Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Veřejné závody dorostu a juniorů

Praha - Strahov (18. 2. 2024)

60 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.00
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.17
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 07.24
4 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.28
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 07.38
1= Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.38
3 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.42
4 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 07.43
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 07.46
2 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.51
3= Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 07.63
3= Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.63
5 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.66
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 2 07.54
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.55
3 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.56
4 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.59
5 Nhat Khac TrinhNhat Khac Trinh 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 07.65
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.55
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.78
3 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.91
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 07.66
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 07.68
3 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.81
4 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.82
5 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 07.83
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.43
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 07.78
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.79
4 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 PB 07.83
5 Otto KlempererOtto Klemperer 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.15
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 18.2.2024 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.20
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 07.60
3 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 07.77
4 Kryštof VebrKryštof Vebr 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 07.89
5 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 08.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 07.00
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.17
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.20
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 07.24
5 Jakub ČadekJakub Čadek 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.28
6 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 4 07.38
6 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.38
8 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 07.42
9 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 2 07.43
9 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.43
11 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 07.44
12 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 07.46
13 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.51
14 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 2 07.54
15 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.55
15 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.55
17 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 07.56
18 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.59
19 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 07.60
20 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 07.63
20 Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.63
22 Nhat Khac TrinhNhat Khac Trinh 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 07.65
23 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.66
23 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 SB 07.66
25 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 07.68
26 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 07.77
27 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 07.78
27 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 07.78
29 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.79
30 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.81
31 Jan DonnerJan Donner 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 07.82
32 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 07.83
32 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 6 PB 07.83
34 Kryštof VebrKryštof Vebr 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 07.89
35 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.91
36 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 08.12
37 Otto KlempererOtto Klemperer 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.15

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.97
2 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.99
3 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.03
4 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.04
5 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 07.91
2= Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.00
2= Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.00
4 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.05
5 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.06
6 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.05
1= Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.05
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 08.09
4 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 08.10
5 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.21
6 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.06
1= Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.06
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 PB 08.08
4 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 08.13
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.18
6 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.23
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.23
2 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.30
3 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.52
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 6 08.71
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 08.18
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.25
3 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 08.48
4 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 08.55
5 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.57
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samara Maria Lopes SilvaSamara Maria Lopes Silva 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.77
2 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.85
3 Anna MandelíčkováAnna Mandelíčková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.97
4 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.07
5 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.23
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.25
2 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 08.72
3 Tereza HučkováTereza Hučková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.06
4 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.58
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 18.2.2024 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.87
2 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 08.93
3 Emma ČermákováEmma Čermáková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.02
4 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.06
5 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 07.91
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.97
3 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.99
4 Kristýna RoedlováKristýna Roedlová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.00
4 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.00
6 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.03
7 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.04
8 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.05
8 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.05
8 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.05
11 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.06
11 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 08.06
11 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.06
14 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 PB 08.08
15 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 08.09
16 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 08.10
17 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 08.13
18 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 08.17
19 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.18
19 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 08.18
21 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.21
22 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.23
22 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.23
22 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 08.23
25 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.25
25 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.25
27 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 08.30
28 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.36
29 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 08.48
30 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.52
31 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 08.55
32 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.57
33 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 6 08.71
34 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 PB 08.72
35 Samara Maria Lopes SilvaSamara Maria Lopes Silva 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 08.77
36 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.85
37 Eliza OvsienkoEliza Ovsienko 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 08.87
38 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 08.93
39 Anna MandelíčkováAnna Mandelíčková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 08.97
40 Emma ČermákováEmma Čermáková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.02
41 Tereza HučkováTereza Hučková 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.06
41 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.06
43 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.07
44 Petra HořanováPetra Hořanová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.23
45 Karolína ŘehořováKarolína Řehořová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.43
46 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 09.58

