Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo chůze pro extraligu, I. a II. ligu mužů a žen, KP v chůzi všech kategorií „Točená desítka“

Nové Město nad Metují (28. 4. 2024)

chůze dráha 3000 m - Žáci

(ne, 28.4.2024) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 16:21.38
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(ne, 28.4.2024) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Noemi MajákNoemi Maják 09 Běžecký klub F-C Kadaň, z.s.Běžecký klub F-C Kadaň, z.s. 15:53.74
2 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 17:45.22
3 Veronika MališováVeronika Mališová 10 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 20:31.20
4 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 23:18.84
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 5000 m - Dorostenci

(ne, 28.4.2024) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
MS Albert KuklaAlbert Kukla 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25:17.22
1 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25:17.31
MS Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27:24.04
MS Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31:18.85
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 5000 m - Dorostenky

(ne, 28.4.2024) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 28:01.81
2 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-MísteTělovýchovná jednota Slezan... 29:54.90
3 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 32:23.61
4 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 32:55.01
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 10000 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 28.4.2024) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Michal MorvayMichal Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 41:54.16
2 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46:43.59
3 Marek RőslerMarek Rősler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51:51.12
4 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 52:27.10
5 Jan UherJan Uher 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 55:38.68
6 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 59:51.44
Miloš DušekMiloš Dušek 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Finále A (ne, 28.4.2024 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 1 Vít HLAVÁČVít HLAVÁČ 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 40:26.09
2 54 Michal MORVAYMichal MORVAY 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54 PB 41:54.16
3 8 Adam ZAJÍČEKAdam ZAJÍČEK 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 41:55.76
4 3 Jaromír MORÁVEKJaromír MORÁVEK 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 42:35.73
5 9 Lukáš GDULALukáš GDULA 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 43:45.67
6 19 Albert KUKLAAlbert KUKLA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19 PB 46:22.19
7 2 Martin NEDVÍDEKMartin NEDVÍDEK 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 46:29.68
8 55 Jakub PŠENIČKAJakub PŠENIČKA 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55 PB 46:43.59 > >
9 11 Rostislav KOLÁŘRostislav KOLÁŘ 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 PB 48:39.36
10 10 Jaromír HLOCHJaromír HLOCH 92 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 10 PB 48:53.11
11 13 Vojtěch AMBROŽVojtěch AMBROŽ 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 PB 49:47.10
12 20 Alexandr MALYSAAlexandr MALYSA 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20 PB 51:22.08
13 51 Marek RŐSLERMarek RŐSLER 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51 PB 51:51.12
14 4 Roman ŘÍHARoman ŘÍHA 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 52:23.32
15 53 Ondřej PLECHÁČEKOndřej PLECHÁČEK 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53 PB 52:27.10
16 14 Robert HURDÁLEKRobert HURDÁLEK 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 PB 54:52.94
17 50 Jan UHERJan UHER 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50 PB 55:38.68
18 52 Filip HEJKRLÍKFilip HEJKRLÍK 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52 PB 59:51.44
16 Vojtěch NOVÁKVojtěch NOVÁK 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 16 DNF
Miloš DUŠEKMiloš DUŠEK 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 20 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 400m 800m 1200m 1600m 2000m 2400m 2800m 3200m 3600m 4000m 4400m 4800m 5200m 5600m 6000m 6400m 6800m 7200m 7600m 8000m 8400m 8800m 9200m 9600m
1 1 Vít HLAVÁČ 01:35.4 03:12.3 04:48.7 06:25.4 08:01.3 09:37.2 11:13.7 12:50.2 14:28.1 16:05.4 17:43.2 19:20.8 20:59.3 22:37.8 24:15.9 25:53.8 27:31.1 29:09.2 30:45.8 32:23.4 34:01.1 35:37.5 37:14.5 38:49.6
2 54 Michal MORVAY - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3 8 Adam ZAJÍČEK 01:35.5 03:12.5 04:49.1 06:26.0 08:06.1 09:47.7 11:30.6 13:15.2 15:02.7 16:49.6 18:26.6 20:12.1 21:56.2 23:37.2 25:21.7 27:04.6 28:49.5 30:34.7 32:16.7 34:00.2 35:37.8 37:14.8 38:49.9 40:24.0
4 3 Jaromír MORÁVEK 01:38.9 03:18.0 04:56.6 06:37.9 08:19.8 10:02.8 11:46.2 13:27.2 15:10.2 16:51.2 18:30.9 20:13.6 21:56.0 23:37.5 25:20.0 27:04.3 28:49.7 30:31.8 32:15.3 34:00.5 35:41.9 37:30.0 39:15.1 40:59.1
