Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Halowych Mistrzostw Śląska juniorów młodszych, juniorów i seniorów

Ostrava (24. 1. 2024)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (st, 24.1.2024 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 6 06.92 q
2 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 07.04 q
3 Maksym ShtutsaMaksym Shtutsa 04 KA AZS AWF KATOWICE KA AZS AWF KATOWICE 3 07.15 q
4 Kuzak PiotrKuzak Piotr 97 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 7 07.25 q
5 Laskowski MikołajLaskowski Mikołaj 02 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 8 07.33 q
6 Loch MaciejLoch Maciej 85 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 2 07.45 q
Artur ŁęczyckiArtur Łęczycki 00 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.1.2024 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Żebrowski DawidŻebrowski Dawid 97 RLTL OPTIMA RADOM RLTL OPTIMA RADOM 2 07.07
2 Drazik KasperDrazik Kasper 04 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 6 07.34 q
MS Mikołaj WitosMikołaj Witos 04 KS AZS AWF Kraków KS AZS AWF Kraków 7 07.41
4 Prokopowicz PatrykProkopowicz Patryk 01 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 07.47 q
5 Michał WrodarczykMichał Wrodarczyk 00 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 3 07.51
Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 6 06.92 q
2 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 07.04 q
3 Żebrowski DawidŻebrowski Dawid 97 RLTL OPTIMA RADOM RLTL OPTIMA RADOM 2 07.07
4 Maksym ShtutsaMaksym Shtutsa 04 KA AZS AWF KATOWICE KA AZS AWF KATOWICE 3 07.15 q
5 Kuzak PiotrKuzak Piotr 97 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 7 07.25 q
6 Laskowski MikołajLaskowski Mikołaj 02 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 8 07.33 q
7 Drazik KasperDrazik Kasper 04 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 6 07.34 q
8 Mikołaj WitosMikołaj Witos 04 KS AZS AWF Kraków KS AZS AWF Kraków 7 07.41
9 Loch MaciejLoch Maciej 85 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 2 07.45 q
10 Prokopowicz PatrykProkopowicz Patryk 01 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 07.47 q
11 Michał WrodarczykMichał Wrodarczyk 00 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 3 07.51
Artur ŁęczyckiArtur Łęczycki 00 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 DNS
Seweryn HajdukSeweryn Hajduk 04 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 4 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (st, 24.1.2024 - 12:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 06.94
2 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 4 07.07
3 Maksym ShtutsaMaksym Shtutsa 04 KA AZS AWF KATOWICE KA AZS AWF KATOWICE 3 07.17
4 Kuzak PiotrKuzak Piotr 97 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 6 PB 07.22
5 Laskowski MikołajLaskowski Mikołaj 02 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 2 =PB 07.33
6 Drazik KasperDrazik Kasper 04 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 7 07.36
7 Prokopowicz PatrykProkopowicz Patryk 01 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 8 =PB 07.47
8 Loch MaciejLoch Maciej 85 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 1 07.48
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (st, 24.1.2024 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libura SebastianLibura Sebastian 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 06.90 q
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 07.18 q
3 Latosik KacperLatosik Kacper 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 07.24 q
4 Lubowiecki TomaszLubowiecki Tomasz 06 MOSM Tychy MOSM Tychy 7 07.25 q
5 Wiktor KałużaWiktor Kałuża 05 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 8 07.34 q
6 Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 2 07.37 q
Libura SebastianLibura Sebastian 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.1.2024 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pietrzyk FilipPietrzyk Filip 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 5 SB 07.18 q
2 Wilczek MarcinWilczek Marcin 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 2 07.45 q
3 Biedroń MateuszBiedroń Mateusz 05 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 6 07.51
4 Zasadni PatrykZasadni Patryk 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 =SB 07.58
5 Bartosz PrzywaraBartosz Przywara 05 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 7 07.61
6 Jaremko GrzegorzJaremko Grzegorz 05 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 4 07.67
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libura SebastianLibura Sebastian 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 06.90 q
2 Pietrzyk FilipPietrzyk Filip 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 5 SB 07.18 q
3 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 07.18 q
4 Latosik KacperLatosik Kacper 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 07.24 q
5 Lubowiecki TomaszLubowiecki Tomasz 06 MOSM Tychy MOSM Tychy 7 07.25 q
6 Wiktor KałużaWiktor Kałuża 05 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 8 07.34 q
7 Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 2 07.37 q
8 Wilczek MarcinWilczek Marcin 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 2 07.45 q
9 Biedroń MateuszBiedroń Mateusz 05 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 6 07.51
10 Zasadni PatrykZasadni Patryk 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 =SB 07.58
11 Bartosz PrzywaraBartosz Przywara 05 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 7 07.61
12 Jaremko GrzegorzJaremko Grzegorz 05 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 4 07.67
Libura SebastianLibura Sebastian 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 24.1.2024 - 12:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libura SebastianLibura Sebastian 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 PB 06.87
2 Pietrzyk FilipPietrzyk Filip 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 5 PB 07.08
3 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 PB 07.10
4 Latosik KacperLatosik Kacper 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 PB 07.15
5 Lubowiecki TomaszLubowiecki Tomasz 06 MOSM Tychy MOSM Tychy 2 07.26
6 Wiktor KałużaWiktor Kałuża 05 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 7 07.36
7 Łukasz DeresŁukasz Deres 05 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 1 07.40
8 Wilczek MarcinWilczek Marcin 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 8 07.48
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (st, 24.1.2024 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr FrączekPiotr Frączek 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 07.16 q
MS Jan ŁakomyJan Łakomy 07 WKS Wawel Kraków WKS Wawel Kraków 6 07.31
3 Mateusz KręblewskiMateusz Kręblewski 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 07.34 q
4 Michał FedkowMichał Fedkow 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 2 07.37 q
5 Szymon SzedelSzymon Szedel 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 4 07.41 q
6 Wiktor AndryszczakWiktor Andryszczak 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 7 07.41 q
7 Paweł SachaPaweł Sacha 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 8 07.41 q
8 Dima SiriachenkoDima Siriachenko 07 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 1 07.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.1.2024 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wójcik BartłomiejWójcik Bartłomiej 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 3 SB 07.44 q
2 Kamil StępniowskiKamil Stępniowski 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 07.44 q
3 DAWID KIERMASZDAWID KIERMASZ 07 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 7 07.53
4 Cieślik AntoniCieślik Antoni 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 4 07.57
5 Kociszewski HubertKociszewski Hubert 07 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 2 SB 07.58
6 Kajetan JaneczekKajetan Janeczek 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 07.80
7 Karol KraszewskiKarol Kraszewski 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 07.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.1.2024 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kiermasz AugustKiermasz August 07 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 4 SB 07.68
2 Wojciech LoskaWojciech Loska 07 Just Team Bielsko- Biała Just Team Bielsko- Biała 7 SB 07.73
3 Dubiel PrzemysławDubiel Przemysław 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 3 SB 07.75
4 Cherkashyn NazarCherkashyn Nazar 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 SB 07.79
5 Bryan LudygaBryan Ludyga 07 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 6 07.83
6 Wąsacz SzymonWąsacz Szymon 07 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 8 08.01
Gajtkowski KamilGajtkowski Kamil 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 5 DQ 16.8
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.1.2024 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS KOWAL WOJCIECHKOWAL WOJCIECH 09 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 2 07.95
2 Gocal AleksanderGocal Aleksander 08 MOSM Tychy MOSM Tychy 4 08.01
3 Dymytro IvanovDymytro Ivanov 07 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 6 08.07
4 Wojciech KastnerWojciech Kastner 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 3 SB 08.23
5 Wojciech URBAŃSKIWojciech URBAŃSKI 08 MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 5 SB 08.27
Bartoz KubiakBartoz Kubiak 08 UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec 8 DNS
Pluta DamianPluta Damian 08 LKS PSZCZYNA LKS PSZCZYNA 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr FrączekPiotr Frączek 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 07.16 q
2 Jan ŁakomyJan Łakomy 07 WKS Wawel Kraków WKS Wawel Kraków 6 07.31
3 Mateusz KręblewskiMateusz Kręblewski 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 07.34 q
4 Michał FedkowMichał Fedkow 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 2 07.37 q
5 Szymon SzedelSzymon Szedel 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 4 07.41 q
6 Wiktor AndryszczakWiktor Andryszczak 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 7 07.41 q
7 Paweł SachaPaweł Sacha 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 8 07.41 q
8 Wójcik BartłomiejWójcik Bartłomiej 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 3 SB 07.44 q
9 Kamil StępniowskiKamil Stępniowski 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 07.44 q
10 Dima SiriachenkoDima Siriachenko 07 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 1 07.52
11 DAWID KIERMASZDAWID KIERMASZ 07 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 7 07.53
12 Cieślik AntoniCieślik Antoni 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 4 07.57
13 Kociszewski HubertKociszewski Hubert 07 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 2 SB 07.58
14 Kiermasz AugustKiermasz August 07 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 4 SB 07.68
15 Wojciech LoskaWojciech Loska 07 Just Team Bielsko- Biała Just Team Bielsko- Biała 7 SB 07.73
16 Dubiel PrzemysławDubiel Przemysław 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 3 SB 07.75
17 Cherkashyn NazarCherkashyn Nazar 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 SB 07.79
18 Kajetan JaneczekKajetan Janeczek 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 07.80
19 Bryan LudygaBryan Ludyga 07 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 6 07.83
20 Karol KraszewskiKarol Kraszewski 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 07.95
21 KOWAL WOJCIECHKOWAL WOJCIECH 09 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 2 07.95
22 Gocal AleksanderGocal Aleksander 08 MOSM Tychy MOSM Tychy 4 08.01
23 Wąsacz SzymonWąsacz Szymon 07 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 8 08.01
24 Dymytro IvanovDymytro Ivanov 07 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 6 08.07
25 Wojciech KastnerWojciech Kastner 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 3 SB 08.23
26 Wojciech URBAŃSKIWojciech URBAŃSKI 08 MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 5 SB 08.27
Gajtkowski KamilGajtkowski Kamil 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 5 DQ 16.8
Bartoz KubiakBartoz Kubiak 08 UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec 8 DNS
Pluta DamianPluta Damian 08 LKS PSZCZYNA LKS PSZCZYNA 7 DNS