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.95
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 3 23.07
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.12
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 22.99
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 23.34
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.40
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 23.20
2 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.68
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.83
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 23.60
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 23.72
3 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.80
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.15
2 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 24.16
3 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.11
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.26
2 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.52
3 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 24.63
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.74
2 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.80
3 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.63
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 24.54
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 24.58
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 24.76
4 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 24.89
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VebrKryštof Vebr 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 25.30
2 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 25.37
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nhat Khac TrinhNhat Khac Trinh 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 25.27
2 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 1 26.87
Celkem 2 závodníků
Běh 11 (ne, 18.2.2024 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 SB 25.41
2 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 25.66
3 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.33
4 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 SB 27.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.95
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 22.99
3 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 3 23.07
4 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 23.12
5 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 PB 23.20
6 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 3 23.34
7 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.40
8 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 23.60
9 Martin KučeraMartin Kučera 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.68
10 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 23.72
11 David KmentDavid Kment 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.80
12 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.83
13 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.15
14 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s. 1 24.16
15 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.26
16 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.52
17 Štěpán ChválŠtěpán Chvál 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 24.54
18 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 PB 24.58
19 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 24.63
20 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.74
21 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 24.76
22 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 24.80
23 Viktor BöhmViktor Böhm 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 1 24.89
24 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.11
25 Nhat Khac TrinhNhat Khac Trinh 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 25.27
26 Kryštof VebrKryštof Vebr 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 25.30
27 Jiří KotekJiří Kotek 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 25.37
28 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 SB 25.41
29 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.63
30 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 25.66
31 Anh Le QuocAnh Le Quoc 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.33
32 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 1 26.87
33 Jan ParobekJan Parobek 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 SB 27.98

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 26.41
2 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 26.49
3 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 26.72
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.91
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 26.42
3 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.09
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 26.51
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 27.30
3 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.44
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 4 SB 26.53
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 26.85
3 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.27
4 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 1 27.61
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 26.60
2 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 26.97
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 SB 27.62
4 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 27.63
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 27.51
2 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.82
3 Nikol NevolováNikol Nevolová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 29.59
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 27.08
2 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 27.41
3 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 27.42
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 29.61
2 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 30.17
3 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 30.61
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 18.2.2024 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 28.47
2 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 29.56
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.91
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 26.41
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 26.42
4 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 26.49
5 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 26.51
6 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 4 SB 26.53
7 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 26.60
8 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 26.72
9 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 26.85
10 Kristina StránskáKristina Stránská 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 26.97
11 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 27.08
12 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 27.09
13 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.27
14 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 27.30
15 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 27.41
16 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 27.42
17 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 27.44
18 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 27.51
19 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 1 27.61
20 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 SB 27.62
21 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 27.63
22 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 28.47
23 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.82
24 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 29.56
25 Nikol NevolováNikol Nevolová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 29.59
26 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 29.61
27 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 30.17
28 Jessica DaleckáJessica Dalecká 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 30.61

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 51.81
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.95
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 51.86
2 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.94
3 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 54.78
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 52.04
2 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.08
3 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 54.95
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 53.31
2 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 53.52
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 54.45
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 53.62
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 54.42
3 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 55.22
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 53.96
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 54.02
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 54.53
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 18.2.2024 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 53.54
2 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 60.33
3 Jan IblJan Ibl 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 61.11
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 51.81
2 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 51.86
3 Adam ŠtýbrAdam Štýbr 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.94
4 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.95
5 Matyáš HercíkMatyáš Hercík 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 52.04
6 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 53.08
7 Roman KočišRoman Kočiš 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 53.31
8 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 53.52
9 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 53.54
10 Gavyn KratochvilGavyn Kratochvil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 53.62
11 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 53.96
12 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 54.02
13 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 54.42
14 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 54.45
15 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 54.53
16 Štěpán MacekŠtěpán Macek 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 54.78
17 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 54.95
18 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 55.22
19 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 60.33
20 Jan IblJan Ibl 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 61.11

