Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Klubový závod žactvo a dorost

Kladno (11. 2. 2024)

50 m - Žáci

(ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 06.8
2 Oliver KindlOliver Kindl 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.1
3 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.4
4 Marek KratinaMarek Kratina 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.7
5 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.9
6 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.4
Celkem 6 závodníků

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CharvátJan Charvát 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.4
2 Viktor DanylyšynViktor Danylyšyn 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.6
3 Tadeáš HampelTadeáš Hampel 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.7
4 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.9
5 Dominik CycoňDominik Cycoň 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.1
6= Metod FikesMetod Fikes 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.2
6= Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.2
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MrázekPetr Mrázek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.5
2 Matyáš VernerMatyáš Verner 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.2
3 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.4
4 Matouš LukavskýMatouš Lukavský 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.5
5= Antonín CharvátAntonín Charvát 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.7
5= Jakub TotušekJakub Totušek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.7
7 Jan ŠefčákJan Šefčák 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.1
8 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.2
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan CharvátJan Charvát 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.4
2 Petr MrázekPetr Mrázek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.5
3 Viktor DanylyšynViktor Danylyšyn 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.6
4 Tadeáš HampelTadeáš Hampel 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.7
5 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.9
6 Dominik CycoňDominik Cycoň 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.1
7 Metod FikesMetod Fikes 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.2
7 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.2
7 Matyáš VernerMatyáš Verner 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.2
10 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.4
11 Matouš LukavskýMatouš Lukavský 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.5
12 Antonín CharvátAntonín Charvát 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.7
12 Jakub TotušekJakub Totušek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.7
14 Jan ŠefčákJan Šefčák 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.1
15 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.2

50 m - Dorostenky

(ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.1
2 Tereza LukášováTereza Lukášová 08 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.6
Celkem 2 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.3
1= Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.3
1= Tereza KroupováTereza Kroupová 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.3
4 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.6
5 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.7
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.8
1= Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.8
3= Denisa ČernáDenisa Černá 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.9
3= Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.9
5 Adéla DrvotováAdéla Drvotová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.8
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.3
1 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.3
1 Tereza KroupováTereza Kroupová 09 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.3
4 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.6
5 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.7
6 Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 07.8
6 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.8
8 Denisa ČernáDenisa Černá 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 07.9
8 Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.9
10 Adéla DrvotováAdéla Drvotová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.8

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.4
2= Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.1
2= Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.1
4 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.2
5 Emily BujokováEmily Bujoková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.5
6 Marie BečvářováMarie Bečvářová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.3
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KerblováEma Kerblová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.5
2 Eliška HaváčkováEliška Haváčková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.8
3 Adriana KohoutováAdriana Kohoutová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.2
4 Jaroslava ČernáJaroslava Černá 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.3
5 Jana ČernáJana Černá 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.4
6 Anna FořtíkováAnna Fořtíková 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.6
7 Ella BurgerováElla Burgerová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.8
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna MaříkováMagdaléna Maříková 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.1
2= Natálie MoravcováNatálie Moravcová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.6
2= Vanesa NohejlováVanesa Nohejlová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.6
4 Viola PospíšilováViola Pospíšilová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.8
5 Dominika PražákováDominika Pražáková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.9
6 Sára MerhautováSára Merhautová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.0
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 11.2.2024 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.5
2 Klára VšetulováKlára Všetulová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.6
3 Sofia RossiSofia Rossi 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 07.7
4 Verona SkálováVerona Skálová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.9
5 Sofie ŠimkováSofie Šimková 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.2
6= Kristýna ŽohováKristýna Žohová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.5
6= Barbora VlasákováBarbora Vlasáková 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.5
Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.4
2 Ema KerblováEma Kerblová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.5
2 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.5
4 Klára VšetulováKlára Všetulová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.6
5 Sofia RossiSofia Rossi 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 07.7
6 Eliška HaváčkováEliška Haváčková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.8
7 Verona SkálováVerona Skálová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.9
8 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.1
8 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 08.1
8 Magdaléna MaříkováMagdaléna Maříková 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.1
11 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 08.2
11 Adriana KohoutováAdriana Kohoutová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.2
11 Sofie ŠimkováSofie Šimková 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.2
14 Jaroslava ČernáJaroslava Černá 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.3
15 Jana ČernáJana Černá 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.4
16 Emily BujokováEmily Bujoková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.5
16 Kristýna ŽohováKristýna Žohová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 08.5
16 Barbora VlasákováBarbora Vlasáková 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.5
19 Anna FořtíkováAnna Fořtíková 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.6
19 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.6
19 Vanesa NohejlováVanesa Nohejlová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.6
22 Ella BurgerováElla Burgerová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.8
22 Viola PospíšilováViola Pospíšilová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.8
24 Dominika PražákováDominika Pražáková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.9
25 Sára MerhautováSára Merhautová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.0
26 Marie BečvářováMarie Bečvářová 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.3
Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNF