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 24.1.2024 - 12:49) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz KręblewskiMateusz Kręblewski 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 07.15
2 Piotr FrączekPiotr Frączek 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 6 07.19
3 Paweł SachaPaweł Sacha 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 7 PB 07.36
4 Michał FedkowMichał Fedkow 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 07.38
5 Szymon SzedelSzymon Szedel 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 2 07.38
6 Wiktor AndryszczakWiktor Andryszczak 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 5 07.42
7 Wójcik BartłomiejWójcik Bartłomiej 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 1 =PB 07.44
8 Kamil StępniowskiKamil Stępniowski 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 07.50
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 24.1.2024 - 12:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW Rybnik TL ROW Rybnik 2 07.70
2 Śliwa JuliaŚliwa Julia 03 MOSM Tychy MOSM Tychy 3 08.15
3 Agnieszka ŚlusarekAgnieszka Ślusarek 03 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 4 08.18
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (st, 24.1.2024 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 3 SB 07.60 q
2 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 SB 07.75 q
3 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 07.82 q
4 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 6 07.82 q
5 Katarzyna PotokKatarzyna Potok 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 7 =SB 07.92 q
6 Woś KingaWoś Kinga 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 2 08.11 q
7 Maligłówka AleksandraMaligłówka Aleksandra 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 1 08.17 q
8 Aleksandra LipskaAleksandra Lipska 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 8 08.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.1.2024 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Błażyńska AnnaBłażyńska Anna 05 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 4 08.08 q
2 Kinga MuchaKinga Mucha 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 08.20
3 Julia RybakJulia Rybak 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 08.25
4 Martyna KruczekMartyna Kruczek 06 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 6 08.35
5 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.60
6 Martyna HermanowiczMartyna Hermanowicz 06 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 2 09.19
Martyna NowickaMartyna Nowicka 06 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 3 SB 07.60 q
2 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 SB 07.75 q
3 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 07.82 q
4 Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 6 07.82 q
5 Katarzyna PotokKatarzyna Potok 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 7 =SB 07.92 q
6 Błażyńska AnnaBłażyńska Anna 05 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 4 08.08 q
7 Woś KingaWoś Kinga 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 2 08.11 q
8 Maligłówka AleksandraMaligłówka Aleksandra 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 1 08.17 q
9 Kinga MuchaKinga Mucha 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 08.20
10 Julia RybakJulia Rybak 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 08.25
11 Martyna KruczekMartyna Kruczek 06 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 6 08.35
12 Aleksandra LipskaAleksandra Lipska 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 8 08.42
13 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.60
14 Martyna HermanowiczMartyna Hermanowicz 06 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 2 09.19
Martyna NowickaMartyna Nowicka 06 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 8 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 24.1.2024 - 12:43) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 3 PB 07.58
2 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 PB 07.73
3 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 6 07.87
4 Katarzyna PotokKatarzyna Potok 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 2 PB 07.89
5 Błażyńska AnnaBłażyńska Anna 05 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 7 PB 08.03
6 Woś KingaWoś Kinga 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 8 08.13
7 Maligłówka AleksandraMaligłówka Aleksandra 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 1 PB 08.14
Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 4 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q) do finále

Rozběh 1 (st, 24.1.2024 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 6 PB 07.80 q
2 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 3 PB 07.94 q
3 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 MKS MOS Dąbrowa Górnicza MKS MOS Dąbrowa Górnicza 1 PB 08.04 q
4 Dunikowska JuliaDunikowska Julia 08 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 2 08.15 q
5 Paula FilipowskaPaula Filipowska 07 UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec 4 PB 08.17 q
6 Bazylak MajaBazylak Maja 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 08.33 q
7 Roksana KonkolRoksana Konkol 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 5 08.52
8 Amelia GajtkowskaAmelia Gajtkowska 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 8 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.1.2024 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BĄKAnna BĄK 08 MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 6 PB 08.26 q
2 Laura CichowskaLaura Cichowska 07 MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC 2 08.33
3 Karolina MasłowskaKarolina Masłowska 07 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 4 PB 08.36
4 Milena SówkaMilena Sówka 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 08.42
MS Alicja SwobodaAlicja Swoboda 07 nie zrzeszona nie zrzeszona 3 PB 08.56
6 Olga KupczakOlga Kupczak 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 8 08.60
7 Hanna JakubiecHanna Jakubiec 08 MOSM Tychy MOSM Tychy 1 08.79
Alicja SwobodaAlicja Swoboda 07 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.1.2024 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaczmarek GabrielaKaczmarek Gabriela 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 6 08.24 q
2 Jessica KadzimierzJessica Kadzimierz 08 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 4 PB 08.43
3 Nicole WachNicole Wach 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.46
4 Oliwia LurkaOliwia Lurka 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 2 08.72
5 Victoria BojanowskaVictoria Bojanowska 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 08.82
6 Julia SuchanekJulia Suchanek 07 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 7 08.86
MS Julia GrellaJulia Grella 09 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 8 PB 09.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.1.2024 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka KubakBlanka Kubak 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.55
MS GABRIELA ŚLESZYŃSKAGABRIELA ŚLESZYŃSKA 09 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 08.73
3 Anna MazurAnna Mazur 08 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 2 09.12
4 Amelia KrzemińskaAmelia Krzemińska 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 7 09.14
5 Katarzyna ZamarlikKatarzyna Zamarlik 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 4 PB 09.18
6 NICOLA SZUMLIŃSKANICOLA SZUMLIŃSKA 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 8 09.20
7 Oliwia CzuprynaOliwia Czupryna 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 09.31
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 6 PB 07.80 q
2 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 3 PB 07.94 q
3 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 MKS MOS Dąbrowa Górnicza MKS MOS Dąbrowa Górnicza 1 PB 08.04 q
4 Dunikowska JuliaDunikowska Julia 08 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 2 08.15 q
5 Paula FilipowskaPaula Filipowska 07 UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec 4 PB 08.17 q
6 Kaczmarek GabrielaKaczmarek Gabriela 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 6 08.24 q
7 Anna BĄKAnna BĄK 08 MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 6 PB 08.26 q
8 Bazylak MajaBazylak Maja 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 7 08.33 q
9 Laura CichowskaLaura Cichowska 07 MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC 2 08.33
10 Karolina MasłowskaKarolina Masłowska 07 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 4 PB 08.36
11 Milena SówkaMilena Sówka 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 08.42
12 Jessica KadzimierzJessica Kadzimierz 08 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 4 PB 08.43
13 Nicole WachNicole Wach 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.46
14 Roksana KonkolRoksana Konkol 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 5 08.52
15 Blanka KubakBlanka Kubak 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 08.55
16 Alicja SwobodaAlicja Swoboda 07 nie zrzeszona nie zrzeszona 3 PB 08.56
17 Olga KupczakOlga Kupczak 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 8 08.60
18 Oliwia LurkaOliwia Lurka 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 2 08.72
19 GABRIELA ŚLESZYŃSKAGABRIELA ŚLESZYŃSKA 09 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 08.73
20 Hanna JakubiecHanna Jakubiec 08 MOSM Tychy MOSM Tychy 1 08.79
21 Victoria BojanowskaVictoria Bojanowska 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 08.82
22 Julia SuchanekJulia Suchanek 07 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 7 08.86
23 Amelia GajtkowskaAmelia Gajtkowska 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 8 09.00
24 Julia GrellaJulia Grella 09 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 8 PB 09.06
25 Anna MazurAnna Mazur 08 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 2 09.12
26 Amelia KrzemińskaAmelia Krzemińska 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 7 09.14
27 Katarzyna ZamarlikKatarzyna Zamarlik 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 4 PB 09.18
28 NICOLA SZUMLIŃSKANICOLA SZUMLIŃSKA 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 8 09.20
29 Oliwia CzuprynaOliwia Czupryna 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 09.31
Alicja SwobodaAlicja Swoboda 07 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 7 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 24.1.2024 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 3 PB 07.77
2 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 5 PB 07.83
3 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 MKS MOS Dąbrowa Górnicza MKS MOS Dąbrowa Górnicza 6 08.10
4 Dunikowska JuliaDunikowska Julia 08 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 4 PB 08.13
5 Paula FilipowskaPaula Filipowska 07 UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec 2 PB 08.13
6 Kaczmarek GabrielaKaczmarek Gabriela 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 7 PB 08.22
7 Anna BĄKAnna BĄK 08 MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 1 08.27
8 Bazylak MajaBazylak Maja 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 8 PB 08.31
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 21.57
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 21.64
3 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 3 21.91
4 Michał WróbelMichał Wróbel 02 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 2 22.20
MS Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 21.98
MS Piotr KidońPiotr Kidoń 00 AZS AWF KRAKÓW AZS AWF KRAKÓW 4 SB 22.44
2 Drazik KasperDrazik Kasper 04 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 6 22.80
3 Michał WrodarczykMichał Wrodarczyk 00 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 2 24.09
4 Jakub BortelJakub Bortel 03 09.07. 09.07. 3 24.50
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2024 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kuzak PiotrKuzak Piotr 97 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 5 22.98
2 Dominik KamudaDominik Kamuda 04 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 23.60
3 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 3 24.04
4 Loch MaciejLoch Maciej 85 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 2 24.36
5 Prokopowicz PatrykProkopowicz Patryk 01 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 6 24.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Przemysław KozłowskiPrzemysław Kozłowski 98 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 21.57
2 Bartosz TaradajBartosz Taradaj 01 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 21.64
3 Wiktor CyganWiktor Cygan 03 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 3 21.91
4 Paweł DzidaPaweł Dzida 99 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 21.98
5 Michał WróbelMichał Wróbel 02 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 2 22.20
6 Piotr KidońPiotr Kidoń 00 AZS AWF KRAKÓW AZS AWF KRAKÓW 4 SB 22.44
7 Drazik KasperDrazik Kasper 04 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 6 22.80
8 Kuzak PiotrKuzak Piotr 97 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 5 22.98
9 Dominik KamudaDominik Kamuda 04 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 23.60
10 Maksymilian MarusaMaksymilian Marusa 04 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 3 24.04
11 Michał WrodarczykMichał Wrodarczyk 00 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 2 24.09
12 Loch MaciejLoch Maciej 85 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 2 24.36
13 Jakub BortelJakub Bortel 03 09.07. 09.07. 3 24.50
14 Prokopowicz PatrykProkopowicz Patryk 01 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 6 24.91
Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libura SebastianLibura Sebastian 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 SB 21.79
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 22.73
3 Wiktor KałużaWiktor Kałuża 05 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 6 23.13
4 Lubowiecki TomaszLubowiecki Tomasz 06 MOSM Tychy MOSM Tychy 3 23.75
5 Bartosz PrzywaraBartosz Przywara 05 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 2 SB 24.75
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Latosik KacperLatosik Kacper 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 SB 22.76
2 Pietrzyk FilipPietrzyk Filip 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 6 SB 22.92
3 Wilczek MarcinWilczek Marcin 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 3 SB 23.78
4 Maksymilian PłazaMaksymilian Płaza 06 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 2 SB 23.87
5 Biedroń MateuszBiedroń Mateusz 05 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 5 24.10
6 Zasadni PatrykZasadni Patryk 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 24.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libura SebastianLibura Sebastian 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 SB 21.79
2 Jakub LiburaJakub Libura 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 22.73
3 Latosik KacperLatosik Kacper 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 SB 22.76
4 Pietrzyk FilipPietrzyk Filip 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 6 SB 22.92
5 Wiktor KałużaWiktor Kałuża 05 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 6 23.13
6 Lubowiecki TomaszLubowiecki Tomasz 06 MOSM Tychy MOSM Tychy 3 23.75
7 Wilczek MarcinWilczek Marcin 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 3 SB 23.78
8 Maksymilian PłazaMaksymilian Płaza 06 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 2 SB 23.87
9 Biedroń MateuszBiedroń Mateusz 05 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 5 24.10
10 Zasadni PatrykZasadni Patryk 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1 24.55
11 Bartosz PrzywaraBartosz Przywara 05 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 2 SB 24.75