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 57.87
2 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 59.46
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 59.87
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 SB 59.66
2 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 59.87
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 PB 60.29
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 61.31
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 60.52
2 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 62.07
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 62.54
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 61.97
2 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 62.12
3 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 62.21
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 62.66
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 18.2.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 60.19
2 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 63.64
3 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 63.72
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 18.2.2024 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 64.90
2 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 66.98
3 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 67.23
4 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 68.92
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 57.87
2 Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 59.46
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 SB 59.66
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 59.87
4 Simona KulenováSimona Kulenová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 PB 59.87
6 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 60.19
7 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 PB 60.29
8 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 60.52
9 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 61.31
10 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 61.97
11 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 62.07
12 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 62.12
13 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 62.21
14 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 62.54
15 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 62.66
16 Laura NovákováLaura Nováková 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 63.64
17 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 63.72
18 Lucie VinšováLucie Vinšová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 64.90
19 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 66.98
20 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 67.23
21 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 68.92

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 2:01.85
2 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:02.14
3 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 2:02.44
4 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:02.55
5 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 2:02.89
6 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:03.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:00.03
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 PB 2:02.90
3 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 2:04.23
4 Vít ŠtemberaVít Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:07.58
5 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:13.08
6 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 2:23.14
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 2:15.32
2 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 2:17.07
3 Václav ZoubekVáclav Zoubek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 2:20.92
4 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 6 2:22.66
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:00.03
2 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 2:01.85
3 Tichon ČerevkoTichon Čerevko 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:02.14
4 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 2:02.44
5 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 2:02.55
6 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 2:02.89
7 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 PB 2:02.90
8 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:03.57
9 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 2:04.23
10 Vít ŠtemberaVít Štembera 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:07.58
11 Tomáš PáleníkTomáš Páleník 08 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:13.08
12 Marek Daniel HerzogMarek Daniel Herzog 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 2:15.32
13 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 2:17.07
14 Václav ZoubekVáclav Zoubek 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 2:20.92
15 Adam BudošAdam Budoš 08 SK Sporting Příbram, z.s.SK Sporting Příbram, z.s. 6 2:22.66
16 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 2:23.14

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:17.50
2 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 2:17.51
3 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:20.02
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 5 2:23.88
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNF
Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Emma AdámkováEmma Adámková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:28.63
2 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 2:32.57
3 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 2:32.87
4 Eva DobášováEva Dobášová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 PB 2:35.09
5 Nicol BasileNicol Basile 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 2:44.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:17.50
2 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 2:17.51
3 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:20.02
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 5 2:23.88
5 Emma AdámkováEmma Adámková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:28.63
6 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 2:32.57
7 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 2:32.87
8 Eva DobášováEva Dobášová 08 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 PB 2:35.09
9 Nicol BasileNicol Basile 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 2:44.85
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNF
Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNF

1500 m - Junioři

(ne, 18.2.2024 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 4:15.71
2 Tobiáš SokolTobiáš Sokol 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 4:25.78
3 Matouš SkripnikMatouš Skripnik 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 PB 4:30.91
4 Eliáš KosákEliáš Kosák 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 4:36.29
5 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 4:38.31
6 Ladislav Matyáš KlímaLadislav Matyáš Klíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:41.12
7 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 4:46.71
8 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 7 PB 4:47.83
9 Hugo WeissHugo Weiss 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 11 4:58.46
Celkem 9 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 18.2.2024 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Alexandra FernandesAlexandra Fernandes 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 5:02.47
2 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 5:09.65
3 Linda RakoncajováLinda Rakoncajová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:10.03
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika Benešov z.s.Atletika Benešov z.s. 2 5:18.74
5 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 5:26.63
6 Lucie Viktorie ŠponiarováLucie Viktorie Šponiarová 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 PB 5:27.07
Celkem 6 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 18.2.2024 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Marína Anna PavlátováMarína Anna Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 12:26.82
2 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12:42.28
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.46
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.55
3= Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.57
3= Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 08.57
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.65
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.73
3 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.74
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.46
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.55
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 08.57
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 08.57
5 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.65
6 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.73
7 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.74

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.57
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.71
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.80
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.00
2 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.37
3 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.47
Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 08.57
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 08.71
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.80
4 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.00
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.37
6 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.47
Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNF

