 4 PB 4.25 3.81 4.04 4.25 4.25 3.96 3.69 3.62
5 Zoe LakatošováZoe Lakatošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 5 PB 4.20 4.04 3.71 x 4.04 3.75 4.20 3.71
6 Anna MaškováAnna Mašková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
11 6 4.05 3.89 x x 3.89 3.98 3.89 4.05
7 Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
13 3 3.83 x x 3.64 3.64 3.83 3.75 3.52
8 Karolina HerbstKarolina Herbst
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
11 1 PB 3.82 x 3.82 3.24 3.82 3.35 3.47 3.66
Celkem 8 závodníků
Skupina 04 (út, 6.2.2024 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie KlimešováJulie Klimešová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
11 8 PB 4.24 3.62 3.91 x 3.91 4.07 3.83 4.24
2 Adéla KřížováAdéla Křížová
SK JeseniovaSK Jeseniova
12 7 3.72 3.57 3.67 3.57 3.67 3.72 3.45 3.43
3 Tereza HavlíkováTereza Havlíková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
11 6 SB 3.63 2.38 2.08 3.63 3.63 3.06 2.74 2.72
4 Viktorie ŠtulcováViktorie Štulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
12 5 PB 3.52 3.48 x 2.96 3.48 3.05 2.69 3.52
5 Anna KubáskováAnna Kubásková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
12 1 PB 3.43 3.43 3.11 x 3.43 2.72 3.21 2.71
6 Ema PaterováEma Paterová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
12 3 PB 3.26 2.87 3.06 3.22 3.22 3.24 3.02 3.26
7 Barbora ŠprinclováBarbora Šprinclová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
11 4 PB 3.24 3.18 3.13 2.78 3.18 3.04 3.24 3.23
8 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2 SB 2.56 x 2.40 2.56 2.56 2.46 2.37 x
Celkem 8 závodníků
Skupina 05 (út, 6.2.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 8 SB 4.98 4.35 4.62 4.96 4.96 x x 4.98
2 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 6 PB 4.65 4.19 4.45 4.53 4.53 4.52 4.65 4.45
3 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
11 5 4.27 3.87 x 4.13 4.13 4.05 4.27 x
4 Klára OndřejkováKlára Ondřejková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
11 2 4.03 3.88 4.02 3.86 4.02 3.76 3.96 4.03
5 Karla VágnerováKarla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 4 PB 3.67 3.41 3.42 3.64 3.64 3.57 3.55 3.67
6 Eliška BroscheEliška Brosche
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 1 SB 3.57 3.43 3.33 3.57 3.57 3.43 x 3.41
7 Anne-Marie ThomsenAnne-Marie Thomsen
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 3 SB 3.42 3.17 3.16 3.19 3.19 3.13 3.42 3.29
8 Julie JirkováJulie Jirková
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 7 SB 3.13 x 3.13 3.09 3.13 2.82 2.90 x
Celkem 8 závodníků
Skupina 06 (út, 6.2.2024 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
11 6 PB 4.63 4.05 4.38 4.40 4.40 4.47 4.63 4.62
2 Tereza MelicherčíkováTereza Melicherčíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3 PB 4.18 3.87 3.97 4.18 4.18 2.60 x x
3 Ella DoleželElla Doležel
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 2 PB 3.93 3.63 3.47 3.49 3.63 x 3.66 3.93
4 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 8 3.76 3.76 3.72 3.61 3.76 2.83 x 3.51
5 Eliška ŠilhováEliška Šilhová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 7 PB 3.52 3.52 3.50 3.52 3.52 3.45 x x
6 Adéla PlochováAdéla Plochová
SK JeseniovaSK Jeseniova
12 5 PB 3.37 3.29 3.37 3.10 3.37 2.92 3.14 3.26
7 Tereza DobešováTereza Dobešová
SK Mníšecko z. s.SK Mníšecko z. s.
12 4 SB 3.02 2.91 2.73 3.02 3.02 2.96 x 2.79
8 Eliška PilátováEliška Pilátová
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 1 PB 2.53 2.47 2.53 2.20 2.53 2.20 2.37 2.34
Celkem 8 závodníků