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MajewskiDominik Majewski 07 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 6 SB 23.10
2 Frączyk PiotrFrączyk Piotr 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 23.12
3 Tobiasz DidkowskiTobiasz Didkowski 07 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 3 23.48
4 Kręblewski MateuszKręblewski Mateusz 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 24.13
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stępniowski KamilStępniowski Kamil 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 SB 23.31
2 Michał FedkowMichał Fedkow 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 SB 23.52
3 Andryszczak WiktorAndryszczak Wiktor 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 6 SB 23.73
4 Paweł SachaPaweł Sacha 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 3 SB 23.80
5 Romański BorysRomański Borys 08 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 2 25.27
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Szedel SzymonSzedel Szymon 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 5 SB 23.83
2 Cieślik AntoniCieślik Antoni 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 3 SB 24.43
3 KIERMASZ DAWIDKIERMASZ DAWID 07 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 6 24.53
4 Bryan LudygaBryan Ludyga 07 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 2 SB 25.13
5 Lesik AlexLesik Alex 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 27.51
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2024 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kociszewski HubertKociszewski Hubert 07 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 5 SB 25.11
2 Dubiel PrzemysławDubiel Przemysław 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 3 25.59
3 Wąsacz SzymonWąsacz Szymon 07 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 6 25.64
4 Holewik ArturHolewik Artur 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 2 SB 25.89
Dmytry IvanovDmytry Ivanov 07 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MajewskiDominik Majewski 07 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 6 SB 23.10
2 Frączyk PiotrFrączyk Piotr 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 23.12
3 Stępniowski KamilStępniowski Kamil 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 SB 23.31
4 Tobiasz DidkowskiTobiasz Didkowski 07 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 3 23.48
5 Michał FedkowMichał Fedkow 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 SB 23.52
6 Andryszczak WiktorAndryszczak Wiktor 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 6 SB 23.73
7 Paweł SachaPaweł Sacha 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 3 SB 23.80
8 Szedel SzymonSzedel Szymon 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 5 SB 23.83
9 Kręblewski MateuszKręblewski Mateusz 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 24.13
10 Cieślik AntoniCieślik Antoni 08 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 3 SB 24.43
11 KIERMASZ DAWIDKIERMASZ DAWID 07 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 6 24.53
12 Kociszewski HubertKociszewski Hubert 07 CTL Orlęta Częstochowa CTL Orlęta Częstochowa 5 SB 25.11
13 Bryan LudygaBryan Ludyga 07 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 2 SB 25.13
14 Romański BorysRomański Borys 08 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 2 25.27
15 Dubiel PrzemysławDubiel Przemysław 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 3 25.59
16 Wąsacz SzymonWąsacz Szymon 07 MCKiS Jaworzno MCKiS Jaworzno 6 25.64
17 Holewik ArturHolewik Artur 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 2 SB 25.89
18 Lesik AlexLesik Alex 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 27.51
Dmytry IvanovDmytry Ivanov 07 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW Rybnik TL ROW Rybnik 5 25.15
MS Katarzyna MartynaKatarzyna Martyna 98 KS AZS AWF Kraków KS AZS AWF Kraków 6 SB 25.40
2 Anna DziadziaAnna Dziadzia 04 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 26.95
3 Jauernig KarolinaJauernig Karolina 99 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 3 28.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klama JuliaKlama Julia 04 KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ 6 SB 27.23
1 Agnieszka ŚlusarekAgnieszka Ślusarek 03 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 28.05
2 Karolina MaduziaKarolina Maduzia 04 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 28.41
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW Rybnik TL ROW Rybnik 5 25.15
2 Katarzyna MartynaKatarzyna Martyna 98 KS AZS AWF Kraków KS AZS AWF Kraków 6 SB 25.40
3 Anna DziadziaAnna Dziadzia 04 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 26.95
4 Klama JuliaKlama Julia 04 KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ 6 SB 27.23
5 Jauernig KarolinaJauernig Karolina 99 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 3 28.00
6 Agnieszka ŚlusarekAgnieszka Ślusarek 03 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 28.05
7 Karolina MaduziaKarolina Maduzia 04 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 28.41