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08.84
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.95
3 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.21
4 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.29
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.14
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.48
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.65
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 08.84
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.95
3 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.14
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 09.21
5 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 09.29
6 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.36
7 Karolína LackováKarolína Lacková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.48
8 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.65

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.95
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.03
3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 09.25
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.33
5 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.34
2 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37
3 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.42
4 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.49
5 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.99
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.36
2 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.39
3 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.93
4 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.95
5 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 10.15
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 10.01
2 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 10.52
3 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.66
4 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.95
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.03
3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 09.25
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.33
5 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.34
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.36
7 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.37
8 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 09.39
9 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.42
10 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.49
11 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 09.93
12 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.95
13 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.99
14 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 PB 10.01
15 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.15
15 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 5 10.15
17 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 10.52
18 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.66
19 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.72

4 x 200 m - Žákyně

(ne, 18.2.2024 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blažková, Kedroňová, Dusová, Hývnarová Blažková, Kedroňová, Dusová, Hývnarová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:53.32
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 18.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,49 1,54 1,59 1,64 1,69 1,73 1,77 1,80 1,83 1,85 1,87 1,90
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 12 PB 1.87 - - - - - o o o o xo - o xxx
2 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 11 PB 1.83 - - - - - o o o o o - xxx
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 10 1.77 - - - - o o o xo xxx
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 8 PB 1.77 - - - o o o xo xo xxx
5 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 7 PB 1.73 - - xxo o o o xo x
6 Matěj RosenreiterMatěj Rosenreiter
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 9 1.69 - - - - xo o xxx
7 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 6 1.69 - - - o o xo xxx
8 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 5 1.64 - - - o o xxx
9 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 PB 1.64 - o o xo o xxx
10 Jan BrychJan Brych
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1 PB 1.54 - o o xxx
11 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3 1.49 o o xxx
12 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2 1.41 o x
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,45 1,49 1,53 1,56 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67
1 Lída KomornáLída Komorná
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 12 1.63 - - - o o o xo o xxx
2 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 11 PB 1.63 - - o o o o o xxo xxx
3 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 10 1.59 - o o o xo o xxx
4 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 9 1.56 o o o o o xxx
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 SB 1.56 - - o xxo o xxx
6 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 7 1.56 o o o o xo xxx
7 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 4 SB 1.56 - o o o xxo xxx
8 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 1.53 o o xo o xxx
9 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 1.45 o o xxx
10 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1 1.45 o xxo xxx
11 Bára JaňourováBára Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 3 1.41 o xxx
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,77 2,97 3,17 3,37 3,57 3,67 3,77 3,87 3,97 4,07 4,17 4,27 4,37 4,47 4,57