50 m překážek [83,8 cm] - Žáci

(ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.2
2 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.2
Celkem 2 závodníků

50 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.7
2 Jan CharvátJan Charvát 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.8
3 Tadeáš HampelTadeáš Hampel 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.3
4= Antonín CharvátAntonín Charvát 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.9
4= Dominik CycoňDominik Cycoň 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.9
4= Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.9
Poznámky:
Výška 0,686
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MrázekPetr Mrázek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.6
2 Matouš LukavskýMatouš Lukavský 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.4
3 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.9
4 Jakub TotušekJakub Totušek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.4
5 Matyáš VernerMatyáš Verner 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.9
6 Jan ŠefčákJan Šefčák 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.4
7 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.0
Poznámky:
Výška 0,686
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MrázekPetr Mrázek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.6
2 Prokop DandaProkop Danda 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.7
3 Jan CharvátJan Charvát 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.8
4 Tadeáš HampelTadeáš Hampel 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.3
5 Matouš LukavskýMatouš Lukavský 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.4
6 Antonín CharvátAntonín Charvát 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.9
6 Dominik CycoňDominik Cycoň 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.9
6 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.9
6 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.9
10 Jakub TotušekJakub Totušek 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.4
11 Matyáš VernerMatyáš Verner 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.9
12 Jan ŠefčákJan Šefčák 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.4
13 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.0

50 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.8
2 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.0
3 Eliška HaváčkováEliška Haváčková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.0
4= Ema KerblováEma Kerblová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.4
4= Jaroslava ČernáJaroslava Černá 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.4
6 Emily BujokováEmily Bujoková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.6
Poznámky:
Výška 0,686
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana KohoutováAdriana Kohoutová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.7
2 Vanesa NohejlováVanesa Nohejlová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.5
3 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.4
4= Dominika PražákováDominika Pražáková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.8
4= Sára MerhautováSára Merhautová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.8
Poznámky:
Výška 0,686
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VšetulováKlára Všetulová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.1
2 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.5
3= Verona SkálováVerona Skálová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.6
3= Sofie ŠimkováSofie Šimková 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.6
5 Kristýna ŽohováKristýna Žohová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.6
Poznámky:
Výška 0,686
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BláhováViktorie Bláhová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.8
2 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.0
3 Klára VšetulováKlára Všetulová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.1
4 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.5
5 Verona SkálováVerona Skálová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.6
5 Sofie ŠimkováSofie Šimková 13 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.6
7 Adriana KohoutováAdriana Kohoutová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.7
8 Eliška HaváčkováEliška Haváčková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.0
9 Ema KerblováEma Kerblová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.4
9 Jaroslava ČernáJaroslava Černá 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.4
11 Vanesa NohejlováVanesa Nohejlová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.5
12 Emily BujokováEmily Bujoková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.6
12 Kristýna ŽohováKristýna Žohová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.6
14 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.4
15 Dominika PražákováDominika Pražáková 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.8
15 Sára MerhautováSára Merhautová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.8