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 5 25.37
2 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 6 25.81
3 Woś KingaWoś Kinga 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 4 25.85
Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Słomska MagdalenaSłomska Magdalena 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 4 26.52
2 Katarzyna PotokKatarzyna Potok 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 5 26.58
3 Śliwińska EmiliaŚliwińska Emilia 05 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 2 26.79
4 Maligłówka AleksandraMaligłówka Aleksandra 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 6 26.97
5 Lipska AleksandraLipska Aleksandra 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 27.07
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2024 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Błażyńska AnnaBłażyńska Anna 05 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 4 25.95
2 Rybak JuliaRybak Julia 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 SB 27.93
3 Kustoś EmiliaKustoś Emilia 06 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 5 29.18
4 OLIWIA OSMAŃSKAOLIWIA OSMAŃSKA 06 UKS CHROMIK MYSŁOWICE UKS CHROMIK MYSŁOWICE 2 29.41
5 Tatiana KozokTatiana Kozok 06 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 3 29.69
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jagoda ŻukowskaJagoda Żukowska 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 5 25.37
2 Karolina BąbelKarolina Bąbel 05 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 6 25.81
3 Woś KingaWoś Kinga 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 4 25.85
4 Błażyńska AnnaBłażyńska Anna 05 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 4 25.95
5 Słomska MagdalenaSłomska Magdalena 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 4 26.52
6 Katarzyna PotokKatarzyna Potok 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 5 26.58
7 Śliwińska EmiliaŚliwińska Emilia 05 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 2 26.79
8 Maligłówka AleksandraMaligłówka Aleksandra 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 6 26.97
9 Lipska AleksandraLipska Aleksandra 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 27.07
10 Rybak JuliaRybak Julia 06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6 SB 27.93
11 Kustoś EmiliaKustoś Emilia 06 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 5 29.18
12 OLIWIA OSMAŃSKAOLIWIA OSMAŃSKA 06 UKS CHROMIK MYSŁOWICE UKS CHROMIK MYSŁOWICE 2 29.41
13 Tatiana KozokTatiana Kozok 06 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 3 29.69
Klaudia ChrostekKlaudia Chrostek 06 MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk 3 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 SB 25.13
2 Molenda ZuzannaMolenda Zuzanna 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 6 SB 25.37
3 Dunikowska JuliaDunikowska Julia 08 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 3 27.28
Bazylak MajaBazylak Maja 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sówka MilenaSówka Milena 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 27.74
2 Lurka OliwiaLurka Oliwia 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 6 28.46
3 Jakubiec HannaJakubiec Hanna 08 MOSM Tychy MOSM Tychy 4 SB 28.48
4 Pawlik OliwiaPawlik Oliwia 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 2 29.67
5 Sitko MagdalnaSitko Magdalna 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 3 30.48
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2024 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wach NicoleWach Nicole 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 SB 28.48
2 Roksana WiejaRoksana Wieja 08 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 2 28.95
3 Gajtkowska AmeliaGajtkowska Amelia 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 6 31.50
4 Rozalia SKOPRozalia SKOP 08 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 3 31.77
Grzesiczek AleksandraGrzesiczek Aleksandra 07 UKS Trójka Mikołów UKS Trójka Mikołów 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria PuławskaMaria Puławska 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 SB 25.13
2 Molenda ZuzannaMolenda Zuzanna 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 6 SB 25.37
3 Dunikowska JuliaDunikowska Julia 08 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 3 27.28
4 Sówka MilenaSówka Milena 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 5 27.74
5 Lurka OliwiaLurka Oliwia 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 6 28.46
6 Jakubiec HannaJakubiec Hanna 08 MOSM Tychy MOSM Tychy 4 SB 28.48
7 Wach NicoleWach Nicole 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 5 SB 28.48
8 Roksana WiejaRoksana Wieja 08 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 2 28.95
9 Pawlik OliwiaPawlik Oliwia 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 2 29.67
10 Sitko MagdalnaSitko Magdalna 08 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 3 30.48
11 Gajtkowska AmeliaGajtkowska Amelia 07 RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK 6 31.50
12 Rozalia SKOPRozalia SKOP 08 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 3 31.77
Bazylak MajaBazylak Maja 07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4 DNF
Grzesiczek AleksandraGrzesiczek Aleksandra 07 UKS Trójka Mikołów UKS Trójka Mikołów 4 DNS

300 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartłomiej AdamczykBartłomiej Adamczyk 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 SB 34.77
MS Piotr KidońPiotr Kidoń 00 AZS AWF KRAKÓW AZS AWF KRAKÓW 4 34.94
2 Grzegorz BizońGrzegorz Bizoń 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 6 SB 36.63
3 Grzybowski JeremiaszGrzybowski Jeremiasz 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 3 37.32
4 Paweł BodzianowskiPaweł Bodzianowski 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 2 40.90
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr PilawaPiotr Pilawa 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 3 38.43
2 Lewandowicz MaciejLewandowicz Maciej 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 2 SB 38.71
3 Gabriel JordanGabriel Jordan 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 38.90
4 Wróbel MaciejWróbel Maciej 08 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 6 39.02
5 Paweł DrożniewiczPaweł Drożniewicz 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 39.99
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2024 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PastuszkaAdam Pastuszka 07 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 3 SB 38.43
2 Maciej PiechotaMaciej Piechota 07 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 5 SB 39.03
3 Wojciech DOBOSZWojciech DOBOSZ 07 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 2 SB 39.91
4 Fedotov KyrylFedotov Kyryl 07 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 40.46
5 Pluta DamianPluta Damian 08 LKS PSZCZYNA LKS PSZCZYNA 6 41.25
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2024 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudy MaksymilianRudy Maksymilian 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 4 SB 38.92
2 Dygant BorysDygant Borys 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 5 SB 39.42
MS Konrad RosółKonrad Rosół 09 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 6 SB 40.30
MS Mikołajczak RafałMikołajczak Rafał 09 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 2 SB 41.22
3 Dominik HERLICZKADominik HERLICZKA 08 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 3 42.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartłomiej AdamczykBartłomiej Adamczyk 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 SB 34.77
2 Piotr KidońPiotr Kidoń 00 AZS AWF KRAKÓW AZS AWF KRAKÓW 4 34.94
3 Grzegorz BizońGrzegorz Bizoń 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 6 SB 36.63
4 Grzybowski JeremiaszGrzybowski Jeremiasz 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 3 37.32
5 Adam PastuszkaAdam Pastuszka 07 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 3 SB 38.43
6 Piotr PilawaPiotr Pilawa 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 3 38.43
7 Lewandowicz MaciejLewandowicz Maciej 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 2 SB 38.71
8 Gabriel JordanGabriel Jordan 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 38.90
9 Rudy MaksymilianRudy Maksymilian 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 4 SB 38.92
10 Wróbel MaciejWróbel Maciej 08 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 6 39.02
11 Maciej PiechotaMaciej Piechota 07 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 5 SB 39.03
12 Dygant BorysDygant Borys 08 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 5 SB 39.42
13 Wojciech DOBOSZWojciech DOBOSZ 07 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 2 SB 39.91
14 Paweł DrożniewiczPaweł Drożniewicz 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 39.99
15 Konrad RosółKonrad Rosół 09 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 6 SB 40.30
16 Fedotov KyrylFedotov Kyryl 07 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 40.46
17 Paweł BodzianowskiPaweł Bodzianowski 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 2 40.90
18 Mikołajczak RafałMikołajczak Rafał 09 MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice 2 SB 41.22
19 Pluta DamianPluta Damian 08 LKS PSZCZYNA LKS PSZCZYNA 6 41.25
20 Dominik HERLICZKADominik HERLICZKA 08 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 3 42.51

300 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Katarzyna MartynaKatarzyna Martyna 98 KS AZS AWF Kraków KS AZS AWF Kraków 5 40.33
1 Małyszek MajaMałyszek Maja 08 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 6 SB 40.94
2 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 4 41.01
3 Zuzanna SkowronZuzanna Skowron 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 3 44.19
4 Bryła JuliaBryła Julia 08 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 2 45.79
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 MKS MOS Dąbrowa Górnicza MKS MOS Dąbrowa Górnicza 4 SB 41.62
MS Klama JuliaKlama Julia 04 KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ 5 43.20
MS Julia GruchlikJulia Gruchlik 08 SKL Sucha Beskidzka SKL Sucha Beskidzka 6 43.85
2 Nogaj BiankaNogaj Bianka 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 44.33
3 Julia KarmelitaJulia Karmelita 07 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 2 45.47
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 24.1.2024 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaczmarek GabrielaKaczmarek Gabriela 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 4 SB 41.30
2 Magdalena PodgórskaMagdalena Podgórska 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 3 45.20
3 Kinga GDYNIAKinga GDYNIA 07 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 5 45.35
4 Julia SOCHACKAJulia SOCHACKA 07 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 6 46.75
5 Metelska NataliaMetelska Natalia 07 MOSM Tychy MOSM Tychy 2 49.24
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 24.1.2024 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grzegorczyk MagdalenaGrzegorczyk Magdalena 08 MUKS SZS Cieszyn MUKS SZS Cieszyn 5 45.91
2 Stęplewska KamilaStęplewska Kamila 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 6 46.58
3 Bianka ŻochowskaBianka Żochowska 08 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 3 47.66
4 Kochel MajaKochel Maja 08 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 4 48.56
5 Osman AleksandraOsman Aleksandra 07 MOSM Tychy MOSM Tychy 2 51.56
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 24.1.2024 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stec HannaStec Hanna 08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 45.57
2 Maja KowalskaMaja Kowalska 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 3 SB 47.13
3 Emilia MędralaEmilia Mędrala 08 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 5 47.16
4 Nicola BednarekNicola Bednarek 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 6 48.74
MS Lewicka DorotaLewicka Dorota 09 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 4 49.06
5 Julia WandorJulia Wandor 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 2 53.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarzyna MartynaKatarzyna Martyna 98 KS AZS AWF Kraków KS AZS AWF Kraków 5 40.33
2 Małyszek MajaMałyszek Maja 08 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 6 SB 40.94
3 Wiktoria BiskupWiktoria Biskup 08 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 4 41.01
4 Kaczmarek GabrielaKaczmarek Gabriela 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 4 SB 41.30
5 Wiktoria AbsylWiktoria Absyl 07 MKS MOS Dąbrowa Górnicza MKS MOS Dąbrowa Górnicza 4 SB 41.62
6 Klama JuliaKlama Julia 04 KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ 5 43.20
7 Julia GruchlikJulia Gruchlik 08 SKL Sucha Beskidzka SKL Sucha Beskidzka 6 43.85
8 Zuzanna SkowronZuzanna Skowron 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 3 44.19
9 Nogaj BiankaNogaj Bianka 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 44.33
10 Magdalena PodgórskaMagdalena Podgórska 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 3 45.20
11 Kinga GDYNIAKinga GDYNIA 07 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 5 45.35
12 Julia KarmelitaJulia Karmelita 07 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 2 45.47
13 Stec HannaStec Hanna 08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 45.57
14 Bryła JuliaBryła Julia 08 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 2 45.79
15 Grzegorczyk MagdalenaGrzegorczyk Magdalena 08 MUKS SZS Cieszyn MUKS SZS Cieszyn 5 45.91
16 Stęplewska KamilaStęplewska Kamila 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 6 46.58
17 Julia SOCHACKAJulia SOCHACKA 07 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 6 46.75
18 Maja KowalskaMaja Kowalska 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 3 SB 47.13
19 Emilia MędralaEmilia Mędrala 08 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 5 47.16
20 Bianka ŻochowskaBianka Żochowska 08 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 3 47.66
21 Kochel MajaKochel Maja 08 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 4 48.56
22 Nicola BednarekNicola Bednarek 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 6 48.74
23 Lewicka DorotaLewicka Dorota 09 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 4 49.06
24 Metelska NataliaMetelska Natalia 07 MOSM Tychy MOSM Tychy 2 49.24
25 Osman AleksandraOsman Aleksandra 07 MOSM Tychy MOSM Tychy 2 51.56
26 Julia WandorJulia Wandor 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 2 53.11