1 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 10 PB 4.47 - - - - - - - - o - xxo o xxo xxo xxx
2 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 PB 4.37 - - - - - - - - o - o xxo o xxx
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 4.37 - - - - - - - - - - - - xo - xxx
4 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 4.27 - - - - - - - - xo o xo o xxx
5 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 9 PB 4.27 - - - - - - xo - xo - - xxo xxx
6 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 PB 3.77 - - o o o o o xx
7 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 7 PB 3.77 - - - o o - xo xxx
8 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2 PB 3.37 - o xo o xxx
9 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 4 3.17 - xo o xxx
10 Antonín KučeraAntonín Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 3.17 - - xo xxx
11 Patrik BeranPatrik Beran
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 1 PB 2.97 o xxo xxx
12 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 3 SB 2.77 o xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(ne, 18.2.2024 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,18 2,38 2,58 2,78 2,98 3,02 3,18 3,28 3,38 3,43 3,48 3,53 3,60
1 Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 PB 3.53 - - - - - o o o o o - o xxx
2 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 15 PB 3.43 - - - xo o o xo o xo xxo - xxx
3 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 13 PB 3.38 - - - o o o xxo o xo x
4 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 14 3.18 - - - o o xo o xx
5 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 10 3.02 - - - - o o x
6 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 6 PB 3.02 - - o o xxo xxo xxx
7= Eliška FuksováEliška Fuksová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 8 2.98 - - - o o
7= Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 12 2.98 - - - o o xx
9 Lucie OpatováLucie Opatová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 9 2.98 - - o xo o xx
10 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 5 PB 2.98 - - o o xo xx
11 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 11 2.98 - - - xxo xxo xxx
12 Anna RýdlováAnna Rýdlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 SB 2.58 xo o xo xxx
13 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 2.58 o o xxo xxx
14 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 3 2.18 xo xx
Uma VarnaUma Varna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 NM - - xr
Poznámky / pokusy:
" Na původní výšce 308 cm bylo zjištěno špatné nastavení měřidla, kdy reálná výška byla 302 cm - upraveno ve výsledcích
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 10 PB 6.82 6.07 x 6.25 6.25 6.41 6.53 6.82
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 12 PB 6.64 5.90 6.40 6.42 6.42 6.57 6.38 6.64
3 Adam AlföldiAdam Alföldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 PB 6.46 6.13 6.41 6.36 6.41 x 6.29 6.46
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 9 6.18 5.69 6.13 x 6.13 5.97 x 6.18
5 Ondřej FormanOndřej Forman
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
07 1 SB 6.14 5.88 6.06 5.32 6.06 6.07 6.14 6.02
6 Jan KlesňákJan Klesňák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 6.05 5.36 6.04 6.00 6.04 6.05 5.94 x
7 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 6 5.89 x 5.89 5.30 5.89 x - -
8 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4 PB 5.82 5.35 5.30 5.82 5.82 5.52 5.36 5.70
9 Petr TatíčekPetr Tatíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3 PB 5.80 5.36 5.80 4.77 5.80
10 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 5 5.72 5.68 5.72 5.66 5.72
11 Otto KlempererOtto Klemperer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 2 PB 5.36 5.36 5.15 4.57 5.36
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 18.2.2024 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
07 16 PB 5.52 5.17 5.52 - 5.52 5.17 r
3 Eliška JaníkováEliška Janíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 17 SB 5.45 5.34 5.43 5.33 5.43 5.45 x x
4 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 18 PB 5.45 5.29 5.45 5.25 5.45 5.29 5.40 x
5 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 8 PB 5.37 x 5.02 5.17 5.17 x 5.02 5.37
6 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 12 SB 5.33 5.25 4.88 5.29 5.29 5.16 5.33 x
7 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 5 PB 5.33 4.87 5.13 5.16 5.16 5.33 5.23 x
8 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 15 5.29 4.88 5.27 5.29 5.29 4.86 x 5.12
9 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 9 5.14 x 5.14 x 5.14
10 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 6 PB 5.12 5.04 x 5.12 5.12
11 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 14 5.08 4.44 5.08 4.96 5.08
12 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 11 4.93 4.76 4.91 4.93 4.93
13 Lucie ManychováLucie Manychová
AC PardubiceAC Pardubice
07 1 PB 4.84 x x 4.84 4.84
14 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 7 4.72 x x 4.72 4.72
15 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 4 4.69 4.40 4.61 4.69 4.69
16 Tereza ŠimákováTereza Šimáková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 2 SB 4.16 4.16 x 3.87 4.16
Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 13 NM x x x -
Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 10 NM x x x -
Celkem 17 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 18.2.2024 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KovářMatěj Kovář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 PB 13.26 13.26 13.11 - 13.26 12.58 12.41 12.74
