Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Praha - Brandýs, 3. kolo chůze pro I. a II. ligu mužů a žen

Praha - Satalice (1. 6. 2024)

10 km chůze - Muži

(so, 1.6.2024 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
MS Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 1 45:51
2 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 47:11
3 Miloslav LapkaMiloslav Lapka 57 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 51:06
4 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 A Spartak Praha 4 A 4 PB 52:45
5 Jan UherJan Uher 04 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 PB 53:26
6 Vít PolášekVít Polášek 94 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 SB 56:58
7 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE Praha SMOLA CHŮZE Praha 7 57:37
8 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 SB 58:08
9 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 9 SB 58:31
10 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 SB 59:38
11 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 11 60:58
12 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 12 SB 61:46
13 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 13 SB 61:55
14 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 14 62:02
15 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 15 PB 62:35
16 120 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 16 64:13
17 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 17 SB 64:28
MS Udo SchaefferUdo Schaeffer 50 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 18 PB 66:40
19 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 19 SB 68:25
20 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 20 SB 68:46
21 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 21 SB 69:01
22 Petr AdamPetr Adam 50 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 22 71:21
23 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 23 76:02
Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 24 DQ
Poznámky:
DQ - dle T..P. 54.7.1
Celkem 24 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 1.6.2024 - 12:02) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
MS Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 51:06
2 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4 A Spartak Praha 4 A 2 SB 56:41
3 80 Štěpánka Pohlová KučerováŠtěpánka Pohlová Kučerová 87 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 3 58:42
4 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Spartak Praha 4 A Spartak Praha 4 A 4 PB 59:47
5 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 5 61:06
6 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s. A AC Slovan Liberec, z.s. A 6 SB 61:37
7 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 63:02
8 231 Veronika SmolíkováVeronika Smolíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 64:50
9 Lucie DíkováLucie Díková 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 9 66:37
Celkem 9 závodníků