400 m - Muži

(st, 24.1.2024 - 14:41) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Tomaszek MateuszTomaszek Mateusz 00 GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice 4 53.62
2 6 Jakub BortelJakub Bortel 03 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 6 54.61
3 3 Stanisław MaciejewskiStanisław Maciejewski 99 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 3 54.87
5 Michał WróbelMichał Wróbel 02 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Piotr DudaPiotr Duda 06 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 49.86
2 6 Olivier CZERNELOlivier CZERNEL 06 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 6 51.59
3 2 Borys NeumannBorys Neumann 06 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 2 SB 52.22
4 4 Dawid RoterDawid Roter 06 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 4 53.99
5 1 Nikita KolodiiNikita Kolodii 06 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 1 SB 54.29
3 Paszliewicz BorysPaszliewicz Borys 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 3 DQ 17.3.1
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Mikołaj WolakMikołaj Wolak 05 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 1 53.78
2 2 Bartosz StawinogaBartosz Stawinoga 06 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 2 57.49
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Piotr DudaPiotr Duda 06 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 49.86
2 6 Olivier CZERNELOlivier CZERNEL 06 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 6 51.59
3 2 Borys NeumannBorys Neumann 06 MKS MOSM BYTOM MKS MOSM BYTOM 2 SB 52.22
4 1 Mikołaj WolakMikołaj Wolak 05 MKS Pałac Młodzieży Katowice MKS Pałac Młodzieży Katowice 1 53.78
5 4 Dawid RoterDawid Roter 06 MKS MOS Płomień Sosnowiec MKS MOS Płomień Sosnowiec 4 53.99
6 1 Nikita KolodiiNikita Kolodii 06 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 1 SB 54.29
7 2 Bartosz StawinogaBartosz Stawinoga 06 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 2 57.49
3 Paszliewicz BorysPaszliewicz Borys 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 3 DQ 17.3.1

400 m - Ženy

(st, 24.1.2024 - 14:31) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Zofia TkoczZofia Tkocz 03 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 4 55.86
2 3 SÓWKA NATALIASÓWKA NATALIA 03 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 56.65
Celkem 2 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Milena ThammMilena Thamm 05 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 55.70
2 6 Julia PrzewieźlikJulia Przewieźlik 06 MOS CSiR Dabrowa Górnicza MOS CSiR Dabrowa Górnicza 6 55.77
3 1 Wiktoria WolickaWiktoria Wolicka 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 1 69.57
4 2 Niewrzoł MartaNiewrzoł Marta 06 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 2 78.56
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Fornalik AleksandraFornalik Aleksandra 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 6 SB 56.24
2 5 Magdalena MiliczekMagdalena Miliczek 06 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 57.54
3 4 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics Jastrzębie TL Athletics Jastrzębie 4 SB 61.03
4 1 Zuzanna WANATZuzanna WANAT 06 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 1 SB 64.31
5 2 Fugiel MartynaFugiel Martyna 05 MOSM Tychy MOSM Tychy 2 66.40
6 3 Alicja GarnyszAlicja Garnysz 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 3 67.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Milena ThammMilena Thamm 05 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 55.70
2 6 Julia PrzewieźlikJulia Przewieźlik 06 MOS CSiR Dabrowa Górnicza MOS CSiR Dabrowa Górnicza 6 55.77
3 6 Fornalik AleksandraFornalik Aleksandra 06 TS AKS Chorzów TS AKS Chorzów 6 SB 56.24
4 5 Magdalena MiliczekMagdalena Miliczek 06 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 57.54
5 4 Martyna MetlakMartyna Metlak 06 TL Athletics Jastrzębie TL Athletics Jastrzębie 4 SB 61.03
6 1 Zuzanna WANATZuzanna WANAT 06 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 1 SB 64.31
7 2 Fugiel MartynaFugiel Martyna 05 MOSM Tychy MOSM Tychy 2 66.40
8 3 Alicja GarnyszAlicja Garnysz 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 3 67.11
9 1 Wiktoria WolickaWiktoria Wolicka 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 1 69.57
10 2 Niewrzoł MartaNiewrzoł Marta 06 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 2 78.56

600 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Rychlik PatrykRychlik Patryk 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 SB 1:25.86
2 1 Perek WojciechPerek Wojciech 08 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 1 SB 1:25.94
3 6 Dawid DarlińskiDawid Darliński 07 KS ADEA TEAM Gliwice KS ADEA TEAM Gliwice 5 1:26.32
4 3 Adam JaszczykAdam Jaszczyk 08 TL Athletics Jastrzębie TL Athletics Jastrzębie 3 1:26.68
5 7 Konrad ŁysekKonrad Łysek 07 TL Athletics Jastrzębie TL Athletics Jastrzębie 6 1:27.32
6 8 Dudzik KrzysztofDudzik Krzysztof 08 LKS PSZCZYNA LKS PSZCZYNA 6 1:27.59
7 5 Bartosz OstrowskiBartosz Ostrowski 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 4 1:29.61
8 4 Woźniak HubertWoźniak Hubert 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 1:30.86
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Wojciech LegieńWojciech Legień 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 6 SB 1:27.74
2 5 Frańczuk KrzysztofFrańczuk Krzysztof 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 SB 1:27.84
3 6 Paweł WróblewskiPaweł Wróblewski 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 5 1:31.86
4 1 Aleksander JankowskiAleksander Jankowski 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 1 1:35.49
5 8 Kula BłażejKula Błażej 07 MUKS SZS Cieszyn MUKS SZS Cieszyn 6 SB 1:35.92
6 3 Tomalski OlafTomalski Olaf 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 1:38.24
MS 4 Herbuś BartłomiejHerbuś Bartłomiej 10 MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC 3 1:42.11
7 2 Śliwiński AleksanderŚliwiński Aleksander 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 2 1:54.11
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Rychlik PatrykRychlik Patryk 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 SB 1:25.86
2 1 Perek WojciechPerek Wojciech 08 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 1 SB 1:25.94
3 6 Dawid DarlińskiDawid Darliński 07 KS ADEA TEAM Gliwice KS ADEA TEAM Gliwice 5 1:26.32
4 3 Adam JaszczykAdam Jaszczyk 08 TL Athletics Jastrzębie TL Athletics Jastrzębie 3 1:26.68
5 7 Konrad ŁysekKonrad Łysek 07 TL Athletics Jastrzębie TL Athletics Jastrzębie 6 1:27.32
6 8 Dudzik KrzysztofDudzik Krzysztof 08 LKS PSZCZYNA LKS PSZCZYNA 6 1:27.59
7 7 Wojciech LegieńWojciech Legień 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 6 SB 1:27.74
8 5 Frańczuk KrzysztofFrańczuk Krzysztof 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 SB 1:27.84
9 5 Bartosz OstrowskiBartosz Ostrowski 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 4 1:29.61
10 4 Woźniak HubertWoźniak Hubert 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 1:30.86
11 6 Paweł WróblewskiPaweł Wróblewski 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 5 1:31.86
12 1 Aleksander JankowskiAleksander Jankowski 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 1 1:35.49
13 8 Kula BłażejKula Błażej 07 MUKS SZS Cieszyn MUKS SZS Cieszyn 6 SB 1:35.92
14 3 Tomalski OlafTomalski Olaf 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 1:38.24
15 4 Herbuś BartłomiejHerbuś Bartłomiej 10 MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC 3 1:42.11
16 2 Śliwiński AleksanderŚliwiński Aleksander 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 2 1:54.11