50 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.0
2 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.4
3 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.5
4 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.6
5 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.7
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 11.2.2024 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.8
2 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.9
3= Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.1
3= Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.1
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.0
2 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.4
3 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.5
4 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.6
5 Luisa HaškováLuisa Hašková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.7
6 Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.8
7 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.9
8 Amálie VeseláAmálie Veselá 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.1
8 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.1

skok vysoký - Žáci

(ne, 11.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,11 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36
1 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1.21 o xo xxo xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 11.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,91 1,01 1,06 1,11 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36
1 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.31 o o o o o xxo xo xo xxx
2 Prokop DandaProkop Danda
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 1.21 - o o o o o xxx
3 Metod FikesMetod Fikes
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.21 o o o o xo o xxx
4 Dominik CycoňDominik Cycoň
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.16 o xo xo o xxo xxx
5= Jakub TotušekJakub Totušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.11 o o o o xxx
5= Matouš LukavskýMatouš Lukavský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 1.11 o o o o xxx
5= Petr MrázekPetr Mrázek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.11 o o o o xxx
5= Jan CharvátJan Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.11 o o o o xxx
9 Matyáš VernerMatyáš Verner
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.11 o o xxo o xxx
10 Tadeáš HampelTadeáš Hampel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.11 o o o xo xxx
11 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 1.11 xo o o xo xxx
12 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1.01 o o xxx
13 Antonín CharvátAntonín Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 0.91 o xxx
Jan ŠefčákJan Šefčák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 11.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44 1,47 1,52
1 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1.47 - - - o o - o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 11.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,26 1,31 1,36
1 Tereza LukášováTereza Lukášová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
08 1.31 o o o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 11.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,11 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1.41 - - o o o o o xxo xxx
2 Adéla LukavskáAdéla Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1.21 - o xo xo xxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 11.2.2024 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,91 1,01 1,06 1,11 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36
1 Verona SkálováVerona Skálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1 1.31 xo o o o xo xo o xxo xxx
2 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 2 1.26 - o o o o o o xxx
3= Ema SedláčkováEma Sedláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 4 1.21 - o o o o o xxx
3= Lucie ČernáLucie Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3 1.21 - o o o o o xxx
5 Jaroslava ČernáJaroslava Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 5 1.21 o o o xo xo xxo xxx
6 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 6 1.21 - o o xo xxo xxo xxx
7 Viktorie BláhováViktorie Bláhová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 7 1.16 o o o o o xxx
8 Sofie ŠimkováSofie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 8 1.16 - o o xxo xxo xxx
9= Klára VšetulováKlára Všetulová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 10 1.16 o o xxo xo xxo xxx
9= Magdaléna MaříkováMagdaléna Maříková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 9 1.16 o o xo xxo xxo xxx
11= Kristýna ŽohováKristýna Žohová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 12 1.11 o o o o xxx
11= Ema KerblováEma Kerblová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 11 1.11 o o o o xxx
13 Eliška HaváčkováEliška Haváčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 13 1.11 - o o xo xxx
14 Jana ČernáJana Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 14 1.11 xxo o o xxo xxx
15 Adriana KohoutováAdriana Kohoutová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 15 1.01 o o xxx
16= Vanesa NohejlováVanesa Nohejlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 18 0.91 o xxx
16= Emily BujokováEmily Bujoková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 16 0.91 o xxx
16= Ella BurgerováElla Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 17 0.91 o xxx
Natálie MoravcováNatálie Moravcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 19 NM xxx
Dominika PražákováDominika Pražáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 20 NM xxx
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 11.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oliver KindlOliver Kindl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 1 4.54 x 4.54 x 4.54 4.26
2 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2 4.08 3.21 x 4.01 4.01 4.08