5 9 Lukáš GDULA 01:35.9 03:12.7 04:49.4 06:26.4 08:03.8 09:45.7 11:29.2 13:11.4 14:57.0 16:42.6 18:28.2 20:14.1 21:59.1 23:44.2 25:30.6 27:20.1 29:08.1 30:54.5 32:42.1 34:33.6 36:25.7 38:19.0 40:14.5 42:04.8
6 19 Albert KUKLA 01:43.1 03:26.0 05:05.3 06:46.9 08:29.4 10:11.6 11:55.6 13:41.7 15:25.8 17:10.5 18:55.3 20:42.5 22:31.4 24:28.9 27:09.3 29:05.9 31:00.9 32:56.7 34:50.2 36:42.8 38:37.3 40:35.4 42:30.1 44:23.0
7 2 Martin NEDVÍDEK 01:53.2 03:45.9 05:36.5 07:25.5 09:15.0 11:05.8 12:56.6 14:46.2 16:36.5 18:27.9 20:20.3 22:13.6 24:07.1 26:00.8 27:53.9 29:48.1 31:43.1 33:36.6 35:30.6 37:24.0 39:15.7 41:05.7 42:56.7 44:47.5
8 55 Jakub PŠENIČKA - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
9 11 Rostislav KOLÁŘ 01:53.9 03:46.8 05:40.4 07:36.6 09:34.8 11:29.7 13:25.1 15:23.5 17:20.8 19:20.0 21:18.6 23:19.0 25:17.7 27:15.9 29:10.1 31:05.6 33:05.1 35:05.5 37:05.4 39:04.6 41:03.8 42:57.3 44:54.5 46:44.6
10 10 Jaromír HLOCH 01:55.1 03:47.8 05:40.8 07:36.9 09:34.3 11:30.2 13:28.0 15:25.1 17:22.7 19:21.7 21:19.9 23:19.8 25:18.0 27:17.5 29:17.2 31:18.4 33:19.9 35:19.6 37:18.3 39:15.7 41:15.3 43:12.0 45:09.8 47:04.1
11 13 Vojtěch AMBROŽ 02:00.6 04:03.0 06:05.0 08:05.7 10:05.6 12:06.5 14:07.7 16:09.1 18:08.0 20:03.1 22:00.3 23:58.2 25:58.3 27:59.2 30:01.8 32:00.7 34:01.2 35:59.6 37:59.8 39:59.6 41:59.0 43:56.9 45:56.6 47:53.7
12 20 Alexandr MALYSA 01:55.5 03:47.9 05:42.3 07:43.2 09:44.6 11:47.4 13:50.3 15:55.1 17:59.9 20:05.5 22:10.5 24:17.4 26:25.1 28:32.3 30:37.8 32:41.0 34:44.3 36:50.9 38:58.3 41:00.4 43:02.9 45:07.9 47:13.5 49:17.8
13 51 Marek RŐSLER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14 4 Roman ŘÍHA 02:00.0 04:03.5 06:05.4 08:06.1 10:05.9 12:07.1 14:08.0 16:08.6 18:08.4 20:03.4 22:02.6 24:07.9 26:17.8 28:24.5 30:34.6 32:41.0 34:44.7 36:51.4 38:58.7 41:02.0 43:16.2 45:44.1 48:01.2 50:11.1
15 53 Ondřej PLECHÁČEK - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16 14 Robert HURDÁLEK 01:44.2 03:36.2 05:29.4 07:23.7 09:19.3 11:16.5 13:15.9 15:14.7 17:14.2 19:16.3 21:20.6 23:25.6 25:28.4 28:33.7 30:58.2 33:19.6 35:39.1 37:59.5 40:23.8 42:53.3 45:23.4 47:46.8 50:12.1 52:33.2
17 50 Jan UHER - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
18 52 Filip HEJKRLÍK - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16 Vojtěch NOVÁK - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Miloš DUŠEK - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Finále B (ne, 28.4.2024) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Miloslav LapkaMiloslav Lapka 57 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51:45.04
2 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52:58.44
3 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53:54.76
4 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 55:22.02
5 Vojtěch PeroutkaVojtěch Peroutka 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 55:27.56
6 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 55:46.08
7 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 56:02.92
8 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 57:41.03
9 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 58:09.61
10 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 58:21.38
11 Vít PolášekVít Polášek 94 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 59:01.52
12 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 59:33.05
13 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 61:31.59
14 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61:36.22
15 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 61:44.40
16 Pavel SuchýPavel Suchý 77 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 62:01.74
17 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 62:15.21
18 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 62:16.50
19 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63:20.07
20 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 63:25.05
21 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63:36.93
22 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63:52.28
23 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 64:13.38
24 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 64:22.06
25 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 65:00.78
26 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 65:43.11
27 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 66:29.77
28 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 66:45.06
29 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 66:55.54
30 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 67:17.78
31 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 67:35.06
32 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 67:44.88
33 Pavel FišerPavel Fišer 66 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 68:20.78
34 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 69:22.14
35 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 70:07.42
36 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 71:36.87
37 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 66 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 71:47.66