600 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (st, 24.1.2024 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Rejmoniak NataliaRejmoniak Natalia 07 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 4 SB 1:36.91
MS 9 Leszczyńska OliwiaLeszczyńska Oliwia 09 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 6 1:37.58
2 8 Justyna MaduziaJustyna Maduzia 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 1:38.55
MS 1 Małgorzata TarędźMałgorzata Tarędź 10 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 1 SB 1:39.82
3 4 Gabriela GwiazdaGabriela Gwiazda 07 MOS CSiR Dabrowa Górnicza MOS CSiR Dabrowa Górnicza 3 1:39.90
MS 3 Kaczmarczyk MatyldaKaczmarczyk Matylda 09 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 2 SB 1:42.74
4 7 Hanna PotocznyHanna Potoczny 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 1:45.20
5 2 Grzechuła MajaGrzechuła Maja 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 1:45.75
6 10 Tola RzennoTola Rzenno 08 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 6 1:46.79
7 5 Lubczyńska HannaLubczyńska Hanna 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 1:55.59
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 24.1.2024 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 STELLA BUDKOWSKASTELLA BUDKOWSKA 08 UKS CHROMIK MYSŁOWICE UKS CHROMIK MYSŁOWICE 4 1:44.55
2 8 ALICJA SIKORAALICJA SIKORA 08 MKS BRENNA GÓRKI MKS BRENNA GÓRKI 6 SB 1:47.00
3 3 JULIA STOLECKAJULIA STOLECKA 07 UKS CHROMIK MYSŁOWICE UKS CHROMIK MYSŁOWICE 2 1:51.67
4 6 Dzierbanowicz MalwinaDzierbanowicz Malwina 08 LKS Pogórze LKS Pogórze 4 1:52.27
5 9 Klaudia OlearczykKlaudia Olearczyk 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 6 1:53.08
6 2 Grzesiczek AleksandraGrzesiczek Aleksandra 07 UKS Trójka Mikołów UKS Trójka Mikołów 2 SB 1:53.74
7 1 Koszycka MartynaKoszycka Martyna 08 MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC 1 2:11.28
4 Cuber KarolinaCuber Karolina 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 3 DNS
MS 7 Wąsek HannaWąsek Hanna 11 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 5 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Rejmoniak NataliaRejmoniak Natalia 07 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 4 SB 1:36.91
2 9 Leszczyńska OliwiaLeszczyńska Oliwia 09 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 6 1:37.58
3 8 Justyna MaduziaJustyna Maduzia 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 5 1:38.55
4 1 Małgorzata TarędźMałgorzata Tarędź 10 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 1 SB 1:39.82
5 4 Gabriela GwiazdaGabriela Gwiazda 07 MOS CSiR Dabrowa Górnicza MOS CSiR Dabrowa Górnicza 3 1:39.90
6 3 Kaczmarczyk MatyldaKaczmarczyk Matylda 09 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 2 SB 1:42.74
7 5 STELLA BUDKOWSKASTELLA BUDKOWSKA 08 UKS CHROMIK MYSŁOWICE UKS CHROMIK MYSŁOWICE 4 1:44.55
8 7 Hanna PotocznyHanna Potoczny 08 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 1:45.20
9 2 Grzechuła MajaGrzechuła Maja 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2 1:45.75
10 10 Tola RzennoTola Rzenno 08 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 6 1:46.79
11 8 ALICJA SIKORAALICJA SIKORA 08 MKS BRENNA GÓRKI MKS BRENNA GÓRKI 6 SB 1:47.00
12 3 JULIA STOLECKAJULIA STOLECKA 07 UKS CHROMIK MYSŁOWICE UKS CHROMIK MYSŁOWICE 2 1:51.67
13 6 Dzierbanowicz MalwinaDzierbanowicz Malwina 08 LKS Pogórze LKS Pogórze 4 1:52.27
14 9 Klaudia OlearczykKlaudia Olearczyk 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 6 1:53.08
15 2 Grzesiczek AleksandraGrzesiczek Aleksandra 07 UKS Trójka Mikołów UKS Trójka Mikołów 2 SB 1:53.74
16 5 Lubczyńska HannaLubczyńska Hanna 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 1:55.59
17 1 Koszycka MartynaKoszycka Martyna 08 MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC 1 2:11.28
4 Cuber KarolinaCuber Karolina 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 3 DNS
7 Wąsek HannaWąsek Hanna 11 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 5 DNS

800 m - Muži

(st, 24.1.2024 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 12 Miłosz CitakMiłosz Citak 03 MOS CSiR Dabrowa Górnicza MOS CSiR Dabrowa Górnicza 5 SB 1:54.04
2 11 ADAM PAŹDZIERZADAM PAŹDZIERZ 00 AZS AWF KATOWICE AZS AWF KATOWICE 5 1:56.09
3 10 Marcin MieszczakMarcin Mieszczak 90 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 2 2:06.55
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři

(st, 24.1.2024 - 13:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8 Świerczyna JakubŚwierczyna Jakub 06 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 6 SB 1:57.10
2 2 Zadorozhniuk ArtemZadorozhniuk Artem 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 1 1:57.52
3 3 Maciej MajeranowskiMaciej Majeranowski 06 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 2 SB 1:57.81
4 6 Tymon SochaTymon Socha 05 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 1:59.07
5 9 Svortsov NikitaSvortsov Nikita 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 6 2:02.84
6 1 Racewicz AleksanderRacewicz Aleksander 05 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 1 2:03.83
7 4 Wanglorz MateuszWanglorz Mateusz 06 UKS Piątka Plus Rydułtowy UKS Piątka Plus Rydułtowy 3 2:04.73
8 5 Pisz MikołajPisz Mikołaj 06 LKS Pogórze LKS Pogórze 3 2:09.54
7 Mielimąka TadeuszMielimąka Tadeusz 05 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy

(st, 24.1.2024 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Agnieszka PastorAgnieszka Pastor 98 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 6 2:26.74
MS 8 Kinga SiedlarzKinga Siedlarz 02 AZS AWF KRAKÓW AZS AWF KRAKÓW 3 2:28.77
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky

(st, 24.1.2024 - 13:14) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 6 Bochenek JagodaBochenek Jagoda 06 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 5 2:15.03
2 2 ZUZANNA MACIEJCZEKZUZANNA MACIEJCZEK 05 MKS BRENNA GÓRKI MKS BRENNA GÓRKI 2 SB 2:19.37
3 7 Bigdowska HannaBigdowska Hanna 05 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 6 2:19.85
4 4 Herud JuliaHerud Julia 06 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 2:23.23
5 3 Jagoda RomaniakJagoda Romaniak 06 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 2 SB 2:23.91
6 5 Amelia RoszkowskaAmelia Roszkowska 06 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 4 2:28.29
7 1 Nowicka MartynaNowicka Martyna 05 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 1 2:40.02
Celkem 7 závodníků

1000 m - Dorostenci

(st, 24.1.2024 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Zaczyk ŁukaszZaczyk Łukasz 07 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 7 2:35.20
2 1 Gaweł MichałGaweł Michał 08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 2:38.16
3 6 Tomaszek DominikTomaszek Dominik 08 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 6 2:38.68
4 5 Zygaryn BrianZygaryn Brian 08 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 5 SB 2:41.70
5 3 Suwalski KrzysztofSuwalski Krzysztof 08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3 SB 2:47.20
6 4 Piotr TALIKPiotr TALIK 08 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 4 2:49.54
7 2 Maryjosz PrzemysławMaryjosz Przemysław 08 UKS Czwórka Żory UKS Czwórka Żory 2 3:01.76
Celkem 7 závodníků

1000 m - Dorostenky

(st, 24.1.2024 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Jaroń ZuzannaJaroń Zuzanna 08 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 9 2:59.63
2 8 Kubisz JuliaKubisz Julia 08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 8 3:08.65
3 3 Malina OtyliaMalina Otylia 08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 3:15.36
4 7 Mizgała NadiaMizgała Nadia 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 7 3:16.09
5 1 Wodecka HannaWodecka Hanna 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 1 3:19.64
6 6 Zofia FlorczykZofia Florczyk 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 6 3:24.57
7 4 Klimasara MartaKlimasara Marta 07 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 SB 3:31.95
8 5 Antonina BaronAntonina Baron 07 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 3:37.41
2 Aurelia LachowskaAurelia Lachowska 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 2 DQ 17.2.2
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži

(st, 24.1.2024 - 16:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Antczak RobertAntczak Robert 81 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 7 4:34.03
MS 8 Mikołaj OlejnikMikołaj Olejnik 07 UKS Filipides Teresin UKS Filipides Teresin 8 DNS
6 Adrian WieczorekAdrian Wieczorek 01 Towarzystwo Lekkoatletyczne ROW Rybnik Towarzystwo Lekkoatletyczne... 6 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Junioři