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 5 PB 13.09 12.14 12.55 12.46 12.55 12.37 12.52 13.09
3 Jan KlesňákJan Klesňák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 SB 12.76 12.76 12.71 - 12.76 12.49 12.75 12.75
4 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 PB 12.66 11.54 11.80 11.44 11.80 - 12.12 12.66
5 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 2 PB 12.50 x x 12.50 12.50 12.16 - -
6 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 3 PB 12.14 11.99 12.14 11.35 12.14 11.83 11.96 12.04
7 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4 PB 12.13 11.55 12.02 11.65 12.02 11.77 - 12.13
Celkem 7 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 18.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 9 11.49 x 11.49 x 11.49 10.81 11.17 11.29
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 7 PB 11.44 x 11.44 11.33 11.44 r
3 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 PB 11.19 11.19 11.12 x 11.19 11.12 x x
4 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 11.11 10.91 11.11 10.74 11.11 10.97 x 10.93
5 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 6 PB 11.03 10.84 10.75 10.49 10.84 10.62 10.49 11.03
6 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 PB 10.89 10.45 10.27 10.43 10.45 10.32 10.89 10.70
7 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 PB 10.83 10.59 10.59 x 10.59 10.61 x 10.83
8 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 8 10.68 x 10.28 09.44 10.28 10.42 x 10.68
Celkem 8 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 18.2.2024 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie SalabováMarie Salabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 5 PB 10.91 10.86 10.80 10.77 10.86 10.76 10.91 10.62
2 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 10.75 10.75 x x 10.75 10.67 10.18 10.51
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 7 10.67 10.67 10.60 10.51 10.67 10.31 x 10.42
4 Stela PopelíkováStela Popelíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
08 4 PB 10.61 10.39 10.61 10.17 10.61 10.32 x 10.18
5 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
08 2 PB 10.61 x 10.33 10.22 10.33 x x 10.61
6 Martina JežkováMartina Ježková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 6 10.53 10.05 - 10.00 10.05 10.53 10.45 10.47
7 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1 PB 10.37 10.13 10.24 10.34 10.34 10.22 10.04 10.37
8 Sára LandováSára Landová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 3 PB 10.27 x 10.04 10.06 10.06 x 10.19 10.27
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 18.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 PB 12.25 12.25 11.78 11.06 12.25 10.96 x x
2 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 11 PB 12.19 10.77 11.01 11.93 11.93 11.55 12.19 11.65
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 12 11.78 11.23 11.78 x 11.78 11.31 x 11.44
4 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 11.74 11.74 10.45 11.10 11.74 10.66 10.11 10.59
5 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 5 11.50 11.17 x x 11.17 x x 11.50
6 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 6 11.15 x x 11.15 11.15 x x x
7 Ema ŠárováEma Šárová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4 11.04 10.80 11.04 11.03 11.04 10.49 10.41 09.80
8 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 10.90 x 10.55 10.90 10.90 10.46 10.20 10.18
9 Lucie RokosováLucie Rokosová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3 10.46 x 10.46 x 10.46 10.42 09.57 08.79
10 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 10 10.39 10.22 10.05 09.11 10.22 10.39 10.17 09.93
11 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 2 09.45 x 09.45 x 9.45
12 Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1 08.35 08.19 08.35 07.42 8.35
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 18.2.2024 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika Klatovy z.s.Atletika Klatovy z.s.
06 6 12.00 x x x - 12.00 11.93 x
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5 11.10 10.79 x 10.95 10.95 x 10.75 11.10
3 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 4 10.80 10.80 x 10.36 10.80 x x x
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 2 10.60 10.60 x x 10.60 10.35 09.97 10.22
5 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1 09.74 08.92 09.50 x 9.50 09.50 x 09.74
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 9 PB 13.35 12.76 12.71 13.35 13.35 12.40 12.55 12.44
2 Jan DonnerJan Donner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 PB 12.47 12.47 x 11.54 12.47 11.97 12.07 x
3 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 7 PB 12.46 11.95 12.46 11.92 12.46 11.99 x x
4 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 8 12.26 11.98 11.73 11.35 11.98 12.26 - -
5 Jan RaškaJan Raška
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 2 PB 10.97 08.95 10.97 10.74 10.97 10.25 09.68 10.90
6 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 PB 10.85 10.00 09.88 10.85 10.85 - - -
7 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 5 PB 10.79 x 10.60 10.79 10.79 10.73 10.40 09.45
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 10.46 09.07 10.31 10.46 10.46 - - -
9 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3 PB 09.94 09.45 09.13 09.94 9.94 - - -
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 18.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1 13.55 13.55 x x 13.55 13.18 12.93 12.72
Celkem 1 závodníků