Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vinohradské koulování + vložený závod ve skoku vysokém žactva

Praha - Vinohrady (24. 1. 2024)

skok vysoký - Žáci

(st, 24.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,12 1,19 1,26 1,33 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63
1 Štěpán ŠachlŠtěpán Šachl
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 7 1.60 - - - o o o o o xxo xo xxx
2 David VyhlídalDavid Vyhlídal
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 5 1.40 - - - - xo xo xxx
3= Adam VojcoAdam Vojco
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 4 1.33 - o o o o xxx
3= Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 6 1.33 - - o o o xxx
5 Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský
SK JeseniovaSK Jeseniova
09 3 1.26 - o o xxo xxx
6 Robin KadlecRobin Kadlec
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 1 1.19 o o xo x
7 Martin VondráčekMartin Vondráček
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 2 1.12 o xo xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 24.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,12 1,19 1,26 1,33 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60
1 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 19 1.40 - - o xo xo o xx
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 12 1.33 - o o o o xxx
3 Václav SadílekVáclav Sadílek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 10 1.33 o o o o xxo xxx
4 Adam ProvodAdam Provod
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 11 1.26 o o o o xxx
5 Jakub PřádaJakub Přáda
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 18 1.19 o o o xxx
6 David Houdek MagalhaesDavid Houdek Magalhaes
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
11 16 1.19 xo xo o xxx
7= Robin BalcárekRobin Balcárek
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 14 1.19 - o xo xxx
7= Metoděj NovákMetoděj Novák
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 17 1.19 o o xo xxx
9 Patrik ParashinetsPatrik Parashinets
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 9 1.12 o xo xxx
10 Eliáš VyhlídalEliáš Vyhlídal
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
12 13 1.05 xxo xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 24.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,12 1,19 1,26 1,33 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60
1 Ester BöhmováEster Böhmová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 22 1.26 o o o xo xxx
2 Marie MajerováMarie Majerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 21 1.19 o o o xxx
3 Eva MacáškováEva Macášková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 20 1.05 xo xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 24.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,12 1,19 1,26 1,33 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60
1 Emily GajdošováEmily Gajdošová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 39 1.26 o xo o o xx
2 Tereza VackováTereza Vacková
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 27 1.26 o o o xo xx
3 Adéla KřížováAdéla Křížová
SK JeseniovaSK Jeseniova
12 33 1.26 o o xxo xo xxx
4 Karolína ČejkováKarolína Čejková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 38 1.26 o o xo xxo xxx
5= Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 37 1.19 o o o xxx
5= Adéla ŠikováAdéla Šiková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
11 36 1.19 o o o xxx
5= Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 26 1.19 o o o xxx
8= Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 25 1.19 o o xo xxx
8= Petra MaláPetra Malá
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
11 31 1.19 o o xo xxx
10 Adéla BernáškováAdéla Bernášková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 32 1.12 o o xxx
11 Jana PivoňkováJana Pivoňková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 24 1.12 o xo xx
12 Anna NajmanováAnna Najmanová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
11 30 1.12 o xxo xxx
13 Aneta DoležalováAneta Doležalová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 35 1.05 o xxx
14 Laura VirgultiLaura Virgulti
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
12 28 1.05 xo xxx
15= Anna HálkovováAnna Hálkovová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
13 23 1.05 xxo xxx
15= Viktorie VečeřováViktorie Večeřová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 34 1.05 xxo xxx
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 24.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie VlachynskáSofie Vlachynská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
11 2 10.93
2 Laura NovákováLaura Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
11 17 09.52
3 Adéla PlochováAdéla Plochová
SK JeseniovaSK Jeseniova
12 9 09.15
4 Adéla ŠikováAdéla Šiková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
11 16 09.09
5 Gladys AllisonGladys Allison
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 18 08.75
6 Agáta ŠvehlíkováAgáta Švehlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 8 08.69
7 Emma PařezováEmma Pařezová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 15 08.32
8 Bára LipavskáBára Lipavská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 5 07.99
9 Sofie KrálíkováSofie Králíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 4 06.52
10 Magdaléna KadlecováMagdaléna Kadlecová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
11 13 06.21
11 Zdenka NovotnáZdenka Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 6 05.89
12 Emilie TrávníkováEmilie Trávníková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 3 05.50
13 Eliška CharvátováEliška Charvátová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 11 05.50
14 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 1 05.36
15 Natálie KučerováNatálie Kučerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 10 05.25
16 Eliška PilátováEliška Pilátová
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 7 04.80
17 Berenika KajzrováBerenika Kajzrová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 12 04.80
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 24.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 31 08.15
2 Šimon FridrichŠimon Fridrich
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
11 32 07.52
3 Martin Jakub RychnaMartin Jakub Rychna
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 19 07.50
4 Kamil BoschatKamil Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
12 28 06.68
5 Adam ProvodAdam Provod
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 21 06.62
6 Jakub ZagoraJakub Zagora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
11 27 06.37
7 Erik WarausErik Waraus
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
11 24 06.34
8 Metoděj NovákMetoděj Novák
SK JeseniovaSK Jeseniova
11 22 05.93
9 Eliáš VyhlídalEliáš Vyhlídal
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
12 26 05.42
10 Vít HerštíkVít Herštík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 29 04.80
11 Frederick MageeFrederick Magee
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
12 25 03.95
12 Alexander KubotaAlexander Kubota
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
12 23 03.91
13 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
12 33 03.70
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 24.1.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 14 11.51
2 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 12 11.43
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 9 10.85
4 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 7 10.78
5 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 11 10.28
6 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 10 09.98
7 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 5 09.38
8 Anita EichlerováAnita Eichlerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 6 09.31
9 Viola ZávodováViola Závodová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 4 09.07
10 Karolína HeroldováKarolína Heroldová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 3 08.72
11 Nela DostálováNela Dostálová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 06.86
Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 8 NM
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 24.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 43 11.73
2 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 42 11.35
3 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 35 09.29
4 Tereza LíbalováTereza Líbalová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 39 07.00
5 Beáta VaňkováBeáta Vaňková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 41 06.80
6 Stella JedličkováStella Jedličková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 37 05.95
7 Eva MacáškováEva Macášková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 40 05.52
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 24.1.2024 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ŠachlŠtěpán Šachl
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 54 12.54
2 Antonín BrzekAntonín Brzek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 53 10.27
3 David VyhlídalDavid Vyhlídal
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
09 46 09.10
4 Mark LiakhMark Liakh
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 52 08.98
5 Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 51 08.35
6 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 49 07.61
7 Jakub KronusJakub Kronus
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 48 07.22
8 Adam VojcoAdam Vojco
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 50 06.05
9 Martin VondráčekMartin Vondráček
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
10 47 06.03
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(st, 24.1.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 10.07
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 24.1.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš HavliceEliáš Havlice
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 21 13.27
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 18 12.37
3 Petr VáverkaPetr Váverka
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 20 10.73
4 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 17 09.74
5 Lukáš MalátLukáš Malát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 19 09.45
6 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 16 09.24
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 24.1.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 23 15.77
2 Matouš FaktorMatouš Faktor
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 22 07.06
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 24.1.2024 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 27 11.97
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 28 11.48
3 Oldřich ŠmejckýOldřich Šmejcký
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
84 26 10.90
4 Ladislav BurianLadislav Burian
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
88 24 10.79
5 Michal VimmerMichal Vimmer
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 25 09.50
6 Andriy DidykAndriy Didyk
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
00 29 09.45
Poznámky / pokusy:
" Vimmer Michal - váha náčiní pro para sportovce 5 kg
Celkem 6 závodníků