(st, 24.1.2024 - 16:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Czubak TomaszCzubak Tomasz 06 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 5 4:04.69
2 1 Marekwica JakubMarekwica Jakub 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 1 4:08.74
3 4 Łuczak WiktorŁuczak Wiktor 06 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 4 4:09.01
4 3 Porada RadosławPorada Radosław 05 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 4:15.66
MS 2 Kacper KadłuczkaKacper Kadłuczka 06 LUKS CHEMIK Kędzierzyn-Koźle LUKS CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 2 4:40.62
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy

(st, 24.1.2024 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 5 Sandra MichalakSandra Michalak 87 Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna" Stowarzyszenie Sportowe "Ak... 5 4:40.97
2 4 Kozik KarolinaKozik Karolina 03 MOSM Tychy MOSM Tychy 4 4:58.77
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky

(st, 24.1.2024 - 16:44) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Magdalena JankowskaMagdalena Jankowska 06 MKS Czechowice Dziedzice MKS Czechowice Dziedzice 2 SB 4:55.86
2 3 Wrzosowska KlaudiaWrzosowska Klaudia 06 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 5:18.89
3 1 Weronika CenkierWeronika Cenkier 05 MOSiR Łaziska Górne MOSiR Łaziska Górne 1 5:19.43
Celkem 3 závodníků

2000 m - Dorostenci

(st, 24.1.2024 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 1 Kurowski WiktorKurowski Wiktor 08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 5:44.09
2 2 Michał BatorMichał Bator 07 Atelier Sportu Konopiska Atelier Sportu Konopiska 2 5:45.21
3 5 Wilk BartłomiejWilk Bartłomiej 07 MOSM Tychy MOSM Tychy 5 SB 5:46.27
4 9 Mendrak OlgierdMendrak Olgierd 08 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 9 5:56.94
5 10 Walczyński WokjciechWalczyński Wokjciech 08 MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom 10 5:57.64
6 4 Dawid RemiszDawid Remisz 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 4 SB 6:02.68
7 6 Bratkowski FabioBratkowski Fabio 07 UKS Trójka Mikołów UKS Trójka Mikołów 6 6:09.99
8 7 Baczyński JakubBaczyński Jakub 08 LKS PSZCZYNA LKS PSZCZYNA 7 6:14.54
9 3 Balcerek DawidBalcerek Dawid 08 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 3 SB 6:16.89
8 Kamil PoloczekKamil Poloczek 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m
1 1 Kurowski Wiktor - - - - - - - - -
2 2 Michał Bator 00:36.0 01:11.5 01:47.7 02:24.0 02:59.4 03:33.6 04:07.4 04:40.3 05:13.1
3 5 Wilk Bartłomiej 00:35.3 01:11.3 01:47.2 02:23.5 02:58.8 03:33.4 04:07.7 04:41.0 05:14.0
4 9 Mendrak Olgierd 00:35.7 01:11.5 01:47.5 02:23.7 02:59.2 03:33.5 04:07.8 04:43.4 05:20.5
5 10 Walczyński Wokjciech 00:36.5 01:12.4 01:48.5 02:24.1 03:00.2 03:35.1 04:10.8 04:47.9 05:23.0
6 4 Dawid Remisz 00:36.2 01:12.0 01:48.0 02:24.4 02:59.9 03:34.7 04:10.5 04:47.8 05:25.3
7 6 Bratkowski Fabio 00:37.3 01:12.9 01:49.3 02:25.8 03:01.7 03:37.8 04:14.1 04:52.8 05:31.5
8 7 Baczyński Jakub 00:36.8 01:12.5 01:48.5 02:24.9 03:00.1 03:35.8 04:13.9 04:54.8 05:35.9
9 3 Balcerek Dawid 00:37.2 01:12.6 01:49.2 02:25.2 03:01.5 03:38.3 04:15.7 04:56.4 05:37.7
8 Kamil Poloczek - - - - - - - - -

2000 m - Dorostenky

(st, 24.1.2024 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 7 Gaj RoksanaGaj Roksana 07 MOSM Tychy MOSM Tychy 7 SB 6:54.21
2 10 Amelia KsiniewiczAmelia Ksiniewicz 07 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 10 SB 6:59.16
3 9 Magdalena JarosMagdalena Jaros 08 UKS OLIMPIA ZABRZE UKS OLIMPIA ZABRZE 9 SB 7:01.91
MS 8 Anna JajecznicaAnna Jajecznica 06 UKS Romer Rabka Zdrój UKS Romer Rabka Zdrój 8 SB 7:12.28
4 4 Michalina LigenzaMichalina Ligenza 08 TL Athletics Jastrzębie TL Athletics Jastrzębie 4 SB 7:19.68
5 6 Górny NataliaGórny Natalia 08 MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC 6 SB 7:23.70
6 2 Maria FilapekMaria Filapek 07 MKS Czechowice Dziedzice MKS Czechowice Dziedzice 2 7:27.90
7 1 Agnieszka KołtonAgnieszka Kołton 07 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 1 7:40.28
8 11 Mazur BlankaMazur Blanka 08 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 11 7:40.90
9 3 Jagoda JarekJagoda Jarek 07 MKS Czechowice Dziedzice MKS Czechowice Dziedzice 3 7:45.27
10 5 Andrzejewska KamilaAndrzejewska Kamila 07 LKS Pogórze LKS Pogórze 5 7:49.35
Celkem 11 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m
1 7 Gaj Roksana - - - - - - - - -
2 10 Amelia Ksiniewicz - - - - - - - - -
3 9 Magdalena Jaros - - - - - - - - -
MS 8 Anna Jajecznica - - - - - - - - -
4 4 Michalina Ligenza - - - - - - - - -
5 6 Górny Natalia 00:53.9 02:23.8 02:48.4 03:00.8 05:00.0 - - - -
6 2 Maria Filapek 01:17.3 - - - - - - - -
7 1 Agnieszka Kołton - - - - - - - - -
8 11 Mazur Blanka - - - - - - - - -
9 3 Jagoda Jarek - - - - - - - - -
10 5 Andrzejewska Kamila - - - - - - - - -

3000 m - Muži

(st, 24.1.2024 - 14:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 8 Cyprian GRZELKACyprian GRZELKA 01 PIAST GLIWICE PIAST GLIWICE 8 08:58.64
Celkem 1 závodníků

3000 m - Junioři

(st, 24.1.2024 - 14:14) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Maciej LachowskiMaciej Lachowski 05 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 2 08:48.98
MS 7 Piotr KilianPiotr Kilian 05 KS AZS AWF Kraków KS AZS AWF Kraków 7 08:54.71
2 6 Plewik PiotrPlewik Piotr 05 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 6 SB 08:56.09
3 3 Machulec JakubMachulec Jakub 05 LKS PSZCZYNA LKS PSZCZYNA 3 09:05.77
4 5 Dominik WawrowskiDominik Wawrowski 05 UKS Olimpia Zabrze UKS Olimpia Zabrze 5 SB 09:10.14
5 4 Dudziński MikołajDudziński Mikołaj 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 4 09:37.13
6 1 Aleksander OlearczykAleksander Olearczyk 05 KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała 1 10:19.24
Celkem 7 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 2 Maciej Lachowski 00:34.0 01:09.6 01:45.1 02:20.8 02:57.2 03:33.5 04:09.7 04:46.1 05:23.4 06:00.4 06:34.9 07:10.5 07:45.7 08:18.8
MS 7 Piotr Kilian 00:33.8 01:09.9 01:45.3 02:20.8 02:57.4 03:33.6 04:09.7 04:46.2 05:23.4 05:59.5 06:34.1 07:10.2 07:45.5 08:20.5
2 6 Plewik Piotr 00:34.8 01:10.6 01:46.1 02:21.3 02:57.5 03:34.1 04:10.0 04:46.7 05:23.7 06:00.7 06:35.7 07:10.8 07:46.1 08:21.6
3 3 Machulec Jakub 00:33.3 01:09.3 01:44.8 02:20.6 02:56.8 03:33.2 04:09.4 04:45.9 05:23.1 06:00.1 06:35.4 07:12.3 07:51.7 08:30.5
4 5 Dominik Wawrowski 00:34.3 01:10.8 01:46.4 02:21.8 02:58.0 03:34.6 04:10.9 04:47.4 05:24.4 06:01.2 06:38.2 07:16.7 07:55.4 08:32.5
5 4 Dudziński Mikołaj 00:35.3 01:10.5 01:47.2 02:23.4 03:00.6 03:38.8 04:17.6 04:56.6 05:36.4 06:16.6 06:56.8 07:38.8 08:20.6 09:01.1
6 1 Aleksander Olearczyk 00:37.8 01:17.8 01:57.4 02:36.7 03:16.9 03:58.6 04:41.3 05:23.5 06:05.2 06:49.2 07:33.7 08:18.2 09:01.0 09:42.3