3 Martin SuchopárekMartin Suchopárek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3 3.92 3.86 3.92 x 3.92 x
4 Marek KratinaMarek Kratina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4 3.84 3.84 x 3.39 3.84 x
5 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 5 3.68 3.68 3.61 x 3.68 3.59
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 11.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktor DanylyšynViktor Danylyšyn
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 3 4.53 4.53 x 4.23 4.53
2 Matyáš VernerMatyáš Verner
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 14 3.85 3.85 3.08 3.02 3.85
3 Jan CharvátJan Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 6 3.81 3.15 3.81 3.24 3.81
4 Petr MrázekPetr Mrázek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 9 3.77 3.77 3.76 3.68 3.77
5 Dominik CycoňDominik Cycoň
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 1 3.75 3.57 3.60 3.75 3.75
6 Tadeáš HampelTadeáš Hampel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 5 3.67 3.67 3.66 x 3.67
7 Jan ŠefčákJan Šefčák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 11 3.66 x 3.66 2.20 3.66
8 Prokop DandaProkop Danda
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 2 3.61 x 3.61 3.39 3.61
9 Metod FikesMetod Fikes
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 4 3.61 3.61 3.31 3.33 3.61
10 Antonín CharvátAntonín Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 7 3.55 3.55 3.30 3.33 3.55
11 Jáchym ŠevčíkJáchym Ševčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 12 3.46 3.46 3.36 3.27 3.46
12 Jakub TotušekJakub Totušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 13 3.44 3.44 3.32 3.30 3.44
13 Matouš LukavskýMatouš Lukavský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 8 3.41 3.33 3.41 x 3.41
14 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 10 2.33 x x 2.33 2.33
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 11.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie BernardováNatálie Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 3.70 3.70 3.70 3.54 3.70 3.66
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 11.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1 4.36 4.07 4.10 4.07 4.10 4.36
2 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2 4.31 x 4.12 4.31 4.31 x
3 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 3 4.10 3.95 3.75 4.10 4.10 4.00
4 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 4 4.06 4.06 3.86 3.79 4.06 3.90
5 Tereza KroupováTereza Kroupová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
09 5 3.90 3.90 3.88 3.87 3.90 3.86
6 Denisa ČernáDenisa Černá
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 6 3.84 x x x - 3.84
7 Valentýna KovářováValentýna Kovářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 7 3.80 3.56 3.76 3.80 3.80 -
8 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 8 3.56 2.77 3.47 3.56 3.56 -
9 Adéla DrvotováAdéla Drvotová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 9 3.16 2.71 3.16 2.94 3.16 3.00
10 Luisa HaškováLuisa Hašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 10 2.91 x x 2.91 2.91 -
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 11.2.2024 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára VšetulováKlára Všetulová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 24 4.16 3.72 4.16 3.93 4.16
2 Viktorie BláhováViktorie Bláhová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 3 4.01 4.01 3.32 3.82 4.01
3 Sofie ŠimkováSofie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 21 3.81 3.70 3.81 3.62 3.81
4 Verona SkálováVerona Skálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 20 3.77 3.46 3.77 3.72 3.77
5 Eliška HaváčkováEliška Haváčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 9 3.72 3.72 x 3.59 3.72
6 Sofia RossiSofia Rossi
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 19 3.70 x 3.64 3.70 3.70
7 Viktoria AdamkovičováViktoria Adamkovičová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 1 3.68 x 3.68 x 3.68
8 Jana ČernáJana Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 6 3.67 x 2.23 3.67 3.67
9 Lucie ČernáLucie Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 7 3.66 3.66 3.62 3.58 3.66
10 Magdaléna MaříkováMagdaléna Maříková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 13 3.46 3.46 2.91 3.05 3.46
11 Ema KerblováEma Kerblová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 10 3.44 3.08 3.34 3.44 3.44
12 Adriana KohoutováAdriana Kohoutová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 11 3.44 3.44 3.10 3.15 3.44
13 Vanesa NohejlováVanesa Nohejlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 16 3.42 3.42 3.00 2.18 3.42
14 Anna FořtíkováAnna Fořtíková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 8 3.40 3.40 x x 3.40
15 Kristýna ŽohováKristýna Žohová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 25 3.39 3.34 3.35 3.39 3.39
16 Anna ŠubrtováAnna Šubrtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 22 3.36 3.20 2.98 3.36 3.36
17 Jaroslava ČernáJaroslava Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 3.23
18 Emily BujokováEmily Bujoková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 4 3.16 2.99 3.16 x 3.16
19 Barbora VlasákováBarbora Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
13 23 3.15 2.65 3.13 3.15 3.15
20 Ella BurgerováElla Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 5 3.09 2.53 3.09 2.95 3.09
21 Sára MerhautováSára Merhautová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 14 2.94 2.86 2.79 2.94 2.94
22 Viola PospíšilováViola Pospíšilová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 17 2.85 2.79 2.85 2.55 2.85
23 Natálie MoravcováNatálie Moravcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 15 2.73 2.45 2.73 2.63 2.73
24 Dominika PražákováDominika Pražáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
12 18 2.48 2.48 2.09 2.33 2.48
25 Marie BečvářováMarie Bečvářová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
12 2 2.41 2.23 2.34 2.41 2.41
Celkem 25 závodníků