38 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 73:53.95
39 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 74:07.45
40 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 77:17.84
41 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 81:44.53
42 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 82:50.56
43 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 91:42.87
44 Josef BechyňskýJosef Bechyňský 54 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 91:55.06
Petr RůženeckýPetr Růženecký 58 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DQ
Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
Poznámky:
PZ - 58,68,99 - 54.7.3
Celkem 47 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Vít HLAVÁČVít HLAVÁČ 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 40:26.09
2 54 Michal MORVAYMichal MORVAY 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54 PB 41:54.16
3 8 Adam ZAJÍČEKAdam ZAJÍČEK 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 41:55.76
4 3 Jaromír MORÁVEKJaromír MORÁVEK 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 42:35.73
5 9 Lukáš GDULALukáš GDULA 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 43:45.67
6 19 Albert KUKLAAlbert KUKLA 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19 PB 46:22.19
7 2 Martin NEDVÍDEKMartin NEDVÍDEK 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 46:29.68
8 55 Jakub PŠENIČKAJakub PŠENIČKA 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55 PB 46:43.59
9 11 Rostislav KOLÁŘRostislav KOLÁŘ 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 PB 48:39.36
10 10 Jaromír HLOCHJaromír HLOCH 92 Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav 10 PB 48:53.11
11 13 Vojtěch AMBROŽVojtěch AMBROŽ 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 PB 49:47.10
12 20 Alexandr MALYSAAlexandr MALYSA 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20 PB 51:22.08
14 51 Marek RŐSLERMarek RŐSLER 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51 PB 51:51.12
15 4 Roman ŘÍHARoman ŘÍHA 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 52:23.32
16 53 Ondřej PLECHÁČEKOndřej PLECHÁČEK 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53 PB 52:27.10
19 14 Robert HURDÁLEKRobert HURDÁLEK 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14 PB 54:52.94
22 50 Jan UHERJan UHER 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 50 PB 55:38.68
30 52 Filip HEJKRLÍKFilip HEJKRLÍK 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 52 PB 59:51.44
16 Vojtěch NOVÁKVojtěch NOVÁK 06 Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.Tělovýchovná jednota Slezan... 16 DNF
Miloš DUŠEKMiloš DUŠEK 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS

chůze dráha 10000 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 28.4.2024) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55:32.51
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58:37.23
3 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 59:00.47
4 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 60:55.32
5 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61:26.39
6 Aneta DojčarováAneta Dojčarová 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64:49.87
7 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 65:35.88
Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Ivana VrankováIvana Vranková 74 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 9 závodníků
Finále B (ne, 28.4.2024) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 63:39.28
2 Michaela MikešováMichaela Mikešová 05 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 65:38.51
3 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 65:48.65
4 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 67:05.80
5 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 67:19.11
6 Viktorie ErtlováViktorie Ertlová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 67:40.67
7 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 69:26.51
8 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70:26.25
9 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 72:38.26
10 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 73:10.18
11 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 73:43.41
12 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 75:20.15
13 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 75:37.62
14 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 75:50.31
15 Markéta SmažilováMarkéta Smažilová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 75:51.62
16 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 76:02.60
17 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 77:39.01
18 Julie SkalíkováJulie Skalíková 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 78:44.90
19 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 81:55.85
20 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 82:26.38
21 Nikola KarskáNikola Karská 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 86:47.32
Alžběta MusilováAlžběta Musilová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNS
Victoria IdesVictoria Ides 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. DNS
Celkem 23 závodníků