3000 m - Ženy

(st, 24.1.2024 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 2 Maja WąsikMaja Wąsik 04 KS SportWise Kraków KS SportWise Kraków 2 10:22.85
1 1 Malina RozaliaMalina Rozalia 04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1 10:37.12
Celkem 2 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
MS 2 Maja Wąsik 00:41.3 01:20.3 02:00.3 02:40.4 03:20.9 04:01.7 04:42.8 05:23.6 06:05.8 06:48.8 07:31.5 08:14.8 08:58.3 09:41.3
1 1 Malina Rozalia 00:41.7 01:20.3 02:05.1 02:46.9 03:27.5 04:08.9 04:52.0 05:35.3 06:18.5 07:02.5 07:46.7 08:30.2 09:14.0 09:56.7

3000 m - Juniorky

(st, 24.1.2024 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Zuzanna CzyżZuzanna Czyż 06 TL Pogoń Ruda Śląska TL Pogoń Ruda Śląska 3 10:50.16
2 4 Dzierżek OliwiaDzierżek Oliwia 06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 4 SB 11:07.79
Celkem 2 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 200m 400m 600m 800m 1000m 1200m 1400m 1600m 1800m 2000m 2200m 2400m 2600m 2800m
1 3 Zuzanna Czyż 00:41.6 01:22.6 02:04.9 02:47.2 03:28.7 04:11.1 04:54.1 05:37.5 06:21.2 07:05.1 07:49.5 08:35.1 09:21.2 10:06.3
2 4 Dzierżek Oliwia 00:42.0 01:22.8 02:05.5 02:47.2 03:29.1 04:11.6 04:54.5 05:41.0 06:27.2 07:13.4 08:00.9 08:47.8 10:24.7 11:07.4

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(st, 24.1.2024 - 11:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mikołaj WitosMikołaj Witos 04 KS AZS AWF Kraków KS AZS AWF Kraków 7 PB 08.75
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(st, 24.1.2024 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 DYJA MACIEJDYJA MACIEJ 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 2 PB 08.41
2 Karol KoczurKarol Koczur 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 5 PB 08.42
3 Kevin PietrusińskiKevin Pietrusiński 08 TL ROW Rybnik TL ROW Rybnik 4 PB 09.06
4 KACZMAREK WIKTORKACZMAREK WIKTOR 07 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 PB 10.78
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky

(st, 24.1.2024 - 11:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna ZającZuzanna Zając 06 KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE 5 PB 08.56
2 Słomska MagalenaSłomska Magalena 06 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 4 PB 09.21
3 SZTUKA MICHALINASZTUKA MICHALINA 05 CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa 3 PB 10.40
4 Kosińska PolaKosińska Pola 06 UKS Trójka Mikołów UKS Trójka Mikołów 6 PB 10.91
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(st, 24.1.2024 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bałazy KarolinaBałazy Karolina 07 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 6 PB 09.13
2 Stec HannaStec Hanna 08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 7 PB 09.75
3 Świerczek LauraŚwierczek Laura 07 MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz 4 PB 09.90
4 Cieśla MajaCieśla Maja 07 MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE 3 PB 09.96
5 Julia ŚlusarczykJulia Ślusarczyk 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 2 PB 10.37
6 Julia KrzempekJulia Krzempek 07 JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała 5 PB 10.54
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži

(st, 24.1.2024 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 MATEUSZ TOMASZEKMATEUSZ TOMASZEK
GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice
00 1 1.90
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Junioři

(st, 24.1.2024 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jakub ChmielewskiJakub Chmielewski
JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała
05 1 1.60
ALAN KLUCZNYALAN KLUCZNY
CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa
06 2 NM
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(st, 24.1.2024 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Karol KoczurKarol Koczur
JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała
07 4 SB 1.80
2 Michał DziałoMichał Działo
JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała
07 3 1.65
3 Bartoz KubiakBartoz Kubiak
UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec
08 1 1.60
4 WIKTOR KACZMAREKWIKTOR KACZMAREK
CKS Budowlani Cęstochowa CKS Budowlani Cęstochowa
07 2 1.50
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(st, 24.1.2024 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Nawrot PaulinaNawrot Paulina
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
06 6 1.50
2 Lazar MalwinaLazar Malwina
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice
05 1 1.50
3 RADZEWICZ JULIARADZEWICZ JULIA
GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice
06 5 1.45
4 Chudek EdytaChudek Edyta
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice
06 2 1.35
5 KALINOWSKA AGATAKALINOWSKA AGATA
CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa
05 4 1.35
6 Dominika GrygierczykDominika Grygierczyk
JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała
06 3 =SB 1.30
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 24.1.2024 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Cieśla MajaCieśla Maja
MKS MOS KATOWICE MKS MOS KATOWICE
07 5 1.45
2= SZUMLIŃSKA NICOLASZUMLIŃSKA NICOLA
CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa
07 3 1.30
2= Klaudia WiejaKlaudia Wieja
JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała
08 1 1.30
4 PRZYBYLSKA JULIAPRZYBYLSKA JULIA
CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa
08 2 SB 1.30
Mariia PapetaMariia Papeta
KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE
08 4 NM
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(st, 24.1.2024 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
TL ROW Rybnik TL ROW Rybnik
04 2 6.77
2 Jan WieczorekJan Wieczorek
UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec
04 3 6.65
3 Laskowski MikołajLaskowski Mikołaj
RMKS RYBNIK RMKS RYBNIK
02 1 6.42
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři

(st, 24.1.2024 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Birecki BartłomiejBirecki Bartłomiej
MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC
06 5 6.74
2 Jakub SiwiłoJakub Siwiło
KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała
06 3 6.40
3 Misterek MateuszMisterek Mateusz
MOSM Tychy MOSM Tychy
05 4 6.22
4 WOŚ KAROLWOŚ KAROL
CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa
06 2 6.01
5 Jaremko GrzegorzJaremko Grzegorz
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice
05 1 5.16
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(st, 24.1.2024 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Szymoński MichałSzymoński Michał
MKS ŻYWIEC MKS ŻYWIEC
07 10 6.01
2 DYJA MACIEJDYJA MACIEJ
CKS Budowlani Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa
07 8 =SB 5.95
3 Bartosz KubiakBartosz Kubiak
UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec
08 9 5.73
4 Maksymilian BIELAMaksymilian BIELA
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna
07 6 5.71
5 Igor KempaIgor Kempa
TL Athletics Jastrzębie TL Athletics Jastrzębie
08 5 5.71
6 Gocal AleksanderGocal Aleksander
MOSM Tychy MOSM Tychy
08 4 5.46
7 Cherkashyn NazarCherkashyn Nazar
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
08 1 SB 5.36
8 Ziemowit MarekZiemowit Marek
JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała
08 3 5.19
9 Wojciech URBAŃSKIWojciech URBAŃSKI
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna
08 2 4.81
Dominik MajewskiDominik Majewski
MUKS Wilhelm Szewczyk MUKS Wilhelm Szewczyk
07 7 NM
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 24.1.2024 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julia ŚliwaJulia Śliwa
MOSM Tychy MOSM Tychy
03 3 5.63
2 PECIAK MAGDALENAPECIAK MAGDALENA
GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice
95 1 4.45
3 Wiktoria KaniaWiktoria Kania
UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec
03 2 4.14
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(st, 24.1.2024 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Paulina NawrotPaulina Nawrot
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
06 6 5.55
2 Dagmara StępieńDagmara Stępień
KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE
05 5 SB 5.04
3 Sofiia KravchenkoSofiia Kravchenko
KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE
06 3 4.83
4 Martyna KruczekMartyna Kruczek
KS SPRINT Bielsko-Biała KS SPRINT Bielsko-Biała
06 1 4.73
5 MICHALINA SZTUKAMICHALINA SZTUKA
CKS Budowlani Czestochowa CKS Budowlani Czestochowa
05 4 4.63
6 MAGDALENA NIECKARZMAGDALENA NIECKARZ
MKS-MOSM Bytom MKS-MOSM Bytom
06 2 4.41
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(st, 24.1.2024 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 HANNA ZDANOWICZHANNA ZDANOWICZ
GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice
08 4 5.24
2 Karolina BałazyKarolina Bałazy
MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz MKS-SMS "VICTORIA" Racibórz
07 5 4.94
3 Paula FilipowskaPaula Filipowska
UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec
07 6 4.91
4 Julia KarmelitaJulia Karmelita
KS AZS AWF KATOWICE KS AZS AWF KATOWICE
07 3 4.78
5 Klaudia WiejaKlaudia Wieja
JUST TEAM Bielsko-Biała JUST TEAM Bielsko-Biała
08 1 4.72
6 Magdalena MANOWSKAMagdalena MANOWSKA
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna
07 2 4.65
Celkem 6 závodníků

trojskok - Muži

(st, 24.1.2024 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krzysztof LudwiczakKrzysztof Ludwiczak
TL ROW Rybnik TL ROW Rybnik
04 2 13.67
2 Jan WieczorekJan Wieczorek
UKS Miotacz Sosnowiec UKS Miotacz Sosnowiec
04 1 12.56
Celkem 2 závodníků

trojskok - Junioři

(st, 24.1.2024 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky